Page 2 of 151 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast
Results 26 to 50 of 3768

Thread: Vase misljene o kupcima i prodavcima sa ovog foruma

  1. #26
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Tivat, Montenegro
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Mislim da se masu ljudi, koji ne misle da kupe ponudjeno, mjesa i komentarise cjene, samo da bi pokvarilo trgovinu. Inace se moze lijepo poslovati, da nema takvih ljudi na forumu. Dosta ljdi je lijepo prodalo, a i kupilo na ovom forumu.

  2. #27
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Nish
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam poslao 2 kulera i par neonki ovom decku sto se potpisuje ko BRANE. sad cekam da vidim komentare.

  3. #28
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zamolio bi te da ne komentarises druge sto pisu, jer to nije tema topica!
    Last edited by DIDI; 21-12-06 at 18:19.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Roy Fokker

    Kupljen digitalni aparat od njega . Dobar za dogovor, ispostovao ipomogao oko svega i odgovorio na sva pitanja !

    odlican5 .

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,273
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Od blackera telefon kupih sve je proslo OK bez problema.
    Sa Domino_nk trampa sve je bilo OK.
    Kod dexona2004 kupio racunar polovni sve je bilo OK.
    Last edited by hercules; 27-12-06 at 12:55.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #31
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedan 1+ za duku, ne zato sto se pravi the godfather shoppinga na forume, nema dje ga nema: od auta do neonki, no zbog qrcenja i postova tipa ovaj:
    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=525299&postcount=7
    a karticu ne da nije kupio, no nije dosao ni da pogleda (a najavljivao se 2 nedjelje). Smartass

  7. #32
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,973
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    jedan 1+ za duku, ne zato sto se pravi the godfather shoppinga na forume, nema dje ga nema: od auta do neonki, no zbog qrcenja i postova tipa ovaj:
    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=525299&postcount=7
    a karticu ne da nije kupio, no nije dosao ni da pogleda (a najavljivao se 2 nedjelje). Smartass

    ja bi je uzeo i reka sam ti da cu da je uzmem umedjuvremenu mi je crkla ,aticna pa sam tu pare dao tako da sam ti jevio da je ne uzimam.zato da te zamolim bez ovakvih komentara.a sto se tice uzimanja da si ti mogao da mi je das kad sam te ja zvao odma bi je uzeo ali ti si mi ponudio da kupim stvar koju treba da cekam 15 dana a ja sam moju vec obeca.
    pozdrav
    2fast 4U

  8. #33
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Duka Bazuka View Post
    ja bi je uzeo i reka sam ti da cu da je uzmem umedjuvremenu mi je crkla ,aticna pa sam tu pare dao tako da sam ti jevio da je ne uzimam.zato da te zamolim bez ovakvih komentara.a sto se tice uzimanja da si ti mogao da mi je das kad sam te ja zvao odma bi je uzeo ali ti si mi ponudio da kupim stvar koju treba da cekam 15 dana a ja sam moju vec obeca.
    pozdrav
    ne kontas: poenta je da si ti svuda pisao da si je kupio. A to ti nije prvi put da tako radis, slicno je bilo i za telefon sto sam uzeo od tebe, "prodao" si mi ga prije nego sto sam ja imao priliku da ga vidim. To za 15 dana nije tacno, zato sam ti fino rekao da dodjes da se dogovorimo. Novu graficku imam vec nedelju dana, a moglo je i prije, da je bilo dogovora. Bitno je da si je ti "kupio" :roll:

  9. #34
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,973
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bi je uzeo da mi nije crkla maticna to je sigurno .zbog toga sam i stavio prodato jer sam racunao da sam je uzeo jer smo se sve dogovorili tako da bi je uzeo sto posto da nije bilo maticne.
    2fast 4U

  10. #35
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos jednom, ne kontas: poenta je da si ti svuda pisao da si je kupio. Prvo kupis (il makar daj kaparu, zato sam i trazio 10e, znam kako si brz da "ugovoris posao"), pa se onda fali svima da si nesto kupio. A i posto ti je maticna riknula, rekao si:
    a uzet cu je no samo da uzmem maticnu aj cujemo se da ti ostavim tu kaparu i kad si mislio da ti dam ostatak para i da je uzmem.
    i
    dogovoreno.
    Case closed.
    Last edited by ferarista; 05-01-07 at 02:53.

  11. #36
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Kotor
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M@X@ CASE - freaks View Post
    ja sam poslao 2 kulera i par neonki ovom decku sto se potpisuje ko BRANE. sad cekam da vidim komentare.
    pozz, imao sam problema sa telefonom...

    al evo me

    sve pohvale za M@X@ CASE - freaks, kako smo se dogovorili tako je i bilo...

    svaka cast, prezadovoljan sam

  12. #37
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Nish
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema sta super, nego daj slike da vidimo svi kako je postavljeno.

  13. #38
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zlajoj View Post
    Mislim da se masu ljudi, koji ne misle da kupe ponudjeno, mjesa i komentarise cjene, samo da bi pokvarilo trgovinu. Inace se moze lijepo poslovati, da nema takvih ljudi na forumu.
    Potpisujem !

  14. #39
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja potpisujem

  15. #40
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se s vama za nepotrebne komentare! Najbolje bi bilo da moze svako
    da moderira svoj thread dje je postavio oglas, ovako jedino da kad neko postavi
    oglas da se topic zakljuca
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  16. #41
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Undead View Post
    Slazem se s vama za nepotrebne komentare! Najbolje bi bilo da moze svako
    da moderira svoj thread dje je postavio oglas, ovako jedino da kad neko postavi
    oglas da se topic zakljuca
    to sa zakljucavanjem sam i ja predlagao, cak i postavio poll za to (uz odobrenje MR-a), al ga neki admin/moderator zakljucao odmah... Na Bench forumu se to odavno radi!

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Undead View Post
    Slazem se s vama za nepotrebne komentare! Najbolje bi bilo da moze svako
    da moderira svoj thread dje je postavio oglas, ovako jedino da kad neko postavi
    oglas da se topic zakljuca
    najbolje bi bilo da se stavi link ka malim oglasima-ne sprdajte se pa ovo je FORUM

    ako bi se zaključao taj oglas čim se postavi-izgubio bi se smisao foruma...

    ako je tebi cijena OK nema tog komentara koji će ti nagrditi kupovinu, a ako nije,...

    naravno da treba pustiti ljude da napišu "javno" koliko to košta novo, jeli (po njihovom mišljenju) skupo/jeftino, a ne preko privatnih poruka "tajno"

    ja lično preskačem oglase na kojima se daje info/ciijena samo preko pm-a i slično, i zato sam protiv rješenja kao na bench forumu.
    ....

  18. #43
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by db View Post

    ja lično preskačem oglase na kojima se daje info/ciijena samo preko pm-a i slično, i zato sam protiv rješenja kao na bench forumu.
    nisam primijetio da si preskocio ijedan moj takav oglas Nego, jel ti samo komentarises u svaki topic, il i kupujes zapravo nesto? Sta si pazario preko foruma u zadnjih godinu dana?

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    nisam primijetio da si preskocio ijedan moj takav oglas Nego, jel ti samo komentarises u svaki topic, il i kupujes zapravo nesto? Sta si pazario preko foruma u zadnjih godinu dana?
    ne treba biti toliki bukvalista, ali ajde "da crtam"

    napisao sam da ako staviš cijenu/dodatni info JAVNO da sam možda zainteresovan (zavisi koja bi bila cijena)-i to je ta neka vrsta preskakanja jer te nisam kontaktirao na pm-ako si primijetio

    na ovom forumu sam kupio čitavi kompjuter (sa CRT monitorom od 22 inča) ako izuzmem par sitnica kao što je TV kartica, zvučnici, DVD rezač, miš i tastatura!

    svi su bili sa cijenom prikazanom JAVNO.

    planirao sam da kupim i jednu od one dvije grafičke koje si prodavao, ali nisam zbog tvoje (i moje) tvrdoglavosti.

    takođe sam par stvari i prodao, ali mislim da je to nebitno, al ajde....


    a ti nikako nisi fer kao trgovac-kad kupuješ nešto "javno" komentarišeš cijenu, a kad prodaješ-insistiraš na PM ili slično. to nije fer (red bi bilo da ako tokom prodaje insistiraš na PM, da i kupovinu obavljaš na taj način), ali tvoj problem. ja bar u oba slučaja javno tražim cijenu (kontakt i slično naravno ide na PM, ali cijena i slično-"javno")
    Last edited by db; 22-01-07 at 14:01.
    ....

  20. #45
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma da, kupio bi ti karticu, samo da sam javno postavio cijenu :roll: Evo ti je sad javno: 280 eura za 7800gs (kao i u BG). Ocekujem da mi se javis danas il sjutra sa parama

    BTW, ja sam batalio praxu javnog komentarisanja cijena na tudje oglase, sem ako se vec ne povede rasprava koja ode u off. A ti komentarises SVE, i ono sto te zanima, i ono sto te ne zanima da kupis :roll: Eto, cisto da se useres nekome u prodaju... Zato ti se i brisu postovi (toliko o tome da si u pravu)

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    ma da, kupio bi ti karticu, samo da sam javno postavio cijenu :roll: Evo ti je sad javno: 280 eura za 7800gs (kao i u BG). Ocekujem da mi se javis danas il sjutra sa parama

    BTW, ja sam batalio praxu javnog komentarisanja cijena na tudje oglase, sem ako se vec ne povede rasprava koja ode u off. A ti komentarises SVE, i ono sto te zanima, i ono sto te ne zanima da kupis :roll: Eto, cisto da se useres nekome u prodaju... Zato ti se i brisu postovi (toliko o tome da si u pravu)
    nisam rekao da bih je kupio-nego da bih je kupio AKO MI ODGOVARA CIJENA

    ja komentarišem samo ono što me interesuje (ili ako neko pita-koliko vrijedi, zar nikoga ne interesuje,...), a rekao sam da zavisi od cijene-280 era mi stvarno ne odgovara. i ako je to cijena, onda mi je jasno zašto si tražio samo PM. da je nova U PRODAVNICI-možda, a ovako ne.

    ako je cijena korektna-nema šanse da ja ili bilo ko drugi može da pokvari prodaju.
    Last edited by db; 22-01-07 at 16:15.
    ....

  22. #47
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by db View Post
    ja komentarišem samo ono što me interesuje (ili ako neko pita-koliko vrijedi, zar nikoga ne interesuje,...), a rekao sam da zavisi od cijene-280 era mi stvarno ne odgovara. i ako je to cijena, onda mi je jasno zašto si tražio samo PM. da je nova U PRODAVNICI-možda, a ovako ne.
    vidis, zato nisam ni htio da dozvolim komentare, jer sam znao da ces TI, i to bas TI nac da pametujes o cijeni, ma kakva ona bila. Cijena za 7800gs je ista kao sto je najniza cijena koja se moze nac u BG (podji na PC berzu). Kartica je bila neraspakovana, znaci onaj celofan nije skinut sa kutije uopste, N O V O! Naravno, ti bi se odma us*****o "to je skupo, ovo-ono", bez da idje i provjeris cijene kakve su na ostalim mjestima! Predlazem ti da posaljes nVidiji mail i pod hitno da im se zalis za cijene novih kartica, narocito jer traze i preko 500e za 8800gtx, sto je bezobrazluk!

    Ovi su mi najcrnji, kupci i prodavci aj i nekako, ma kakvi da su, al dezurni komentatori sa "provjerenim informacijama"... UUUUH! :mad:

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    vidis, zato nisam ni htio da dozvolim komentare, jer sam znao da ces TI, i to bas TI nac da pametujes o cijeni, ma kakva ona bila. Cijena za 7800gs je ista kao sto je najniza cijena koja se moze nac u BG (podji na PC berzu). Kartica je bila neraspakovana, znaci onaj celofan nije skinut sa kutije uopste, N O V O! Naravno, ti bi se odma us*****o "to je skupo, ovo-ono", bez da idje i provjeris cijene kakve su na ostalim mjestima! Predlazem ti da posaljes nVidiji mail i pod hitno da im se zalis za cijene novih kartica, narocito jer traze i preko 500e za 8800gtx, sto je bezobrazluk!

    Ovi su mi najcrnji, kupci i prodavci aj i nekako, ma kakvi da su, al dezurni komentatori sa "provjerenim informacijama"... UUUUH! :mad:
    ja sam rekao da mi ne odgovara cijena i završio komentare (kao i uvijek), ali ti izazivaš-ja obično eventualno pitam može li niže (ili ponudim moju cijenu) i ako ne može-završim, a ne toliko je u bg,...a ti ne piši napamet jer si ti među prvima koji pišu (i poređuju) cijene iz BG.

    nekad možda i jesam (davno), ali od skora-ne.

    da je povoljno-nije (PCberza trenutno ne radi) jer imaš na primjer firmu alti (koja postoji i u PG) kod koje imaš sledeću grafičku:

    VGA 256MB GeForce PX7950GT-TDH Leadtek DDR3 256-bit HDTV-out / Dual link DVI-I 225,00 265,50

    koja je bar malo bolja od tvoje, a i jeftinija (a NOVA I U PRODAVNICU u PG-dakle što se tiče garancije-puno bolja ponuda)

    naravno-to je PCI-Express, ali nema veze-nije isto cijena u prodavnicu i preko oglasa, a ko ima 250+ za grafičku, nije mu problem da doda oko 50 era i svoju AGP konfiguraciju "zamijeni" zasličnu (ili čak bolju) PCI-express konfiguraciju!

    a ti treba da staviš-isto kao U PRODAVNICU u BG (mada me muka sad tražiti, ali mislim da nije baš to najpovoljnije, no nema veze)

    i još nešto-i da je tako (a kad sam ja u pitanju-nije)-to je normalno jer je ovo FORUM, a ne neki sajt sa malim oglasima-takav sajt več imaš-www.malioglasi.cg.yu, i on je pravo mjesto za ono što ti želiš, a FORUM je nešto drugo.
    Last edited by db; 22-01-07 at 19:12.
    ....

  24. #49
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down boze, teskoga coeka...

    Quote Originally Posted by db View Post

    naravno-to je PCI-Express, ali nema veze
    odvali glupost i ostade ziv! :hammer: Vazi, eto je sad JA koristim, znaci poredjenje ti je nula, nisam presao na PCI-E, i jos gore time sto, da si ti u pravu, AGP kartica iz gornje klase vise ne bi ni bilo. AGP verzije su vazda bile skuplje, top AGP jos vise, a 7800gs je TOP nVidia karta koja se moze uzeti za AGP, i vjerovatno ce i ostati tako.

    Sto se tice: "a ti treba da staviš-isto kao U PRODAVNICU u BG"

    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=529298&postcount=1
    Cijena? ~kao u BG
    mozda za Zelenoj Pijaci ili Kalenica Vencu, eventualno Bubanj Potoku nadjes 7800gs AGP jeftinije Sto, sad ni prodavnice u BG ne valjaju, i oni su preskupi? :shock:

    mani me se, teska ti je prica, ni mene, ni nikoga odje neces ubijedit da sam kartice skupo prodavao (jer su cijene kao najnize cijene u BG, na koji se svi pozivaju), a ako oces da filozofiras, imas odredjeni pod-forum "Filozofija" ili "politika", pa udri...

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    odvali glupost i ostade ziv! :hammer: Vazi, eto je sad JA koristim, znaci poredjenje ti je nula, nisam presao na PCI-E, i jos gore time sto, da si ti u pravu, AGP kartica iz gornje klase vise ne bi ni bilo. AGP verzije su vazda bile skuplje, top AGP jos vise, a 7800gs je TOP nVidia karta koja se moze uzeti za AGP, i vjerovatno ce i ostati tako.

    Sto se tice: "a ti treba da staviš-isto kao U PRODAVNICU u BG"

    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=529298&postcount=1


    mozda za Zelenoj Pijaci ili Kalenica Vencu, eventualno Bubanj Potoku nadjes 7800gs AGP jeftinije Sto, sad ni prodavnice u BG ne valjaju, i oni su preskupi? :shock:

    mani me se, teska ti je prica, ni mene, ni nikoga odje neces ubijedit da sam kartice skupo prodavao (jer su cijene kao najnize cijene u BG, na koji se svi pozivaju), a ako oces da filozofiras, imas odredjeni pod-forum "Filozofija" ili "politika", pa udri...
    čovječe-shvati dvije stvari
    1. ovo je FORUM, a ne sajt sa malim oglasima (što znači da su komentari sastavni dio oglasa), a kad staviš cijena isto kao u BG-može da bude isto kao u prodavnici, ili (realnije) isto kao u oglasima u BG
    2. mene nije ni zanimala 7800gs kartica (nego 6600), ali nema veze. a kažem-ko želi da uzme 7800gs za AGP PREKO OGLASA za više para nego 7950GT za PCI-express u prodavnicu nek mu je srećna trgovina. i da ko ima da da 280 era za AGP grafičku-nek mu je srećna

    a samo sam rekao da mi ne odgovara cijena-pa si ti odmah počeo da izazivaš
    ....

Page 2 of 151 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Greote ovog foruma
    By nookie in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-06, 09:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •