Page 137 of 151 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147 ... LastLast
Results 3,401 to 3,425 of 3768

Thread: Vase misljene o kupcima i prodavcima sa ovog foruma

  1. #3401
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,866
    Thanks Thanks Given 
    196
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    @AR156
    Obavili trgovinu i postidje me momak,rijetkost u danasnje vrijeme...
    Svaka preporuka
    Sve po dogovoru.Sve kako treba.Svaka preporuka za prodavca.Bracki sve odradjeno.
    Treba vise ovakvih prodavaca koji su sigurni i kod kojih znas da sve onako kako kazao.

  2. #3402
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Pohvale za `Phill Stone` i `nemessis` .. posteni i dobri momci

  3. #3403
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Укратко:

    Графа MSI R9280X купљена код sasa.mne,гаранција јој истицала за мјесец дана.

    Рикнула...

    Гаранција реализована ,уз максималну коректност и брзину.

    Све похвале!

  4. #3404
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Укратко:

    Графа MSI R9280X купљена код sasa.mne,гаранција јој истицала за мјесец дана.

    Рикнула...

    Гаранција реализована ,уз максималну коректност и брзину.

    Све похвале!
    pa nema razloga da ti ne bude realizovano kad je u garaciji druze. Dan 5 ili 100 bitno je da je u garanciji. eto cime se nasi ljudi hvale i zahvaljuju ko da ti je uradio nznm sta a to mu je obaveza kad je u garanciji.

  5. #3405
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,037
    Thanks Thanks Given 
    1,149
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Ne treba vise 50 postova da ispunis normu,tako da ne moras da ostavljas glupe komentare. Kad budes malo vise vremena na forumu i kad budes kupovao i prodavao shvatices zasto je ovo dobro da se iznosi misljenje o prodavcima sa ovoga foruma.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  6. #3406
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by idiot View Post
    pa nema razloga da ti ne bude realizovano kad je u garaciji druze. Dan 5 ili 100 bitno je da je u garanciji. eto cime se nasi ljudi hvale i zahvaljuju ko da ti je uradio nznm sta a to mu je obaveza kad je u garanciji.
    Fale fale , jer zamisli da mu je rekao nema garancije? Što bi uradio? Jurio ga po forumu da se obračunaš? Nije ovo prodavnica da polažeš neka prava...

    Dobra stvar je što je covjek korektan, da nije pisali bi negativne komentare, pošto jeste pišu se pozitivni..

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #3407
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao prvo ne trebaju mi postovi da prodajem ovdje kao drugo malo vise godina sam na benchmarku forumu (verovatno vise nego sto imas godina) a treće kad već pominješ prodaju ne lupaj odmah da te zamolim. Ako daš majstoru pare da ti napravi kuću po nacrtu onda ocekujes da se to i ispostuje a ne da se divis covjeku sto je ispunio oo sto ste se dogovorili nego ovdje se slihtaju u uvlace sto vise u guzicu. da is izasao iz tvog sela vidio bi da je ljudima preko granice normalo ono sto se dogovore tako da te zamolim e kometarisi moje kometare

  8. #3408
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Fale fale , jer zamisli da mu je rekao nema garancije? Što bi uradio? Jurio ga po forumu da se obračunaš? Nije ovo prodavnica da polažeš neka prava...

    Dobra stvar je što je covjek korektan, da nije pisali bi negativne komentare, pošto jeste pišu se pozitivni..

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    druze imao je garanciju jos mjesec dana

  9. #3409
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    A ko mu je dao? Nepoznat lik... Zato pohvaljuje nepoznatog lika, da bi i ostali kojima je nepoznat kupovali kod njega.

    Šta bi bilo da je imao garanciju još mjesec dana, a nepoznat lik se ne javlja?

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #3410
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko sam promjetio za ovo par mjeseci sasa.mne je pozat i ok lik drugo sasa.mne ne bi se brukao za nesto sto ima garanciju jer o samo proslijedi crknutu grafu msm znam kako fukcionise na drugim forumima. niko se ne bruka zarad toga sto ima garanciju. trece koliko znam i meni i tebi je 90% prodavaca na forumu nepoznato

  11. #3411
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,037
    Thanks Thanks Given 
    1,149
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by idiot View Post
    kao prvo ne trebaju mi postovi da prodajem ovdje kao drugo malo vise godina sam na benchmarku forumu (verovatno vise nego sto imas godina) a treće kad već pominješ prodaju ne lupaj odmah da te zamolim. Ako daš majstoru pare da ti napravi kuću po nacrtu onda ocekujes da se to i ispostuje a ne da se divis covjeku sto je ispunio oo sto ste se dogovorili nego ovdje se slihtaju u uvlace sto vise u guzicu. da is izasao iz tvog sela vidio bi da je ljudima preko granice normalo ono sto se dogovore tako da te zamolim e kometarisi moje kometare
    Tolike si godine @idiote po forumima a jos se opismenio nijesi koliko toliko. Svasta.
    Samo mi objasni kakve veze forum Benchmark ima sa ovim ovdje. I ja sam na tome forumu registrovan duze nego ovdje pa sta? Znam ja dobro @idiote sta znaci garancija u drugim zemljama prije svega u Njemackoj kad sam kupio telefon koji je bio pokvaren i koji su mi odmah sledeceg dana zamijenili za drugi. Jer ovo nije specijalizovani sajt ili radnja za prodaju nego obican forum gdje se po prvi put susreces sa ljudima koji nesto prodavaju jer zivimo u takvom vremenu kad ljudi gledaju jedni druge kako ce da prevare. I da si ti izasao iz svoga sela @idiote negdje dalje znao bi sta znaci ta rijec da je to u gradovima pogrdno kad se kaze za nekoga to sto si ti stavio za svoje ime i cime se ponosis. Toliko.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  12. #3412
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahha kad si bio u njemacku tamo si zao sve i svakog drugo kucam na slijepo sto ti ne vjerujem da znas tastere napamet a i nijesam neki knjizevnik tako da je lakse nauciti mene da sastavim recenicu nego tebi tranplantirati mozak trece ako nijesi siguran onda nema potrebe da insta kupuješ onda sjediš kući i igraš tetris.dalje.... da si na benchmarku zao bi sta i kako ide i da na njemu mnogo vise ima prodavaca i mnogo je manja mogucost da neko nesto uradi zato i napravih nalog ovdje da se malo dopisujem sa ljudima kao što si ti. koliko si puta kupio odje nešto ili na drugom forumu? 0.... zato idi u krevet noćas bez mlijeka

  13. #3413
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Tolike si godine @idiote po forumima a jos se opismenio nijesi koliko toliko. Svasta.
    Samo mi objasni kakve veze forum Benchmark ima sa ovim ovdje. I ja sam na tome forumu registrovan duze nego ovdje pa sta? Znam ja dobro @idiote sta znaci garancija u drugim zemljama prije svega u Njemackoj kad sam kupio telefon koji je bio pokvaren i koji su mi odmah sledeceg dana zamijenili za drugi. Jer ovo nije specijalizovani sajt ili radnja za prodaju nego obican forum gdje se po prvi put susreces sa ljudima koji nesto prodavaju jer zivimo u takvom vremenu kad ljudi gledaju jedni druge kako ce da prevare. I da si ti izasao iz svoga sela @idiote negdje dalje znao bi sta znaci ta rijec da je to u gradovima pogrdno kad se kaze za nekoga to sto si ti stavio za svoje ime i cime se ponosis. Toliko.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
    PS ovo je nick a ako se ti ponosis sa tim sto imas ekstra nik onda je dobro da se odradi ono sa mozgom

  14. #3414
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,037
    Thanks Thanks Given 
    1,149
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    @idiote Nemam namjeru da se raspravljam sa tobom jer ovo nije mjesto za raspravu a i pola te stvari druze ne razumijem,valjda si zavrsio tih nesretnih osam godina osnovne skole koliko je obavezno pa da znas poneke jade ili nijesi isao u skolu nego visio po drugim forumima. Da bi bio pismen ne moras da budes knjizevnik ne znam na koji te to forum naucise. Tebi svaka cast sto kucas na slijepo,ovo je fenomenalno sta ti znas za ovim svako zudi da nauci. Kad vec tako na brzinu ispises ovo valjda ti ostane dovoljno vremena da predjes jednom tekst koji si napisao kako bi te ljudi nesto razumjeli. Kada sam bio u Njemacku nijesam poznavao sve i svakoga nego sam to kupio u radnji sa pismenom garancijom. Da znam na tom forumu kad se registrujes potrebno je da imas firmu kako bi mogao da izdavas ljudima pismene garancije jer na njemu nema prevare. Ajde zivota ti ne pricaj svasta. Kupio sam na ovome forumu dosta puta,ne brini ti za to. Super dopisuj se sa ljudima,komentarisi na smijesne slike kako crkavas od smijeha,na slike sa djevojkama odakle su ove,na Zikinu dinastiju kako je to super film itd ako je to tebi dopisivanje sa drugim ljudima gdje ti ostavljas komentar ok to je fenomenalno za taj tvoj imaginarni svijet u kome zivis. Ne zamjeri ovaj tvoj humor sto si u prethodnom postu napisao za selo i sad za mlijeko meni nije smijesan to su neke fore od prije dosta godina prerastao sam ih odavno. Za nick svako odabira svoj. Neko se sali,neko odabere nesto sto mu znaci da to koristi na forumima a ti si odabrao ono sto jesi,tako da super fino ti je to. Uzivaj.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  15. #3415
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    @idiote Nemam namjeru da se raspravljam sa tobom jer ovo nije mjesto za raspravu a i pola te stvari druze ne razumijem,valjda si zavrsio tih nesretnih osam godina osnovne skole koliko je obavezno pa da znas poneke jade ili nijesi isao u skolu nego visio po drugim forumima. Da bi bio pismen ne moras da budes knjizevnik ne znam na koji te to forum naucise. Tebi svaka cast sto kucas na slijepo,ovo je fenomenalno sta ti znas za ovim svako zudi da nauci. Kad vec tako na brzinu ispises ovo valjda ti ostane dovoljno vremena da predjes jednom tekst koji si napisao kako bi te ljudi nesto razumjeli. Kada sam bio u Njemacku nijesam poznavao sve i svakoga nego sam to kupio u radnji sa pismenom garancijom. Da znam na tom forumu kad se registrujes potrebno je da imas firmu kako bi mogao da izdavas ljudima pismene garancije jer na njemu nema prevare. Ajde zivota ti ne pricaj svasta. Kupio sam na ovome forumu dosta puta,ne brini ti za to. Super dopisuj se sa ljudima,komentarisi na smijesne slike kako crkavas od smijeha,na slike sa djevojkama odakle su ove,na Zikinu dinastiju kako je to super film itd ako je to tebi dopisivanje sa drugim ljudima gdje ti ostavljas komentar ok to je fenomenalno za taj tvoj imaginarni svijet u kome zivis. Ne zamjeri ovaj tvoj humor sto si u prethodnom postu napisao za selo i sad za mlijeko meni nije smijesan to su neke fore od prije dosta godina prerastao sam ih odavno. Za nick svako odabira svoj. Neko se sali,neko odabere nesto sto mu znaci da to koristi na forumima a ti si odabrao ono sto jesi,tako da super fino ti je to. Uzivaj.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
    hahahahaha jesi se ti to napušio nečeg a da nije neka trava te tako zboriš ili ti je mozak zakržljao usled nedostatka pušenja

  16. #3416
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,866
    Thanks Thanks Given 
    196
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    @ marko_nk89 svaka preporuka,posteno,korektno,bez najsitnije greske.

  17. #3417
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    I kolega AR156 je ekstra forumas i momak. Imamo nasu vojsku koja radi za nas
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  18. #3418
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,866
    Thanks Thanks Given 
    196
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    I to vojska bez pare i dinara.Dje ces bolje.

    Послато са GT-I9192 уз помоћ Тапатока

  19. #3419
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by idiot View Post
    sasa.mne ne bi se brukao za nesto sto ima garanciju
    meutim, za nesto sto nema garanciju - onda bi se obrukao? Ono, lako je bit posten kad je lako, no kad je tesko biti posten, onda malo ko, a?

    Fino ga ti izbruci, ka da neces.
    Vecina ljudi je zla

  20. #3420
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    meutim, za nesto sto nema garanciju - onda bi se obrukao? Ono, lako je bit posten kad je lako, no kad je tesko biti posten, onda malo ko, a?

    Fino ga ti izbruci, ka da neces.
    Ih, ne pročitam 10-15 dana što se piše odje i vidim tabori se već formirali.
    Ni za jedan uredjaj ja ne dajem ličnu garanciju nego je garancija ostvariva kao i bilo gdje drugo, u ovlaštenom servisu kojeg je ovlastio proizvodjač za teritoriju CG tako da je normalno da se ispoštuje garancija. U konkretnom slučaju što je naveo @Geralt of Rivia zamjena je završena u roku od 2 dana, dobijena nova grafika sa novom produženom garancijom od dvije godine.
    Medjutim evo vidim da je moj školski drug @Bonja napisao što bi bilo kad uredjaj nema garanciju ili je istekla. Pa evo i tu da navedem primjer od prije 5 dana sa kupcem pod nickom @Sib0 koji je kupio kod mene Dellov monitor 2012-te godine. Monitoru je bila istekla garancija više od 10 mjeseci, kvar je bio nepopravljiv tj crkao panel i ja generalno nisam imao više obaveza prema tom kupcu, Medjutim, primijetio sam da iako monitor nema više garanciju u CG da postoji mogućnost ostvarivanja garancije u inostranstvu u ovlaštenom Dell-ovom servisu. Organizovao sam prevoz tog monitora za inostranstvo, bilo je malo problema oko ostvarivanja garancije jer je kupac prije nego što je donio monitor kod mene nosio isti u jedan lokalni servis (prisutni su na forumu) gdje su ga otvarali i primjećivali su se tragovi otvaranja. Uz sve te probleme ja sam uspio ostvariti garanciju u inostranstvu na taj monitor, dobio novi monitor koji je kupac odabrao i produženje garancije na još dvije godine. Obavijestio kupca i sve je bilo završeno u roku od 8 dana od kad je monitor predao meni.
    Naravno postoje i drugi slučajevi, npr od prije 3 dana, ali to sve zavisi od ljudi, ima ih svakakvih koliko god da se trudiš da im izadješ u susret. U ovom slučaju neću navoditi ime da se ko ne bi naljutio. kupljen laptop nedavno, isporučen zapakovan, nediran, zovu u nedjelju (poslije grmljavine) da im je crkao punjač i da hitno traže zamjenu sa novim, prijete inspekcijama, drž ne daj, pobit zaklat, vraćanje novca i slično. Naravno, u nedjelju ne mogu da izadjem u susret je ne rade ovlašteni servisi, punjač donešen u ponedjeljak u 9:00h, zamijenjen u 9:10h.

    I tako svaki dan, neko i napiše lijepu riječ, neko ne, neko se ljuti što se piše ali sve je to u opisu posla, evo već 10 godina, sa srećom bez negativnih komentara.
    Last edited by sasa.mne; 07-10-15 at 11:54.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  21. #3421
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    @Dasho svaka preporuka od mene, pošteno i korektno do samog kraja.

  22. #3422
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,245
    Thanks Thanks Given 
    435
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by misko23 View Post
    @Dasho svaka preporuka od mene, pošteno i korektno do samog kraja.
    Takođe, @misko23. Bilo je zadovoljstvo sarađivati.

  23. #3423
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    917
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @maxrot i @Radar super korektni momci. Sve smo se lako dogovorili. Preporuka!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #3424
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,781
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Martin Mcfly hvala na poklonjenom napajanju!


  25. #3425
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,037
    Thanks Thanks Given 
    1,149
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Sve pohvale za @Transportet i @DACHO_PG zadovoljstvo je bilo sa njima saradjivati. Strasno korektni momci sve kako su kazali tako je i bilo.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Page 137 of 151 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Greote ovog foruma
    By nookie in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-06, 08:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •