View Poll Results: Da li ćete dobrovoljno primiti vakcinu protiv koronavirusa?

Voters
193. You may not vote on this poll
  • Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna

    54 27.98%
  • Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta

    61 31.61%
  • Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje

    47 24.35%
  • Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti

    20 10.36%
  • Ne znam. Lomim se oko odluke

    11 5.70%
Page 73 of 166 FirstFirst ... 236369707172737475767783123 ... LastLast
Results 1,801 to 1,825 of 4146

Thread: [COVID] Vakcine i tok pandemije [opšta diskusija]

  1. #1801
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Šekler: Uvek je bolje kombinovati vakcine
    https://www.rtv.rs/sr_lat/drustvo/se...e_1256243.html

    WHO protiv mešanja vakcina: Ovo je pomalo opasan trend
    https://nova.rs/svet/szo-protiv-mesa...-opasan-trend/
    ________



    Last edited by starwalker; 14-07-21 at 10:36. Reason: Tapatalk ne očitava linkove
    The more things change, the more they stay the same.

  2. #1802
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Novi momenti


    Direktno u facu

    The more things change, the more they stay the same.

  3. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  4. #1803
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,346
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Novi momenti


    Direktno u facu

    Ovo ti je skrivena kamera ili neka montaza, nije ovo tacno!!!!!!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  5. #1804
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,898
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    To ti je zbog podgoricke vrucine.

    Inace jedno pitanje za ove doktore formuske, zasto nakon primanja vakcine osoba u ovom slucaju zvoncica, a i mnogi drugi koje licno znam moraju da se kljukaju antibioticima, paracetamolima, vitaminima, cajevima ako je vakcina tu da sve to jelte sprijeci?
    Odgovor ne znaju ni oni sto su napravili tu vakcinu, za jedno 5-10 godina mozda dobijes odogvor...

  6. #1805
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    zato što vakcina u suštini izaziva istu reakciju organizma kao bolest samo na kontrolisani način, odnosno to i jeste poenta vakcine
    She is only here to annoy herself!

  7. #1806
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Pfizerov lobista poput jedne druge joj koleginice koja to i ne krije.
    Khm














    Dr Slavica Plavšić
    Prim. specijalista za plućne bolesti.
    The more things change, the more they stay the same.

  8. #1807
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    To ti je zbog podgoricke vrucine.

    Inace jedno pitanje za ove doktore formuske, zasto nakon primanja vakcine osoba u ovom slucaju zvoncica, a i mnogi drugi koje licno znam moraju da se kljukaju antibioticima, paracetamolima, vitaminima, cajevima ako je vakcina tu da sve to jelte sprijeci?
    Otprilike kao da pitaš zašto je neko alergičan na penicilin a neko nije. Alergični ako ga prime mogu da umru, dok ovi drugi će na 2 noge da išetaju iz ambulante.
    Isto zbog čega i dijete kad primi vakcinu obično dobije temperaturu, biva nervozno i slično. Ušao ti je strani organizam u tijelo, normalno je da će da izazove reakciju.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #1808
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,329
    Thanked in
    1,861 Posts

    Default

    Meni su neke stvari oko vakcina bile jasne u osnovnoj školi.
    Poražavajuće je da ljudima od 20 i više godina objašnjavamo reakcije imunog sistema na strano tijelo/organizam.

    E to je selo, a ne Paradajiz na plažu...

    Poslato sa škatulice
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #1809
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    U Australiji trenutno kreće treći talas Delte koji pokazuje koliko je zarazna ta varijanta.
    Novi južni Vels i Država Viktorija (Sidnej i Melburn) potpuno su zaključani i može par veoma zanimljivih zaključaka da se izvuče.
    - Nema hospitalizovanih trenutno koji su revakcinisani
    - Delta ne bira pa je veliki broj hospitalizovanih u 20im, 30im i 40im godinama
    - Mnogo kraće traje Inkubacija, prije smo čekali po 14 dana da vidimo brojeve sad Inkubacija može trajati duže ali obično poslije 3-4 dana postaju zarazni
    - ovdje nema ljudi koji su prebolovali pa nema takvog imuniteta
    - većinu staračkih domova su vakcinisali i u par je zabilježen virus kod zaposlenih ali nema smrtnih slučajeva kod vakcinisanih
    - ovo im je treće zaključavanje. Nijesu bili kao u Evropi da mjesecima imaju hardlockdown zadnje mjesecipo nego su bili takozvani snap lockdown mjesec dva ili po par nedelja. Gasi se ogroman broj biznisa i pored ogromne državne pomoći i svima je jasno da duže zaključavanje privreda neće izdržati.
    Pomoć je nevjerovatna samo to da navedem, od marta prošle godine do aprila ove godine imali su šemu Jobkeeper i Jobseeker država je svako 15 dana subvenconisala biznise sa po 1500 dolara po radniku a nezaposlenim koji traže posao po 1500 dolara na 15 dana.
    Bili su grantovi od 10-50 hiljada dolara za likvidnost, refinansiranje, turistički vaučeri, ogromni grantovi za nove biznise itd ali i pored toga evo Sidnej je zaključan 20 dana i biznisi se gase, nije to još sad neko ludilo ali ako potraje još jedno mjesecipo dva biće baš loše.
    Država ne može da nabavi dovoljno fajzera, poptuno je vakcinisano tek oko 10% populacije i to su uglavnom 60+, u državu je nemoguće ući, desetine hiljada čekaju da se vrate već godinu i više, a skoro je pa i nemoguće izaći iz države.

    Koliko je opasna ta glupa antivaxx kampanja najbolje se može vidjeti na primjeru Australije, ovdje su odobrene samo Astra i Fajzer.
    Čim je krenula vakcinacija mediji su u prvo mjesec dana objavili da su 4 smrtna slučaja povezana sa pojavom ugrušaka zbog vakcina, odgovorni se pod pritiskom javnosti uspanicili zabranili AZ osobama ispod 60 i ispostavilo se da niko od tih inicijalnih 4 nije preminuo zbog vakcine već su ili već imali ugruške ili neku sličnu situaciju, znači zvanični nalozi autopsije kažu nije od vakcine.
    Sad je đavo ponio šalu, ni stari više neće AZ da uzimaju, mladi moraju da potpišu pristanak u državama u kojima je vakcinacija moguća za sve i svi hoće Fajzer a Fajzera ne da nema dovoljno nego ovom stopom neće moći da vakcinišu dovoljan broj do sredine 2023.

    Australija godišnje primi oko 400k imigranata, uglavnom skilled migranata - doktora inžinjera veterinara itd 80k kuća se kupi svake godine od strane imigranata i to se već osjeća van ovih većih gradova.

    Poenta priče, vakciniši se i ne misli puno, ja bih je u oko primio da mi je dostupna
    One Ring to Rule them all...

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  12. #1810
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    U prvom talasu pandemije procenat preminulih od posljedica zaraze korona virusom u Velikoj Britaniji bio je oko 1.3% a procenat hospitalizovanih 3.5% od ukupno registrovanih slučajeva(ovi procenti su niži nego u ostalim zemljama jer UK ima drugačiju metodologiju računanja preminulih).
    Sada kada je DVIJE TREĆINE punoljetne populacije revakcinisano iako je broj novih slučajeva zaraze oko 50.000 hiljada dnevno(uglavnom mladi koji misle da ne treba da se vakcinišu) i pored delta soja ovi procenti su:
    - 0.09% preminulih
    - 1.5% hospitalizovanih
    Ovo čisto ako ima još neko da ne vjeruje u vakcine nego misli da će se poslije izliječiti bijelim lukom i đumbirom
    Last edited by hercules; 17-07-21 at 09:22. Reason: korigovan procenat sa 0.01 na 0.09
    One Ring to Rule them all...

  13. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  14. #1811
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    @zvoncica jesi li bolje?

  15. #1812
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    nije uporedivo iz prostog razloga što sada ima poveliki procenat preležalih a tada ih je bilo 0% kad se virus tek pojavio
    She is only here to annoy herself!

  16. #1813
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    A znao sa da nećeš moć da odoliš i da ne napišeš neki kontra argument

    Australija ima veliki broj preležanih? Ako je 32,000 zvanično registrovanih, a ti dodaj nezvanično još koliko hoćeš na tu cirfu, na populaciju 25.8 miliona veliki broj onda ok.
    Nije to divljana kao MNE koja ima 100k oboljelih na 600k stanovnika, nego sređena zemlja.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #1814
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,329
    Thanked in
    1,861 Posts

    Default

    Vrijeme će pokazati greške ljudi koji odbijaju vakcine.
    Pa samo pogledajte šta se pisalo na ovom forumu protiv vakcina u aprilu...

    Ali dobro, na kraju će svibigi Generali, čuj mene stari liberali.

    Poslato sa škatulice
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  19. #1815
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A znao sa da nećeš moć da odoliš i da ne napišeš neki kontra argument

    Australija ima veliki broj preležanih? Ako je 32,000 zvanično registrovanih, a ti dodaj nezvanično još koliko hoćeš na tu cirfu, na populaciju 25.8 miliona veliki broj onda ok.
    Nije to divljana kao MNE koja ima 100k oboljelih na 600k stanovnika, nego sređena zemlja.
    Koji si ti meni kralj.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  20. #1816
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ne branim ga ja, nego mi simptomatično, pošto doživjeh nešto slično nedavno u diskusiji s tobom, koja se btw naprasno prekinula. Samo kao fenomen mi je zanimljivo, nastavite, izvinjavam se na digresiji.

    Nešto ne vidim da se podržavamo, ali to je opet ono trpanje u isti koš, sterotipi, opet se pecaš, opet...

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    Last edited by Rada; 17-07-21 at 10:19.

  21. #1817
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post
    Ne branim ga ja, nego mi simptomatično, pošto doživjeh nešto slično nedavno u diskusiji s tobom, koja se btw naprasno prekinula. Samo kao fenomen mi je zanimljivo, nastavite, izvinjavam se na digresiji.

    Nešto ne vidim da se podržavamo, ali to je opet ono trpanje u isti koš, sterotipi, opet se pecaš, opet...

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    Malo postajes teska sa tom pricom. I nisi isto dozivjela, bez izvrcanja molim.
    Prekinula se je nema potrebe jedno isto da se pise zaista. Zakljucih tamo vec iz par puta, ne svidja ti se odgovor postavljas pitanje opet i me vidim svrhu da odgovaram na isto jer ces da ga postavljas dok ne dobijes odgovor koji zelis. Na kraju ni ti nisi odgovorila na moja pitanja pa eto 1:1. Probaj sa nekim drugim.

    Ja nikoga me trpam u nikakve koseve, i bez takvih konstatacija na moj racun molim te.

    Odje zavrsavamo diskusiju ja i ti.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #1818
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

  23. #1819
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,526
    Thanks Thanks Received 
    4,945
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    U Australiji trenutno kreće treći talas Delte koji pokazuje koliko je zarazna ta varijanta.
    Novi južni Vels i Država Viktorija (Sidnej i Melburn) potpuno su zaključani i može par veoma zanimljivih zaključaka da se izvuče.
    - Nema hospitalizovanih trenutno koji su revakcinisani
    - Delta ne bira pa je veliki broj hospitalizovanih u 20im, 30im i 40im godinama
    - Mnogo kraće traje Inkubacija, prije smo čekali po 14 dana da vidimo brojeve sad Inkubacija može trajati duže ali obično poslije 3-4 dana postaju zarazni
    - ovdje nema ljudi koji su prebolovali pa nema takvog imuniteta
    - većinu staračkih domova su vakcinisali i u par je zabilježen virus kod zaposlenih ali nema smrtnih slučajeva kod vakcinisanih
    - ovo im je treće zaključavanje. Nijesu bili kao u Evropi da mjesecima imaju hardlockdown zadnje mjesecipo nego su bili takozvani snap lockdown mjesec dva ili po par nedelja. Gasi se ogroman broj biznisa i pored ogromne državne pomoći i svima je jasno da duže zaključavanje privreda neće izdržati.
    Pomoć je nevjerovatna samo to da navedem, od marta prošle godine do aprila ove godine imali su šemu Jobkeeper i Jobseeker država je svako 15 dana subvenconisala biznise sa po 1500 dolara po radniku a nezaposlenim koji traže posao po 1500 dolara na 15 dana.
    Bili su grantovi od 10-50 hiljada dolara za likvidnost, refinansiranje, turistički vaučeri, ogromni grantovi za nove biznise itd ali i pored toga evo Sidnej je zaključan 20 dana i biznisi se gase, nije to još sad neko ludilo ali ako potraje još jedno mjesecipo dva biće baš loše.
    Država ne može da nabavi dovoljno fajzera, poptuno je vakcinisano tek oko 10% populacije i to su uglavnom 60+, u državu je nemoguće ući, desetine hiljada čekaju da se vrate već godinu i više, a skoro je pa i nemoguće izaći iz države.

    Koliko je opasna ta glupa antivaxx kampanja najbolje se može vidjeti na primjeru Australije, ovdje su odobrene samo Astra i Fajzer.
    Čim je krenula vakcinacija mediji su u prvo mjesec dana objavili da su 4 smrtna slučaja povezana sa pojavom ugrušaka zbog vakcina, odgovorni se pod pritiskom javnosti uspanicili zabranili AZ osobama ispod 60 i ispostavilo se da niko od tih inicijalnih 4 nije preminuo zbog vakcine već su ili već imali ugruške ili neku sličnu situaciju, znači zvanični nalozi autopsije kažu nije od vakcine.
    Sad je đavo ponio šalu, ni stari više neće AZ da uzimaju, mladi moraju da potpišu pristanak u državama u kojima je vakcinacija moguća za sve i svi hoće Fajzer a Fajzera ne da nema dovoljno nego ovom stopom neće moći da vakcinišu dovoljan broj do sredine 2023.

    Australija godišnje primi oko 400k imigranata, uglavnom skilled migranata - doktora inžinjera veterinara itd 80k kuća se kupi svake godine od strane imigranata i to se već osjeća van ovih većih gradova.

    Poenta priče, vakciniši se i ne misli puno, ja bih je u oko primio da mi je dostupna
    Nazalost medijski napadi na AZ su stetu ucinili citavom svijetu.
    Zaro se i hvataju za glavu sad.

    NSX se naravno nece sloziti sa mnom
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. #1820
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nevjerovatna je situacija iskreno.
    Znači Fajzer ne mogu da primim jer nisam 50+.
    Astru sam htio da primim jer može na potpis da oslobađaš doktore i državu odgovornosti ako ti se šta desi( mislim zamisli situaciju samo to da treba da potpišeš kakva je panika).
    I doktor mi kaže kad sam otišao, jer mora da ti da odobrenje tj preporuku, pošto sam imao neku kao polu upalu pluća pa sam pio antibiotike prije par mjeseci da ne preporučuje Astru nego da sačekam Fajzer...
    A ne smijem na svoju ruku da je primim jer recimo da mi bude bilo šta poslije godinu dvije pet to bi prikačili vakcinaciji ne bih centa od osiguranja vidio ni ja ni porodica
    One Ring to Rule them all...

  25. #1821
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,739
    Thanks Thanks Given 
    10,827
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    ... Ti si imala reakciju ali vjerujem da će ti antitijela biti na 300 za 15 dana
    Onda su meni antitijela -70(slovimaminussedamdeset)...kineska...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  26. #1822
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Onda su meni antitijela -70(slovimaminussedamdeset)...kineska...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Ja sam imao više antitijela 15 dana nakon što sam izašao iz izolacije , nego kolege koje su primile Astra Zeneku. Fajzer je očigledno najbrži sa stvaranjem antitijela, a mnogi su mi rekli da ga prati Sputnik V koji nažalost i dalje trpi političke zabrane pretpostavljam

  27. #1823
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Onda su meni antitijela -70(slovimaminussedamdeset)...kineska...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    kako brate minus 70? ti si u deficitu, wtf?! Znam da ljudi nemaju ni malo tj oko nole, ali u minus? Nije mi jasno?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  28. #1824
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,346
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Inace moze li neko da mi objasni ovaj drastican pad oboljelih kod nas, ako je manje od 25% revakcinisanih, a mi imamo pad oboljelih za preko 90% u odnosu na januar/februar da li je to zbog vakcina, vrucina, djumbira ili neceg sesnaestog? I ako opet na jesen pocne masovni skok oboljelih hoce li za to biti krivi paradajz turisti ili mi nevakcinisani zaostali u razvoju i bez jednog dijela mozga?
    Pitam za druga jer on nije shvatio u osnovnoj neke stvari. xD
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  29. #1825
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovo čisto ako ima još neko da ne vjeruje u vakcine nego misli da će se poslije izliječiti bijelim lukom i đumbirom
    Ne znam sta pokusavas. Anti-vaxxerima ne mozes da promijenis misljenje statistickim podacima. Imaju isti mentalni sklop kao i svi ostali teoreticari zavjere, sto znaci da ce uvijek naci opravdanje koje ce im omoguciti da nastave da vjeruju u teoriju zavjere. Vecina ljudi na planeti su uglavnom idioti, sto znaci da ce virus samo nastaviti da mutira i da napreduje, a idioti ce nastaviti da vjeruju da je to sve dio zavjere, a ne prirodna i ocekivana posljedica njihove gluposti.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

Page 73 of 166 FirstFirst ... 236369707172737475767783123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Satovi, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Muški kutak
    Replies: 2909
    Last Post: Yesterday, 13:37
  2. Kosovo i Metohija, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Politika generalno
    Replies: 1853
    Last Post: Yesterday, 10:51
  3. vakcine
    By Rooney10 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-13, 02:23
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •