View Poll Results: Da li ćete dobrovoljno primiti vakcinu protiv koronavirusa?

Voters
193. You may not vote on this poll
  • Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna

    54 27.98%
  • Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta

    61 31.61%
  • Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje

    47 24.35%
  • Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti

    20 10.36%
  • Ne znam. Lomim se oko odluke

    11 5.70%
Page 31 of 166 FirstFirst ... 212728293031323334354181131 ... LastLast
Results 751 to 775 of 4148

Thread: [COVID] Vakcine i tok pandemije [opšta diskusija]

  1. #751
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,141
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,408
    Thanked in
    2,973 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Izvni sto cu mozda biti grub, al' cisto da ti ilustrujem koliko je to sto si naveo bez ikakvog smisla.

    * A zasto drzava ne ukine onda nadoknadu za bolovanje onima koji su otisli medju guzvu u Beograd da se vakcinisu te samim tim sebe izlozili ekstremnom riziku da se zaraze? Ne kazem da si ti bio bas u toj guzvi, al' imam par poznanika koji su mi pokazali slike direktno ispred sajma tako da sam upucen na sta je to licilo.

    * A kako bi bilo da drzava kaze da nece lijeciti nikoga ko primi vakcinu ako bude imao neke nuspojave? Pa covjek prima vakcinu o sopstvenom riziku, zasto da drugi gube potencijalno mjesto u bolnici ako osoba koja je primila vakcinu slucajno bude imala teze nuspojave? Ili mozda da drzava uvede pravilo da svi koji su primili vakcinu u drugoj drzavi nemaju ista prava kao i oni koji je prime u CG, jer je jel', druga drzava u pitanju i CG ne moze da odgovara za nesto sto nije provjereno od sopstvenih institucija?
    (ne impliciram da su nuspojave ceste, samo karikiram cijelu situaciju)

    * Il' ajd da odemo dalje. Zasto drzava ne ukine i zdravstveno onima koji su pred novu godinu picili van Crne Gore da bi proslavili docek 2021. godine? Pa isli su da se izlazu vecem riziku, mogli su sjedati kuci u 4 zida i ne izlaziti nigdje. Treba im ukinuti zdravstveno u potpunosti.


    To sto ti trazis je jednostavno al' se "zove" drugacije. Neka uvedu obaveznu vakcinaciju protiv COVID19 i to je to. Nemoj da "uljepsavas" nesto i predstavljas drugacije nego sto jeste, reci sta ti je tacno na umu.
    Logičnije bi bilo poređenje o uvođenju participacije za liječenja tumora pluća pušačima npr., što bi negdje imalo istu logiku. Iako sam pušač, razumio bih uvođenje takve mjere, al da stupi na snagu za par godina.

    Ma nek se omogući svima koji to žele vakcina, pa da ide full otvaranje za sve. To nam je jedini izlaz iz situacije, kao turističkoj državi.

    Možda je ovo što pričam malo više radikalno, ali zaista ne kapiram da je neko spreman ili i dalje da bude izolovan ili da prolazi svakih 6+ mjeseci kroz pakao virusa... Pa ko misli da mu je pametnije da se igra sa životom, njegov je.

    Gledam Izrael. Država koja možda najviše brine o svojim stanovnicima. Ne bi valjda Izrael pristupio masovnoj vakcinaciji Jevreja u svojoj državi da bi ih pobilo ili čipovao ili ne znam ni ja šta. Vratili su život u normalu a mi ćemo izgleda da se vrtimo u krug jer naš narod najbolje zna oko svega, pa i oko molekularne medicine.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #752
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,864
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Za nekoliko godina kada se antivakserskim roditeljima nažalost budu zaražavala djeca od uzročnika morbila,poliomielitisa,velikog kašlja,zauški itd. itd. tek tada će nadam se kod nas ovaj antivakserski pakao da umine....

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  3. #753
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Gledam Izrael. Država koja možda najviše brine o svojim stanovnicima. Ne bi valjda Izrael pristupio masovnoj vakcinaciji Jevreja u svojoj državi da bi ih pobilo ili čipovao ili ne znam ni ja šta. Vratili su život u normalu a mi ćemo izgleda da se vrtimo u krug jer naš narod najbolje zna oko svega, pa i oko molekularne medicine.
    Kakve veze ima Izrael sa onim sto ja navedoh kao, istina, veoma smijesnu poredbu? Isto tako kakve veze ima chipovanje isto sa mojom porukom?

    Jel' sa pravom sticem utisak da si me automatski "tagaovao" kao nekog ko je protiv vakcine i ko misli da nas chipuju sa istom ili?
    Ako je tako odmah da se oboje razoruzamo, ne mislim tako, podrzavam vakcinaciju za svakoga ko zeli da se vakcinise ali ne podrzavam obaveznu vakcinaciju (pricam o COVID19 naravno, ne o regularnim vakcinama) niti price poput tvoje (ukidanje placenog bolovanja onima koji nisu vakcinisani itd.). Isto tako ne podrzavam tjeranje ljudi koji imaju antitijela da se odmah vakcinisu, a jos vise ne podrzavam vakcinisanje ljudi kojima nije ni adekvatna kontrola prije vakcine uradjena (ovo je slucaj u Herceg Novom btw).

    Vratili su mnogi zivot u normalu, neki sa vakcinama, neki bez.Al' ono sto si ti predlozio je morbidno, zato i napisah sta sam napisao.

    ---

    Do prije par dana su bili krivi ljudi, pa onda vlast jer ne donosi adekvatne mjere, pa onda vlast jer nema vakcina, pa su sada ljudi jer ne zele da se vakcinisu, pa ce za par dana da budu opet ljudi jer ne zele da odu do BGD-a da prime vakcinu...
    Pa onda imamo kolege forumase koji pozivaju na postovanje apsolutno svih mjera, a uredno setkaju bez maski, ili odlaze u restorane, ili znaju da su pozitivni par dana ali se izoluju tek nakon odredjenog vremena, ili idu u vikendice na Zabljak kada je to zabranjeno, ili pronalaze razno razne nacine da eskiviraju zabrane medjugradskog saobracaja...
    Mislim da smo vecinom licmijerni na ovom forumu a uostalom i kao narod, i sam sam sebe uhvatio u istom problemu par puta pa stanem i zapitam se sta i kako...

  4. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  5. #754
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by buzzmissman View Post
    Za nekoliko godina kada se antivakserskim roditeljima nažalost budu zaražavala djeca od uzročnika morbila,poliomielitisa,velikog kašlja,zauški itd. itd. tek tada će nadam se kod nas ovaj antivakserski pakao da umine....

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Zasto uvodis pricu o regularnim vakcinama na topic koji nema veze sa time molim te? Koja je poenta?

    Tacnije da te pitam... Kako uopste imas obraza da poredis recimo MMR sa COVID19 vakcinama kada se radi o necemu sto je apsolutno neuoporedivo?

  6. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  7. #755
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #756
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Gledam Izrael. Država koja možda najviše brine o svojim stanovnicima. Ne bi valjda Izrael pristupio masovnoj vakcinaciji Jevreja u svojoj državi da bi ih pobilo ili čipovao ili ne znam ni ja šta. Vratili su život u normalu a mi ćemo izgleda da se vrtimo u krug jer naš narod najbolje zna oko svega, pa i oko molekularne medicine.
    Ako gledamo Izrael kao jednu od najjačih država u vojno-tehnološkom smislu, njen geostrateški položaj i geopolitički kontekst, održavanje te moći je tad vrijedno i sopstvenih žrtava eksperimentalne vakcine - jer sav taj proces nema samo zdravstvenu, već ogromnim dijelom i političku dimenziju. Treba da znaš da ni u jednoj zapadnoj državi (mada UK je na tom putu) ne bi prošao dil kojeg su sklopili Pfizer i Izrael.

    A koliko su vratili život u normalu znaćemo na sl. zimu. Sudeći po novoj ugovorenoj isporuci od 36 miliona doza (ukupna populacija Izraela je 9miliona) taj povratak baš i ne djeluje stabilno.

    https://www.google.com/amp/s/mobile....N2BM1QR?espv=1

    Speaking of Pfizer, možda će nekoga i ovo zanimati



    https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04368728



    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  9. #757
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  10. #758
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,864
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Zasto uvodis pricu o regularnim vakcinama na topic koji nema veze sa time molim te? Koja je poenta?

    Tacnije da te pitam... Kako uopste imas obraza da poredis recimo MMR sa COVID19 vakcinama kada se radi o necemu sto je apsolutno neuoporedivo?
    Prijatelju.Antivaksera ima i u antikovid kampanji itekako.Ne razumijem zašto mi pominješ obraz?

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  11. #759
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,141
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,408
    Thanked in
    2,973 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ako gledamo Izrael kao jednu od najjačih država u vojno-tehnološkom smislu, njen geostrateški položaj i geopolitički kontekst, održavanje te moći je tad vrijedno i sopstvenih žrtava eksperimentalne vakcine - jer sav taj proces nema samo zdravstvenu, već ogromnim dijelom i političku dimenziju. Treba da znaš da ni u jednoj zapadnoj državi (mada UK je na tom putu) ne bi prošao dil kojeg su sklopili Pfizer i Izrael.

    A koliko su vratili život u normalu znaćemo na sl. zimu. Sudeći po novoj ugovorenoj isporuci od 36 miliona doza (ukupna populacija Izraela je 9miliona) taj povratak baš i ne djeluje stabilno.

    https://www.google.com/amp/s/mobile....N2BM1QR?espv=1

    Speaking of Pfizer, možda će nekoga i ovo zanimati



    https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04368728



    tapatalk
    Država koja je finansijski toliko jaka da je smiješno pričati o tome i koja itekako vodi računa o interesu svoje nacije, poznata je uostalom po tome, po tvom ulazi u svjestan rizik "sopstvenih žrtava eksperimentalne vakcine" radi nekakvog prestiža.

    Da važi. UAE, Izrael i Engleska ne znaju šta rade, ali zato sveznajući Balkanci promišljaju o skrivenim zamkama u molekularnoj medicini.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #760
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Kotor - Budva
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    279
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Najbolje da pocnemo da stavljamo ljudima zute trake oko ruku, i da im ukidamo osnovna ljudska prava samo zato sto nece da se vakcinisu, jer jelte vakcina je tako dobra za vas, i tako je dobro provjerena (iako je niko ne provjerava, niti imamo laboratoriju i znanje da je provjerimo). Navali narode jer sve sto NVO, i mediji kazu, to mora da je dobro za vas. Neki mediji cini mi se zive od virusa, i promocije vakcinacije, toliko programa posveceno tome, da prosto nemaju vremena za ista drugo, a profit vjerovatno pada sa neba Sto se tice vakcinacije generalno to treba da bude licni izbor svakog ponaosob, bez ispiranja mozga preko TV-a od strane raznih kvazi eksperata, kvazi novinara, i ostalih 'strucnjaka' vrlo sumnjive biografije, i namjera. Ako jedna Njemacka ne forsira obaveznu vakcinaciju, sto bi se mi pravili pametni, zbog koga, i zarad kojih, i cijih ciljeva.

    odlicna ideja ovo za zute trake
    ja bih dodao i neke vrste kampova gdje bi ovi ljudi mogli da obavljaju razne poslove. Mozda da se malo ukljuci i terapija sa Zyklon B, ako ceš vec da se kur..s i neces da se vakcinises

  13. #761
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by buzzmissman View Post
    Ne razumijem zašto mi pominješ obraz?

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Zato jer se spustas na taj isti nivo "antivaksera" dovodeci u pricu MMR vakcinu i COVID19 vakcinu.


    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Da važi. UAE, Izrael i Engleska ne znaju šta rade, ali zato sveznajući Balkanci promišljaju o skrivenim zamkama u molekularnoj medicini.
    Nit UAE, nit UK nisu vakcine stavili kao obavezne a isto tako sumnjam i da vakcinisu ljude bez da ih prethodno barem ne priupitaju dal' imaju kakvih zdravstvenih problema.
    Imam neki utisak kao da ti, a i mnogi drugi na forumu, vidite samo crno i bijelo u ovoj prici (ili je neko potpuno protiv vakcinisanja i misli da hoce da nas pobiju sa njima, ili ih podrzava). E pa nije sve crno-bijelo, ima tu i neke sredine koja je sive boje.

  14. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  15. #762
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    E pa nije sve crno-bijelo, ima tu i neke sredine koja je sive boje.
    Ako mogu lično mišljenje (električar sam, dakle daleko od medicinske struke). Kovid vakcine imaju svoje slabosti, neke više, neke manje, ali su trenutno jedino ,,oružje" kojim raspolažemo. Dok ne nađemo neko bolje uzimamo ono što imamo.


    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  16. The Following 6 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  17. #763
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Kovid vakcine imaju svoje slabosti
    Na kratki rok prakticno i nemaju, ama bas nikakve kada se sve pogleda procentualno. E sad, na dugi rok dal' imaju il' ne ne mozemo da znamo.


    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    ali su trenutno jedino ,,oružje" kojim raspolažemo
    U potpunosti se slazem.


    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Dok ne nađemo neko bolje uzimamo ono što imamo.
    A i sa ovim se slazem, ali ne po svaku cijenu, vec planski.

  18. #764
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ako mogu lično mišljenje (električar sam, dakle daleko od medicinske struke). Kovid vakcine imaju svoje slabosti, neke više, neke manje, ali su trenutno jedino ,,oružje" kojim raspolažemo. Dok ne nađemo neko bolje uzimamo ono što imamo.

    Medicinska struka be like
    Hannover: Viele Ärzte und Personal nicht zum Impfen gekommen

    29.03.2021 11:54 Uhr
    Am Sonnabend vor einer Woche sollten eigentlich 600 Ärztinnen und Ärzte sowie Praxispersonal aus Stadt und Region Hannover geimpft werden. Zum Termin erschienen sind aber nur 200 Impfwillige.
    Od 600 pozvanih, 200 prihvatilo 'jedino oružje'.
    The more things change, the more they stay the same.

  19. #765
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Medicinska struka be like
    Hannover: Viele Ärzte und Personal nicht zum Impfen gekommen

    Od 600 pozvanih, 200 prihvatilo 'jedino oružje'.
    sehr interessant ... aber was ist mit Leuten, die kein Deutsch verstehen?

  20. #766
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    sehr interessant ... aber was ist mit Leuten, die kein Deutsch verstehen?
    Sie haben Google Übersetzer
    The more things change, the more they stay the same.

  21. #767
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Država koja je finansijski toliko jaka da je smiješno pričati o tome i koja itekako vodi računa o interesu svoje nacije, poznata je uostalom po tome, po tvom ulazi u svjestan rizik "sopstvenih žrtava eksperimentalne vakcine" radi nekakvog prestiža.

    Da važi. UAE, Izrael i Engleska ne znaju šta rade, ali zato sveznajući Balkanci promišljaju o skrivenim zamkama u molekularnoj medicini.
    Smatrati C19 vakcinu isključivo medicinskim resursom, a apsolutno zanemarivati njen ekonomski, politički, geostrateški aspekt je naivno na više nivoa. Značaj i pozicije Izraela i UK, US, Rusije, Kine u globalnim tokovima su preveliki u odnosu na par desetaka/stotina/hiljada (kako za koga) žrtava zvanično eksperimentalnih vakcina. Zdravlje običnog 'pučanstva' nikad kroz istoriju nije bilo br. jedan, nije vala ni danas ma koliko god da Merkerlica, Vučić ili Drile ponove 'niko nije siguran dok svi nisu sigurni'.
    The more things change, the more they stay the same.

  22. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  23. #768
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,495
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Smatrati C19 vakcinu isključivo medicinskim resursom, a apsolutno zanemarivati njen ekonomski, politički, geostrateški aspekt je naivno na više nivoa. Značaj i pozicije Izraela i UK, US, Rusije, Kine u globalnim tokovima su preveliki u odnosu na par desetaka/stotina/hiljada (kako za koga) žrtava zvanično eksperimentalnih vakcina. Zdravlje običnog 'pučanstva' nikad kroz istoriju nije bilo br. jedan, nije vala ni danas ma koliko god da Merkerlica, Vučić ili Drile ponove 'niko nije siguran dok svi nisu sigurni'.

    Kad se uporedi sa par desetina hiljada/stotina hiljada/miliona, žrtava Covida, rekao bih da je medicinski faktor ipak najvažniji (bar pučanstvu kom će spasiti živote)...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  24. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  25. #769
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ima li neko da je primio AZ u CG? Da postavi izvještaj koji je dobio nakon vakcinacije (naravno, da sakrije podatke licne).

    Takodje, mene je mnogo ljudi zvalo danas i juce da pita oko simtoma i drugih stvari i vidim da od Niksica, Podgorice i Budve svi razlicito rade. Naime, nekoga pregledaju, nekoga ne pregledaju nego samo pitaju za neke simptome...ali nikome nijesu rekli da odmara 2 dana, da manje koristi ruku u koju je vakcinisan (da ne poteze nesto tesko). meni je u BG receno da ne bi trebalo da koristim antibiotike bar 10 dana. To ovdje nikome nije pominjano. Znaci ima problema u komunikaciji?

    Ja sam dobio kao zeleni karton koji kad se otvori ide na sajt WHO Srbije i izadje moje ime i prezime i broj vakcinacije. Naravno dobio sam i papir sa svim detaljima i pecatom zdravstvene ustanove.
    Ovdje mi drug posla juce - na papir osnovni podaci, naziv vakcine, datum i to je to...bez pecata - malo mi je to neozbiljno da sjutra pokazes nekome policajcu/cariniku na EU granicu. Ne vjerujem da bi ga iko priznao.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  26. #770
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,606
    Thanks Thanks Given 
    407
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Ja se jutros kao prioritet vakcinisah sa Sinipharmom. Inace ih vise nema, u NK se pocela davati Astra od jutros i ide revakcinacija na 28 dana. U Srbiji na 3 mjeseca kod nas na 28 dana.

    Nekoga pregledaju na minut, nekoga ne, sve zavisi kod koga se dodje �� ja kao tezi hronicni bolesnik, o jadu su me zabavili, jedni nijesu htjeli, drugi povuci - potegni, jutros uleceh i rekoh potpisujem sve na svoju odgovornost, samo da je primim. Ali sve u svemu, Nk dobro organizovan, nema redova, malo se ceka, brzo i kvalitetno rade!

  27. The Following 2 Users Say Thank You to skostic For This Useful Post:


  28. #771
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Stariji od 65 bez zakazivanja https://www.vijesti.me/v/526373

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  29. #772
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Astrazeneka se daje...ja se lomim da li majku da povedem posto je ta vakcina
    Dobar si, a? Ščime se baviš?

  30. #773
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni55 View Post
    Astrazeneka se daje...ja se lomim da li majku da povedem posto je ta vakcina
    Ja se ne lomim,sad joj rekoh,chekamo kinesku.
    ...

  31. #774
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,864
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Ljudi...politika.Pfizer hoće da proda što više vakcina.A Pfizer je US/GER, Astra je UK a kao što znamo više nije u EU.Pfizer zapišava svoju teritoriju.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  32. #775
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Nemojte se igrati ljudi, kome roditelj spada u krticinu grupu bolje je da primi vakcinu bego da je bez vakcine.
    Nema veze je li Fajzer, AZ, Sinofarm ili Sputnik V, komplikacija se moze desiti poslije svake vakcine.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  33. The Following 3 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


Page 31 of 166 FirstFirst ... 212728293031323334354181131 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Satovi, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Muški kutak
    Replies: 2909
    Last Post: Yesterday, 13:37
  2. Kosovo i Metohija, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Politika generalno
    Replies: 1853
    Last Post: Yesterday, 10:51
  3. vakcine
    By Rooney10 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-13, 02:23
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •