View Poll Results: Da li ćete dobrovoljno primiti vakcinu protiv koronavirusa?

Voters
194. You may not vote on this poll
  • Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna

    54 27.84%
  • Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta

    62 31.96%
  • Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje

    47 24.23%
  • Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti

    20 10.31%
  • Ne znam. Lomim se oko odluke

    11 5.67%
Page 110 of 167 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114120160 ... LastLast
Results 2,726 to 2,750 of 4166

Thread: [COVID] Vakcine i tok pandemije [opšta diskusija]

  1. #2726
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Mislis da bi prosla bez simptoma? Kako da ne.

    na sta si dala 100eura, na ljekove? Ljepse bi ti bilo da si pila caj i voce.

  2. #2727
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Zvucis kao da su nas napali vanzemaljci koji su mnogo napredniji od nas pa su lokalne vlasti angazovale buksovce sa kratkim video materijalom koji se emituje na nacionalnoj televiziji.
    A jesi pročitao ostatak mog posta?

  3. #2728
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Okle ti znas, jesi li vidovit?
    Sta je sa vama ljudi. Ovo je van svake pameti.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  4. #2729
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    A jesi pročitao ostatak mog posta?
    Mislio sam da bi bilo previse ali vlasti zajedno sa naucnicima su stvorili paniku u narodu i psihicki ih lomili kako bi bili poslusniji i gluplji.

    sad kao postoji izbor a to je: da li fajzer ili moderna, eventualno astra ili jos nesto snj ako se zivi u snj drzavama.

  5. #2730
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Ljudi, ne treba ici u dalje rasprave, svako ima izbor, ja licno smatram da jedino vakcinacijom mozemo ovo da suzbijemo, neko drugi smatra da nije tako, ne treba dalje ici u raspravu vec ostaviti svakom izbor da sam za sebe procijeni sta je najbolje...pa ko pretekne...

  6. #2731
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Ljudi, ne treba ici u dalje rasprave, svako ima izbor, ja licno smatram da jedino vakcinacijom mozemo ovo da suzbijemo, neko drugi smatra da nije tako, ne treba dalje ici u raspravu vec ostaviti svakom izbor da sam za sebe procijeni sta je najbolje...pa ko pretekne...
    Kako mozes vakcinacijom suzbiti virus ako vakcinacija ne utice na sirenje virusa tj. vakcinisani sire virus u istoj mjeri kao nevakcinisani sa tim sto postoji mogucnost da vakcinisani sire jos opasniju mutaciju virusa koja se borila sa vakcinom?

  7. #2732
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,345
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Evo ja ugrabih ovo čudo. Dva dana imao neko blago kasljucanje ali više kao da me zasvrbi grlo (kao neka alergija). Onda u ponedeljak dobih temp 37.5. Ta temp nekad padne na normalno nekad bude 37 ali nikad preko 37.5 (makar to sto sam mjerio).

    Ponedeljak prestalo kasljucanje, utorak sam počeo da slinim (klasično kao kod stare dobre prehlade). Evo jutros nos prestao da curi ali jeste malo zapusen (ne skroz), nisam imao temp kada sam mjerio oko 08h, sada vidim polako skače, 36.8.

    Nemam nikakve bolove u grlu, ledjima, krstima, glava i slično. Imam čulo mirisa i ukusa. Apetit mi je odlican, nemam jezu, i čini mi se da se ne zamaram ništa posebno.

    Moji skočili da odradim crp, ddimmer i krvnu sliku i da idem da me neko preslusa.

    Evo sa vidimo šta će reci nalazi i doktor.

    P.s.
    Radjen je PCR test, ne brzi.

    P.s. 2
    Revakcinisan Astrom 12.07.2021. ( prva doza 19.04.2021.)

    P.s. 3

    Ne možete mi rec da ne vjerujem u koronu i vakcinu ali isto je ovo ****** kada ja strecam hoću li se razboljet, da ću prenijet drugome itd.
    Inače prijavio moje da su bili kontakt (svi vakcinisani) i ovi mi ladno kažu je moraju u izolaciju jer su vakcinisani!?!! Suuuuuuper, bez ikakvog smisla. Koja je razlika izmedju mene, njih i nevakcinisanoh ljudi. Sem sto mi imamo super fancy QR kod.

    Opet bi se vakcinisao da se razumijemo ali dajte mi objasnjenje sto su nevakcinisani gori od nas vakcinisanih?

  8. #2733
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Evo ja ugrabih ovo čudo. Dva dana imao neko blago kasljucanje ali više kao da me zasvrbi grlo (kao neka alergija). Onda u ponedeljak dobih temp 37.5. Ta temp nekad padne na normalno nekad bude 37 ali nikad preko 37.5 (makar to sto sam mjerio).

    Ponedeljak prestalo kasljucanje, utorak sam počeo da slinim (klasično kao kod stare dobre prehlade). Evo jutros nos prestao da curi ali jeste malo zapusen (ne skroz), nisam imao temp kada sam mjerio oko 08h, sada vidim polako skače, 36.8.

    Nemam nikakve bolove u grlu, ledjima, krstima, glava i slično. Imam čulo mirisa i ukusa. Apetit mi je odlican, nemam jezu, i čini mi se da se ne zamaram ništa posebno.

    Moji skočili da odradim crp, ddimmer i krvnu sliku i da idem da me neko preslusa.

    Evo sa vidimo šta će reci nalazi i doktor.

    P.s.
    Radjen je PCR test, ne brzi.

    P.s. 2
    Revakcinisan Astrom 12.07.2021. ( prva doza 19.04.2021.)

    P.s. 3

    Ne možete mi rec da ne vjerujem u koronu i vakcinu ali isto je ovo ****** kada ja strecam hoću li se razboljet, da ću prenijet drugome itd.
    Inače prijavio moje da su bili kontakt (svi vakcinisani) i ovi mi ladno kažu je moraju u izolaciju jer su vakcinisani!?!! Suuuuuuper, bez ikakvog smisla. Koja je razlika izmedju mene, njih i nevakcinisanoh ljudi. Sem sto mi imamo super fancy QR kod.

    Opet bi se vakcinisao da se razumijemo ali dajte mi objasnjenje sto su nevakcinisani gori od nas vakcinisanih?
    Dje je zakaci?

  9. #2734
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Evo ja ugrabih ovo čudo. Dva dana imao neko blago kasljucanje ali više kao da me zasvrbi grlo (kao neka alergija). Onda u ponedeljak dobih temp 37.5. Ta temp nekad padne na normalno nekad bude 37 ali nikad preko 37.5 (makar to sto sam mjerio).

    Ponedeljak prestalo kasljucanje, utorak sam počeo da slinim (klasično kao kod stare dobre prehlade). Evo jutros nos prestao da curi ali jeste malo zapusen (ne skroz), nisam imao temp kada sam mjerio oko 08h, sada vidim polako skače, 36.8.

    Nemam nikakve bolove u grlu, ledjima, krstima, glava i slično. Imam čulo mirisa i ukusa. Apetit mi je odlican, nemam jezu, i čini mi se da se ne zamaram ništa posebno.

    Moji skočili da odradim crp, ddimmer i krvnu sliku i da idem da me neko preslusa.

    Evo sa vidimo šta će reci nalazi i doktor.

    P.s.
    Radjen je PCR test, ne brzi.

    P.s. 2
    Revakcinisan Astrom 12.07.2021. ( prva doza 19.04.2021.)

    P.s. 3

    Ne možete mi rec da ne vjerujem u koronu i vakcinu ali isto je ovo ****** kada ja strecam hoću li se razboljet, da ću prenijet drugome itd.
    Inače prijavio moje da su bili kontakt (svi vakcinisani) i ovi mi ladno kažu je moraju u izolaciju jer su vakcinisani!?!! Suuuuuuper, bez ikakvog smisla. Koja je razlika izmedju mene, njih i nevakcinisanoh ljudi. Sem sto mi imamo super fancy QR kod.

    Opet bi se vakcinisao da se razumijemo ali dajte mi objasnjenje sto su nevakcinisani gori od nas vakcinisanih?
    tako ti i treba što si mi se sprdao za iglu šalim se, da preguraš to brzo a svakako se vidi da ti je lagano i da ti vakcina radi
    She is only here to annoy herself!

  10. #2735
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,293
    Thanks Thanks Given 
    744
    Thanks Thanks Received 
    888
    Thanked in
    464 Posts

    Default

    https://www.danas.rs/svet/nove-zdrav...cajeva-kovida/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #2736
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    879
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    373
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Čekaj, šta ja ima o tome da mislim posebno, ja sam posumnjala da sam zaražena koronom, otišla kod doktora, on me pregledao i zaključio da veoma vjerovatno nijesam, testirao na moj predlog i dokazao da jesam.

    100 eura je ukupna cijena pregleda, nalaza, vitamina i osnovne terapije za kovid.

  12. #2737
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    postoji vrlo jasno naučno objašnjenje zašto vakcinisani prenose skoro isključivo opasnije mutacije, a koje je i dokazano (kačio sam linkove gdje se vidi da nevakcinisani prenose sve a vakcinisani samo deltu i ostale nove sojeve)

    to što ti vjeruješ medijskim paničarima i profiterima a ne nauci to je druga stvar
    Vakcina je efikasna u sprjecavanju infekcijom drugih, slabijih varijanti. Ali je efikasna, doduse manje, u sprjecavanju infekcijom opasnijih varijanti. Naravno da ce u tom slucaju vakcinisani vise da prenose varijantu od koje vakcina ne stiti u istoj mjeri. Ali nevakcinisani nemaju apsolutno nikakav mehanizam zastite od zaraze i sirenja virusa. A deltu nisu mogli da rasire vakcinisani kad je nastala prije masovne vakcinacije. I dan danas imamo situaciju da su najmanje vakcinisane oblasti najvise pogodjene delta sojem. Samo baci pogled na Ameriku.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #2738
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    789
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Dje je zakaci?
    A kako će znat' to?

  14. #2739
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ćerkica najvjerovatnije pozitivna. Danas će se testirati ali jeste sigurno jer ima simptome, a ovi rođaci kod kojih je bila nekoliko dana pozitivni. Ono što me interesuje jeste da li ste davali djeci vitamine? I generalno šta ste i vi uzimali od vitamina dok ste imali koronu? Uzeo bih za mene i suprugu jer smo mi sledeći sigurno, pa da počnemo odmah sa vitaminima. Ja inače uzimam vitamin D od 10000 zadnjih 4, 5 mjeseci skoro pa svakodnevno. Što se tiče ćerkice i vitamina pitam iz razloga jer je doktorica ovim rođacima, isto djeca, kazala da ne uzimaju vitamine, već im je bolje da jedu šipak, mandarine itd.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  15. #2740
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    ti uzimaš već dovoljno vitamina D

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Vakcina je efikasna u sprjecavanju infekcijom drugih, slabijih varijanti. Ali je efikasna, doduse manje, u sprjecavanju infekcijom opasnijih varijanti. Naravno da ce u tom slucaju vakcinisani vise da prenose varijantu od koje vakcina ne stiti u istoj mjeri. Ali nevakcinisani nemaju apsolutno nikakav mehanizam zastite od zaraze i sirenja virusa. A deltu nisu mogli da rasire vakcinisani kad je nastala prije masovne vakcinacije. I dan danas imamo situaciju da su najmanje vakcinisane oblasti najvise pogodjene delta sojem. Samo baci pogled na Ameriku.
    pobrkao si lončiće...ja sam nevakcinisan i evo godinu i nešto se nisam zarazio zato što imam imunitet, ako si mislio na neimunizovane to je druga priča, vidjećemo za jedno mjesec dana kako stojim sa AT pa ću se vakcinisati ako opadnu značajno

    pobrkao si lončiće što se tiče delte, ako je nastala prije masovne vakcinacije to ne znači da je nisu raširili vakcinisani, nevakcinisani se zaraze divljim sojem i steknu imunitet, vakcinisani koji se nisu zarazili taj imunitet nemaju osim na divlji soj tako da šire deltu
    She is only here to annoy herself!

  16. #2741
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    879
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    373
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Voće i pravilna ishrana naravno, ali ja dajem i imunocink tablete ili multivitaminski sirup takođe povremeno otkad ovo traje.

    Imam u porodici odraslog člana koji je do prije nekoliko godina pio antibiotike toliko da smo mislili da će postati rezistentan. Skinuo se otkad redovno konzumira umiksan djumbir, limun i med. U čaju, limunadi... Mada redovno pije i vitamisnke suplemente. Ja ne, ali sam prije kovida pila nekoliko mjeseci redovno cink+vitamin C i D u jednoj tableti,

  17. The Following User Says Thank You to NotRobot For This Useful Post:


  18. #2742
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Čekaj, šta ja ima o tome da mislim posebno, ja sam posumnjala da sam zaražena koronom, otišla kod doktora, on me pregledao i zaključio da veoma vjerovatno nijesam, testirao na moj predlog i dokazao da jesam.

    100 eura je ukupna cijena pregleda, nalaza, vitamina i osnovne terapije za kovid.
    Dobro, svakako nije greska sto si se testirala i dokazala doktoru i sebi da jesi bila pozitivna, ljekove nisi morala da uzimas, mogla si da se ‘lijecis’ prirodnim putem. Jutros sam pojeo 1kg mandarina.

    Nadam se da ti nije zao 100eur i drago mi je sto nije bilo posledica i mislim da bi vakcina prije toga izazvala jednake simptome.

  19. #2743
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    879
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    373
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Uopste mi nije zao tih para, mada sam mogla ljepse da ih potrosim. Pominjem često da ovaj stepen ludovanja košta. Ljudi koji se ozbiljno razbole od kovida potroše stotine, hiljade eura. To su sve naše pare, bolje da smo ih trošili na puteve, mostove, pa i zabavu. I kletva kaže - dabogda trošio na ljekove.

    Nijesam sklona da preispitujem terapiju koju mi je propisalo ovlasceno sluzbeno lice, pa sam popila to sto mi je dao. Da je do caja i vitamina, opreznosti, odgovornosti, znanja oko nas - ja se ne bih ni razboljela, a ovo za posljedice ne znam još. Neki upozoravaju na posljedice vakcina - kontrolisanog izlaganja virusu, ali ih nije strah od nekontrolisanog izlaganja. Ja sam od ovih sto vole kontrolu.

  20. #2744
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    svake godine se većina nas bar po jednom razboli i pijemo čajeve vitamine itd.
    She is only here to annoy herself!

  21. #2745
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,345
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Dje je zakaci?
    A pojma nemam, poslednjih mjesec/dva sam slabo izlazio iz kuce. Mada realno sada nije ni bitno.

    Stigli nalazi mada meni ništa ne znaci bez sto vidim da nisu u referentnim vrijednostima. Prva stavka je sa leve slike i jedina je van referente skale.

    1. Monociti (krvna slika) - 11.6 (2-10 normalno)
    2. D dimmer - 150 (<500 normalno)
    3. CRP - 17.6 (<5 normalno)

  22. #2746
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    A pojma nemam, poslednjih mjesec/dva sam slabo izlazio iz kuce. Mada realno sada nije ni bitno.

    Stigli nalazi mada meni ništa ne znaci bez sto vidim da nisu u referentnim vrijednostima. Prva stavka je sa leve slike i jedina je van referente skale.

    1. Monociti (krvna slika) - 11.6 (2-10 normalno)
    2. D dimmer - 150 (<500 normalno)
    3. CRP - 17.6 (<5 normalno)
    Zbog tog CRP-a posjeti doktora.Nije zabrinjavajući ali svakako je povećan.Meni je bio 13 3.dan od simptoma odnosno sjutradan posle + testa.Po doktoru nisam bio za antibiotike ali okolina skočila,prinijela mi hemomicin koji sam pio 6 dana.Na drugu kontrolu nalaza CRP bio 4.Ponoviću,svaka prehlada,upaljeno grlo ili grip mi je 3 puta teže palo nego covid.Usput,pio 4.000 d vitamina,cink 25mg i C vit 1000mg,voća i čajeva dok nisu bili počeli na nos da izlaze.
    Žena,sve isto,samo nevakcinisana.Njoj 13 dan skočila temp,CRP na 73,skener pluća pokazao upalu.15 dana primala max doze antibiotika i urbazona.Nekako se trsila(isčupala)Sad odmara.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:

    GaD

  24. #2747
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Ćerkica najvjerovatnije pozitivna. Danas će se testirati ali jeste sigurno jer ima simptome, a ovi rođaci kod kojih je bila nekoliko dana pozitivni. Ono što me interesuje jeste da li ste davali djeci vitamine? I generalno šta ste i vi uzimali od vitamina dok ste imali koronu? Uzeo bih za mene i suprugu jer smo mi sledeći sigurno, pa da počnemo odmah sa vitaminima. Ja inače uzimam vitamin D od 10000 zadnjih 4, 5 mjeseci skoro pa svakodnevno. Što se tiče ćerkice i vitamina pitam iz razloga jer je doktorica ovim rođacima, isto djeca, kazala da ne uzimaju vitamine, već im je bolje da jedu šipak, mandarine itd.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    U prethodnom postu sam napisao za mene i suprugu.Sin od 10 g. imao jedan dan temp. i glavobolju,nisu mu radili nalaze,ali dr u Tološe kad ga je slušala(sve bilo u redu) dala savjet da pored voća i mnogo tečnosti slobodno mu 10-tak dana dajem 2.000 d vitamina,500mg C vitamina i imunocink za djecu.Drugi dan posle testa je bio kao nov.Nije kašljucnuo.
    Takođe,ne budi pesimista u vezi tebe i supruge.Drugi sin,stariji,svih 14 dana bio s nama u izolaciji(mali stan sa 1 kupatilom).Prve 3-4 dana smo ga pazili koliko smo mogli,posle toga smo svi bili na kumbulj u dnevnu,bez maski...Nije zakačio kovid ili je,možda,prošao bez ikakvih simptoma.
    Samo staloženo

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  25. #2748
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    879
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    373
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ponoviću,svaka prehlada,upaljeno grlo ili grip mi je 3 puta teže palo nego covid.
    Same here. Nešto što sam bolovala u ljeto 2019, a bio je virus jer je u isto vrijeme sa istim simptomima i kliničkom slikom došla u posjetu rođaka sa mora je najsličnije ovim simptomima kovida.

    Nemojmo ovo miješati sa prehladama i gripovima. Nemojmo ići u krajnosti da su uvijek ljudi umirali, ne pamtim da su zdravi mladi ljudi i đeca umirali svakih nekoliko dana od upale pluća i nedostatka daha.

  26. #2749
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Ne mijesa niko covid sa prehladom/gripom samo, makar ja, ne vidim poentu vakcinisanja sa trenutno raspolozivim vakcinama.

  27. #2750
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Ne mijesa niko covid sa prehladom/gripom samo, makar ja, ne vidim poentu vakcinisanja sa trenutno raspolozivim vakcinama.
    poenta je da smanjiš šansu da zaglaviš u bolnici
    She is only here to annoy herself!

Page 110 of 167 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114120160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Satovi, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Muški kutak
    Replies: 2909
    Last Post: 18-04-24, 13:37
  2. Kosovo i Metohija, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Politika generalno
    Replies: 1853
    Last Post: 18-04-24, 10:51
  3. vakcine
    By Rooney10 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-13, 02:23
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •