View Poll Results: Da li ćete dobrovoljno primiti vakcinu protiv koronavirusa?

Voters
193. You may not vote on this poll
  • Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna

    54 27.98%
  • Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta

    61 31.61%
  • Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje

    47 24.35%
  • Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti

    20 10.36%
  • Ne znam. Lomim se oko odluke

    11 5.70%
Page 127 of 166 FirstFirst ... 2777117123124125126127128129130131137 ... LastLast
Results 3,151 to 3,175 of 4146

Thread: [COVID] Vakcine i tok pandemije [opšta diskusija]

  1. #3151
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    866
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    255 Posts

    Default

    I još prođe evo godina od početka vakcinacije, tu smo skoro kod dugog roka, padaju ljudi u bolnice i na ulice od vakcine svakodnevno. Groblja puna mladih vakcinisanih, strahota šta nam rade.

  2. #3152
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,289
    Thanks Thanks Given 
    718
    Thanks Thanks Received 
    1,177
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    EEEEE ali ce se to pokazati za koju godinu kada pocnu da se pojavljuju cudne bolesti vakcinisanim ljudimam kada budu umirali od raka ili slicno. Tada neces ni znat da je od vakcine. Prc... sto ces sada?

    Sa druge strane si morao da potpises da oni nisu odgovorni!

  3. The Following User Says Thank You to GaD For This Useful Post:


  4. #3153
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    866
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    255 Posts

    Default

    Neću znati, prije vakcina nijesmo umirali od raka, ništa nijesam potpisala...

  5. #3154
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,289
    Thanks Thanks Given 
    718
    Thanks Thanks Received 
    1,177
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Nisi prepoznala moj sarkazam

  6. #3155
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Ovo smanjenje perioda za buster dozu na 3 mjeseca je kopirano kao pravilo od koje drzave? Treba da guglam i istrazim jer je proslo 2 mjeseca od druge doze, pa da vidim kad cu opet - ako budem ziv.

  7. #3156
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,334
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Kad ste se vec dotakli raka, znate li koliko ljudi godisnje umre u CG od raka i koja je smrtnost? Vjerovatno ne znate jer vam to ne provlace kroz svaki portal koji svakodnevno citate. Umre oko 2000 ljudi godisnje i iz godine u godinu je sve veci broj, procenat smrtnosti je oko 50% kod nas.
    Od korone je za vise od 2 godine kod nas umrlo 2500 ljudi, a dobro znamo da je taj broj "nabudzen" jer svako od nas je poznavao nekog ko je umro od srca i ostalih bolesti a pripisalo se koroni, ali neka bude ta cifra koja je zvanicna.
    E sad za 2 godine od raka umre preko 4000 ljudi u CG, a oko 8000 oboli, znaci smrtnost je na 50%, dok je smrtnost od korone oko 1-2% i to je alarmantno, znaci presmijesno.
    Ono sto je zabrinjavajuce da kod nas a i u nasoj okolini broj oboljelih od karcinoma iz godine u godinu raste od 5 do 10%, ali koga briga i za to, korona nas satra.

    Sto se tice ovih dijagrama to je presmijesno, znamo svi dobro kakva je realna slika, cu 10x manja sansa od zaraze koronom, hahah kako ne, znam ljude koji su vakcinisani i koji su po 2x prelezali koronu nakon toga, isto tako poznajem sebe pa ne dobih koronu ni jednom do sad, a krecem se i kretao sam se sa osobama koje su bile zarazene, a isto tako imamo i jednog forumasa provaksera koji se vakcinisao 15x pa ga sastavila korona nije mogao da pise po forumu, a ne da ustane iz kreveta. Te dijagrame zakacite macku o rep, no bucajte malo prsute, kisjeloga mlijeka, domace hrane, cajeve domace, sokove domace, po koji vitamin pa vam nece trebat buster doza i dijagrami.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  8. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  9. #3157
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    341
    Thanks Thanks Received 
    921
    Thanked in
    470 Posts

    Default

    https://www.pcnen.com/portal/2022/01...je-od-vakcine/

    Znači, za Deltu je bolji prirodni imunitet stečen prebolijevanjem od vakcine, a za Omikron ne valja ni jedno ni drugo.

    Zašto se i dalje insistira na vakcinama i busterima za wuhanski soj ?

  10. #3158
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Kad ste se vec dotakli raka, znate li koliko ljudi godisnje umre u CG od raka i koja je smrtnost? Vjerovatno ne znate jer vam to ne provlace kroz svaki portal koji svakodnevno citate. Umre oko 2000 ljudi godisnje i iz godine u godinu je sve veci broj, procenat smrtnosti je oko 50% kod nas.
    Od korone je za vise od 2 godine kod nas umrlo 2500 ljudi, a dobro znamo da je taj broj "nabudzen" jer svako od nas je poznavao nekog ko je umro od srca i ostalih bolesti a pripisalo se koroni, ali neka bude ta cifra koja je zvanicna.
    E sad za 2 godine od raka umre preko 4000 ljudi u CG, a oko 8000 oboli, znaci smrtnost je na 50%, dok je smrtnost od korone oko 1-2% i to je alarmantno, znaci presmijesno.
    Ono sto je zabrinjavajuce da kod nas a i u nasoj okolini broj oboljelih od karcinoma iz godine u godinu raste od 5 do 10%, ali koga briga i za to, korona nas satra.

    Sto se tice ovih dijagrama to je presmijesno, znamo svi dobro kakva je realna slika, cu 10x manja sansa od zaraze koronom, hahah kako ne, znam ljude koji su vakcinisani i koji su po 2x prelezali koronu nakon toga, isto tako poznajem sebe pa ne dobih koronu ni jednom do sad, a krecem se i kretao sam se sa osobama koje su bile zarazene, a isto tako imamo i jednog forumasa provaksera koji se vakcinisao 15x pa ga sastavila korona nije mogao da pise po forumu, a ne da ustane iz kreveta. Te dijagrame zakacite macku o rep, no bucajte malo prsute, kisjeloga mlijeka, domace hrane, cajeve domace, sokove domace, po koji vitamin pa vam nece trebat buster doza i dijagrami.
    Sunce, ali ako prodješ pored bolesnika od raka nećeš dobiti rak...ne može ti ga prenijeti....to je ja mnim ključno no sam ja glupa primila tri doze i evo časti mi čekam da me korona pokosi, imala sam kontakt...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #3159
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,790
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,312
    Thanked in
    2,164 Posts

    Default

    Smrtnost od 2% za bolest koja može da zakači cijelu populaciju... Pošto nam je zdravstveni sistem svakako trop i toliko naroda umire od raka, a korona taj isti sistem iscrpljuje, zar nije bolje da se što više ljudi vakciniše i da se smanji broj ljudi koji zaglave u bolnici od korone? Da ne pominjemo da je manji broj covid pacijenata manja šansa da se zaraze zdravstveni radnici, veća šansa da neko sa drugim oboljenjem ne bude zbrinut?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #3160
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,286
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    459 Posts

    Default

    "Teoretski - ljubav lepo zvuci, malcice je drukcije u praksi, mnogo toga jos uvek se uci..."


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #3161
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,334
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Znaci ko se vakcinise ne prenosi koronu i ne moze da se zarazi, ok odoh odmah da primim 2 doze i buster sjutra.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  14. #3162
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,790
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,312
    Thanked in
    2,164 Posts

    Default

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #3163
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Kad ste se vec dotakli raka, znate li koliko ljudi godisnje umre u CG od raka i koja je smrtnost? Vjerovatno ne znate jer vam to ne provlace kroz svaki portal koji svakodnevno citate. Umre oko 2000 ljudi godisnje i iz godine u godinu je sve veci broj, procenat smrtnosti je oko 50% kod nas.
    Od korone je za vise od 2 godine kod nas umrlo 2500 ljudi, a dobro znamo da je taj broj "nabudzen" jer svako od nas je poznavao nekog ko je umro od srca i ostalih bolesti a pripisalo se koroni, ali neka bude ta cifra koja je zvanicna.
    E sad za 2 godine od raka umre preko 4000 ljudi u CG, a oko 8000 oboli, znaci smrtnost je na 50%, dok je smrtnost od korone oko 1-2% i to je alarmantno, znaci presmijesno.
    Ono sto je zabrinjavajuce da kod nas a i u nasoj okolini broj oboljelih od karcinoma iz godine u godinu raste od 5 do 10%, ali koga briga i za to, korona nas satra.

    Sto se tice ovih dijagrama to je presmijesno, znamo svi dobro kakva je realna slika, cu 10x manja sansa od zaraze koronom, hahah kako ne, znam ljude koji su vakcinisani i koji su po 2x prelezali koronu nakon toga, isto tako poznajem sebe pa ne dobih koronu ni jednom do sad, a krecem se i kretao sam se sa osobama koje su bile zarazene, a isto tako imamo i jednog forumasa provaksera koji se vakcinisao 15x pa ga sastavila korona nije mogao da pise po forumu, a ne da ustane iz kreveta. Te dijagrame zakacite macku o rep, no bucajte malo prsute, kisjeloga mlijeka, domace hrane, cajeve domace, sokove domace, po koji vitamin pa vam nece trebat buster doza i dijagrami.
    Dzaba pises.

    Cinjenica je da nevakcinisani zele vakcinisanima dobro pa ih upozaravaju u ono sto vjeruju.
    Cinjenica je da vaksinisani zele sebi dobro pa prisiljavaju nevakcinisane u ono sto vjeruju.

    Takodje, cinjenica je da nevakcinisani uvijek moze primiti vakcinu ako se dokaze da je dobra, dok vakcinisani nikad ne moze povratiti stanje u slucaju da se dokaze da je losa. Tkz. Pascal's wager.

  16. #3164
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    a moze li se vrnut onaj sa onoga svijeta koji je mislio da je vakcina loša a da je korona prevara pa je umro od korone, da primi vakcinu? #samopitam
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #3165
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default



    Konačno prava pitanja, ali sa jedno godinu dana zakašnjenja.

    Nikad mi neće biti jasno zašto vakcina isključuje rani tretman korone, tj. nikad niko nije dao neko valjano pojašnjenje (pa ni naši forumski stručnjaci, iako sam pitala u više navrata)... A meni je (možda) i jasno zašto.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  18. #3166
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,690
    Thanks Thanks Given 
    2,365
    Thanks Thanks Received 
    4,469
    Thanked in
    2,584 Posts

  19. #3167
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,603
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Ima li da se primi AZ kao buster doza u PG, ili su samo Pfizer/Sinofarm dostupni?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  20. #3168
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post


    Konačno prava pitanja, ali sa jedno godinu dana zakašnjenja.

    Nikad mi neće biti jasno zašto vakcina isključuje rani tretman korone, tj. nikad niko nije dao neko valjano pojašnjenje (pa ni naši forumski stručnjaci, iako sam pitala u više navrata)... A meni je (možda) i jasno zašto.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Skoro pa identicna pitanje su postavljana tacno prije nekih godinu dana, samo je bio drugi novinar u pitanju. Naravno snimka vise nema na Youtube a na webarchive ne mogu da ga nadjem na zalost.

  21. #3169
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    A gdje to piše da vakcina isključuje rani tretman? Koji to protokol odvaja liječenje pacijenata shodno tome jesu li vakcinisani ili nisu?


    Evo vodiča za liječenje američkog udruženja za zarazne bolesti: https://www.idsociety.org/practice-g...nd-management/. Spominju li se (ne)vakcinisani u vodiču za liječenje?


    Doduše, budući da to udruženje ima samo preko 12 hiljada ljekara i naučnika koji se bave zaraznim bolestima, moguće da oni ne znaju šta pišu.

  22. #3170
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    A gdje to piše da vakcina isključuje rani tretman? Koji to protokol odvaja liječenje pacijenata shodno tome jesu li vakcinisani ili nisu?


    Evo vodiča za liječenje američkog udruženja za zarazne bolesti: https://www.idsociety.org/practice-g...nd-management/. Spominju li se (ne)vakcinisani u vodiču za liječenje?


    Doduše, budući da to udruženje ima samo preko 12 hiljada ljekara i naučnika koji se bave zaraznim bolestima, moguće da oni ne znaju šta pišu.
    Ne kažem da odvaja, nego da ranog tretmana nema. Evo pogledaj tabelu na tvom linku, ovaj dio lijevo od hospitalizacije je praktično prazan.

    Tj. nije baš prazan, nego za hidroksihlorokin+Zn i ivermektin stoji preporuka, ali strogo protiv upotrebe.

    Prije godinu i nešto dana izašao je ovaj video:


    Jaki dokazi za upotrebu ivermektina.

    Onda se dešava da isti lik mijenja skroz priču, a evo i zašto (vjerovatno). Dokaz da je zoom call stvaran - postoji i nije ga teško pronaći.
    https://www.worldtribune.com/researc...n-human-lives/

    Hill: I think fundamentally, we’re reaching the [same] conclusion about the survival benefit. We’re both finding a significant effect on survival.
    ALI:
    Hill: Yeah … it’s a very strong lobby...
    Hill: You’ve just got to understand I’m in a difficult position. I’m trying to steer a middle ground and it’s extremely hard.

    On je u teškoj poziciji...

    Onda naravno izlazi i njegova nova meta analiza protiv ivermektina:

    https://academic.oup.com/ofid/articl...fab358/6316214

    E sad, može biti da su studije koje je ranije gledao bile loše, pa onda kad je sve to sredio dokazao da ivermektin ipak ne radi.

    A može biti i da je ovih 40 miliona odigralo ulogu. Pominju li se ove pare negdje u rubrici "konflikt interesa"? Ne bih rekla.

    I čim neko ima želju da nas toliko ubijedi da je regularan ljudski lijek, vrlo siguran i sa dugom istorijom upotrebe ustvari - lijek za životinje, automatski je nešto sumnjivo. I kampanja u fazonu "niste konj".

    Uporedo par senatora u Kongresu blamiraju Faučija, ne znam koji prikladniji izraz da upotrijebim.

    Jedan primjer samo:


    Nego, vrijeme valjda radi svoje... Pa će biti neke stvari jasnije možda svima nama, kada se smiri malo ovo ludilo.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  23. #3171
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post
    Ne kažem da odvaja, nego da ranog tretmana nema. Evo pogledaj tabelu na tvom linku, ovaj dio lijevo od hospitalizacije je praktično prazan.

    Tj. nije baš prazan, nego za hidroksihlorokin+Zn i ivermektin stoji preporuka, ali strogo protiv upotrebe.

    Prije godinu i nešto dana izašao je ovaj video:


    Jaki dokazi za upotrebu ivermektina.

    Onda se dešava da isti lik mijenja skroz priču, a evo i zašto (vjerovatno). Dokaz da je zoom call stvaran - postoji i nije ga teško pronaći.
    https://www.worldtribune.com/researc...n-human-lives/

    Hill: I think fundamentally, we’re reaching the [same] conclusion about the survival benefit. We’re both finding a significant effect on survival.
    ALI:
    Hill: Yeah … it’s a very strong lobby...
    Hill: You’ve just got to understand I’m in a difficult position. I’m trying to steer a middle ground and it’s extremely hard.

    On je u teškoj poziciji...

    Onda naravno izlazi i njegova nova meta analiza protiv ivermektina:

    https://academic.oup.com/ofid/articl...fab358/6316214

    E sad, može biti da su studije koje je ranije gledao bile loše, pa onda kad je sve to sredio dokazao da ivermektin ipak ne radi.

    A može biti i da je ovih 40 miliona odigralo ulogu. Pominju li se ove pare negdje u rubrici "konflikt interesa"? Ne bih rekla.

    I čim neko ima želju da nas toliko ubijedi da je regularan ljudski lijek, vrlo siguran i sa dugom istorijom upotrebe ustvari - lijek za životinje, automatski je nešto sumnjivo. I kampanja u fazonu "niste konj". Uvredljivo, za inteligenciju.

    Uporedo par senatora u Kongresu blamiraju Faučija, ne znam koji prikladniji izraz da upotrijebim.

    Jedan primjer samo:


    Nego, vrijeme valjda radi svoje... Pa će biti neke stvari jasnije možda svima nama, kada se smiri malo ovo ludilo.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk


    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  24. #3172
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    341
    Thanks Thanks Received 
    921
    Thanked in
    470 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    A gdje to piše da vakcina isključuje rani tretman? Koji to protokol odvaja liječenje pacijenata shodno tome jesu li vakcinisani ili nisu?


    Evo vodiča za liječenje američkog udruženja za zarazne bolesti: https://www.idsociety.org/practice-g...nd-management/. Spominju li se (ne)vakcinisani u vodiču za liječenje?


    Doduše, budući da to udruženje ima samo preko 12 hiljada ljekara i naučnika koji se bave zaraznim bolestima, moguće da oni ne znaju šta pišu.
    Evo ti vodiča jedinog kojeg se trebaš držati, izgleda je uputno smanjiti busterisanje.

    https://www.cdm.me/tehno-nauka/medic...oloski-sistem/

  25. #3173
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Čak se i vezano za ovo desilo par simptomatičnih stvari.

    Prvi članak na Bloombergu koji je izašao imao je ovaj naslov:
    EU upozorava da ponovljeni busteri mogu da oslabe imuni sistem.

    Pa je naslov prepravljen:

    https://www.bloomberg.com/news/artic...ystem-ema-says

    Oslabe je postalo preopterete, a naslov više i nije tako strašan.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Rada; 22-01-22 at 07:56.

  26. #3174
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Je li ostalo išta od onih silnih teorija zavjere da se nije pokazalo tačnim?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  27. #3175
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,286
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    459 Posts

    Default

    A cuj, sta je sumnja na potencijalno urusavanje imuniteta vakcinacijama u kracim rokovima i sve mladje i mladje populacije u odnosu na benefite vakcinacije izrazene u vjerovatnoci da osoba ne umre u bolnici od komplikacija bolesti izazvane virusom kovid, ili zatrpavanja zdravstvenog sistema kojem vjerovatno svakodnevno svjedocimo sa ovako niskim procentnom "uredno vakcinisanih".
    Sve te moguce nuspojave su manje vaznije jer od kovida se umire, dok se od drugih stanja ili bolesti se umire samo u statistickom godisnjaku i za njih ne postoji vakcina. Ali, slozicemo se, sve je stvar percepcije.
    Zato ne treba previse brinuti zbog medijskih naslova koji impliciraju mogucu stetu za jedinku, jer smo i na ovoj temi imali izjave da su se pojedinci vakcinisali radi ekonomije, trgovine, mira u svijetu i ostalih konteksta koji u fokus stavljaju opste dobro zajednice a ne pojedinca.
    I to je valjda smisao demokratije i borbe za opste dobro drustva i zato jos jedanput fantastican i na ovom forumu objavljen citat o demokratiji:




    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 127 of 166 FirstFirst ... 2777117123124125126127128129130131137 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Satovi, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Muški kutak
    Replies: 2902
    Last Post: Yesterday, 21:39
  2. Kosovo i Metohija, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Politika generalno
    Replies: 1852
    Last Post: 13-04-24, 19:23
  3. vakcine
    By Rooney10 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-13, 02:23
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •