View Poll Results: Da li ćete dobrovoljno primiti vakcinu protiv koronavirusa?

Voters
194. You may not vote on this poll
  • Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna

    54 27.84%
  • Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta

    62 31.96%
  • Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje

    47 24.23%
  • Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti

    20 10.31%
  • Ne znam. Lomim se oko odluke

    11 5.67%
Page 160 of 167 FirstFirst ... 60110150156157158159160161162163164 ... LastLast
Results 3,976 to 4,000 of 4166

Thread: [COVID] Vakcine i tok pandemije [opšta diskusija]

  1. #3976
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Onda ne možeš vjerovati da je virus nastao prirodno, jer to naučnici nisu potvrdili.

    Ne znam šta znači to "vjerovati forumu". Nije forum ništa izmislio.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  2. #3977
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Rada, sjecate se svinjskog gripa 2009. / tamiflu - Rosh i relenca - GlaksoSC/ , ili onog shoka 2015. sa Zika virusom 2015. Brazil / panika zbog OI 2016/?
    Slicna uvertira i naucnici su drasticno mjenjali stavove o porijeklu, izolovanosti, terapije itd..WHO odluke pogotovo. Gledajuci sa strane info, kasniji rezultati su bili totalno drugaciji.
    Tokom desavanja svako je trazio kredibilitet po sopstvenom instinktu ili komoditetu, a na kraju ih nije ni zanimalo u sta su vjerovali jer - proslo je.
    Ne pamtim da je i jedan strucnjak koji je izvodio zakljucke u toku, ikad promijenio stav, ili se izvinio za receno.
    Nazalost, tako je, ali ljudi pamte i vrednuju receno kao uradjeno.
    Pozicija licnog komoditeta u bilo kojoj situaciji /zarazama, ratu, drustvenim desavanjima/, navodi korisnike da gaze sve pred sobom ne obracajuci paznju na rezultat gazenja.
    Svijet ipak funkcionise na rezultatima djela i nedjela, iako u toku trajanja desavanja mnogi toga nisu svjesni.
    Zato sam ja ubijedjena, i vjerujem, da cemo odgovore dobiti ubrzo i o djelima i nedjelima. Kako, na koji nacin, e to mogu da pretpostavim ali ne i da tvrdim.
    Na isti nacin su nam sada potvrdili necije tvrdnje, necije znanje, informacije, da je ovo zlo jeste pusteno iz vjestackih uslova. Ko to negira, ili ima neki interes, ili je imao, ili ne zeli da prihvati zakljucke naucnika iz eminentnih institucija koje ne smiju da donose lazne zakljucke jer oni imaju jako rigorozne zakone i kazne za to.
    Kod nas, koliko znam, pojedinci ne odgovaraju za dovodjenje u zabludu sa zakljuccima, vec su pokriveni kolektivnom odgovornoscu, a ovdje se izvodi personalna odgovornost. Tu je razlika koliko znam.

  3. The Following User Says Thank You to LadyHawk For This Useful Post:


  4. #3978
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,975
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    554
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Kolektivno smo se probudili i necemo dozvoliti da nas sledeci put preveslaju i da od nas zahtjevaju neke glupe mjere koje nikakve veze nemaju sa logikom niti sa rjesavanjem problema.

  5. #3979
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,982
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post
    Onda ne možeš vjerovati da je virus nastao prirodno, jer to naučnici nisu potvrdili.

    Ne znam šta znači to "vjerovati forumu". Nije forum ništa izmislio.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Mogu da vjerujem.
    Ne mogu da tvrdim.

    Razlika je

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #3980
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Mogu da vjerujem.
    Ne mogu da tvrdim.

    Razlika je

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Mozda ovo pomogne

    Direktor FBI: Pandemija koronavirusa vrlo vjerovatno nastala kao posljedica incidenta u kineskoj laboratoriji u Vuhanu

    Novi obavještajni podaci su uticali da se analiza ministarstva enegetike usmjeri više ka tome da je virus procurio, prenose podatke anonimnih izvora Vol strit džurnal, Njujork tajms i Si-En-En (CNN)

    https://www.vijesti.me/svijet/globus...oriji-u-vuhanu


  7. #3981
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Maske su jedan divan period bile apsolutno obavezne i na otvorenom, kako u odredjenom dijelu 2020. tako i u jednom periodu 2021.Da, zivimo u istoj drzavi ali nam je pamcenje izgleda svima selektivno te su mnogi birali da postuju samo ono sto njima odgovara. Ne moramo ni da pominjemo pojedine forumase koji su pridikovali na sve i svasta redom svima na forumu koji iskazu drugo misljejne... No pretezno ispade da se ti koji pridikuju (pojedini naravno) na kraju ipak zeznu pa u nekom trenutku izlaju kako ni oni nisu postovali dobar dio pravila (ovdje uopste ne aludiram na tebe Zvoncice, prepoznati ce se krivci ne sumnjam).

    I da, ja sam prvi bio jedna od budala koja je nosila masku na otvorenom 2020. Ovo kazem bez trunke sarkazma.
    Evo čitam ovo što je neko postavio, to je vrijeme kada sam ja bila bolesna od korone...pola februara i cijeli mart, čak i dio aprila sam se još batrgala tako da je negdje mimo mene propao taj period...niti sam pratila niti sam života imala...

    Quote Originally Posted by Rada View Post
    LadyHawk, nema ovdje odgovora, ne nadaj se da ćeš ga dobiti.

    Ovdje imaš samo ispade sarkazma upućene od strane onih kojima je dat lažni osjećaj superiornosti prema nama koje posmatraju sa visine, doživljavajući nas kao nižu klasu.

    Pitaš se kako je moguće da ljudi ne prihvataju činjenice. Prosto je - zbog sebe i zbog udara na ego. Niko ko osjeća da je superioran, ne želi da izgubi taj osjećaj i zažmuriće na mnoge činjenice koliko god to bude moguće, samo da bi taj osjećaj zadržao. Samo da se ne bi spustio na "naš nivo".



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Rado, sad si malo prestroga, jer ne bih se baš mogla složiti da se sarkazam ne razmjenjuje izmedju "zaraćenih" strana jednakom žestinom....uostalom, niko, valjda, ne počinje diskusiju da bi se nadgornjavao sa tobom....svi branimo svoje stavove.
    Ja svoje branim iskljucivo time što sam preživjela i dozivjela kao i time da ja nikada nijesam ni pomislila da virus jeste ili nije iz laboratorije....i koga briga odakle je? Moja je poenta cijelo vrijeme bila da on HARA i boli me uvo dje je nastao, neka se time bave nadlezni, ja samo mogu da pokusam da se lijecim od njega! I naravno, da vjerujem ljekarima koji me liječe....moj stav, legitimno, čini mi se!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #3982
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,982
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Mozda ovo pomogne

    Direktor FBI: Pandemija koronavirusa vrlo vjerovatno nastala kao posljedica incidenta u kineskoj laboratoriji u Vuhanu

    Novi obavještajni podaci su uticali da se analiza ministarstva enegetike usmjeri više ka tome da je virus procurio, prenose podatke anonimnih izvora Vol strit džurnal, Njujork tajms i Si-En-En (CNN)

    https://www.vijesti.me/svijet/globus...oriji-u-vuhanu

    O tome smo i pričali gore kada su neki napisali da u tekstu na engleskom piše da je virus veštački iz laboratorije a ja da je "samo" pobjegao iz laboratorije.

    Pa rekoše da dobro pročitam jer mi engleski nije jača strana. Nego nije ni ovima iz Vijesti ipak treba nekim forumašima vjerovat.

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #3983
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post

    I sve dok naučnici ne potvrde, žao mi je ne mogu vjerovati na riječ.


    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Mogu da vjerujem.
    Ne mogu da tvrdim.

    Razlika je


    Najjače od svega mi je što si se totalno fokusirao na to je li formulisano da je virus procurio iz laboratorije ili da je napravljen u laboratoriji. Zamišljaš li to da je iz laboratorije procurio neki virus koji su uzeli iz prirode (iako se do danas ne zna porijeklo virusa)? Pokušavam da shvatim tvoju logiku, ali mi ne ide.

    A očigledno ti ne smeta što nas je neko doveo i držao u zabludi svo vrijeme dok je jedina zvanična istina bila da je virus nastao prirodno. Ne smeta ti što si ljude koji su imalo posumnjali u to smatrao teoretičarima zavjera, ravnozemljašima, nazadnima i slično? Ne misliš da neko zbog ovih stvari treba da odgovara ili da se makar izvini?

    Nego se ti fokusiraj na tu formulaciju, koja je trenutno namanji problem koji imamo u cijeloj ovoj situaciji.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  10. #3984
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,379
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Evo čitam ovo što je neko postavio, to je vrijeme kada sam ja bila bolesna od korone...pola februara i cijeli mart, čak i dio aprila sam se još batrgala tako da je negdje mimo mene propao taj period...niti sam pratila niti sam života imala...

    Pa i nije bas samo tada Zvoncice, i u nekim drugim periodima su bile obavezne na otvorenom. U principu nije ni bitno al' je veoma interesantno kako veliki broj gradjana to uopste ne pamti (barem u mojoj okolini) i to pretezno oni koji nisu ni postovali te mjere.

  11. #3985
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Pa i nije bas samo tada Zvoncice, i u nekim drugim periodima su bile obavezne na otvorenom. U principu nije ni bitno al' je veoma interesantno kako veliki broj gradjana to uopste ne pamti (barem u mojoj okolini) i to pretezno oni koji nisu ni postovali te mjere.
    ja sam mjere maksimalno postovala...koliko s sjecam, mjere su se poostravale shodno broju mrtvih i zarazenih i da, nijesu trajale godinu bez prestanka. Jako dobro znam da je i u kolima bilo obavezno nosenje maski ako se u njima voze clanovi dva domacinstva....evo ne sjecam se da je neko izricito zabranio izlazak u parkove bez maske?! ..ja se ne sjecam toga da sam morala sama po ulici da nosim masku...znam da je uvijek u mjestima koja su prometna trebalo, ali ako sama setam ulicom?! Ne pamtim takve stvari i bas ne vidim zasto vam je problematično ako se neko ne sjeca tih stvari koje su se mijenjale kako se korona sirila ili jenjavala?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #3986
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,379
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    To sto se ti ne sjecas ne znaci da takve mjere nisu bile na snazi u odredjenim periodima (kako 2020. tako i 2021.). Niko nije u niti jednom trenutku rekao da su takve mjere trajale godinu bez prestanka a isto tako nije niko ni rekao da je problem "ne sjecati se", medjutim problem je potencirati pricu da takve mjere nisu ni bile na snazi a jesu. Da te podsjetim sta si navela, quote ispod.

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ko je to i kad nama NAREDIO da moramo nositi maske po ulici????
    Odgovre na iznad postavljeno pitanje si dobila.


    I opet ponavljam... Jedna sam od budala koja je, na zalost, nosila maske na otvorenom dok su te mjere bile na snazi.

  13. #3987
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    https://twitter.com/VladaCG/status/1...636354560?s=20



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  14. #3988
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Meni je dobra bila slika koju je starwalker postavio, slika lika u camcu, samog, na moru, na otvorenom, sa maskom i naslov tipa "vjerujem u nauku"
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #3989
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,982
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post


    Najjače od svega mi je što si se totalno fokusirao na to je li formulisano da je virus procurio iz laboratorije ili da je napravljen u laboratoriji. Zamišljaš li to da je iz laboratorije procurio neki virus koji su uzeli iz prirode (iako se do danas ne zna porijeklo virusa)? Pokušavam da shvatim tvoju logiku, ali mi ne ide.

    A očigledno ti ne smeta što nas je neko doveo i držao u zabludi svo vrijeme dok je jedina zvanična istina bila da je virus nastao prirodno. Ne smeta ti što si ljude koji su imalo posumnjali u to smatrao teoretičarima zavjera, ravnozemljašima, nazadnima i slično? Ne misliš da neko zbog ovih stvari treba da odgovara ili da se makar izvini?

    Nego se ti fokusiraj na tu formulaciju, koja je trenutno namanji problem koji imamo u cijeloj ovoj situaciji.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Formulacije je meni nebitna. Bitno je kada se objavi neka vijest i da se komentar na nju, da komentar prati tu vijest.
    Kod tebe je nije pratio i ja sam ti obrazložio zašto.

    Smatram da treba da se neko izvini KAD I AKO se dokaže to što ti tvrdiš i što još nije dokazao nego je na nivou špekulacija. Ne samo da se izvini, nego i da odgovara za neke stvari kao što je širenje panike itd...

    Do tada je sve što pričaš obična... Pa priča

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #3990
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Meni je dobra bila slika koju je starwalker postavio, slika lika u camcu, samog, na moru, na otvorenom, sa maskom i naslov tipa "vjerujem u nauku"
    Prije neki dan vidjeh čovjeka, vozi biciklo i nosi masku. Kasno naveče, oko ponoći.

    Bugi, cringe post iskreno.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  17. #3991
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,292
    Thanks Thanks Given 
    744
    Thanks Thanks Received 
    887
    Thanked in
    463 Posts

    Default

    Najjace je bilo ljeto 2021, milion ljudi se sjatilo na primorju a rezultati testiranja u padu da bi zatim nakon septembra kada su svi posli kucama broj zarazenih opet alarmantno narastao. To je uticaj ljetnje sezone na zdravstveni bilans o kojem niko naucno nista ne istrazuje a izgleda da je iz iskustva kod nas funkcionalno rjesenje, da su drugi to znali pa da se umjesto karantina svi ljeti sjate na plaze i obale i djuskaju i pada broj zarazenih.
    Vrijedjanje zdravog razuma i dok se pise o tome a ne sto se stvarno dogodilo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #3992
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Jeste li primijetili da niko ne skida naljepnice sa obaveznim nosenjem maski na svim institucijama, radnjama itd? Neka sto se niko ne oglasava oko info da su maske na koje su nas zakonom obavezivali kaznama bile neadekvatne, sto je drskost i bezobrazluk/ ni jedna NVO nije trazila odgovornost/, oni ih i dalje drze kao da im je potrebno za neka slicna desavanja?
    Da li se iko oglasio oko maltretiranja djece sa tim maskama?
    Ako su nasi izglasali zakone o zastiti stanovnistva u slucaju zaraze itd, vise godina ranije, pa i Predsjednik Vujanovic 2018., zasto vec tada nisu opskrbili trziste adekvatnim zastitnim sredstvima?
    O cemu se radi?
    Zasto svi cute o tome a prvi su trcali da glume zabrinute i odgovorne zastitare zdravlja CG naroda?

  19. #3993
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    https://twitter.com/LPMisesCaucus/st...pGDrLruag&s=19

    Ovo je sve odavno poznato, nego eto, neko fino spakovao u tvit.
    A Kristijana nema na twitteru više, puf, pobjegao.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to Rada For This Useful Post:


  21. #3994
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    https://twitter.com/HawleyMO/status/...ntelligence%2F

    “Tonight the Senate UNANIMOUSLY passed my bill to declassify all the intelligence the government has on #covid origins. Let the people see the truth!” Hawley wrote on Twitter.
    Oni bar rade nesto, a kod nas pojela maca i slicne nojeve fore?

  22. #3995
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    šta kod nas mogu da objave? "prepisali smo od SZO šta su nam rekli"
    She is only here to annoy herself!

  23. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  24. #3996
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    NSX, to bi bilo opravdanje da nasi nisu na funkcijama zahvaljujuci nama, nasem budzetu, vec da su zaposleni od SZO. Ne vjerujem da primaju plate od njih za prepisivanje direktiva bez odgovornosti prema narodu. Svako odgovoran bi rekao da je odluka o kaznjavanju ako se ne nose neadekvatne maske ponizavanje intelekta naroda, i nametanje sulude sile. Da ne govorim o odgovornosti za rizik sto nisu opskrbili trziste odgovarajucim sredstvima. Tek to je horor.
    Ako su nasi tvrdili o porijeklu bolesti/ nisam pratila nase tv medije/, a logicno je da nisu mogli ni znati, to ce valjda objaviti.
    Samo me cudi sto se niko iz CG struke ne javlja da kaze nesto u vezi sa ovim zakljuccima.
    Ako bude nesto, javljajte.
    Last edited by LadyHawk; 03-03-23 at 08:40.

  25. #3997
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    " Quarantine fines will be returned: they were never valid"

    Penalties issued during the COVID quarantine will now be canceled or refunded following the state government's stunning admission that they were never valid . An awkward capitulation prompted by an appeal to the Supreme Court of a small public law center in New South Wales under COVID quarantine.
    Svi nesto rade, resavaju, traze istinu.

  26. #3998
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    To sto se ti ne sjecas ne znaci da takve mjere nisu bile na snazi u odredjenim periodima (kako 2020. tako i 2021.). Niko nije u niti jednom trenutku rekao da su takve mjere trajale godinu bez prestanka a isto tako nije niko ni rekao da je problem "ne sjecati se", medjutim problem je potencirati pricu da takve mjere nisu ni bile na snazi a jesu. Da te podsjetim sta si navela, quote ispod.


    Odgovre na iznad postavljeno pitanje si dobila.


    I opet ponavljam... Jedna sam od budala koja je, na zalost, nosila maske na otvorenom dok su te mjere bile na snazi.
    pa to ti kazem da se ne sjecam i pitam sokirano ko jei kad to zabranio?! Posle vidim da je u tom periodu kad sam ja bila bolesna i kad niejsam imala zivota da to pratim to i bilo na snazi...drugih se situacija ne sjecam...na to si me ti podsjetio da je bilo ne samo od februara do aprila nego tokom 20. i 21. pa ti reliciram da sam ja setala kad je moglo i da se toga ne sjecam pogotovo se ne sjecam da sam trebala da nosim masku kad setam pustom ulicom...sa druge strane j sam nosila masku pustim bulevarom kad sam setala bulevarom Josipa Broza ka Plantazama, tj kad sjever duva kad se vraćam, sjever pravo u lice piči pa mi je maska spas bila
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  27. #3999
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,379
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    https://twitter.com/HawleyMO/status/...ntelligence%2F


    Oni bar rade nesto, a kod nas pojela maca i slicne nojeve fore?
    Nista ovo jos uvijek nije sigurni a pitanje je i hoce li ikada biti, na zalost.

  28. #4000
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Koliko razumjeh, u Austriji od danas ponovo vazi zakon /stari/ da je zabranjeno nositi maske /pokrivati lice/, osim sa potvrdom od ljekara.
    U UK danima prica / BBC, Telegraf, pa i NY Times prenosi/ oko bivseg ministra zdravlja i 100 000 njegovih poruka sa WApp u toku pandemije.

Page 160 of 167 FirstFirst ... 60110150156157158159160161162163164 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Satovi, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Muški kutak
    Replies: 2909
    Last Post: 18-04-24, 13:37
  2. Kosovo i Metohija, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Politika generalno
    Replies: 1853
    Last Post: 18-04-24, 10:51
  3. vakcine
    By Rooney10 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-13, 02:23
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •