View Poll Results: Da li ćete dobrovoljno primiti vakcinu protiv koronavirusa?

Voters
193. You may not vote on this poll
  • Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna

    54 27.98%
  • Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta

    61 31.61%
  • Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje

    47 24.35%
  • Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti

    20 10.36%
  • Ne znam. Lomim se oko odluke

    11 5.70%
Page 140 of 166 FirstFirst ... 4090130136137138139140141142143144150 ... LastLast
Results 3,476 to 3,500 of 4148

Thread: [COVID] Vakcine i tok pandemije [opšta diskusija]

  1. #3476
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Post-vac sindrom, nova realnost u DE

    The more things change, the more they stay the same.

  2. #3477
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    https://twitter.com/CDCDirector/stat...XZ5eOgRVQ&s=19

    Update vakcine preporučen na 2 mjeseca.

    Gdje ste antivakseri??

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  3. #3478
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Ne no ćemo dnevno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #3479
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Pa je li "update" ili "booster"? Svejedno oba termina mi zvuce nekako primamljivo, da i sam razmisljam da se izbustujem ili apdejtiram.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  5. #3480
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    344
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    ...a produžen i rok, šteta da se bači...

    https://www.pcnen.com/portal/2022/09...-rok-trajanja/

  6. #3481
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    ja sam se boosterovala tako da do februara nemam namjeru....ako preteknem
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #3482
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Prvo bih produzio rok vakcina na neogranicen a onda bih update propisao na nedeljnom nivou. Pa da se boosterujemo kako bi bili zdravi

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  8. #3483
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    https://twitter.com/hartgroup_org/st...bBZ1wx15A&s=19

    Preuzet link sa fb profila Gordana Lauca.

    Miokarditis nije normalna ni uobičajena pojava, iako mediji pokušavaju da ga normalizuju.

    Kanada je otišla tu korak dalje od ostalih:


    Jezivo.
    Iskreno ne znam ko još uvijek može da brani ovu propagandu.
    Nema ni dzekofalltrejdsa da brani više. Izdržao je koliko je maksimalno moglo da se izdrži, respect za to.

    https://m.facebook.com/story.php?sto...00000237161573

    Takođe link sa profila dr Lauca...





    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to Rada For This Useful Post:

    NSX

  10. #3484
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    često naletim na njegov profil u zadnje vrijeme, mada i on je u početku bio pobornik vakcinacije...
    She is only here to annoy herself!

  11. #3485
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Ljudi, ima mnogo slucajeva smrti u toku spavanja, više nego ikad, ona "smrt u snu" ili smrti od infarkta ili od mozdanog udara u poslednje vrijeme. Bez zelje da napadam vašu teoriju a branim neke moje teorije, samo realno gledam...prije 100 godina zbog uslova zivota neke su bolesti bile rjedje neke češće, neke su ubijale a danas su obična "prehladica"....Zar nije normalno da ovi moderni uslovi života, uslovi koji podrazumijevaju prije svega lošu ishranu, gojaznost, trku sa vremenom, trku za zaradom, da ne pominjem hranu koju jedemo koja je sve samo ne zdravija i zdravija, ada zemlja u koju sadimo postaje bolesna, zar nije realno da imamo konstantni porast srčanih oboljenja pa i oboljenja srcanog mišica?!

    Danas mladi ljudi izreda imaju visok pritisak....stres, loš život, jos losija ishrana, nekretanje sve to dovodi do slabosti miokarditisa...Sa tim u vezi, necu da kazem da ne moze imati veze primljena vakcina sa infarktom i smrtnim ishodom, ali sasvim sigurno sam spremna da posumnjam da je to UOBIČAJENO i da ćemo svi koji smo primili vakcinu oboljeti.....a samo ako svi obolimo vasa teorija ima smisla....jer ovako je jednostavno neodrziva! Čovjek koji pusi, pije, gojazan je ima povecan rizik od srcanog oboljenja primio vakcinu ili ne, ima veeeliku sansu za infarkt...

    evo, imam tatu koji je srcani bolesnik vec pune 4 ipo decenije, dvije vakcine je primio, u medjuvremenu se operisao od aneurizme aorte, sa njegove 84 godine, taman izmedju dvije vakcine....koronu jos nije bolovao a kao posledica teske operacije i revizije operacije i pada imuniteta usled toga je dobio prvo upalu pluca, pa herpes zoster koji je bolest pada imuniteta...sad i da ga srce prekine tesko da bih rekla "to je od vakcine".

    Eto samo tu izrazavam sumnju...a znam i ja nekoliko mladih (relativno) ljudi koji su umrli od infarkta iz cista mira....trenutno sam u saznanju da je brat prijateljice dozivio i infrkt i mozdani udar....ne znam da li je vakcinisan....čovjek oko 60 godina...mislim da sam mozemo da nagdjamo...pobornici teorije da je vakcina kriva ce samo slagati ove slucajeve kao dokaz, a ja i moji "drugovi" koji vjerujemo da je to slucajnost, tj da bi toj osobi sa i bez vakcine ista sudbina bila, mi ćemo u ploču....

    Znam osobe kojima je srčani misic svojevremeno oslabio zbog prelezanog gripa (mom tati).....ili moja bilska rodjaka koja je davno od upale krajnika dobila upalu zglobova koja je pala na bubrege i mlada zena bila teski bubrezni bolesnik i jako rano sa dvadesetak godina je umrla....koliko osoba znate da su umrli od upale bubrega kao posledice koju je grip ostavio? Ja samo tu jednu....što ne znači da ih nema jos ali ne mogu reci "ljudi svi morate primiti vakcine protiv gripa jer u suprotnom cete umrijeti od bubrega!"
    Eto otprilike mi na to lici i ovaj apel da se vakcine ne primaju da ne dobijem infarkt...a ako ga dobijem i ako ne primim vakcinu? Ko je onda kriv? Mislim...ja neću, ja ako dobijem infarkt meni će sigurno reći da je od vakcine, nemam drugi izbor
    Last edited by zvoncica; 27-09-22 at 22:38.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #3486
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    September 26, 2022

    Detection of Messenger RNA COVID-19 Vaccines in Human Breast Milk
    https://jamanetwork.com/journals/jam...Tj8p3_tcBuIDFk

    JAMA: mRNA Vaccine Shedding in Breast Milk Proven
    https://igorchudov.substack.com/p/ja...m_medium=email
    ____________


    Iz humoristične rubrike izdvajamo:

    The more things change, the more they stay the same.

  13. #3487
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Sa tim u vezi, necu da kazem da ne moze imati veze primljena vakcina sa infarktom i smrtnim ishodom, ali sasvim sigurno sam spremna da posumnjam da je to UOBIČAJENO i da ćemo svi koji smo primili vakcinu oboljeti.....a samo ako svi obolimo vasa teorija ima smisla....jer ovako je jednostavno neodrziva!
    ne funkcioniše to tako, već na jednu stranu staviš 1000 vakcinisanih na drugu 1000 nevakcinisanih i ako kod ovih prvih ima više miokarditisa onda znaš da je do vakcine
    She is only here to annoy herself!

  14. #3488
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Važno saopštenje iz EMA-e



    Nestašica Metalyse (tenekteplaze) 8 000 jedinica (40 mg) i 10 000 jedinica (50 mg) prašak i rastvarač za rastvor injekcije

    Metalyse se koristi za liječenje odraslih za koje se sumnja da imaju akutni infarkt miokarda unutar šest sati od pojave prvih simptoma. Koristi se za otapanje krvnih ugrušaka koji su se stvorili unutar krvnih sudova koji snabdijevaju srce.

    Razlog nestašice

    Došlo je do povećanja potražnje za Metalyseom zbog porasta broja podobnih pacijenata, što ne može biti ispunjeno trenutnim proizvodnim kapacitetima. Ovo je dovelo do a nedostatka snabdijevanja koji će trajati do 2024.


    https://www.ema.europa.eu/documents/...teplase_en.pdf


    Nestašica Actilise (alteplase)
    10, 20 i 50 mg prah i rastvarač za rastvor za injekcije i infuziju
    i
    Actilise Cathflo (alteplase)
    2 mg praha i rastvarača za rastvor za injekcije i infuziju


    Actilise se koristi kod odraslih za hitno liječenje akutnog stanja infarkt miokarda, akutni ishemijski moždani udar ili akutne plućne embolije (krvni ugrušak u krvim sudovima koji snabdijevaju pluća). Koristi se za rastvaranje krvih ugrušaka koji su se formirali unutar krvnih sudova koji snabdevaju srce, mozak ili pluća.

    Actilise Cathflo se koristi za rastvaranje krvnih ugrušaka formiranih u kateteru pacijenta, kao što je kateter za dijalizu.

    Razlog nestašice

    Došlo je do povećanja potražnje za Actilise zbog a porasta broja pacijenata, koji se ne može zadovoljiti prema trenutnom proizvodnom kapacitetu. Ovo je dovelo do a nedostatka snabdijevanja koji će trajati do 2024.


    https://www.ema.europa.eu/documents/...teplase_en.pdf

    J e z i v o.


    _______________

    *Provučeno koz translate zbog ljudi koji ignorišu objave na eng. i nastavljaju pametovati kao da se nista nije desilo
    Last edited by starwalker; 28-09-22 at 13:42.
    The more things change, the more they stay the same.

  15. #3489
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Za Zvončicu

    Prva bitna informacija je da miokarditis kod djece generalno praktično ne postoji, ne bilježi se. Sada postoji namjera da nam se predstavi kao nešto normalno, kao bolest koju treba preležati. Nije baš tako, obzirom da miokarditis oštećuje trajno u manjoj ili većoj mjeri srčani mišić. Možete naći na internetu članke da se u Britaniji postavljaju defibrilatori u škole, da su tu ako zatrebaju. Ne sjećam se da smo mi u osnovnoj školi znali šta je defibrilator niti da je nekome trebao.

    Drugi bitan momenat je nešto što se zove informisani pristanak. Dio je valjda medicinske etike i znači da pacijenti treba da imaju dovoljno informacija i razumijevanje tretmana, prije nego što se tretman primijeni. Mi to kod kovid vakcina nismo imali, naprotiv. Sve što smo imali je službeni narativ da su vakcine "sigurne i efikasne", a svako ko je dovodio u pitanje bilo šta od zvaničnog narativa je označen kao ravnozemljaš, recimo. Postavlja se pitanje zašto, šta su ugrožavali oni koji su postavljali logična pitanja, obzirom da je bajka o imunitetu krda jedna od prvih koja je otpala.

    Da je bilo volje, lako se moglo doći do zaključaka o tome ima li vakcina neke nuspojave i koje su.

    Možete poslušati klip iz mog prethodnog posta, uglavnom taj čovjek je ljekar, specijalizovan za bolesti srca. Počeo je da sumnja u zvanični narativ nakon što mu je otac preminuo, od srca, a on je redovno pratio njegovo zdravstveno stanje i shvatio da uz njegovo stanje sa prethodne kontrole i stil života koji je vodio u međuvremenu nije moglo doći do takvog pogoršanja, tj. začepljenja krvnih sudova, kakve je na kraju imao njegov otac.
    I onda je počeo da istražuje.

    Evo i ovo što je okačio Starwalker jasno govori o nekim stvarima...

    Iskreno, tužno sve zajedno.

    https://www.gov.uk/government/news/e...llator-by-2223

    Every school will have a life-saving defibrillator by 22/23



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  16. The Following User Says Thank You to Rada For This Useful Post:


  17. #3490
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Stvarno ne pokusavam vasu pricu relativizovati, uostalom i sama sam ustvrdila da sam primijetila da je povecan broj infarkta....ali me zanima samo jedna stvar....Koliko je ljekova koje dobijamo u bolnici ili prilikom bilo kakve intervencije kod ljekara...recimo skener pluća i kontrast koji, pazi ovo, moze da ubije covjeka ako ima alergijsku reakciju (a nije rijetka?!) ili ako ima stečene alergije raznovrsnog porijekla, pogotovo na penicilin (ja recio licno poznajem vise ljudi koji su umrli od toga nego od infarkta nakon korone ?!) ...ko od nas trazi od doktora da ga upozna sa sastavom manitola koji se nekad (ne znam danas) ubrizgivao momentalno kad dodjes sa sumnjom da imas mozdani udar? Koliko sam ja puta kad sam usla u hitnu ambulantu zbog napada astme koju sam vukla kao posledicu alergije, zapitala doktora sto je to sve sto mi stavlja u infuziju? Ajde, ja sam jos i znala, standard, aminofilin urbazon antibiotik i jos neki sekretolitik ali koliko je ljudi koji se uopste zs to zanimaju?

    Ja ne gledam klipove na engleskom jer ih ne razumijem, tekstove prevedem na google translate i mogu da povezem a klipove ne mogu, cisto radi Starwalkera koji veli da ignorišem...ne ignorišem, Starky, ne znam jezik toliko da bih pratila ozbiljnu predavanje ili stručni razgovor...znam ga tek toliko da se ne bih izgubila na Trafalgar Skver
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #3491
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post
    Za Zvončicu

    Prva bitna informacija je da miokarditis kod djece generalno praktično ne postoji, ne bilježi se. Sada postoji namjera da nam se predstavi kao nešto normalno, kao bolest koju treba preležati. Nije baš tako, obzirom da miokarditis oštećuje trajno u manjoj ili većoj mjeri srčani mišić. Možete naći na internetu članke da se u Britaniji postavljaju defibrilatori u škole, da su tu ako zatrebaju. Ne sjećam se da smo mi u osnovnoj školi znali šta je defibrilator niti da je nekome trebao.

    Drugi bitan momenat je nešto što se zove informisani pristanak. Dio je valjda medicinske etike i znači da pacijenti treba da imaju dovoljno informacija i razumijevanje tretmana, prije nego što se tretman primijeni. Mi to kod kovid vakcina nismo imali, naprotiv. Sve što smo imali je službeni narativ da su vakcine "sigurne i efikasne", a svako ko je dovodio u pitanje bilo šta od zvaničnog narativa je označen kao ravnozemljaš, recimo. Postavlja se pitanje zašto, šta su ugrožavali oni koji su postavljali logična pitanja, obzirom da je bajka o imunitetu krda jedna od prvih koja je otpala.

    Da je bilo volje, lako se moglo doći do zaključaka o tome ima li vakcina neke nuspojave i koje su.

    Možete poslušati klip iz mog prethodnog posta, uglavnom taj čovjek je ljekar, specijalizovan za bolesti srca. Počeo je da sumnja u zvanični narativ nakon što mu je otac preminuo, od srca, a on je redovno pratio njegovo zdravstveno stanje i shvatio da uz njegovo stanje sa prethodne kontrole i stil života koji je vodio u međuvremenu nije moglo doći do takvog pogoršanja, tj. začepljenja krvnih sudova, kakve je na kraju imao njegov otac.
    I onda je počeo da istražuje.

    Evo i ovo što je okačio Starwalker jasno govori o nekim stvarima...

    Iskreno, tužno sve zajedno.

    https://www.gov.uk/government/news/e...llator-by-2223

    Every school will have a life-saving defibrillator by 22/23



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    hvala na pojasnjenju klipa o djecijem miokarditisu...sto se tice doktora, shvatila sam u principu...i vjerujem da je to tako, čak vjerujem da je umro od vakcine....otac moje prijateljice je preminuo nakon primljene vakcine...ne istog momenta, ali od trenutka kad je primio mu je pozlilo, oporavio se, ali više se nije vratio na staro i kopnio je dok nije umro nakon 3 ili 4 mjeseca....a opet otac od druge prijateljice je priio rusku vakcinu kao dio prioritetne grupe zbog godina i dobio ozbiljno oštećenje sluha, pa posle simptome slične alcajmeru....par mjeseci je bio izgubljen, ali se povratio posle nekoliko mjeseci i potpuno oporavioi evo sad je super....vidjećemo do kad...ova vakcina vrlo različito djeluje na različite organizme, kao uostalom i svaki lijek...ja to tako vidim....jedina teorija kojoj u potpunosti vjerujem jeste da sama korona ostavlja trajne posledice na organizam koji je napala, nevezano da li su simptomi bili jaki ili slabi
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #3492
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Dokumentarac objavljen prošlu večer, 130k pregleda u 24 sata


    Sigurno i efikasno: Drugo mišljenje

    Film baca svjetlo na ozljede i gubitke uzrokovane vakcinom protiv Covid-19, ali takođe daje sveobuhvatan pogled na sistemske propuste koji su ih, čini se, omogućili. Bavimo se vodećom analizom farmaceutskih ispitivanja, ulogom mRNA u regulisanju ovih proizvoda, ulogom bihevioralnih naučnika SAGE-a u uticanju na politiku i ulogom medija i velikih tehnoloških kompanija u suzbijanju slobodne i otvorene rasprave o toj temi.





    i na izvornoj stranici:

    https://www.oraclefilms.com/safeandeffective
    Last edited by starwalker; 30-09-22 at 00:47.
    The more things change, the more they stay the same.

  20. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  21. #3493
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  22. #3494
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Nevjerovatno kako se klupko odmotava.

    Službeni narativ je bio da se spajk samo privremeno zadržava u lokalno - u ramenu.

    Svi koji su pomislili nešto drugo označeni kao zaostali antivakseri i sve što ide uz to.

    Nevjerovatno, baš.

    Od početka je bilo priče da je spajk po sebi toksičan, čekam sad kada ćemo službeno imati i potvrdu da svježe vakcinisani na neki način šire spajk koji šteti ljudima oko njih. Previše je svjedoka da bi bila slučajnost, čekamo potvrdu i ovoga.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to Rada For This Useful Post:

    NSX

  24. #3495
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post
    čekam sad kada ćemo službeno imati i potvrdu da svježe vakcinisani na neki način šire spajk koji šteti ljudima oko njih
    Ne mora ni da se potvrdi, sama logika nalaze da se to mora desavati posto COVID19 vakcine prakticno ne sprecavaju zarazu a "viral shedding" se desava i za one sa simptomima i bez... Dva plus dva i bingoooooooooooo.

  25. #3496
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default



    mRNK u mlijeku vakcinisanih majki...

    Zvanično samo u ramenu.

    No comment.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  26. #3497
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default



    Ovo iznad sam tacno znao odavno.

    A u Swabiji opet maske od 1.okt. u prevozu koliko cuh na Matrix Tv.

  27. #3498
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    A u Swabiji opet maske od 1.okt. u prevozu koliko cuh na Matrix Tv.
    Kao da se nije znalo...

    U javnom prevozu su obavezne cijelo vrijeme btw, sada ce navodno da ih uvedu na jos pojedina mjesta. Sta da se radi, korona nije opasna ljeti ali zimi jeste, mora to da se postuje!

  28. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  29. #3499
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    "Riplovat" ću koliko neko god s druge strane podmeće.

    Realnost je da jedini glas razuma na toj temi korone bio je Vanja, ostali da li ohrabreni moderatorima koji im pašu sa teorijama zavjera (vidi ovo sad nije nimalo off, naprotiv) se okuražiše na ono što on iznosi sa svim argumentima.
    I onda Vanji prosto dođe tačka ključanja pa napiše što napiše.

    A onda on dobije ban, jer boktemazo ne uklapa se u kolektivitet.

    Samo što je razlika između njega i pojedinih ovdje što ne prilagođava stavove drugima da bi bio prihvaćen nego zdravom razumu.
    I da, ne moš pričati o teorijama zavjera za katedrom profesora medicine, niti je prikladno moderatoru da govori o slobodi mišljenja a raspršuje teorije zavjere.
    Koplja se ukrštaju argumentima a ne rekla kazala.

    Toliko.



    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 05-10-22 at 23:14.
    No pasaran!

  30. #3500
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Jesu li Vanja i Bluemoon ista osoba?
    Kad god pročitam neki Vanjin post, na kraju vidim jedno srce i uvijek znam da je Bluemoon. Slatko.

    O kojim teorijama zavjere pričaš?
    Ko je pozvan i kompetentan da označi šta je teorija zavjere, a šta ne? Rojters fekt ček?

    Šta ćemo sa "teorijama zavjere" za koje se ispostavilo da nisu teorije zavjere?
    Da neće Vanja da istupi i kaže - e ljudi, bili ste u pravu, izvinite...

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Rada For This Useful Post:


Page 140 of 166 FirstFirst ... 4090130136137138139140141142143144150 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Satovi, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Muški kutak
    Replies: 2909
    Last Post: 18-04-24, 13:37
  2. Kosovo i Metohija, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Politika generalno
    Replies: 1853
    Last Post: 18-04-24, 10:51
  3. vakcine
    By Rooney10 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-13, 02:23
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •