View Poll Results: Da li ćete dobrovoljno primiti vakcinu protiv koronavirusa?

Voters
193. You may not vote on this poll
  • Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna

    54 27.98%
  • Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta

    61 31.61%
  • Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje

    47 24.35%
  • Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti

    20 10.36%
  • Ne znam. Lomim se oko odluke

    11 5.70%
Page 4 of 166 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast
Results 76 to 100 of 4136

Thread: [COVID] Vakcine i tok pandemije [opšta diskusija]

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Kako odoljeti...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #77
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Majka napravila vakcinu a virus ne postoji, kakva dubioza
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  3. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  4. #78
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Vakcinu primilo 38 ljudi, i to im je okej.


    Alo ej, 38 osoba?! Testiranje, koje sa razlogom inače traje godinama, često i decenijama, i odradi se na desetine i stotine hiljada doborovoljaca, koji se dugo vremena prate, pa opet vakcine ne budu uspješne i iskažu loše nusefekte tek nakon nekog vremena, ovi sklepali za 2 mjeseca, bocnuli 38oro i dobro je to.

    Ovo nije borba istok/zapad, ovo je briga za svoje zdravlje, onaj koji primi ovu vakcinu na mentalnom je nivou fanatika ravnozemljaša.

    A to da je Putinova ćerka primila, u to vjerujem taman koliko i našoj vladajućoj garnituri da su pošteni.
    Last edited by Outcasted; 11-08-20 at 17:38.

  5. The Following User Says Thank You to Outcasted For This Useful Post:


  6. #79
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Vakcinu primilo 38 ljudi, i to im je okej.


    Alo ej, 38 osoba?! Testiranje, koje sa razlogom inače traje godinama, često i decenijama, i odradi se na desetine i stotine hiljada doborovoljaca, koji se dugo vremena prate, pa opet vakcine ne budu uspješne i iskažu loše nusefekte tek nakon nekog vremena, ovi sklepali za 2 mjeseca, bocnuli 38oro i dobro je to.

    Ovo nije borba istok/zapad, ovo je briga za svoje zdravlje, onaj koji primi ovu vakcinu na mentalnom je nivou fanatika ravnozemljaša.

    A to da je Putinova ćerka primila, u to vjerujem taman koliko i našoj vladajućoj garnituri da su pošteni.
    38 ljudi, ima li neki link koji to potvrđuje? Ako je to zaista tako to je mali uzorak...

    Sent from my Motorola 8400

  7. #80
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    38 ljudi, ima li neki link koji to potvrđuje? Ako je to zaista tako to je mali uzorak...
    Ne bi me cudilo da je podatak istinit jer je prije manje od mjesec dana izasla vijest da Cozy Bear pokusava da hakuje laboratorije u SAD-u, Velikoj Britaniji i Kanadi, i da ukradu istrazivanje o vakcini. Sto bi znacilo da prije manje od mjesec dana Rusi vjerovatno nisu imali vakcinu, a samim tim ni dovoljno vremena da je testiraju. Moguce je da im je hakovanje uspjelo i da su samo odlucili da ne testiraju vakcinu na kojoj rade u drugim drzavama.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  8. #81
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kako je mnogima u CG prihvatljivo kad Putin kaže da je okej primiti vakcinu. ali kad kažu oni zli ljudi preko okeana onda je to zavjera svjetskih razmjera


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ista stvar se moze reci i obratno. Kako je od jednom mnogima koji su se kunuli u to da ce "Primiti vakcinu cim izadje!" (jer tako treba, jel') sad od jednom ista ne odgovara.

    Nit sam anti vaxer, nit nesto pretjerano "grizem" za bilo koju stranu (ISTOK/ZAPAD), al' sam od prvog dana javno govorio kako nema te teoretske sanse da cu vakcinu da primim dok ne prodje dosta, dosta vremena (radi testiranja iste). Interesantno mi je vidjeti kako obje strane mijenjaju misljenja naglo.

  9. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  10. #82
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Sad kad si me vec povukla za jezik
    Treba li da navodim slucajeve umrlih beba, porodilja,pocev od b polja pljejvalja, cure sa cetinja koja je umrla od virusa prije nekoliko godina,druga sa konika vracena kuci sa zaboravljenom posteljicom u stomaku,djece sa dobijenim autizmom od mmr vakicine, od cega dvoje u mojoj familiji,i jedno sa zenine strane od brata joj od strica ,
    djeca svo troje isto godiste, 2006
    Pa onda da slusam vase bisere odje,eeej nije ovo rekla kazala, 3 djece u familiji isto godiste iste godine primilo vakcinu.

    -srecom po moga sina, isto je i on 2006.g. rece nam Dr Nada Jankovic tada, nemojte da dajemo Aleksi vakcinu,zadnjih nekoliko dana je dosta djece imalo komplikacije sa visokom temperaturom i konvulzijama.
    sacekali par mjeseci i boga molili da sve prodje dobro ,posle vakcinacije

    Lako je osudjivati tudje misljenje jer vas ne dotice licno i nije vam blizu.
    i nikad vam ne bilo,ko nema u blizoj ili daljoj porodici ,ne zna sta je muka
    Pocev od ishrane odlaska na terapije,bezglutenske hrane ,secer 0
    Brasno 0 mlijecni proizvodi 0...

    Dalje,
    Drug mi je operisan prije mjesec, sto kazes @zvoncice od "slijepog crijeva" u kotorsku bolnicu,otpusten 5 dan,dobio sepsu momak sa crp 200,od tada operisan 2 puta hitno ,jedan rez od kuka do pupka drugi od pupka do grudne kosti .dosao sa 120 kila na 70 kila za mjesec dana i da slavi dan sto je "prezivio"rutinsku operaciju.

    Ko je umiro od srca mlad tada a ko danas?? makar sam licno poznavao 30 momaka moje generacije koji su umrli sto od srca, sto od raka, 40 tu nisu docekali.

    Apropo zvoncice da se ranije umiralo mlado
    porodica mi je genetski dugovjecna
    pradjed po ocu zivio 113 i umro od starosti (ko ne vjeruje moze da pita u masline koga mu milo)
    djed po ocu umro prije mjesec, sa 96 od starosti
    Prababa po ocu zivjela 93 umrla od starosti
    Baba po ocu zivjela 83 umrla od starosti
    Otac ziv
    Pradjed po majci zivio 78 umro od starosti
    Djed po majci zivio 52 umro od infrakta
    Prababa po majci zivjela 90 umrla od starosti
    Baba po majci 95 umrla od starosti
    majka ziva

    Ja cu biti srecan ako budem 70 docekao sa "ovakvom medicinom" i nacinom zivota.
    Tako da prica da se ranije umiralo mlado, ne pije vodu


    @mojsije
    Nema ovo veze ni sa netom ni sa inteligencijom,iednostavno je ne znam sta ti nije jasno,brate vakcinises sebe djecu porodicu udrite svi ,nek vam daju i moju dozu i ja nemam primjedbi na tvoj izbor, niti te ubjedjujem da se ne vakcinises,iznosim svoje misljenje na osnovu nekih porodicnih"iskustava"sa vakcinama novije generacije


    Ne vjerujem u vakcinu koja se radi zadnjih par mjeseci,i u njen ucinak bez nus pojava.
    ovo nije provjerena sezonska vakcina protiv obicnog gripa .ovo je nepoznanica, pa iz koje god labaratorije vakcina dosla ,americke kineske, ruske ,svajcarske francuske...





    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Brate, to sto ti u tvojoj porodici imas troje sa takvim problemima (autizmom) je zabrinjavajuc podatak ali ne znam kakve veze imaju vakcine sa tim? Slučajno su primili vakcine...slučajno su pili mlijeko...mozda je od varenike? Moaj porodica nije mala no je povelika pošto mi je prbaba imala cetvoro djece i svi oni po cetvoro i interesantno skoro svi imaju probleme sa krvnim sudovima....troje umrli od infarkta, a nekoliko se lijece od srca a troje umrlo od mozdanog udara...aaaaa, sad povezah primili su vakcinu kad u bili mali!!!
    Mani me se tih priča jer svaki slučaj koji si naveo je neprepoznatljiv procenat u vasioni, a porodilja je umrla sad prije mjesec dana u KBC...i nije naravno normlno da u 21.vijeku porodilje umiru, da nam djeca umiru ali je daleko manji broj...pa samo uporedi koliko danas na dnevnoj bazi imaš porodjaja u CG a koliko godišnje djece i porodilja umre od neke komplikacije pa potrazi samo usmeno svjedocenje neke babe iz tvoga sela pa pitaj je koliko je zena imalo mrtvorodjjene bebe, ili koliko je porodilja tada otislo na porodjaju....moja baba je iskrvarila i umrla radjajuci moju majku....tako da stvarno dokazi koje si ovdje dao tebi znače sve naravno, ali na nivou nekog uzorka su minorni!
    I niko te ne ubjedjuje da primis vakcinu, niti da ne primis, samo nemoj pisati ove smiješne argumente.
    Ja primam svake godine protiv gripa vakcinu i otkako to radim nemam sezonski grip, a bila sam ga ucestala i jako sam loše prolazila....moj otac srcani bolesnik vec dvadeset godina prima vakcinu protiv gripa....primicemo i ovu onda kad je nas zdravstveni sistem preporuči...
    Last edited by zvoncica; 11-08-20 at 23:08.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  12. #83
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Значи ништа Оксфорд,Пастер..?

    Ццц...

    Оно ,је ли, неке веверице из руског државног института Гамалеја основаног 1891.

    Може ли бит да су то они исти са једином ауторизованом и клинички одобреном вакцином против Еболе или интернет лаже .

    Ако јесу...идемо Нобел!

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Geralt of Rivia For This Useful Post:


  14. #84
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

  15. #85
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Prijavio se AV da je primi odmah,znachi nece ostat za Mandalo&Pipun,teshko.
    ...

  16. #86
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Da skratimo pricu Putin je izbio desetak milijardi farmaceutskim industrijama.

  17. The Following User Says Thank You to Flexbux For This Useful Post:


  18. #87
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Xeba im je majku, dobar potez.

  19. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  20. #88
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Vakcina je za populaviju 18-60 godina. Nije za djecu i starije.

    Vidjecemo sto ce bit sa ovim, ovaj nas strucnjak je podrzao...

    Za nas je vakcina jedini spas, inace mi kao drzava ne mozemo da podnesemo jos jednu losu sezonu i recesiju u 2021. Tako da se moramo molit bogu da ce se zapad vakcinisati do proljeca naredne godine. Ruskom, kineskom, ili bilo kojom drugom.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  21. #89
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Truju nas (trujemo se) , svakodnevno vodom , hranom (emulgatori, aditivi, gmo, teski metali itd.) , vazduhom zagadjenim, hemijom koju koristimo svakodnevno.. Nase tijelo kad se organizam nakupi toksicnog materijala, stvara viruse, koji su tu da razbiju toksine i da ociste tijelo. Virusi su nasi prijatelji. Simptomi su tu da nas upozore da nesto lose radimo sa organizmom, da nesto moramo da mijenjamo. Simptomi su znak da organizam radi ono sto treba da radi, a to je ciscenje od toksina. Stara kineska poslovica "bolest trazi na dnu tanjira".

    ALi, na scenu stupa ZAPADNA medicina, koja nas uci da su virusi nasi neprijatelji koji nas mogu ubiti. Pojavom simptoma "smrtonosnog virusa" na sceni stupaju njihove metode lijecenja. A to je lijecenje ljekovima , vakcinama i ostalim sredstvima kojim nas ubijaju i stvaraju vjecite pacijenjte, zavisne od ljekova.

    Od rodjenja nas bockaju vakcinama, stvaraju od nas vjecite pacijente, mozak nam zaguse da vise nije u stanju kriticki da razmislja.

    Ljudski organizam je savrsenstvo, koji ne moze tek tako da se razboli tako sto se neko zakaslje u vasem smjeru, ili vas dodirne rukom, to je nemoguce. Ali strah je cudo. Svaka rana na kozi zaraste kad se posjecete, organizam ima moc samoregeneracije. Ukoliko ste bolesni, prelezite te simptome, pustite da organizam djeluje i izlijeci se, bez trpanja hranom i ljekovima. Zapadna medicina nas uci da jedemo 5-6-7puta dnevno u manjim obrocima, sto je totalno nakaradno, jer vas organizam nema vremena da se izlijeci zbog konstantnog trosenja energije u varenju hrane.

    Ovo se desava kad ljudi prepuste drugima svoj mozak, kad ne zele sami da istraze i edukuju se kako ljudski organizam djeluje. Najlakse je pustit mozak na otavu i prepustit se medicinarima, dozvoliti im da nam daju tableta i ljekova, samo da nas ne odvoje od nasih svakodnevnih adikcija koje nas dovode do bolesti.





    " Ponekad ljudi ne zele cuti istinu jer ne zele da njihove iluzije budu unistine" F. Nice


    "Kad se upakovana gomila lazi proda narodu polako i sistematski tokom nekoliko hiljada godina, onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda totalnim ludakom" J. Dresden

  22. #90
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Sputnik, jbt kao da je 1969.g
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  23. #91
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Sputnik, jbt kao da je 1969.g
    1957.

  24. #92
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    69. je vaznija
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  25. #93
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Sad Milo i da oće neće mu Putin dat vakcinu Pa onda Milaš krpoz zube prozbori "nijesmo zaitereresovani"
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  26. #94
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Znaci kao sa Sjevernim tokom 2, kao sa S400, kao sa Huawei opremom . . . vrsice se otvoreni pritisci na zapadne zemlje i dje se god moze da se ta vakcina ne kupuje.

  27. #95
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Znaci kao sa Sjevernim tokom 2, kao sa S400, kao sa Huawei opremom . . . vrsice se otvoreni pritisci na zapadne zemlje i dje se god moze da se ta vakcina ne kupuje.
    Brzo ce ce pokazati da li vakcina funkcionise kako treba. Ako da, nema tog pritiska koji ce moci da je zaustavi.

    A za Huawei je zasluzeno. Istrazi malo zasto druge kineske tehnoloske kompanije nisu dozivjele istu sudbinu. Ali ovo nije mjesto za raspravu o tehnoloskim malverzacijama.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  28. #96
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Brzo ce ce pokazati da li vakcina funkcionise kako treba. Ako da, nema tog pritiska koji ce moci da je zaustavi.

    A za Huawei je zasluzeno. Istrazi malo zasto druge kineske tehnoloske kompanije nisu dozivjele istu sudbinu. Ali ovo nije mjesto za raspravu o tehnoloskim malverzacijama.
    Sta znam, koliko je toga, pa sam pomislio i Huawei, za vakcinu cemo vidjeti.

  29. #97
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    A za Huawei je zasluzeno. Istrazi malo zasto druge kineske tehnoloske kompanije nisu dozivjele istu sudbinu. Ali ovo nije mjesto za raspravu o tehnoloskim malverzacijama.
    Možda jer druge kineske kompanije nemaju 5g tehnologiju koja je godinama ispred američke...

    No, kao što reče, druga je tema u pitanju...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  30. #98
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Look upon my works ye mighty and this pear...

  31. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default





    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  32. The Following 4 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  33. #100
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Već sam rekao na temu da mi na pada na pamet da se vakcinišem. Jednostavno da bih vjerovao treba proći barem 30 godina, a tada ću imati 70+ što je fino doba za umiranje.


    Što se tiče najidiotskijeg "argumenta" kojeg sam čuo u životu, takozvanog imuniteta krda tj. da vakcina štiti samo ako su svi vakcinisani


    Vakcina protiv bjesnila štiti pa makar te Kudžo svoga izujedao zajedno sa 34 bijesnih slijepih miševa. Dakle FUNKCIONIŠE
    Vakcina protiv Tuberkuloze štiti p makar se izljubio sa tuberkuloznim dijelom Afrike. Dakle FUNKCIONIŠE
    Vakcina protiv dječije paralize štite pa marer pojeo ***** onog ko je već ima. Dakle FUNKCIONIŠE
    Vakcine protiv Malarije štite pa makar vas izujedao svaki malarični komarac na planeti. Dakle FUNKCIONIŠE
    MMR vakcina (vjerujem isto i za buduću COVID vakcinu, barem prvih 30-40 godina) bi trebalo da štiti od Zauški, Rubeole i Malih Boginja tj. bolesti koje su uobičajene kod onih koji su vakcinisani. Dakle NE FUNKCIONIŠE
    bilo koju vakcinu uz koju ide idiotski "imunitet krda" argument ne bih primio niti bih dao nekom svom

    Takođe sam primijetio da se ovdje vakcine predstavljaju kao najzaslužnije za smanjenje smrtnosti što takođe veze sa mozgom nema. Nisu našim prađedovima i prababama pomrla gomila đece zato što nisu imali vakcine već zato što su pili prljavu vodu

    Ne kaže se bez razloga imunitet krda


    Što se tiče nekog ko se sprdao sa nekim (muka mi je da pravim quote) ko je pomenuo Autizam. Jeste donekle je za sprdnju jer nema dokaza (ja znam jedan slučaj, ali to nije dokaz), ali ima desetine hiljada dokaza za Meningitis
    Last edited by Rakun; 16-08-20 at 10:59.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 4 of 166 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Satovi, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Muški kutak
    Replies: 2882
    Last Post: Today, 19:12
  2. Kosovo i Metohija, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Politika generalno
    Replies: 1843
    Last Post: 17-03-24, 20:06
  3. vakcine
    By Rooney10 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-13, 03:23
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 20:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 09:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •