View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 221 of 330 FirstFirst ... 121171211217218219220221222223224225231271321 ... LastLast
Results 5,501 to 5,525 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #5501
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Treba jos jednu 0 dodat na tu kaznu da se stvari promijene.
    Nema potrebe da idu po kafanama. Samo neka pogledaju par instagram profila i kucaju kazne iz kancelarije.
    Welder, 100 manira, Avlija _____________________ dopisite spisak po zelji.
    ne moraju vala trčat po instagramu dovoljno je da uvedu obavezan CCTV nadzor u svim kafićima, odnosno da im daju direktan pristup pošto ih 90% kafića svakako ima

    no je onda malo teže podmitit inspektora
    She is only here to annoy herself!

  2. #5502
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,982
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Ne može inspekcija da gleda CCTV snimke.
    To je kršenje privatnosti

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #5503
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    sinoc smo konačno posli do prijatelja van grada na kafu i zapricasmo se i potpuno zavravismo na vrijeme i kad pogledasmo na sat, 23:35...trka nas stade jer to je desetak km van PG i krenusmo...bili smo oko pet min do ponoci negdje preko Morače...znači, kao u sred dana i to kad je ono ful gužva...nevjerovatno...nije meni problem što se mjere ne poštuju, već sam rekla, svako neka radi po svome nahođenju i prema svojoj savjesti, ali me užasno iritira da se mjere bez prestanka kao nešto donose i propisuju a NIKO od odgovornih ni da pomisli da postupi po tim SVOJIM navodima....evo ne znam...stvarno je besmisleno donošenje mjera koje niko ne poštuje a niko ne pita niti kontroliše, od odgovornih, da li se poštuju?! Ma sve neka ide dođavola, ovo je stvarno smiješno što radi ministarstvo zdravlja i nalin na koji se ponašaju je više nego licemjeran i bezobrazan.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #5504
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ne može inspekcija da gleda CCTV snimke.
    To je kršenje privatnosti

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    to je javni lokal a ne privatna kuća, i kako nije kršenje privatnosti ako inspektor sjedi tamo a jes kad gleda preko kamere
    She is only here to annoy herself!

  5. #5505
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    to je javni lokal a ne privatna kuća, i kako nije kršenje privatnosti ako inspektor sjedi tamo a jes kad gleda preko kamere
    Dje jos da gledaju kamere,pa pola njih bi mogli zatvorit lokale jer nista ne kucaju

  6. The Following User Says Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  7. #5506
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Ada imamo mi pametnije od ovoga što ode. Šalu na stranu, psasio se izgleda. Meni je ulivao povjerenje.

    https://www.cdm.me/drustvo/senad-beg...avno-zdravlje/

  8. #5507
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    sinoc smo konačno posli do prijatelja van grada na kafu i zapricasmo se i potpuno zavravismo na vrijeme i kad pogledasmo na sat, 23:35...trka nas stade jer to je desetak km van PG i krenusmo...bili smo oko pet min do ponoci negdje preko Morače...znači, kao u sred dana i to kad je ono ful gužva...nevjerovatno...nije meni problem što se mjere ne poštuju, već sam rekla, svako neka radi po svome nahođenju i prema svojoj savjesti, ali me užasno iritira da se mjere bez prestanka kao nešto donose i propisuju a NIKO od odgovornih ni da pomisli da postupi po tim SVOJIM navodima....evo ne znam...stvarno je besmisleno donošenje mjera koje niko ne poštuje a niko ne pita niti kontroliše, od odgovornih, da li se poštuju?! Ma sve neka ide dođavola, ovo je stvarno smiješno što radi ministarstvo zdravlja i nalin na koji se ponašaju je više nego licemjeran i bezobrazan.
    Pretpostavljam da je bila full guzva kolima kojoj ste i vi doprinijeli.Sta je tu konkretno krsenje mjera?Kontrola mjera nije u nadleznosti ministarstva zdravlja.

  9. #5508
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Ja se stvarno nadam da ce do kraja ove sedmice doci dovoljna kolicina vakcina da se vakcinisu svi koji zele. Evo 6 dana prodje od najavljenih 200 000 sinofarma.

  10. #5509
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    džaba vakcine, danas sjedoh da popijem kafu, sto do mene par ljudi ne više od 30 godina. nema trika veli da se vakcinišemo, izmislili virus pa sad još da se vakcinišemo. razmišljah da im kažem kako mi je otac u bolnici eo 13 dan od toga virusa što ne postoji i još par stvari ali reko bolje ne
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #5510
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Kao što ti piše u signature, kolika kolicina i****a u ovako maloj državi.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  12. #5511
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Ja se stvarno nadam da ce do kraja ove sedmice doci dovoljna kolicina vakcina da se vakcinisu svi koji zele. Evo 6 dana prodje od najavljenih 200 000 sinofarma.
    A da, evo ima vakcina, nego ih niko neće, boje se svi od AZ. Vidiš li da se ovaj brojač na covid odgovor danima ne pomjera, jedva se po 100 ljudi vakciniše, ako i toliko.

  13. #5512
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by boriss View Post
    Pretpostavljam da je bila full guzva kolima kojoj ste i vi doprinijeli.Sta je tu konkretno krsenje mjera?Kontrola mjera nije u nadleznosti ministarstva zdravlja.
    tako je...ali ja sam jurila da stignem prije policijskog casa, ako si ptatio na času, a nijesi, jer da jesi pročitao bi da sam nakon godinu dana posla kod prijatelja i zurila da stignem prije policijskog casa....i stigla sam u 00:02 ali se ful guzva kojoj sam i ja doprinijela i posle prestanka moga doprinosa nastavila do duboko u noć Kršenje mjera je zabrana kretanja od ponoći do 06 ili 05:00h pa je logično da u 11:55 nema NIKOG na ulicama osim par nas ćutuka koji ne misle na vrEme...jeste u nadleznosti nekog drugog ministarstva koje je kao i ministarstvo zdravlja ravnopravni član vlade pa sve zajedno bi trebalo u ovakvoj situaciji da bude koordinisano a samim tim i procesuirano.

    U aprilu ili martu prošle godine sam pola sata posle početka policijskog časa završila radne obaveze i krenula ka kući, iz GG tamo blizu UDG do SA /FSCG i bukvalno nijedno vozilo niijesam usput srela osiim par policijskih patrola i stigla sam za deset minuta doma
    Last edited by zvoncica; 26-04-21 at 19:02.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #5513
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,197
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    džaba vakcine, danas sjedoh da popijem kafu, sto do mene par ljudi ne više od 30 godina. nema trika veli da se vakcinišemo, izmislili virus pa sad još da se vakcinišemo. razmišljah da im kažem kako mi je otac u bolnici eo 13 dan od toga virusa što ne postoji i još par stvari ali reko bolje ne


    Outline iskočio na dojč. U masu. Između dvije doze Astrazeke.

    Ovakvi će biti odgovorni za crnogorski soj.
    The more things change, the more they stay the same.

  15. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:

    NSX

  16. #5514
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    stolovi su raspoređeni shodno mjerama ministarstva. jedan od rijetkih lokala u gradu u kom se sve poštuje. dobro pazim đe sjedim. evo za vikend sam mogao izaći pa ne želim. mnogo se više bojim KBCa i gužve tamo koja se ne može kontrolisati jer smo pleme i doktora koji su bezobrazni i pojma nemaju šta rade. o tome ću za koji dan kad mi otac izađe. pošto novinari čitaju forum pa makar da znaju kakvi nas sve liječe i od koga zavise životi naših najbližih. još jednom kažem - veliko poštovanje za sve ljudi kojima neko leži u KBCu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #5515
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,380
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    stolovi su raspoređeni shodno mjerama ministarstva. jedan od rijetkih lokala u gradu u kom se sve poštuje. dobro pazim đe sjedim. evo za vikend sam mogao izaći pa ne želim. mnogo se više bojim KBCa i gužve tamo koja se ne može kontrolisati jer smo pleme i doktora koji su bezobrazni i pojma nemaju šta rade. o tome ću za koji dan kad mi otac izađe. pošto novinari čitaju forum pa makar da znaju kakvi nas sve liječe i od koga zavise životi naših najbližih. još jednom kažem - veliko poštovanje za sve ljudi kojima neko leži u KBCu
    Jesil' i sokic/kafu pio sa maskom il' bez? Mozda na slamcicu pa ispod maske?

    Ovo tvoje nije u rangu Takumija al' ste blizu, licimjerno poprilicno al' ajd. Generalno nam se sve svodi na "Okrivi drugoga a ja cu malo da postujem preporuke, malo da eskiviram!".
    Last edited by beatnological; 26-04-21 at 20:33.

  18. #5516
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    zbog čega licemjerno? jer sam popio kafu u kafiću? ja nisam plakao po društvenim mrežama kad kafane nisu radile i nije mi kafa preča od života. niti sam požurio odma prvi dan po njihovom otvaranju da sjednem. željan kafane i kafe nisam, dosta mi je iste posle par godina rada. neka mi je najveći grijeh što jednom u dvadeset dana popijem kafu. vakcinisan sam, čekam drugu dozu da primam. i na taj način se štitim. normalno da ću kriviti drugoga, jer mi je otac zaražen i nekako se iščupao zbog jedne budaletine koji je kašljao i osjećao malaksalost ali ipak išao od rođaka do rođaka. sve mjere i preporuke poštujem. nosio sam masku ljetos na 40 stepeni. od momenta kad izađem iz kuće je ne skidam. ljudi ne poštuju mjere i dođu pa prdnjave. jes velje Crnogorce koji nemaju grama mozga i koji misle da ptice ubija 5G mreža neko oće da čipuje. pa će biti jesenas kako nema sezone a niko da se vakciniše.
    Last edited by outline; 26-04-21 at 20:46.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #5517
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    na taj način prilično ugrožavaš druge jer ste vi vakcinisani prvom dozom kritičniji od nevakcinisanih i nepreležalih.. to što si masku nosio na 40 stepeni nikome ništa ne znači, isto kao da te neko uhvati da voziš 150 jer je neko odlučio da je to bezbjedno a ti onda kažeš evo poštujem zakon vezao sam pojas na parkingu
    She is only here to annoy herself!

  20. #5518
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    pa eto od kad sam vakcinisan, u domu zdravlja i KBCu sam bio i sam ne znam koliko puta. u kafani mnogo manje puta. u kafani sam śedim, niđe nikoga oko mene. stolovi su odaljeni na koliko je preporuka ministarstva. u DZ i KBC ljudi ne umiju i neće da poštuju mjere. ako sam đe bio ugrožen to su ova dva mjesta. masku nosim jer je to mjera. kažu neki da štiti.


    Тapatalk
    Last edited by outline; 26-04-21 at 21:04.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #5519
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Opasniji su google doktori po okolinu od outline-a, makar po mojoj percepciji
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  22. #5520
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    tako je...ali ja sam jurila da stignem prije policijskog casa, ako si ptatio na času, a nijesi, jer da jesi pročitao bi da sam nakon godinu dana posla kod prijatelja i zurila da stignem prije policijskog casa...
    Nisi napisala da si posle godinu posla kod prijatelja.Uglavnom opravdanje na nivou prvaka kad ga uciteljica pita sto kasni.Ako je u nadleznosti drugog ministarstva,sto je onda ministarstvo zdravlja bezobrazno i licemjerno?Sto ne napisa za

    ministarstvo poljoprivrede ili odbrane?

  23. #5521
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,518
    Thanks Thanks Given 
    5,389
    Thanks Thanks Received 
    3,878
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    Da li je ko od vakcinisanih zakacio coronu?

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  24. #5522
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,399
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    A jeste. Znam 3-4 iz Srbije, ali su imali blage simptome, skoro nikakve.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  25. #5523
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Da li je ko od vakcinisanih zakacio coronu?

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Jeste moj rodjeni brat. Vakcinisao se u 5-og Aprila
    11-og aprila je dobio temperaturu i testirao se. Rezultat je bio pozitivan i stavili su ga u izolaciju 14 dana prekjuce je izasao iz izolacije i racuna se da je oporavljen.

  26. #5524
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,518
    Thanks Thanks Given 
    5,389
    Thanks Thanks Received 
    3,878
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    To je dosta rano? Pretpostavljam da nakon 6 dana nije mogao stvoriti neka antitijela i da nije imao neke korosti od vakcine u tom trenutku

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  27. #5525
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    naravno...
    She is only here to annoy herself!

Page 221 of 330 FirstFirst ... 121171211217218219220221222223224225231271321 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 21:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 11:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 19:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 29-05-04, 23:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •