View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 197 of 330 FirstFirst ... 97147187193194195196197198199200201207247297 ... LastLast
Results 4,901 to 4,925 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #4901
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znam i ja mnoge koji su ostali bez posla zbog situacije sa virusom. znam i koliko je siromašnih u ovoj državi, veliki je procenat bio i prije ovoga, sad je još i veći nažalost. vidimo da jedno i drugo ne može. kad ne umijemo već da se ponašamo, pa da koliko toliko smirimo situaciju onda moramo ovako. evo barjače svaki dan, ti koji to rade direktno utiču na ovo što imamo. polazim, od sebe. trenutno ne radim, baš me ova situaciji koštala posla koji sam već bio dogovorio
    Ja samo kazem da nemam nista protiv zakljucavanja, ali da Vlada da gradjanima makar 80% plate za koju su radili, jednokratnu pomoc za porodicu, i za djecu... kao sto je slucaj u normalne zemlje koje su zakljucane zadnjih 6+ mjeseci.

    U suprotnom cemo pocet da imamo avetne ljude po ulici, sto se bacaju s mosta, gladnu djecu, prosjake, desetine hiljada socijalnih slucajeva, desetine hiljada izgubljenih radnih mjesta makar 3-5 godina...

    Znaci zakljucavanje, bez upumpavanja nekoliko stotina miliona eura zivog kesa na racune gradjana direktno, bi proizvelo kolaps nesagledivih razmjera u drzavi. Kome to nije jasno ne zna o cemu prica ako trazi zakljucavanje.

  2. #4902
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ne mozes ti to objasnit nekim ljudima ovdje.Ne zivimo u Njemackoj nego u CG

  3. #4903
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    A bogme pomogli su privredu junacki ko rusi

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  4. #4904
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,381
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Jel' i za ovo kriv narod il' je drzava, Dom Zdravlja i njegov direktor (prosli, sadasnji, koji god)? Neki ce se zaletiti i reci "Narod je kriv!!! Sto se ne odmaknu jednu od drugih!!!" al' grijese...



    Troje ljudi od ovih na slici ima temperaturu 39-40, plus ja 38.5 (koju sam na jedvite jade spustio zahvaljujuci prelijepih 800mg brufena i 400mg paracetamola koji mi inace nista ne pomaze, al' kad muka natjera covjek se ne pita sam sa sobom).

    Slikam sa udaljenosti od 10ak metara, naslonjen na auto, a iza mene jos 15-20 ljudi... Sa lijeve strane sigurno 40-ak ljudi (velika vecina sa simptomimpa) cekaju u redu koji se proteze do ulice (ko je iz Novog zna tacno do koje), manje od dva metra desno je ulaz u Dom Zdravlja a odmah iza stare bake na sredini slike je ulaz u hitnu... Iz te iste hitne izlazi doktorica u vise navrata bez maske i setka naokolo a u jednom momentu cak prolazi kroz cijelu guzvu i otvara vrata kovid ambulante kako bi nesto rekla koleginici (ALOOOOOOOOOOOO?!?!?!?), kroz svu ovu guzvu prolaze obicni pacijenti i ulaze u dom zdravlja. U istu kovid ambulantu (koja je odmah ispod klime lijevo) ulaze i pozitivni i negativni a u ambulanti (kontejneru) nema nikakve ventilacije, znaci i zdrav ima veliku sansu da se zarazi...

    Znaci i za ovo je kriv narod? Skoro pa niko od ovih koji su tu cekali nije kriv jer ljudi nemaju gdje drugo da cekaju te i sve da dodje neko da ih kaznjava ne bi bilo fer jer su mnogi dosli po terapije (koje inace NE MOGU da dobiju preko telefona jer se NIKO NE JAVLJA danima) a mnogima i dan bez terapije moze da znaci drasticno pogorsanje (kao meni npr.).

    Narod je najmanje kriv ovdje, za ovo su krivi nadlezni, od direktora bolnica, pa do ministara (proslih - sadasnjih, totalno nebitno), pa do glavnih krivaca zvanih politicari (ili ti STOKA). Sto se to prije shvati i prestane sa prebacivanjem svega na narod to ce nam biti bolje.

    I vecina u DE, FR, UK i gdje god bi setkali naokolo ne postojuci mjere da nema neko da im lupi kaznu za primjer. Probudite se vise, drzava je tu sa razlogom a politicari bi trebali isto tako da od $$$$ gradjana budu placeni sa razlogom a ne da se setkaju i rade sta im padne na pamet umjesto da donose planove i strategije kako/sta da se radi u ovakvim situacijama (a nije da nismo imali vremena za to, nije COVID19 od jucer).
    Last edited by beatnological; 16-03-21 at 19:32.

  5. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  6. #4905
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    i treba, jer evo kao sto vidis, malo je savjesnih roditelja kojima pozitivna djeca sjede doma. a starije necu vise komentarisat.
    Ne sjede unutra ni pozitivni roditelji a ni pozitivna djeca. Danas sam sreo pozitivnog magarca od 50 godina u Voli, jos drzi masku ispod nosa.



    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Nema od toga ništa. Pogotovu zatvaranja u pravom smislu, da ništa ne radi osim prodavnica, pumpi i apoteka, i da ti za izlazak iz kuće treba potvrda. Na to se može zaboraviti. Nešto malo možda pooštre ali baš ne vjerujem u zatvaranje.
    Nista potvrda. Znas li kakvih je tu zloupotreba bilo? Uz to, 70% potvrda nema veze sa mozgom.



    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post

    Zatvori se niko ti ne brani.

    Ja sam se zatvorio kad je to trazeno od mene.


  7. #4906
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Moram opet jer je jace od mene a licimjere mrzim iz dna duse.
    I ti si doprinio ovakvom stanju sa poslovnim ruckovima i vecerama. Lako je biti licimjer, pozivati na jedno a ponasati se drugacije.

    Nemoj samo molim te kako si pravilno nosio najkvalitetniju masku.

    I samo da ostane, posto znam da si u potpunosti editovao post.

    Ma nemoj me tako unistit. Usrao sam se.

    Care, ja evo 13 mjeseci bez korone, ovdje i u SAD. Zasto ne bih isao na veceru ako sam negativan a nista nije zatvoreno i nema lockdowna?

    Pazi ti logiku njegovu, ja sam doprinio trenutnoj situaciji a NEGATIVAN.


    I opet sjutra da bude totalni lockdown, opet cu ostat unutra 24h. Bez ikakvih problema. Ja ne patim od toga kao ti i pojedini, mudonje, “ko ce nama da zabrani...”.
    Last edited by TAKUMI; 16-03-21 at 19:45.


  8. #4907
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    I samo da ostane, posto znam da si u potpunosti editovao post.

    Jos veli da sam u potpunosti editovao post:

    Last edited by TAKUMI; 16-03-21 at 20:00.


  9. #4908
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,381
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Jos veli da sam u potpunosti editovao post:

    Post ti ne postoji u arhivi, barem se kod mene ne pokazuje. Ako ga ima onda se izvinjavam na gresci ali ga ja licno ne mogu naci. Ako ti nije muka posalji mi post ID, ne salim se, hocu stvarno (al' bez sale) da ga odstampam i uokvirim.

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Pazi ti logiku njegovu, ja sam doprinio trenutnoj situaciji a NEGATIVAN.
    To sto si negativan ne znaci da virus nemas u sebi i da ga ne mozes prenositi, isto tako ne znaci da se ne mozes zaraziti (pa sve nosio najbolju mogucu masku - sumnjam da jedes kroz nju ili pijes).
    Propagiras zakljucavanja konstantno i potenciras kolika je opasnost u pitanju a setkas po restoranima, za to postoji naziv a znas i sam koji. Upravo si i sa ovim postom dokazao koliki si licimjer.

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    I opet sjutra da bude totalni lockdown, opet cu ostat unutra 24h. Bez ikakvih problema.
    Takodjer, sve i da bude 24h lockdown postovat cu ga al' to ne znaci da se slazem sa njim.

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ja ne patim od toga kao ti i pojedini, mudonje, “ko ce nama da zabrani...”.
    Ne patim ni ja, sta vise, svaku mjeru koja je donesena sam postovao i postovat cu iako se ne slazem sa mnogim mjerema koje su donesene i sprovodjene (odnosno u velikom broju slucajeva nisu).
    I zamisli pored svega, pored prakticno ne izlazenja skoro pa uopste od proslog marta (osim da prosetam, odem do prodavnice i u par navrata u oktobru-novembru do Okova/KIPSa), konstantnog cuvanja (+ nosenja maske i mjenjanja redovno iste kao i nosenja rukavica kad je to bilo trazeno), ne odlazenja u kafice niti na vecere (jer logicno, najveca vjerovatnoca da se zarazim je tamo, nebitno imao masku ili ne) opet zakacih virus i prodjoh papreno...

    Za razliku od tebe i tebi slicnih licimjera, ja se i ponasam tacno onako kao sto pisem sto kod tebe definitivno nije slucaj.

    Veoma je lagano etiketirati sve koji nemaju isto misljenje kao ti u jednu grupu bez da se i pogleda sta ljudi inace pisu i kakvi su im stavovi, keep it up.
    Last edited by beatnological; 16-03-21 at 20:16.

  10. #4909
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ima ljudi koji moraju da rade npr. U prodavnicama i slicno koji jednostavno ne mogu raditi online, a koji se susrecu sa dosta ljudi i u vecem su riziku da pokupe virus. A luksuz sada nemoze niko da prusti da dozvoli da ostane bez posla, jer biro rada je prepun, lako bi se nasla zamjena. Ne treba dovoditi te ljude u istu ravan kao npr. nekoga koji nema obaveze, a merak mu je da krsi mjere.



    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  11. #4910
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Post ti ne postoji u arhivi, barem se kod mene ne pokazuje. Ako ga ima onda se izvinjavam na gresci ali ga ja licno ne mogu naci. Ako ti nije muka posalji mi post ID, ne salim se, hocu stvarno (al' bez sale) da ga odstampam i uokvirim.


    To sto si negativan ne znaci da virus nemas u sebi i da ga ne mozes prenositi, isto tako ne znaci da se ne mozes zaraziti (pa sve nosio najbolju mogucu masku - sumnjam da jedes kroz nju ili pijes).
    Propagiras zakljucavanja konstantno i potenciras kolika je opasnost u pitanju a setkas po restoranima, za to postoji naziv a znas i sam koji. Upravo si i sa ovim postom dokazao koliki si licimjer.


    Takodjer, sve i da bude 24h lockdown postovat cu ga al' to ne znaci da se slazem sa njim.


    Ne patim ni ja, sta vise, svaku mjeru koja je donesena sam postovao i postovat cu iako se ne slazem sa mnogim mjerema koje su donesene i sprovodjene (odnosno u velikom broju slucajeva nisu).
    I zamisli pored svega, pored prakticno ne izlazenja skoro pa uopste od proslog marta (osim da prosetam, odem do prodavnice i u par navrata u oktobru-novembru do Okova/KIPSa), konstantnog cuvanja (+ nosenja maske i mjenjanja redovno iste kao i nosenja rukavica kad je to bilo trazeno), ne odlazenja u kafice niti na vecere (jer logicno, najveca vjerovatnoca da se zarazim je tamo, nebitno imao masku ili ne) opet zakacih virus i prodjoh papreno...

    Za razliku od tebe i tebi slicnih licimjera, ja se i ponasam tacno onako kao sto pisem sto kod tebe definitivno nije slucaj.

    Veoma je lagano etiketirati sve koji nemaju isto misljenje kao ti u jednu grupu bez da se i pogleda sta ljudi inace pisu i kakvi su im stavovi, keep it up.


    Pazite mu teoriju, veli da se on ponasa bas kako pise a ja se ponasam drugacije a ne kako pisem.


    Ende.


  12. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  13. #4911
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Sva prica o cuvanju sebe i drugih ti pada u vodu kad ti ides po restoranima s ljudima koji nisu iz tvojeg doma

  14. #4912
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Danas u uzi centar PG gotovo da nije bilo covjeka sa maskom.Moguce da neko stavi masku na trg jer znaju da tamo stoji policija,bili su na TV ovih dana prilozi,u druge ulice u uzem centru nije bilo coeka sa maskom.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  15. #4913
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Sto ce im maska na otvorenom,ako drze distancu i ne cekaju u redovima?

  16. #4914
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    to nije nikakav problem
    She is only here to annoy herself!

  17. #4915
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Zato sto se 24h ponavlja da se moraju nosit na otvoreno,valja ponekad nesto i ispostovat sto kazu nadlezni.Ali dok se ne udari po dzepu izgleda da je dzabe sva prica.Sve mjere bez kazni nece imat nikakav efekat.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  18. #4916
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    a da probaš nekad sam da razmisliš? Da su se od rimskog doba do danas samo slušali nadležni i dalje bi živjeli u robovlasništvu. Ne postoji nijedno istraživanje koje potvrđuje da su maske na otvorenom korisne osim u nekim ekstremnim situacijama tipa fudbalske utakmice ili koncerta đe je sve glava do glave (a što je sad svakako zabranjeno). S druge strane dokazano izazivaju bakterijske infekcije koje izazivaju upale pluća i ostalo.
    She is only here to annoy herself!

  19. #4917
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Ne izazivaju ako se mijenjaju/peru redovno.


  20. #4918
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    da što ne radi 80% naroda neki jer nemaju para neki jer ih jednostavno mrzi ili im ne pada na pamet uopšte
    She is only here to annoy herself!

  21. #4919
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    338
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Danas je potpuno pukao zdrvastveni sistem u Pljevljima. Već dva dana Kovid bolnica, ili Kovid stacionar je bez ljekara. Naime jedina ljekaraka koja je radila u Stacionaru morala je na godišnji odmor. Pacijenti i porodice pacijenata pokušavali su da dođu do čelnih ljudi Opšte bolnice Pljevlja, a ko je jutros oko 10 sati bio u krugu bolnice mogao je da vidi ni malo prijatne scene, jer je atmosfera bila na ivici incidenta.

    https://pvportal.me/2021/03/kolaps-z...-u-pljevljima/

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  22. #4920
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Ukupno je dijagnostikovano 537 novopozitivnih slučajeva infekcije sa SARS-CoV-2.


    Od jučerašnjeg presjeka Institutu je prijavljeno 15 smrtnih ishoda povezanih sa COVID-19 i to kod pacijenata iz Nikšića (5), Bijelog Polja (3), Ulcinja (3), Bara (1) Berana (1), Plava (1) i Podgorice (1), i od kojih je najmlađi imao 32, a najstariji 82 godine starosti.

    najviše iz Nikšića. iz istog onog grada, u kojem ograničeni kao balkon slave. pi, gadi mi se ovaj narod ođe

    Mislis li ti zaosta da je virus za 2 dana odradio svoje i usmrtio 5 ljudi u Nk, ili su oni bili zarazeni i prije izbora?

  23. #4921
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Zato sto se 24h ponavlja da se moraju nosit na otvoreno,valja ponekad nesto i ispostovat sto kazu nadlezni.Ali dok se ne udari po dzepu izgleda da je dzabe sva prica.Sve mjere bez kazni nece imat nikakav efekat.
    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a da probaš nekad sam da razmisliš? Da su se od rimskog doba do danas samo slušali nadležni i dalje bi živjeli u robovlasništvu. Ne postoji nijedno istraživanje koje potvrđuje da su maske na otvorenom korisne osim u nekim ekstremnim situacijama tipa fudbalske utakmice ili koncerta đe je sve glava do glave (a što je sad svakako zabranjeno). S druge strane dokazano izazivaju bakterijske infekcije koje izazivaju upale pluća i ostalo.
    Razlika izmedju "ponekad" i "samo" je velika.
    Nije lijepo ku*cit se i vrijedjat preko tastature, ali to je valjda sastavni dio interneta.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  24. #4922
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,132
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,409
    Thanked in
    1,241 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Sto ce im maska na otvorenom,ako drze distancu i ne cekaju u redovima?
    Što će ti pojas u autu kroz grad ako paziš i ideš polako?
    Ja sam za ovo što je rekao Mojsije, otvori sve, za bolje nismo.

  25. The Following 2 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  26. #4923
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Razlika izmedju "ponekad" i "samo" je velika.
    Nije lijepo ku*cit se i vrijedjat preko tastature, ali to je valjda sastavni dio interneta.
    ne ku*ci se niko niti te vrijedjam (stvarno izvini ako si to tako shvatio), samo ti naglasavam zbog cega nije dobro vjerovati u sve sto ti kazu, pogotovo kad su u pitanju ovakve stvari

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Što će ti pojas u autu kroz grad ako paziš i ideš polako?
    Ja sam za ovo što je rekao Mojsije, otvori sve, za bolje nismo.
    zato sto te neko drugi moze ubit sto se samo u PG desavalo vise puta, recimo da bi obavezno nosenje kacige u autu bilo smislenije i spasilo vise zivota nego nosenje maske napolju
    She is only here to annoy herself!

  27. #4924
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    najavljeni protesti, dolaze neki autobusi u grad. prelijepo.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  28. #4925
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Šta se danas u 15h očekuje od (novih) mjera?
    Da ne bude kao u BG - lik kojeg lično znam je zaglavio u bolnici u Niškoj Banji (250 km od Beograda) jer u BG nije bilo nijedno jedino slobodno mjesto, a to jedno mjesto u banji je dobio preko veze...

Page 197 of 330 FirstFirst ... 97147187193194195196197198199200201207247297 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 21:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 11:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 19:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 29-05-04, 23:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •