View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 136 of 330 FirstFirst ... 3686126132133134135136137138139140146186236 ... LastLast
Results 3,376 to 3,400 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #3376
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Mislio sam na misljenje ovih koji izdavaju dozvole.
    Aha , ni meni nije to jasno kako su dobili, ako su je dobili uošte, jer ne rade koreografije nego u paru. Kad bi posla neka inspekcija imala bi sta da vidi. Koliko me sjećanje služi, negdje od septembra rade ovako, a bile su npr. mnoge restriktivne mjere za teretane u tom periodu.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  2. #3377
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Meni je tu interesantnije nešto drugo. Isti ti mediji ovih dana imaju članke u kojima spočitavaju namjeru vakcinacije domaćeg stanovništva neodobrenom vakcinom od strane WHO i siju strah kako zbog toga nećemo imati zapadne turiste niti moći putovati u EU, a sad odjednom kuknjava zašto se odbila takva donacija. Plus, ako je suditi po ovoj našoj anketi, ti kritičari istu ne bi ni primili - čekaju Pfizer i dr.

    Da ne bude zabune, nisam fan nove postavke niti branim njihove odluke.

    Situacija nije ništa bolja ni u EU, danas pršte optužbe da je došlo do vaccine hijackinga - farma kompanije krše zacrtanu dinamiku isporuke i preusmjeravaju doze zemljama van EU koje su spremne da plate više. Pred novcem ništa nije sveto, a ponajmanje život:
    https://www.index.hr/vijesti/clanak/...m/2249401.aspx
    Upravo zato i napisah da je ružno jer sve po leđima naroda. A poklonjenome konju se u zube ne gleda.
    Ružno je u ovo vrijeme prepucavati se preko novina treba li nam donacija ili ne, da ne teoretišem da je donirala Srbija npr da bi je vjerovatno prihvatili. O tome baš ne želim, jer mi miriše da su odbijene po političkoj liniji - moguće da griješim.
    Nekako stidno se reče da je Deripaska donirao PCR labaratoriju u Kotoru a znamo čiji su to prijatelji.
    Jednostavno je - uzmi je kad ti se nudi, evo se ni bogate države ne mogu snać jer Covax nikad neće uspjeti kao projekat. To smo svi znali.
    Kolika god da joj je efikasnost, bolja je od nikakve, naročito onoj grupi stanovništva koja je rizična. A političko porijeklo kao temu treba ostavit za neka bolja vremena. Tada em bi svi bili generali poslije bitke, em je nepresušan izvor šbbkbb naratorima.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #3378
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Aha , ni meni nije to jasno kako su dobili, ako su je dobili uošte
    Jesu, vidjeh na gostovanja im po jutarnjim programima. Imaju od Min. zdravlja dozvolu, kao i od Plesnog saveza, iako ovo drugo nemam pojma sta znaci..


  4. #3379
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    #fakenews

  5. #3380
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    Ima li neko mjesto gdje ima spisak ambulanti koje rade brze testove na Covid i kolike su cijene
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #3381
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    Juce mi dijete imalo neke stomacne probleme i temperaturu i to proslo pa da se testira jer dana sje kao da nista nije bilo,...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #3382
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ima li neko mjesto gdje ima spisak ambulanti koje rade brze testove na Covid i kolike su cijene
    In vitro, my lab na dvije lokacije(kod RTCG i u Dalmatinsku) kao i Ars Medica kod Vezirovog mosta
    Za inVitro znam da je 25 eur
    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  9. #3383
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Jesu, vidjeh na gostovanja im po jutarnjim programima. Imaju od Min. zdravlja dozvolu, kao i od Plesnog saveza, iako ovo drugo nemam pojma sta znaci..
    Baš ne znam kako su opravdali tu dozvolu , uz kakve uslove je izdao dozvolu ministarstvo, čula sam za neke dozvole NKTa za te nisam. Vjerovatno im je izdalo prethodno ministarsvo, valjalo bi ispitati kako.
    Eto jedno pitanje za novinare pored mnogih drugih koji su trebali da postave.
    -----------



    Pisajući na drugoj temi:

    Mediji su napisali da je donirao kineske vakcine Sinofarm, koje inače ministarka naručila isto?! Ta vakcina je shvatih samo što se nije registrovala u Evropi zajedno sa ruskom koju isto hoće da naruči, ali želi da počne sa Fajzerovom, ali svakako možemo da biramo?
    Je li to ikome logično za početak????????? čekaš nešto ali možeš da biraš, pa počni sa onom koju prvo dobaviš, pa ti se neće javiti oni koji bi radije čekali Fajzerovu.
    Rekla je da ima dosta falsifikata, pa da se ta donacija mora provjeriti i ispitati. Što je po meni ok, provjeri ne odbijaj, jer ovaj lik Bajić rekao da nam ne trebaju donacije! A vakcina nemamo.
    Statis valjda je mogao da dostavi te vakcine za nekoliko dana, tako sam pročitala. Opet što ne provjeriš i ko hoće svakako se vakciniše na svoju odgovornost
    Ona konferencija je bila zastiđe, opšta bolnica Brezovik, ne zna za predugovor kad je potpisan, suprotne izjave od ministarke. Na jedvite jade odgovorio da nema pulmologa u Baru.Jedan tumač je trebao za njega i Galića. Najviše me iznerviralo to što na kraju ne zna se kad će vakcine. A moguće da je govorio istinu, da nema informacije.

    Jedno saopštenje ministarstvo bi trebalo da napravi.
    I eto stiže saopštenje:https://www.cdm.me/drustvo/ministark...na-kada-stizu/

    Znači po ovome ispade da je sekretar u pravu da ne zna kada će stići vakcine, pošto kraj januara je već tu, bar meni jeste.


    Opet nije nam jasno zašto nije prihvaćena donacija, da li bi Statis poslao falsifikovane vakcine i da bude optužen za neko krivično djelo? Na svjetskom nivou. Je li to toliko teško provjeriti, kad već imaju komunikaciju sa tom firmom, na osnovu serijskih brojeva i sertifikata koji bi on poslao i iz firme isto, zatim tragom prodaje. Mislim ako neko nudi falsifikate u interesu cijelog svijeta je da se to ispita?!

    Ako jeste teško to provjeriti, objasniti građanima zašto.

    Onda novinari bi mogli malo zapitati MZ u vezi strategije dokle se stiglo, da li se krenulo sa opcijom prijave za vakcinaciju preko portala eZdravlje, jer su rekli nešto u smislu da to nije teško odraditi, a smatram da bi bilo mnogo efikasno i otklonili bi se redovi.

    Da li je napravljen neki spot -kampanja da se ljudi animiraju da prime vakcinu, da se objasni značaj i neki mitovi otklone, ako jeste dokle se stiglo. Ako vakcinacija kreće ubrzo to nam je potrebno da imamo već prvi dan vakcinacije zbog usmjeravanja građana na prave lokacije itd.

    Ako se kojim slučajem kineska i ruska ne registruju u EU, a dodju određene količine u zemlju, da li bi se onda išlo na uslovnu dozvolu za stavljanje u promet lijeka tj vakcine, jer pretpostavljam oni idu na onaj uvoz neregistrovanih vakcina po hitnom postupku. Mora se to malo objasniti.

    I dokle su tačno stigli sa nabavkom opreme za čuvanje vakcina, pogotovo Fajzerove koja mora na -70 da se čuva, da li je naručeno, da li stiže, već stiglo. Možda i odg na ovo, ali mi promaklo.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  10. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  11. #3384
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Baš ne znam kako su opravdali tu dozvolu , uz kakve uslove je izdao dozvolu ministarstvo, čula sam za neke dozvole NKTa za te nisam. Vjerovatno im je izdalo prethodno ministarsvo, valjalo bi ispitati kako.
    Eto jedno pitanje za novinare pored mnogih drugih koji su trebali da postave.
    Na tom gostovanju su naveli kao uslove: mjerenje temperature na ulazu, provjetravanje prostorija, obuce (?!), distanca... Narocito mi smijesno ovo "distanca", jer.. kako tooo??

    Evo, sad u nedelju su im prvi casovi, hocemo li da svratimo, da vidimo iz prve ruke?
    Last edited by ovizionizi; 26-01-21 at 15:18.


  12. #3385
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Na tom gostovanju su naveli kao uslove: mjerenje temperature na ulazu, provjetravanje prostorija, obuce (?!), distanca... Narocito mi smijesno ovo "distanca", jer.. kako tooo??

    Evo, sad u nedelju su im prvi casovi, hocemo li da svratimo, da vidimo iz prve ruke?
    Ne bih da "padnem" pred kraj, cekam vakcinu da odmah vacinisem stare, evo je ne mogu iscekati da malo se vratimo u normalu, mada njih tamo stiti sada kolektivni imunutet, jer svi skoro prelezali koronu, zaboga zasto.
    Ono ruka maska distanca.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  13. #3386
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ivan se okrenuo programiranju, kukavac.. do marta ce naci posao u toj oblasti. Ne znam koliko ce moci na dva fronta.


  14. #3387
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    hoce li ko osuditi sto je vlada odbila 10 000 vakcina???\
    na ciju ce dusu da idu od danas smrtni slucajevi koji su mogli biti vakcinisani?
    Last edited by hercules; 27-01-21 at 23:06. Reason: korigovan dio politike
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #3388
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Svako može da donira. Eto frajer je naručio 50.000 iz Dubaia. Normalno, nova Vlada neće prihvatit, da ih je Putin donirao prihvatili bi.
    Da donira može samo neko ko ima vakcine.

    Koliko sam shvatio, vakcine se za sad nabavljaju direktnom pogodbom država i proizvođača. I prilično zapinje oko nabavke.
    Ni COVAX inicijativa ne funkcioniše.

    Zato pitam odakle ovom liku vakcine?
    Čuj, naručio iz Dubaija... Ima li toga još tamo?
    Last edited by Dača; 27-01-21 at 21:17.

  16. #3389
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Eto frajer je naručio 50.000 iz Dubaia.
    10k doza za 5k osoba.


    Baš je zabavno pratiti ovu igru moćnika i reakcije popaljenog naroda koji pleše kako im centrale sviraju.



    Sent from my Huawei P30
    The more things change, the more they stay the same.

  17. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  18. #3390
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Kako mogu da prihvate vakcinu koja još nije odobrena od strane zdravstvenih vlasti? Postoje zakonski propisi koji se moraju poštovati.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  19. #3391
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Otkud uopšte tom liku zalihe vakcina?
    Lik nema zalihe nego je kupio vakcinu, a sad nesto ta vakcina ne valja.
    A srbijanski lobi gura tu vakcinu i ona je dobra kad je mi placamo ali ne valja izgleda kad je neko casti.
    Osudu druze kad te neko casti nesto sto ti sam hoces da kupis, tebi to nije za osudu???
    Da su prihvatili vec bi se sada sada skoro svi zdravstveno radnici mogli vakcinisati
    Last edited by hercules; 27-01-21 at 23:08.

  20. #3392
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Kako mogu da prihvate vakcinu koja još nije odobrena od strane zdravstvenih vlasti? Postoje zakonski propisi koji se moraju poštovati.
    Tako je.

    Nije odobrena jer tek prolazi treću fazu ispitivanja i to na stanovnicima Srbije, Brazila, Pakistana i nekih drugih zemalja.



    Sent from my Huawei P30
    The more things change, the more they stay the same.

  21. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  22. #3393
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Tako je.

    Nije odobrena jer tek prolazi treću fazu ispitivanja i to na stanovnicima Srbije, Brazila, Pakistana i nekih drugih zemalja.



    Sent from my Huawei P30
    Hoces da kazes da su je narucili i cekaju je da dodje a jos nije zavrsilo ispitivanje iste.
    Last edited by hercules; 27-01-21 at 23:10. Reason: korigovan politicki dio

  23. #3394
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Evo ja je primih pre 4 dana... za sad sam ziv

    Jbt mislio sam da sam svasta video na ovom internet nebu ali ovo sto ovde ima...

    Kako moze neko da primi donaciju od 10.000 vakcina kad ista nema saglasnost nadlezne institucije? I kako moze neko donira vakcinu a ne zna se ni poreklo ni kvalitet iste...

    Najveci sam kriticar Vuciceve vlasti ali je odigrao ovo sa vakcinama vrlo iskusno... cifra vakcinisanih je preko 300.000

    Ne znam jeste li vi svesni da je ovde svaki dan bitan? Pa ako Cg dozivi fijasko jos jedne letnje sezone ne znam da li bi se ikad vise oporavila no bi morali prodavati sve...

    Zato je care bitno da se vakcinise sto vise ljudi pre svega iz crne gore, da bi mogli goste sacekati ali i iz Srbije odakle vam i najvise turista dolazi... ili ste ove godine sa drkanjem na granicama pokazali da mozete i bez tih turista...
    Last edited by zaro; 27-01-21 at 21:35.

  24. #3395
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Hoces da kazes da su je narucili i cekaju je da dodje a jos nije zavrsilo ispitivanje iste.
    Ne, nego je potpisan predugovor. Tako funkcionišu nabavke vakcina - što opet govori da prethodne vlasti nisu uradile ništa da makar počnu pregovore sa proizvođačima.
    Last edited by hercules; 27-01-21 at 23:10. Reason: koriovan politicki dio
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  25. #3396
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Lik nema zalihe nego je kupio vakcinu, a sad nesto ta vakcina ne valja.
    A srbijanski lobi gura tu vakcinu i ona je dobra kad je mi placamo ali ne valja izgleda kad je neko casti.
    Sinovac/Sinopharm potencijalno može biti najbolja varijanta jer je jedina od svih ponuđenih zasnovana na staroj tehnologiji umrtvljenog virusa, no isto tako može biti upitne sigurnosti samim tim što je proizvedena u Kini i u rekordnom roku, te nije prošla detaljna ispitivanja za koja u normalnim uslovima treba da prođu godine. Tu je i etički problem - masovna vakcinacija je ujedno i treća faza ispitivanja. U Kini, Indoneziji... na mladima, u Srbiji i dr. na starijima.




    Sent from my Huawei P30
    Last edited by starwalker; 27-01-21 at 22:31. Reason: Ispravka by @zaro
    The more things change, the more they stay the same.

  26. #3397
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ne, nego je potpisan predugovor. Tako funkcionišu nabavke vakcina - što opet govori da prethodne vlasti nisu uradile ništa da makar počnu pregovore sa proizvođačima.
    sa Rusima je potpisan ugovor a sa Kinezima predugovor a ugovor ce se potpisati svaki dan, tako da ti ta price veze nema .
    a te vakcine nijesu ni postojale kad je bila predhodna vlast , po tebi trebali su potpisati predugovore a da ne znaju ni koja je cijena niti nista onako bjanko da vjerujemo na rijec.
    Last edited by hercules; 27-01-21 at 23:11. Reason: obrisan politicki dio
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  27. #3398
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Tako je.

    Nije odobrena jer tek prolazi treću fazu ispitivanja i to na stanovnicima Srbije, Brazila, Pakistana i nekih drugih zemalja.



    Sent from my Huawei P30
    U Brazil u, Argentini, Turskoj, Indoneziji, Emiratima....treća faza je završena još u decembru.
    Srbija nije učestvovala u trećoj fazi

  28. #3399
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Sinovac potencijalno može biti najbolja varijanta jer je jedina od svih ponuđenih zasnovana na staroj tehnologiji umrtvljenog virusa, no isto tako može biti upitne sigurnosti samim tim što je proizvedena u Kini i u rekordnom roku, te nije prošla detaljna ispitivanja za koja u normalnim uslovima treba da prođu godine. Tu je i etički problem - masovna vakcinacija je ujedno i treća faza ispitivanja. U Kini, Indoneziji... na mladima, u Srbiji i dr. na starijima.




    Sent from my Huawei P30
    ovi su nasi narucili 150 hijada, zna li se do kada traju ispitivanja te trece faze. po apostolima mi cemo je brzo pocet primati
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  29. #3400
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ljudi kod nas nijedna vakcina nije "registrovana " tj. nema dozvolu za stavljanje u promet!

    Kad stigne vakcina na osnovu podataka sertifikata i ostalih milion čuda vrši se registracija. Tako da ne znam o čemu pričate.

    Malo lakša procedura za one registovane u EU, a to je jedino Fajzer, mora našu proceduru da prodje.


    Pogledajte malo procedure.


    Ako lik blefira, ok primi donaciju, vidiš je li govorio istinu, svakako je ne moraš je upotrebiti.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  30. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


Page 136 of 330 FirstFirst ... 3686126132133134135136137138139140146186236 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 21:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 11:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 19:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 29-05-04, 23:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •