View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 155 of 330 FirstFirst ... 55105145151152153154155156157158159165205255 ... LastLast
Results 3,851 to 3,875 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #3851
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Kad smo kod kase, čekam vam ja tako red u poznatom marketu.. naravno distanca, maska.. sve po propisu i taman slažem robu na traku kad pored mene kao tornado profura jedna skockana gospođetina.. Kao, sorry momak moram do kasirke... a ova joj potom čestita situaciju te se njih dvije ižljubiše preko pulta kao da je 2019. U tom momentu se ustade i druga kasirka s aksesoarom od maske oko vrata pa prigrli gospođu: Draga, ckok - cmok, ma nek ti je živa i zdrava.

    LOL, stojim nepomično u tom klasteru, gledam i neveruem da je još ostalo ljudi koji normalno funkcionišu uprkos svemu i ne ebu živu silu. I bi mi nekako drago al' momentalno pomislih i na drage forumašice i forumaše koji zbog ovakvih stvari imaju nervne ispade.

    tapatalk
    Svaka im cast.

  2. #3852
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ja bih izvadio kobasicu,mlatnuo njom po onoj traci i reka:"Je li muško?" Ako jes i ja bih čestitao


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    A šta ako nisi trgovao kobasicu?
    Oh wait...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  4. #3853
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,738
    Thanks Thanks Given 
    10,826
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Ako kupujem kiśeli kupus to ne znači da i ...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  5. #3854
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Kad smo kod kase, čekam vam ja tako red u poznatom marketu.. naravno distanca, maska.. sve po propisu i taman slažem robu na traku kad pored mene kao tornado profura jedna skockana gospođetina.. Kao, sorry momak moram do kasirke... a ova joj potom čestita situaciju te se njih dvije ižljubiše preko pulta kao da je 2019. U tom momentu se ustade i druga kasirka s aksesoarom od maske oko vrata pa prigrli gospođu: Draga, ckok - cmok, ma nek ti je živa i zdrava.

    LOL, stojim nepomično u tom klasteru, gledam i neveruem da je još ostalo ljudi koji normalno funkcionišu uprkos svemu i ne ebu živu silu. I bi mi nekako drago al' momentalno pomislih i na drage forumašice i forumaše koji zbog ovakvih stvari imaju nervne ispade.

    tapatalk
    e takvima ce sjutra neko drugi biti kriv kad se ili im se neko doma razboli / umre...
    no... borit cemo se mi i za njih koji postujemo mjere... a proci ce i ovo... racunam da ce i odje svanut za jedno mjesec - dva max.

  6. #3855
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Kad smo kod kase, čekam vam ja tako red u poznatom marketu.. naravno distanca, maska.. sve po propisu i taman slažem robu na traku kad pored mene kao tornado profura jedna skockana gospođetina.. Kao, sorry momak moram do kasirke... a ova joj potom čestita situaciju te se njih dvije ižljubiše preko pulta kao da je 2019. U tom momentu se ustade i druga kasirka s aksesoarom od maske oko vrata pa prigrli gospođu: Draga, ckok - cmok, ma nek ti je živa i zdrava.

    LOL, stojim nepomično u tom klasteru, gledam i neveruem da je još ostalo ljudi koji normalno funkcionišu uprkos svemu i ne ebu živu silu. I bi mi nekako drago al' momentalno pomislih i na drage forumašice i forumaše koji zbog ovakvih stvari imaju nervne ispade.

    tapatalk
    Dodjoh u srijedu u Pg, iz zakljucane i depresivne Bd, i doceka me sva raskos glavnog grada.

    Desetine hiljada radnika u drzavne jasle u svojim pretrpanim kancelarijama. Svaka privatna firma radi. Na stotije kombija sa gradjevinskim radnicima kao sardinama...

    Desetine hiljada djaka i studenata. Krcati parkovi i trgovi...

    I sto velis, drzis distancu i nosis masku?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  7. #3856
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Dodjoh u srijedu u Pg, iz zakljucane i depresivne Bd, i doceka me sva raskos glavnog grada.

    Desetine hiljada radnika u drzavne jasle u svojim pretrpanim kancelarijama. Svaka privatna firma radi. Na stotije kombija sa gradjevinskim radnicima kao sardinama...

    Desetine hiljada djaka i studenata. Krcati parkovi i trgovi...

    I sto velis, drzis distancu i nosis masku?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Tebi ništa ne odgovara.Muka je to
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  8. #3857
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    a proci ce i ovo... racunam da ce i odje svanut za jedno mjesec - dva max.
    Nemojte da vam se taj optimizam obije o glavu jer po svemu sudeći ta zora neće svitati ove godine. S mjerama ili bez njih korona ostaje.

    Torlak je u procesu transfera tehnologije za proizvodnju Sputnjika. Projekcije su 20 miliona doza GODIŠNJE od čega za potrebe Srbije otpada 6 miliona, ostalo se opredjeljuje za zemlje regiona.







    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  9. #3858
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Što više vrijeme prolazi sve sam više ubijeđen da se korona ne prenosi baš tako lako. Znam barem 5 likova koji se ponašaju kao da korona aaaapsolutno ne postoji, ne paze se ni malo. (žurke, "na ljubljenje" su svi, u kontaktu su sa jako mnogo ljudi uglavnom), nisu se zarazili ni oni ni familija im (đecu svi imaju, đecu izvode svuđe, igraonice dok su radile, vrtići, parkovi, dakle full aktivnosti)

    Takođe znam par ljudi koji su imali koronu a da im se supružnici nisu zarazili, a nisu se separatisali kasnije. Koje su šanse za to?

    Pa eto i brojke pogledate, zar ne bi trebalo posle svakog brojnijeg skupa bukvalno katastrofa da bude? Koliko vidim za sada nije neki skok skoro nikad bio, drastičan mislim.

    Prije no što počnete s drvljem i kamenjem, daleko od toga da mislim da korona ne postoji samo da se ne dobija baš tako lako tipa da ako nismo na distanci biće belaja...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  11. #3859
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Tebi ništa ne odgovara.Muka je to
    Ne odgovara mi selektivnost. Otkljucaj onda sve, s obzirom da ne mozemo da izdrzimo zakljucavanje do ljeta.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  12. #3860
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post

    I sto velis, drzis distancu i nosis masku?
    Heh, samo tamo gdje je obavezno.

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Prije no što počnete s drvljem i kamenjem, daleko od toga da mislim da korona ne postoji samo da se ne dobija baš tako lako tipa da ako nismo na distanci biće belaja...
    Naravno Bit, naučili smo u ovih godinu dana da ništa nije onako kako nam se predstavlja. Od sve ove histerije čovjek može biti samo sluđen.

    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  13. #3861
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Što više vrijeme prolazi sve sam više ubijeđen da se korona ne prenosi baš tako lako. Znam barem 5 likova koji se ponašaju kao da korona aaaapsolutno ne postoji, ne paze se ni malo. (žurke, "na ljubljenje" su svi, u kontaktu su sa jako mnogo ljudi uglavnom), nisu se zarazili ni oni ni familija im (đecu svi imaju, đecu izvode svuđe, igraonice dok su radile, vrtići, parkovi, dakle full aktivnosti)

    Takođe znam par ljudi koji su imali koronu a da im se supružnici nisu zarazili, a nisu se separatisali kasnije. Koje su šanse za to?

    Pa eto i brojke pogledate, zar ne bi trebalo posle svakog brojnijeg skupa bukvalno katastrofa da bude? Koliko vidim za sada nije neki skok skoro nikad bio, drastičan mislim.

    Prije no što počnete s drvljem i kamenjem, daleko od toga da mislim da korona ne postoji samo da se ne dobija baš tako lako tipa da ako nismo na distanci biće belaja...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    ne dobija se tako lako, ali je dovoljno da budeš duže vremena sa zaraženim u zatvorenom prostoru i ako i imunitet nije 100% dobićeš infekciju

    ti što si ih pomenuo su preležali na noge ili nisu dolazili u kontakt sa zaraženima
    She is only here to annoy herself!

  14. #3862
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Prelezali na noge. Znam ih i ja dovoljno takvih. Blagi simtomi, nije to strasno i napolje.
    Ne znam kako mislite da se drugacije siri ovako brzo

  15. #3863
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Pa su na noge preležali i svi im članovi familije? Malo vjerovatno.

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  16. #3864
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Što više vrijeme prolazi sve sam više ubijeđen da se korona ne prenosi baš tako lako. Znam barem 5 likova koji se ponašaju kao da korona aaaapsolutno ne postoji, ne paze se ni malo. (žurke, "na ljubljenje" su svi, u kontaktu su sa jako mnogo ljudi uglavnom), nisu se zarazili ni oni ni familija im (đecu svi imaju, đecu izvode svuđe, igraonice dok su radile, vrtići, parkovi, dakle full aktivnosti)

    Takođe znam par ljudi koji su imali koronu a da im se supružnici nisu zarazili, a nisu se separatisali kasnije. Koje su šanse za to?

    Pa eto i brojke pogledate, zar ne bi trebalo posle svakog brojnijeg skupa bukvalno katastrofa da bude? Koliko vidim za sada nije neki skok skoro nikad bio, drastičan mislim.

    Prije no što počnete s drvljem i kamenjem, daleko od toga da mislim da korona ne postoji samo da se ne dobija baš tako lako tipa da ako nismo na distanci biće belaja...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    U teretanu dje ja idem niko nije imo koronu(ljude koje znam privatno).Iste ljude gledam svaki dan zadnjih godinu dana(minimum 15 ljudi da poznajem solidno)
    Last edited by Randy Orton; 21-02-21 at 11:06.

  17. #3865
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Dva druga otišla na skijanje u Kolašin a druga dva za Albaniju na ručak....


    Eto kako policija radi posao, i zabrane medjugradskog prevoza

  18. #3866
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Od samog starta je rečeno da 80% ljudi koji zakače koronu prođe bez simptoma ili sa laganim simptomima, tako da je lako moguće da ima dosta ljudi koji ne znaju da su je imali pa ni okolina kad ih gleda misli da je nisu imali.

  19. #3867
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    posle ovoga danas kroz PG ja bih koliko je śutra otvorio sve kafane. nikad više ljudi kroz PG nedeljom

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  21. #3868
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    U Bd pokidane trake komunalnog i setalista i parkovi vraceni narodu. Otvaraj sve, nema vise smisla zatvaranje iceg.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:

    NSX

  23. #3869
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Tako i treba pa neka sebe doma zatvaraju ako ih je strah.
    She is only here to annoy herself!

  24. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  25. #3870
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    dobro to je već debilizam, ali ne iznenađuje to od ovih ođe. eo sa drugom i đetetom njegovim šetam, Rimski rrg full kao da je pauza za kafu u ministarstva u centar pjeva neko, trg isto fuliran. oni lokali kroz Njegoševu koji su ostavili stolove isto puni. Gorica puna samo što ova stoka uredno smeće ostavlja tamo đe śeđela

    Тapatalk
    Last edited by outline; 21-02-21 at 12:55.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #3871
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Pod hitno otvoriti kafane. Ja ne pamtim ovakve guzve u Podgorici nedjeljom. Bukvalno se ne moze trotoarom normalno ici, svaka klupa zauzeta, parkovi krcati... tako da je svaki rezon zbog kojeg su kafane zatvorene potpuno obesmisljen. Cak stavise vise bi imalo smisla da su otvorene.

    Inace ovo sto se poteze danima je, kojom cudom smo mi imali preko 10000 zarazenih kada je ministarka preuzela funkciju a sada imamo oko 8500 aktivnih slucajeva a svakodnevno od decembra biljezimo oko 500 novozarazenih. Ta matematika mi nikako nije jasna.

  27. #3872
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    11 preminulih inace
    Broj hospitalizovanih je juce bio na rekordnom nivou.
    Last edited by Markys; 21-02-21 at 13:59.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  28. #3873
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dobro to je već debilizam, ali ne iznenađuje to od ovih ođe. eo sa drugom i đetetom njegovim šetam, Rimski rrg full kao da je pauza za kafu u ministarstva u centar pjeva neko, trg isto fuliran. oni lokali kroz Njegoševu koji su ostavili stolove isto puni. Gorica puna samo što ova stoka uredno smeće ostavlja tamo đe śeđela

    Тapatalk
    što ne svrati na trg pjevaju muzicari crnogorski od 12 do 20h za Dragutina inzinjera skuljaju priloge za lijecenje...ne pjevaju oni da bi se narod okupio nego da bi onaj ko prodje preko trga zastao i ostavio euro, dva, pet...svake nedelje pjevaju prosle su bili u NK po ciči zimi i skupili preko 1500 eura za liejčenje nekog drugog gradjanina CG...preprosle nedelje su skupljali za djevojcicu jednu i svaki put skupe od 1300 pa do 2000 eura....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  29. #3874
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    čuh posle da pjevaju za nekog, svaka im čast nema šta. samo konstatovah gore kakvo je stanje kroz grad. i kako nema nikakvog rezona što su kafane zatvorene

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #3875
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Bolje je što se okupljaju na otvorenom nego u jazbine đe ima vazduha starog i po nekoliko dana
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

Page 155 of 330 FirstFirst ... 55105145151152153154155156157158159165205255 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 21:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 11:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 19:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 29-05-04, 23:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •