View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 219 of 330 FirstFirst ... 119169209215216217218219220221222223229269319 ... LastLast
Results 5,451 to 5,475 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #5451
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    sestra mi radi u zdravstvenoj ustanovi u minhenu i od pocetka pandemije svaki dan rade test na poslu. prije neki dan joj se koleginica vratila iz domovine bosne, bilo joj lose na poslu, da bi se sledeci dan ispostavilo da je pozitivna. naravno, usput je zarazila pacijentkinju, a evo cekam i sestrine rezultate.
    cus ne etikertirati. glupaca glupa najgluplja.

    mogu i gore nego nemam snage, jer se ovih dana bavim tatom koji je smjesten u kbc o cemu cu posebno.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. The Following 6 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  3. #5452
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    847
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    250 Posts

    Default

    Ovo bi trebalo da je jasno - samo veoma visoki procenat vakcinisanih pruza zastitu cijeloj zajednici. Sve drugo ugrozava najprije najslabije, a onda i sve ostale. Najslabiji su najmladji, najstariji, osobe sa stanjima koje ne dozvoljava vakcinaciju ili je dovodi u pitanje. Cak i kod bolesti koje vakcinacija iskorjenjuje, a kovid to nije, vec ga sadasnje vakcine samo ublazavaju, najprostije receno, nepostojanje kolektivnog imuniteta ugrozava mnogo vise ljudi nego sto mozes da povjerujes.

    Kod kovida, bez vakcinacije, broj oboljelih se ne smanjuje, broj tesko oboljelih se ne smanjuje, na njihovo lijecenje trosi se novac. Testovi, pregledi, terapije, aparati - kostaju. To su mostovi, skole i fabrike koje nikad neces imati, to su dalje restrikcije svega i svacega. Posto su oslonac nase ekonomije usluzne djelatnosti, to je smanjenje privredne aktivnosti kakvog ni u ratu niie bilo. A uopste ne pomenuh smrt mladih ljudi i teske oporavke od bolesti, a svi znamo za njih.

    To sto sve ovo nije jasno mladima, obrazovanima, to sto ih to uopste ne dotice, posebno govori o nama kao zajednici.

  4. The Following User Says Thank You to NotRobot For This Useful Post:


  5. #5453
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Po strani ovo sa internetom i zaglupljivanjem jer nema veze sa temom a ni sa zivotom, ako ce virus da se siri i mutira, a pritom unistava ekonomiju? I zivote?

    Na koji nacin neko ko ne zeli da primi vakcinu ugrozava onoga koji jeste primio vakcinu? I kako tacno osoba koja u maju 2021 ne zeli vakcinu utice na ekonomiju??
    Radi se o tome da ovo nadilazi pojedinca. Svako ko samo sebe gleda je ogranicena jedinka, koja ne vidi siru sliku.

    Ovakve svjetske katastrofe se desavaju jednom u 50 ili 100 godina, i samo zato sto se za necijega zivota desava po prvi put, ne oslobadja ga odnovornosti to sto ne shvata ozbiljnost situacije.

    Zamisli napadnu te nacisti a ti u svoje selo kuliras, kazes boli me qurac, neka roka drugoga, nece doc kod mene. Al onda dodje i kod tebe i tebe rokne.

    Znaci ovo je situacija kad ne samo mi na nivou drzave, nego cio svijet, mora da razmislja ujedinjeno i uradi ono sto se mora uraditi da se pobijedi neprijatelj.

    Tvoj argument je na nivou tinejdzerke koja slusa Karleusu. Samim tim to pokazuje koliko si nezreo da shvatis svjetske procese i da se izboris sa problemom.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  6. #5454
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ako se propušta službeni stav krovnih korona instanci da treba da se naviknemo na život s virusom i prilagodimo život novonormalnim pandemijskim prilikama i u nadolazećim godinama (čitaj stara normala nije izvjesna ni pod uslovom kompletne imunizacije) onda treba i ovdje podsjetnik da sablažnjavanje oblicima ponašanja ljudi netom puštenih iz kaveza, zaista nema nikakvu težinu. Svako ko smatra da mu je ogroman rizik stajati u nekakvom redu, neće stajati u nikakvom redu. Neko ko je u strahu da ne završi na respiratoru i podlegne - pohrliće prvi da primi vakcinu. Prosto kao pasulj. I nemojte samo potezati priče o kolektivnom imunitetu i neophodnim mjerama za iskorjenjivanje virusa, odavno je pasé.



    Analogija je jasna onome ko želi da je vidi.

    Zašto se uvijek pitanje tih redova posmatra jednodimenzionalno, pod pretpostavkom da je većina učesnika ranjiva, kao sa početka pandemije? Misliš li da nema teoretske šanse da je pola reda iz Zare već preboljelo, računajući kolika je bila incidencija u PG a i cijeloj državi? Plus nose maske (vjerujete da iste štite).
    Ja inače strašno vjerujem u zvaničnu medicinu i u njene napore (tj njenih stručnjaka) da se izbore sa ovom i svim pandemijama koje smo imali i koje ćemo imati ubuduće...s obzirom na ogromni napredak medicine ja čvrsto vjerujem da će i ovaj virus biti riješen u jednom momentu da će ga medicina pobijediti. Da li će to značiti da treba da se primaju vakcine na dobrovoljnoj osnovi kao protiv gripa? Neka, svako za sebe kao i kod gripa....a prije vjerujem d će se pronaći neki ljek koji će se uspješno primijeniti protiv virusa koji po nekoj logici stvari nakon sto nas je napao ovako ofanzivno u budućim napadima neće biti ovako široko rasprostranjen, kod ovih koji su vakcinisani ili koji su ga prebolovali će imati malo lakši oblik, kod ovih drugih neki teži ali ko im je kriv sami pali, sami se ubili i prosto će vremenom slabiti i možda jednom i nestati do pojave nekog novog.
    Da li će nam život biti isti? Vjerovatno će to teško ići, ali vjerujem da ćemo se nekako vratiti u normalu...normala je ono na šta se prilagodimo

    A što se tiče reda iz Zare....ne vjerujem da je mnogo vakcinisanih bilo, jer su mladji tamo pohrlili, a oni se nijesu baš pretrgli...a i čvrsto vjerujem da su oni koji su pohrlili da se vakcinišu malo odgovorniji i savjesniji i da neće tek tako stati u red...mozemo u Zaru i prekosjutra...Delta će sad biti otvorena, pa ćemo moći u trgovinu. Posle mojeg iskustva sa koronom primila bih sve tri vrste vakcine samo da još jednom ne prolazim kroz iskustvo. A u Zaru i XYZ neću ući osim ako nemam slobodnog prostora oko sebe :*

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Zasto mislis da su ograniceni ili kako je gore napisano - tuga?

    Zar to nije njihov izbor? I kakve veze to ima sa bilo kim, posebno sa osobama koje su se vakcinisale, zar se tako nisu zastitile?

    Ako se vakcinises i zastitis od toga, ne treba da te bude briga a tek ne treba da ti smeta neko ko nije vakcinisan, jer tebi ne moze nauditi?
    Nevakcinisan će da naudi svakome ko ne smije da primi vakcinu, ljudima koji imaju pridruzene bolesti ili djeci, ljudima koji iz bilo kojeg razloga ne mogu da prime vakcinu. Zamisli da imaš astmu i radiš na mjestu gdje imaš kontakte sa narodom i neki koji nije želio da se vakciniše ti prenese bolest...moze nauditi ali svakome na svoju savjest. Nije neophodno da se svi vakcinišu, postoji optimalni broj vakcinisanih koji mogu da doprinesu da i oni koji nijesu vakcinisani budu zaštićeni
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  8. #5455
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    zvončice obaveza države je da u ovakvim vanrednim situacijama organizuje dostavu hrane i ostalih potrepština onima koji žele i imaju mogućnosti da se samoizoluju i organizuje karantin za one koji nemaju tu mogućnost jer žive sa nekim ko ne želi da se izoluje sa njima, ostalima objasniti da im nije garantovano mjesto u bolnici i da mogu da krive samo sebe ako im se to desi pa ako je nekome miliji posao i kafana od života to je njegov izbor

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Kod kovida, bez vakcinacije, broj oboljelih se ne smanjuje, broj tesko oboljelih se ne smanjuje, na njihovo lijecenje trosi se novac.
    naravno da se smanjuje, samo što se sa vakcinacijom smanjuje brže odnosno brže se postiže kolektivni imunitet pod uslovom da te vakcine ne izazovu neku mutaciju odnosno širenje te mutacije (da me Randy ne ispravlja)

    broj i procenat zaraženih je pao trostruko u zadnjih mjesec dana i to nema nikakve veze ni sa vakcinacijom (jer trenutno imamo možda 1% ljudi koji su stekli imunitet od vakcina) ni sa tupavim mjerama jer se 90% transmisija dešava po kućama i kancelarijama na šta mjere svakako nisu uticale, već sa jednostavnom činjenicom da se smanjio broj onih koji se mogu zaraziti i onih koji mogu da ih zaraze, isto kao što se dešavalo i sa svakom drugom epidemijom do sada
    She is only here to annoy herself!

  9. #5456
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    A gdje to piše za vanredno stanje i obaveze države inače?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #5457
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Član 16
    Država obezbjeđuje prioritetne mjere zdravstvene zaštite koje su usmjerene na očuvanje i unapređenje zdravlja građana i dostupne su svim građanima.


    A ovo što sam napisao je jedini način zaštite od koronavirusa, jer kao što vidimo EU neće da nam otplaćuje kredit za autoput sram ih bilo na ovu muku što su se stisli kakvi su.
    She is only here to annoy herself!

  11. #5458
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Član zakona o zdravstvenoj zaštiti koji si citirao uređuje uvođenje vanrednog stanja i govori nam da država treba da organizuje dostavu hrane. OK seems legit, nije nikako pogrešno tumačenje da je prioritetna mjera dostava hrane.

    Kredit, autoput i ostalo ima svoju temu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #5459
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    ja kažem šta bi bilo racionalno da se uradi, a to je urađeno npr. u Tuzima u onom prvom talasu bez problema iako niđe ne piše precizno da je to država morala da uradi
    She is only here to annoy herself!

  13. #5460
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    44% je malo,jer u mom okruzenju nece niko da se vakcinise.Tacnije ne znam mladju osobu da se vakcinisala.A nece ni ove starije.
    Ja cu se vakcinisat kad dodje situacija da ne mogu izac iz drzave,do tad veliki pozdrav doktorima

  14. #5461
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    sestra mi radi u zdravstvenoj ustanovi u minhenu i od pocetka pandemije svaki dan rade test na poslu. prije neki dan joj se koleginica vratila iz domovine bosne, bilo joj lose na poslu, da bi se sledeci dan ispostavilo da je pozitivna. naravno, usput je zarazila pacijentkinju, a evo cekam i sestrine rezultate.
    cus ne etikertirati. glupaca glupa najgluplja.

    mogu i gore nego nemam snage, jer se ovih dana bavim tatom koji je smjesten u kbc o cemu cu posebno.
    Kako to da ste svi vi koji postujete mjere maximalno bili zarazeni?

  15. #5462
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Kako to da ste svi vi koji postujete mjere maximalno bili zarazeni?
    Odlicno pitanje, ali ne znam kako, nosio sam rukavice na poslu, masku non stop, cim udjem u kucu sve skidam sa sebe i temeljno tusiranje... I ladno se zarazim. Isto tako su moji roditelji vodili racuna i ista stvar...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  16. #5463
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Odlicno pitanje, ali ne znam kako, nosio sam rukavice na poslu, masku non stop, cim udjem u kucu sve skidam sa sebe i temeljno tusiranje... I ladno se zarazim. Isto tako su moji roditelji vodili racuna i ista stvar...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Sad ce me napast,i rece zarazili su me glupani kao ti.Ali kako ako si drzo distancu?
    Za sve li nam je neko drugi kriv...

  17. #5464
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    A ima toliko nacina (kako kazu), uhvatio za kvaku, uzeo korpu u prodavnici, mahinalno pruzio ruku nekome... Bas ne znam, no srecom odmah sam se izolovao i od mene nikom nije preslo...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  18. #5465
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,348
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    mogu i gore nego nemam snage, jer se ovih dana bavim tatom koji je smjesten u kbc o cemu cu posebno.
    i meni je otac u bolnici, na pulmologiji. eo 7 dan. nadam se da će biti okej. par stranica mogu ođe napisati ali neka

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #5466
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Odlicno pitanje, ali ne znam kako, nosio sam rukavice na poslu, masku non stop, cim udjem u kucu sve skidam sa sebe i temeljno tusiranje... I ladno se zarazim. Isto tako su moji roditelji vodili racuna i ista stvar...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    maska štiti druge od tebe a na obrnuto, ovo ostalo nema veze sa prenošenjem infekcije
    She is only here to annoy herself!

  20. #5467
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Pa vjerovatno stiti i nas od drugih pa makar 20% opet ima svrhe nositi je...
    Sad sam se vec opustio, mada to je bilo prije pola god, vjerujem da su i antitijela nestala...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  21. #5468
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    pa eto vidiš kolko je tebe zaštitila ne mora da znači da si izgubio antitijela, ja ih imam masu i nakon pola god
    She is only here to annoy herself!

  22. #5469
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    A ima toliko nacina (kako kazu), uhvatio za kvaku, uzeo korpu u prodavnici, mahinalno pruzio ruku nekome... Bas ne znam, no srecom odmah sam se izolovao i od mene nikom nije preslo...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Sve ovo na osnovu dodira je skoro pa potpuno "pobijeno" najnovijim istrazivanjima, pa cak i na tako famoznim mjestima koja su propagirala da je to jedan od najvecih nacina za prenosenje virusa. Primjera radi, na CDC sajtu je na pocetku stojalo da je jedan od vecih uzroka prenosa upravo kontakt sa "kontanimiranim povrsinama", pogledaj sta sad stoji.


    https://www.cdc.gov/coronavirus/2019...d-spreads.html
    COVID-19 spreads less commonly through contact with contaminated surfaces

    • Respiratory droplets can also land on surfaces and objects. It is possible that a person could get COVID-19 by touching a surface or object that has the virus on it and then touching their own mouth, nose, or eyes.
    • Spread from touching surfaces is not thought to be a common way that COVID-19 spreads



    I meni je paradoksalno da ima toliki broj ljudi koji su se ekstremno cuvali (i sam sam jedan od tih) i na kraju nagrabusise samo tako. Mislim da je nacin sirenja virusa i dalje skoro pa potpuna nepoznanica.

  23. #5470
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Nije nepoznanica već više od godinu dana, prenosi se respiratornim putem za šta je potebno da u prostoru u kome postoji veća koncentracija virusa u vazduhu provedeš određeni period.
    She is only here to annoy herself!

  24. #5471
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Kako to da ste svi vi koji postujete mjere maximalno bili zarazeni?
    jedina opcija je upravik ulaza koji je donosio fakturu za odrzavanje. niti se dje islo, niti se ko gledao. a nas dvoje nikoga nismo zarazili.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    i meni je otac u bolnici, na pulmologiji. eo 7 dan. nadam se da će biti okej. par stranica mogu ođe napisati ali neka

    drzi se, ne znam sta drugo da ti kazem, svi sve znamo, ali bas neka

    Тapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #5472
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Radi se o tome da ovo nadilazi pojedinca. Svako ko samo sebe gleda je ogranicena jedinka, koja ne vidi siru sliku.

    Ovakve svjetske katastrofe se desavaju jednom u 50 ili 100 godina, i samo zato sto se za necijega zivota desava po prvi put, ne oslobadja ga odnovornosti to sto ne shvata ozbiljnost situacije.

    Zamisli napadnu te nacisti a ti u svoje selo kuliras, kazes boli me qurac, neka roka drugoga, nece doc kod mene. Al onda dodje i kod tebe i tebe rokne.

    Znaci ovo je situacija kad ne samo mi na nivou drzave, nego cio svijet, mora da razmislja ujedinjeno i uradi ono sto se mora uraditi da se pobijedi neprijatelj.

    Tvoj argument je na nivou tinejdzerke koja slusa Karleusu. Samim tim to pokazuje koliko si nezreo da shvatis svjetske procese i da se izboris sa problemom.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    I dalje mi nije jasno o cemu pricas, djeluje kao da si pobrkao loncice. Vakcinisanjem ti neces poceti da zracis i ubijas virus oko sebe u krugu od 2 ili 4 metra. Vakcinisanjem ces (vjerovatno) pomoci svom tijelu da se izbori sa virusom i da u sledecim susretima prodjes bez simptoma. Virus i dalje ostaje tu, on ne nestaje. Takodje ce biti potrebno revakcinisati se svake godine, kao i sa sezonskim gripom?

    Moguce da sam i ja pogresno shvatio neke stvari, ali - ne vjerujem.

  26. The Following User Says Thank You to Vitis For This Useful Post:


  27. #5473
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Moze li ovaj antivakser Vitis da se banuje?Ako pola stanovnistva ne zeli vakcinaciju to nije neposredni problem ili opasnost za drugu polovinu vakcinisanih.Objasnjavati koliki je to problem za ekonomiju i zdravstveni sistem posle

    preko godinu prakticno vanrednog stanja je uzaludno ako to neko odmah ne shvata.Virus ostaje tu,ali ne u istoj mjeri ako je vakcinisano 50% i 100% stanovnistva.Da,izgleda da ce biti potrebna revakcinacija i u sledecim godinama,da li je to

    traumaticno nesto ili bolno,sta je problematicno kod toga?

  28. #5474
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Nešto što je bilo jasno od početka interneta a ovih dana postaje sve jasnije...
    Što više informacija, to ljudi (na gluplji...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  29. #5475
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Tacno, sve gluplji i sve vise vjeruju u ono sto izaberu a vremenom i ne provjeravaju tacnost informacija nego ih konzumiraju tako spremne nakon cega slijede konflikti sa neistomisljenicima.

    Svako ima neku teoriju kojom se vodi, licnu ili kolektivnu, a siguran sam da nije sve crno i bijelo. I niko da prilozi neke dokaze koji bi demantovali drugu stranu ili da upotrijebi znanje, u ovom slucaju o bilo kom virusu ili uopste o vakcini...lakse je vjerovati u ono sto vam trenutno odgovara, makar to bila i laz.

Page 219 of 330 FirstFirst ... 119169209215216217218219220221222223229269319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 22:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 12:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 20:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 30-05-04, 00:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •