View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 224 of 330 FirstFirst ... 124174214220221222223224225226227228234274324 ... LastLast
Results 5,576 to 5,600 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #5576
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Klasika, opet idiotizam i debilne odredbe. Znaci ovu subotu i sledeci ponedjeljak sve normalno, nema nikakvog policijskog casa a poslije se nastavlja po starom? Pa jbt zasto ga ne ukinu u potpunosti onda, ne kapiram.

  2. #5577
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Zabrana međugradskog i dalje važi, dakle sjutra i u ponedjeljak će desant na primorje da bude vjerovatno.
    eno pun IG storija iz Budve
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #5578
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Ovaj vikend ko god ima 5 eura u dzep ce doc na primorje, sto iz cg sto iz regiona.

    Odlicna finansijska inekcija, samo da podrzi do novembra.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  4. #5579
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,802
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Danas je magistrala kroz Radanovice skoro citav dan puna bila, sto se odavno nije desilo, naroda kroz Kotor i Tivat, kao 2019.

  5. #5580
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Da raščistimo do kraja

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne postoje prihvatljive brojke preminulih, kod mene makar za ostale ne znam. Na žalost i previše preminulih od korone sam lično poznavao. Niti sam ja tako nešto napisao.
    Na žalost, moja percepcija je u manjini, i onda se moram privikavati većini i opštem pristupu. Do tada, jedino mogu da nabijam na nos pristup Novog Zelanda. Ko ima vremena, dovoljno je da uđe na njihov statistički zavod i da vidi što im se desilo sa ekonomijom.
    Ovo je mala zajednica, čitamo se redovno i već smo svi na neki način upoznali 'core beliefs' drugih sagovornika. Stoga, kada znamo da je taj neko (hercules) sve vrijeme glasan zagovornik 'tvrdog locka', čiji je svaki odgovor na bilo kakvu društvenu aktivnost - dnevni presjek žrtava; a onda odjednom kaže(š) '...(šta je problem popiti kafu?) na ovako niži broj' - kako treba da tumačim tu izjavu? Ako nije relaksacija stava (prihvatljive brojke) onda je odbrana kolege (outlinea) koji dopušta sebi ono što spočitava drugima.


    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne znam kakvu percepciju imate, ali definitivno i osuđujete i nabijate na nos momku što je sam popio kafu. Možda to tako ne percipirate, ali to fakat radite. Griješite kada kažete da je logički inkozinstentan jer je prozivao masovne gužve ispred Zare/Delte sa jedne strane i popio kafu sam na udaljenosti od drugih sa druge strane. Logički inkozinstentno bi bilo da kafu popio sa 50 ljudi na gomilu u Welder ali nije popio je sam.
    Izvini, ovdje su konstantno osuđivane (pro lock ekipa) sve aktivnosti, bilo grupne, bilo individualne. Nije kod svakoga memorija 3 dana, da se ne sjeća atmosfere i šta se propagiralo. Napalmom s tastature se pržilo na pomen konobara koji nema djeci za hljeb, a sad je okej sjesti da te isti konobar usluži espressom. Ae!

    Kad si protiv onda si protiv, bilo da se radi o krcatom Welderu ili terasi sa 2 stola. Ako više nisi protiv, onda se pošteno kaže revidirao sam stav, prije sam podržavao tvrdi pristup, sad sam za prihvatljivu relaksaciju. I sve 5.


    Izvinjavam se outline za ovo razvlačenje, jbg, sam si pao.
    The more things change, the more they stay the same.

  6. #5581
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    750
    Thanks Thanks Received 
    325
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Izvinjavam se outline za ovo razvlačenje, jbg, sam si pao.
    Pa jeste, trebalo je da čovjek više nikad u životu kafu ne popije, ili makar da to ne objavi na forumu

    Ne glupirajte se ljudi, zaBUGovali ste

  7. The Following User Says Thank You to coldplay For This Useful Post:


  8. #5582
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Nije mi jasno ni dalje...koji je to rezon da ako sam i ja i outline i hercules i bilo ko za pridrzavanje mjera, za vodjenje racuna o higijeni ruku, za nošenje maske i napolje i unutra, za lock down ili bilo koju mjeru, imamo zabranu i najmanjeg postupanja po trenutno važećim mjerama?! Pa što ako, recimo, Outline sjedne u kafić kojega su ti koji su te mjere propisali otvorili za kafenisanje? Zašto je problem da ja koja se zgrazavam da neko dan posle otvaranja čeka red u Zari ode u Zaru da potrguje nešto ako mi zatreba? (neće jer mi se tamo ništa ne ugadja, nego eto, samo pitam...) Što je problem da Hercy ode sa đevojkom do Budve na vikend iako je za lock down i za zabrnu medjugradskog, ako su oni koji to regulišu odlučili da popuste mjere i da od sjutra možemo da odemo do primorja, recimo? Nije mi jasno što je ova navalica na čovjeka što je popio kafu...ada necemo na stub srama antivaskera ako odluci da primi vakcinu...ne znam
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #5583
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Tako je @starwalker sve si u pravu. Kriv je outline što je popio kafu i ja što ga opravdavam. Isto, outline onaj moj poziv za kafu kad se stari oporavi važi.
    Idemo dalje da ne gušimo temu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #5584
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Što je problem da Hercy ode sa đevojkom do Budve na vikend iako je za lock down i za zabrnu medjugradskog, ako su oni koji to regulišu odlučili da popuste mjere i da od sjutra možemo da odemo do primorja, recimo?
    Da li stvarno zelis odgovor na ovo? Pa cijelo vrijeme se prica o odgovornosti pojedinca i onda napises nesto ovako? Oni koji zabranjuju ili dopustaju su isto tako dopustili rad kafica u zatvorenom, muziku uzivo u zatvorenom, politicka okupljanja (dodji do Herceg Novog da vidis sta se desava) jel' to znaci po tvom rezonovanju da je to sve ok?
    ( ne vidim nista problematicno da podju svi za vikend na primorje dokle god nisu ogromne guzve )

    Ne zezajte ljudi molim vas. Potpuno je jasno da je doslo do relaksacije, kako fizicke, tako i do relaksacije stavova kod svih te ne shvatam zasto je to tesko priznati? Ja prvi rekoh par postova ranije da donekle razumijem sve ljude, pa cak i one koji su se potpuno opustili, ne znam sta bi se drugo ocekivalo kada smo prakticno zatvoreni vise od pola godine.

    I opet ponavljam. Sumnjam da iko ovdje prica o tome dal' je ok poci na kafu/primorje ili ne, prica se o nagloj promjeni licnih misljenja koja su do prakticno jucer bila "Zatvori sve!" + "Pojedinac je najvise kriv!" a mi smo na papiru jos uvijek u problemu (po standardima svih koji su imali ovakav stav ranije).

    ---

    Inace u Herceg Novom se ponovo zahuktava pomalo + veoma veliki broj ljudi koje poznajem gripuju doma, izgleda da se napokon "vratila" gripa u nase krajeve. Iskreno se nadam da nece doci do nekih ekstremnih mutacija na nasim prostorima jer smo u tom slucaju stvarno nagrabusili.

  11. #5585
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Danas sam išao do pijace u Gintaš. Ja vjerujem da će poslije ovih praznika cifre opet da skoče što se novooboljelih tiče u PG. Ja ne pamtim da je toliko ljudi bilo u jednom momentu kao danas, a isto je i u svim prodavnicama. Ljudi ne kapiraju koliko je zarazan ovaj britanski soj koji postoji u CG od oktobra kako čuh. Nevjerovatno mi je da niko neće da drži distancu, u dijelu đe su jaja svi zbijeni...pakao.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  12. #5586
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    tako se pričalo i za NK kad su bili izbori i kad je bilo po 100 zaraženih dnevno, sad imaju po 10...
    She is only here to annoy herself!

  13. #5587
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  14. #5588
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ali ti bas banalizuješ...ne razumijem i dalje što su vaša očekivanja od onih (evo da ostavimo outlinea na miru, ja i ne pisem da njega branim, nije manit umije se braniti, nego uopšteno govorim a on se našao u fokusu jer je od njegovoga posta počela ova priča) koji smatraju da ako su nadležni donijeli odluku da ne rade kafići-kafići ne rade, ako su nadlezni odlučili da neki grad mora u lockdown-da taj grad bude u lock downu i da se te mjere dosedno sprovode i poštuju i da se kaznama narod disciplinuje? Kako ja razumijem vaše pisanje, Starkyjevo i tvoje prije svega, vi očekujete da svi mi koji smo za dosledno sprovodjenje mjera do dana okončavanja korone ne smijemo masku s lica maći ni u sopstvenim domovima, u kafanu ući ne smijemo ni pod smrtnom prijetnjom, u drugi grad ni da je život u pitanju ne smijemo sve dok se život ne vrati u normalu jer smatramo da je zabrana međugradskog saobraćaja opravdana??! Meni je smiješno što vi sad mislite da neko od tih ljudi time što je sjeo u kafanu promijenio misljenje i otpočeo svoj relaksiraniji odnos prema mjerama ALI živ to neće priznati! Ja nijesam razumjela da je njegov stav mekši i to što je popio kafu mi to ne govori, ali ja nikad i nijesam prezala kad će neko gresku nalinjet da ga uhvatim u raskoraku A-HA! A pričao si ovako a radiš onako! A što je problem sve i ako je stav revidirao? Nijesmo na Golom otoku!

    Prvo, da pojasnim, ja nikad niejsam nigdje ni rekla da je zabrana saobraćaja opravdana, naprotiv, ono za što ja jesam to je nošenje maske i držanje distance! Najviše što me izbaci iz takta (nevezano sa koronom i inače, ali je korona riješila taj problem) je stojanje u redu ispred nekog debila koji mi BUKVALNO diše za vrat! Ili čekanje bilo gdje a pored tebe spodoba koja se nije okupala godinu, oprala zube nikad i kad podigne ruku ili uzdahne pravu u tebe....autobusom s ne vozim godinama zbog toga...e korona je riješila taj problem, distanca (nema smrada ili nasadjivanja necijeg pazuha na moje rame i bazd prelazi na moju kosulju UH! ), maska nema da mi neko izpuhuje svoje "miomirise" u facu i ljepota brate!
    A mjere u Crnoj Gori su po meni davno trebale i mislim da sam to još prije NG rekla i prije nego sam ja dobila koronu (nije sad kad sam ja prebolovala, pa me briga) da budu ukinute, narod ne poštuje, nadlezni ne kažnjavaju pa nema svrhe, tako da svakome na svojoj savjesti ostaviti...ja se ne bih ni tad kao što ni sad ne praktikujem, ubacivala u guzve niti išla negdje gdje mislim da nije bezbjedno, upozoravala bih ljude da se sklone ako bi mi se primakli pa neka arlauču i to je to.
    Moje javljanje na ovu temu je isključivo iz razloga što ne shvatam gdje je Outline pogriješio, tj što je to što je vas iziritiralo ako je čovjek sjeo da popije kafu...i dalje ne shvatam, mada, ja sam plavuša, ne zamjerite ako i ne kontam nije čudo
    Last edited by zvoncica; 30-04-21 at 14:50.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #5589
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ali ti bas banalizuješ...ne razumijem i dalje što su vaša očekivanja od onih (evo da ostavimo outlinea na miru, ja i ne pisem da njega branim, nije manit umije se braniti, nego uopšteno govorim a on se našao u fokusu jer je od njegovoga posta počela ova priča) koji smatraju da ako su nadležni donijeli odluku da ne rade kafići-kafići ne rade, ako su nadlezni odlučili da neki grad mora u lockdown-da taj grad bude u lock downu i da se te mjere dosedno sprovode i poštuju i da se kaznama narod disciplinuje?
    pa poenta je da nadležni u ovakvim situacijama ne znaju što čine(a pogotovo u ovoj đe nikakve podatke nemaju o situaciji), ako nadležni kažu da se opet ide na Dubrovnik oćemo li ić?
    She is only here to annoy herself!

  16. #5590
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Pa poslije izbora u NK je i bilo više zaraženih.
    3 nedelje je trajalo povećanje broja zaraženih iako su škole, vrtići, lokali, međugradski bili zatvoreni.


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #5591
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    @zvoncica
    Nit sam protiv kaznjavanja, nit protiv postovanja mjera (i ponavljam po stoti put, sa mnogim mjerama se ne slazem ali ih postujem) a nit je cijela rasprava uopste vodjena o tome, sta vise, nema dodirne tacke sa time. Ne znam kako si prebacila na tu pricu sad.

    I dalje stojim pri tome da se samo kaznjavalo svakoga redom da bi bili u daleko boljoj situaciji danas a i prije par mjeseci. I to ne samo kazne, vec papreno vece kazne nego koje su trenutno (il' koje su bile), te kazne za svakoga, i za politicara nebitno jel' DPS/Demokrata/XYZ,i za onoga koji je 5 minuta poslije policijskog casa vidjen vani (iako se sa policijskim casom uopste ne slazem) itd.

    Za razliku od velikog broja forumasa, ja ne mislim da smo samo mi BALKANSKA stoka i da problem lezi bas samo tu. Narod u cijelom svijetu (minus mozda nekolicina drzava) se vecim dijelom il' ponasa skoro isto kao mi, ili bi se ponasao identicno da im se moze (al' za razliku od nasih drzavnih aparata u drugim zemljama mozda neko i sprovodi mjere?).
    Ovo je donekle i u potpunosti razumljivo, pogotovo kada pricamo o konstantno nebuloznim mjerama na svim frontovima, al' ako vec drzava propisuje mjere neka ih i sprovodi ma koliko one bile retardirane ili adekvatne za zadati period. Nema sta da brinemo, bit ce vremena (iskreno se nadam) da se i drzava tuzi ako su neke kazne nepravedno ispisane.

    ---

    Najbolje je zaboraviti na cijelu pricu, nema poente jer je u vise navrata objasnjeno ili barem pokusano da se objasni zasto je u ovoj situaciji "prozvano" "kafenisanje". Ostavljam opciju da ne objasnjavam dobro, ne bi mi bio ni prvi ni posljednji put.

    Bez ljutnje i eto ja castim pice kako tebe, tako i Outlinea/Herculesa prvom prilikom kad budete u Herceg Novom, ne sumnjam da bi se i jos koji Novljanin rado pridruzio.

  18. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  19. #5592
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ko je sve preskočio ovu priču oko nekog kafenisanja?
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  20. The Following 2 Users Say Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  21. #5593
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ja se izvinjavam što sam popio kafu. više pažnje privuče to nego moja dva posta. u jednom đe opisah kakvi doktori rade u KBCu i drugi u kom naglasih kako u DZu nema ampula koje se daju osobama koje su bile u bolnici zbog kovida no moraju da se kupe. a moraju da ih imaju. neko bi rekao da je mnogo bitnije no moje kafenisanje al ajd
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #5594
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    jesi li siguran? možda je bilo neko blago povećanje koje bi se desilo i ovako jer je jbg bila zima
    She is only here to annoy herself!

  23. #5595
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,241
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,593
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    Ide kakva takva turisticka sezona pa mozda nece biti toliko bitni brojevi niti ce se i ovoliko testirati a dosta su skalali sa tim.
    Evo ja u nekoliko dana dva puta na test

  24. #5596
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    jesi li siguran? možda je bilo neko blago povećanje koje bi se desilo i ovako jer je jbg bila zima
    Koliko me sjećanje služi tražio se krevet više.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  25. #5597
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    jesi li siguran? možda je bilo neko blago povećanje koje bi se desilo i ovako jer je jbg bila zima
    Toliko, da su proširili kapacitete za još 40 kreveta.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  26. #5598
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    pa možda za one od prije što su došli u težu situaciju ali broj zaraženih od izbora je opadao, prve nedjelje nakon izbora je bio u prosjeku oko 100 dnevno pa 90 itd. imaš na sajtu ijz pa procijeni sam
    She is only here to annoy herself!

  27. #5599
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Juce je u CG stigao kontigent od 200.000 sinofarm vakcina iz Kine. Sto je malo preko 100% vise od onih koji su zvanicno iskazali interesovanje za vakcinaciju.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ao-u-crnu-goru

    Ugostitelji, osim sto bivaju kaznjeni za nepostovanje mjera, nude pice za one koji se vakcinisu https://www.vijesti.me/vijesti/drust...besplatno-pice

    Kazne se pisu manje vise istim kafanama https://www.vijesti.me/vijesti/drust...eum-ispraznjen

    Jutrosnje scene iz vjerskih objekata ne treba pominjati. Ljubljenje ikone, ista metalna kasicica, maske bez, distanca ne postoji.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  29. #5600
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Vijesti jesu ok medij ali veoma je licemjerno da na Vaskrs postavljaju onakve naslove. Prije par dana, pred praznike, pijace i svi veći marketi su imali takva gužve, pa nisu se našli da to objave. Očigledno je da Vijesti nastavljaju svoju staru lošu praksu...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Page 224 of 330 FirstFirst ... 124174214220221222223224225226227228234274324 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 22:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 12:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 20:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 30-05-04, 00:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •