View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 21 of 330 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast
Results 501 to 525 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #501
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Ko god da je ostao ja mjere i dalje postujem.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  2. #502
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    nijesam ovih dana imala vremena od izbora i teme o izborima da virnem ovdje niti da pogledam konferencije IJZ i NKT....pa me zanima, stvarno, ne zezam se, što tačno zamjerate NKT-u kad pozivate na ostavku i kad ih grdite čuš mene pljujete....

    Ako znamo da struku niko ne sluša, počev od građana pa na dalje...
    Ako znamo da NKT moze da se poperi na glavu ako SPC ili DPS odluči da ima mitingovanja ugroženih građana...
    Ako znamo da ipak, iako moraju da glume da je stanje "onako", svakodnevno ponavljaju da su rizici veliki i da ćemo tek za desetak dana otkriti pravo stanje.,...
    Ako znamo da ne znamo da oni mozda svakodnevno izloženi pritiscima imaju probleme sa menadzmentom ustanove (koji je lojalan, vjerovatno, kao svaki menadzment) i jednostavno mogu da daju ostavke ili da nastave da pokusaju barem da upozoravaju odande....
    bez šale, ja mislim da oni nijesu bas tolika telad i prasad da ih bas nije briga što će reč i kako če reć...da preciziram, moze li po vama clan NKT.a recimo razmišljati ovako, Uhvtio sam se u kolo, u pocetku su me ispostovali, moje znanje uvazavali, sad više to ne rade, ja mogu jedino da dam ostavku,,..a sto ako dm ostavku...doci ce neki poslusnik koji prstom mrdnuti nece...onda bolje ovako da probamo da se izborimo koliko god mognemo jer da su se oni pitali ovdje bi bio haos vec bismo imali opterecen zdravstveni sistem, ovako ja sam g***o ali barem sacuvasmo koliko toliko ovaj narod....moze li ovako, ozbiljno pitam? Ovi su ljudi bili odgovorni, kako postadose neodgovorni? A nijesu političari nego su ljekari....
    Koliko ljudi uopšte ne vjeruje da korona postoji ili da je ona nešto kao običan grip.

    Slažem se, mogao je Mugoša dubiti na glavi okupljanja bi bilo. Na drugoj temi sam rekla zašto smatram da nije bilo reakcije državnih organa.

    Ljudi bi pomislili da hoće neko da ospori izborni rezultat itd, što bi dovelo do okupljanja, moguće i nereda, što bi za posljedicu imalo svakako dalje širenje zaraze.

    U NKTu ima raznih ljudi i raznih profila, nije lako izvagati da li dovedeš do većeg pada ekonomije ili do većeg porasta oboljelih. Koliko puta su Mugoša i Begić rekli da najradije ne bi pustili granice, ali čovjek mora da obuhvati širu sliku.


    Neki su se na skupu u Podgorici dobro iskompromitovali i trebali bi da podnesu ostavke!!!
    Nažalost, podnijeli su ostavke oni iz KMŠ, uglavnom iz medicinske struke.
    Barem oni su predlagali mjere i preporuke i uputstva u skladu sa svojim medicinskim znanjem, da li su im sve usvojili, očigledno ne. Ali svoj dio su odradili.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  3. #503
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Jesmo li gledali iste snimke ? Ono vikanje i ostalo kod onkologije ! Ili vidis ono sto kaze zamhenik direktora . Po njemu svi su oni dosli sa zastavama sa uzvicima vikom i drekom da urade bris . Zanimljivo

    Sto se ustaavnisti tice lagano . Nemoj da i to dodje na red . Zasto nisu vracsne pare bolje se upitaj ! Da nije mozda zato sto su oni koji su trebali sa vrate isti oni i koji su donijeli te zakone
    Ja pricam o onome sto sam gledao svojim ocima, i opet ti kazem, svaki dan u KBC je toliko auta i toliko guzve da se nema dje ni karivolica parkirat. Buke i guzve ne fali. Prosetaj nedje do Podgorice pa ces se sam uvjerit i nece ti trebat nikakva prica politicki motivisanih doktora.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  4. #504
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Kako se sad zove NKT? "Lud, zbunjen, normalan" jer su ostali samo Simovic, Mugosa i Begic

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    http://www.gov.me/vijesti/223775/NKT...h-bolesti.html
    Last edited by the_lady_marianna; 08-09-20 at 19:22. Reason: Pogriješila sam jesu, mislila sam da su samo u IZj
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  5. #505
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Da li je dr mugosa rekao da je bezbjedno imati uzbore ? Jeste ! Da li he znao da ce biti skupova onih koji pobjede i izgube ? Znao je ! I sta je odlucio ? Da moze biti izbora .

    Naravno da jesu u nkt pored xxxxxx drugih

    https://www.antenam.net/koronavirus/155447-kako-je-formirano-nkt-ko-ga-cini-kako-je-izabran-predsjednik
    Last edited by brodomaketar; 08-09-20 at 19:20.

  6. #506
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Da li je dr mugosa rekao da je bezbjedno imati uzbore ? Jeste ! Da li he znao da ce biti skupova onih koji pobjede i izgube ? Znao je ! I sta je odlucio ? Da moze biti izbora .

    Naravno da jesu u nkt pored xxxxxx drugih

    https://www.antenam.net/koronavirus/...an-predsjednik

    Jeste, jeste provjerih. Pisalo bi im uvijek IJZ, ne član NKT pa prebacih se. Pogledah šemu. Ispravih, praštajte!

    Hoćete da kažete da je Mugoša znao da će biti patriotskog skupa? Možda je mogao da predvidi da će biti izbornog slavlja, ma ko pobjedio, ali za skupove kod hrama i patriotskog ? Sa onoliko ljudi? I to obije strane ?

    Hoćete da kažete da nije jasno rekao da izbori sami nisu toliki rizik i da nije napisao sa kolegama uputstvo i jasno rekao da je rizik skupljanje a ne sami proces glasanja?

    Hoćete da kažete da Mugoša nije rekao nešto tipa uh posla za nas Begiću kad je čuo da su izbori?

    Da ste rekli da je NKT ok, vjerujem da Mugoša i Begić bili protiv izbora, ali su izglasani.


    Kad bi bili onda izbori? Ne bi se možda neko bunio, evo izbori u Srbiji kod nas ih još nema, da li bi čekali koronu da prestane skroz, kad bi se to desilo?

    Ja lično nisam bila da se izbori održavaju, ali drugi bi se bunili.
    Last edited by the_lady_marianna; 08-09-20 at 19:39.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  7. #507
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,858
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Ubijedjen sam da broj zaraženih niti opada niti raste...Stalno ima isti ritam i sve zavisi koliko se testira pa taj broj donekle materijalizujemo.Broj zaraženih je minimum 30% veći.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  8. #508
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Jeste, jeste provjerih. Pisalo bi im uvijek IJZ, ne član NKT pa prebacih se. Pogledah šemu. Ispravih, praštajte!

    Hoćete da kažete da je Mugoša znao da će biti patriotskog skupa? Možda je mogao da predvidi da će biti izbornog slavlja, ma ko pobjedio, ali za skupove kod hrama i patriotskog ? Sa onoliko ljudi? I to obije strane ?

    Hoćete da kažete da nije jasno rekao da izbori sami nisu toliki rizik i da nije napisao sa kolegama uputstvo i jasno rekao da je rizik skupljanje a ne sami proces glasanja?

    Hoćete da kažete da Mugoša nije rekao nešto tipa uh posla za nas Begiću kad je čuo da su izbori?

    Da ste rekli da je NKT ok, vjerujem da Mugoša i Begić bili protiv izbora, ali su izglasani.


    Kad bi bili onda izbori? Ne bi se možda neko bunio, evo izbori u Srbiji kod nas ih još nema, da li bi čekali koronu da prestane skroz, kad bi se to desilo?

    Ja lično nisam bila da se izbori održavaju, ali drugi bi se bunili.
    Ako je neko vjerovao da nece biti skupova posle izbora taj je ili glup ili naivan . Da je dps pobjedio hoces reci da nebi bilo proslava ????

  9. #509
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Ako je neko vjerovao da nece biti skupova posle izbora taj je ili glup ili naivan . Da je dps pobjedio hoces reci da nebi bilo proslava ????
    Vala njima to ne bi bilo nista novo... Hocete sa kazete u slucaju dps pobjede bi dolazili iz gradova da proslave sta-nista novo? U tolikom broju.

    Rekoh proslave izborne noci bi bilo ali ovo ostali samo ako magicnu kuglu imamo. A posto Mugosa je negdje krije sto ne vidje onu vrlo znacajnu svadbu u Tutinu sto nas nagrdi zaboga.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  10. #510
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Italija je imala max 6.500 dnevno u sred krize u martu a ima 100 puta veću populaciju, znači tri puta više imamo zaraženih od Italije kad im je najgore bilo
    She is only here to annoy herself!

  11. #511
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ja isto mislim da vi od NKT-a očekujete nesto sto oni prosto nijesu u moći- očekujete da se pitaju! Ne sumnjam da su oni potpuno drugačiji odnos imali prema svim desavanjima poslednjih mjesec dana i isto tako vjerujem da je njihova odluka bila konačna, kao što nije, da bismo mi bili sada čisti od korone i zatvorei skroz...a to nikome nije bilo po volji. Svi se nesto bune a od njih ocekuju čuda. Ok jesu grijesili ali licno vjerujem da su iskljucivo politički morali da djeluju...da li su mogli to da izbjegnu-ne vjerujem....uostalom ako dođe ćitap iz ministarstva baš si ti taj koji moze da kaze "e nećemo gospodo tako"...samo mozes da das ostavku...slazemo se da je to moralni čin koji bi bio primejren ovoj situaciji....problem je samo što u našim redovima vazda imamo nekoga kome je moral nebitna kategorija i ko bi odmah postao sultan umjesto sultana u svakoj situaciji i u svakoj prilici...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #512
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    975
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sharpz View Post
    Ima li ko Info za osobe što nisu naši državljani a dolaze iz USA u CG? Kako ide testiranje za njih? Hvala.
    Moram da se nadovežem, ukoliko nisu u mogućnosti da uzmu test u USA, jel moguće uzeti kod nas kada dođu ili ništa od toga idu u karantin?

  13. #513
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Italija je imala max 6.500 dnevno u sred krize u martu a ima 100 puta veću populaciju, znači tri puta više imamo zaraženih od Italije kad im je najgore bilo
    vjerujem mada j ta statistika zeznuta kategorija, ali ne mogu se oteti utisku da je tada virus bio daleko smrtonosniji nego danas...mi bismo trebali odavno biti u kolapsu ako je jedna Italija pala svojevremeno?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #514
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vjerujem mada j ta statistika zeznuta kategorija, ali ne mogu se oteti utisku da je tada virus bio daleko smrtonosniji nego danas...mi bismo trebali odavno biti u kolapsu ako je jedna Italija pala svojevremeno?
    Jer je bio u sred zime, u sred sezone gripa. Na*ebali smo kad kod nas krene grip + korona.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  15. #515
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vjerujem mada j ta statistika zeznuta kategorija, ali ne mogu se oteti utisku da je tada virus bio daleko smrtonosniji nego danas...mi bismo trebali odavno biti u kolapsu ako je jedna Italija pala svojevremeno?
    trebali ali nikakvog pravila nema, možda je do BCGa
    She is only here to annoy herself!

  16. #516
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Opet oko nkt-a . Niko tamo ne sjedi na sili nego sto imaju privilegije . Od dr koji su tamo mislim da nijedan nije radio u crvenoj zoni .
    Nazalost preko njih se preslikava i stanje u nasem drustvu . Ako je jedan Fauci smio da donosi vecinu odluka sa kojima se Tramo nije slagao ( a Tramo je vecinu svojih nabliskih saradnika smjenion) a da ga ne smije smjeniti . To pokazuje njihov odnos prema profesiji u stvari odnos u drustvu komplet . Nasi ne da nisu smjeli da donesu odluke koje nisi simovicu po volji nego nisu smjeli ni da pomisle na to . A sa druge strane niko nije gadljiv na para pa makar i donosio neke odluke koje ti kalhaju obraz . Koliko je dr Mugosa direktor ? Da pocnemo od toga .

  17. #517
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Jer je bio u sred zime, u sred sezone gripa. Na*ebali smo kad kod nas krene grip + korona.
    Mislim da niko ne zna kako ce biti kad se sudare dva virusa . Pa covjek dobije oba . A najbanalnija stvar kako ih razlikovati . Proliv mucnima gubitak ukusa nisu toliko sigurne stvara da nekon kaze e nemas to nemas koronu nego obicni grip . Mislim da ce da bude po tezin simptomima tipa upala pluca i dslicno pa njih testiraj . Ne vidim mogucnost da ce moci testirati sve sa temp sa kaskjem i slicno

  18. The Following User Says Thank You to brodomaketar For This Useful Post:


  19. #518
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Opet oko nkt-a . Niko tamo ne sjedi na sili nego sto imaju privilegije . Od dr koji su tamo mislim da nijedan nije radio u crvenoj zoni .
    Nazalost preko njih se preslikava i stanje u nasem drustvu . Ako je jedan Fauci smio da donosi vecinu odluka sa kojima se Tramo nije slagao ( a Tramo je vecinu svojih nabliskih saradnika smjenion) a da ga ne smije smjeniti . To pokazuje njihov odnos prema profesiji u stvari odnos u drustvu komplet . Nasi ne da nisu smjeli da donesu odluke koje nisi simovicu po volji nego nisu smjeli ni da pomisle na to . A sa druge strane niko nije gadljiv na para pa makar i donosio neke odluke koje ti kalhaju obraz . Koliko je dr Mugosa direktor ? Da pocnemo od toga .
    Primjecujem da puno drugoga ne dirate kao Mugosu. Kao da je od njega zavisi sve.
    Simovic nije sto i Fauci, priznacemo, sto po struci sto po ponasanju, niti je on nesto imao suprostavljena misljenja sa vrhom, pa da se sukobljava. On treba da podnese ostavku, prisustvo skupu kao clanu i p.NKT nedopustljivo, mora da daje primjer drugima, kao ostali clanovi... Vukovic.. Itd

    Takodje, Z.Krivokapic kao moguci buduci premijer i kao akademik prije svega isto nije dao primjer drugima no se sa mitropolitom izgrlio, izljubio nakon rezultata. Na stranu njegova politicka uvjerenja, ja samo pricam o koroni.

    Ti ljudi moraju da daju primjer drugima nebitno koje politicke opcije zastupaju.

    Ja vidim samo da smo zaboravili na koronu svi i bojim se da nam se to ne vrati kao bumerang.


    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  20. #519
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Zalud i da se daju primjeri ako narod ne počne od sebe. A nama je najlakše druge da okrivimo, jer mi fakat smo od rođenja najpametniji i najkompetentniji za sve, pa i za viruse i epidemije.
    Znaš ono "Niko miran,a niko spokojan, sve se čovjek bruka sa čovjekom, gleda majmun sebe u zrcalo...". Eto tako nekako.
    Last edited by hercules; 08-09-20 at 22:43.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #520
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Primjecujem da puno drugoga ne dirate kao Mugosu. Kao da je od njega zavisi sve.
    Simovic nije sto i Fauci, priznacemo, sto po struci sto po ponasanju, niti je on nesto imao suprostavljena misljenja sa vrhom, pa da se sukobljava. On treba da podnese ostavku, prisustvo skupu kao clanu i p.NKT nedopustljivo, mora da daje primjer drugima, kao ostali clanovi... Vukovic.. Itd

    Takodje, Z.Krivokapic kao moguci buduci premijer i kao akademik prije svega isto nije dao primjer drugima no se sa mitropolitom izgrlio, izljubio nakon rezultata. Na stranu njegova politicka uvjerenja, ja samo pricam o koroni.

    Ti ljudi moraju da daju primjer drugima nebitno koje politicke opcije zastupaju.

    Ja vidim samo da smo zaboravili na koronu svi i bojim se da nam se to ne vrati kao bumerang.


    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Zato sto je dr mugosa vjecni direktor i kao epidemiolog odgovoran . A simovic nije isti kao fauci . Jedan je slijepi poslusnik drugi je neko ko ima stav da se suprostavi mnogo jacem nego sto je ovaj nas . U tome se razlikuju . Doktorima u nkt zamjetam sto su u njemu ako se ne pitaju . Ne simovicu nego doktorima . Ako se ne pitaju nek ne budu tu i ok nek simovic donosi odluke kao sto ih i donosin.
    Na kraju krajeva briga me za sve njih nego sto ceno se svi o jadu zabavit ako se sudare grip i korona . A tada nkt nece niko slusati pa da sve najpamentije odluke donose . Jednom kad so izgubi ukus nikoj joj ga vise ne vrati , isto je i sa povjerenjem

    Prvi put kad su uveli syrog karantin uglavnom se postovao , nazalost ako bude ponovo potrebe tesko ce ga ko opet postovati .
    Last edited by brodomaketar; 08-09-20 at 23:00.

  22. #521
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Zato sto je dr mugosa vjecni direktor i kao epidemiolog odgovoran . A simovic nije isti kao fauci . Jedan je slijepi poslusnik drugi je neko ko ima stav da se suprostavi mnogo jacem nego sto je ovaj nas . U tome se razlikuju . Doktorima u nkt zamjetam sto su u njemu ako se ne pitaju . Ne simovicu nego doktorima . Ako se ne pitaju nek ne budu tu i ok nek simovic donosi odluke kao sto ih i donosin.
    Na kraju krajeva briga me za sve njih nego sto ceno se svi o jadu zabavit ako se sudare grip i korona . A tada nkt nece niko slusati pa da sve najpamentije odluke donose . Jednom kad so izgubi ukus nikoj joj ga vise ne vrati , isto je i sa povjerenjem

    Prvi put kad su uveli syrog karantin uglavnom se postovao , nazalost ako bude ponovo potrebe tesko ce ga ko opet postovati .
    Mozda su ti doktori stvarno tamo jer ne zele mozda da neko manje strucni dodje i bude jos samo gore, a ne zbog dnevnice.

    Rijetko branim doktore, prvi put vidim kod nekih posvecenost. Nazalost NKT ima dosta clanova koji nisu doktori i koji su se pokazali na skupu.

    Mozda grijesim.

    Djelimo strahove.


    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  23. #522
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Mada samo doktori i dadose ostavke za sada.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  24. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  25. #523
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Mozda su ti doktori stvarno tamo jer ne zele mozda da neko manje strucni dodje i bude jos samo gore, a ne zbog dnevnice.

    Rijetko branim doktore, prvi put vidim kod nekih posvecenost. Nazalost NKT ima dosta clanova koji nisu doktori i koji su se pokazali na skupu.

    Mozda grijesim.

    Djelimo strahove.


    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    sad me zaista nasmija . vjecni direktori po tebi su tu da ne dodju oni koji znaju manje a ne zbog dnevnica .
    ovo bi trebalo da ide u forum humor
    sa ovim zavrsavam diskusiju sa tobom jer na ovako nesto smjesno tesko se moze odgovoriti

    da se ti pitas vjerovatno ces reci da je gospodar tu da b nama bilo bolje , on jadnik proliva znoj a mi nosimo rolexe aaaaaauuuuuuuuuuuuuuu

  26. #524
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    sad me zaista nasmija . vjecni direktori po tebi su tu da ne dodju oni koji znaju manje a ne zbog dnevnica .
    ovo bi trebalo da ide u forum humor
    sa ovim zavrsavam diskusiju sa tobom jer na ovako nesto smjesno tesko se moze odgovoriti

    da se ti pitas vjerovatno ces reci da je gospodar tu da b nama bilo bolje , on jadnik proliva znoj a mi nosimo rolexe aaaaaauuuuuuuuuuuuuuu
    Naravno da zavrsavas jer se fokusiras na jednu osobu samo i iskljucivo u sve podredjujes njemu. Ocigledno imas nesto licno protiv covjeka. Kad sve svrstavas u isti kos sa njim.
    Nepristrasnost nula. I naravno kad nema sta da se kaze pametno okrene se na gospodara.







    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  27. The Following 3 Users Say Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  28. #525
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Naravno da zavrsavas jer se fokusiras na jednu osobu samo i iskljucivo u sve podredjujes njemu. Ocigledno imas nesto licno protiv covjeka. Kad sve svrstavas u isti kos sa njim.
    Nepristrasnost nula. I naravno kad nema sta da se kaze pametno okrene se na gospodara.







    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Niti protiv njega niti protiv bilo koga na svihetu nemam nista licno . Isti tako nikog na svijetu nebi pospogovorno slusao .

    Voli ti svog gospodara nije nikakav problem

Page 21 of 330 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 22:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 12:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 20:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 30-05-04, 00:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •