View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 86 of 330 FirstFirst ... 367682838485868788899096136186 ... LastLast
Results 2,126 to 2,150 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #2126
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Evo se Irineju stanje pogorsalo. Ako nastavi tako,bas da vidimo oce li se ispostivat mjere i zasto nece. I da vidimonko ce bit kaznjen kao i prosli put.
    nisam advokat MCP, ali sveštena lica su privođena, pozivana na informativne razgovore i zadržavana 72h zbog kršenja mjera. vlasnici kafana krše mjere svaki dan, nikad jedan problem nisu imali. organizatori šetnji u nedelji pred izbore, kao i onog slavlja posle izbora takođe se nisu kaznili. iako je to bilo 'spontano'. takođe neko je morao organizovati dva skupa posle izbora. prema tome svi su kršili mjere a jedini su na udaru bili sveštenici
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #2127
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Ugostitelji su jaci od Premijera na funciji jer je on jos nadlezan

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  4. #2128
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Ali ovi sto su odmah potrcali da popiju kafu... Odakle im volje. A mozda sam ja lud sto ne posjecujem kafane vec mjesecima a oni normalni. Ne znam ko bi me nacerao da podjem dok je ovakvo stanje.

  5. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  6. #2129
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Sad je samo isplivalo kakva nam je država i "podzemni" kanali, gazde kafana pajtaši vlasti.
    Ovakva je nama svaka rabota, ovako funkcioniše i privreda, i tužilaštvo, samo što nije tolika upadljivo kao ovo sad.

    Ne znam ima li ko sa strane da ovo prati, svaki dan propise mijenjamo, usvojimo model pa odustanemo od njega, a niko više nije zarazan od nas. Pocrkajmo svi da kafančine otvore, sagorela svaka.

    Ima li koja ambasada bar da upozori ove nesoje, ili se svako o svome jadu zabavio...

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  7. #2130
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    ***** iźeli u njih svi koji idu

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока

  8. #2131
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Sve što nas snalazi sami smo zaslužni za to, jer narod neće da se pobuni, svi su internet ratnici, postavljaju sve preko društvenih mreža i komentarišu. Kad dođe vrijeme za akciju ili da se riječi sprovedu u djelo onda niko ništa. Nismo za bolje od ovoga.
    Moze li pojasnjenje ove frustracije?

    Ne, ozbiljno.

    Ti si postavio slike lokala gdje se ne postuju mjere a onda pricas da su svi internet ratnici a da nece da se pobune. Jesi li se ti pobunio? Jesi li poslao fotografije nadleznima?

    Da se razumijemo, ja sam odmah rekao da se mjere nece ni postovat' a da ce #NKT izmjenit' iste te mjere vrlo brzo.

    Inace nadlezni imaju sasvim dovoljno i ljudstva i sredstava da sprovode mjere predvidjenim sankcijama. To sto su manji od makovog zrna i sto samo laju u prazno je druga prica.

    Sigurno ne treba narod da ide po kaficima i da opominje ugostitelje ili goste lokala, stvarno.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #2132
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-mjerama-nkt-a

    Nekoliko desetina građana sa crnogorskim obilježjima okupilo se u protestnoj šetnji glavnim budvanskim bulevarom.
    Oni poručuju da će braniti Crnu Goru jer je ona, kako su kazali, njihova svetinja. Kolona je krenula ka Starom gradu.

    sve nam je kako smo zaslužili. samo ne znam ko sad napada Crnu Goru.

    nikad nije dovoljno puta rečeno

    na novoj mapi je upisan i prosjek inteligencije građana Crne Gore, i to 86, što nas svrstava na samo začelje Balkana, ali i Evrope
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #2133
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Posto ima nas vec dosta koji smo preboljeli koronu, tj, imamo antitijela, ima li inicijativa kakva da nam se dodijeli kakav "ausvajs" propusnica ili sl.?

  11. #2134
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nisam advokat MCP, ali sveštena lica su privođena, pozivana na informativne razgovore i zadržavana 72h zbog kršenja mjera. vlasnici kafana krše mjere svaki dan, nikad jedan problem nisu imali. organizatori šetnji u nedelji pred izbore, kao i onog slavlja posle izbora takođe se nisu kaznili. iako je to bilo 'spontano'. takođe neko je morao organizovati dva skupa posle izbora. prema tome svi su kršili mjere a jedini su na udaru bili sveštenici
    Sveštena lica su privođena u isto vrijeme kad su privođeni i ljudi koji sjede na klupi u vrijeme zabrane izlaska i slično. Nkt i vlada su izguble svaki kredibilitet da bilo šta kažu kad su se pravili ludi na razna okupljanja prije i poslije izbora, a crkva je od samog početka pravila problem tvrdnjama da se u religijskim obredima i okupljanjima niko nikad nije zarazio, canjanjem što njih niko nije konsultovao kad su se donosile mjere, a o događanjima sa posthumnim aktivnostima u vezi sa Amfilohijem da i ne govorimo. I dan-danas pozivaju kao na poštovanje mjera, a u okviru iste rečenice se žale da nisu konsultovani i dalje tvrde da vjera štiti od virusa. Kad imamo naknadne ambivalentne poruke, uvijek ostanu da se poštuju prvobitne nedvosmislene poruke koje su ujedno i poruke koje vjernici žele da čuju.

    Krivokapić i Bečić nemaju kredibilitet da išta kažu jer su bili dio gužve, pričešćivali se i ljubili mrtvaca usred ekstremno loših epidemioloških brojki, a zdravstveni radnici su izgubili kredibilitet masovnim okupljanjem prilikom ispraćaja Amfilohija i puštanjem zaraženih sveštenika da se šetaju kroz kbc. Kao kec na desetku dođu državni organi koji ne samo da nisu dosljedno kažnjavali kršenje mjera, nego jedva da su išta i selektivno radili.

    Kad se sve navedeno uzme u obzir, ne znam da li je ijedna institucija u državi ostala sa imalo kredibiliteta da nešto kaže, što znači da je sa slušanjem završeno, ako ga je ikad stvarno i bilo. Jedino na šta možemo da se oslonimo jeste naša sopstvena svijest i savjest, a viđeli smo da ni od toga nema ljeba.

  12. The Following 4 Users Say Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  13. #2135
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Posto ima nas vec dosta koji smo preboljeli koronu, tj, imamo antitijela, ima li inicijativa kakva da nam se dodijeli kakav "ausvajs" propusnica ili sl.?
    Ne, niti treba da bude.

    Ako treba da objasnjavam zasto... badava.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  15. #2136
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Budući mandatar je prije neku veče u emisiji kod Komnenića izjavio da ima antitjela sto ga je vjerujem relaksiralo da učestvuje u svim skorijim dešavanjima. Vjerujem da je i samog Komnenića relaksirao kao sagovornika.
    Jutros gledam na jutarnji jedna Bg TV, razgovor voditelja sa sagovornikom iz Sarajeva nekim dr.geneticarem koji je takođe ima antitijela i voditelj ga poziva da sljedeći put zbog antitijela moze doci i u studio sto ovaj prihvata.

    Kad se neko vakciniše, imaće antitijela.

    Moze objasnjenje.
    Last edited by MLS; 15-11-20 at 17:35.

  16. #2137
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...j-koronavirusa

    Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od posljednjeg presjeka završile analizu i dostavile rezultate za 1378 uzoraka na novi koronavirus među kojima je ukupno registrovano 491 novopozitivnih slučajeva infekcije.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #2138
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Budući mandatar je prije neku veče u emisiji kod Komnenića izjavio da ima antitjela sto ga je vjerujem relaksiralo da učestvuje u svim skorijim dešavanjima. Vjerujem da je i samog Komnenića relaksirao kao sagovornika.
    Jutros gledam na jutarnji jedna Bg TV, razgovor voditelja sa sagovornikom iz Sarajeva nekim dr.geneticarem koji je takođe ima antitijela i voditelj ga poziva da sljedeći put zbog antitijela moze doci i u studio sto ovaj prihvata.

    Kad se neko vakciniše, imaće antitijela.

    Moze objasnjenje.
    Vrlo kratko traju, ne bi ti se print na ausvajs osušio, antitijela bi isparila.

  18. #2139
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    38 godina jedan od preminulih...1982.godiste

  19. #2140
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Samo da mi daju da idem i pišem kazne, meni 10% od izrečene kazne i dosta bi mi bilo. Uz svaku bih priložio video zapis kao dokaz.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #2141
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Vrlo kratko traju, ne bi ti se print na ausvajs osušio, antitijela bi isparila.
    Kažu,ako ne lažu. Kod mene lično jos su solidni nakon 3 mjeseca.
    Nemojte me pogrešno razumjeti, meni licno ne treba niti idem po kafanama niti po skupovima. Samo iznosim misao.

    Gotovo da ne postoje s obzirom na broj zaraženih, oni koji su se ponovo zarazili i razvili simptome. Ja ne vidim nacin kako bi ja npr mogao nekom prenijeti virus koji neko vrijeme ne mogu imati,osim mozda na rukama,odjeci I sl.
    A kako i rukama ako ga nisam u ruke iskinuo.

  22. #2142
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,019
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Moze li pojasnjenje ove frustracije?

    Ne, ozbiljno.

    Ti si postavio slike lokala gdje se ne postuju mjere a onda pricas da su svi internet ratnici a da nece da se pobune. Jesi li se ti pobunio? Jesi li poslao fotografije nadleznima?

    Da se razumijemo, ja sam odmah rekao da se mjere nece ni postovat' a da ce #NKT izmjenit' iste te mjere vrlo brzo.

    Inace nadlezni imaju sasvim dovoljno i ljudstva i sredstava da sprovode mjere predvidjenim sankcijama. To sto su manji od makovog zrna i sto samo laju u prazno je druga prica.

    Sigurno ne treba narod da ide po kaficima i da opominje ugostitelje ili goste lokala, stvarno.

    Nije frustracija, iskreno baš me ne zanima što rade drugi, gledam svoja posla to što mogu. Narod prvo oće da se uvode mjere, pa kad se uvedu onda oće da se miču mjere. Ugostitelji se bune kad ne rade, i kad omoguće da rade sa nekim mjerama, nije im dovoljno i krše te iste mjere na koje su pristali. Po ''trenutnom zakonu'' mora u svaki lokal da postoji osoba koja će da opominje ljude za maske i sve ostalo što mora da bude poštovano u lokalu. Međutim ni to se ne poštuje, kao što vidimo iz priloženih fotografija. Fotografije sam prenio na forum, a za tvoje pitanje jesam li poslao ovo nadležnima, nisam dužan da šaljem ikome išta, za to postoje mediji. Bunio sam se kad sam trebao da se bunim i nisam izvukao svoje zbog čega sam se bunio jer se kao što već rekoh neđe prije zemlja trećeg svijeta, i selektivno se sprovodi zakon. Dok god je tako ovđe, nikad sreće neće biti.

    Sportski pozdrav
    KOME ZINE, TAJ POGINE

  23. #2143
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Mislite li vi stvarno da je do ove situacije doslo zbog ljudi po kafana?

    Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

  24. #2144
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,019
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by okkkk View Post
    Mislite li vi stvarno da je do ove situacije doslo zbog ljudi po kafana?

    Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
    Između ostalih dešavanja, i to je doprinijelo širenju virusa
    KOME ZINE, TAJ POGINE

  25. #2145
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Pa jel' narod kriv što ugostitelji ne sprovode mjere #NKT-a ili nadležni koji ne rade svoj posao već su potpuno nesposobni???

    Ja ne kapiram ovu priču, nikako.

    Svako radi što mu iz jajca izađe a nadležni se živi ne čuju.

    A poslije će da hapse momke koji ispred zgrade sjede na klupici ili nekoga što je napisao da je Pedja Bošković splačina.

    Nemojmo Hrapovićeve odvratne odgovore kad je odgovornost u pitanju. Zna se ko je za šta odgovaran i svaka digresija sa odgovornosti je degutantna i od njih mi je muka više.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  26. #2146
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,019
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Ja kapiram tvoju priču, i ti si u pravu. Ali ukoliko već ne znaš, zakon se sprovodi selektivno. Narod isto tako ne poštuje mjere, kad bi krenuli da udaraju po džepu, znaš li da niko posle 19h ne bi napolje izašao a ne u lokal da pođe, onda bi ugostitelji bili primorani da zatvore lokale i tako bi se suzbio virus na najvećem mogućem nivou. Inače ja ne znam odakle narodu para iskreno za kafenisanje i ostalo.
    KOME ZINE, TAJ POGINE

  27. #2147
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Pa evo narodu koji neće da trosi pare na kafenisanje i koji radi sve normalno sad zabrane da vikendom odu do mora ili sume da prociste pluća..

    Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

  28. #2148
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,019
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by okkkk View Post
    Pa evo narodu koji neće da trosi pare na kafenisanje i koji radi sve normalno sad zabrane da vikendom odu do mora ili sume da prociste pluća..

    Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
    Viđi, ne može veća kazna od toga za mene lično, ali ja moram da ispaštam zbog pojedinaca i ljudi koji ne poštuju ni mjere, ni zakon, ni ništa što veze ima sa virusem. To su ti otprilike oni ljudi ''Ne postoji virus, to je propaganda''
    KOME ZINE, TAJ POGINE

  29. #2149
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Ja kapiram tvoju priču, i ti si u pravu. Ali ukoliko već ne znaš, zakon se sprovodi selektivno. Narod isto tako ne poštuje mjere, kad bi krenuli da udaraju po džepu, znaš li da niko posle 19h ne bi napolje izašao a ne u lokal da pođe, onda bi ugostitelji bili primorani da zatvore lokale i tako bi se suzbio virus na najvećem mogućem nivou. Inače ja ne znam odakle narodu para iskreno za kafenisanje i ostalo.
    Znam ja da se zakon sprovodi selektivno, to i corav vidi.

    Ne od juce nego prakticno od pocetka a evo i poslije najnovijih mjera imamo opet isto.

    Samim tim opet ponavljam - nadlezni su odgovorni i krivi za nesprovodjenje i selektivno sprovodjenje mjera. Tacka.

    Quote Originally Posted by okkkk View Post
    Pa evo narodu koji neće da trosi pare na kafenisanje i koji radi sve normalno sad zabrane da vikendom odu do mora ili sume da prociste pluća..

    Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
    Pa dobro, jeste njesra i debilizam al' mozes nac' neko fino mjesto i u svojoj opstini, ma koja da je. Bilo da je neka planina, suma, rijeka, poljana za pik nik ili nesto sasvim drugo.

    Ja sam se licno danas izdvojio od svega toga, posao u brdo, presao 20km i odmorio od svega. N'o cu se izgleda sad otrovat' citajuci svasta po netu, najbolje je iskljucit' se skroz. Al' to je vec neka druga prica...

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Viđi, ne može veća kazna od toga za mene lično, ali ja moram da ispaštam zbog pojedinaca i ljudi koji ne poštuju ni mjere, ni zakon, ni ništa što veze ima sa virusem. To su ti otprilike oni ljudi ''Ne postoji virus, to je propaganda''
    Ne slazem se sa tobom. Nisu to nuzno ljudi "Ne postoji virus, to je propaganda". To su izmedju ostalih i sledeci ljudi:

    - "Ove mjere nemaju veze s' mozgom, necu da ih postujem"
    - "Niko ne postuje mjere, necu ni ja"
    - "Evo nikoga ne kaznjavaju, nece valjda ni mene"
    - "Evo ovaj krsi vise mjera od mene" ili "Ovaj vise krsi mjere od mene" (u prvom slucaju je broj mjera, u drugom "vaznost" odredjene mjere)
    - "E vala ako mogu patriote/vjernici/stogod da setaju, mozemo i mi kafu popit' s' mirom"

    itd. itd.

    Ne bih da budem dosadan ali...

    1. #NKT je dozvolio da ga politika zazvace i da izgubi kredibilitet kod vecine gradjana
    2. #NKT je donio mjere koje nemaju mnogo veze s' mozgom, nepromisljene su i skoro nemoguce za postovanje u potpunosti
    3. Nadlezni apsolutno ne sakcionisu za krsenje mjera ili to rade sporadicno i selektivno

    Ovako ne valja i najlogicniji rasplet bi bio da svi iz #NKT-a kolektivno podnesu ostavke i da neko drugi pokusa. A tim "novim" da od starta prioritet bude sprovodjenje i sankcionisanje mjera jer ako taj aspekt ne radi onda dzabe i donosis ikakve mjere i sviras qrcu sa apelima u prazno.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  30. #2150
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    728
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    126
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Nama samo zdrav razum treba, ništa više.

    Odavno je sve izgubilo smisao, počev od politike da izbori nisu rizik AKO svi poštuju mjere, a to što imamo istoriju nepoštovanja mjera i što zdrav razum nalaže da će se ljudi okupljati posle izbora, to ništa.
    Pa onda ide sve ostalo, redom.
    Pa dovoljno je jedan inspektor da prodje kroz Bokešku, napiše tonu kazni za sat vremena, vala toliko kapaciteta imamo.
    Ma, glupo je više i ponavljati, sve ovo i oni znaju, nego eto...

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    Last edited by Rada; 15-11-20 at 22:11.

Page 86 of 330 FirstFirst ... 367682838485868788899096136186 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 22:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 12:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 20:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 30-05-04, 00:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •