View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 202 of 330 FirstFirst ... 102152192198199200201202203204205206212252302 ... LastLast
Results 5,026 to 5,050 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #5026
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ispadoh advokat Glosarija koji je jedna monopolska fima u kojoj mislim da bi bi inspekcija imala dosta posla ali u ovom slučaju bi se reklo da nemaju neku krivicu, nažalost diletanizam u ovim saopštenjima ministarstva je očigledan.
    Ne znam kako drugačije nazvati izjavu koju su danas dali, nakon potvrde iz Turske da nemaju ugovore jer su se repiratori zbog hitnosti i situacije nbavljali pod drugim okolnostima i na brzinu, ali da jesu stigli iz turske i d je riječ o novim aparatima kao i potvrd da se 12 komada vratilo sa servisa u garantnom roku, znači besplatno su popravljeni, ministarstvo kaze da se "ministartvo neće baviti istrazivanjem".
    Dobra fora, mi ćemo da optužujemo a vi posle dokazujte da nije tačno?! Diletanti najveći i iz dana u dan padaju sve niže i niže
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #5027
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Ne znam, ali ako narucis nesto novo a preko 80% posiljke stigne neispravno....
    Nije da je sve cisto tu

  3. #5028
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Pa nijesu stigli neispravni, rekli su da su 6 ispravni, a za ostale 6 je izvrsena kalibracija. Kalibracija je nesto standardno sto se radi aparatima, pogotovo ako se cesto upotrebljavaju, jos ako je nestrucno. Poznato je da je problem manjak obucenih ljudi za te respiratore.

    Zatim zasto bi KCCG imao ugovor, kad nije on nabavljao nego Vlada ili NKT koji su zatim rasporedili po bolnica respiratore. Mogu jedino imati dopis o dodjeli.


    Mislim da je sve sada jasno kad je prvo rekla da treba tuzilastvo da se pozabavi, a sada kaze kako ne treba istraga.




    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  4. #5029
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Ne bih se bas raspravljao jer nije tema. KCCG tvrdi da je neispravno 23, od cega je turcima vraceno 12, za koje oni tvrde da su u redu. Dok KCCG tvrdi da su sa servisa vraceni neispravni.
    Kalibracija je prica za malu djecu, i postoje uvijek specifikacije za kalibraciju uredjaja. Nije da su ovo prvi respiratori u KCCG, pa da ne umiju kalibrisati uredjaje. Imaju ih raznih koliko volis.
    Isto prethodnici tvrde da je svaki testiran i da su radili, a sad iste sluzbe odrzavanja tvrde da nisu ispravni.
    Ovo je lako rijesiti, napravi se komisija KCCG, Glosarij, predstavnici proizvodjaca iz Ukraine. Ili neka firma koja radi sa tom opremom tj zvanicni zastupnik.

  5. #5030
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Pa neka napravi, medjutim nakon niza izjava prethodika rekla je samo da se nece baviti istragom.

    A sto se tice transparetnosti ovo za ove respiratore je bilo objavljeno ljetos u nekim novinama da su poslati u Tursku. A evo mi smo tek prije neki dan saznali da kineske vakcine bile u Torlak, dosle bez sertifikata izgleda.

    Posto ne znaju koliko i gdje imaju respiratore i neki im fale navodno, evo Lazovic im ne rekao koliko imaju i gdje.

    Postavlja se pitanje kako tadasnja nacelnica pulmologije sve ovo nije znala do sada ?

    Ne znam jesi li procitao moj post prije za neke aparate, sta se desava i ne bih rekla da je sve tako jednostavno i lako upravljati i sredjivati neke greske.

    Posto ovo trvrdis za kalibraciju voljela bih da mi objasnis kako se to radi za ove respiratore. Za nas aparat to je znao samo jedan i u to nije bio siguran skroz, jer je samo jednom prosao obuku.



    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  6. The Following 2 Users Say Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  7. #5031
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,927
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Pominjala si skupe uređaje koji su se kvarili zbog lošeg rukovanja.Mi radimo sa nekim približne vrijednosti 20-30k€.Potpuno je druga vrsta uređaja ali za te pare ih ni amater ne može pokvariti jer imaju selfprotection odnosno najviše što im možeš "nauditi" nestručnošću ili greškom u manipulaciji je da im zaustaviš rad.I tako 3 puta.Nakon toga neće da krenu dok im se ne primakne neko obučen.Mislim,može biti i nag ali da zna kako se rukuje istim.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 19-03-21 at 22:09.

  8. #5032
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    To lose rukovanje je bio nedostatak obuke i rutine na tom aparatu, kao i nepoznavanje engleskog jezika dobro, pa je napamet naucena procedura, cim nije bilo onog koji je znao frka nastane kad se pojavi nesto novo na ekranu. Dolazila sam da im prevodim. Nazalost nikad nisam skroz se obucila jer prestao rok radni odnos, a pokvarise ga.

    Ne kazem da se to tamo desilo, nego eto ima svega. Jednostavno ne radim sa respiratorima da bih tvrdila ili ne sta je tacno, samo uporedjujem neke stvari.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Last edited by the_lady_marianna; 19-03-21 at 22:19.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  9. #5033
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Inače, jedna rodjaka radi u bolnici dr Dragiša Mišović u BG i kaze mi da je njihova bolnica potpisala sa drzavom ugovor da će biti Kovid bolnica do 2023. godine...tako da će ovo zlo potrajati...
    Već sam pričala i smatram to nuznim da se u nekoj od ovih sportskih hala napravi neki kovid centar, dje se moze sve organizovati da bude na jednom mjestu da se ljudi bolesni ne setaju s kraja na kraj grada! Čovjek koji je prebolestan prvo ide u:
    -Covid ambulantu dje ceka red od jednog do 4 sata da bi ti dr rekao evo ti uput pa se testiraj ako ti poraste temperatura dodji za 5 dana....
    -onda ideš u covid Zlatica test da das i to traje jedno pola sata do tri zavisi kako ti se potrefi
    -ako se pogorsa onda za pet dana opet ides da čekaš u onu prvu dje si minimum sat na kisi vjetru suncu...bolestan...ako ti dr da uput za pluca
    -onda ides na Stari da snimis pluca pa sjutra
    -opet ona ambulanta dje cekas od sat do 4 da ti dr kaze da li si za neku terapiju
    -ako u tom trenutku nijesi, nagrabusio si, jer ces kad budes za dan dva opet doći u ovu
    -ambulantu dje cekas od sat do 4 da bi dobio terapiju....pa ti ne da dr odmah 6 infuzija, no prvo tri
    -pa opet u onu dje cekas od sat do 4 da bi te poslusao i dao ti još tri, pa ako ti treba jos tri opet i tako u nedogled!

    Ovo je grijeh prema bolesnim ljudima i ja sam sigurna da je mnogo upala pluća nastalo na tim livadama na kojima cmo cekali satima, i da bi mnogo manje opterecen sistem bio da imamo malo bolje organizovanu sluzbu.
    Prvo da se potpuno rasterete domovi zdravlja za primarnu zdravstvenu zastitu za on ekoji se prehlade razbole od drugih bakterija i virusa i koji piju terapiju van korone, a ovi ostali neka idu u taj jedan VELIKI kovid centar dje imas minimum tri ljekara a moze i više, dje imas tri cetiri stolice za vadjenje krvi, dje imas rtg aparat i skener, nekoliko separea za testiranje i psr i brzo testiranje i lijepo dodjes sjedis u suvo, bez vjetra, kise i sl i sve tu obavis i odes kuci i sa terapijom i sa ljekovima i sa svim analizama obavljenim.....i to je to...odmah sve imas na tom mjestu

    Sto se turizma i granica tiče, saglasana sa @ladyMarianne da bi mi kao turistčka destinacija morali dati potencijalnim turistima besplatno testiranje uz rezervaciju smjestaja ili hotela svejedno i apsolutno nikome ne dozvoliti bez toga ili bez antigenskog testa na antitijela da udju u nasu drzavu....za gradjane sto prije vakcine obezbijediti pa ko hoce hoce ko nece ja bih jednako kao oni uvela odredjena ogranicenja u smislu uvijek za svaki odlazak u bolnicu PCR koji moras da platis, za svaku operaciju intervenciju pcr koji moras da platis osim ako si bolovao koronu pa imas antitijela...ako putujes isto da platis pcr i sl...eto to je to

    EDIT-zaboravih najbitnije, najveći prioritet je da se izgradi bolnica u Podgorici koja bi dok traje Kovid bila za te svrhe a kad ovo prodje da se na gradsku bolnicu preorjentise a KBC da ostane jedan klinicki centar za cijelu Crnu Goru koji bi procesuirao samo najteze i najkomplikovanije slucajeve iz cijele CG i PG...
    Last edited by zvoncica; 19-03-21 at 22:46.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  11. #5034
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,193
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,308
    Thanked in
    2,011 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    I2023. godine...tako da će ovo zlo potrajati...
    Da ne ispadne da likujem al prosto ti moram reći da su se takve projekcije mogle pročitati i ovdje na forumu uz obilje linkova još prije 6 mjeseci, dok je većina uvjereno mislila da dolazak vakcine označava kraj i povratak u prijašnji životni mode.

    Eh, ako se išta iz ove situacije može vidjeti to je da se slijepo povjerenje u MS medije i oficijelne autoritete završava psihološkim efektom kuvane žabe i tehnikom mrkve na štapu.









    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  12. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  13. #5035
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Eh, ako se išta iz ove situacije može vidjeti to je da se slijepo povjerenje u MS medije i oficijelne autoritete završava psihološkim efektom kuvane žabe i tehnikom mrkve na štapu.









    tapatalk
    t+znas kako ja to vidim? Postoje ljudi optimisti i ljudi pesimisti...pesimisti pocnu sa negativnim projekcijama i kad se pojavila korona odmah su krenuli sa crnjačenjem neće se ovo ni do 2022. završiti, ko zna koji je ovo biohemijski otrov, ovo je treći svjetski rat, ovo je neko krenuo da malo smanji svjetsku populaciju itd itd, a optimisti opet odmah vjeruju da u eri nauke i napretka kakav je medicina dozivjela ne postoji mogućnost da se neki virus ne može iskontrolisati za nekoliko mjeseci...prevarili smo se, uostalom ne mislim da je to nešto naročito bitno, jer složićeš se, nijesu ni naučnici baš mogli da se pohvale sa nekim projekcijama i tačnim procjenama početka, sredine i kraja pandemije, kao što ni dalje ne znaju neke osnovne podatke o virusu, zašto napada kako napada, zašto strada što strada, zašto mutira ovako pa je sve gori i gori kako se pojavi neki mutirani soj...sve se bazira na nekim pretpostavkama i nekim zaključcima od kojih se svi ograđuju.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #5036
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,417
    Thanks Thanks Given 
    5,553
    Thanks Thanks Received 
    4,991
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Mislim,može biti i nag ali da zna kako se rukuje istim.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #5037
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Da ne ispadne da likujem al prosto ti moram reći da su se takve projekcije mogle pročitati i ovdje na forumu uz obilje linkova još prije 6 mjeseci, dok je većina uvjereno mislila da dolazak vakcine označava kraj i povratak u prijašnji životni mode.

    Eh, ako se išta iz ove situacije može vidjeti to je da se slijepo povjerenje u MS medije i oficijelne autoritete završava psihološkim efektom kuvane žabe i tehnikom mrkve na štapu.









    tapatalk
    Izrael je koliko shvatih juce zatvorio svoj zadnji Covid centar...
    vakcionisao se svak ko je zelio.
    nas je 600k, sa dovoljno doza bi se za 2-3 mjeseca svak ko hoce vakcionisao... samim tim bi u znacajnoj mjeri mogli reci da smo mirni.

  16. #5038
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Izrael je koliko shvatih juce zatvorio svoj zadnji Covid centar...
    vakcionisao se svak ko je zelio.
    nas je 600k, sa dovoljno doza bi se za 2-3 mjeseca svak ko hoce vakcionisao... samim tim bi u znacajnoj mjeri mogli reci da smo mirni.
    Tamo đe je on otplovio ovo je još jedan "smiješni" eho
    Druže, uzaludna rabota.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  17. #5039
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Već sam pričala i smatram to nuznim da se u nekoj od ovih sportskih hala napravi neki kovid centar, dje se moze sve organizovati da bude na jednom mjestu da se ljudi bolesni ne setaju s kraja na kraj grada! Čovjek koji je prebolestan prvo ide u:
    -Covid ambulantu dje ceka red od jednog do 4 sata da bi ti dr rekao evo ti uput pa se testiraj ako ti poraste temperatura dodji za 5 dana....
    -onda ideš u covid Zlatica test da das i to traje jedno pola sata do tri zavisi kako ti se potrefi
    -ako se pogorsa onda za pet dana opet ides da čekaš u onu prvu dje si minimum sat na kisi vjetru suncu...bolestan...ako ti dr da uput za pluca
    -onda ides na Stari da snimis pluca pa sjutra
    -opet ona ambulanta dje cekas od sat do 4 da ti dr kaze da li si za neku terapiju
    -ako u tom trenutku nijesi, nagrabusio si, jer ces kad budes za dan dva opet doći u ovu
    -ambulantu dje cekas od sat do 4 da bi dobio terapiju....pa ti ne da dr odmah 6 infuzija, no prvo tri
    -pa opet u onu dje cekas od sat do 4 da bi te poslusao i dao ti još tri, pa ako ti treba jos tri opet i tako u nedogled!

    Ovo je grijeh prema bolesnim ljudima i ja sam sigurna da je mnogo upala pluća nastalo na tim livadama na kojima cmo cekali satima, i da bi mnogo manje opterecen sistem bio da imamo malo bolje organizovanu sluzbu.
    e pa to sam i ja pričao, al zašto mi to vidimo a oni ne vide ili neće da vide?
    She is only here to annoy herself!

  18. #5040
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Izrael je koliko shvatih juce zatvorio svoj zadnji Covid centar...
    vakcionisao se svak ko je zelio.
    nas je 600k, sa dovoljno doza bi se za 2-3 mjeseca svak ko hoce vakcionisao... samim tim bi u znacajnoj mjeri mogli reci da smo mirni.
    Računaj u ovom krugu vakcinacije manje sto hiljada koji su virus vec imali što nas dovodi do brojke od 500 hiljada i od toga odbij one koji neće da se vakcinišu po brojkama ovo bi moglo, da ima organizacije da se odradi za mjesec dva naravno da se dođe do dovoljno vakcina
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  19. #5041
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,379
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Računaj u ovom krugu vakcinacije manje sto hiljada koji su virus vec imali što nas dovodi do brojke od 500 hiljada i od toga odbij one koji neće da se vakcinišu po brojkama ovo bi moglo, da ima organizacije da se odradi za mjesec dva naravno da se dođe do dovoljno vakcina
    To mozda u nekom drugom svijetu gdje imas ljude koji zele svi mahom da se vakcinisu. Rekoh odmah na samom pocetku da je AstraZeneca cista politicka igra (i tako ispade), al' ta politicka igra je sa pravom jos vise poljuljala povjerenje ljudi (moglo bi se reci sa pravom).

    Meni nije stvarno jasno u kojoj zabludi pojedini ovdje zive. Pa kod nas nema teoretske sanse da se vakcinise vise od 20-30% ljudi sve da imamo milione vakcina i punktove na svakom cosku. Nista drugacije nece biti ni u vecini EU clanica, osim ako ne dodje do situacije da je vakcinacija obavezna.

  20. #5042
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,653
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,620
    Thanked in
    4,656 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vaju-ekonomiju

    svi bez maske, mora da ovi smatraju da virus ne postoji. pretpostavljam da im je i Zemlja ravna ploča ide to jedno sa drugim
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #5043
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,604
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Hoce, ukinuce im mjere, kako da nee. Nedostaju im kafe i nocni izlasci u glavnom gradu
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  22. #5044
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    To mozda u nekom drugom svijetu gdje imas ljude koji zele svi mahom da se vakcinisu. Rekoh odmah na samom pocetku da je AstraZeneca cista politicka igra (i tako ispade), al' ta politicka igra je sa pravom jos vise poljuljala povjerenje ljudi (moglo bi se reci sa pravom).

    Meni nije stvarno jasno u kojoj zabludi pojedini ovdje zive. Pa kod nas nema teoretske sanse da se vakcinise vise od 20-30% ljudi sve da imamo milione vakcina i punktove na svakom cosku. Nista drugacije nece biti ni u vecini EU clanica, osim ako ne dodje do situacije da je vakcinacija obavezna.
    Ja stvarno ne razmisljam o onima koji nece da prime vakcinu njihov izbor, ovo ide sporo za one koji cekaju svoj red na vakcinu nevezano za otpor prema njoj, konstantno pricamo o onima koji nece da se vakcinusu a ne pominjemo ljude koji hoce a koji ovim tempom nece doci ni za par mjeseci na red.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. #5045
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,784
    Thanks Thanks Given 
    2,403
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,606 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vaju-ekonomiju

    svi bez maske, mora da ovi smatraju da virus ne postoji. pretpostavljam da im je i Zemlja ravna ploča ide to jedno sa drugim


    Nama treba vlast kakva je bila u AL 80ih godina.


  24. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  25. #5046
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vaju-ekonomiju

    svi bez maske, mora da ovi smatraju da virus ne postoji. pretpostavljam da im je i Zemlja ravna ploča ide to jedno sa drugim
    poznaješ li jednu jedinu osobu koja se zarazila napolju?
    She is only here to annoy herself!

  26. #5047
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,604
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  27. #5048
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    retardirane mjere ne daju rezultate, ko bi rekao?


    "od kojih je najmlađi imao 51, a najstariji 100 godina."

    oh well...




    She is only here to annoy herself!

  28. #5049
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,604
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Pa da je ovaj normalan i da postuju mjere - bilo bi okej, a i da inspekcija radi malo bolje svoj posao i da novcano kažnjava, kako bi se smanjio broj zarazenih.
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  29. #5050
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    https://www.pobjeda.me/clanak/bratic...rovoljan-odziv



    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

Page 202 of 330 FirstFirst ... 102152192198199200201202203204205206212252302 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 21:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 11:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 19:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 29-05-04, 23:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •