Page 1 of 8 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 191

Thread: Relacija Bošnjak - musliman

  1. #1
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Relacija Bošnjak - musliman

    https://m.cdm.me/drustvo/obiljezen-d...ana-crne-gore/

    Zajebava li mene neko ili Sabrija uzima pare na nepostojeci narod?! Musliman je vjeroispovijest, nikako ne moze biti nacija. Zamislite sad neko oformi naciju Pravoslavac ili Katolik, đeni zeve


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,822
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Popis 1948


    За 6. питање које се односило на народност (национална припадност) упутство је гласило: "Svako lice upisace koje je narodnosti, na pr. Srbin, Hrvat, Slovenac, Makedonac, Crnogorac, Madjar, Šiptar, Rumun itd. Muslimani ce staviti Srbin-musliman, Hrvat-musliman, neopredeljen-musliman".[2][3]

    Било је предвиђено да они грађани исламске вероисповести (муслимани) који су јужнословенског етничког порекла, дају неки од одговора: Србин-муслиман, Хрват-муслиман или неопредељен-муслиман, с тим што су Срби-муслимани у коначним резултатима укључени у Србе, Хрвати-муслимани у Хрвате и Македонци-муслимани у Македонце, док су неопредељени-муслимани исказани посебно.

    За лица која су означила регионалну припадност, у упутствима за ревизију пописне грађе било је предвиђено да се решење доноси од случаја до случаја. Тако, на пример, Далматинци су укључивани у Хрвате, Шумадинци у Србе, а у случају одговора Босанац ревизија је вршена према имену лица.





    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #3
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Lijepo je bilo dok smo se zvali Muslimanima,dok nas ne asimilovase u Bosnjake...mi to i jesmo,crnogorski muslimani,crnogorci islamske vjere,kako ko voli,a bosnjacima se moji nisu nikad zvali da ja znam


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. The Following 17 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  5. #4
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    https://m.cdm.me/drustvo/obiljezen-d...ana-crne-gore/

    Zajebava li mene neko ili Sabrija uzima pare na nepostojeci narod?! Musliman je vjeroispovijest, nikako ne moze biti nacija. Zamislite sad neko oformi naciju Pravoslavac ili Katolik, đeni zeve


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To što se tebi ne sviđa da Muslimani kao nacija postoje, to je jedna stvar, a to što svako ima pravo da se osjeća kako želi i što to spada u kategoriju zajamčenih ljudskih prava to je mnogo bitnije od toga šta ti misliš o tome.

    Sabrija, ma šta god ja o njemu mislio, ima utemeljenje u rezultatima popisa unazad nekoliko decenija. Ime te nacije ima malo duže postojanje u Crnoj Gori od nacije Bošnjaka.

    Ti se izjašnjavaj kao Bošnjak slobodno, ili kao Musliman, ili kao Crnogorac ili kao Srbin, Hrvat, Albanac, to je tvoje pravo i ja ti se ne petljam niti imam pravo.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  6. #5
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Lijepo je bilo dok smo se zvali Muslimanima,dok nas ne asimilovase u Bosnjake...mi to i jesmo,crnogorski muslimani,crnogorci islamske vjere,kako ko voli,a bosnjacima se moji nisu nikad zvali da ja znam


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To pripisi needukovanosti naroda, vec objasnih da Musliman moze biti samo vjeroispovijest (isto kao pravoslavac i katolik) a na njemu je da bira naciju izmedju Crnogoraca, Bosnjaka, Albanaca, Egipcana itd.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #6
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Lijepo je bilo dok smo se zvali Muslimanima,dok nas ne asimilovase u Bosnjake...mi to i jesmo,crnogorski muslimani,crnogorci islamske vjere,kako ko voli,a bosnjacima se moji nisu nikad zvali da ja znam


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Nijesu se ni mnogi drugi nikada izjasnjavali Bosnjacima, pa se izjasnise. To ide na dusu vecinskom narodu, Crnogorcima i Srbima pravoslavcima koji su krajem proslog vijeka ispisivali najsramnije stranice istorije CG i crnogorski Muslimani nezasticeni i neprihvaceni od strane sunarodnika pravoslavne vjere potrazise zastitu izjasnivsi se kao Bosnjaci. Koliko ce vremena trebati da se to ispravi i moze li se ispraviti vidjecemo.

  8. The Following 6 Users Say Thank You to opmne For This Useful Post:


  9. #7
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Razumijem ja šta oćeš reci brate,ali opet kažem radije bih se izjasnio kao Musliman nego kao Bošnjak,ne zato sto mrzim bosnjake nego zato sto se ne zelim zvati tudjim imenom.mogu da volim taj narod i sve ali se nikad neću tako izjasniti niti se tako osjecam niti sam ikad...
    Isto važi za našu pravoslavnu braću crnogorce(Srbe),ali u to ne zelim ulaziti jer nije moja stvar,ali ono sto je svima nama zajednicko je država koju moramo čuvati,jer bi je neka naša braca i jedne i druge vjere i nacije rascerupali toliko da bi od nje ostalo samo 4 nahije,a to ne bih volio,tako da nemojmo se nazivati imenima naše braće iz komšiluka i budimo složni,ako želimo da je vjecna crna gora sto je danas popularno reci,a manipuliše se s tim često u zadnje vrijeme...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. The Following 8 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  11. #8
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Lijepo je bilo dok smo se zvali Muslimanima,dok nas ne asimilovase u Bosnjake...mi to i jesmo,crnogorski muslimani,crnogorci islamske vjere,kako ko voli,a bosnjacima se moji nisu nikad zvali da ja znam


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Glupa propaganda i mozda inat ili dogovor sa nekim,znamo kako se odjednom pojavishe u CG Boshnjaci,ko je uzeo pare za proguravanje te gluposti...no ako se neko ko zivi stotinama godina u CG osjeca Boshnjakom neka se osjeca tako samo neka ostale ne ubjedjuje shto su,valjda znaju sami
    ...

  12. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  13. #9
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nijesu se ni mnogi drugi nikada izjasnjavali Bosnjacima, pa se izjasnise. To ide na dusu vecinskom narodu, Crnogorcima i Srbima pravoslavcima koji su krajem proslog vijeka ispisivali najsramnije stranice istorije CG i crnogorski Muslimani nezasticeni i neprihvaceni od strane sunarodnika pravoslavne vjere potrazise zastitu izjasnivsi se kao Bosnjaci. Koliko ce vremena trebati da se to ispravi i moze li se ispraviti vidjecemo.
    Brate moj,dok god je takvih kao ti a ima ih dosta i na samom ovome forumu,ja se ne mogu isjecat neprihvacenim i nezashticenim,vec naprotiv kao svoj na svome
    ...

  14. The Following 7 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  15. #10
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    E moj Njegose,crni Njegose..

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  16. #11
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Brate moj,dok god je takvih kao ti a ima ih dosta i na samom ovome forumu,ja se ne mogu isjecat neprihvacenim i nezashticenim,vec naprotiv kao svoj na svome
    Jeste ali s jedne strane imas ove kao sto su @noReccess koji sMatraju da mi ne možemo biti drugo do “turci”,a s druge strane imas muslimane koji smatraju crnogorce krvolocima(čitaj karadzic i sl.),ali one koji sebe nazivaju Pravim crnogorcima,pronaći će se...i onda se zapitaju kako mogu da se zovem istim imenom kao i oni,imao sam već davno polemiku s jednim rodjakom oko toga,rekoh mu da to nije moj stvar,kako se ko osjeća i kako ko mjeri koliki je crnogorac ako se ne smatra srbinom ujedno i naravno velikim pravoslavcem...a ovamo kad čuju takvi da se muslimani u Srbiji nazivaju srbima prija im,licemjerno zar ne?

    E pa za vas braćo poruka,mi smo uz našu pravoslavnu braću crnogorce,pa se nazivali turcima,muslimanima,muhamedancima ili pak bosnjacima,ako vama država nije sveta i zelite da bude nečija pokrajina ili izborna jedinica neka bude,ali cisto sumnjam da bi njegoš dozvolio sramnu 1918 i zatiranje crnogorskog imena


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. The Following 5 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  18. #12
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    To shto on smatra i prizeljkuje,iskreno vishe me nego zabolje...
    ...

  19. #13
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Vezano za Muslimani-Bošnjaci, to nek svako vidi za sebe. Nije dobro nametati. Sto se tiče patriotizma, najveći patriotizam u vrijeme pandemije u Crnoj Gori pokazao je Hajriz Brčvak. Kako se on izjašnjava, za mene je potpuno nebitno. Za mene je on, prije svega, i najvažnije, - Čovjek.
    Last edited by Ostoja; 21-06-20 at 11:26.

  20. The Following 6 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  21. #14
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nijesu se ni mnogi drugi nikada izjasnjavali Bosnjacima, pa se izjasnise. To ide na dusu vecinskom narodu, Crnogorcima i Srbima pravoslavcima koji su krajem proslog vijeka ispisivali najsramnije stranice istorije CG i crnogorski Muslimani nezasticeni i neprihvaceni od strane sunarodnika pravoslavne vjere potrazise zastitu izjasnivsi se kao Bosnjaci. Koliko ce vremena trebati da se to ispravi i moze li se ispraviti vidjecemo.
    Drug, nešto si pobrkao ili nisi upućen. Problemi su mnogo dublji nego što si ih ti smjestio na kraj prošlog vijeka. Za takvu neupućenost zahvali prećutkivanju mnogih zločina u CG koje su određene grupe muslimana sjevera CG počinile nad svojom "braćom" Crnogorcima tokom drugog svjetskog rata. Dakle , nisu svi Srbi loši momci, niti Crnogorci, niti Albanaci niti mnogi drugi ali da je bilo netrpeljivosti, mržnje i zločina, bilo ih je u CG od kako se oslobodila turske čizme i to je nažalost ostalo do danas.

    Što to govori? 21 vijek, a i dalje imamo netrpeljivost? Zašto? Mene ne zanima ko se kako izjašnjava, po djelima se svi pokažu. Ne može se graditi mir ako se podržavaju podjele. Moj lični sud je da ljudi nisu iskreni jedni prema drugima, to je sve.

  22. #15
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Jeste ali s jedne strane imas ove kao sto su @noReccess koji sMatraju da mi ne možemo biti drugo do “turci”,a s druge strane imas muslimane koji smatraju crnogorce krvolocima(čitaj karadzic i sl.),ali one koji sebe nazivaju Pravim crnogorcima,pronaći će se...i onda se zapitaju kako mogu da se zovem istim imenom kao i oni,imao sam već davno polemiku s jednim rodjakom oko toga,rekoh mu da to nije moj stvar,kako se ko osjeća i kako ko mjeri koliki je crnogorac ako se ne smatra srbinom ujedno i naravno velikim pravoslavcem...a ovamo kad čuju takvi da se muslimani u Srbiji nazivaju srbima prija im,licemjerno zar ne?

    E pa za vas braćo poruka,mi smo uz našu pravoslavnu braću crnogorce,pa se nazivali turcima,muslimanima,muhamedancima ili pak bosnjacima,ako vama država nije sveta i zelite da bude nečija pokrajina ili izborna jedinica neka bude,ali cisto sumnjam da bi njegoš dozvolio sramnu 1918 i zatiranje crnogorskog imena


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Ako smatraš da je 1918.godina sramna, zašto su onda svi Muslimani iz tadašnje Crne Gore bili za Jugoslaviju i ujedinjenje? Kralj Aleksandar Karadjordjević je naročito bio omiljen kod crnogorskih muslimana jer je smatran demokratskim iskorakom u odnosu na režim kralja Nikole.

  23. #16
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Naravno da je sramna,jedno je sukob među dinastijama a drugo zatiranje imena jednog naroda...muslimani kao i drugi narodi ne bi ni dan danas imali ništa protiv jugoslavije,ali one SFR jugoslavije,dje smo svi zivjeli zajedno i ravnopravno,a ne u nekakvoj SHS i sličnim tvorevinama...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #17
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Naravno da je sramna,jedno je sukob među dinastijama a drugo zatiranje imena jednog naroda...muslimani kao i drugi narodi ne bi ni dan danas imali ništa protiv jugoslavije,ali one SFR jugoslavije,dje smo svi zivjeli zajedno i ravnopravno,a ne u nekakvoj SHS i sličnim tvorevinama...


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Zašto ste onda podržavali ujedinjenje 1918.godine ako je to bilo zatiranje crnogorskog imena? Svi muslimani do jednoga su bili za kralja Aleksandra i Karadjordjeviće.

  25. #18
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Jeste ali s jedne strane imas ove kao sto su @noReccess koji sMatraju da mi ne možemo biti drugo do “turci”,a s druge strane imas muslimane koji smatraju crnogorce krvolocima(čitaj karadzic i sl.),ali one koji sebe nazivaju Pravim crnogorcima,pronaći će se...i onda se zapitaju kako mogu da se zovem istim imenom kao i oni,imao sam već davno polemiku s jednim rodjakom oko toga,rekoh mu da to nije moj stvar,kako se ko osjeća i kako ko mjeri koliki je crnogorac ako se ne smatra srbinom ujedno i naravno velikim pravoslavcem...a ovamo kad čuju takvi da se muslimani u Srbiji nazivaju srbima prija im,licemjerno zar ne?

    E pa za vas braćo poruka,mi smo uz našu pravoslavnu braću crnogorce,pa se nazivali turcima,muslimanima,muhamedancima ili pak bosnjacima,ako vama država nije sveta i zelite da bude nečija pokrajina ili izborna jedinica neka bude,ali cisto sumnjam da bi njegoš dozvolio sramnu 1918 i zatiranje crnogorskog imena


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne mozes bit turcin nikako a jos manje Crnogorac..postoji drugi naziv..
    Ljudi ciji su preci IZDALI tu istu Crnu Goru sebe nazivaju Crnogorcima.. ono kad ne znas dje pripadas, ko si, sta si..

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to NoRecesS For This Useful Post:


  27. #19
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default Iz raznih medija [2020]

    @recbok,okolnosti su bile takve pretpostavljam,nisam bas siguran i da su tadašnji pravoslavci blagonaklono gledali na to pa se ipak izglasalo,ali ne bih o tome,bilo pa proslo

    @noReccess,posto već pričamo o podgorickoj skupstini,kako se nazivaju ljudi čiji su preci izglasali istu,oni nisu izdajnici crne gore?

    P.s tripleta,zaboravio sam no me Noreccess podsjeti,mi smo potuRrice brate


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #20
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Iz raznih medija [2020]

    Ado, koliko god se ti koprcao, mi smo odje gradjani drugog reda i sto prije se pomiris sa tim lakse ce ti biti Da nema partijskog zaposljavanja drzavnog posla ne bi gledali za spas Meni je samo krivo sto nam preci nisu posli za Tursku kad su Osmanlije otisle iz CG, nego je kralj Nikola sve stopirao i zajebao nas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 21-06-20 at 12:18.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  29. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  30. #21
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    @recbok,okolnosti su bile takve pretpostavljam,nisam bas siguran i da su tadašnji pravoslavci blagonaklono gledali na to pa se ipak izglasalo,ali ne bih o tome,bilo pa proslo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Kako ne bi o tome? Prvo započinješ priču o pg skupštini i 1918.godini, a kada ti se odgovori onda ne bi o tome. Kažem ti da je 99% crnogorskih muslimana 1918.godina bilo za ujedinjenje. A 100 godina posle toga ti prozivaš druge za 1918.godinu? Kako te nije sramota?

  31. #22
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Gradjani drugog reda? Kakva prica...

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  32. #23
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ado, koliko god se ti koprcao, mi smo odje gradjani drugog reda i sto prije se pomiris sa tim lakse ce ti biti Da nema partijskog zaposljavanja drzavnog posla ne bi gledali za spas Meni je samo krivo sto nam preci nisu posli za Tursku kad su Osmanlije otisle iz CG, nego je kralj Nikola sve stopirao i zajebao nas


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Kako ste gradjani drugog reda a Muslimani drze polovinu ministarstava. Pola Vlade CG su ministri muslimani. Vi ništa ispod 90% vlasti ne praktikujete, kao nekad age i begovi.

  33. The Following User Says Thank You to recbok For This Useful Post:


  34. #24
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Kako ste gradjani drugog reda a Muslimani drze polovinu ministarstava. Pola Vlade CG su ministri muslimani. Vi ništa ispod 90% vlasti ne praktikujete, kao nekad age i begovi.
    Zato sam i pomenuo partijsko zaposljavanje. Ovo je sve mazanje ociju i klasicna partitokratija, u srcu se zna kakvo je stanje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  35. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  36. #25
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Zato sam i pomenuo partijsko zaposljavanje. Ovo je sve mazanje ociju i klasicna partitokratija, u srcu se zna kakvo je stanje


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    U srcu je još povoljnije stanje za muslimane. Evo na primjer autobuska stanica u Pg u kojoj je oko 50 Muslimana iz BSa zapošljeno u protekle 4 godine. Oćeš još primjera?

Page 1 of 8 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ajnštajn je bio musliman
    By Mabus in forum Religija i filozofija
    Replies: 48
    Last Post: 06-06-10, 17:43
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 20:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 09:32
  4. Bosanski musliman jedan od terorista u Madridu?
    By Kontrolor in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 09-04-04, 23:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •