Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 33 of 33

Thread: Sumnjičavo radoznali komšiluk

  1. #26
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Ne znadoh đe ovo da stavim sem ođe. Naime, interesuje me procedura oko prijavljivanja ( kome ) i regulisanja sledeće stvari.

    Evo dva mjeseca u zgradu se uselila žena sa dvoje đece, kao podstanar.
    Već odma počinju u oči da upadaju neuobičajene stvari. Često navraćaju različiti muškarci, zadrže se po sat-dva, nekad i duže i idu. Žena nema niđe regularan posao, niti neki šablon izlazaka i td.

    Đeca su većinom napolje, skoro po čitav dan, od jutra do mraka, u ulicu. Dok žena ima posjete tih muškaraca u sred dana, roletne su spuštene na svaki prozor i vrata, đeca napolje.
    Isto tako, primijetili su komšije da ponekad isto tipovi dođu do ispod prozora, kucnu, ona otvori malo, nešto dodaju iz ruke u ruku i idu.

    Ljudi sumnjaju znate i sami na šta, prostitucija i droga.

    Isto tako, iz stana nikad ne dolazi buka, niti ona ometa druge stanare u nečemu ali nije nikome prijatno da mu se pored vrata dešavaju takve stvari. Đeca izgledaju normalno, nijesu zapuštena i td.
    Zgrada nema skupštinu stanara i sl, nije organizovana ni na koji način.

    Dakle, kome se obratiti u ovakvom slučaju, čija je ovo nadležnost?? Policija će pretpostavljam kazati da čim nikog ne ugrožava, ne reaguju.

    Stan je nedavno kupljen, vlasnika koji ga je izdao ne zna niko od drugih stanara.

    P.S. Takođe bih zamolio ljude da ne lupetaju i nabrajaju imena raznih institucija ( znamo ih sve vrlo dobro ) nego da se javi neko ko je eventualno imao iskustva sa istim stvarima, ili neko kome je struka slične problematike..

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Moze biti da je u pitanju prostitucija, ali culo bi se nesto valjda bez obzira sto je stan u prizemlju.
    Vise mi lici da se ta zena bavi prodajom droge. Dodju, urade se kod nje i idu tako da policija ako bi ih zaustavila i pretresla nista ne bi pronasla, stara fora.
    Samo me buni sledece-kako to da dolaze samo tipovi, da je droga u pitanju bilo bi i zavisnica da navracaju.
    Prijavite policiji ako vas to toliko brine, stvarno nikome ne bi bilo prijatno da mu se diluje droga u ulazu, cak ni ovima sto je brane.
    Meni samo nije jasno kako to da ste primijetili ko joj sve dolazi koliko se zadrzava i sl. Ja znam 3 familije iz mog ulaza, ostale znam samo iz vidjenja ali nemam pojma na kom su spratu. A kamo li da znam ko im sve dolazi i kad

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Forobacaci skalajte malo. Vec je 11 obrisanih postova na ovu temu.
    Lijepo se igrajte.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  4. #28
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    U svemu ovome je najsumnjiviji onaj sto je iskesira stan. Mirise na organizaciju

  5. #29
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    A da ima negdje radoznalijeg komšiluka...tesko da se može naci hm.Pitanja su obicno glupa kao i narod "kako se djeca zovu" ...Dok sam živio na zapadu nikada nisam znao ko su komšije. ali nije me to ni interesovalo.

    Kako neko na forumu rece" pišem li iz iskustva" ..Ovdje se "osjeti" kakav je komsiluk...nema potrebe pitati...

  6. #30
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Najviše me mrzi kada me pitaju kada ce snajka ođe?Kad idemo po talijanku?U Albaniju iz uvoza? Itd
    obično odgovorim
    Može se i kod nas mlada naći,samo ne znam gdje još dvojicu da nađem pa da idem po mladu ?

  7. #31
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    To je taj špijunski mentalitet.

  8. #32
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Uprkos relativno velikom broju stanova u ulazu, nekih 30+, samo se jedan izdaje, velik je, pa ga uzimaju familije. Sreća je kada ti u ulazu žive "prvi vlasnici" stanova, nekako je normalnije stanje, ljudi tu planiraju da budu na duže pa se normalno ponašaju, i održavaju nekretninu, đe se dosta rentira svašta bude.
    U komšiluku u jednom ulazu izdavalo se 7-8 stanova. Izuzev bučnih studenata sa kojima su komšije imali natege, počeli iznajmljivati i neki živopisni likovi sa bijesnim kolima. I počeše kod njih da dolaze neki još živopisniji likovi. Realno, neprijatno, pa da su najkulturniji na svijetu.
    I dosjetiše se stanari kako da to riješe. Zakitili cio ulaz kamerama, a solidno i ispred ulaza.
    Odoše živopisni neđe đe je manje kamera. Rentijeri vjerovatno bili malo tužni jer su živopisni dobro i redovno plaćali, ali jbg.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Usluge U: Zamjena osigurača na matičnoj ploči štampača
    By Slartibarfast in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 10-12-18, 22:34
  2. Prodajem Matične Ploče, Monitore, Grafičke Kartice, Harddiskove, Optike, Napajanja, Računare..
    By ZaPonijeti in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 51
    Last Post: 27-01-14, 10:56
  3. Replies: 10
    Last Post: 03-03-12, 13:20
  4. čečenski otmičari u ško
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 02-09-04, 11:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •