Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 33

Thread: Sumnjičavo radoznali komšiluk

  1. #1
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default Sumnjičavo radoznali komšiluk

    Ne znadoh đe ovo da stavim sem ođe. Naime, interesuje me procedura oko prijavljivanja ( kome ) i regulisanja sledeće stvari.

    Evo dva mjeseca u zgradu se uselila žena sa dvoje đece, kao podstanar.
    Već odma počinju u oči da upadaju neuobičajene stvari. Često navraćaju različiti muškarci, zadrže se po sat-dva, nekad i duže i idu. Žena nema niđe regularan posao, niti neki šablon izlazaka i td.

    Đeca su većinom napolje, skoro po čitav dan, od jutra do mraka, u ulicu. Dok žena ima posjete tih muškaraca u sred dana, roletne su spuštene na svaki prozor i vrata, đeca napolje.
    Isto tako, primijetili su komšije da ponekad isto tipovi dođu do ispod prozora, kucnu, ona otvori malo, nešto dodaju iz ruke u ruku i idu.

    Ljudi sumnjaju znate i sami na šta, prostitucija i droga.

    Isto tako, iz stana nikad ne dolazi buka, niti ona ometa druge stanare u nečemu ali nije nikome prijatno da mu se pored vrata dešavaju takve stvari. Đeca izgledaju normalno, nijesu zapuštena i td.
    Zgrada nema skupštinu stanara i sl, nije organizovana ni na koji način.

    Dakle, kome se obratiti u ovakvom slučaju, čija je ovo nadležnost?? Policija će pretpostavljam kazati da čim nikog ne ugrožava, ne reaguju.

    Stan je nedavno kupljen, vlasnika koji ga je izdao ne zna niko od drugih stanara.

    P.S. Takođe bih zamolio ljude da ne lupetaju i nabrajaju imena raznih institucija ( znamo ih sve vrlo dobro ) nego da se javi neko ko je eventualno imao iskustva sa istim stvarima, ili neko kome je struka slične problematike..

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Last edited by Petronas; 17-06-20 at 21:43.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  2. #2
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Ne znadoh đe ovo da stavim sem ođe. Naime, interesuje me procedura oko prijavljivanja ( kome ) i regulisanja sledeće stvari.

    Evo dva mjeseca u zgradu se uselila žena sa dvoje đece, kao podstanar.
    Već odma počinju u oči da upadaju neuobičajene stvari. Često navraćaju različiti muškarci, zadrže se po sat-dva, nekad i duže i idu. Žena nema niđe regularan posao, niti neki šablon izlazaka i td.

    Đeca su većinom napolje, skoro po čitav dan, od jutra do mraka, u ulicu. Dok žena ima posjete tih muškaraca u sred dana, roletne su spuštene na svaki prozor i vrata, đeca napolje.
    Isto tako, primijetili su komšije da ponekad isto tipovi dođu do ispod prozora, kucnu, ona otvori malo, nešto dodaju iz ruke u ruku i idu.

    Ljudi sumnjaju znate i sami na šta, prostitucija i droga.

    Isto tako, iz stana nikad ne dolazi buka, niti ona ometa druge stanare u nečemu ali nije nikome prijatno da mu se pored vrata dešavaju takve stvari. Đeca izgledaju normalno, nijesu zapuštena i td.
    Zgrada nema skupštinu stanara i sl, nije organizovana ni na koji način.

    Dakle, kome se obratiti u ovakvom slučaju, čija je ovo nadležnost?? Policija će pretpostavljam kazati da čim nikog ne ugrožava, ne reaguju.

    Stan je nedavno kupljen, vlasnika koji ga je izdao ne zna niko od drugih stanara.

    P.S. Takođe bih zamolio ljude da ne lupetaju i nabrajaju imena raznih institucija ( znamo ih sve vrlo dobro ) nego da se javi neko ko je eventualno imao iskustva sa istim stvarima, ili neko kome je struka slične problematike..

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Sam reče da ni ona ni njeni gosti ne prave probleme pa me interesuje šta koji moj taj divni komšiluk interesuje koliko ona U SVOM STANU ima gostiju
    Kažeš "da je stan nedavno kupljen i da vlasnika niko nije upoznao" Možda je vlasnik upoznat kakvi idioti žive u zgradi pa se drži dalje od njih
    I to prisluškuju da li iz stana dolazi neka buka . PI, STOKE
    Last edited by Rakun; 17-06-20 at 22:34.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. The Following 5 Users Say Thank You to Rakun For This Useful Post:


  4. #3
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Brao vi ga. Predobri postovi.
    Fidele molim te počisti ovaj spam. Evo još jednom da zamolim ljude kojima je dosadno da batale komentarisanje.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  5. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Brao vi ga. Predobri postovi.
    Fidele molim te počisti ovaj spam. Evo još jednom da zamolim ljude kojima je dosadno da batale komentarisanje.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Očistio sam ja.

    Momci, mislim da ova tema nije za forice.
    Ipak se priča o vrlo prisutnom problemu u našem društvu, koji na žalost nije adekvatno percipiran ni u samom društvu, a ni kod institucija.
    Last edited by hercules; 17-06-20 at 23:15.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #5
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Zahvaljujem.
    Ne znam kome može bit smiješno ovo, pogotovo jer ođe nije fokus na tu ženu no na njenu đecu koju očigledno šalje na luftiranje po cio dan dok ona ima "sastanke".
    I što vrlo vjerovatno imaju majku koja je narkomanski zavisnik.
    Ima na forumu bistrih momaka, da se ponosimo.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Last edited by Petronas; 17-06-20 at 23:05.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  7. The Following User Says Thank You to Petronas For This Useful Post:


  8. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Možda je majka maserka...bez zezanja...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. The Following 4 Users Say Thank You to KRKNA For This Useful Post:


  10. #7
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Ima na forumu bistrih momaka, da se ponosimo.
    I žena...



    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  11. #8
    Join Date
    May 2015
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Pa druze ti neces da saslusas.
    Kako ti Krkna kaze mozda zena maserka.Sto ne probate da saznate ime,prezime pa se malo raspitate.
    Kako sam kazao nemas kome drugo da se obratis osim policiji i to da uhvatis neku vezu to ti je 100%
    I treba da uvedete skupstinu stanara pa bi sve lakse bilo.Prije svega to vam je zakonska obaveza.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  12. #9
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Utoka View Post
    Pa druze ti neces da saslusas.
    Kako ti Krkna kaze mozda zena maserka.Sto ne probate da saznate ime,prezime pa se malo raspitate.
    Kako sam kazao nemas kome drugo da se obratis osim policiji i to da uhvatis neku vezu to ti je 100%
    I treba da uvedete skupstinu stanara pa bi sve lakse bilo.Prije svega to vam je zakonska obaveza.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Evo još da odgovorim i na ovu nebulozu, i da sačekamo neki racionalan predlog.
    Žena nije maserka. Jednom sam je vidio jer je to u zgradu đe mi žive roditelji, i izgleda kao zavisnik sa stažom što vjerovatno i jeste.
    Da imam vezu u policiju ne bih pitao ođe, a i možda ne treba baš za sve živo u ovom društvu veza?
    Smatram da sam jasno iznio ovo, i ko ima neki smislen predlog iznijeće ga, a prekidam da odgovaram na ovakve gluposti.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  13. #10
    Join Date
    May 2015
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Evo još da odgovorim i na ovu nebulozu, i da sačekamo neki racionalan predlog.
    Žena nije maserka. Jednom sam je vidio jer je to u zgradu đe mi žive roditelji, i izgleda kao zavisnik sa stažom što vjerovatno i jeste.
    Da imam vezu u policiju ne bih pitao ođe, a i možda ne treba baš za sve živo u ovom društvu veza?
    Smatram da sam jasno iznio ovo, i ko ima neki smislen predlog iznijeće ga, a prekidam da odgovaram na ovakve gluposti.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Ti si stvarno malo ogranicen.Nisi nidje napisao da se vidi da je narkomanka.
    Ne znam kome mislis da treba da se obratis.
    Socijalnom ne mozes,djeca prava,zdrava itd.
    Probaj i bez veze da se obratis policiji.
    Ne znam kakav odg ocekujes i kakvo resenje da ti drugo neko da na forum.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  14. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Kako si počeo prvu turu čašćavanja, evo i ja da obrnem jednu, ne volim da se grebem na tuđ' račun - Gdin isfrustrirani (mada si meni vazda djelovao korektno, no potpuno je legitimno da se zaj*bem u procjeni, praštaj) vjerovatno očekuje da 'nemajku' svi popljujemo samo na osnovu onoga što je on rekao, pa se olako usuđuje i da daje dijagnoze ovuda.
    Lično poznajem ženu koja masira uglavnom muškarce (uglavnom sportiste), radi im depilacije i dnevno prodefiluje barem 10-ak njih kroz njen prostor. E, možeš zamisliti što ljudi, koji ne znaju čime se bavi, misle za nju i kako usta ispiraju.
    Koliko god ti bilo žao đece, koju vaspitava ulica (evo sad ne valja kad su đeca po vas dan napolje, ne valja kad drežde po cijeli dan za kompjuterom), zasad, po tvojim riječima, ona ne pokazuju znake neuhranjenosti, zanemarenosti, majka ne pravi nikakve probleme, graju, buku, može vrlo lako ona tebe da tuži za uznemiravanje i klevetu (da, to je ta demokratija koju svi podržavamo, pa lopova ne možeš olešiti od batina, jer će te on tužiti i sl.)...
    Ne znam kakvu podršku i empatiju očekuješ? Ti sumnjaš da se ona bavi nečim nelegalnim, nijesi je uhvatio u direktnoj akciji bilo koje nezakonite vrste, sve se bazira na sumnji, ja skoro svaki dan po kvartu gledam 'razmjenu dobara' pacijenata - narkomana i apotekara - dilera, i NIKO IM NIŠTA NE MOŽE, niti se od nadležnih pokušavaju dovesti u red kazneno-popravnim mjerama...Javna je tajna, tj.svi znamo ko su gradske elitne prostitutke, mafijaši, kamataši, narkodileri, pa šetaju kao da su narodni heroji...Teško da mi tu išta možemo, osim da se klonimo takvih, jer su nam zakoni nakaradni...
    Ne vjeruješ instituacijama, policiji, ona svojim načinom života i funkcionisanjem vama bode oči, pa što očekuješ, kao tebi mudru reakciju, na svoj kontradiktorni post?
    Evo, probaj da se približiš đeci (ne znam koje su godište), popričaj s njima čisto neobavezno uz fudbal ispred zgrade i sl. nešto moraš primijetiti po ponašanju, načinu priče i sl...Pokušaj s anonimnom prijavom. Ukoliko se ispostavi ovo što pišeš i na šta sumnjaš kao tačno, onda ćeš se morati obratiti onima kojima 'ne vjeruješ', jer ne vidim ko bi drugi bio nadležan za takve slučajeve...
    Lijepo je od tebe što si zabrinuti komšija, vjerujem da si i savjestan građanin, ali nije lijepo što si nervozan i etiketiraš ovuda .
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. The Following 14 Users Say Thank You to KRKNA For This Useful Post:


  16. #12
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Očistio sam ja.

    Momci, mislim da ova tema nije za forice.
    Ipak se priča o vrlo prisutnom problemu u našem društvu, koji na žalost nije adekvatno percipiran ni u samom društvu, a ni kod institucija.

    Da li ta žena pravi sranja ? NE !
    Da li njeni gosti prave sranja ? NE !
    Da li su joj đeca nenormalna ? NE !
    Da li su joj đeca neuhranjena ? NE !
    Da li su đeca zlostavljana ? NE !


    Ko smatra da je njegova sveta ljudska dužnost da zabada nos u njen život ? RETARDI IZ KOMŠILUKA !

    SVOJ POSA'
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. The Following 4 Users Say Thank You to Rakun For This Useful Post:


  18. #13
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    kad neko ubija boga u zeni, svi okrecu ledja, nije njihov posao jer, boze moj, to ne utice na njih. i niko ne razmislja kako je djeci. u to se ni prijatelj ne bi umijesao, a u sve ostalo, evo ih u prvom redu.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #14
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    @Petronas , stanari imaju način. Ako sumnjate u nezakonite radnje jedini nacin je prijava. Zapravo to je vasa duznost kao uzornih gradjana. Posle čiko inspektor zove na razgovor i provjerava navode na licu mjesta. Nema tu sta dalje da se prica. Ne vidim tu neki problem ili nedoumicu.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  20. #15
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Koliko god ti bilo žao đece, koju vaspitava ulica (evo sad ne valja kad su đeca po vas dan napolje, ne valja kad drežde po cijeli dan za kompjuterom), zasad, po tvojim riječima, ona ne pokazuju znake neuhranjenosti, zanemarenosti, majka ne pravi nikakve probleme, graju, buku, može vrlo lako ona tebe da tuži za uznemiravanje i klevetu (da, to je ta demokratija koju svi podržavamo, pa lopova ne možeš olešiti od batina, jer će te on tužiti i sl.)...

    Evo, probaj da se približiš đeci (ne znam koje su godište), popričaj s njima čisto neobavezno uz fudbal ispred zgrade i sl. nešto moraš primijetiti po ponašanju, načinu priče i sl...Pokušaj s anonimnom prijavom. Ukoliko se ispostavi ovo što pišeš i na šta sumnjaš kao tačno, onda ćeš se morati obratiti onima kojima 'ne vjeruješ', jer ne vidim ko bi drugi bio nadležan za takve slučajeve...
    Lijepo je od tebe što si zabrinuti komšija, vjerujem da si i savjestan građanin, ali nije lijepo što si nervozan i etiketiraš ovuda .
    Треба имати у виду да би се та дјеца могла одузети мајки, и дати у дом, или хранитељску породицу, па видјети шта је горе а шта боље?
    Мислим да како Кркна рече треба реаговати ако се види да дјеца ту страдају, а ово друго, ако вам не ствара проблеме у згради осим нелагодности, оставити на миру.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  21. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  22. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Da li ta žena pravi sranja ? NE !
    Da li njeni gosti prave sranja ? NE !
    Da li su joj đeca nenormalna ? NE !
    Da li su joj đeca neuhranjena ? NE !
    Da li su đeca zlostavljana ? NE !


    Ko smatra da je njegova sveta ljudska dužnost da zabada nos u njen život ? RETARDI IZ KOMŠILUKA !

    SVOJ POSA'
    Ne znam što si mene citirao, možda greškom, ali nebitno svakako treba prijaviti nasilje u porodici.
    Nije to zabadanje nosa u tuđi život, jer sjutra maltretirana žena može bit sestra, kćerka, unuka i slično. A sve su nećije kćerke, unuke i sestre.
    Ne znam za druge i ne zanima me, ali ja sebe ne bih mogao pogledat u ogledalo da se oglušim o tako nešto.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #17
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne znam što si mene citirao, možda greškom, ali nebitno svakako treba prijaviti nasilje u porodici.
    Nije to zabadanje nosa u tuđi život, jer sjutra maltretirana žena može bit sestra, kćerka, unuka i slično. A sve su nećije kćerke, unuke i sestre.
    Ne znam za druge i ne zanima me, ali ja sebe ne bih mogao pogledat u ogledalo da se oglušim o tako nešto.
    Račeno je da nema nasilja i maltretiranja. Čak ni buke


    Žena je sumljiva zato što ne śedi na klupi ispred zgrade i tračari sa komšijama
    Last edited by Rakun; 19-06-20 at 17:40.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #18
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Objekat je pod video nadzorom komsija..
    Iskreno mislim da treba da uzmes nesto pametnije da radis no da gledas sto radi zena koja nikome ne smeta..
    Uzmi čitaj nešto, sidji sa prozora.

  25. The Following 3 Users Say Thank You to kupus For This Useful Post:


  26. #19
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    pored mene komsije oce jedno drugom glavu da slome a mene bas briga pravo da vam recem njihov zivot ,njihova intima pa nek glave polome

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  28. #20
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Ne znadoh đe ovo da stavim sem ođe. Naime, interesuje me procedura oko prijavljivanja ( kome ) i regulisanja sledeće stvari.

    Evo dva mjeseca u zgradu se uselila žena sa dvoje đece, kao podstanar.
    Već odma počinju u oči da upadaju neuobičajene stvari. Često navraćaju različiti muškarci, zadrže se po sat-dva, nekad i duže i idu. Žena nema niđe regularan posao, niti neki šablon izlazaka i td.

    Đeca su većinom napolje, skoro po čitav dan, od jutra do mraka, u ulicu. Dok žena ima posjete tih muškaraca u sred dana, roletne su spuštene na svaki prozor i vrata, đeca napolje.
    Isto tako, primijetili su komšije da ponekad isto tipovi dođu do ispod prozora, kucnu, ona otvori malo, nešto dodaju iz ruke u ruku i idu.

    Ljudi sumnjaju znate i sami na šta, prostitucija i droga.

    Isto tako, iz stana nikad ne dolazi buka, niti ona ometa druge stanare u nečemu ali nije nikome prijatno da mu se pored vrata dešavaju takve stvari. Đeca izgledaju normalno, nijesu zapuštena i td.
    Zgrada nema skupštinu stanara i sl, nije organizovana ni na koji način.

    Dakle, kome se obratiti u ovakvom slučaju, čija je ovo nadležnost?? Policija će pretpostavljam kazati da čim nikog ne ugrožava, ne reaguju.

    Stan je nedavno kupljen, vlasnika koji ga je izdao ne zna niko od drugih stanara.

    P.S. Takođe bih zamolio ljude da ne lupetaju i nabrajaju imena raznih institucija ( znamo ih sve vrlo dobro ) nego da se javi neko ko je eventualno imao iskustva sa istim stvarima, ili neko kome je struka slične problematike..

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Slika i prilika teške boleštine i malograđanštine crnogorske. Znači, povučena žena, svoj posao, nema buke, ne smeta nikom, i OPET JE KOMŠIJAMA UPALA U OKO?!

    Hahahaha aoooo pakao, a ne može ovo. Pa ja bih te tužio, pa kožu bi ti sa leđa skinuo. Čuješ jbt, žena se iz stana knjigovodstvom npr može baviti, a stanari je kurvom proglašavaju.

    PAKAO. Pazite, možda baje pa su joj to mušterije, može vam kakvu vradžbinu bačit, pa da ti protoči wc od komšije na plafon. Zaebano.

    P. S. Jedini koji ovdje krše zakon ste vi jer nemate skupštinu stanara, a to ste zakonski obavezni, i podliježe jednoj solidnoj novčanoj kazni. Naopak narod.
    Last edited by Outcasted; 19-06-20 at 18:36.

  29. The Following User Says Thank You to Outcasted For This Useful Post:


  30. #21
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,623
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Ako izdaje fiskalne račune za masažu,ne mo'š joj ništa,a i što bi.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  31. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  32. #22
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ja sam saglasna sa tim da ova tema nije za sprdnju ali si i ti Petronas malo nervozan baš izvrijeđa narod...ne vidim kako se može prijaviti neko ko ne pravi probleme...realno i vi malo pretjerujete sa tim što napadoste momka da straažari i preži kad će ko ući i koliko će ostati...prvo, kaže da mu roditelji tu žive, kapiram da je komšiluk ili jedna radoznala komšinica skontala da se nešto neobično događa u ulazu i od jedne do druge vijesti se prošire (ne bi da je neko doktorirao, ali pošto je riječ o drogi i prostituciji a to je omiljena zanimacija našega naroda generalno...) toako da ne moraš biti radoznao do tebe će vijest stići...a pravo da vam kažem da mi neko kaže da mu se čini da se odvija prostitucija u stan pored mene, ja bih se zabrinula i bih propratila i možda malo prije nego inače primijetila i boj posjetilaca i sl...ruku na srce i ja sam imala slučaj dje su djeca bukvalno ispred zgrade po cijeli dan bila bez kontrole recimo beby boy od godinu i curica koja je imala 7 možda...e sad ovdje majka nije bila u "biznisu" te vrste nego ih je sama podizala radila bukvalno 15 h ...ko kaže da se to ne tiče komšiluka, nije u pravu, jer bilo je situacija da dijete od 6 ili 7 godina, nosa brata od nepunu godinu sa 40 temperaturom, koji vrišti od plača oko zgrade...nema osobe koja bi na to zažmurila...a bilo je takvih situacija mnooogo.....a bivalo je da se iz škole dođe da se ne može u kuću ući i slično....pravo da vi rečem ta su đeca danas odrasli ljudi, ispali su bolji no mnogi koji su imali i pažnje i svega... ne možeš baš potpuno biti po strani, a iako su ta đeca sama rasla kako biti odgovoran i prijaviti kad se muči žena? A to je bio školski primjer đece koja su trebala biti oduzeta jer su potpuno bez nadzora...eto tako da ne osuđujte čovjeka a savjet ti nemam brate....nije prijatno Ako ej droga i prostitucija tu odmah ima svašta a đeca ti se tu igraju i prolaze...nije baš ni da je bezazleno ako je stvarno tako transparentno da su u igri droga i prostitucija....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  33. #23
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Mi smo bas suprotno od naslova, niti smo radoznali i niti nas previse zanima ko sta radi, ali bila je situacija da su se odma posle nas doselila familija sa dvoje odraslo djece, nedugo zatim pocela svadja, ali svadja divljacka, lomi se po kuci, zena zapomaze, vrhunac je bila jedna noc kad je ova zena izasla na balkon i kukala, plakala, moja gospodja nazove policiju, ko zna sta se moze desiti, cujemo, a ne reagujemo i stvarno dodju brzo, ali izgleda samo opomena bila. Nastavilo se divljanje i posle i bas smo se plasili da ih na pobije cojek sve po kuci, ali smo prestali brinuti kad smo tu komsinicu sreli dva puta sa punom kesom limenki piva
    Posle smo razaznali da i ona vristi, galami na njega, skontali smo da je to njihovo normalno stanje.
    I dalje je doslovno svaki drugi dan svadja, ali nijesmo neke tezine pa smo i navikli na to, sta da se radi.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  34. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  35. #24
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Nije tema, ali u mom slucaju je vise potreba zivot u stanu nego zelja.
    Kao sto sam rekao, cim djevojke stasaju to njima ostavljam, ja se povlacim u zelenije krajeve

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  36. #25
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    obećava ova tema našao sam neku - nesnosne komšije i post decenije na forumu ali tema je zatvorena pa ne mogu ovdje da ga postavim


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Usluge U: Zamjena osigurača na matičnoj ploči štampača
    By Slartibarfast in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 10-12-18, 22:34
  2. Prodajem Matične Ploče, Monitore, Grafičke Kartice, Harddiskove, Optike, Napajanja, Računare..
    By ZaPonijeti in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 51
    Last Post: 27-01-14, 10:56
  3. Replies: 10
    Last Post: 03-03-12, 13:20
  4. čečenski otmičari u ško
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 02-09-04, 11:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •