Results 1 to 5 of 5

Thread: Prezervativi

  1. #1
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Prezervativi

    Da li koristite prezervative? Kako procjenjujete da li da koristite kondom s nekom osobom ili pak ne? Da li vas je vise strah od trudnoce ili polnih bolesti?

    Ja znam da 99,9% muskaraca ne voli da koristi kondome zbog svima poznatih razloga ali da bi se sacuvali moramo ga staviti. Iz mog dosadasnjeg iskustva primijetio sam da ni djevojke ga ne vole, do sad u mom skromnom seksualnom zivotu samo je jedna pitala imam li kondome i to jako postujem jer je vodila racuna o svome zdravlju. Ovo ostalo sve dibidus, nijednoj to nije bilo na pameti, pa kad vide kondom zacude se sto ga stavljam. Iskreno, mene boli uvo za trudnocu jer vadim na vrijeme, a i da se desi nije smak svijeta, ali od hiva me strah nenormalno. Ono sto se moze izlijecit nije toliko strasno.
    Desavalo mi se cak da mi se djevojka koja radi u sudu i koja je obrazovana kaze “e neces me s tom plastikom ebat”. A ne zna me dobro, dje je mozak drugarice?

    Uglavnom, kako procjenjujete da li da ga stavite ili ne jer ni zanimanje ni status u drustvu nije garancija da ta osoba nema neku polnu bolest?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 16-06-20 at 13:36.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Ozenis se druze, i ne stavljas ga vise.
    Mada ga i mnogo manje "stavljas". Postoji legenda da je zenidba put do redovnog seksa...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to konzul For This Useful Post:


  4. #3
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Ozenis se druze, i ne stavljas ga vise.
    Mada ga i mnogo manje "stavljas". Postoji legenda da je zenidba put do redovnog seksa...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Eto i kad dodje do uskracivanja sexa onda postoje izleti u braku, tako da je ovo tema i za ozenjene/udate


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. #4
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ovo je ogroman problem,nastao 90-ih...koliko samo propushtenih bash zbog ovoga,Ultrathin se pokazao kad najbolji ako vec mora,ali opet to nikako nije to.
    Shto se tiche sexa u braku ili dugoj vezi,neko je davno rekao da je to isto kao da legnesh u krevet sa bratom...jedna,iskljuchivo jedna veza duga mi je bila da se strast nije nikad ugasila,dodushe bilo je perioda od nekoliko mjeseci da se nismo gledali.
    ...

  6. #5
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    1,075
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Ako sam dugo vremena sa djevojkom u vezi onda ga ne koristim, i ako planiram brak sa tom djevojkom, u drugom slucaju sex na jednu noc ili dvije ili tri, onda naravno sa kondomom


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •