Page 99 of 487 FirstFirst ... 49899596979899100101102103109149199 ... LastLast
Results 2,451 to 2,475 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #2451
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ja ne razumijem najbolje spot URA. Jel ono poručuju da će CG biti u građanskom ratu ako ih ne zaokružimo?

  2. #2452
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Evo Borba udara na čežnju svim ljubiteljima anketa. Vele imali su uvid u ipsosovu anketu, ali neće sad to da otkriju no za koji dan.
    Dps 36, a ove dvije koalicije su zajedno blizu dps, radi lakšeg računanja uzecemo da imaju 34. Znaci 70 posto, opet radi lakšeg računa uzmemo manjine 10 posto. Znaci ostaje 20 posto za URU, SD i SDP, a vele i da je URA najjača od ove tri.
    Treba to sad nekako prerasporedit ��
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  3. #2453
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Ja ne razumijem najbolje spot URA. Jel ono poručuju da će CG biti u građanskom ratu ako ih ne zaokružimo?
    Svako vidi ono sto mu milo...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  4. #2454
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default





    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  5. #2455
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Evo Borba udara na čežnju svim ljubiteljima anketa. Vele imali su uvid u ipsosovu anketu, ali neće sad to da otkriju no za koji dan.
    Dps 36, a ove dvije koalicije su zajedno blizu dps, radi lakšeg računanja uzecemo da imaju 34. Znaci 70 posto, opet radi lakšeg računa uzmemo manjine 10 posto. Znaci ostaje 20 posto za URU, SD i SDP, a vele i da je URA najjača od ove tri.
    Treba to sad nekako prerasporedit ��
    Al vele da je radjena prije stvaranje koalicije sa SNP, Pravom i ostalima a koji nose minimum 5-7% glasova

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  6. #2456
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Forumaši
    Preko 150 obrisanih postova, mnogo ifrakcija a i nekoliko banova (neko da se malo ohladi neko i malo duze) je rezultat vaše pisanije ovih dana...manite se Balkanskih i svjetskih a i gradjanskih ratova, u 21. smo vijeku, tema su izbori i molim vas da to ispostujete, necu dozvoliti da se opet ovoliko off-a nakupi a ni prodje nekaznjeno! Takodje, zamoliću ove ČeGevare da ne likuju i ne pozivaju na nemire i rušenje!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. The Following 6 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  8. #2457
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Da ponovim. Izbori su vrata za buducnost. Istorija je za nama i nema sto da joj se okrecemo, nije lijepa.
    Dajte da bar imamo bolju buducnost.
    Skoro pa niko da takne ekonomske teme i kakvu nam je jamu DPs iskopao ovih 30 godina...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  9. #2458
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Šetalište u Petrovcu 800metara koštalo preko 8 miliona i još nije završeno.

    https://www.google.com/amp/s/www.vij...m-miliona-eura

    @wulfy jel ovo onaj isti Medigović što ga je sad Divanović postavio na neku javnu funkciju?

    Evo demokrate pišu o Onogoštu

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/45...je-comp-comerc

    A koliko je ovakvih priča. More cijelo, dje god zagrebeš pljačka naše imovine i naših para (svih građana jer to su naše pare a ovi na vlasti bi trebali da budi menadžeri da u naše ime i u našu korist upravljaju sa time).

    Možura rekoše 120 miliona subvencija ugovoreno.

    Samo ovakve otimačine da se zaustave i veliki bi napredak bio u odnosu na postojeće stanje, a boljitak bi svi osjetili.

    Ali vi koji glasate DPS, a koji znate za sve što se radi, ga glasate zbog?? Jel strah od gubitka posla? Jeste li toliko nesigurni u svoje znanje?

    Što će vaša djeca da rade? Oćete li da ih učite da pognu glavu i da samo klimaju? Jel to želite svojoj djeci?

    O najvećem kanceru Crne Gore, SDu i BSu ne želim ni da trošim riječi

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  10. The Following 13 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  11. #2459
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Šetalište u Petrovcu 800metara koštalo preko 8 miliona i još nije završeno.

    https://www.google.com/amp/s/www.vij...m-miliona-eura

    @wulfy jel ovo onaj isti Medigović što ga je sad Divanović postavio na neku javnu funkciju?

    Evo demokrate pišu o Onogoštu

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/45...je-comp-comerc

    A koliko je ovakvih priča. More cijelo, dje god zagrebeš pljačka naše imovine i naših para (svih građana jer to su naše pare a ovi na vlasti bi trebali da budi menadžeri da u naše ime i u našu korist upravljaju sa time).

    Možura rekoše 120 miliona subvencija ugovoreno.

    Samo ovakve otimačine da se zaustave i veliki bi napredak bio u odnosu na postojeće stanje, a boljitak bi svi osjetili.

    Ali vi koji glasate DPS, a koji znate za sve što se radi, ga glasate zbog?? Jel strah od gubitka posla? Jeste li toliko nesigurni u svoje znanje?

    Što će vaša djeca da rade? Oćete li da ih učite da pognu glavu i da samo klimaju? Jel to želite svojoj djeci?

    O najvećem kanceru Crne Gore, SDu i BSu ne želim ni da trošim riječi

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Pa ovo je klasična opoziciona priča.
    Vade se neki dokazi da se odje lopinja, da je korupcija velika. A to zna svako.
    Onda priča da toga nema nama bi svanulo. Nama ovakvima bi svanulo? Pa odje se samo čeka da dodje i tvojih 5 minuta.
    Pa slijedi udaranje na savjest glasacu DPS. A on bolje zna što se sve radi nego ti.
    Buducnost naše djece i prozivanje roditelja da li oni žele dobro svojoj djeci. Žele vjeruj mi i žele da utiču na to više nego sto je normalno.
    Gadjenje prema SD karijeristima ili BS mašini za zapošljavanje. Pa “rat” za Budvu je i nastao zbog zaposljenje x 4 glasa. Nema tu dobrih, a ni naivnih, svako u skladu sa mogućnostima i snagom.

    Ono sto u Crnoj Gori čovjek može da uradi je da svojim primjerom pokuša da doprinese. Da se ponaša civilizovano, da radi pošteno i pokuša sebe da stručno unaprijedi onoliko koliko misli da treba, da vaspita svoju djecu i pokuša da ih usmjeri shodno njihovim talentima i interesovanjima. Kad bi većina tako, đe bi nam kraj bio.
    Last edited by 17.posa; 10-08-20 at 21:33.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  12. #2460
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Pa ovo je klasična opoziciona priča.
    Vade se neki dokazi da se odje lopinja, da je korupcija velika. A to zna svako.
    Onda priča da toga nema nama bi svanulo. Nama ovakvima bi svanulo? Pa odje se samo čeka da dodje i tvojih 5 minuta.
    Pa slijedi udaranje na savjest glasacu DPS. A on bolje zna što se sve radi nego ti.
    Buducnost naše djece i prozivanje roditelja da li oni žele dobro svojoj djeci. Žele vjeruj mi i žele da utiču na to više nego sto je normalno.
    Gadjenje prema SD karijeristima ili BS mašini za zapošljavanje. Pa “rat” za Budvu je i nastao zbog zaposljenje x 4 glasa. Nema tu dobrih, a ni naivnih, svako u skladu sa mogućnostima i snagom.

    Ono sto u Crnoj Gori čovjek može da uradi je da svojim primjerom pokuša da doprinese. Da se ponaša civilizovano, da radi pošteno i pokuša sebe da stručno unaprijedi onoliko koliko misli da treba, da vaspita svoju djecu i pokuša da ih usmjeri shodno njihovim talentima i interesovanjima. Kad bi većina tako, đe bi nam kraj bio.
    Sve je ovo 100% tacno, samo mi nije jasno dje ovde dolazi glasanje dps-a?
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  13. #2461
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Sve je ovo 100% tacno, samo mi nije jasno dje ovde dolazi glasanje dps-a?
    Ti sebe preispitujes zašto glasaš DPS?
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  14. #2462
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Ti sebe preispitujes zašto glasaš DPS?
    Ti si se u svom prethodnom postu postavio kao glasac dps, mozda grijesim ali ovo "klasicna opoziciona prica" sam tako shvatio.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  15. #2463
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ti si se u svom prethodnom postu postavio kao glasac dps, mozda grijesim ali ovo "klasicna opoziciona prica" sam tako shvatio.
    Ovo sto si boldovao je moj način borbe za bolje drustvo, a klasična opoziciona priča mi je bas besmislena. DPS sam gore pominja, ali ne afirmativno.
    Last edited by 17.posa; 10-08-20 at 21:51.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  16. #2464
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    E pa to o cemu ti pricas je stvar koja se ne mijenja preko noci, treba da prodje dosta vremena, citava jedna generacija, da bi narod promijeno nacin razmisljanja.
    Ali mi se ne cini da taj proces moze da pocne dok ove krvopije ne sjasu sa vlasti, nije niko naivan da misli da bi se promijenom vlasti sve okrenulo za 180% ali ja mislim da je to prvi korak.
    Svaku narednu vlast cemo lakse smijeniti, prvo jer ne bi imao ni jednu partiju koja bi imala dominantno najveci broj glasova, a drugo jer bi im trebalo vremena da puste korijenje i naprave masineriju koju ima dps.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  17. The Following User Says Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  18. #2465
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    E pa to o cemu ti pricas je stvar koja se ne mijenja preko noci, treba da prodje dosta vremena, citava jedna generacija, da bi narod promijeno nacin razmisljanja.
    Ali mi se ne cini da taj proces moze da pocne dok ove krvopije ne sjasu sa vlasti, nije niko naivan da misli da bi se promijenom vlasti sve okrenulo za 180% ali ja mislim da je to prvi korak.
    Svaku narednu vlast cemo lakse smijeniti, prvo jer ne bi imao ni jednu partiju koja bi imala dominantno najveci broj glasova, a drugo jer bi im trebalo vremena da puste korijenje i naprave masineriju koju ima dps.
    Postoji mogućnost političke nestabilnosti (ako nijedna partija ne bi imala dominaciju), jer znamo kako se ove naše partije vole izmedju sebe, DPS nije potreban da neki poslanici gadjajuu Ranka Krivokapića flašom u Skupštinu i da mu viču "ustašo", a toga će biti sve i da DPS potpuno nestane, dok god postoje Crnogorci koji žele obnovu svoje Crkve do tada će postojati pogrdan naziva za njih: "ustaše".

    Drugo, ako ta politička nestabilnost potraje malo duže, deceniju ili dvije, isti ti ćeš postati nostalgičan za ovim današnjim "krvopijama". O Milo će se onda ljepše pričati nego li o Titu, jer ipak on nije slao ljude na Goli Otok niti je bio odgovoran za situacije kao Zidani Most itd.

  19. #2466
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Daj molim te, ovo si ti dodao "o zaposljavanju Srba". Djukanović je rekao da "građani Crne Gore, bilo koje nacionalnosti" ne mogu bit zapošljeni u državne organe ako rade suprotno nacionalnim interesima Crne Gore. Ja sam te pitao da mi daš neku izjavu ljudi iz vladajućeg DPS-a da uporedimo njihov crnogorski nacionalizam sa izjavama srpskih nacionalista poput Amfilohija dje kaže da su Crnogorski "komunistički nakot" i ti ovakav post objavljuješ. Ovo što radiš je spinovanje i podmećanje.
    Ne izmisljaj. Taj dio intervjua se odnosio na zalbe kako su Srbima ugrozena prava u Crnoj Gori. Ovo je bio njegov odgovor.

    Ili ces mozda tvrditi da je Djukanovic pricao kako ne moze da se da siri prostor za rad u drzavnim organima Crnogorcima, ili Bosnjacima.

  20. #2467
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Jovović: Lekić je privatizovao stranku, cilj mu je da osigura još jedan poslanički mandat

    Demos: Ostajemo ozbiljna antirežimska stranka, sposobna da se zaštiti od zalutalih i ubačenih


    Jedina prosrpska gradjanska opcija je dozivjela svoj totalni krah. Demos. Kakav trosak energije na ego jednog covjeka.

    On je lansirao DF iz nebitnog u najbitniji opozicioni faktor. Sad je s Demokratama. A SNP tj Demokrate su s DF-om.

    Zasto oni nisu jedna koalicija kad ocigledno imaju isto biracko tijelo?

  21. #2468
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Ubijedio si me za Adžića, neprimjerene izjave daje, praktično vrijedja. Eto, barem smo ovom diskusijom došli do saznanja ko su crnogorski nacionalisti na javnoj sceni.

    P.S. Niko iz vladajućeg DPS-a ovakve izjave ne daje. Adžić je opozicija koliko ja znam.

    Markovic: "Radi se o tome na kojim temeljima Crna Gora želi da gradi svoju kuću: na antifašističkim ili na svetosavskim? Jedno s drugim ne ide nikako."

    Ispada svetosavlje fasizam. Bas bih volio da vidim reakcije da se usudio da to kaze o šiitskom učenju.

  22. #2469
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne izmisljaj. Taj dio intervjua se odnosio na zalbe kako su Srbima ugrozena prava u Crnoj Gori. Ovo je bio njegov odgovor.

    Ili ces mozda tvrditi da je Djukanovic pricao kako ne moze da se da siri prostor za rad u drzavnim organima Crnogorcima, ili Bosnjacima.
    Zasto Srbi nisu u vlasti kao svi ostali u Crnoj Gori? Zasto nema niti 1 mandat za nekoga ko bi usao u vlast?

    Kako je moguce da svi Srbi misle isto? To mi je uvijek bilo fenomenalno. Ne moze se nac 10,000 ljudi koji su Srbi i prodali bi se ka ovih 180,000 Crnogoraca, Albanaca, Hrvata i Bosnjaka

    Tu nesto nije bas logicno. Jer i na Kosovu se nadjose neki Srbi koji podrzase Albance ali u Crnoj Gori jok.

  23. #2470
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Šetalište u Petrovcu 800metara koštalo preko 8 miliona i još nije završeno.

    https://www.google.com/amp/s/www.vij...m-miliona-eura

    @wulfy jel ovo onaj isti Medigović što ga je sad Divanović postavio na neku javnu funkciju?

    Evo demokrate pišu o Onogoštu

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/45...je-comp-comerc

    A koliko je ovakvih priča. More cijelo, dje god zagrebeš pljačka naše imovine i naših para (svih građana jer to su naše pare a ovi na vlasti bi trebali da budi menadžeri da u naše ime i u našu korist upravljaju sa time).

    Možura rekoše 120 miliona subvencija ugovoreno.

    Samo ovakve otimačine da se zaustave i veliki bi napredak bio u odnosu na postojeće stanje, a boljitak bi svi osjetili.

    Ali vi koji glasate DPS, a koji znate za sve što se radi, ga glasate zbog?? Jel strah od gubitka posla? Jeste li toliko nesigurni u svoje znanje?

    Što će vaša djeca da rade? Oćete li da ih učite da pognu glavu i da samo klimaju? Jel to želite svojoj djeci?

    O najvećem kanceru Crne Gore, SDu i BSu ne želim ni da trošim riječi

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Kadrovska politika u zadnje dvije nedjelje u Budvi... ima tu dosta imena iz OKG (ili dokazano ili je postupak još uvjek u izviđaju), no, to nijr ništa neočekivano

    Sent from my Motorola 8400

  24. #2471
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Ono sto u Crnoj Gori čovjek može da uradi je da svojim primjerom pokuša da doprinese. Da se ponaša civilizovano, da radi pošteno i pokuša sebe da stručno unaprijedi onoliko koliko misli da treba, da vaspita svoju djecu i pokuša da ih usmjeri shodno njihovim talentima i interesovanjima. Kad bi većina tako, đe bi nam kraj bio.
    Sa ovim sam potpuno saglasan, i jedini način da se osigura da društvo bude bolje, je da individua bude bolja - a naravno da treba početi od sebe. Problem u Crnoj Gori je što se na nevjerovatno mnogo frontova čak i taj individualni progres usporava ili potpuno gasi, iz ovih ili onih razloga. Tako da definitivno neće momentalno svanuti mijenjanjem vlasti, i naravno da i među opozicijom ima ljudi (možda i čitavih partija) koji bi radili potpuno isto ovo što radi trenutna vladajuća elita, ali je u pitanju neizostavni korak ka napretku, dokaz da smo zaista demokratsko društvo gdje je smjena vlasti moguća, a ne tamo nekakav hibridni režim i civilna diktatura, kako nas trenutno svijet karakteriše.

    Civilizovano ponašanje i slično je nešto na čemu čovjek može da radi danas, potpuno nesmetano, ali za pošteni rad od kojeg se može živjeti, stručno unapređivanje i tome slično je potrebna i okolina i sistem koji radi i koji se zloupotrebljava u najmanjoj mogućoj mjeri. To trenutno nije slučaj i nadam se da to ne treba naročito dokazivati. Lijek tome je smjena vlasti, i maksimalno onemugaćavanje zloupotrebe sistema u svrhe očuvanja dugotrajne vlasti. Trenutni ne razumiju riječ "odgovornost", već samo "zataškavanje" i zastarijevanje procesa. Takvi slučajevi stvaraju atmosferu "snašao se" u kojoj je skoro pa nemoguće raditi stvari o kojima ti pričaš.

  25. #2472
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    On razdvaja Svetog Savu i "Svetosavlje" koje je kleronacistička ideologija ratnih zločinaca (a danas svetaca SPC) iz 20-og vijeka.
    Jeste, veliki ideolog i teolog Dusko Markovic Radijator rasclanjuje i razdvaja Svetog Savu od svetosavlja... je li, jel' ti stvarno vjerujes u ovo sto pricas ili samo onako lupas po tastaturi pa sta ispadne?

  26. #2473
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jeste, veliki ideolog i teolog Dusko Markovic Radijator rasclanjuje i razdvaja Svetog Savu od svetosavlja... je li, jel' ti stvarno vjerujes u ovo sto pricas ili samo onako lupas po tastaturi pa sta ispadne?
    Upravo je tako Marković objasnio ovu svoju izjavu naknadno, gledao sam na TV-u

  27. #2474
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Jovović: Lekić je privatizovao stranku, cilj mu je da osigura još jedan poslanički mandat

    Demos: Ostajemo ozbiljna antirežimska stranka, sposobna da se zaštiti od zalutalih i ubačenih


    Jedina prosrpska gradjanska opcija je dozivjela svoj totalni krah. Demos. Kakav trosak energije na ego jednog covjeka.

    On je lansirao DF iz nebitnog u najbitniji opozicioni faktor. Sad je s Demokratama. A SNP tj Demokrate su s DF-om.

    Zasto oni nisu jedna koalicija kad ocigledno imaju isto biracko tijelo?
    Poznajem situaciju

    Problem je nastao jer je u Demosu postojala i čvrsta procrnogorska opcija. U Demosu su bili Dragiša Janjušević, Omer Šarkić, Anka Vukićević, Tina Raičević, Zoran Miljanić, žena sin ćerka pok. Mira Vickovića..., ali je prvo zbog Danilovićevog srbovanja i osveštanja prostorija pukla tikva.
    Onda je Lekić ušao u igru sa SDP. A sada je opet u igri sa Demokratama i dao je otvorenu podršku Amfilohiju. Zato opet puca.

    https://www.portalanalitika.me/clana...predsjednistva

  28. #2475
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Upravo je tako Marković objasnio ovu svoju izjavu naknadno, gledao sam na TV-u
    Mislim, meni ne smeta, cak je dobrodosla. Samo ta jedna Sv Sava=fasizam izjava naseg policijota, novog Tome Akvinskog, je donijela opoziciji bar 1% glasova, ali je njegova tvrdnja kao takva moronska politicki, nepismena vjerski, a uvredljiva nacionalno. Nesto sumnjam da cemo ga ikad cuti da razglaba tako jesu li Salafisti antidemokratskiji od Siita.

Page 99 of 487 FirstFirst ... 49899596979899100101102103109149199 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •