Page 415 of 487 FirstFirst ... 315365405411412413414415416417418419425465 ... LastLast
Results 10,351 to 10,375 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #10351
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Slusam sad emisiju koju ste naveli na A1..
    Jel moguce ovo sto kaze covjek da mu sad dolaze u kucu ljudi za koje nije znao ni "da li su zivi" i da mu dolazi vise ljudi nego sto je glasalo za njihovu koaliciju, i sve da bi pitali ima li mjesta za njih u drzavnim institucijama na racun budzeta CG naroda?
    Ima li vise obraza i ikakvog ljudskog principa u CG? Koliko je rekao s tim.. strasno..

    Hvala Lepo
    Dolaze kod svih . Glasaci dps-a uglavnom uz pricu da nisu nikad glasali ili da su morali .
    Eto da se jednom slozimo . Nema obraza nema morala .

  2. #10352
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Au.. Cuh izjavu i onog savjetnika Predsjednika Cg... Grahovac... Sto je ono.. I tuzilac i sudija mu..
    Do juce "te prijatelji, te prijateljski savjeti"...
    E ako se cega gadim osim ovog u prethodnom postu i spijuna.. Ovo je zaista vrh licemjerstva i vrijedjanja inteligencije CG naroda.

    Hvala Lepo

  3. #10353
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Au.. Cuh izjavu i onog savjetnika Predsjednika Cg... Grahovac... Sto je ono.. I tuzilac i sudija mu..
    Do juce "te prijatelji, te prijateljski savjeti"...
    E ako se cega gadim osim ovog u prethodnom postu i spijuna.. Ovo je zaista vrh licemjerstva i vrijedjanja inteligencije CG naroda.

    Hvala Lepo
    Vjerovatno si dugo van CG. Kada bi ušla kod CG privatnika , bliskih bivšem režimu i provela par dana, shvatila bi da je CG svuđe u svim mogućim sferama isprepletana ulizicama, špijunima i ljudima spremnim na sve najgore stvari zarad ostvarenja sopstvenih ciljeva. Mislim da je Slavko Perović doktorirao na dijagnozi bolesti ovog naroda.

  4. #10354
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Moguce, ja izgleda poznajem osobe koje imaju izgradjene eticke kodekse i ne mogu kroz to svoje iskustvo sa Cg da tumacim ostale..
    Jeste da ovakve osobe govore tada o sebi i na sta bi sve bili spremni prema drugima, i mozda je dobro da im dozvole da pokazu svoje pravo lice, ali im nikad ne treba dozvoliti da budu moralni uzori u CG.


    Hvala Lepo

  5. #10355
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Bošnjaci baš upiru nevjerovatno, trenutno najglasniji uz DPS analitičare..
    Last edited by George Jung; 11-09-20 at 23:36.

  6. #10356
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    https://pokreni.rs/index.php/2020/09...legrafu-i-alo/
    Studenti rezimskim novinama u Srbiji.

  7. #10357
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Bošnjaci baš upiru nevjerovatno, trenutno najglasniji uz DPS analitičare..
    Видио сам ово али у кометарима се испоставило да ово није истина.

  8. #10358
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Видио сам ово али у кометарима се испоставило да ово није истина.
    Objasni ako možeš, nija ova džamija u pitanju ili ? Ovaj prvi naslov je sa CDM-a a ovo sam našao na fejsu. U svakom slučaju dobro je što su se tenzije smirile, a mediji neka nastave da truju.
    Last edited by George Jung; 11-09-20 at 23:48.

  9. #10359
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Napadi na nasu novu vecinu dolaze sa svih strana na Balkanu. Onima malo upucenijim jasno je i zbog cega.

    Mi, Crnogorci i Crna Gora bice primjer i zamajac da se narod na ovim prostorima oslobodi Balkanske mafije i retrogradne politike.

    Lelecu Vucic, Rama, Izetbegovic..za Djukajem..jbg
    Treba izdrzati, a izdrzacemo.

  10. The Following 9 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  11. #10360
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Napadi na nasu novu vecinu dolaze sa svih strana na Balkanu. Onima malo upucenijim jasno je i zbog cega.

    Mi, Crnogorci i Crna Gora bice primjer i zamajac da se narod na ovim prostorima oslobodi Balkanske mafije i retrogradne politike.

    Lelecu Vucic, Rama, Izetbegovic..za Djukajem..jbg
    Treba izdrzati, a izdrzacemo.
    Када неко после 30 година падне још близу тебе, а ти диктатор као и он нормално да је фрка.

  12. #10361
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Slusam sad emisiju koju ste naveli na A1..
    Jel moguce ovo sto kaze covjek da mu sad dolaze u kucu ljudi za koje nije znao ni "da li su zivi" i da mu dolazi vise ljudi nego sto je glasalo za njihovu koaliciju, i sve da bi pitali ima li mjesta za njih u drzavnim institucijama na racun budzeta CG naroda?
    Ima li vise obraza i ikakvog ljudskog principa u CG? Koliko je rekao s tim.. strasno..

    Hvala Lepo
    A kad su mu hapsili majku, slabo ko je dosa makar da gleda.

  13. The Following User Says Thank You to kljift For This Useful Post:


  14. #10362
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Napadi na nasu novu vecinu dolaze sa svih strana na Balkanu. Onima malo upucenijim jasno je i zbog cega.

    Mi, Crnogorci i Crna Gora bice primjer i zamajac da se narod na ovim prostorima oslobodi Balkanske mafije i retrogradne politike.

    Lelecu Vucic, Rama, Izetbegovic..za Djukajem..jbg
    Treba izdrzati, a izdrzacemo.
    Oburdasmo ih, ne trepnusmo, a mislili su da nas još gaze

  15. #10363
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Napadi na nasu novu vecinu dolaze sa svih strana na Balkanu. Onima malo upucenijim jasno je i zbog cega.

    Mi, Crnogorci i Crna Gora bice primjer i zamajac da se narod na ovim prostorima oslobodi Balkanske mafije i retrogradne politike.

    Lelecu Vucic, Rama, Izetbegovic..za Djukajem..jbg
    Treba izdrzati, a izdrzacemo.


    To je to. Samo ovo što vi imate sada je i dalje samo šansa. Ogromna, sjajna šansa. Baš svi koji su iz bilo kakvih razloga zarobljeni u 90tima vam žele da prsne ta moguća nova Crna Gora koja bi bila uzor. Oduvek sam maštao o CG kao regionalnom uzoru. Neki drugi ljudi, koji žele izlazak iz večitog tribalnog gliba i spirale straha i nepoverenja navijaju za vas.

    Želim vam sreću ali znajući sa kime i čime se suočavate, mislim da su pravi izazovi tek pred vama. (Nije to samo Milo, btw treba mu odati priznanje i za ono što je dobro uradio, a toga je bilo dosta - da ne nabrajam, iz srpske strane samo da napomenem da je izmedju ostalog u jednom periodu zaštitio i srpsku opoziciju od Miloševića, a ako je krao i varao - neka odgovara, ali po pravdi, ne revolucionarno)

    Imam utisak zaista da mnogi ljudi nemaju pojma sa čime se hvataju u koštac. Sinoć sam gledao onog Kneževića, prestao sam da pratim politiku u CG poslednjih godina i nisam ni znao za njega nešto posebno. Glava u torbi bukvalno. Ne zbog "srbovanja". Mladi Dritan isto. On je ili lud ili zaista ima toliku hrabrost? Iskreno, ježim se i strepim.

    Mladi Bečić će verovatno pokupiti dosta oko sebe u narednom periodu, ali on je "malo" ambiciozniji, malo više oportunista i konformista. Ali, za politiku to i nije tako loše. Posebno kad se krupna pitanja maknu sa stola. Politika nikad ne može biti čista, to je uvek kompromis. Tako da sve najbolje i njemu. Želim vam što dosadniju političku scenu gde ćete se baviti ekonomijom i ekologijom, iako znam da to u CG možda nikad neće biti moguće. Ali, pratiću ovo što se sada dešava. Valjda ćemo nakon par meseci moći da kažemo šta se u stvari desilo u CG. Moj instinkt mi govori da se desilo nešto veliko za ceo region.
    Last edited by ssin; 12-09-20 at 07:47.
    Jesu li oni trazili RUSE ILI GUSLE ?

  16. #10364
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    btw, vidim da se proziva Hari, nekadašnji moderator. Meni je on ostao u lepom sećanju, ali kako nekih 8 godina nisam bio na ovom forumu, ne znam šta se dešavalo. Meni je on bio sjajan lik.

    Srce me boli za Milovanom koji je regionalna legenda. A pozdrav Maji i Sidewinderu koje prepoznajem iz starije ekipe na prvi pogled.

    edit: I SKOJ I verovatno još mnogi koje nisam pohvatao na prvi pogled.
    Last edited by ssin; 12-09-20 at 08:09.
    Jesu li oni trazili RUSE ILI GUSLE ?

  17. The Following 3 Users Say Thank You to ssin For This Useful Post:


  18. #10365
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    sjasi kirta uzjasi murta .... barem nece biti dosadno sa aferama

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  19. #10366
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssin View Post
    To je to. Samo ovo što vi imate sada je i dalje samo šansa. Ogromna, sjajna šansa. Baš svi koji su iz bilo kakvih razloga zarobljeni u 90tima vam žele da prsne ta moguća nova Crna Gora koja bi bila uzor. Oduvek sam maštao o CG kao regionalnom uzoru. Neki drugi ljudi, koji žele izlazak iz večitog tribalnog gliba i spirale straha i nepoverenja navijaju za vas.

    Želim vam sreću ali znajući sa kime i čime se suočavate, mislim da su pravi izazovi tek pred vama. (Nije to samo Milo, btw treba mu odati priznanje i za ono što je dobro uradio, a toga je bilo dosta - da ne nabrajam, iz srpske strane samo da napomenem da je izmedju ostalog u jednom periodu zaštitio i srpsku opoziciju od Miloševića, a ako je krao i varao - neka odgovara, ali po pravdi, ne revolucionarno)

    Imam utisak zaista da mnogi ljudi nemaju pojma sa čime se hvataju u koštac. Sinoć sam gledao onog Kneževića, prestao sam da pratim politiku u CG poslednjih godina i nisam ni znao za njega nešto posebno. Glava u torbi bukvalno. Ne zbog "srbovanja". Mladi Dritan isto. On je ili lud ili zaista ima toliku hrabrost? Iskreno, ježim se i strepim.

    Mladi Bečić će verovatno pokupiti dosta oko sebe u narednom periodu, ali on je "malo" ambiciozniji, malo više oportunista i konformista. Ali, za politiku to i nije tako loše. Posebno kad se krupna pitanja maknu sa stola. Politika nikad ne može biti čista, to je uvek kompromis. Tako da sve najbolje i njemu. Želim vam što dosadniju političku scenu gde ćete se baviti ekonomijom i ekologijom, iako znam da to u CG možda nikad neće biti moguće. Ali, pratiću ovo što se sada dešava. Valjda ćemo nakon par meseci moći da kažemo šta se u stvari desilo u CG. Moj instinkt mi govori da se desilo nešto veliko za ceo region.
    Bravo... to je to sto se i meni cini... CG od bastiona jednog od poslednjih komunista ima priliku da preskoci sve ono u sta smo mi u Srbiji upalu posle 2000.godine. I da sad zivimo u nemom vidu autokratije gde covek nece imati opoziciju u parlamentu. Isti taj covek koji je 2000 bio na suprotnoj strani.

    Zato ova tri coveka treba da imaju maximalnu podrsku jer nijedan iza sebe nema hipoteku koju mora da vuce...

    I da, mom temperamentu odgovara vise Dritan, volim kad osetim tu energiju i ta energija vuce, medjutim na dugi rok Aleksa je uspesniji kao politicar, miran i stalozen, proracunatiji i sl.

  20. The Following User Says Thank You to zaro For This Useful Post:


  21. #10367
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pozdrav ssin
    Mi smo malo pretumbali znacaj ovih izbora u CG nekoliko dana prije glasanja, i utvrdili da je CG dobila cast da bude Luca u svakom smislu.
    Ovo je vrijeme gdje CG ljudskost treba da pokaze svoju senzibilnost, snagu, a najvise mjeru. Nikada CG nije bila u mogucnosti da pokaze svoje najbolje karakteristike kao u ovom vremenu. Istorija je prepuna neistina, pobjednickih pretjerivanja, gazenja judskosti predstavljanog kao model normalnosti, nepostovanja nevinih zrtava itd.. CG narod je i pored takvog propagandnog "mraka" znao sta je sta, i to je srecom ipak opstalo u srzi ovog drustva pored svih/svakakvih pritisaka.
    Doduse, po mojim pretpostavkama zgrazavacemo se i ruznim i nevjerovatnim "karakteristikama" pojedinaca, i mora im se dati prostor da to sami pokazu, a ubijedjena sam da je dobar covjek u CG - vecina. Ljudskost.

    Hvala Lepo

  22. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  23. #10368
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ssin, spomenuli ste nase nekadasnje sagovornike i velike ljude koji nedostaju..
    Hari, slava mu, bio je covjek sa mjerom koju je vodila emocija prema ovom krshu. Cuvao je svoju privatnost u najvecoj mjeri, cuvajuci druge od sebe. Cast mi je sto sam ga poznavala.
    Milovan, slavio bi promjene i svi to znamo. Jedna od ovih iskri pripadaju i njemu.
    Bogastvo emocija CG ljudi, osjecaja sa pravdu i humanost.. Nazalost, mnoge dobre ljude je kostalo da ne budu sa nama ovdje da odrade jos jednu veliku duznost za CG, da iskristalisu CG ljudske vrline i sjaj CG emocija. Slava mu.

    Hvala Lepo

  24. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  25. #10369
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Mandalo na Happy,a shto ja gledah haha sprdnje ove,lijepo sam veli iskoordnisao i upravljao,a centri moći su nam rekli da se mi maknemo i isturimo nova lica koja se ne bave politikom,uh:lolblue:
    ...

  26. #10370
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    A greota je da covjek odjednom tako izgubi sve konce iz ruku...mora malo tako da prica kako bi bio vazan :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  27. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  28. #10371
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    A kad su mu hapsili majku, slabo ko je dosa makar da gleda.
    Ja prosto ne mogu da shvatim da neko moze da vjeruje Knezevicu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  29. #10372
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    ^^^^
    p.s. Moramo nekako A+A dovesti spoznaji Crnogorizma, sve nas pogresno tumaci na Ruski i Ukrajinski nacin na temeljima karakteristika ex SSSR-a u hrvatskom prevodu...


    Hvala Lepo

  30. The Following 3 Users Say Thank You to Maja For This Useful Post:


  31. #10373
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Napadi na nasu novu vecinu dolaze sa svih strana na Balkanu. Onima malo upucenijim jasno je i zbog cega.

    Mi, Crnogorci i Crna Gora bice primjer i zamajac da se narod na ovim prostorima oslobodi Balkanske mafije i retrogradne politike.

    Lelecu Vucic, Rama, Izetbegovic..za Djukajem..jbg
    Treba izdrzati, a izdrzacemo.
    100% tacno

    Mnogima ne odgovaraju ove pozitivne promjene u CG

  32. #10374
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,681
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,647
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Mandalo na Happy,a shto ja gledah haha sprdnje ove,lijepo sam veli iskoordnisao i upravljao,a centri moći su nam rekli da se mi maknemo i isturimo nova lica koja se ne bave politikom,uh:lolblue:
    zna se dobro u čijem interesu radi Happy, tako da me ne čudi gostovanje Mande. volio bih da nas oće puštit’ na mir mediji iz Srbije i okoline. imamo trojicu ljudi kojima veliki broj ljudi u državi vjeruje. Bečiću je najlakše jer očigledno da u toj partiji ima mnogo normalnih ljudi. Krivokapiću muke zadaju ovi od kojih je posle 15 godina poraza napravio pobjednike a Dritanu je realno najteže.

    ako ništa drugo, izuzetno mi je drago što su nas centri moći spasili da ne gledam Meda, Mandu i ekipu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  33. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  34. #10375
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssin View Post
    btw, vidim da se proziva Hari, nekadašnji moderator. Meni je on ostao u lepom sećanju, ali kako nekih 8 godina nisam bio na ovom forumu, ne znam šta se dešavalo. Meni je on bio sjajan lik.

    Srce me boli za Milovanom koji je regionalna legenda. A pozdrav Maji i Sidewinderu koje prepoznajem iz starije ekipe na prvi pogled.

    edit: I SKOJ I verovatno još mnogi koje nisam pohvatao na prvi pogled.
    Vazda stari...da si dobrodosa ponovo
    Pamtim te kao najkorektnijeg i najrealnijeg forumasa iz Srbije na ovom forumu...a imali smo eh...svakakvija tad

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  35. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


Page 415 of 487 FirstFirst ... 315365405411412413414415416417418419425465 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •