Page 312 of 487 FirstFirst ... 212262302308309310311312313314315316322362412 ... LastLast
Results 7,776 to 7,800 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #7776
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Kako, prijatelju? Njega ne možeš legalno ni da smijeniš bez DPS-a, a ne da ga neko izvede pred sud za nešto. Ljepote tropetinske većine, konkursa...

    Prijatelju dragi znas kako kaze narod ovdje, gdje ima volje ima i nacina.

    Ko je do skoro mogao vjerovati da ce ova mafija i organizzovani krimal a.k.a. dps pasti i izgubiti? Evo i cetri dana poslije izbora ima ih dosta koji to jos ne shvataju.

    Ali polakote.

  2. #7777
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    E Kuku kako je dobro....
    Ne brane oni CG nego svoj džep i privilegije
    Koliko je ljudi na drzavnoj sisi koji nista drugo u zivotu ne znaju da rade, i sad kad su se prepali da moze bit da i oni, ka mi ostali, preko oglasa gledaju poslove, uzesmo im monopol na drzavnu sisu. To je njima drzava, jedna ogromna sisa, a ne vide da su je isisali i yebali majku.

    Ko nece na drzavnu sisu nije podoban i nije crnogorac.

    Crnogorci s majkine direktno na drzavnu sisu. Nije ni cudo sto misle da im je drzava ugrozena, kad su oni nesposobni za bilo sto u zivotu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  4. #7778
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Znaci DPS je krenuo sa planom B i Medojevicem.
    Očekujem da se to jednostavno riješi, i Medojević i sve slične prdnjave. Samo da im se javno poruči nešto tipa: "ako ne podržite ekspertsku vladu smatraćemo vas odgovornim za očuvanje DPS na vlasti, a narod će znati kako da se ophodi sa vama"

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  5. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  6. #7779
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Ja ka stari kartaros moram reci valja karte promijesati sa vremena na vrijeme ,igre se mijenjaju, aduti takodje, ali do 301 se broji

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    samo kratko. ako je dps izgubio izbore posteno, i pored svih pritisaka, koriscenjem drzavnih resursa, parama, evo vidimo i kradjama..... i onda danima poziva na krv i odbranu drzave
    sta mislis da ce da se desi ako kupe nekog poslanika.... ili ce tada da to bude demokratija i SAJ i lazovic cuvaju drzavu.
    kupovina poslanika opozicije ima da nas uvede u spiralu nasilja od kojeg vas ni otac nacije ne moze spasiti.
    je li se sa glavama toliko otislo, da idete na varijantu policijskog puca kao u africkim zemljama. ni oni to vise ne rade

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  8. #7780
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Sa DF-om će sigurno biti problema. To je bilo jasno još u izbornoj noći kad je Slaven Radunović u prvom obraćanju provocirao da će ostatak opozicije pozvati ako im budu trebali.
    Zdravko Krivokapić je predstavnik crkve. Crkva nije zainteresovana za promjenu vlasti nego samo da se povuče zakon. Ništa crkvu ne zanima osim Zakon.

    A dje su lični interesi i ambicija Danilovića, Milačića..? URA je tu najmanji problem.

  9. #7781
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Citam interjvu koji je dao arf-u Austriskom gdje kaze da se cekaju zvanicni podaci ali da nema iluzije da ce se promjeniti odnos i da ce biti opozicija . I naravno on ce da bude u kohabitaciji sa novom vecinom .
    Znaci definitivno pusta dps niz vodu .

  10. #7782
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    samo kratko. ako je dps izgubio izbore posteno, i pored svih pritisaka, koriscenjem drzavnih resursa, parama, evo vidimo i kradjama..... i onda danima poziva na krv i odbranu drzave
    sta mislis da ce da se desi ako kupe nekog poslanika.... ili ce tada da to bude demokratija i SAJ i lazovic cuvaju drzavu.
    kupovina poslanika opozicije ima da nas uvede u spiralu nasilja od kojeg vas ni otac nacije ne moze spasiti.
    je li se sa glavama toliko otislo, da idete na varijantu policijskog puca kao u africkim zemljama. ni oni to vise ne rade

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

    Nazalost jeste.


  11. The Following User Says Thank You to Joksim For This Useful Post:


  12. #7783
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    Sa DF-om će sigurno biti problema. To je bilo jasno još u izbornoj noći kad je Slaven Radunović u prvom obraćanju provocirao da će ostatak opozicije pozvati ako im budu trebali.
    Zdravko Krivokapić je predstavnik crkve. Crkva nije zainteresovana za promjenu vlasti nego samo da se povuče zakon. Ništa crkvu ne zanima osim Zakon.
    A dje su lični interesi i ambicija Danilovića, Milačića..? URA je tu najmanji problem.
    Ovo je nažalost tačno, DF se već koprca, nadam se da će URA da ih pospremi što prije. Kao što već rekoh, iskreno se nadam Dritanu za premijera inače ode mast u propas'...
    War. War never changes.

  13. #7784
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Nazalost jeste.

    Ne treba ovoga uhapsiti za huskanje, ne. Jer sada on govori o odbrani drzave i na strani je DPSa a samo protiv DPSa=Drzava je huskanje. Pa je li ovaj narod slijep. Ako 6. izadje bilo ko sem onih koji si ugrozeni, smatram da taj ima IQ 40

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  14. The Following 4 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  15. #7785
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ovo je nažalost tačno, DF se već koprca, nadam se da će URA da ih pospremi što prije. Kao što već rekoh, iskreno se nadam Dritanu za premijera inače ode mast u propas'...
    Ja ne bih bio tako pesimistican.

    DF je dobio mnogo glasova upravo zbog Krivokapica. Ne zbog meda, mande i pipuna.

    DF zna da bi pao na ispod 20% ukoliko bi pustio Krivokapica, a u ovoj vladi oni pojedinacno nemaju snagu ni za sto.

    Tako da ce nova vlada morati medjusobno da napravi dosta kompromisa, ali ne sumnjam da ce uspjeti.

    Uspjeli su to u Budvi. Trvili su se medjusobno skoro 4 godine, ali su odlican posao u BD napravili, poslije odlaska OKG DPS. Naravno da nista nije bilo savrseno, ali bilo je mnogo boljeod DPSa.

    Tako da, iako pritisnuti prvenstveno teskom ekonomskom krizom ispred nas, mislim sa ce koalicija smoci snage da nam pokaze da se moze i bez DPSa.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  17. #7786
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Cetinje koliko je bilo ispred vremena 90ih danas je vjv 200 godina unazadjeno. Sto ti ljudi pisu po internetu. Sto "nezavisni intelektualci" sa Cetinja ovih dana pisu za Antenu M i CDM svako normalan bi se postidio.

    "Ni u jednom gradu nije se za ovih trideset godina pogubnije ośetila vlast DPS-a. Ekonomska zapuštenost i nezaposlenost uslovili su da Cetinjani, žitelji najvažnijeg crnogorskog grada (nekad se zborilo „sveto Cetinje“) danas sve manje žive na Cetinju, posmatrajući sopstvenim očima urbicid njihova (i našeg) Grada. No, uvaženi dr Abazoviću, sve je to vama znano.

    Pitam se samo jedno: da li su Vam partijske kolege i prijatelji s Cetinja, visokopozicionirani i brojni u Vašoj partiji, u trenutku dok ste zagrljeni proslavljali izbornu pobjedu (uz taktove crnogorske himne i podignute crnogorske zastave) javili rezultate iz njihova Cetinja? DPS je imao trista (300) glasova više nego na prethodnim izborima i ubjedljivo pobijedio.

    Jer, nije to nikakva cetinjska ljubav prema DPS-u, već otpor nadolazećem klerofašizmu, kojem ste danas, na žalost svih građanski orijentisanih Cetinjana, vi otvorili vrata da prokulja i ugrozi same temelje crnogorske države.

    Uzimajući u obzir crnogorski postizborni kontekst i sve ono što se trenutno dešava, taj bi podatak mogao biti interesantan. I to ne samo lideru političke partije i doktoru politikologije poput Vas."

  18. The Following User Says Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  19. #7787
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Цетиње је довело себе на статус рожаја плава и петњице, гдје некадашње жртве славе своје крвнике.
    Видјећемо како ће проћи овај протест данас испред манастира, било би лијепо да не буде ружних сцена.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  20. The Following 2 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  21. #7788
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    U Koaliciji za Buducnost ima 10% onih koji su samo zbog crkve ih glasali. To su apstinenti i bivši glasači DPS-a. Njih ne zanima promjena vlasti nego samo famozni Zakon da se povuče. To ne da nijesu cetnici nego su većinom nacionalni Crnogorci mnogo veći od ovog Lazarevića koji poziva na oružje.

    Ta koalicija je bućkuriš kakav se rijetko vidja i na medjunarodnoj sceni.


    Meni su oni svi ok osim NOVA-e. Nesoj Slaven Radunović provocira ostatak opozicije na podli i neljudski način. Oni rade za Vucica i treba imati u vidu da će možda preko te veze pokušati pomoći DPS-u.

  22. #7789
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Kakav je car Samir.


  23. #7790
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Volio bi da mi cetinjani odgovore, ako su htjeli da pokazu otpor DPSu, zasto nisu glasali za URA, nego za DPS... Rehabilitovace se ljudi sa cetinja u narednom periodu, nisu ni oni glupi, samo sto nemaju ni svijetlo na kraju tunela da vide, pa su potonuli u totalni mrak. Ali izbavicemo ih...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  24. #7791
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Volio bi da mi cetinjani odgovore, ako su htjeli da pokazu otpor DPSu, zasto nisu glasali za URA, nego za DPS... Rehabilitovace se ljudi sa cetinja u narednom periodu, nisu ni oni glupi, samo sto nemaju ni svijetlo na kraju tunela da vide, pa su potonuli u totalni mrak. Ali izbavicemo ih...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Brate nema price s njima. Juce se koprcaju po tviteru kad im napises DPS-ovci a ljudi su na poslednje izbore dok su liberali učestvovali DPS-u dali podrsku 40+ %. Problem je veliki ovo sto se oni koprcaju. Predstavljaju se nekim nadljudima junacima Crnogorcima najvecim a nemaju zeru muda. Nijesu imali hrabrosti za promjenu pa sad upiru da se sačuva mafija.

  25. The Following 2 Users Say Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  26. #7792
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ne znam što će da se desi, ali jedno je sigurno: u slučaju bilo kakvog prelijetanja, toj partiji slijedi raskol i gašenje. To nam govori iskustvo - sve partije koje su u Crnoj Gori prekrajale izbornu volju građana (za račun DPS-a) su se ugasile:

    Liberalni savez Crne Gore - ne postoji
    Pozitivna Crna Gora - ne postoji
    Crnogorska - na aparatima, prije ili kasnije će se ugasiti.

    U pamet se.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  27. The Following 4 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


  28. #7793
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Na Cetinju je dosta zapošljavano i zato ga glasaju. Po kulturnim institucijama, opštini, ustanovama..

  29. The Following User Says Thank You to Mladi_Werther For This Useful Post:

    A+A

  30. #7794
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Sinoc je gospodin Komnenovic u Tivtu najavio cistku partijskih uhljeba.

    Tako da ocekujte puno tivcana u nedjelju. Naravno, za ljubav, za otadzbinu, za slobodu.

  31. #7795
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Nije mi jasno što se iščuđavate za cetinjane, znamo svi kakvi su i što su već duže vremena...

  32. #7796
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Volio bi da mi cetinjani odgovore, ako su htjeli da pokazu otpor DPSu, zasto nisu glasali za URA, nego za DPS... Rehabilitovace se ljudi sa cetinja u narednom periodu, nisu ni oni glupi, samo sto nemaju ni svijetlo na kraju tunela da vide, pa su potonuli u totalni mrak. Ali izbavicemo ih...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    E ovo me muchilo prekjuche,kad sam od Prijekog trazio da mi da link za CT da vidim...
    Milion prijatelja sam imao tamo,zna se od kada to datira i shta nas je vezalo u to doba,do te mjere da nema te stvari koju jedan za drugog ne bi smo uradili,ali rezultat je...blago je reci katastrofalan.
    Ali opet ne gubim nadu,valjda ce broj podrshke porasti u medjuvremenu,jer samo budala i onaj koji nece da vidi, ne vidi ko je jedini ispravan u svemu ovome,ko ne trazi lichnu korist vec korist za cjelokupnu populaciju!
    ...

  33. The Following 3 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  34. #7797
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,698
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...oznajem-vucica

    Nosilac liste "Za budućnost Crne Gore" Zdravko Krivokapić izjavio je da ne robuje tome da bude bilo šta u novoj vlasti ali i da bi, kao premijer, volio da prvo ode u posjetu Njemačkoj koju doživljava kao najuticajniju zemlju Evropske unije.

    svaka čast ovom čovjeku. odmjeren, zna šta i kako priča. mora nekako ove iz DFa da primiri. koliko sam siguran u Dritana, Krivokapića i Bečića toliko sumnjam u Mandića i još par njih


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  35. #7798
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Pošto kakite po Cetinju da kažem i ja dvije iako sam se odavno preselio.

    To je grad koji je bio daleko ispred ostatka Crne Gore u devedesetim, vi ođe sada prosipate međusobnu ljubav a to se na Cetinju radilo devedesetih dok su vaše mame i tate oštrili noževe da kolju druge mame i tate.
    Tako je Cetinje postalo najomraženiji grad u Crnoj Gori, ne zna se ko ga je više mrzio, DPS+čhetničke stranke i ove malo manje čhetničke.

    Rezultat toga je uništen grad sa stanovnicima izgubljenim u prostoru i vremenu, kao što se može viđet po rezultatima izbora.

  36. The Following 10 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  37. #7799
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,963
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Ja ka stari kartaros moram reci valja karte promijesati sa vremena na vrijeme ,igre se mijenjaju, aduti takodje, ali do 301 se broji

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    I najvažnije: igraj sa svojim parama!

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  38. #7800
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...oznajem-vucica

    Nosilac liste "Za budućnost Crne Gore" Zdravko Krivokapić izjavio je da ne robuje tome da bude bilo šta u novoj vlasti ali i da bi, kao premijer, volio da prvo ode u posjetu Njemačkoj koju doživljava kao najuticajniju zemlju Evropske unije.

    svaka čast ovom čovjeku. odmjeren, zna šta i kako priča. mora nekako ove iz DFa da primiri. koliko sam siguran u Dritana, Krivokapića i Bečića toliko sumnjam u Mandića i još par njih


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Odnos je 41:40 (iz SDP-a su juče potvrdili to), a šta to znači?
    To znači da niko ne mora direktno da pređe na drugu stranu, dovoljno je da se ne pojavi na skupštini (sahrana, rođendan, bolikur, teška zdravstvena situacija, pritisak,...) pa da u momentu glasanja bude drugačije ili se blokira rad.
    Poslije verifikacije mandata će tek nastupiti pritisci. Preletač ili gore opisana situacija... Svejedno.
    Da, tužilaštvo i tih 5/4 ne vezuje ruke UP da formira dosije (hint - ratni zločini ne zastarevaju).
    Ukoliko se ne želi putem demontiranja sistema, nije problem, neka se sastavi vlada sa drugačijim principima. GP URA neće dati podršku tome. To je sva filozofija.

    Sent from my Motorola 8400

  39. The Following 4 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


Page 312 of 487 FirstFirst ... 212262302308309310311312313314315316322362412 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •