Page 305 of 487 FirstFirst ... 205255295301302303304305306307308309315355405 ... LastLast
Results 7,601 to 7,625 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #7601
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,664
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Imam u Herceg Novom za područje od Risna do Sutorine, povjerilac Mešihata Islamske zajednice na poslovima međunacionalnih i međukonfesionalnih dijaloga i pomirenje, Husein efendija Hodžić kazao je da očekuje od svih političkih struktura da porade na smirivanju ekscesnih tenzija i situacija.
    "Povodom napada na prostorije Islamske zajednice u Pljevljima, a kada su za sada nepoznata lica kamenovala prostorije IZ, i na istim ostavila prijeteće poruke, kao i povodom rezultata parlamentarnih izbora u Crnoj Gori, ovim putem se obraćam javnosti i medijima Crne Gore. Na poslovima međunacionalnih i međukonfesionalnih dijaloga i pomirenja angažovan sam već petu godinu kao povjerilac Mešihata Islamske zajednice Crne Gore, ali sam prije svega čovjek, a onda i imam u Herceg Novom. U svijetlu navedenih događaja, očekujem od svih političkih struktura, i poraženih i pobjednika na održanim parlamentarnim izborima, da porade na smirivanju ekscesnih tenzija i situacija. Ovo se posebno očekuje od srpskog bloka, a da ne govorim da to treba da čine još više oni iz vladajućih struktura, posebno dosadašnji bošnjački ministri", rekao je Hodžić.

    On je čestitao pobjednicima.
    "Kako su sve zemlje bivše Jugoslavije prošle svoje teške situacije i istorijske trenutke, sada kroz njih prolazi cijeli narod Crne Gore. Ja saosjećam i razumijem sve svjetonazore naroda male, hrabre Crne Gore. Svim srcem želim, kao što želim i samome sebi, da napokon zavlada mir i pravda u Crnoj Gori. Poraženi trebaju da čestitaju pobjednicima, a ne da pozivaju na kontra-mitinge. Pobjeda opozicije je čista i poštena. To je svako ko je bio posmatrač rekao, ali je to rekla i potvrdila sama međunarodna zajednica. Dosadašnja vlast i njeni predstavnici su još uvijek obavezni da održavaju i sprovode red i pravdu u Crnoj Gori. Dakle, sve do predaje vlasti, napadnute malobrojne skupine i malobrojne narode trebaju da zaštite upravo oni koji još sjede u institucijama, koji su još u sadašnjoj vlasti, a ne da to radi Dritan Abazović iz pobjedničke opozicije, kome ovim putem čestitam i zahvaljujem za njegovu hrabrost i solidarnost kada se juče pojavio u Pljevljima da razgovara sa ljudima i da ih utješi. Ne mogu a da ne primjetim da su tamo trebali prvi da se pojave vlastodršci, bošnjački ministri, koji vjerovatno sada razmišljaju kako će da opravdaju svoj nerad ili nelegalno stečeno imovinu. Dakle, želim da kažem da je sramota od DPS-a, koji bi sada protestima da povrati ono što je viteškom, izbornom borbom svih protiv svakoga, izgubio, osim, ako je najavljeni miting opet ono što je bio i Zakon o slobodi vjeroispovijesti, nešto što je došlo od spoljnog faktora, da nas opet zavadi", kazao je Hodžić.
    Dodaje da se pobjedniku treba čestitati.
    "Žao mi je i saosjećam sa povrijeđenim i poniženim u Pljevljima. Ono što se dogodilo prilikom demoliranja prostorija DPS-a, mislim da je to DPS sam sebi uradio, time što je pred izbore zaustavio autobus Demokratskog fronta, kako ne bimogao doći do svojih pristalica. Da li se narod toga sjeća? Prema tome, sklon sam da vjerujem da ikonografije i nacionalni iskazi ne čine drugim ljudima zlo, već bi aktivna vlast trebala da pronađe počinioca i da opere svoj obraz, skine sumnju sa sebe da je podmetnula kukavičje jaje, ovog puta nažalost, ovim sretnim pobjednicima na posljednjim izborima", zaključio je Hodžić.




    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  2. The Following 3 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  3. #7602
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Uhapšena Milena Orlandić: Osumnjičena za uništavanje glasačkih kupona

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...asackih-kupona

    Konacno pravo hapsenje!
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. The Following 4 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  5. #7603
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post


    Gospodin!
    Kako je ugasio ove gabelje iz al dzazire. Reka bi coek krecemo na BiH koliko je nocas!

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  7. #7604
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,609
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kako je ugasio ove gabelje iz al dzazire. Reka bi coek krecemo na BiH koliko je nocas!

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Bas je pospremio ove gabelje. Ne razumijem sto nasrcu ovoliko ?!

    Cak ga je i iznervirao sa pitanjima...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to skostic For This Useful Post:


  9. #7605
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Bas je pospremio ove gabelje. Ne razumijem sto nasrcu ovoliko ?!

    Cak ga je i iznervirao sa pitanjima...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Sto nasrcu? Vidis li da je DPS mobilisao svakog ko mu duguje nesto u CG i regionu, od muftije do premijera, da zove i kuka kako se djavolisa Crna Gora.

    Zovu covjeka koji je dobio glasove otvoreno najavljujuci koaliciju sa ostatkom opozicije da ga ubjedjuju da prevari glasace i proda se kao Darko Pajovic.

  10. The Following 5 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  11. #7606
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Kad će DIK da proglasi finalne rezultate izbora?

  12. #7607
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,489
    Thanks Thanks Received 
    4,445
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sto nasrcu? Vidis li da je DPS mobilisao svakog ko mu duguje nesto u CG i regionu, od muftije do premijera, da zove i kuka kako se djavolisa Crna Gora.

    Zovu covjeka koji je dobio glasove otvoreno najavljujuci koaliciju sa ostatkom opozicije da ga ubjedjuju da prevari glasace i proda se kao Darko Pajovic.
    Svima je jasno da Dritan ne može da se proda.

    Pokušavaju da mu udaraju na savjest i da ga ubjede da je ovo što radi veće zlo.

  13. #7608
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,698
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,664
    Thanked in
    4,668 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    pa dobro, ako ćemo pravo u državi dje se osobe za 20e prodaju mora’ se pokušati nešto i u vezi Dritana. samo je on daleko iznad ovog mulja pa to neće proći


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  15. #7609
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,820
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,524
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Zna li neko ko ima najvecu sansu da bude premijer?


  16. #7610
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa dobro, ako ćemo pravo u državi dje se osobe za 20e prodaju mora’ se pokušati nešto i u vezi Dritana. samo je on daleko iznad ovog mulja pa to neće proći
    Znaš kako... nije mu lako... zamisli ti kad ti jedna od najjačih mafija prijeti i ucjenjuje te, nije on sam na ovome svijetu, ima familiju, rođake... ne bio niko od nas u njegovoj koži...

  17. The Following 6 Users Say Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  18. #7611
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sto nasrcu? Vidis li da je DPS mobilisao svakog ko mu duguje nesto u CG i regionu, od muftije do premijera, da zove i kuka kako se djavolisa Crna Gora.

    Zovu covjeka koji je dobio glasove otvoreno najavljujuci koaliciju sa ostatkom opozicije da ga ubjedjuju da prevari glasace i proda se kao Darko Pajovic.
    Ne vjerujem što odgledah upravo, stvarno nije lako bit političar, ja bih mu na pola intervjua rekao: posro pokakim ti se u pitanja, i tebi i tome ko ti je naredio da ih postavljaš.

  19. The Following 6 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  20. #7612
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    DPS ako već ide na kupovinu poslanika trebao bi kidisati na DF i Demokrate kojih je više pa je veća mogućnost da se neko proda. Ili da ih zastraše.
    Mislim da DPS čeka verifikaciju poslaničkih mandata i konstituisanje skupštine da bi mogao baciti udicu na nekoga. Prije toga moraju osigurati manjine da ne udju u vlast sa opozicijom.

  21. #7613
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    DPS ako već ide na kupovinu poslanika trebao bi kidisati na DF i Demokrate kojih je više pa je veća mogućnost da se neko proda. Ili da ih zastraše.
    Mislim da DPS čeka verifikaciju poslaničkih mandata i konstituisanje skupštine da bi mogao baciti udicu na nekoga. Prije toga moraju osigurati manjine da ne udju u vlast sa opozicijom.
    Pa misliš da već ne rade na tome, poenta je što bi prelet nekog iz ure možda mogao i proći kao lična odluka, naravno uz velike tenzije i tragične incidente, ali kupovinu nekog iz DF-a ili demokrata bi i braća Matić jasno viđeli a ne strani faktori.

  22. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  23. #7614
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ostavicu ovo ovdje, fenomenalni Dzojner Lukas i pjesma I'm not racist

    You worry 'bout your life, so you take mine
    I love you but I fuckin' hate you at the same time
    I wish we could trade shoes or we could change lives
    So we could understand each other more but that'd take time
    I'm not racist
    It's like we livin' in the same buildin' but splittin' the both sides
    I'm not racist
    But there's two sides to every story and now you know mine

    Can't erase the scars with a bandage
    I'm hopin' maybe we can come to an understandin'
    Agree to disagree, we could have an understandin'
    I'm not racist
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  24. #7615
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Danas im nije uspjelo da izazovu haos sa dzamijom u Pljevlja, crkvom u B.Polje.

    Sta li nam je kuhinja za sjutra spremila i u danima pred nama samo vile znaju.

  25. #7616
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,698
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,664
    Thanked in
    4,668 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Znaš kako... nije mu lako... zamisli ti kad ti jedna od najjačih mafija prijeti i ucjenjuje te, nije on sam na ovome svijetu, ima familiju, rođake... ne bio niko od nas u njegovoj koži...
    u ponedeljak veče napisah odje da ne bih nikako volio da sam on. preteško mu je, pritisak užasan. uz to, i ovi nacionalistički ispadi samo dolivaju ulje na vatru. ako uspije da izdrži ovo, trebaju mu dati mjesto premijera. a mi da mu vratimo tako što ćemo glasati za URU u još većem broju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  27. #7617
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Sreca nasa pa znaju da ga ne smiju povrijediti ili nesto vise jer bi to bio njihov kraj...ovako su Slavka ucjenjivali prije 30g i svasta mu radili...Dritane budi jak

  28. #7618
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    u ponedeljak veče napisah odje da ne bih nikako volio da sam on. preteško mu je, pritisak užasan. uz to, i ovi nacionalistički ispadi samo dolivaju ulje na vatru. ako uspije da izdrži ovo, trebaju mu dati mjesto premijera. a mi da mu vratimo tako što ćemo glasati za URU u još većem broju
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Iskreno, nadam se da je ovo već dogovoreno.
    War. War never changes.

  29. #7619
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Noćas je istekao rok za prigovore. Živo me interesuje oće li DPS posle skandala današnjeg sa kontrolnim kuponima podnijeti prigovor.
    Mnogo ljudi će preko noći izgubiti ogromne privilegije pa im je svaki dan dragocjen da se još dokopa nešto ako je ostalo. Mjesec – mjesec, neđelja –neđelja, dan – dan... Nada da će nekako ostati sve isto zadnja umire. Naravno da će koristiti svaku mogućnost koja im se učini logična da odlože primopredaju vlasti, od davanja mandata da formira vladu stranci koja to nije u stanju do raznih drugih opstrukcija poput podnošenja neutemeljenih prigovora i ko zna kakvih sve ne podmetanja. Mislim da će možda i EU morati malo da lupi šakom o sto da se ovo malo ubrza.
    Last edited by pg020; 02-09-20 at 21:00.

  30. #7620
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pa misliš da već ne rade na tome, poenta je što bi prelet nekog iz ure možda mogao i proći kao lična odluka, naravno uz velike tenzije i tragične incidente, ali kupovinu nekog iz DF-a ili demokrata bi i braća Matić jasno viđeli a ne strani faktori.

    U pravu si to. Kao ono sa Pajovićem koji je kao procrnogorski orjentisan pa je kao odbranio državu da ne padne u cetnicke ruke. Ako krenu kupovati ili zastrašivati nekog iz DF-a neće imati opravdanje pred EU. URA im je najpogodnija ali ne mogu ih slomiti jer su kompaktni.

    DPS čeka verifikaciju mandata a onda prilikom biranja Vlade i Minististara neki će izglasati nepovjerenje. Samo je pitanje ko jer i manjine su u igri. Albanci hoće sa opozicijom a Bošnjaci ne smiju jer se boje. A rado bi ušli i oni.
    DF im najviše pogodan da udare na njega jer su heteregoni a mnogi u medjusobnoj svadji. Prava i Ujedinjena su sumnjive.


    Ništa od svega dok se ne verifikuju mandati a onda slijedi ono pravo. Do tada će DPS podgrijavati tenzije da malo muti čisto zbog atmosfere.
    Last edited by Mladi_Werther; 02-09-20 at 21:03.

  31. #7621
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Kratko i jasno. Crno na bijelo.


    Nisam siguran da je Đukanović spreman da se povuče na miran i dostojanstven način, iako sada traži načine i putem podizanja tenzija vezano za nacionalne zajednice. Mislim da je DPS na izdisaju i da su ovo posljednji trzaji da pokušaju preko pritisaka na mene lično ili možda nekim incidentima da malo promijeni volju, ali mislim da je to sve osuđeno na propast. Milo Đukanović je politička prošlost i tu treba staviti tačku. Korektno bi bilo da podnese ostavku i da imamo nove predsjedničke izbore. Evropski Lukašenko je propao“, poručio je Abazović.
    Postoji li izlazna linija za Mila Djukanovica? Vjeruje li Milo Djukanovic da ce ga Zapad ostaviti na miru ako uopste napusti vlast? Sta ako Zapad stavi veto Milu Djukanovicu na pristup racunima koje vjerovatno ima? Sta ako Zapad bude taj koji preko trecih lica poput Dritana Abazovica pokrene na primjer aferu Telekom sa sudskim epilogom na stetu Mila Djukanovica? Da li ce Milo Djukanovic dopustiti sebi sudbinu Svetozara Marovica?
    Ja stvarno ne vidim kapacitet Crne Gore da sudi i presudjuje esalonu vlasti iz DPS. Ta ekipa ce pruziti otpor. Uz sto muka su se popeli na vlast, tako su i vladali, valjda tako moraju i sici. Nikad dobra u Crnu Goru.

  32. #7622
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    592
    Thanks Thanks Given 
    190
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    19 Posts

    Default



    Nijedan konkretan odgovor nije uspio dati a pritom se uspio iznervirati jer su mu postavljena pitanja na teme koje zanimaju svakog gradjanina. Zelen si Dritane.
    Last edited by flp15; 02-09-20 at 21:18.

  33. #7623
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Svima je jasno da Dritan ne može da se proda.

    Pokušavaju da mu udaraju na savjest i da ga ubjede da je ovo što radi veće zlo.
    Vece zlo je da uradi ono sto je rekao da ce da uradi i zbog cega su ga ti isti ljudi koji ga danas mole na koljenima razapinjali u medijima?

    Valjda je postenije da prevari hiljade biraca cije je glasove dobio obecavajuci da ce da se udruzi sa opozicijom da obore DPS.

  34. #7624
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,540
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    267
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by flp15 View Post


    Nijedan konkretan odgovor na pitanje nije uspio dati. I pritom se dao iznervirati zbog pitanja koja su mu postavljena. Zelen si Dritane.
    Odličan je

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  35. The Following User Says Thank You to Fitnespro For This Useful Post:


  36. #7625
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ljudi ja mislim da je veliku ulogu u ovom porazu dps-a odigrala BS. Njihova halapljivost, razne afere, nesposobnost, partijsko zapošljavanje, sve je to dolivalo ulje na vatru godinama. Ono što mene čudi jeste koliko je Duško Marković to loše procijenio i zapravo taj konformitet i iluzija nepobjedivosti , da ne zatraži ostavku recimo Hrapovića nakon svih onih objavljenih stvari koje se tiču njegove ćerke...meni je to nevjerovatan momenat za premijera. Da ga je smijenio, poslao bi makar neku poruku, ovako, za nekoliko mjeseci, ista osoba ladno prezentuje svima slike hotela, ručkova , provoda...kakav autogol. Nedugo zatim i onaj iz Montekarga...sve autogolovi zbog halapljivosti. Hvala BS, hvaaaala

  37. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


Page 305 of 487 FirstFirst ... 205255295301302303304305306307308309315355405 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •