Page 273 of 487 FirstFirst ... 173223263269270271272273274275276277283323373 ... LastLast
Results 6,801 to 6,825 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #6801
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Mandić kao poslednji na listi nije kandidat za poslanika jel? Ukoliko to nije žvaka za narod, a jeste vjerovatno pa mu neko sad ustupi mjesto, što li može bit na um pakleniku onome ?
    Ne mora da bude na listi da bi bio član vlade. On je i rekao da se povlači na dno liste i da neće biti u parlamentu nego na visokoj funkciji u novoj vladi. To je rekao prije nego što je formirana lista df-a.

  2. #6802
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Dajte te izjave...linkove..

    Hvala Lepo

  3. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  4. #6803
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Nadam se da je Krivokapic pozvao ljude da završe sa proslavama i likovanjem jer je to kontraproduktivno po više osnova. A kako se izjašnjava nacionalno to je potpuno nevažno.

    Mirno samo de se krene ka realizaciji izborne volje bez učešča i prenosa IQ-a mase na političare.

    Sent from my Telefunken
    Quote Originally Posted by NSX View Post
    moraju sva trojica da izadju javno(+ Amfi) i da kazu isto ovo sto i Dritan + da pozovu policiju i tuzilastvo da hapse sve koji provociraju i prave nerede, i zavrsena prica

    Људи само секунд.
    Изборна ноћ, сва тројица говоре да се слави кућама.
    Сва тројица.
    Гојко Перовић 4 дана пред изборе каже да немају блаогслов цркве они који шетају и славе пред црквама.
    Јуче кривокапић опет позива да се сједи кући.
    Сада и Дритан опет позива да се сједи кући.
    Бато Царевић отказује прославу и каже сједите кући.

    Сваки дан се говори да се слави кући, немојте их сада кривит што људи који су се осјећали као грађани другог реда издушују ова два дана.

    Полиција не ради свој посао, или га слабо ради, када не приводи оне који праве проблеме.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  6. #6804
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    mislim da kod trojice opozicionih lidera nema greške. svaki od njih je pokazao poštovanje prema svim ljudima u CG, ma kako se oni pisali. svjesni su da moraju zajedno raditi jer samo tako možemo naprijed. realno Krivokapiću je najteže upravo zbog ekipe iza njega. ono što je dobro su njegove izjave, koje su dijametralno suprotne od onih na koje smo navikli od DFa. jednostavno, čovjek je profesor, i on ne zna (a i neće) da pliva u blatu u kojem se ovi iz DF odlično snalaze


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    mislim da je vrijeme mandica i bulatovica zavrseno. mislim da ni oni kao ni DPS ne kapiraju. ovo je licno misljenje, ne znaci da ce biti tacno.
    bato carevic u budvi i krivokapic na republickom nivou su donijeli promjenu DF-u. ako nisu totalni amateri, mislim da smo upravo prisustvovali i zaokretu politike DF-a sa ultranacionalisticke na desnicu. ne svidja mi se procenat, ali dobro. poslije 30 godina i ovo je dobro. mislim da je i glasacima DF dosadilo da gledaju pedju bulatovica. zato su i izasli. imacemo jake tradicionalne partije desnice, ali dobro. svaki pocetak je tezak.
    iskreno se nadam da ce se pojaviti i radikalnija ljevica za pocetak u vidu zelenih partija. koje se npr nece setati oko cijevi, vec npr da ih razbije.
    znam da ce nastati pljuvacina sad, ali poslije emancipacije desnice, misljenja sam da ce se pojaviti radikalniji zeleni koji nemaju kad da cekaju i seruju snimke na IG i FB. i za nekih 16 godina se nadam da mozemo da imamo relativno normalnu drzavu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  7. #6805
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Dajte te izjave...linkove..

    Hvala Lepo
    https://www.vijesti.me/v/465317

  8. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  9. #6806
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Ovi sa zastavama koji slave su članstvo NOVA-e i neke mrvice stranke Milačića. Svi zajedno imaju maximum 10%. Ali su bučni pa se čini da ih je dosta.

  10. #6807
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    https://m.facebook.com/story.php?sto...13006358903165

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Odličan!

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  11. #6808
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,576
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Kakav gospodin je Abazovic, kako dobri odgovori.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  12. #6809
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jes jes, ne znaju đe su šuplji, tokom korone je bilk aktivno preko 45.000 gradilišta pa ti viđi kako su šuplji. Mi smo jadan ne bio šuplji, stidim se da u 21 vijeku otvaraju supermarkete, teretane i trotoar kao na prošle izbore. A nemoj brate. Srbiji i ostalima sve najbolje ali mi nismo svjesni đe smo u odnosu na mnoge zemlje regiona
    E ođe se ne slažemo... pratim situaciju i često sam gore. Jesu pomjerili stvari na ekonomskom planu ali vlast je ista kao ovdje ako ne i gora što se tiče gaženja ljudskih prava.

    Sistem sigurnog glasa im je DPS objasnio a oni ga sprovode krajnje brutalno. Medijski mrak je užasan. Ljudima su isprani mozgovi, znam ih čak i iz šire porodice koji su potpuno opijeni televizijama koje SVE sa nacionalnim frekfencijama kontroliše SNS.

    N1 može da gleda svega 30% stanovništva.

    Iz telekoma su izvukli prvo 200 miliona € i kupili od brata SNS funkcionera kablovsku kopernikus, a on za 180 miliona kupio Prvu i B92. Sad su opet dali iz telekom firmi 38 miliona da bi se kupio Kurir.

    Andrej i ekipa kontrolišu restorane, zvuči poznato zar ne, za SNS rade kriminalci (Radojičič i ostali drže sjever Kosova itd.),

    Previše slično kao kod nas.

    To što su mrdnuli ekonomski je zahvaljujući subvencijama od 10k za svako novo radno mjesto stranim investitorima. Kadrovi užasni, Vulin, Vesić, Đurić, i more debila kakvih i mi imamo.

    Krušik, Jovanjica i more drugih afera... ucjene za radna mjesta, ne može se ništa bez SNS knjižice itd.

    P.S.

    Ako imaš potrebu da nastavimo ovu OT raspravu, možemo se preseliti na topic o Srbiji ili na PM


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 01-09-20 at 10:48.

  13. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  14. #6810
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Malo je reci odlican. Svaka mu je Njegoseva.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  15. #6811
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Abazović bi ipak sarađivao sa Đukanovićem


    https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/...la-igre-586412

  16. #6812
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...odlazecu-vlast


    Na pitanje da li će Crna Gora ostati nezavisna, kazao je da su oni građanima vratili suverenitet u nedjelju, i da se građani konačno osjećaju kao ljudi koji donose odluke.

    Abazović je kazao da se ne treba dovoditi u pitanje nezavisnost, članstvo u NATO, te poručio da su protesti porodajne muke demokratije.

    Govoreći o proslavi nove vlasti sinoć ulicama, i da bez želje da brani bilo koga , kazao je da su ljudi poslije 30 godina osjetili pobjedu prvi put, i da se je isto desilo u Tuzima kada su se vijorile albanske zastave.

    On je kazao da ne smijemo nikog da isključujemo, jer je Crna Gora i njihova država.

    dominira Dritan, volio bih da on bude premijer

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Ne mora da bude na listi da bi bio član vlade. On je i rekao da se povlači na dno liste i da neće biti u parlamentu nego na visokoj funkciji u novoj vladi.
    to sad može da zaboravi slobodno. jer smo onda džabe krečili

    Quote Originally Posted by Flexbux View Post
    Abazović bi ipak sarađivao sa Đukanovićem


    https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/...la-igre-586412
    nidje veze. evo opet je momak jutros pomenuo da isključivo ide sa ovom dvojicom

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 01-09-20 at 10:49.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  18. #6813
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    Ovi sa zastavama koji slave su članstvo NOVA-e i neke mrvice stranke Milačića. Svi zajedno imaju maximum 10%. Ali su bučni pa se čini da ih je dosta.
    To je preuzeta fora DPS-a koji su mnoštvom zastava odavali utisak masovnosti a na kamerama izgleda masovnije masu. Zato DPS toliko forsira zastave kada daju za gorivo

  19. #6814
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    Ovi sa zastavama koji slave su članstvo NOVA-e i neke mrvice stranke Milačića. Svi zajedno imaju maximum 10%. Ali su bučni pa se čini da ih je dosta.
    10 posto to je 20.000 ljudi
    She is only here to annoy herself!

  20. #6815
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E ome se ne slažemo... pratim situaciju i često sam gore. Jesu pomjerili stvari na ekonomskom planu ali vlast je ista kao ovdje ako ne i gora što se tiče gaženja ljudskih prava.

    Sistem sigurnog glasa im je DPS objasnio a oni ga sprovode krajnje brutalno. Medijski mrak je užasan. Ljudima su isprani mozgovi, znam ih čak i iz šire porodice koji su potpuno opijeni televizijama koje SVE sa nacionalnim frekfencijama kontroliše SNS.

    N1 može da gleda svega 30% stanovništva.

    Iz telekoma su izvukli prvo 200 miliona € i kupili od brata SNS funkcionera kablovsku kopernikus, a on za 180 miliona kupio Prvu i B92. Sad su opet dali iz telekom firmi 38 miliona da bi se kupio Kurir.

    Andrej i ekipa kontrolišu restorane, zvuči poznato zar ne, za SNS rade kriminalci (Radojičič i ostali drže sjever Kosova itd.),

    Previše slično kao kod nas.

    To što su mrdnuli ekonomski je zahvaljujući subvencijama od 10k za svako novo radno mjesto stranim investitorima. Kadrovi užasni, Vulin, Vesić, Đurić, i more debila kakvih i mi imamo.

    Krušik, Jovanjica i more drugih afera... ucjene za radna mjesta, ne može se ništa bez SNS knjižice itd.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Kimmi brate znam ja što je Vučić ali nisu oni tako šuplji kako mi mislimo i sprdamo se...mi smo ođe brate pustinja sa investicijama

  21. #6816
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,576
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...odlazecu-vlast


    Na pitanje da li će Crna Gora ostati nezavisna, kazao je da su oni građanima vratili suverenitet u nedjelju, i da se građani konačno osjećaju kao ljudi koji donose odluke.

    Abazović je kazao da se ne treba dovoditi u pitanje nezavisnost, članstvo u NATO, te poručio da su protesti porodajne muke demokratije.

    Govoreći o proslavi nove vlasti sinoć ulicama, i da bez želje da brani bilo koga , kazao je da su ljudi poslije 30 godina osjetili pobjedu prvi put, i da se je isto desilo u Tuzima kada su se vijorile albanske zastave.

    On je kazao da ne smijemo nikog da isključujemo, jer je Crna Gora i njihova država.

    dominira Dritan, volio bih da on bude premijer



    to sad može da zaboravi slobodno. jer smo onda džabe krečili



    nidje veze. evo opet je momak jutros pomenuo da isključivo ide sa ovom dvojicom

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A i ja brate, bas glas naroda i razuma.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  22. #6817
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post





    nidje veze. evo opet je momak jutros pomenuo da isključivo ide sa ovom dvojicom

    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Nadam se. Ne znam koji qac ovi pisu ovo.

  23. #6818
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    10 posto to je 20.000 ljudi
    10% od cega?

  24. #6819
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Ada nemojte ljudi o Srbiji. Nijesmo glasali na referendumu za veliku srbiju nego za federaciju valjda. A mnogi ljudi su se iz inata pisali kao Srbi na popisu iz mržnje prema vlasti,siromaštva i nemoći.


    Kladim se u život da će sada rasti broj Crnogoraca na popisu i da će se mnogi Srbi izjasniti kao Crnogorci. Ako je to nekome važno.

  25. The Following User Says Thank You to Mladi_Werther For This Useful Post:


  26. #6820
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    moraju sva trojica da izadju javno(+ Amfi) i da kazu isto ovo sto i Dritan + da pozovu policiju i tuzilastvo da hapse sve koji provociraju i prave nerede, i zavrsena prica
    Ovo sto si vidio sinoc ovo je bila demonstracija moci Mandica, Knezevica i te tvrde struje u Frontu. Sinoc je po gradu bilo 5-6 hiljada ljudi minimum sa trobojkama, cetnickim pjesmama...i sigurno to nijesu sve ubaceni elementi jer bi u tom slucaju DPS te ubacene elemente prosto instruisao da u nedelju glasaju za njih i imali bi taj 41 mandat. Nego se velikom vecinom radilo o srpskim nacionalistima koji svoje opozicione kolege zele da podsjete ko je najjaci a poslodavce van CG da uvjere da uprkos pomirljivim porukama i novoj politici Krivokapica, Becica, Abazovica i ostalih na svoju misiju u Crnoj Gori nijesu zaboravili. Zato je i Dritko sinoc otvoreno pozvao i pristalice opozicije i ubacene elemente da ne prave nerede, za razliku od Becica koji je rekao da je to Udba i Krivokapica koji je rekao da su to ubaceni provokatori. Ta razlika nije slucajna. Niti je slucajno sto sinoc pozive na mir i slavlje u kucama nijesu uputili Mandic, Medojevic, Knezevic, Radunovic i Amfilohije i Joanikije. Isto kao sto nije slucajno sto crkva juce organizuje litiju po sjeveru iako su Becic Abazovic i Krivokapic dogovorili da ce promijeniti Zakon o vjeroispovijesti. Dakle lideri fronta obiljezavaju teritoriju i spremaju se da na osnovu toga sto su u ovom trenutku najjaci sprovode svoju politiku.

    Dritan se zato polako ili sigurno pretvara u gubitnika u citavoj ovoj situaciji i cekaju ga dvije politicki nevesele opcije. Jedna je da bude odan frontovskoj vladi koja ce sve vise i vise da pokazuje pravo lice i time dio birackog tijela izgubi prema suverenistickim partijama u novoj opoziciji a dio mu se utopi u Becica ili front, da ne pricamo da izdaje svoje licne suverenisticke, evropske i evroatlantske stavove. Sa druge strane moze da bilo sad bilo nakon formiranja vlade istu obori ili zakoci kad ova postane suvise obojena frontom. U tom slucaju ceka ga zig izdajnika opozicije i Milovog placenika i sudbina Pozitivne na izborima.

    U citavoj situaciji Becic je sada naravno takticki uz front jer mu odgovara da Dritan nestane sa politicke scene ili mu se snaga umanji pa on postane last man standing iz gradjanskog bloka i uveca biracko tijelo.

  27. The Following User Says Thank You to Povratnik86 For This Useful Post:


  28. #6821
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Kakva mrtva federacija? Ko je za to glasao bolje da nije. Ovako kako je sad je jedino prirodno, sve se dogovori na istom nivou bez da iko ikome gleda u tanjir i svi zadovoljni.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  29. #6822
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Kljucni dio Dritanovog govora za ove DPSovce, treba biti realan i reci ovo:
    Govoreći o proslavi nove vlasti sinoć ulicama, i da bez želje da brani bilo koga , kazao je da su ljudi poslije 30 godina osjetili pobjedu prvi put, i da se je isto desilo u Tuzima kada su se vijorile albanske zastave.


    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  30. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  31. #6823
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Krivokapič je svjestan uticaja koji ima kod naroda, on je iznio rezultat a ne bijesni psi. Mislim da ako krenu ti šupci nešto da vrdaju da će ih smjestiti đe im je mjesto, odnosno da će ga drugi naučiti da to uradi.

    Ajde ljudi da se konačno batalimo zastava i prebrojavanja krvnih zrnaca i okrenemo EU. Ja sam makar za to glasao. Dosta je podjela bilo.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Df bez Krivokapića ne bi došao ni do 20 posto glasova.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  33. #6824
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    На попису ће се свако ко жели слободно моћи изјаснити као Србин.
    На попису ће се свако моћи да се изјасни као Црногорац а да прије тога не мора да га препозна терен.
    Свако ће моћи да се изјасни како жели. Свако ће моћи да запосли а да не мора да показује чланску карту итд. Неће бити намјештених тендера, грешака од 150 милиона, првих банака итд.
    Одличан Дритан данас.

  34. #6825
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Ja ne mogu da vjerujem šta radi ovaj CDM portal, nisam na njega ulazio, sad kad viđeh članke - nije mi dobro. SRAMOTA! Samo na RAT što ne pozivaju!

Page 273 of 487 FirstFirst ... 173223263269270271272273274275276277283323373 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •