Page 265 of 487 FirstFirst ... 165215255261262263264265266267268269275315365 ... LastLast
Results 6,601 to 6,625 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #6601
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Ja kad sam čuo da su djevojci iz Podgorice rekli da ne ističe Crnogorsku zastavu "da ne provocira", kap me imala ubit'.
    Dje si to cuo.
    Prvo da kazem da se preceralo i slavlje postalo turbofolk kao po uzoru na DPS. To je nesto sto prvo treba mijenjati.
    Ali da se ljudima brane zastave CG itd je laz. Setao sam nocas svuda bilo je CG zastava. Konkretno sav PZP je izasao sa zastavam CG.
    Ali opet kazem treba stat bit dostojanstven i svakako ne davat povod udbasima da nas prebrojavaju.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  3. #6602
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Samo cetnicke pjesme odje dje sam ja bio.
    Ajkule i dalje užas pjesma, bolje da su četničke.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  4. #6603
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Abazović je samo "korisni idiot" u cijeloj priči. Poslužiće kao "građanski" paravan dok bude bio potreban. Nakon toga će "poštenog Albanca" odbaciti kao da nije ni postojao.
    Svi koji shvataju nešto znaju da će URA već na sledećim izborima da ima jak rezultat, makar će duplirati ovaj koji su sad imali.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  5. The Following User Says Thank You to Albatros For This Useful Post:


  6. #6604
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Dje si to cuo.
    Twitter. Prije ove poslijednje runde slavlja. Ne zaboravimo da juče maltene kukale nije bilo ni kod hrama ni niđe drugo.
    Ja sam u Srbiji pa mi praštajte informacije iz druge ruke. Ali evo i ove kolone po Novom Sadu nijedan auto nije imao Crnogorsku zastavu. Samo se rikalo "SrbijaaAaAAa!" satima s prozora.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  7. #6605
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Svi koji shvataju nešto znaju da će URA već na sledećim izborima da ima jak rezultat, makar će duplirati ovaj koji su sad imali.
    Sigurno. Kao u Budvi što su duplirali.
    In vino veritas

  8. #6606
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Zaista ne znam zašto bih se divio hrabrosti Dritana Abazovića. Šta je tu za divljenje? Četiri godine lagodnog života sa beneficijama o trošku poreskih obveznika? Serviranje Crne Gore pro-srpskoj i pro-ruskoj koaliciji? Dozvoli da imam rezervacije prema njegovoj ulozi, bio on nje svjestan ili ne.

    Što se ostalog tiče, ako u 21. vijeku treba da me impresioniraš (mada mislim da više sebi imponuješ) time što kao Crnogorac, sa atributima koje si naveo, daješ glas Albancu, onda moram reći da se malo civilizacijski i vrijednosno razlikujemo... Izjava u potpunosti u rangu sa 'pošteni Albanac'.
    Brate znas li koliko me interesuje ko je srbin..crnogorac..ovo pro..itd.. nisam ni procitao sta si pisao.

    Ali jesam pitanje "zasto bi mu se divio".

    Zato sto je najveceg narko bosa pokazao prstom..zato sto je one koji nas satiru pokazao prstom..zato sto je pokazao i dokazao da je Crna Gora ojadjena od strane mafije za stotine miliona eura. Zato sto se ne plasi da nacionalne interese "svojih ljudi" stavi po strani..zarad stvaranja gradjanske Crne Gore.

    On smije sto vi ne smijete. Ili ste se i vi dobro ovajdili? Pa se neki plase Spuza.
    Boljih ljudi ima tamo no odje na forumi, mnogo boljih.

  9. The Following 3 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  10. #6607
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Sigurno. Kao u Budvi što su duplirali.
    Upavo dokaz koliko shvataš išta.. U Budvi se upravo i očekivala najveća podrška drugim opozicionarima, nakon skandala sa mandatarom.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  11. The Following User Says Thank You to Albatros For This Useful Post:


  12. #6608
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    Brate da ti objasnim jednu stvar, iskreno, svejedno mi je ko je na vlast, ne dijelim ljude po nacionalnosti, ko za koga glasa i slicno, ili si covjek ili smrad nevidjeni i to je to, nije me strah nikoga iskreno, ali mislim da je krajnje bezobrazno ovo sto se radi, istice se zastava druge drzave, evo procitao sam i na fb da su nekog lika iz Pljevalja tri momka pretukla jer je musliman, je li to po tebi normalno ajde mi reci? Zelimo li takvu drzavu u kojoj se istice zastava druge drzave? Sta se desilo u BG skorije, zapalise li zastavu Crne Gore?


    EDiT: Prica mi jedan drug, krenuo put PG i naisao na litijase, cim su vidjeli PL tablice poceli su da mu lupaju po autu, otkud im pravo na to? Momak je bio as porodicom, zena i malo dijete, uplasio se za njih, je li realno ajde mi reci?

    Da me ne shvatis licno, samo bih volio da sacuvamo MIR, da nema onog: "Ja sam srbin, ti si crnogorac, ti si musliman", vec svi da budemo braca bez obzira, jedan je Bog u kojeg svi vjerujemo, politika ce da nas zavadi.
    Komsije sa kojima svaki dan pijemo kafu su mi albanci, jedan od boljih drugova mi je musliman, totalno sam protiv nacionalizma. U ovako podjeljenoj drzavi ce biti ispada i mi moramo proci jedan period da narod shvati da se moze zivjeti bez nacionalizma. Nemoj da dozvolis da nas okrecu jedne protiv drugih i da tako vladaju. Nedavno je bio clanak da je bila albanksa zastava istaknuta negdje u Tuzima ili Ulcinju nisam siguran, u Ulcinju sam ljetovao i svi ti se prvo obrate na albanskom, da li mi to smeta? Ne. Ja zelim da mogu da zivim u miru i slozi, gdje necu da razmisljam da li mogu porodici da priustim ljetovanje van CG ili zimovanje na Alpima i slicno. Na racun zavadjenog naroda, oni izvukose stotine miliona za malu grupu ljudi. Ovo pricam tebi jer i na ovom i na drugom forumu smo "kolege" i znam te kao ok momka.
    Ima dosta malicioznih ljudi koji bi sve uradili da im je guzici dobro.
    Samo budi iznad tog ;-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  13. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  14. #6609
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Svi koji shvataju nešto znaju da će URA već na sledećim izborima da ima jak rezultat, makar će duplirati ovaj koji su sad imali.
    pa kad je ovoliko ljudi sa foruma glasalo za brata Dritana ovaj put idući put ide to na 10 mandata


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  16. #6610
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ljudi, samo ignorišite Seriusa i prestaće u jednom trenutku. Pokušavati da se njemu nešto argumentuje je kao pokušati da proturiš šporet na drva kroz koš.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  17. The Following 4 Users Say Thank You to Albatros For This Useful Post:


  18. #6611
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Zar nije najljepsa zastava ?




  19. #6612
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Povlačim riječ od sinoć. Neće se ovo bez gusala završavat...

  20. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:

    acs

  21. #6613
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Sad je vrijeme da rastu građanske partije i tako će biti. Bez DPSove fašističke i huškaške politike, splasnuće nacionalizam i konačno takve partije će dobijati manju podršku. Ovolika podrška DPSu i DFu je rezultat svega što se radilo za cijelih 30 godina. I ljudi se čude i zabrinjavaju.. pa bilo bi još gore da je DPS nastavio da vlada. Vrijeme je za nešto novo. Ponavljam, građanske partije profitiraju nakon ovoga, a sve će se vidjeti jednog dana. Ovi koji i dalje bacaju provokacije na račun toga da URA neće imati cenzus i slično ili ništa ne shvataju ili su zaslijepljeni. Ili oboje. Nego, ne mogu im zamjeriti ništa.. nije lako.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  22. The Following User Says Thank You to Albatros For This Useful Post:


  23. #6614
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Zar nije najljepsa zastava ?



    Evo sad ću i ja koju lijepu izmislit, daj mi deset minuta... Ajd ne sprdajte se.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Roy Fokker For This Useful Post:


  25. #6615
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Zar nije najljepsa zastava ?



    Hoćeš li 3.333e za tu peticu ?

    Ruku na srce, naša državna zastava je mnogo ljepša od te. Pitaj bilo kojeg dizajnera, umjetnika i potvrdiće ti skoro svi.
    Love, peace and respect.

  26. #6616
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    1,087
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Komsije sa kojima svaki dan pijemo kafu su mi albanci, jedan od boljih drugova mi je musliman, totalno sam protiv nacionalizma. U ovako podjeljenoj drzavi ce biti ispada i mi moramo proci jedan period da narod shvati da se moze zivjeti bez nacionalizma. Nemoj da dozvolis da nas okrecu jedne protiv drugih i da tako vladaju. Nedavno je bio clanak da je bila albanksa zastava istaknuta negdje u Tuzima ili Ulcinju nisam siguran, u Ulcinju sam ljetovao i svi ti se prvo obrate na albanskom, da li mi to smeta? Ne. Ja zelim da mogu da zivim u miru i slozi, gdje necu da razmisljam da li mogu porodici da priustim ljetovanje van CG ili zimovanje na Alpima i slicno. Na racun zavadjenog naroda, oni izvukose stotine miliona za malu grupu ljudi. Ovo pricam tebi jer i na ovom i na drugom forumu smo "kolege" i znam te kao ok momka.
    Ima dosta malicioznih ljudi koji bi sve uradili da im je guzici dobro.
    Samo budi iznad tog ;-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока

    Pazi ne osudjujem ja cjelinu, imam dobrih drugova koji su pravoslavci to je totalno nebitno, za mene si ili covjek ili nisi i to je to, ali OSUDJUJEM svakog ko ne postuje svoju zastavu, ne postuje svoju drzavu, svrstava ljude po nacionalnosti,vjeri itd, one sto napadaju neduzne ljude jer se zovu Emir, Admir itd a ne Janko Marko itd, to za mene ne mogu biti ni lj od ljudi jbg, politika me ne zanima ali ovo sto se radi od sinoc po Crnoj GOri naravno da osudjujem. Lomljenje lokala (SD-a) evo ostetili su i kombi RTCG-a, otkud im pravo na to? To je za svaku osudu, posebno za ono sto sam napisao, da su momku lupali po autu jer je musliman i jer su PL tablice.

  27. The Following User Says Thank You to HaRRyy For This Useful Post:


  28. #6617
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Samo je pitanje koliko ce brzo i efikasno da se razmontira postojeci mafijaski rezim, kao i formira expertska Vlada. Ako sve to prodje s andjelima, Dritan i URA postaju zestoki politicki subjekt, bez ikakve dileme.


  29. #6618
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Kažem vam ja, pravićemo Lucketa od blata naspram ovih simpatizera sa foruma.. Sa ovako plitkim viđenjem stvari se još i čude kako su izgubili.. Kad već drže glavu u pijesak za sve ono što je urađeno u ovo 30 godina.. Vjerovatno je sve to bilo za naše dobro..

    Zemljo Indijo i slonovi Nepala
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  30. #6619
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ja sam do danas mislio da niko nikad neće nadmašiti crnogorsku opoziciju u KMEČANJU NAKON PORAZA.
    A još manje sam očekivao da će to da uradi DPS!

  31. #6620
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Brate znas li koliko me interesuje ko je srbin..crnogorac..ovo pro..itd.. nisam ni procitao sta si pisao.

    Ali jesam pitanje "zasto bi mu se divio".

    Zato sto je najveceg narko bosa pokazao prstom..zato sto je one koji nas satiru pokazao prstom..zato sto je pokazao i dokazao da je Crna Gora ojadjena od strane mafije za stotine miliona eura. Zato sto se ne plasi da nacionalne interese "svojih ljudi" stavi po strani..zarad stvaranja gradjanske Crne Gore.

    On smije sto vi ne smijete. Ili ste se i vi dobro ovajdili? Pa se neki plase Spuza.
    Boljih ljudi ima tamo no odje na forumi, mnogo boljih.


    Pa ti si potencirao kao svoje i Abazovićevo dostignuće to što te je, uprkos svojoj, po tebi, (očigledno) suprostavljenoj ili različitoj nacionalnoj pripadnosti, uspio da ubijedi da mu daš glas. Epohalnog li uspjeha.

    Što se hrabrosti tiče, hrabri ljudi su oni koji beskompromisno ginu za svoje principe i uvjerenja, bez obzira na sve rizike i ličnu žrtvu. Šta je to on rizikovao tačno? Šta je stavio na kocku (osim sudbine Crne Gore - šala), pa je ostavio takav utisak hrabrosti? Vidjeli smo da lideri i aktivisti opozicije blebeću o svemu i svačemu, pa nikom do sada ne zafali dlaka s glave. Imati zakonsko, moralno, formalno i neformalno pokriće da kao karijerni političar pričaš maltene svašta bez posljedica... Ne bih rekao da je hrabrost potrebna za tako nešto.

    Ove insinuacije neka stoje samo evidentirane, ionako više govore o tebi.
    Last edited by johnny bravo; 01-09-20 at 00:52.
    In vino veritas

  32. #6621
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Zar nije najljepsa zastava ?



    Ljepsa je crvena bogami, samo je u pogresne svrhe koristena. A i neke pripejd patriote su se ogrtale njom, pa je zato neki izbjegavaju. Ne mogu u glavi da to prebace..

  33. The Following 4 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  34. #6622
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Kome nije jasno da svaka nacionalna provokacija dolazi od rezima je teska budala.sta ste mislili da ce milo mirno predati vlast posle 30 godina i neko ga povest ko vola na klanje u spuz na robiju.imam druga muslimana iz pljevalja koji mi je rekao da su depesovci "navodno bivsi", ogrnuti srpskim zastavama provocirali danas po pljevljima one seljacke fore iselicemo vas itd.ko da nisu imali do sad vremena godinama da pokusaju nesto, da je neko htio.a bas danas dan posle izbora.isto kao i fore u berane pred izbore sa grafitima.ali nije ovaj narod vise budala nagledali smo se scenarija za 30 godina i previse

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  35. The Following 4 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  36. #6623
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Dug je proces pred nama, Milo će svim silama odugovlačiti formiranje nove vlade, a ima sijaset načina za to, od odbijanja prijedloga za novog predjsednika vlade, što može da ide koliko shvatih do vrhovnog suda i td. Kupovaće vrijeme dok god bude mogao. Biće ovdje bojim se još go*ana dok nova vlada ne uđe u parlament. Bitno je da opoziciona trojka ostane složna i vjerujem da hoće.
    Last edited by Albatros; 01-09-20 at 00:57.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  37. #6624
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Spremimo se na razne DPS gluposti u narednim danima, možda mjesecima. Nema više potrebe za slavljem, u živom smo blatu, kuca nam najjača kriza koja nam se desila.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  38. #6625
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Spremite se vi za sibanje vjerujte mi. Ovi su odlucni da ubiju ako treba samo na vlast da ostanu.
    Skupila se sva Crna Gora oko sina Zorana Lazovica i strafte. Sram da bude svakoga ko stane iza tih ljudi i ko misli da brani CG sa tim mafijasima.
    Povrace mi se.
    Što bi se mi spremali za šibanje. Mi ćemo kući da sjedimo i da posmatramo. Što se tiče priče o ubijanju, znaš i sam da je u DF kompletan sedmi bataljon. Svi oni krezubi sa ratišta po bosni i sa kosova. Ne vjerujem da su tamo kokice prodavali, i mislim da se oni priča o ubijanju ni malo ne boje. Tako da neka se oni ubijaju sa lazovićima i kompanijom, ionako jedva čekaju. A ja ću fino doma.

  39. The Following User Says Thank You to SubWay For This Useful Post:


Page 265 of 487 FirstFirst ... 165215255261262263264265266267268269275315365 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •