Page 111 of 487 FirstFirst ... 1161101107108109110111112113114115121161211 ... LastLast
Results 2,751 to 2,775 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #2751
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Daj Boze da ti zapadnes u situaciju onih kojima je ekonomija na prvom mjestu, koji gledaju mogu li svome djetetu koru hljeba da obezbjede jer im dijete ne dobija nista od subvencija za zelenu energiju. Ne zelim nikome zlo ali ova tvoja izjava je stvarno debilna.
    Ovakav tvoj komentar sam čuo još par puta prije tebe i oba puta je bilo od ljudi koji su finansijski sredjeni/stabilni bili, kojima ništa falilo nije, već su samo zabrinuti bili za siromašniji sloj gradjana. Interesantno mi je da znam, jesi li i ti medju ovu dvojicu što se finansija tiče ili spadaš u ovaj siromašni sloj stanovništva?

  2. #2752
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Pa za razliku od tebe ima nas koji imamo kolektivnu svjesnost i odgovornost. Ne gledamo samo na svoju gu*icu nego zelimo stvarno dobro Crnoj Gori i svim njenim ljudima, a ne kao ti, samo sebi i svojima.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  3. #2753
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Razumijem potpuno o čemu pričaš, ali da se Dritan prije 4 godine zalaga za NATO bez referenduma, ja bi bio za njega. Referendum bi bio jedan nepotrebni rizik, i za mene se Dritan tada sam diskvalifikova.

    Danas, da je bilo ko počeo priču o obnovi naše Crkve imali bi moju podršku, ali niko osim DPS-a. SDP samo stidljivo to podržava iako su za to bili od početka.


    P.S. Ekonomija će kod nas bit približno ista bez obzira na vlast. Bićemo na srpski standard ili malo ispod toga.
    Dritan se zalaže za demokratske principe.
    Iako smatram da je Nato dobra stvar, ne smatram da je loše da se narod izjašnjava o tako krupnim stvarima...

    Slavko Perović je nekad branio Aćima Višnjića u skupštini, mada si vjerovatno previše mlad da bi znao o kome pričam. Poenta je u težnji ka demokratijom a ne ka tome da cilj opravdava sredstvo. Na žalost, cilj ovih na vlasti je lično bogaćenje, a sredstvo je izazivanje nacionalnih podjela...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  4. #2754
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Pa za razliku od tebe ima nas koji imamo kolektivnu svjesnost i odgovornost. Ne gledamo samo na svoju gu*icu nego zelimo stvarno dobro Crnoj Gori i svim njenim ljudima, a ne kao ti, samo sebi i svojima.
    hahaha zna sam da ti ne fali ništa finansijski. Iz mog iskustva najsiromašniji slojevi stanovništva glasaju upravo za DPS, a ovi koji stoje bolje i od prośeka za URA-u itd.

  5. #2755
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,584
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,588
    Thanked in
    4,637 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post

    Nervoza me fata kad mi neko priča o ekonomiji, a ovo nam se dešava u našu državu.
    potpuno si u pravu. no vidji ovo



    kako objasnit ovom djetetu da roditelj nema da mu kupi knjige za školu? ili hranu recimo? pričom da je crkva bitnija? zastava? jezik? tebe nervoza vata zbog priče o ekonomiji a nekoga jer nema djetetu kupit da jede


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #2756
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,680
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Kako navodi barski portal kosovari novi glasaci nasih sudbina http://www.barskiportal.com/lat/poli...rWODrEX7BTQ8wY

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  7. #2757
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    hahaha zna sam da ti ne fali ništa finansijski. Iz mog iskustva najsiromašniji slojevi stanovništva glasaju upravo za DPS, a ovi koji stoje bolje i od prośeka za URA-u itd.
    Tu se slazemo, siromasni glasaju DPS jer najsiromasnije ucjenite, zaplasite ili kupite za 50e jer im je i to nesto da kupe hrane...osim njih ima i ovih kao ti koji samo misle na svoje pozadine i samo izmisljaju prioritete kako bi zamaskirali kakvo je stvarno stanje u zemlji.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  8. #2758
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Razumijem potpuno o čemu pričaš, ali da se Dritan prije 4 godine zalaga za NATO bez referenduma, ja bi bio za njega. Referendum bi bio jedan nepotrebni rizik, i za mene se Dritan tada sam diskvalifikova.
    Ne poričem benefite NATO-a, ali je vrlo simptomatično da neko ko podržava DPS zamijera nekome drugome što smatra da se pitanja od velike važnosti trebaju riješiti direktnom voljom većine, u demokratskoj državi.

    Samo da na silu naguramo ono što smo zamislili, ne bi li velike odluke imale što manji legitimitet kod građana, i ne bi li bolje radikalizovali i polarizovali naciju. Ono što vi ne shvatate, insistirajući na takvim presjedanima, je da trasirate put nekoj budućoj većini da isto to radi, ali tada nam se možda takve odluke neće sviđati. Imaš dobru i bitnu ideju? Izvoli, obezbijedi većinu, ali istinsku i bez pritisaka na egzistenciju. Ovako se ne gradi zdravo društvo, i to nije ono što su nam obećali 2006-e, i zbog toga moraju da idu.

  9. The Following User Says Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  10. #2759
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Iako smatram da je Nato dobra stvar, ne smatram da je loše da se narod izjašnjava o tako krupnim stvarima...
    Prośečan gradjanin glasa emocijom, a ne racionalnim razmišljanjem o geostrateškoj politici. Većina zemalja koje su ušle u NATO savez nisu imale ovaj referendum upravo iz ovog razloga.


    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Slavko Perović je nekad branio Aćima Višnjića u skupštini, mada si vjerovatno previše mlad da bi znao o kome pričam. Poenta je u težnji ka demokratijom a ne ka tome da cilj opravdava sredstvo. Na žalost, cilj ovih na vlasti je lično bogaćenje, a sredstvo je izazivanje nacionalnih podjela...
    Kad pomenusmo Aćima Višnjića:

    Državni udar se spremao par godina unazad. Srpski Radikal iz Crne Gore, Aćim Višnjić, je (svojom glupošću) 2015-e godine najavio svoje neposredne kontakte sa Putinovim najbližim ljudima rekavši da Rusi nešto spremaju i da neće ni po koju cenu pustiti CG da udje u NATO (od 28-og minuta):


    Last edited by SokoGrad; 16-08-20 at 22:30.

  11. #2760
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,388
    Thanks Thanks Given 
    4,097
    Thanks Thanks Received 
    356
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Ako su DF-ovci četnici, a DPS-ovci lopovi --> onda imaš na jednu stranu četnike, a na drugu lopove. Glasajte za manje zlo, svako neka sam za sebe odluči koje je zlo manje.
    1. Ovo je prica iz udbine kuhinje samo u cilju opstanka vlasti, svi su isti glasaj manje zlo. Na to se primaju oni sa ispod 90 iq.
    2. Nisu svi iz DF cetnici, a svakako nemam ama bas nikakav problem sa cetnicima - zvanicnom kraljevom vojskom u otadzbini (nisam ****** ali bolje posten ****** nego lopov komunjara).
    3. Opoziciona vlast nije isto sto i DF vlast, taj kolac se ima podijeliti na mnogo dijelova i sto je najbitnije ta vlast je vrlo smjenjiva.
    4. Sredice se biracki spiskovi, razjuriti raznorazni olosi, kriminalci i spijuni i imacemo konacno normalne izbore, pa ce na sledecim da pobijedi onaj sa najvise glasova a ne onaj ko je pokrao izbore.
    5. Tuzilastvo ce poceti da stvarno istrazuje poznate afere, i konacno ce dobar dio pravih lopova da zavrsi u Spuzu.
    6. E sad mozemo i o identitetu da pricamo, ali ne vidim cemu - ovo je CG u Nato-u koja ce uci u EU i to je to

    Sent from my phone

  12. #2761
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ne poričem benefite NATO-a, ali je vrlo simptomatično da neko ko podržava DPS zamijera nekome drugome što smatra da se pitanja od velike važnosti trebaju riješiti direktnom voljom većine, u demokratskoj državi.

    Samo da na silu naguramo ono što smo zamislili, ne bi li velike odluke imale što manji legitimitet kod građana, i ne bi li bolje radikalizovali i polarizovali naciju. Ono što vi ne shvatate, insistirajući na takvim presjedanima, je da trasirate put nekoj budućoj većini da isto to radi, ali tada nam se možda takve odluke neće sviđati. Imaš dobru i bitnu ideju? Izvoli, obezbijedi većinu, ali istinsku i bez pritisaka na egzistenciju. Ovako se ne gradi zdravo društvo, i to nije ono što su nam obećali 2006-e, i zbog toga moraju da idu.
    Važno je da se crkveno pitanje pokrenulo, niko osim DPS-a ga nije pokrenuo. Ja ne ulazim u Cetinjski Manastir zbog Amfilohija i njemu sličnih, a volio da dodje dan da to bude crnogorska Crkva ili samo pravoslavna ako nekome smeta riječ "crnogorska" jer oni sebe ne smatraju Crnogorcima.

  13. #2762
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    1
    4. Sredice se biracki spiskovi, razjuriti raznorazni olosi, kriminalci i spijuni i imacemo konacno normalne izbore, pa ce na sledecim da pobijedi onaj sa najvise glasova a ne onaj ko je pokrao izbore.
    Oće li sredjeni birački spiskovi promijenit rezultate anketa javnog mnjenja raznih renomiranih firmi koje uglavnom pogode sve izborne rezultate? Ja vjerujem da DPS mora da kupuje lične karte itd. itd., ali kako to da skoro sve ankete ne promaše? Tu ima dva odgovora, da su sve te ankete naštelovane ili da DPS ne može da ukrade dovoljno da bi se to moglo primijetit na rezultate.

    Evo, ovdje nisam zauzeo nijednu stranu, no me interesuje kako to.

  14. #2763
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Pazite ovu situaciju, dolazi mi rodjak iz Beograda u Kotor sa djetetom od 5 godina. Kupili su malecnu crnogorsku zastavu i dijete je nosi u ruku. Probaju da udju u crkvu dje svi turisti ulaze, a svešteno lice im zabranjuje da sa tom zastavom udju unutra.

    Nervoza me fata kad mi neko priča o ekonomiji, a ovo nam se dešava u našu državu.
    Jesu li mu i vezali mačku pod rašu?

    Hoće to ti klerofašisti.

  15. #2764
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Važno je da se crkveno pitanje pokrenulo, niko osim DPS-a ga nije pokrenuo. Ja ne ulazim u Cetinjski Manastir zbog Amfilohija i njemu sličnih, a volio da dodje dan da to bude crnogorska Crkva ili samo pravoslavna ako nekome smeta riječ "crnogorska" jer oni sebe ne smatraju Crnogorcima.
    Obojica znamo zašto ti ne ulaziš u Cetinjski manastir, ako zaista ne ulaziš, i to nema nikakve veze ni sa Amfilohijem, ni sa njemu sličnima. Vjernici ne pitaju čiji je manastir kad u njega ulaze, i ne prave takve odluke zaneseni mržnjom.

    No, to je teško suština moje pisanije, ali si suštinu nagovijestio sam u odgovoru. Niko sem DPS-a ga nije pokrenuo, znači biće potrebno upregnuti mašineriju da bi se to iznijelo. Vrlo demokratski, legitimno i dugotrajno.

    Čak i ako zanemarimo koliki je apsurd da partija obnavlja bilo koju Crkvu, a to se ne može zanemariti.

    Moja ti je preporuka da prešaltaš priču na nešto drugo jer je postotak vjernika koje interesuje predznak Crkve (a i Amfilohije ili Mihalo) jako mali, a niđe nema da se ateisti bore za Crkvu zbog "nacionalne kulture".

  16. #2765
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Obojica znamo zašto ti ne ulaziš u Cetinjski manastir, ako zaista ne ulaziš, i to nema nikakve veze ni sa Amfilohijem, ni sa njemu sličnima. Vjernici ne pitaju čiji je manastir kad u njega ulaze, i ne prave takve odluke zaneseni mržnjom.

    No, to je teško suština moje pisanije, ali si suštinu nagovijestio sam u odgovoru. Niko sem DPS-a ga nije pokrenuo, znači biće potrebno upregnuti mašineriju da bi se to iznijelo. Vrlo demokratski, legitimno i dugotrajno.

    Čak i ako zanemarimo koliki je apsurd da partija obnavlja bilo koju Crkvu, a to se ne može zanemariti.

    Moja ti je preporuka da prešaltaš priču na nešto drugo jer je postotak vjernika koje interesuje predznak Crkve (a i Amfilohije ili Mihalo) jako mali, a niđe nema da se ateisti bore za Crkvu zbog "nacionalne kulture".
    Vidi se tvoj demokratski kapacitet jer ti "znaš" zašto ja i mnogi Cetinjani ne ulaze u Cetinjski Manastir sa onom Sotonom tamo.

    To što CPC nije zaživjela je zato što Miraš Dedeić nema podršku naroda (ni moju lično), ali ideja o obnovi autokefalnosti ima. Ovi su izbori praktično referendum za Crkvu. Poslije izbora ćemo vidjet koja strana će poštovat većinsku volju gradjana Crne Gore, a koja ne.

  17. #2766
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    ДПС свакако ће имати, само нисам баш сигуран хоће ли признати пораз.

  18. #2767
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ameba View Post
    Za sada je broj zgazenih mrava od strane KGBa u Crnoj Gori 0. Priznaces, prilicno los bilans za nekog ko veli da po svaku cijenu nece dozvoliti da CG udje u NATO. Kad samo pomislim, oburdase Hilari, izvukose Engleze iz EU, a na ovaj krs zube polomise. Stvarno moram opet na sledece izbore glasat DPS, makar preventivno, da makar ova djecina lakse spavaju uvece.
    Samo u stabilne države se ljudi mogu ovako bezbrižno šalit kao ti, što je naravno najveći uspjeh DPS vladavine.

  19. #2768
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Samo u stabilne države se ljudi mogu ovako bezbrižno šalit kao ti, što je naravno najveći uspjeh DPS vladavine.
    Sto nijesu mogli postici Vasington i London to ostvari DPS.

    Pocinje da me interesuje gdje je dno ispod koga ne mozes.

  20. #2769
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Nema Lucketa.
    Da li je to znak da je brod poceo da tone?
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  21. #2770
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,018
    Thanks Thanks Given 
    5,025
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Nema Lucketa.
    Da li je to znak da je brod poceo da tone?
    Brod treba tek da se usidri u Bg na vodi...
    ...

  22. #2771
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Da li su URA ili Demokrate mozda iznijeli jasan stav po pitanjima o kojima je ova zemlja podijeljena? DPS SD SDP DF ... sa njima ko ih glasa zna na cemu je ...
    URA i Demokrate ... da li su se izjasnili po pitanju vjere, nacije, jezika, zastave, NATO-a, EU, Kosova... koji je njihov plan za to. Da li oni zele da ono sto je DPS devedesetih prepisao na Pavla i Rista Satanu ostane njima ili da se vrati Crnoj Gori?
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  23. #2772
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Da li su URA ili Demokrate mozda iznijeli jasan stav po pitanjima o kojima je ova zemlja podijeljena? DPS SD SDP DF ... sa njima ko ih glasa zna na cemu je ...
    URA i Demokrate ... da li su se izjasnili po pitanju vjere, nacije, jezika, zastave, NATO-a, EU, Kosova... koji je njihov plan za to. Da li oni zele da ono sto je DPS devedesetih prepisao na Pavla i Rista Satanu ostane njima ili da se vrati Crnoj Gori?
    Zasto bi se izjasnjavao bilo ko o pitanju NATO kad smo dio alijanse. Zasto bi se iko pitao o EU kad svaka partija maltene ima put ka EU u programu. Na kakvo tacno izjasnjavanje po pitanju vjere i nacije mislis? Nesto tipa mi smo svi Crnogorci a vi sto mislite da ste Srbi ili Albanci ili Bosnjaci na traktore i aj mrs odavde? Sto tacno treba da se vrati Crnoj Gori? Je li to neko spakovao Manastir Ostrog i ponio ga u Lajkovac?

  24. The Following User Says Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  25. #2773
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Jedini stav koji nas vecinu odje zanima je kraj dps-a, a za ostalo cemo se dogovoriti.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  26. The Following 2 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  27. #2774
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Jedini stav koji nas vecinu odje zanima je kraj dps-a, a za ostalo cemo se dogovoriti.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Zar nije pametnije napraviti dogovor i unaprijed znati sto ce se tacno desavati? Cak i URA ce se raspasti kad dodje na dnevni red zakon (novi ili stari) o vjeroispovijesti. URA i DF se mogu sloziti na drzavnom nivou samo oko rusenja DPS-a i tu stavi tacku na stabilnost nove vlade.
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  28. #2775
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Da li su URA ili Demokrate mozda iznijeli jasan stav po pitanjima o kojima je ova zemlja podijeljena? DPS SD SDP DF ... sa njima ko ih glasa zna na cemu je ...
    URA i Demokrate ... da li su se izjasnili po pitanju vjere, nacije, jezika, zastave, NATO-a, EU, Kosova... koji je njihov plan za to. Da li oni zele da ono sto je DPS devedesetih prepisao na Pavla i Rista Satanu ostane njima ili da se vrati Crnoj Gori?
    Za Demokrate znaš kao i svako drugi.
    Što se tiče URA za njih glasaju oni koji hoće Mila sa vlasti, a ne znaju šta poslije
    Quote Originally Posted by citizen View Post
    To je klasicni politicki marketing.
    Ne koristi dugačke riječi kad mu nešto pišeš
    Sent from my GM1913 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 17-08-20 at 12:14.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 111 of 487 FirstFirst ... 1161101107108109110111112113114115121161211 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •