Page 101 of 487 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #2501
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Moze li se iz Luxemburga putem pisma glasat?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  3. #2502
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Mislio sam se prije neki dan da otvorim topic lobotomija. Da se fino ispisemo o ljudima koji najvise glavu otvaraju. Imalo je kandidata koliko oces.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Last edited by kaemSe; 12-08-20 at 17:34.

  4. #2503
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Svaka prognoza je nezahvalna, vjerovatno cu glasati URA, da ne iznevjerim svoje gradjanske stavove. Svidja mi se ideja vracanja CPC, no opet dps to radi vodjen licnim interesima. Kravatasima ne vjerujem, mislim da su prva rezerva frontova. Ne ocekujem nikakvo bolje stanje poslije izbora, cak naprotiv, mislim da ce obje strane proglasiti pobjedu i nece priznati rezultate druge strane, bice nestabilnosti i to ce biti veliki test za ovaj narod.

  5. The Following 4 Users Say Thank You to opmne For This Useful Post:


  6. #2504
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Odbranićemo Crnu Goru. Dobro, super je to, ali od čega treba da je branimo?
    - od uništavanja rijeka i svog života (flore i faune) vezanog za te rijeke jer neko hoće suprotno ekonomskoj i ekološkoj logici iste stavi u cijevi.
    - od prekomjernog zaduživanja ulazeći u poslovne aranžmane koji će opustošiti državu
    - od parazita koji samo znaju da žive na grbači naroda.
    - od nepotizma
    - od korupcije
    - ...
    Braniocima Crne Gore (ovo bi trebalo pod navodnike) za koju ,,izgoreše" po društvenim mrežama ovo je nebitno jer će neko navodno ugroziti ono što je izglasano 2006 godine (čak i da neko to hoće, a ima ih, kako je to moguće izvesti?) što je praktično nemoguće. DPS je jedini koji nije stavio tačku na dešavanja (referendum) iz 2006 godine. Nisu sposobni to da urade 14 godina.

    Sent from my Motorola 8400
    Ako se boris protiv nepotizma zasto je odbornik URA Jelusic i glavna funkcija u opstinu isto Jelusic?
    Ako se boris protiv korupcije zasto drastivno povecanje zaposljenih u Budvi?

    A zasto nas ubjedjujes da je na Balkanu drzavna forma vjecna kad izmijenjasmo 5 drzava u 30 godina?

    Da li su Crnogorci izbarali 23 Oktobra 1991 Jugoslaviju sa preko 80%? Jesu.
    Da li su Crnogorci izabrali 21 Maja 2006 sa bracom Romima, Hrvatima, Albancima, i Bosnjacima svoju drzavu sa vecinom (mimo svijeta) od 55%? Jesu.

    Pa zasto pod ovolikom propagandom i pritiskom SPC, Srbije i Rusije i domacih "gradjana" ne bi 2021 mozda bilo 49% protiv zajednice sa Srbijom?

    Ka da odje zive grcki bogovi morala a ne neobrazovana, nenacitana i ispranoga mozga sirotinja koja nema svijest ni o svojoj drzavi.

    Bas cu da zmurim dok Carevic kupuje glasove a ti mu posle dajes podrsku. Sto to ne pomenes kad si vec objektivan? U te glasove se stapaju gradjanski.

    Drzi se ti rijeka a pusti branioce. Imaju pune ruka posla. Rusija sa 150miliona i Srbija od 8m stanovnika i 200 hiljada "gradjana" u Crnoj Gori se bori protiv sake jada.

  7. The Following User Says Thank You to koronas For This Useful Post:


  8. #2505
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Meni je fascinantno kako obozavaoci lika i djela DPSa isticu njihovu borbu za nezavisnost.

    CG je nezavisna na papiru, a u stvarnosti smo zavisni kao nikad prije.

    Zavisimo od tudjih kredita, doznaka iz inostranstva, uvoza, tudje tehnologije... Izvozimo sirovine, uvozimo gotove proizvode.

    Jedino glup coek moze da misli da smo mi nezavisni.

    Ovdje pocinje borba za goli opstanak od jeseni. Da se nahrani coek i to je to. Da ne moze da misli o kvalitetnom obrazovanju, kvalitetnoj zdravstvenoj zastiti, kvalitetnoj rekreaciji, opstem napredovanju u zivotu. Nista od toga, nego puka borba za prezivljavanje. Tako se ne zivi u nezavisnoj zemlji.

    I onda ovi vele, ajte vi napolje sto vam ne valja ovdje. Sto ocete da putujete i zivite na normalni ljudi.

    Ja bi ove dps podrzavaoce posla u sjevernu koreju, da se obuce za naredni stepen jednoumlja i ispiranja mozga. Pa kad vide kako se zivi sa tim mentalnim sklopom, neka odluce u koji ce tabor.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Druze cak i jedna Amerika je zavisna od Kine, Japana, Kanade, Mexica, EU itd mnogo vise nego mozes da pretpostavis po svakom navedenom osnovu a pogotovo finansijskim transakcijama. Pa EU i Amerika ne prave telefone i kompjutere npr a da ne govorimo o komplikovanijoj tehnologije tipa 5G, superkompjuteri, bioinformatika, itd.

    Sve drzave ovoga svijeta slave svoje "founding fathers". Jedino je odje bolje bit ***** no drzavotvoran. I 14g nakon nezavisnosti na suprotnoj strani sve isti ljudi iz 2006

    I problem je DPS. Jeste problem je DPS sto su Medojevic, Bulatovic i Lekic isli u USA da onemoguce referendum 2006 i sto oni 2020 isti donose promjene. Vazi

  9. #2506
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne znam ko su ovi gore al zajednički im je svakako koeficijent inteligencije. koji nije čak ni nula, n’o u minusu. koja mržnja izbija iz stavova, 2020. godina. nivo zatupljenosti u CG najveći u Evropi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Što se čini od glasača URE! Samo naprijed, dako prebačite cenzus.

  10. #2507
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Ruski uticaj na djelu.

    Aeroflot otkazao sve letove za Tivat u 2020., ruska vlada ne da ni drugim njihovim kompanijama da lete za CG
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-da-lete-za-cg

    EDIT: Ne vidjeh post gore.

  11. #2508
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Misljenja sam da zabrana ruskim avio kompanijama da lete za CG nema veze sa koronom, sankcije su ekonomski pritisak koji je nasa vlada pocela i kojim pravom ocekujete da ne uzvrate ?

  12. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:


  13. #2509
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. #2510
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Evo se iz MUP-a interesuju za pokojne osobe od prije 3-40 godina, kao samo da provjere!?
    Ipak im jes malo frka ovaj put.

  15. #2511
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,407
    Thanks Thanks Given 
    4,147
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Kako će mi bit milo kad ve DPS rasturi 30-og, čisto jer znam da ćeš se ośećat ka posran.
    To je najbitnije, a sto narod nema leba dok se on i ljudi oko njega bahate to nije problem? Sinovi i cerke te sire bande voze skupa kola, imaju lokale, restorane, diskoteke, vile po primorju, skoluju se po inostranstvu na privatnim fakultetima i skolama, putuju po cijelom svijetu i jos bahato slike objavljuju da crkne sirotinja

    Sent from my phone

  16. #2512
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ne bi ja previse napadao ostrascenu raspravu u CG. Posebno ih ne bih nazivao sendvicarima i pecinskim ljudima 85IQ
    Realno, kako drugacije da se raspravlja ako ti neko negira postojanje nacionalnoj skupini. Bez obzira koju stranu zauzimas.
    Ja sam recimo Crnogorac iskljucivo zato sto su me tako naucili kad sam bio mali, nedje prvom polovinom 80ih.
    Za mene je bio totalni sok kad sam vidio kako ljudi oko mene mi otvoreno govore da kao takav ne postojim. Potpuno prirodna reakcija je bila prezir i mrznja prema njima i toj politici.

    Isto tako zamisljam nekog moga sunarodnika koga su vjerovatno naucili kad je bio mali da je nesto drugo.

    Svi zajedno treba da nekako predjemo preko toga. Dosta nam slabo ide za sada.

    Ja recimo kao minimum zelim da vidim drugu stranu kako iskreno postuje i zalase se za punu drzavnost CG.
    Kravatasi su mi veoma blizu da prodju taj test dok DF dozivljavam kao totalno antidrzavnu politicku grupaciju.
    Stvarno imam problem sa time da DF ucestvuje u vlasti na bilo koji nacin.
    Zelim pad DPSa ali ne i ustolicenje DFa.

    Nekom drugom (pristalici DFa) smeta sto (zbog gore napisanog) nisam bas pobornik bliskih veza sa Srbijom i vidi me u najboljem slucaju na nacin na koji ja gledam njega, a cesto me vidi kao klasicnog CG ustasu i srbomrsca.

    Kako spojiti ove krajnosti je stvarno ne znam.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Moracikus For This Useful Post:


  18. #2513
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kako je dobro...
    Frka je velika kako javljaju sa terena, poceli su da zovu sve redom ovi iz DPS. Obecavaju posao, dolaze kuci, donose eo i 3 nedelje perd izbore brasno i mekinje, cijena licne porasla na 70-100eur, u pojedinim djelovima PG daje se i po 200.

    Kako cu se radovati kad krenu gladni
    One Ring to Rule them all...

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  20. #2514
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Ja mislim da od smjene vlasti nema ništa ovog puta-možda sam posle 30 godina izgubio nadu?
    Jedino što primjećujem oko sebe je da nema apstinenata- svako koga znam ide da glasa što je nov momenat.
    Jedino sto očekujem je porast partnera DPS ovim manjinskih stranaka a i SD zaposljava na hiljade ljudi i vjerujem da ce i on rasti u odnosu na prosle izbora pa ce svi oni samim tim traziti i vece parce kolaca sto moze da donese dodatna komesanja u drzavnoj birokratiji.
    Vidjeli smo po onoj zeni sto je svaku proslavu u prvim redovima kako se oči otvaraju kad joj ne isplatise 6.000€ nego samo 2.500€ za neku zemlju.
    SD je 2016 imao 3.26% a BS 3.16% a sad ce vjerujem uzeti minimum po 3-4 poslanika u odnosu na po 2 2016 godine.
    DPS ce pasti za taj rast a i jos mozda koji procenat medjutim realno je sa ove dvije stranke i poslanicima hrvatske i albanske liste da ce moci da formiraju vladu.
    Svi koji su pravoslavci a nisu u DPS ili SD bice im zakljucana vrata od bilo kakvih drzavnih poslova kreditnih linija stipendija itd tako da se nastavlja onamo dje se i stalo.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  21. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  22. #2515
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Bas me zanima da li bi neki opozicionar (procrnogorski nastrojen) pristao da smijeni Dps pod uslovom da DF bude u vlasti?
    Dok se to ne desi, dok se ne shvati da je politika Dps skroz na stetu drzave nece se nista mijenjati

  23. #2516
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spodo View Post
    Bas me zanima da li bi neki opozicionar (procrnogorski nastrojen) pristao da smijeni Dps pod uslovom da DF bude u vlasti?
    Dok se to ne desi, dok se ne shvati da je politika Dps skroz na stetu drzave nece se nista mijenjati

    Prvo treba da shvatimo kako sa ovakvim likovima da pravimo vlast u CG. To je Rubikova kocka a smjenit DPS je maciji kasalj.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  24. #2517
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Upravo procitah:


    Broj zaposlenih na kraju juna daleke 2013. godine, dakle prije 7 godina, bio je VEĆI od broja zaposlenih na kraju juna ove, 2020. godine.


    Dakle, nakon 7 godina u kojima je javni dug eksplodirao, kamate na isti iznose više od 100 miliona eura a iznos blokiranih sredstava se približio cifri od 700 miliona eura (14% BDP), ova država će imati ozbiljnih problema kada se u septembru konačno suoči sa realnim problemom - ljudima koji nemaju posao.

  25. #2518
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kako su krenuli sa presijecanje crvene vrpce za svaku glupost, za trafostanicu ili 30 metara asfalta očekujem samo da počnu da presijecaju za otvaranje Gmail profila

    One Ring to Rule them all...

  26. #2519
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ima li moderatora da očiste botove?
    Ovo kao za prošle izbore DPS ima 3 glasa a onda neaktivni nikovi ulete za sat i kao fora 33?
    Sta je fora ?
    One Ring to Rule them all...

  27. #2520
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ne bi ja previse napadao ostrascenu raspravu u CG. Posebno ih ne bih nazivao sendvicarima i pecinskim ljudima 85IQ
    Realno, kako drugacije da se raspravlja ako ti neko negira postojanje nacionalnoj skupini. Bez obzira koju stranu zauzimas.
    Ja sam recimo Crnogorac iskljucivo zato sto su me tako naucili kad sam bio mali, nedje prvom polovinom 80ih.
    Za mene je bio totalni sok kad sam vidio kako ljudi oko mene mi otvoreno govore da kao takav ne postojim. Potpuno prirodna reakcija je bila prezir i mrznja prema njima i toj politici.

    Isto tako zamisljam nekog moga sunarodnika koga su vjerovatno naucili kad je bio mali da je nesto drugo.

    Svi zajedno treba da nekako predjemo preko toga. Dosta nam slabo ide za sada.

    Ja recimo kao minimum zelim da vidim drugu stranu kako iskreno postuje i zalase se za punu drzavnost CG.
    Kravatasi su mi veoma blizu da prodju taj test dok DF dozivljavam kao totalno antidrzavnu politicku grupaciju.
    Stvarno imam problem sa time da DF ucestvuje u vlasti na bilo koji nacin.
    Zelim pad DPSa ali ne i ustolicenje DFa.

    Nekom drugom (pristalici DFa) smeta sto (zbog gore napisanog) nisam bas pobornik bliskih veza sa Srbijom i vidi me u najboljem slucaju na nacin na koji ja gledam njega, a cesto me vidi kao klasicnog CG ustasu i srbomrsca.

    Kako spojiti ove krajnosti je stvarno ne znam.
    Treba krenut od pretpostavke da je DF kreiran od strane DPSa.

    DF je potreban DPSu, jer ne mogu postojat velike patriote, ako nemaju od koga da 'brane' drzavu. Jin & Jang.

    Nakon ovog saznanja, stvari su jasnije. Zato se ja ne bojim za drzavu i naciju nakon DPSa. Vec je unistena, tako da ko god bude naslednik ovog haosa imace ogromne probleme da sanira posledice cerupanja velikih patriota. Trebace makar 10 godina da se stane na noge.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  28. #2521
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Sa srecom Click image for larger version. 

Name:	IMG_20200813_092533.jpg 
Views:	198 
Size:	13.1 KB 
ID:	168981

    Послато са M2004J19C помоћу Тапатока

  29. #2522
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    stvarno ste odvratni. da tebe @Gandalf_White i @Mojsije gledam.
    toliko ste zapeli za Vericu Maras da joj se smanji plata, sad mora u vinogradu da radi da popuni finansije. mislite da je lako zivjeti sa 3000 eura

    On je rekao da su na tim poslovima bili angažovani praktično svi radnici, na čelu sa izvršnom direktoricom kompanije Vericom Maraš.

    Izvršna direktorica je radila i bila uključena u sve te zelene operacije i svako jutro mi smo dva mjeseca ustajali u četiri i po sata i radili smo na Ćemovskom polju i taj posao završavali do deset sati, a kasnije smo nastavljali da radimo naše poslove”, istakao je Kankaraš.
    lako se sprdati narodu sa glavom, a vi vidite sta ste napravili


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  30. #2523
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    stvarno ste odvratni. da tebe @Gandalf_White i @Mojsije gledam.
    toliko ste zapeli za Vericu Maras da joj se smanji plata, sad mora u vinogradu da radi da popuni finansije. mislite da je lako zivjeti sa 3000 eura



    lako se sprdati narodu sa glavom, a vi vidite sta ste napravili


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Sad 3000 a do prije neki mjesec 7300 hahahahhahaha

    Druže za te pare ustajem u 3 ujutro i radim dje hoćeš
    One Ring to Rule them all...

  31. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  32. #2524
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    stvarno ste odvratni. da tebe @Gandalf_White i @Mojsije gledam.
    toliko ste zapeli za Vericu Maras da joj se smanji plata, sad mora u vinogradu da radi da popuni finansije. mislite da je lako zivjeti sa 3000 eura



    lako se sprdati narodu sa glavom, a vi vidite sta ste napravili


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Verica je ...brala?
    ...

  33. #2525
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sad 3000 a do prije neki mjesec 7300 hahahahhahaha

    Druže za te pare ustajem u 3 ujutro i radim dje hoćeš
    pa o tome ti pricam. mislio sam da ces se makar malo pokajati jer mora da dopunjava kucni budzet radeci na cemovskom, da nadoknadi rupu do 7000.
    mialis da je njoj lako da se skrpi sad do prvog sa 3000.
    srca nemas nimalo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 101 of 487 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •