Page 96 of 487 FirstFirst ... 46869293949596979899100106146196 ... LastLast
Results 2,376 to 2,400 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #2376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Citajuci ovu temu....rekao bih da je CG nazalost danas bliza neke vrste obracunjavanja neistomisljenika nego li medjusobnog razumijevanja, uvazavanja ili pomirenja. Zalosno.

    Bjelasi i zelenasi. Cetnici i partizani. Suverenisti i unionisti. Turci, siftari, ******, vatikanci, cikotici, lacmani, irvasi, rusofili, srbofili milogorci itd itd. A drzava ni milion ljudi.

    Nikad srece.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  3. #2377
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,925
    Thanked in
    1,741 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A Migo nevera, ili specijalci u BD što ubačiše onaj suzavac.



    U oba gornja slučaja kamere sve snimile pa trt.


    I veliš institucije..... aj nemoj da se sprdamo

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

    Као што рекох институције треба да раде.Ако их ухвате знаћемо именом и презименом или иницијалима ко су у питању, као кад су ломили заставе у БП.Ако их не ухвате онда остаје легитиман простор за свакакве шпекулације.Врло једноставно.
    Last edited by BAR; 10-08-20 at 00:01.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  4. #2378
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    novi promo spot demokrata zavadi pa vladaj

  5. #2379
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,440
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Mene je blam od ove dvojice iskreno

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  6. #2380
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Citajuci ovu temu....rekao bih da je CG nazalost danas bliza neke vrste obracunjavanja neistomisljenika nego li medjusobnog razumijevanja, uvazavanja ili pomirenja. Zalosno.

    Bjelasi i zelenasi. Cetnici i partizani. Suverenisti i unionisti. Turci, siftari, ******, vatikanci, cikotici, lacmani, irvasi, rusofili, srbofili milogorci itd itd. A drzava ni milion ljudi.

    Nikad srece.
    Generalno mi se penju na glavu ovakvi meta komentari, koji se žale na kvalitet diskusije što je takođe ne unapređuje, ali ovog puta moram da se složim sa tobom. 14 godina od nezavisnosti, 19 od zvaničnog kraja građanskog rata, punih 40 od smrti Tita, 75 od kraja Drugog svjetskog rata, 100 godina od raspada Osmanskog carstva, i to su nam teme pred parlamentarne izbore 2020.

    Zaista nevjerovatno.

  7. The Following User Says Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  8. #2381
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Rodeon koliko sam uspio da ispratim ce da glasa URA, sto je sa moje strane pohvalno.
    Ali isti on mrzi Srbe. Nece to da prizna, ali brate mrzi ih covjek. Njemu je svaki Srbin u CG potencijalni koljac, ratnohuskac itd... a tek vjernici SPC u CG...
    Ne valja tako.... mislim da nema razloga za to, jer unazad 30 godina oni koji su bili Srbi u CG, i ostali to do dana danasnjeg, nisu ti isli milom na Dubrovnik, i deportovali izbjeglice muslimane nazad u BIH.
    Zna se ko je to radio, i ko bi opet radio da mu se smije i moze.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    O cemu pricas dobri covjece!? Kako ja to mrzim Srbe

    Kako je to moguce uopste u mom slucaju!? Ljudi vas je pojeo ovaj virtuelni mrak i vi ste u nekoj zoni sumraka. Nemam drugo objasnjenje.

  9. #2382
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,440
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Mnogo je tebra, mnogo je. Ali batalite proslost vise alooo

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  10. #2383
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Posto poneki forumasi su izasli otvoreno koga ce glasati, da i ja izadjem "iz ormara" i kazem Demokrate.
    Dakle bio sam opozicioni glas i ranije, tako da vlast ne gubi nista, a opozicija u sustini ne dobija nista.
    Valjalo bi da svi se izjasne ko ucestvuje na temi, da se napravi neki uzorak i na osnovu toga da blijeda projekcija rezultata.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  11. #2384
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne može se govoriti o pomirenju kada većina bošnjaka glasa partiju koja je i na crkvu udarila...
    Ogromna i opasna generalizacija. Jesu li i u Andrijevici Bošnjaci glasali partiju koja je i na Crkvu udarila?

    Nemamo mi ništa od "pune istine" i vraćanja u prošlost, ama baš ništa. Tamo su kosturi i krv na sve strane, i na taj način ništa riješiti ne možemo. A zajedno moramo, i moramo dokazati da možemo, jer nas u suprotnom neće biti.
    Last edited by LostInHollywood; 10-08-20 at 00:36.

  12. #2385
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Samo da pozdravim Oca Gojka i da ga obavijestim da će Milo litijaše da ostavi u male, što se veli.

  13. The Following User Says Thank You to Sandor Kolar For This Useful Post:


  14. #2386
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ogromna i opasna generalizacija. Jesu li i u Andrijevici Bošnjaci glasali partiju koja je i na Crkvu udarila?

    Nemamo mi ništa od "pune istine" i vraćanja u prošlost, ama baš ništa. Tamo su kosturi i krv na sve strane, i na taj način ništa riješiti ne možemo. A zajedno moramo, i moramo dokazati da možemo, jer nas u suprotnom neće biti.
    Nije nego pravo u centar. Ne kažem da su svi ali BS je podržala zakon recimo. Ko glasa BS?

  15. #2387
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nije nego pravo u centar. Ne kažem da su svi ali BS je podržala zakon recimo. Ko glasa BS?
    Ni četvrtina popisanih Bošnjaka i Muslimana, tako da si centar pogodio samo zato što si ga gađao iz tenka, ne zato što si precizan.

  16. #2388
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ni četvrtina popisanih Bošnjaka i Muslimana, tako da si centar pogodio samo zato što si ga gađao iz tenka, ne zato što si precizan.
    A e, inače ostali glasaju DF...

  17. #2389
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Као што рекох институције треба да раде.Ако их ухвате знаћемо именом и презименом или иницијалима ко су у питању, као кад су ломили заставе у БП.Ако их не ухвате онда остаје легитиман простор за свакакве шпекулације.Врло једноставно.
    Или као кад су за 13. јул ломили заставе у Беране па.....

    Кад им није у интересу починиоци се не нађу.

    Свој циљ су већ постигли, мобилизација муслиманског становништва је завршена.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  18. #2390
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Или као кад су за 13. јул ломили заставе у Беране па.....

    Кад им није у интересу починиоци се не нађу.

    Свој циљ су већ постигли, мобилизација муслиманског становништва је завршена.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A i da nije toga bilo, zar iko misli da bi ijedan musliman koji nema koristi od ovih partija glasao Df, Prava, Snp, Ujedinjena, Demokrate. Nemojte da ste naivni.
    Onakvi kao Kolic mogu glasati jer on ima koristi za one bljuvotine sto radi, ili neki koji mrze vlast iz dna duse. Znaci mozda 2% muslim stanovnistva. Presmijesno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #2391
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Znaš li koliko bi ti grafiti dotakli Bošnjake u Beranama, da oni ne znaju da u Beranama postoje ljudi koji ih mrze zato sto su Bošnjaci. To je problem. Da te mržnje nema, niko je ne bi mogao ni iskoristiti.
    Druze ovdje Srbe mrze svi. Hrvate mrze svi osim Mirasevci. Albance mrze isto svi.
    Bosnjake mrze svi. Mirasevce mrze svi (i sprdaju im se jos).
    Mrznja je ovdje kao dobar dan, svak svakoga mrzi i ne moze da vidi ocima. Ali uz osmjeh.
    Tako da pusti ti ko koga mrzi.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  20. #2392
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Kako li ja ubodem da lično poznajem samo ljude za koje me forumaši ubjeđuju da su 2% određene grupacije nije mi jasno. Sve krem krema oko mene izgleda.

  21. The Following 6 Users Say Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  22. #2393
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Kad vidim ovu pisaniju, vidim da je ona kampanja Demokrata potpuno na mjestu...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  24. #2394
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A i da nije toga bilo, zar iko misli da bi ijedan musliman koji nema koristi od ovih partija glasao Df, Prava, Snp, Ujedinjena, Demokrate. Nemojte da ste naivni.
    Onakvi kao Kolic mogu glasati jer on ima koristi za one bljuvotine sto radi, ili neki koji mrze vlast iz dna duse. Znaci mozda 2% muslim stanovnistva. Presmijesno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da vam DPS i SD ukine poslove po opstinama i ministarstvima, brzo bi vi glasali i DF ako vam obecaju posao kad pobjede. Nemojmo se lagati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to konzul For This Useful Post:


  26. #2395
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Da vam DPS i SD ukine poslove po opstinama i ministarstvima, brzo bi vi glasali i DF ako vam obecaju posao kad pobjede. Nemojmo se lagati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Nema sanse za srpsku partiju pa da ce krepati od gladi. To 100%. Ja ti garantujem da su DO SKORO svi muslimani glasali za dps iz ljubavi prema Milu, ni za kakvu korist. Bukvalno su ga gledali kao boga. Onda se pojavilo partijsko zaposljavanje i svi su razdijeljeni izmedju dps-sd-bs. Sad najvise izmedju sd i bs jer se dps presaltao na zaposljavanje i dijeljenje privilegija Srbima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  27. #2396
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Ja sam tada tek bio rodjen i ne znam sto se desavalo ali iz prica cujem da ne krive Mila za to nego Momirovu struju u dps.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  28. #2397
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja sam tada tek bio rodjen i ne znam sto se desavalo ali iz prica cujem da ne krive Mila za to nego Momirovu struju u dps.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Veselin Veljović i ekipa oko njega likes this.
    Kao i DPS aktivisti na terenu gdje muslimani iz PV bukvalno kažu te i te komšije (sve aktivisti i funkcioneri sadašnjeg DPS) su pucali na kombi sa radnicima Bošnjacima, izranjavali ih i nikad nisu odgovarali.
    E zamisli pakao da živiš pored komšije koji je pucao na tebe i htio da te ubije a sad ti prica da ti je drug i da hoće da te ubiju neki drugi imaginarni.

    Svako proguta šta mu se servira iz sebi znanih razloga.
    Poštujem Bošnjake koji su odlučili da ne jedu ***** i da pričaju istinu
    Last edited by Gandalf_White; 10-08-20 at 02:01.
    One Ring to Rule them all...

  29. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  30. #2398
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja sam tada tek bio rodjen i ne znam sto se desavalo ali iz prica cujem da ne krive Mila za to nego Momirovu struju u dps.

    Ti to ozbiljno? Milova je bila izvrsna vlast, policija, SDB, ministarstva. Policija je deportovala, ministarstva su izvozila naftu za tenkove u Republici Srpskoj. Sve to direktno, preko komandne odgovornosti ako nikako drugacije, ide Milu na savjest.

  31. #2399
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Milačić sve radi zbog para. slikao se sa zastavom CG, izvještavao iz štaba DPSa kada je bila izborna noć a sad grinja, pali zastave NATOa i postade najveći Srbin. taj prelaz je samo zbog keša na računu. sjutra vi postao najveći Gabonac da mu neko ponudi. Demokrate tek nikako ne spadaju u ovu grupu. oni i previše forsiraju tu politiku pomirenja, dokaza imaš koliko ‘oćeš. SNP je normalna partija, Joković je normalan čovjek. grešku je napravio što je ušao u koaliciju sa ovima ali to nikako ne znači da je ovo što si ti napisao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Jokovic je htio sa Demokratama ali nisu ga htjeli. Do zadnjega je otezao da udje sa DF-om i na kraju je morao jer bi mu bio upitan cenzus.
    Tu mi Demokrate nisu jasne, uzeli su Demos u koaliiju a odbili SNP. To im je loš potez koji će ih koštati oko 2 mandata manje.


    Slažem se sa konstatacijom koju je neko napisao za Demokrate- da su rigidni i tvrdi u shvatanjima. Ja bih dodao da su glupi.

  32. #2400
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne mrze svi ali dobar dio opozicije nas ne moze ocima vidjet, kad vide muslimansko ime na tv-u da je na nekoj funkciji jeza ih prodje. Lijepo li je bilo u Milosevicevo vrijeme kad nije bilo jednog ili mozda rijetko koji. Ne pricaj mi o zaposljavanju 90ih jer dobro znam kroz sta mi je otac prosao a imao je i najvise skole i staza a tek su ga zadnjeg primili jer je jedan SRBIJANAC (posten coek) rekao “ajde dosta ljudi, necemo vise da se zajebavamo, nije posteno prema momku” i tako su ga jedva primili u firmu iako je prije svih ispunjavao uslove.
    Te opstine sto si pomenuo su nagrdjene kao i mjesta dje zive pravoslavci vecinom. Pa nema lokalna samouprava para da se bavi turizmom, infrastrukturom itd. Budzet im je toliki da pokrpe plate i to je to. Vlada treba da se pozabavi time ali ne, njima je bitniji Zabljak i Kolasin, a Plav i Gusinje su mjesta sa najljepsim prirodnim bogastvom u CG ali kad Vlada nece tamo da ulaze, lokalna samouprava ne moze nista.
    Druze nije zato što je musliman nego zato što je partijac alo... To ti nećeš da shvatiš i ti oko tebe.
    Znaš li ti koliko meni puca ona stvar što je Elvir Klica musliman ? Znači puca mi.
    Ali znaš šta mi ne puca ?
    Čovjek je doveo 40 rožajaca da rade u Nacionalne parkove u PG odmah kad je došao, za tim ljudima nije bilo nikakve potrebe već su višak, sve poslove koje je mogao nije dao najboljim ili najjeftnijim ponuđačima nego njegovim partijskim drugovima pričamo o stotinama hiljada eura. Plus je dobio 40 000eura od države za rješavanje stambenog pitanja Iako ima 2 kuće o 3 poslovna poslije godinu ipo na funkciji.

    Alija Košuta direktor Uprave za inspekcijske poslove... Nema nikakve veze i to nikoga normalnog ne boli što je musliman kad je 0 čovjek.
    Ima 5 stanova, 420 000 eur na računu ušteđevine i radi za 1000 eur. Pored svega toga uzeo je od države kredit za rješavanje stambenog pitanja 40 000 da mu je rata 25 eur mjesecno (alo )
    Prije toga je vodio 2 privatne firme koje su poreski dužnici i namjerno ih je uveo u stečaj a ko je god malo u biznisu zna sta se i kako završava preko njega.

    Kenan Hrapović nekada direktor Fonda zdravstva sad ministar zdravlja - tek će neko novo tuzilastvo da vidi koliko je destina miliona pokrao i namjestio. Ćerka Dubai - Majami ovo ono torbe 10 000 eur, cipelice 5000, majka 2 zubarske ordinacije na obje prijavljeno 6000 eur prometa.

    Suljo Mustafić - nekada se borio da se otkrije ko je deportovao muslimane i bio jedan od najglasnijih a onda su mu dali par funckcija da ućuti i proda svoje.
    Dobio je stan od 128 kvadrata od drzave za 26 000 eur (Alo bre) koji je prodao za 130 000 vratio državi kredit kupio dvosoban i ostalo mu 30 000...
    A dje su ti Husovici, Nuhodžici itd itd
    I tako dalje i tako dalje ...
    Ja bih mogao ovako do sjutra .

    Ne boli nekoga što je musliman zaposlen nego zato što je zaposlen bez konkursa i bez potrebe a preko veze i pijavica je na budzet.
    I ne boli nekoga što su funkcioneri iz manjinskih naroda nego zato što su najgori.
    Ako nijesi znao sad znaš.
    Ako ti treba još dokaza javi mogu knjigu ipo da ti ispišem
    Last edited by Gandalf_White; 10-08-20 at 10:17.
    One Ring to Rule them all...

  33. The Following 7 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


Page 96 of 487 FirstFirst ... 46869293949596979899100106146196 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 20 users browsing this thread. (0 members and 20 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 10:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 01:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 10:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 18:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •