Page 288 of 487 FirstFirst ... 188238278284285286287288289290291292298338388 ... LastLast
Results 7,176 to 7,200 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #7176
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    To je elita ne bleje oni po foruma

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока

  2. #7177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Nevezano za politiku, da mi je ko dao euro za svaki put kad sam čuo "ostanite doma" ove godine...

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    War. War never changes.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  4. #7178
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Posto nisam posjecivao ovaj podforum pa ne znam . Ima li ovdje neko da je glasao za dps ? Jet koliko citam nema niko okle onda 35 posto dobise
    Preletaci hahahaha
    Tako ti je to na brdovitom balkanu, kako vjetar duva.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  5. #7179
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Ја сам Србин Православац, међу друштвом и родбином имам и Муслимана и Хрвата и Црногораца итд. И ја са требам да мрзим неког, пустите ме тих прича. Ти који су сијали мржњу и подјеле у недељу послати су у прошлост.

  6. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  7. #7180
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ja i još 5 iz porodice za DPS (zetu sam rekao da pazi šta radi) 1 glas je bio 2006 kada sam stekao pravo glasa za nezavisnost

    Eto tako

    poslato sa mog sam-sung s9+ telefona

  8. #7181
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Sve ovo sto ste naveli bih mu opsrostio i glasao ga sjutra jer da me gledaju cudno kad izadjem po gradu u dres Crne Gore i da mi recu da nisam pozeljan u neki kafic gdje sam vazda sjedio, neka hvala.

    Iskren da budem prije cu dozvolit da me DPS krade no da mi polotronski centnici koji su do juce imali korist od istog tog dps-a mrko gledaju zbog dresa ili sto nosim svoju zastavu kroz svoju drzavu, da se pjevaju cetnicke pjesme, da se nose sajkace, da se dize tri prsta na svaki cosak, da je vise srpskih zastava, da nas tjeraju iz kafica, da ne smijem ulicom proci sto mi neko nece dobacit nesto i je8at muslimansku majku, neka hvala.

    Da ista imaju u glavu ti poltroni znali bi da su pobjedili DPS (PARTIJU) a ne Crnu Goru (DRZAVU PRIZNATU OD 99% ZEMALJA) pa neka idu i pale zastave dps-a a ne Nato-a, Evrope i Crne Gore, ne mozes biti kivan na drzavu u kojoj zivis, nego na partiju koja vodi tu drzavu, makar ja tako gledam, skinuli ste partiju, svaka cast, proslavite jednu noc i idemo dalje izvlacit se iz krize, a ne lomit po svome gradu po svojoj drzavi, napadat svoje sugradjane, svoje dojucerasnje "prijatelje" i kolege na poslu, ne znam za vas, ali da je sjutra glasanje ja znam sto bih zaokruzio, a ako bi nastavili jos koji dan ovako u nedelju sam i ja na taj skup a i dosta ljudi koje poznajem i koji su bili protiv DPS-a razmisljaju isto, jer da budem pokraden od DPS-a sam navikao, ali da me gledaju drugacije zbog moje zastave, zbog moje vjere to necu da dozvolim, ni ja ni niko normalan.

    Sad cete vi ovdje napisati da su to ubaceni depesovci koji rade zaje8ancije po gradova, a ja znam da nisu, no se nisu cujali dok je DPS vladao, a sad odjednom postadose ortodoksni cetnici.
    Iskreno, baš mi je žao ako se to dešava. Ne mogu da razumijem takvo dno od ponašanja. Ako sam te dobro razumio to su neki što su ćutali kao pizde do prije dva dana....

    Evo ne znam što da ti kažem, bez da sam siguran da ima ođe ljudi koji bi te branili od svih tih četničina. Evo predlažem da se nas nekolilo ođe pokupi pa da odemo sa zastavama Crne Gore u taj lokal dje ti dobačaju, pa da vidimo te mudonje.

    Taman i da se popije po koja i nazdravi promjenama.....

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 01-09-20 at 20:57.

  9. The Following 8 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  10. #7182
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Savo Parača i 3 otpremnine
    zaboravih ali cini mi se 3 dobre otpremnine

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  11. #7183
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Brate Izzy sta to sve naprica, nista od toga nece biti, sve cega se bojis, ja ne znam odakle ti to.
    I do sad su ti ljudi imali kafice i bili tvoji sugradjani, sta sad treba da ih se plasis, ne boj se, niti ce se cetniciti niti stavljati srpske zastave...uzivaj i uzivajmo zajedno, radimo, trudimo se i bice nam bolje.
    Nemoj da mislis na sebe i nemoj da ti je drago sto te je DPS ogulio zajedno sa svima nama.
    Nemam cega da se bojim niti sam isao da slavim poraz dps-a, slavicu ga tek ako vidim da je na bolje krenulo, ne slavi se utakmica na pocetku no na kraju, ovi "nasi" jos nisu ni dosli na vlast, tako da polakote...
    Ja sam prvi ovdje pisao da me ne interesuje mnogo ko ce biti na vlasti i koja ce se zastava vijoriti, ako ce to znaciti da imamo evrospki standard, evropske plate, da omladina nece morati da napusta drzavu da bi zaradili koji dinar itd.
    Pao je dps, uredu, super, proslavi to jednu noc kako znas i umijes, lomi kroz kucu, oko kuce, podji do grada masi zastavom kojom hoces, veseli se, zapali baklju, pjevaj pjesmu koju hoces, dizi prste koje hoces, ali nemoj da vrijedjas ljude oko sebe, nemoj da nekome prijetis, nemoj nekome reci da je nepozeljan jer je iz druge stranke, nemoj psovat nekome majku jer je druge vjere, nemoj cudno gledat nekoga sa pravom crnogorskom zastavom, nemoj lomit lokale drugim strankama, nemoj dirati pripadnike druge vjeroispovjesti, nemoj podjebavat itd.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  12. The Following 5 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  13. #7184
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    zaboravih ali cini mi se 3 dobre otpremnine

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    3 od preko 100k i opet se pojavljuje u ime partije kao neki faktor

  14. #7185
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Iskreno, baš mi je žao ako se to dešava. Ne mogu da razumijem takvo dno od ponašanja. Ako sam te dobro razumio to su neki što su ćutali kao pizde do prije dva dana....

    Evo ne znam što da ti kažem, bez da sam siguran da ima ođe ljudi koji bi te branili od svih tih četničina. Evo predlažem da se nas nekolilo ođe pokupi pa da odemo sa zastavama Crne Gore u taj lokal dje ti dobačaju, pa da vidimo te mudonje.

    Taman i da se popije po koja i nazdravi promjenama.....

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nije se meni desilo, ali jeste mojim poznanicima danas u Baru.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #7186
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,640
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    kakav je to mentalni sklop. jadovi jedni obični. pizde od ljudi. mada to nisu ljudi, uvreda je takve nazvat bilo čim osim splačinom

    ovo se odnosi na sve koji vrijedjaju ljude koji su druge vjere, nacionalnosti ili boje kože


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  17. #7187
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Nije se meni desilo, ali jeste mojim poznanicima danas u Baru.
    hahahahahahab ti si brat

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  18. The Following 2 Users Say Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  19. #7188
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Bice sve ok, vidjeces za 4 godine. Postojace CG bez DPSa jaca nego ikad. A ti ces se pretvarati i pricati naokolo da nikad nisi bio u DPS.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ti iz svog iskustva ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  20. #7189
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Nemam cega da se bojim niti sam isao da slavim poraz dps-a, slavicu ga tek ako vidim da je na bolje krenulo, ne slavi se utakmica na pocetku no na kraju, ovi "nasi" jos nisu ni dosli na vlast, tako da polakote...
    Ja sam prvi ovdje pisao da me ne interesuje mnogo ko ce biti na vlasti i koja ce se zastava vijoriti, ako ce to znaciti da imamo evrospki standard, evropske plate, da omladina nece morati da napusta drzavu da bi zaradili koji dinar itd.
    Pao je dps, uredu, super, proslavi to jednu noc kako znas i umijes, lomi kroz kucu, oko kuce, podji do grada masi zastavom kojom hoces, veseli se, zapali baklju, pjevaj pjesmu koju hoces, dizi prste koje hoces, ali nemoj da vrijedjas ljude oko sebe, nemoj da nekome prijetis, nemoj nekome reci da je nepozeljan jer je iz druge stranke, nemoj psovat nekome majku jer je druge vjere, nemoj cudno gledat nekoga sa pravom crnogorskom zastavom, nemoj lomit lokale drugim strankama, nemoj dirati pripadnike druge vjeroispovjesti, nemoj podjebavat itd.
    Hvala ti na odgovoru, zaista cijenim i slazem se sa tobom.
    Ako lomimo, palimo, rusimo to radimo sami sebi i protivnik sam svegs toga i onoga sto su radile druge pristalice kao sto je paljenje podgorice, kotora, tučnjave i ostalo...
    Isto tako bih rekao i policajcu Perunovicu i njegovim montenegrinima sto su pjevali na antilitiju, da ce jebat očina očinovog, protjerati litijase .... Slazes se da je i to pogresno ili mislis da imaju prava samo zato sto drugacije misle ?

  21. #7190
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    E kako je upro medojevic opet sa budalastinama. Opet mu se servira lose bijelo.
    Tacno ce da razjebu te budale nesto
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #7191
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,640
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    što priča Medo? neka ide u penziju sa Androm i Pedjom Bulatovićem. vječitim gubitnicama


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #7192
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,207
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,313
    Thanked in
    2,016 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    što priča Medo? neka ide u penziju sa Androm i Pedjom Bulatovićem. vječitim gubitnicama


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ima li neko da im plati negdje apartman s bazenom pored mora da iskuliraju sve ovo..

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  24. #7193
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    » Ђукановићу за све криви Београд и Вучић

    Мило Ђукановић је рекао да не може прецизно да каже зашто је изборни резултат такав какав је након парламентарних избора у тој земљи, али је истовремено оптужио председника Александра Вучића за, како је рекао, јаку медијско политичку агресију Београда, јер је, поручује, српски председник давао јаку подршку великосрпском национализму у Црној Гори.

    Опширније » https://www.rts.rs/page/stories/ci/s...jukanovic.html

  25. #7194
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Nije se meni desilo, ali jeste mojim poznanicima danas u Baru.
    Šta se konkretno desilo poznanicima u Baru, i koliko si siguran u istinitost toga? Dosta sam se kretao po gradu ovih dana, takođe se čujem i sa mnogo ljudi i trudim se da pratim situaciju. Takođe, dosta Muslimana su mi jako bliski prijatelji. Ni jedna jedina ružna stvar mi još uvijek nije rečena, niti sam joj prisustvovao, a mogu da ti obećam da ću reagovati ako se nešto slično desi ispred mene, i da nisam jedini.

    Ovo ne važi konkretno za tebe, ali treba biti oprezan kakvu sliku slikaju mediji, bilo koji, kao i društvene mreže i Forum. U Baru je slavlje stalo, ili je svedeno na neprimjetni minimum. Znam da nije u svakoj opštini najsjajniji međuetnički sklad, ali u Baru to nikada nije bio problem (što mi možda povremeno i daje neku iskrivljenu sliku realne situacije u državi), i taj sklad će sada ići na bolje. Nisam ja glasao da se bilo ko šikanira, niti iko koga znam, niti će se to dozvoliti.

  26. The Following User Says Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  27. #7195
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ti iz svog iskustva ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Obojica smo za CG. Ti si za CG sa diktatorom s kojim se tranzicija ne zavrsava. Sa diktatorom koji je stvorio hibridni rezim, zarobio sve institucije i napravio klijentelisticki sistem. Diktatorom koji je zaduzio drzavu do grla da bi placao glomaznu administraciju koja glasa za njega. Taj sistem je neodrziv. Mi pucamo po svim savovima. On ne moze vise nista da popravi, samo da tonemo jos dublje godinu-dvije i da prsnemo kao tikva.

    Ja nisam za gorenavedenu CG. Ja sam za CG bez diktature, dje se vlast smjenjuje svakih 4-8 godina. CG u EU za 4-5 godina. CG svih gradjana, a ne samo pripejd crnogoraca.

    Meni je ok da srbi budu dio vlasti. Ne smetaju mi, naprotiv. I manjine.

    Ne bojim se. Nece nam niko natovarit na karivolicu CG i ponijet za titovo uzice. Neka masu srpskim zastavama. Neka odahnu malo ljudi. Kako nam standard bude rastao svi cemo skalat sa zastavama.

    Bice sve ok, zivi bili pa vidjeli za 4 godine. I tebi ce mnogo bolje biti u toj CG, nego u diktatorovoj.

  28. The Following 11 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  29. #7196
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Kako se stvari brzo mijenjaju.
    Ubrzo ocekujem da ce se ispostaviti da dps niko nikada nije glasao.
    Po forumu vec imamo djecu milionera, koji izgleda nikada uz vlast nijesu bili.
    Samo da se isti sacuvaju,pa da je crni djavo na vlasti.
    Nadam se da nece vise bit izmedju ostalog i namjestenih tendera.
    Post kolege Direktora.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to mrgo For This Useful Post:


  31. #7197
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Nemam cega da se bojim niti sam isao da slavim poraz dps-a, slavicu ga tek ako vidim da je na bolje krenulo, ne slavi se utakmica na pocetku no na kraju, ovi "nasi" jos nisu ni dosli na vlast, tako da polakote...
    Ja sam prvi ovdje pisao da me ne interesuje mnogo ko ce biti na vlasti i koja ce se zastava vijoriti, ako ce to znaciti da imamo evrospki standard, evropske plate, da omladina nece morati da napusta drzavu da bi zaradili koji dinar itd.
    Pao je dps, uredu, super, proslavi to jednu noc kako znas i umijes, lomi kroz kucu, oko kuce, podji do grada masi zastavom kojom hoces, veseli se, zapali baklju, pjevaj pjesmu koju hoces, dizi prste koje hoces, ali nemoj da vrijedjas ljude oko sebe, nemoj da nekome prijetis, nemoj nekome reci da je nepozeljan jer je iz druge stranke, nemoj psovat nekome majku jer je druge vjere, nemoj cudno gledat nekoga sa pravom crnogorskom zastavom, nemoj lomit lokale drugim strankama, nemoj dirati pripadnike druge vjeroispovjesti, nemoj podjebavat itd.
    Saglasan sa svim sto je ovde napisano.
    Opozicija je pobijedila na izborima. NIJE jos formirala vladu, nije preuzela vlast, nije postavila nove ljude, nije stavila pod gradjansku kontrolu policiju.
    Sve ovo je jos uvijek pod kontrolom stare vlasti i oni su odgovorni za sve ruzno sto se trenutno desava.
    Treba da hapse sve koji prave incidente.

    E sad, sinoc smo imali ruzne i primitivne scene zato sto:
    - imamo dosta primitivnog naroda koji se primitivno veseli
    - policija nije znala sta da radi, sef im izgubio i ne javlja se na telefon
    -moguce i da je bilo nekih provokatora vlasti, ali mislim da su uglavnom ova prva dva faktora

    Opozicija ce biti kriva ako nakon uspostavljanja vlasti ne bude ostro kaznjavala ovakve pojave.

    Ja sam 30 godina protiv ove vlasti. Juce sam se osjecao lijepo. Danas sam svestan da je puno prepreka na putu ispred nas.
    Treba se samo sjetiti kako su u Srbiji iznevjerene nade naroda nakon pada Milosevica.

    I da....cim se ova vlast formira, ja opet idem u opoziciju. Naravno ne ovu lopovsku koja je do sada bila vlast.
    Ne mozes biti intelektualac ako nemas kriticki pogled na stanje u drustvu.
    A ako kritikujes trenutno stanje....onda si opozicija . :-)
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  32. The Following User Says Thank You to high For This Useful Post:


  33. #7198
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Šta će biti ako pobjednici posustanu i razočaraju vas?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  34. The Following User Says Thank You to Raquel For This Useful Post:


  35. #7199
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Šta će biti ako pobjednici posustanu i razočaraju vas?
    Smjenimo ih i biramo trece . Talijani za 45 gidina oromjenili vise id 40 vlada

  36. #7200
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Vrijeđelo je osjećaja
    "I shut my mouth and hold the light"

  37. The Following 4 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


Page 288 of 487 FirstFirst ... 188238278284285286287288289290291292298338388 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •