Page 278 of 487 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast
Results 6,926 to 6,950 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #6926
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Evo vec je pocelo...

    Dritanu nece biti nimalo lako narednih dana i nedjelja

    https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1727104
    "Crna Gora ne može da izađe iz NATO, ali može da povuče priznanje Kosova"

    Vojni analitičar Aleksandar Radić ocenio je danas da, u ovom momentu, ne postoji procedura po kojoj bi Crna Gora mogla da napusti NATO.


    https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1727124
    Bivši jugoslovenski političar Azem Vlasi poručio je lideru liste Crno na bijelo Dritanu Abazoviću da ne stvara koaliciju sa "crkveno-četničko-ruskom formacijom"
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #6927
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ako nista drugo nisu donijeli ovi izbori makar je ovo tvoje koprcanje vrijedjelo onog glasa u nedelju

    Je li to najnoviji zakljucak koji ste donijeli vi u stabu URA? Sta kaza Dritan, je li prihvatio tvoje sugestije kako da demokratizuje Crnu Goru kroz prihvatanje ambasadorskog mjesta u Pekingu?
    Dritan je rekao da nema nikakvih kompromisa sa nacionalnim interesima Crne Gore. "Crna Gora neće postati ni Srpska Sparta ni Velika Albanija"

    Dok Mandic ima informaciju da neki ljudi nose majice kao njihove cak i mantije kao njihove su neki obukli

    A mogu ti nabrojati ljude iz URA kod koji je zavladao trenutno popizditis ali me strah da ih ne stavis u karantin zbog te epidemije.

    Samo šinko radi kao i dosle i stancuj opravdanja ljubi te cika Milo. Evo bas sjedim sa njim pa te pozdravlja a ti ako mozes baci jos koju pouzdanu info ka vazda.

  3. #6928
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,816
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    meni je fascinantno kako ljudi brkaju termine Ekspertska vlada i Lov na vještice. Nekako se msili da će sve dps kadrove neko da makne i dovede nove kadrove koji nisu dps. Neizvodljivo je u kratkom roku, kontraproduktivno i bespotrebno. Zašto bi mjenjao nekog ako dobro radi pa neka je i iz DPSa. Imali ljudi "sreće" i što ih micat i činjet im svjesno zlo. Primiti i Obučiti nove readnike? Ihhhaaaa godine su potrebne a već imamo spremne radnike pa neka su i iz DPSa. Smjeniti ministre i te direktore visoke, a ostalo je raja vazda bila. Lagano od sad pa ni po babu ni po stričevima

    Ne bih da micu ove koji su bili i jesu sposobni i radili su za platu, ali ove sto su ojadili svaki moguci sektor i obogatili se? Sve kuci, porijeklo imovine i u ZIKS.


  4. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  5. #6929
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pa upravo ta ponasanja obesmisljavaju smjenu i nemate pojma, ali bas nemate pojma gotovo svi na ovoj temi koliko ta ponasanja dovode u opasnost samu smjenu i sva silna opravdanja koja smisljate umjesto da se sve lose stvari u drustvu nazovete pravim imenom jer coce bori smo se za to. Sta bi? Pojela maca jezik zbog nekih visih interesa? Kojih interesa? Nema veceg interesa od normalne i gradjanske Crne Gore!
    aha. znaci skup u nedelju je praznik demokratije. jer takav skup ce je sacuvati od sinocnih skupova.
    dps demokratija na vrhuncu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  6. #6930
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pa upravo ta ponasanja obesmisljavaju smjenu i nemate pojma, ali bas nemate pojma gotovo svi na ovoj temi koliko ta ponasanja dovode u opasnost samu smjenu i sva silna opravdanja koja smisljate umjesto da se sve lose stvari u drustvu nazovete pravim imenom jer coce bori smo se za to. Sta bi? Pojela maca jezik zbog nekih visih interesa? Kojih interesa? Nema veceg interesa od normalne i gradjanske Crne Gore!
    Ponasanje dijela ostrascenih ljudi je jedna stvar, ponasanje dojucerasnje opozicije je i u periodu kampanje i ova 2 dana bilo vise nego primjereno, za razliku od poruka koje je dps slao, o protjerivanju iz zemlje.
    Ovi sto srbuju po ulicama za sad nisu napravili nista sto ide prelazi u nesto opasno, primitivizam je za svaku osudu i takve stvari se ne mijenjaju preko noci.
    Evo lideri partija od jutros salju poruke da se smire strasti, nadam se da to znaci da ljudi nece izaco masovno, neka policija radi svoj posao i hapsi svakog ko se bude nedolicno ponasao.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  7. The Following 2 Users Say Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  8. #6931
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    aha. znaci skup u nedelju je praznik demokratije. jer takav skup ce je sacuvati od sinocnih skupova.
    dps demokratija na vrhuncu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Koji skup u nedjelju?

  9. #6932
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,804
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Ne bih da otvaram neku novu temu,pa ako je neko voljan da mi ođe objasni pojmove:
    1.opozicija
    2.vlast
    3.procrnogorski orjentisani.
    Pod 3 je upotrijebljen u naslovu članka Fos medie kao odrednica za grupu momaka koji su slavili u Štrafta lokalu a,takođe, i u pozivu za okupljanje na trgu 6.septembra.
    U štrafti nisam bio tu noć,a za Trg mi nije kasno...samo nek mi neko pojasni.
    Mala pomoć:ja sam crnogorski orjentisan,bez onoga prefiksa "pro"
    Irony level:9/10

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 01-09-20 at 14:00.

  10. #6933
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ako iz dpsa nisu zadovoljni radom policije u prethodna dva dana, nek se obrate INSTITUCIJAMA SISTEMA.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  11. The Following User Says Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  12. #6934
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,530
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    484
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Najjači su ovi sa ljigavog CDM portala, koji su evo dva mjeseca sve živo na svijet sipali po Dritanu, teške izmišljotine i gadosti, a evo dva dana samo prenose dopise različitih uhljeba u inostranstvu i bivših mudrih činioca vlasti koji mu ne preporučuju nikakve koalicije sa desnicom...

    Rekoh da neću da čitam ta go*na, gora od ijednog Informera, i ja opet otvorim...


    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  13. The Following 5 Users Say Thank You to Petronas For This Useful Post:


  14. #6935
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Koji skup u nedjelju?
    onaj na koji si pozvan.
    taman da taj dan odem iz podgorice. nadam se da se necete potuci, zapaliti nesto bakljama ili tuci zastavama narod.
    za ostale se nadam da ce ostati u kucama, da na drustvenim mrezama ispratite taj "praznik demokratije i ljubavi"
    mozemo se dopisivati sa njima poslije ovuda

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:

    Dzi

  16. #6936
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa napisite o kakvom skupu je rijec? Ko je organizator? Sta je povod? Sta je cilj?





    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 01-09-20 at 14:07.

  17. #6937
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Vrlo je bitno da prof. Krivokapic kao neko ko mi lici na razumnog i covjeka i intelektualca ne dopusti da ga stara ekipa DF izgura iz nekog procesa odlucivanja i vaznosti u pokretu sad kad su pobijedili da ga odbace ka krpu jer se bojim da im se bas dizinge nad uticajem u pokretu ne predaju tako lako.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  19. #6938
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Ne znam sta ceka drzavni tuzilac rodjena bratanicna duska markovica doticna milica markovic,najveci bukac i pozivac na instagramu, na rusenje podgorice 6 sept.
    Ako ovo nije poziv za drzavni udar ne znam sta je.


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  20. #6939
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,804
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pa napisite o kakvom skupu je rijec?

    Hvala Lepo
    DPS tribina,6.9. u 20h.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  21. #6940
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ispadoše ovi što su za dps kao da su to iz ljubavi radiili , a ja ih znam sve kako dišu iz naselja, dobili odavno poslove preko partije, ljudi ne rade ni puno radno vrijeme, znam neke koji rade 2 sata vjerujte mi , ni toliko, neki su kupovali diplome osnovne škole a ne što drugo, neki su sa fakultetima dobro prošli jer su ih uglavili za glasove i to dobro, pa se boje sad, misle smak svijeta...

  22. #6941
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Vidio jednu ili dvije zastave kako se voli reći druge države. Većinom crnogorske trobojke i baš dosta omladine sa zvaničnom zastavom Crne Gore.
    jednu ili dvije? ja sam vidio kolonu auta u kojoj se iz svakog prozora vijorila zvanična zastava države Srbije. znam dobro šta je zastava Kraljevine Crne Gore a šta zastava države Srbije. ne smeta mi ta zastava niti ijedna ali istinu treba reći.

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Da li možda neko ne voli crnogorsku trobojku pa mu to sve smeta jbg. Da li to treba zabraniti? Pošto si građanski nastrojen ne bi trebalo da imaš takav stav (Ne kažem da imaš). Samo moramo biti realni.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    odje ljudi generalno nemaju pojma o istoriji Crne Gore tako da ne treba da te čudi ako neko za zastavu Kraljevine Crne Gore misli da je zastava Srbije. moj stav je vazda jasan bio odje. nikakav problem nemam prema bilo kom čovjeku u CG. pa bio on Srbin, Albanac. zbog Dritana Abazovića sam izašao na glasanje iako sam mislio da to nikad neću uraditi. mislim da je Krivokapić odličan čovjek iako smatram da je DF nacionalistička grupacija koja propagira najodvratnije stavove koje dijele ovaj narod. nadam se samo da će slušati prvo sebe pa potom Abazovića i Bečića a ne ekipu prikrivenih iza njega.

    na istom ovom forumu sam zimus bio Srbin jer sam pošao na litiju i napisao da smatram da zakon nije dobar. pa su mi tad rekli da nikako ne mogu biti Crnogorac ako prošetam nedeljom

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 01-09-20 at 14:12.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #6942
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    DPS tribina,6.9. u 20h.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Jel poznat organizator (imenom i prezimenom)? Ili onako kao fol "neorganizovano" da se fol ne zna, i da ne bi niko licno snosio odgovornost za situaciju?


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 01-09-20 at 14:11.

  24. #6943
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Znaci ladno pises kako ovaj 6og treba zabranit ali moze ovaj od juce? ( znaci ne pricamo o motivima,partijama,zastavama itd). Samo objektivno. Jedan moze drugi ne moze?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije normalno slaviti poraz osim ukoliko nije DPS uzeo srpsku ideologiju poput kosovskog boja ... pokušaj da se predstave kao zaštitnici CG je perfidan posle 30 godina čemera ...
    deuscroix

  25. #6944
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ja ne znam koliko ovaj narod a i forumaši koji su na stranu dps-a ne razumiju jednu stvar - nema više vraćke na staro.
    Sve i da dps izvede svo 143k ljudi koji su uh glasali na trg, ne mogu se vratiti na ono prije 30og avgusta (datuma koji treba uvesti u rang 21og maja, 13 jula).. Da se sjutra ponove izbori, opet bi izgubili, izgubili ste najbogatije CG opštine đe nije bio problem dati za glas koliko se zine a to govori sasvim dovoljno. Ljudi koje ste pritiskali u državnom i javnom sektoru su vam pokazali šta misle. Pokazuje vam i najbitnija poluga - policija.. Nema vam više povratka legalnim putem.
    Osipaju se glasači svakog dana, sata, minuta.. Rasipaju se što zbog straha, nezadovoljstva, prelijetanja, kojeg god razloga.. Tu je kraj depesove nakaradne države. Tu je kraj pustošenja privrede, ekonomije i svih narodnih resursa. Tu je kraj partijskom uhljebljenju parazita i ostalih maminih i tatinih sinova i kćeri. Tu je kraj brojanju i bojanju ovih i onih. Tu je kraj jednog vještačkog sistema.

    Kraj.

    Možete vi napadati Dritana i koga god, možete ponavljati floskule i mantre po dobro uvježbanoj matrici ali to neće ni za pedalj odmaći od činjenice da vam je kraj.
    Vadili ste sve ove godine zombije iz naftalina (zastava, jezik, crkva, četnike, partizane) po potrebi i to onoj privatnoj potrebi da se obezbijedi još vremena za glodanje svega i svačega.. I to ste radili bez jednog dodira sa realnošću ili ljudima koji su vas glasali. Nemate sad što da krivite Dritana, HGI/HRS, vaši glasači su vam pokazali šta misle o vama, a to je (ponoviću se) KRAJ.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  26. The Following 5 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  27. #6945
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Jel poznat organizator (imenom i prezimenom)? Ili onako kao fol "neorganizovano" da se fol ne zna, i da ne bi niko licno snosio odgovornost za situaciju?

    Hvala Lepo
    DPS ko bi drugi

  28. #6946
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Ne znam sta ceka drzavni tuzilac rodjena bratanicna duska markovica doticna milica markovic,najveci bukac i pozivac na instagramu, na rusenje podgorice 6 sept.
    Ako ovo nije poziv za drzavni udar ne znam sta je.


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Neka drže taj skup, ne vidim problem.
    Možda će se posle njega i ova druga strana primiriti malo.
    Ne mogu pozivati još uvek na državni udar jer je DPS do formiranja vlade vladajuća stranka, pozivali bi na rušenje samih sebe.

  29. #6947
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ljubav


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 01-09-20 at 14:17.

  30. #6948
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ispadoše ovi što su za dps kao da su to iz ljubavi radiili , a ja ih znam sve kako dišu iz naselja, dobili odavno poslove preko partije, ljudi ne rade ni puno radno vrijeme, znam neke koji rade 2 sata vjerujte mi , ni toliko, neki su kupovali diplome osnovne škole a ne što drugo, neki su sa fakultetima dobro prošli jer su ih uglavili za glasove i to dobro, pa se boje sad, misle smak svijeta...
    ziva istina.
    vjeruj mi da ih i ja znam dostinu... neki od primjera je covjek koji redovno prima platu iz vodovoda, gdje se vodi kao zaposljen, a ide tamo taman koliko i ja (zadnji put bio prije jedno 4-5 godina da izvrsim reklamaciju na jedan racun), nadalje imas onih koji idu na "posao" i sa ponosom pricaju kako tamo gledaju serije i generalno se smaraju i jedva cekaju prvo 11h da idu na pauzu i onda da se nakratko vrate u kancelarijicu pa kuci brzo da se ne ohladi rucak, a i zene mu se nervira kad kasni... u CNP imas imena koja su vjekovima na platnom spisku, kunu se ljudi da nikad ni na neku predstavu dosli nijesu a kamo li na posao...
    e takvima najvise smetaju zastave i ova "okupacija" Crne Gore...

  31. The Following 4 Users Say Thank You to nickname For This Useful Post:


  32. #6949
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pg020 View Post
    Neka drže taj skup, ne vidim problem.
    Možda će se posle njega i ova druga strana primiriti malo.
    Ne mogu pozivati još uvek na državni udar jer je DPS do formiranja vlade vladajuća stranka, pozivali bi na rušenje samih sebe.
    Upravo, treba ih puštit da se izbuču i izigraju a onda za par dana kad splasne taj osjećaj, poklopiće ih realnost..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  33. #6950
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ne znam sta ce ova bezvezna prica, bilo je zastava srbije, nisu bile dominatne ali bilo ih je.
    Ako je drzava toliko stabilna da ce je poljuljati neka zastava ja onda ne znam.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

Page 278 of 487 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •