Page 383 of 487 FirstFirst ... 283333373379380381382383384385386387393433483 ... LastLast
Results 9,551 to 9,575 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #9551
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Nisu, veli, znali.

    https://www.vijesti.me/amp/467187/za...mpression=true

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  2. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  3. #9552
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Vidjeces. Ne kazem da se nece formirati, ali trajace koliko i erekcija penzionera.
    Pa bolje i toliko nego dps ili mislis drugacije ?
    Vidim da pratis oko korone ako si gledao onu bruku od doktora . Krivi su pacijenti a ne oni koji su im otvorili kapiju .

  4. #9553
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,452
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,239
    Thanked in
    635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mislim da se na primjeru Budve moze vidjet kako funkcionisu zajedno DF, Demokrate i URA. Trvili su se medjusobno skoro 4 godine, i mene iznenadjivali kako uopste mogu da drze vlast, ali su na kraju dana nalazili rjesenja i za Budvu odradili odlican posao.

    Tako ce sigurno bit i u novoj Vladi, ali dok god dobro rade i nude rjesenja, neka se trve medjusobno koliko oce.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Jedno ti je grad dje se svi znaju od malih nogu a drugo drzava dje su interesi mnogih preplecu jednome ne ucini po volji sve ode, ja cu biti zadovoljan ako buduca vlada bude dovoljno na okupu da postave neke osnove da se izvlacimo iz ekonomskog i finansijskog dna i da rasformiraju DPS mrezu kontrole kako bi se naredni izbori odrzali bez ikakvih pritisaka na glasace sa bilo koje strane
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  6. #9554
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,707
    Thanks Thanks Given 
    2,371
    Thanks Thanks Received 
    4,476
    Thanked in
    2,586 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Pa bolje i toliko nego dps ili mislis drugacije ?
    Vidim da pratis oko korone ako si gledao onu bruku od doktora . Krivi su pacijenti a ne oni koji su im otvorili kapiju .

    Za toliko nema se sto promijenit, a ako budu opet izbori Lomi ce ih dobit kao iz *****.


  7. #9555
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,338
    Thanks Thanks Given 
    14,755
    Thanks Thanks Received 
    4,095
    Thanked in
    2,074 Posts

    Default

    Takumi, baš si puno razmišljao o političkoj situaciji prije ovog posta. U dva posta si nam rekao sve što će biti u narednom periodu. Hvala ti, sad znamo pa se shodno tome možemo pripremiti.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. #9556
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Za toliko nema se sto promijenit, a ako budu opet izbori Lomi ce ih dobit kao iz *****.
    Lomi je svoje odsvirao . Zao mi he ako si bio za njega . Definitivno su ga gazde pustile

  9. The Following 2 Users Say Thank You to brodomaketar For This Useful Post:


  10. #9557
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,016
    Thanks Thanks Given 
    3,952
    Thanks Thanks Received 
    6,512
    Thanked in
    3,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ovako izgleda kad nemate ljudsko dostojanstvo.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-za-medije-nkt
    najbrze razocaranje.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #9558
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Za toliko nema se sto promijenit, a ako budu opet izbori Lomi ce ih dobit kao iz *****.
    Ne brini, među prvim stvarima će biti češljanje biračkih spiskova. Poslije toga ide gašenje Lomija i njegovih sljedbenika za sva vremena.

  12. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  13. #9559
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ovako izgleda kad nemate ljudsko dostojanstvo.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-za-medije-nkt
    deset puta sam pročitao naslov i dalje ne vjerujem u ovo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #9560
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Za toliko nema se sto promijenit, a ako budu opet izbori Lomi ce ih dobit kao iz *****.
    Lomi uveliko gubi svoje glasace.

  15. #9561
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kamo ces crkvu rodjace?
    Tamo gdje je komunisticka vlast htjela da je postavi, mozda.

    Kako ide sa nalazenjem tog citata gdje Amfilohije kaze da ce da srusi mauzolej?

  16. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  17. #9562
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ovako izgleda kad nemate ljudsko dostojanstvo.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-za-medije-nkt
    https://twitter.com/zelenascg/status...902517760?s=09

  18. #9563
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Tamo gdje je komunisticka vlast htjela da je postavi, mozda.

    Kako ide sa nalazenjem tog citata gdje Amfilohije kaze da ce da srusi mauzolej?
    Evo jedno najiskrenije pitanje tebi. Da li ti ikad citas sto plasiras ovdje kao i kad ti se nesto odgovori posto ne zelim da vjerujem da u pitanju nesto suprotno? Tako ako pazljivo ispratis sva pisanja mozda i nadjes odgovor iako mislis da tvoja besmislena ponavljanja imaju efekta. Inace nije meni problem... Samo se skoncentrisi. Postojis li dobri covjece, sta je ovo

  19. #9564
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Volite se..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 07-09-20 at 17:35.

  20. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  21. #9565
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Zamisli covjek zakupio svoju zemlju . Dajte vise te placenicke fore mansa , zasto se stidite da kazete da ste za dps ? To vidim i uzivo ni prije izbora niko da kaze da je za njih a tek sada .
    Samo slijep i dps bot ne vidi da je u BD vraceno 30 miliona dugova svetovih i sve setvisirano redovno . Za ovih 74 dana dok su ove kreature vladale urnisali su Budvu .
    Nego dje su oni ? Nema ih nesto . Junaci moji utekli
    Stvarno ne mogu da zamislim da neko moze da zakupi svoju zemlju Odavno nisam cuo vecu glupost.

    I ako je placenicka fora MANS-a, ok, stvarno nisam znao. A ova tvoja je pretpostavljam logicka fora? I onaj kamenolom u zoni Morskog dobra jedini na primorju je njegova zemlja?

    Ima li sto na primorje da nije njegovo?

  22. #9566
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Stvarno ne mogu da zamislim da neko moze da zakupi svoju zemlju Odavno nisam cuo vecu glupost.

    I ako je placenicka fora MANS-a, ok, stvarno nisam znao. A ova tvoja je pretpostavljam logicka fora? I onaj kamenolom u zoni Morskog dobra jedini na primorju je njegova zemlja?

    Ima li sto na primorje da nije njegovo?
    E vidi u ovoj vasos milogoriji sve moze . Ta zemlha je u restituciji . Zasto je mans to gurao morat ces pitati njij . Meni pada napamet rijec grant .

    Ps pogledaj njegove ruke i vidjeces radnicke ali sto vi uhljebi znate sem da branite gazdy ( nista licno tebi nego uopste )
    Last edited by brodomaketar; 07-09-20 at 18:19.

  23. The Following User Says Thank You to brodomaketar For This Useful Post:


  24. #9567
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Čini mi se da sam neđe pročitao da je Krgović jedini privatni proizvođač koji proizvodi sve tri vrste vina. A i predsjednik je udruženja vinogradara.

    Što se tiče zlatnog doba, mislim da se tek neđe 2006. godine počinje sa ozbiljnijim upravljanjem rizicima u bankama i sa kontrolom upravljanja rizicima od cbcg. Banke su manje-više radile šta god su htjele što je i omogućilo Vukoviću da ima nadležnbosti i za odobravanje kredita i za kontrolu naplate kredita. Naravno, pod uslovom da je ta priča istinita. Krgović svakako ima iskustva, pod uslovom da je to dovoljno. I on je kandidat za lustraciju, ako bude zadirala u po Ustavu nezavisne institucije.
    Mislio sam iz razloga sto je posle 98 ekonomija krenula uzlaznom putanjom, oni imali monopol bez kontrole (ukinuli i ZDK kao glavni mehanizam) i DK je donio novac 2002 valjda (?) a nakon 2006 prodali banke i finansirali sa svojim kadrovima sve i svakoga bez kontrola do recesije. Mislim da je do tad bila prividna kontrola jer je bilo mnogo svjezeg novca pogotovo nakon nezavisnosti. Mnogo praksi iz tadasnjeg vremena sad nisu aktuelne a vrlo su spekulativne.

    Mislim i da nakon recesije su strane banke uvele mnogo rigoroznije kontrole jer su cak i njihovi strani kadrovi bili cesto korumpirani a kamoli domaci jer eno snimak DK-a sa Milosevicem je dovoljan.

  25. #9568
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    E vidi u ovoj vasos milogoriji sve moze . Ta zemlha je u restituciji . Zasto je mans to gurao morat ces pitati njij . Meni pada napamet rijec grant .

    Ps pogledaj njegove ruke i vidjeces radnicke ali sto vi uhljebi znate sem da branite gazdy ( nista licno tebi nego uopste )
    Vidim ruke koje su za vrijeme DPS-a stekle od nicega po njegovom kazivanju do imovine koja se mjeri desetinama miliona.

    A i sami koalicioni partneri su ga napadali po istom osnovu upravo oni koji su mu omogucili da bude gradonacelnik u prethodnom vremenu a i sad i Demokrate i URA i MANS.

    Sve placenici? Ok, vjerovatno je restitucija u pitanju. Taj koncept jedino Carevic, Simovic i ti razumijete. I niko drugi.

  26. #9569
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Vidim ruke koje su za vrijeme DPS-a stekle od nicega po njegovom kazivanju do imovine koja se mjeri desetinama miliona.

    A i sami koalicioni partneri su ga napadali po istom osnovu upravo oni koji su mu omogucili da bude gradonacelnik u prethodnom vremenu a i sad i Demokrate i URA i MANS.

    Sve placenici? Ok, vjerovatno je restitucija u pitanju. Taj koncept jedino Carevic, Simovic i ti razumijete. I niko drugi.
    Znas li koliko koza ima ? Krava ? Svinja ? Znas li koliko je zemlje njihovo ? Znas li da to radi od kada je vad gazda bio na fakultet ( 6,2 proshek ) naravno da ne znate jer zasto covjek tri cetri decenije da se muci kad moze to za jednom petljom recimo . I zamisli ne nosi sat id 140 hilhada .
    Ovo je tuga zaista da oni koji jedva prezivljavaju brane onog ko im je ukrao buducnost djeci .

  27. The Following 3 Users Say Thank You to brodomaketar For This Useful Post:


  28. #9570
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Zbog čega je bitno da li će zemlja biti predmet restitucije, iako ne bi bila vraćena samo Batu Careviću nego valjda još ima Carevića osim njega. Čovjek plaća 50 hiljada kvadrata zakup a zauzeo je 500 hiljada kvadrata. Imao je dozvolu za 2 objekta a sagradio ih je 10. Otpad nekontrolisano odbacuje i đe smije i đe ne smije. Kao gradonačelnik je sam sebi dodjeljivao poslove na izgradnji kroz Budvu. I Zoran Vukčević svakom prilikom pokazuje svoje žuljevite ruke jer radi u svom vinogradu, ali to ne znači da sve što radi radi zakonito.

  29. #9571
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Kolega brodomaketar moram da primijetim da vam je, za nekog ko je prošao čitav svijet, tolerancija sagovornika koji iznosi suprotne stavove ravna nuli .
    Carevića sam slušao jednom kako objašnjava to oko te zemlje i nisam ga najbolje razumio, ali u svakom slučaju za poštovanje je to što se trudi, radi i stvara neku vrijednost.
    Sad kad je dps donji sigurno neće imati smetnji da nastavi sa tim poslom i odgovori na optužbe.

  30. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  31. #9572
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Zbog čega je bitno da li će zemlja biti predmet restitucije, iako ne bi bila vraćena samo Batu Careviću nego valjda još ima Carevića osim njega. Čovjek plaća 50 hiljada kvadrata zakup a zauzeo je 500 hiljada kvadrata. Imao je dozvolu za 2 objekta a sagradio ih je 10. Otpad nekontrolisano odbacuje i đe smije i đe ne smije. Kao gradonačelnik je sam sebi dodjeljivao poslove na izgradnji kroz Budvu. I Zoran Vukčević svakom prilikom pokazuje svoje žuljevite ruke jer radi u svom vinogradu, ali to ne znači da sve što radi radi zakonito.
    Bitno je da je vas gazda sve stekao legalno . Slobodanov sin je nosio gajbice pa zaradio milione , mozda je ovaj vas brao breskve kod teta maraske

  32. #9573
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Evo ja znam, vrijedan, radan, vozio bijeli MAN kamon sa crvenom maskom... sve to stoji, bez pogovora. Kamenolom je na njihovom zemljištu, plaća se koncesija, dozvola za probijanje puta do kamenoloma je dobijena na osnovu austrougarskih mapa jer je tuda bio ucrtan put (doduše pješački). Lično, svaka čast, ali... Od Vojske Jugoslavije dobili Platamune (sada plaža ,,Ploče") dok je komšija iz Krimovice bio u Beogradu, te se ugovor prenio na Vojsku Crne Gore. Jedina plaža koju u zakup ne daje ,,Morsko Dobro". U katastru se ona zemlja gdje je farma vodi na državno zemljište... To nisu dokazane malverzacije već indicije koje su dovoljne da ne bude na javnoj funkciji.

    Sent from my Motorola 8400

  33. #9574
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kolega brodomaketar moram da primijetim da vam je, za nekog ko je prošao čitav svijet, tolerancija sagovornika koji iznosi suprotne stavove ravna nuli .
    Carevića sam slušao jednom kako objašnjava to oko te zemlje i nisam ga najbolje razumio, ali u svakom slučaju za poštovanje je to što se trudi, radi i stvara neku vrijednost.
    Sad kad je dps donji sigurno neće imati smetnji da nastavi sa tim poslom i odgovori na optužbe.
    Vjeruj mi vrlo sam tolerantan ali zaista ne mogu da shvatim da neko brani one koji su im ukrali buducnost djeci .
    Vec sam jednom napisao ja imam jos jednu destinaciju samo . Kod Svete Petke , tamo je lokalno groblje i nasa porodicna grobnica . Nemam djece pa me nece licno pogoditi ma kakva drzava ostala . Ali zaista ne shvatam one koji ih imaju . Covjece ako treba kao talijani ( od 45 do 90 godine tacno 41 vladu su imali ) mijenjaj mo ih dok ne bude bolje

  34. #9575
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Vjeruj mi vrlo sam tolerantan ali zaista ne mogu da shvatim da neko brani one koji su im ukrali buducnost djeci .
    Vec sam jednom napisao ja imam jos jednu destinaciju samo . Kod Svete Petke , tamo je lokalno groblje i nasa porodicna grobnica . Nemam djece pa me nece licno pogoditi ma kakva drzava ostala . Ali zaista ne shvatam one koji ih imaju . Covjece ako treba kao talijani ( od 45 do 90 godine tacno 41 vladu su imali ) mijenjaj mo ih dok ne bude bolje
    Sve je to u redu. Ali to ne znači da smijemo zabranjivati ili udarati na kritičku misao prema bilo kome, a naročito ako se radi o osobi (Batu Careviću) čija firma (vodi se na sina) je bila glavni podizvođač neke nove firme (asfalt beton čini mi se da se zove) koja je dobila skoro svaki tender u opštini dje je Bato bio predsjednik opštine.

    Te pojave treba pratiti u narednom periodu i dizati larmu itekako. Pa da mijenjamo ako ne valjaju.

    Nijesam glasao za promjene da bi Carinvest postao novi Bemax.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 07-09-20 at 19:15.

  35. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


Page 383 of 487 FirstFirst ... 283333373379380381382383384385386387393433483 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •