Page 279 of 500 FirstFirst ... 179229269275276277278279280281282283289329379 ... LastLast
Results 6,951 to 6,975 of 12476

Thread: Parlamentarni izbori 2020

Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    32 Posts

URA-i treba dati ministarstvo turizma. PrijekiLijek, Mojsije, Gandalf White, MedoJe ne znam čime se bave i šta rade ali sigurno su se mučili. Neka takvi sada primaju plate i vode nam turizam. A radiće srcem i poštenjem siguran sam. Nacionalne parkove da nam podignu i privuku turiste da bi budzet bio veći.

Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    432
    Thanked in
    231 Posts

Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nisam ja URA, ja sam CIVIS. Slabo citas ti ovaj forum. Ubilo to postovanje jedne te iste misli i angazman na sto strana pa popusta koncentracija

Znate vi odlicno o cemu ja pricam. Samo naprijed. Jel stigla vreca novih opravdanja?
    Opravdanje za sta?
    Do juce nismo znali da smo podjeljen narod jel? Nego smo zivjeli u skladu i drzali se za ruke i brali cvijece.
    I ti isto volis da se pravis naivan za nekog ko stalno to prebacuje drugim forumasima.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

********* će DPS i Milo da budu krivi za sve i kad Milo jednog dana bude pod zemljom koliko ste opsednuti njime, za losu ekonomiju, krizu koja slijedi,produbljene podjele i što masete sa četničkim zastavama i to je Milo kriv.��
    Last edited by zvoncica; 03-09-20 at 10:25.

Thanks Thanks Given 
    2,293
    Thanks Thanks Received 
    2,922
    Thanked in
    1,469 Posts

Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Aj pa da te zenim:lolblue:
    nema sto, spremaj se!
    ogroman je otrovni oblak interneta iznad crne gore

Thanks Thanks Given 
    5,962
    Thanks Thanks Received 
    1,085
    Thanked in
    623 Posts

Quote Originally Posted by Play View Post
    Četnicima će DPS i Milo da budu krivi za sve i kad Milo jednog dana bude pod zemljom koliko ste opsednuti njime, za losu ekonomiju, krizu koja slijedi,produbljene podjele i što masete sa četničkim zastavama i to je Milo kriv.��
    Koje su to četničke zastave dušo mala? Đe ih viđe.
    Meni je ustvari drago što su bile ove proslave. Kako DPS ovci gore. Hahhahaha. Izgoreše. A pojedini (Rodion) pokušavaju opet uz vlast.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,289 Posts

Ja sam glasao URA, ja sam potpisao listu podrske URA, ja sam im bio u stabu preksinoc, ja cu i danas vidjeti neke od njih a vi pojma nemate na koje ste ih muke bacili. Ovo nije pobjeda koju smo svi zeljeli, ovo nije pomirenje, ovo nije nesto sto nagovjestava bolje dane. Ovo ukoliko momentalno ne prestane ne moze donijeti nista dobro. Tako da umjesto jeftinih karikiranja i besmislenih opravdanja bolje radi na rjesavanju problema jer se nijedan problem sam od sebe ne rjesava.

Svojevremeno je Slavko Perovic svakom svom ekstremu lekcije drzao i ulazio u direktne sukobe i nerijetko zbog toga sebi cinio politicku stetu a sve da bi obrazovao ljude. Nije smisljao opravdanja i ubacene elemente.
    E ko sve pominje Slavka Perovića danas...

7. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    820
    Thanked in
    495 Posts

Thanks Thanks Given 
    296
    Thanks Thanks Received 
    249
    Thanked in
    149 Posts

Obistinila se priča da kad uđemo u NATO vlast će morati da se mijenja zbog demokratizacije. Imati u EU i NATO zemlju u kojoj se vlast nije promijenila suštinski od 45te je totalni non-sense za Zapad.
    Stoga vjerujem možda u varijantu da je Zapad naredio Milu da mora da se miče, tražili su mu da to uradi na što mirniji način i da izgleda bez sumnje.
    Britanija je vjerovatno odigrala ključnu ulogu.

10. The Following 2 Users Say Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    441
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    86 Posts

Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Zamolio bi dpsovce i ove sto brinu za dzavu da napisu prirucnik "Kako biti dobar Srbin u CG". Da bi ljudi znali kako treba da se ponasaju, hvala unaprijed.
    To vec znamo kako je biti "dobar" Srbin - tako sto cemo dizat zastavu druge drzave Srbije(ili Albanske, Bosnjacke itd) u nasu Crnu Goru, tako sto cemo dizat tri prsta, tako sto cemo lomit lokale i urlat "Ovo je srpsko"!

Cast pojedincima.

Vi mislite sad ovi sto dodju novi na vlast da nece zaposljavat stranacki kao sto je DPs? Mislite da nece punit svoj dzep? Evo i ja bi volio da vjerujem u to, ali jbg.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. The Following User Says Thank You to HaRRyy For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    12 Posts

Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    jes sigurno, isto ko sto su iz DPS-a pisali u Berane po muslimanskim kucama *ebem vam majku Tursku? Sad sve rade DPS-ovci,... ooo kukuuu
    Znam licno oba momka koji su crtali to
    Jovan R. I Zoran C.
    Ima po fb dosta slika i statusa dje se vidi za koga rade (naravno da je dps)

14. The Following User Says Thank You to bo8an For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,289 Posts

i.
    Druže evo javno da ti kažem, ako ikad budeš došao u situaciju da ti se prijeti seljenjem, da te šikaniraju kao tvoji što su, ja ću ustati da te branim. Lično. Mogu sa svima vama "preko puta" u oči da gledam, jer živim častan život. To što želim tebi , želim i sebi, želim drugačiju državu bez ovog ludila, bolji standard i samo poltroni da odu u istoriju. Živio ti meni za koga god da si ali nisi pravičan jer se ođe godinama protivnicima režima prijeti, hapse se itd. Svako dobro. Nadam se da ćeš imati prilike da shvatiš da niko od nas nema istetoviranu kokardu na glavi i da smo veće patriote nego 99% političara.
    Last edited by zvoncica; 03-09-20 at 10:28. Reason: brisanje citata

16. The Following 6 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    441
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    86 Posts

Quote Originally Posted by bo8an View Post
    Znam licno oba momka koji su crtali to
    Jovan R. I Zoran C.
    Ima po fb dosta slika i statusa dje se vidi za koga rade (naravno da je dps)
    Dobro, a one trobojke jesu li oni isto crtali?

Dizu li oni zastavu druge drzave u Berane(da ne recem Srpske) ili ovi Srbi?

Zivis u drzavi u kojoj se hranis a pljujes po njoj, je li to normalno?

Svejedno mi je ko ce bit na vlast iskreno, nikakve koristi nemam od nikog, ali ovo se preceralo, umjesto da se pokazu svi da su bolji nego ovi sad, oni su poceli nekim postupcima koji su uzas.

Sto izbise onog momka muslimana iz Pljevalja? Zato sto se zove Emir a ne Marko?

18. The Following User Says Thank You to HaRRyy For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    7 Posts

E pa moji crnogorci sacete morati vezati zastave da pokazete tu toleranciju i demokratiju jer jelde kako su se oni osjecali zadnjih 30 godina. Nigdje u svijetu nema ovo al eto biće u CG. Kace li ovako u Srbiji CG zastave pored svojih, ne boga mi....

Uzivajte u slobodi

https://postimg.cc/0KvF4pc3

20. The Following User Says Thank You to FoSte95 For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    820
    Thanked in
    495 Posts

Quote Originally Posted by Director View Post
    Druže evo javno da ti kažem, ako ikad budeš došao u situaciju da ti se prijeti seljenjem, da te šikaniraju kao tvoji što su, ja ću ustati da te branim. Lično. Mogu sa svima vama "preko puta" u oči da gledam, jer živim častan život. To što želim tebi , želim i sebi, želim drugačiju državu bez ovog ludila, bolji standard i samo poltroni da odu u istoriju. Živio ti meni za koga god da si ali nisi pravičan jer se ođe godinama protivnicima režima prijeti, hapse se itd. Svako dobro. Nadam se da ćeš imati prilike da shvatiš da niko od nas nema istetoviranu kokardu na glavi i da smo veće patriote nego 99% političara.
    Meni pricas!? Covjece, svjestan nisi. Ja se zato i sprdam i nije mi problem biti i DPS i sto god hoces u forumskim nadgornjavanjima jer onaj koji istinski prodje kroz sikanu internet logoreja i losi agitpropovi, mimovi i karikiranja mu dodju kao zabava a tu sminku "ugrozenih i potlacenih" ostavljam vama za internet vojevanja jer vam to lijepo zvuci i mislite da je strasan argument. Eh da mi je biti potlacen i sikaniran kao par "opozicionara" sa ovog foruma sam bi se nudio... udrite, udrite...

Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Što rade ovi Srbi, oće da zapale državu.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Samo navedi izvor i da je preuzeto sa mim stranice DF koja se zove bunt CG i nikakav problem.
    Last edited by Rodion Romanovich; 01-09-20 at 10:02.

Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    265
    Thanked in
    88 Posts

Bravo za Bata!

“Zbog pokušaja odlazećeg režima da izazove incidente na okupljanjima građana na kojima se slavi pobjeda demokratije, u Budvi se otkazuje skup koji je bio zakazan za večeras ispred Starog grada u 21 h kao i litija od crkve Sv Petke do crkve Sv Trojice. Svjedoci smo da bivši režim pokušava da izazivanjem incidenata ugrozi izbornu volju građana što niko od nas ne smije dozvoliti. U ovom trenutku najvažnije je da se proces smjene vlasti dovede do kraja i uspostavi demokratska vlast koja će raditi u interesu građana”, navodi se u saopštenju Izborne lista "Marko Bato Carević- Za budućnost Budve!"

23. The Following 11 Users Say Thank You to nenocopy For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    441
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    86 Posts

Quote Originally Posted by FoSte95 View Post
    E pa moji crnogorci sacete morati vezati zastave da pokazete tu toleranciju i demokratiju jer jelde kako su se oni osjecali zadnjih 30 godina. Nigdje u svijetu nema ovo al eto biće u CG. Kace li ovako u Srbiji CG zastave pored svojih, ne boga mi....

Uzivajte u slobodi

https://postimg.cc/0KvF4pc3

U Srbiju pale zastavu Crne Gore, ali neka to su nasa braca Srbi

Ajde da pale zastavu DPS-a razumijem, ali zasto CRNE GORE?

25. The Following User Says Thank You to HaRRyy For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    265
    Thanked in
    88 Posts

Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    Dobro, a one trobojke jesu li oni isto crtali?

Dizu li oni zastavu druge drzave u Berane(da ne recem Srpske) ili ovi Srbi?

Zivis u drzavi u kojoj se hranis a pljujes po njoj, je li to normalno?

Svejedno mi je ko ce bit na vlast iskreno, nikakve koristi nemam od nikog, ali ovo se preceralo, umjesto da se pokazu svi da su bolji nego ovi sad, oni su poceli nekim postupcima koji su uzas.

Sto izbise onog momka muslimana iz Pljevalja? Zato sto se zove Emir a ne Marko?

27. The Following 6 Users Say Thank You to nenocopy For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    501
    Thanked in
    291 Posts

https://m.facebook.com/story.php?sto...13006358903165

Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    477
    Thanked in
    184 Posts

Quote Originally Posted by safra View Post
    Koliko političkih diletanata.

Par retoričkih pitanja :

- šta mislite đe će ovi silni birači DPS-SD da se preliju onog trenutka kada se isti raspadnu?
    Vjerovatno će potražiti spas u Dritanu Abazoviću. Svi znamo da su oni uz vlast bili zbog plate za ležanje, sitnih privilegija a i onoga "bolje da me teren prepoznaje". Nema tu nikakvog ideološkog momenta.

Gledano iz ove situacije koja je danas na snazi, ovo je čak i dobro, jer bi teoretski Dritan mogao kroz 3-4 godine da raste i do 15% sa uhljebima koji bi mu pristupili. Kako će on odreagovati na rast moći danas ne možemo znati, ali je realno da budemo optimistični.

Quote Originally Posted by safra
    - šta mislite, da li će DF morati da se mijenja i krene za početak ka desnom centru da bi opstao jer više neće imati prostora da jašu trojanskog konja podjela?
    Ja mislim da DF u obliku koji danas poznajemo za 4-8 godina uopšte neće postojati. Imaćemo vlast sa 4-5 partija sa po 8-12% glasova. Nestabilna vlast koju će narod lako rušiti ako ne bude dobra. Takođe plus.

- mislite li zaista da njihovi politički dinosaurusi i šizofreničari na čelu sa Bulatovićem, Mandom i Medom mogu biti dio nove podmlađene proevropske političke budučnosti?
    Kao što rekoh, ovi ljudi će otići u istoriju, zajedno sa onima koji su ih stvorili, a to je DPS.

- mislite li da se SDP neće mijenjati?
    Mislim da će oni biti uvijek tu sa nekih 3-4% i priklanjati se vlastima zato što će uvijek imati jedan dio ekstremnih nacionalizmom opijenih glasača koji će mrzjeti Srbe i glasati za one koji bi ih se po kratkom postupku riješili.

- mislite li za 4 godine građanska opcija nakon svega što sam nabrojao zajedno sa manjinama neće imati većinu?
    Možda ne većinu, ali će građanski blok u godinama koje su pred nama jačati. To je prirodan slijed događaja kad između dvije nacionalističke ideologije ona koja je vladala 30 godina izgubi.

- mislite li da će biti teško smijeniti novu vlast?
    Smijeniti vlast nećemo na već prvim narednim izborima, ali mislim da će se prekomponovanje procenata unutar same koalicije sigurno desiti. To je neminovno.

Malo se izopuštajte.
    Oćemo, ali bih preporučio i vama DPSovcima da se malo opuštite, a ne da smišljate planove kako da produbite podjele, ukradete 41. mandat ili bilo što slično. Umjesto toga mnogo bi pametnije bilo da krenete u neki progres, kako lični tako i profesionalni. Ovako kako ste navikli do sad sigurno neće moći. Ne zbog toga što bi neko da vam se revanšira, nego zbog toga što je to ekonomski i ljudski neodrživo.

Treba razumjeti situaciju do kraja. Treba pružiti ruku svima osim kriminalu, korupciji i poltronima. Bez revanšizma i 2 godine bez otvaranja bilo kakvih nacionalnih pitanja. Treba dobro razmisliti, ako ima pravnog osnova, organizovati popis nakon kraja mandata ekspertske vlade. Znamo dobro kakva se kampanja vodila prilikom prvog popisa. To nam sada ne treba. Ne treba nam prostor za Milačiće, krstove i korita u momentu moralnog ekonomskog i svakog drugog oporavka.
    Za ovo se slažem, osim za popis za koji smatram da ga treba uraditi onda kad je i originalno planiran, na krilima slobode koju ovaj narod osjeća. Ako je nekog i bilo sramota što je glasao DPS, a sigurno ga neće biti sramota da se izjasni kao Crnogorac kad naspram sebe vidi novu vlast koja nema apsolutno nikakav problem sa tim.

Jedino čega imate da se plašite jeste upravo ova garnitura političara koja je sada u DF-u u sjenci i par njih koji su u vrhu liste a u kojima čuče fašisti i kreteni.
    Ne znamo kakvi su, daćemo im šansu. Ali, šta god radili neće im biti teško da budu manji fašisti i lopovi od svojih prethodnika.

Ako bude kao sto Krivokapić želi, ima sansi za opozicioni sporazum i svaki drugi oporavak i prosperitet.
    Slažem se.

Svako dobro i srećna ti sloboda!

30. The Following 3 Users Say Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    386
    Thanked in
    219 Posts

Зна се које људе тјерао 30 година што силом, што тако што их остављао без хлеба па морали да бјеже трбухом за крухом. Нажалост они који су најпогођенији тиме су опет гласали за ДПС.
    Србин сам ово је моја држава и никоме на бијелом свијету не признајем да је воли више од мене. Није Србија моја држава нити било која друга. Такође 90% Срба који живе у ЦГ могу потписати да у Србији немају ништа осим родбине и пријатеља. А колико људи из одлазеће власти и ових који бране државу од Срба имају некретнина по Београду и Новом Саду? Такође годинама се од њиховог србовања није могло живјети, чак и најекстремнијима је то било превише.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

Evo samo kratak primjer koliko je ta "demontaza sistema" sa jednim mandatom u Skupstini viska daleko od realnosti i na kakve sve teskoce moze da naidje.

Zamislimo ovakvu, dosta logicnu, situaciju. Sve ovo od sinoc se smiri, opozicija se dogovori a Djukanovic kao sto je i najavio nakon objave zvanicnih rezultata da im mandat da sastave vladu. Za mandatara dodje Krivokapic, recimo. Covjek je profesor i naucnik i ima definitivan ekspertski pedigre i jos je nosilac liste najjace koalicije nove vecine. Potpuno logican izbor. I vlada se formira, pocne da radi i sprovodi politiku, postave se ministri, donose se zakoni, sve regularno, demokratija na djelu.

Kad odjednom, u recimo decembru, stigne presuda Apelacionog suda da Mandic i Knezevic za drzavni udar moraju po 5 godina u zatvor a Medojevic za pranje novca dvije godine. Za ove koji nijesu pravnici napomena da su presude Apelacionog suda izvrsne, dakle dalje zalbe ne odlazu odlazak u zatvor.

Sta ce onda da uradi mandatar tj premijer i njegov ministar i direktor UP? Interesantna dilema, zar nije? A potpuno realna mogucnost.

33. The Following User Says Thank You to Povratnik86 For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,289 Posts

Srbija da budem iskren je pokazala veću zrelost jer godinama trpe svakakve gadosti i optužbe našeg odlazećeg režima. A zrelost je pokazala jer čak i Vučić više ne haje na kefćanja režima u CG koji otvara teretane, samoposluge i trafo stanice.

Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,289 Posts

Ijaaaoooo komite na aparatima. Raduj se Crna Goro

https://www.vijesti.me/v/465349

36. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    2,293
    Thanks Thanks Received 
    2,922
    Thanked in
    1,469 Posts

ogroman je otrovni oblak interneta iznad crne gore

Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,289 Posts

Sve duševni bolovi dan za danom za "patriote"

"Crna Gora je dobro napredovala u procesu pridruženja, ali mora da ubrza reforme, pogotovo one iz vladavine prava", napisao je Varhelji

A sada širenje Spuškog zatvora poručuje Varhelji

Page 279 of 500 FirstFirst ... 179229269275276277278279280281282283289329379 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)