Page 94 of 487 FirstFirst ... 4484909192939495969798104144194 ... LastLast
Results 2,326 to 2,350 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #2326
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    DPS (Demokratska Partija Socijalista) i SD (SocijalDemokrate) samo u nazivu imaju lijeva (socijalna) stremljenja, sve je u tim partijama potpuno suprotno. Od načina organizacije, sistema funkcionisanja, raspodjele moći to su desničarske organizacije (gdje pripadnost nekoj naciji nije bitna već je bitna partijska pripadnost). Od EU smo dalje nego prije 10 god. kada smo počeli pregovore, ali ne zbog socijalne politike (koje uopšte nema) već zbog zarobljenog sistema koji funkcioniše na gore opisani način.

    Sent from my Motorola 8400
    Oni jesu postali nacionalisti ali su u ekonomskom smislu za sebe socijalisti.
    Njima možda bi najbolje pasa nacional-socijalizam da imaju jaku ekonomiju, ali pošto je nemaju nisu ni to.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  3. #2327
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Sekunde jedne nisam pomislio da je ovo uradio bilo ko drugi do DPS-a. Još kad sam vidio ekspresno saopštenje SD-a kako "Ne mogu prećutati", nikakva mi potvrda više nije trebala.

    E kako će nam svanut' ako ikad padnu... Više nismo ni svjesni šta nam sve rade. Makar društveno, ekonomski je već pitanje ima li nam više spasa.

  4. The Following User Says Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  5. #2328
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,324
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    E ovo mi je interesantno. Ko su ti eksperti? Imenom i prezimenom i za koju oblast. Ovako sam i ja nekad maštao da postoje eksperti, ali nikad nisam umio da nabrojim koji su to.
    Apsolutno ne zelim da eksponujem ljude za koje licno znam da (trenutno) ne zele da imaju ikakve veze sa politikom. Pricam turizmu i saobracaju, za ostale branse ne bih znao.

  6. #2329
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Wulfy, kako nema socijalne politike u Crnoj Gori? Šta je partijsko zapošljavanje nego socijalna politika? Pola radnih mjesta u državnoj upravi su klasična socijalna priča. Po meni, DPS nije lopovska stranka nego je komunistička partija.


    Zaista ne vidim te tolike famozne lopove o kojima se priča na sva zvona. Ali vidim uhljebe koji sve pojedoše a ne rade ništa. Niti imaju šta raditi. Crnoj Gori ne treba više od 5 ministarstava i 40 poslanika.

  7. #2330
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Sekunde jedne nisam pomislio da je ovo uradio bilo ko drugi do DPS-a. Još kad sam vidio ekspresno saopštenje SD-a kako "Ne mogu prećutati", nikakva mi potvrda više nije trebala.

    E kako će nam svanut' ako ikad padnu... Više nismo ni svjesni šta nam sve rade. Makar društveno, ekonomski je već pitanje ima li nam više spasa.
    Objavile su neke stranice imenom i prezimenom ko je grafite šarao. Inače nije im jedini prestup takvog tipa, face im sve govore...Naravno slike sa zastavama CG da bi se označili kao patriote

  8. #2331
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Sekunde jedne nisam pomislio da je ovo uradio bilo ko drugi do DPS-a. Još kad sam vidio ekspresno saopštenje SD-a kako "Ne mogu prećutati", nikakva mi potvrda više nije trebala.

    E kako će nam svanut' ako ikad padnu... Više nismo ni svjesni šta nam sve rade. Makar društveno, ekonomski je već pitanje ima li nam više spasa.



    Pa i komunisti su izazvali rat 1991.godine kada je nestalo novca za plate u Jugoslaviji. Čim je presušilo korito, a moralo je presušiti sa tolikom administracijom i vojskom, odmah su postali problem neki cetnici i ******, iako su ratne vodje Srba i Hrvata, Milosevic i Tudjman, bili nepopravljivi komunisti. Oni su na sve spremni.

    I u Crnoj Gori će ludilo nastupiti ako presuši korito. Već presušuje a problem se prebacuje na cetnike, ******, balije, neprijatelje drzave..

  9. #2332
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Objavile su neke stranice imenom i prezimenom ko je grafite šarao. Inače nije im jedini prestup takvog tipa, face im sve govore...Naravno slike sa zastavama CG da bi se označili kao patriote
    Vijesti jos ne prenose zvanicnu info.
    Ja ne mogu da sporim, ima budala na svaku stranu. Ali to je mali broj ljudi koji vise laju no sto ujedaju.
    Ovi iz DPSa i SDa ujedaju brate. Prate statuse na FB, ne smijes vrijedjati Velikog Sefa i sefove pulene.... Ne daj Boze da je narod ovdje malo umjetnicki nastrojen pa neku karikaturu napravi kao po zapadu (tipa da se ljube Milo i Brajovic), padale bi glave ljudima, tukli bi ih po stanici revnosni cuvari reda i mira....


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  10. #2333
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Vijesti jos ne prenose zvanicnu info.
    Ja ne mogu da sporim, ima budala na svaku stranu. Ali to je mali broj ljudi koji vise laju no sto ujedaju.
    Ovi iz DPSa i SDa ujedaju brate. Prate statuse na FB, ne smijes vrijedjati Velikog Sefa i sefove pulene.... Ne daj Boze da je narod ovdje malo umjetnicki nastrojen pa neku karikaturu napravi kao po zapadu (tipa da se ljube Milo i Brajovic), padale bi glave ljudima, tukli bi ih po stanici revnosni cuvari reda i mira....


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Evo Đeljošaj veli ne mogu oni u koaliciju sa nekim ko ne priznaje nezavisno Kosovo. Nešto sam se baš potresao zbog njegove izjave ahaha

  11. #2334
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Da se nadovežem na priču o političkim pravcima. Ja sam najbliži klasičnom liberalizmu, i u suštini, ako bih samo to gledao, ja nemam za koga da glasam na našoj sceni. Kako reče neko gore, nama DPSocijalista ima socijalizam samo u imenu, Liberalna Partija ima liberalno samo u imenu, SD ima demokratiju samo u imenu itd... Nama je prvo potrebna normalizacija, pa onda možemo da pričamo o tome da li treba oporezivati religije, da li PDV treba da bude 5% ili 55%. Onaj što priželjkuje vojsku na Cetinje prije neku stranu, reče jednu pametnu stvar - primarni su nam ljudi koji imaju dobre namjere. Trenutno vladaju ljudi koji crtaju Dražu po muslimanskim kućama ne bi li ukućani pomislili da je to uradio DF. To vrlo očigledno nisu ljudi koji imaju dobre namjere, i koje vodi bilo koja ideologija ili politički pravac sem lične moći i novčane dobiti, i spremni su cijelu državu da zapale samo da to ispune i zadrže.

    Kad njima vidimo leđa, ako se to ikada desi, ostali će se lako dogovoriti da li treba ojačati ekonomiju "odozdo" ili "odozgo" ili nešto između, i da li marihuanu oporezivati i ubaciti u medicinske svrhe, nastaviti totalnu prohibiciju ili opet nešto treće. Za diskusije tog tipa treba političke volje i normalizacije, koja je kod nas već dugo vremena na katastrofalnom nivou, zahvaljujući trenutnim vlastima.
    Last edited by LostInHollywood; 09-08-20 at 22:18.

  12. #2335
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Ono sto mi je cudno je da je Milo miran... nesto sprema cini mi se, nesto kuvaju debelo iz Bebine kuhinje.
    Cak ga nema da vrijedja nesto kao prije neistomisljenike...
    Doduse jos ima 20 dana, ali nesto mi je miran.
    Ne izlazi mi iz glave snimci i slike Dajka i FB/MIM stranice Neprijatni gdje dovode ljude u PG da uzimaju licne karte...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  13. #2336
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Jel realno da vam je izvor lazna mim stranica i to ona koja je prvo botovala predstavljajuci se kao crnogorsko nacional sovinisticka da bi sluzila kao primjer koliko je ogrezao crnogorski nacionalizam pa kad je izvaljena nastavila sa pricom da su sarkasticni?

  14. #2337
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Kako Anrhizam i Socijaldemokratizam - to mi ne ide zajedno.
    (iskreno ni ovaj feminizam mi se ne svidja pretjerano - previse agresivno namece nacin ponasanja zenskoj populaciji - vise im namece neke svoje vrijednosti i obrasce ponasanja, nego sto ih edukuje o njihovim pravima. -Nije isto feninizam pocetkom i sredinom 20 vijeka i ovaj danasnji).
    Da se sada ne razvija priča o pokretima, ideologijama, filozofiji, ... i evolucijama istih od prvog pominjanja do danas, ajde ukratko (i konkretno), anarhizam u smislu opšte decentralizacije (od mesne zajednice, opštine, školskog sistema, zdrastvenog sistema, ...) i prilogođavanja određenih sistema po potrebi mikrolokacija (npr. u Budvi i Žabljaku bi se vodili potpuno različitim razvojnim potrebama) ne mora biti suprotan socijaldemokratiji (ljudska prava, demokratija, održivi privredni razvoj,...).
    Da, o tzv. četri stadija feminizma, no, mi smo tek preskočili prvu (donekle), a urevo je ukomponovan u odrednicu o ljudskim pravima (socijaldemokratija) teko da ne može biti sporan.

  15. #2338
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Evo Đeljošaj veli ne mogu oni u koaliciju sa nekim ko ne priznaje nezavisno Kosovo. Nešto sam se baš potresao zbog njegove izjave ahaha
    Albanci u CG su srecom pitomiji i civilizovaniji od onih na sjeveru Albanije i Kosovu.
    Cak mi Ulcinjski albanci to kazu, da ove ocima ne mogu vidjeti...
    Tako da ako im bude interes, uci ce u koaliciju i sa Mandom i Medom, samo ako vide dobru priliku.
    Sjecate se Bardija, koji je gurao nacionalizam albanski ali ga isti narod nije pratio.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  16. #2339
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Apsolutno ne zelim da eksponujem ljude za koje licno znam da (trenutno) ne zele da imaju ikakve veze sa politikom. Pricam turizmu i saobracaju, za ostale branse ne bih znao.
    Super. Bitno je da ih znaš. Ne moramo imenom i prezimenom, bitno je da ih ima.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  17. #2340
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jel realno da vam je izvor lazna mim stranica i to ona koja je prvo botovala predstavljajuci se kao crnogorsko nacional sovinisticka da bi sluzila kao primjer koliko je ogrezao crnogorski nacionalizam pa kad je izvaljena nastavila sa pricom da su sarkasticni?
    U nedostatku realnih, pravovremenih vijesti, prikupljam info od svih. Zasto da ne. Necu da iskljucujem da nije tacno, pogotovo ako znam na sta je sve spremna vlast da se odrzi ovdje.
    Iskreno, osim Vijesti (a i one su ispod normalnog nezavisnog novinarstva), koga jos pratis sa relevantnim i tacnim info u CG? CDM? Analitiku? Antenu M???

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  18. #2341
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    U nedostatku realnih, pravovremenih vijesti, prikupljam info od svih. Zasto da ne. Necu da iskljucujem da nije tacno, pogotovo ako znam na sta je sve spremna vlast da se odrzi ovdje.
    Iskreno, osim Vijesti (a i one su ispod normalnog nezavisnog novinarstva), koga jos pratis sa relevantnim i tacnim info u CG? CDM? Analitiku? Antenu M???

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    A njemu je izvor sto izbaci ona DanicaMNE sa tvitera... Mim stranice ne mogu ali DanicaMNE uticajni MNE tviteras sto sanja Amfilohija i Milana Knezevica ,samo zena o opoziciji pise, makar da ima zena smisla za humor pa barem da se nasmije covjek a ovako samo da place... https://fosmedia.me/infos/drustvo/kc...ticke-pamflete
    Last edited by George Jung; 09-08-20 at 22:32.

  19. #2342
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    Wulfy, kako nema socijalne politike u Crnoj Gori? Šta je partijsko zapošljavanje nego socijalna politika? Pola radnih mjesta u državnoj upravi su klasična socijalna priča. Po meni, DPS nije lopovska stranka nego je komunistička partija.


    Zaista ne vidim te tolike famozne lopove o kojima se priča na sva zvona. Ali vidim uhljebe koji sve pojedoše a ne rade ništa. Niti imaju šta raditi. Crnoj Gori ne treba više od 5 ministarstava i 40 poslanika.
    Pola zakona im je prepisano iz SFRJ, samo su po malo dorađivani i to uglavnom gledajući zakone iz okruženja.
    Pa i ovo oko crkve je sve nuspojava toga.

  20. #2343
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    U nedostatku realnih, pravovremenih vijesti, prikupljam info od svih. Zasto da ne. Necu da iskljucujem da nije tacno, pogotovo ako znam na sta je sve spremna vlast da se odrzi ovdje.
    Iskreno, osim Vijesti (a i one su ispod normalnog nezavisnog novinarstva), koga jos pratis sa relevantnim i tacnim info u CG? CDM? Analitiku? Antenu M???

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Pa ti je izvor bot stranica koja prednjaci laznim vijestima, sovinistickim porukama i stereotipnim podrugivanjima na racun crnogorske nacije!? Interesantno.

    Ne ulazim u to sta je i kako bilo ali uzimati ovaj nalog za bilo kakav relevantan izvor je degutantno.



    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    A njemu je izvor sto izbaci ona DanicaMNE sa tvitera... Mim stranice ne mogu ali DanicaMNE uticajni MNE tviteras sto sanja Amfilohija i Milana Knezevica ,samo zena o opoziciji pise, makar da ima zena smisla za humor pa barem da se nasmije covjek a ovako samo da place... https://fosmedia.me/infos/drustvo/kc...ticke-pamflete
    Danica je cerka Vita Nikolic, zna joj se ime i prezime i poziva se na relevantne izvore i iznosi svoja razmisljanja na odredjene pojave u drustvu sa kojima se mozes slagati ili ne. Potpuno neuporedivo sa bilo kojom laznom kikiriki stranicom.
    Last edited by Rodion Romanovich; 09-08-20 at 22:35.

  21. #2344
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Nego... šta bi sa
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ze-djukanovica

    Jel bilo kakvo saopštenje iz partije ili se prave mrtvi i čekaju da prođe?


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tima/komentari

    Jel realan broj botova na vijest o RTCG?

    Na tu temu... savjet je tražio dopunsko obrazloženje odluke za zabranu spota. Tačno nešto kontam ovi će do septembra dat nekakvo obrazloženje i slat jedni drugima papire, taman dok ne prodju izbori.
    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 09-08-20 at 22:43.

  22. #2345
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,360
    Thanks Thanks Given 
    4,025
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    230 Posts

    Default

    Mi treba posle 30 godina voznje u stojadinu da predjemo na novi pasat. A imam utisak da se ovdje vodi sledeca prica:
    - a ovi ako dodju ko zna kakvi ce retrovizori biti, ja bi one sto se sami sklapaju, i da automatik bude menjac
    - ovi nisu losi ali bitno mi je masa koji stof i konac u sjedista ide
    - mislim da mora da se ide na 17" felne jer sve ispod toga danas ne valja
    - bi li uspjeli automatsku klimu da zavrse ili moramo da se patimo sa manuelnom

    A u stvari obican klot model nam rjesava vecinu problema, i sledeci ce vec imati bar malo bolju opremu, i sledeci itd
    Dok ako se nastavi ovako, mozemo samo golfu 3 dizel da se nadamo, nekima je i to vrh

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 09-08-20 at 22:42.

  23. #2346
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Znaci DanicaMNE ne botuje? Svaki drugi tvit o Amfilohiju,litijama i Marku Milacicu. Neka brate ako joj je zanimljivo neka pise valja izbacit to na tviter bolje nego gutat u sebe Vise je tviter naloga napravljeno na tviter zadnje pola godine da botuju za DPS,kad vec spominjemo botovanje, neka ih slobodno jer su ih na fejsbuk mim stranice unistile, na instagram isto rokaju buntcg i ostali opozicione grupe, pa im je tviter ostao da jedni drugima pricaju kako su kraljevi i kako Milan Knezevic ima klempave usi strasan humor,kraljevi su Nego lako mi je za ove starije,strah me kad vidim kako su mladi komiti zadojeni a Milo imao vec 20 godina vladavine kad su se oni muckali u muda,pojma o istoriji nemaju ali znaju da botuju a mozda i vjeruju u ono sto prica
    Last edited by George Jung; 09-08-20 at 22:43.

  24. #2347
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Istrazivacko novinarstvo u CG je takvo da cim neko krene od novinara, ili ga ubiju ili ga rane, ili polome rebra...
    Tako da ako dodje vijest sa vise adresa, pa bile one i MIM stranice na FB, pa i ta vasa Danica, procitacu i potrazicu jos koju info negdje drugo.
    Jbg, mozes da se ne slazes sa Neprijatnim, Staerim, ili takvim likovima i FB stranicama, ali realnost je da je FB trenutno prozor slobode za opoziciju. Doduse, hapse ih, ali ovi i daje guraju pricu.
    A inace Vijesti i ostali portali su prenijeli info sa stranice Neprijatni kada je uhapsen admin jedne MiM stranice u CG. Pa stoga.... viva la istrazivacko novinarstvo u CG.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  25. #2348
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jel realno da vam je izvor lazna mim stranica i to ona koja je prvo botovala predstavljajuci se kao crnogorsko nacional sovinisticka da bi sluzila kao primjer koliko je ogrezao crnogorski nacionalizam pa kad je izvaljena nastavila sa pricom da su sarkasticni?
    Meni su izvor Vijesti, i to ne ni tekst no same slike grafita. Ti zaista misliš da je bilo ko iz opozicije toliko skrenuo s pameti da onako puca sebi u nogu? Više je nego očigledno ko je ono uradio i iz kojih razloga, ne trebaju mi nikakve mim stranice da bih to zaključio. Isti oni kojima youtube reklama za ovaj novi portal počinje topovskom paljbom, a onda slikama Podgorice.

  26. #2349
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Ne mijenjaj temu, za to postoje administratori da provjere IP adresu pa ako je sto neregularno neka reaguju, pojma nemam ko si ti drug, nego vidim smetaju ti mim stranice a ispiranje mozga 30 godina ti ne smeta.
    Ma pusti moderatore ja te to pitam u povjerenju

    Sto bi mijenjao temu? Jel mislis da si izdominirao nesto? Pa svi vec znamo tvoj infantilni stil pisanja i promociju odredjene grupacije koja ide do besmisla.



    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Meni su izvor Vijesti, i to ne ni tekst no same slike grafita. Ti zaista misliš da je bilo ko iz opozicije toliko skrenuo s pameti da onako puca sebi u nogu? Više je nego očigledno ko je ono uradio i iz kojih razloga, ne trebaju mi nikakve mim stranice da bih to zaključio. Isti oni kojima youtube reklama za ovaj novi portal počinje topovskom paljbom, a onda slikama Podgorice.
    Ne radi se o razmisljanjima ko je i zasto to uradio vec o konkretizaciji dogadjaja koje plasiraju mim bot stranice DFa i to ona koja je upravo radila to sto ti pretpostavljas da je bio slucaj gore. Dakle, predstavljala se lazno kao crnogorska nacionalisticka i sirila bizarne poruke i pamflete pa joj odtud i ime zelenascg sve dok je postalo svima jasno da je u pitanju antipropagandni bot.
    Last edited by Rodion Romanovich; 09-08-20 at 22:57.

  27. #2350
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nego... šta bi sa
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ze-djukanovica

    Jel bilo kakvo saopštenje iz partije ili se prave mrtvi i čekaju da prođe?


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tima/komentari

    Jel realan broj botova na vijest o RTCG?

    Na tu temu... savjet je tražio dopunsko obrazloženje odluke za zabranu spota. Tačno nešto kontam ovi će do septembra dat nekakvo obrazloženje i slat jedni drugima papire, taman dok ne prodju izbori.
    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Sto se botova tice, pogledajte bilo koje saopstenje SDa na Vijestima. Samo ne nakon obroka.

Page 94 of 487 FirstFirst ... 4484909192939495969798104144194 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 10:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 01:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 10:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 18:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •