Page 362 of 487 FirstFirst ... 262312352358359360361362363364365366372412462 ... LastLast
Results 9,026 to 9,050 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #9026
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Mene niko zivi ne zove, Gando.. ni da pita kako sam. Stvarno se osjecam diskriminisano, kao gubavac neki.
    Tebi znaju đe si pa da ih ne snimiš
    One Ring to Rule them all...

  2. #9027
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,811
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,033
    Thanked in
    1,798 Posts

    Default

    У понедјељак вече један митниг, вечерас други...200+ дневно короном има да идемо.Да нам оде и ово мало привреде...но добро ја сам нешто и приштедио, а мислим да ће многи кору са дрвета ову зиму...
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. The Following 6 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  4. #9028
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Neka bukaju ako ce im biti lakse samo ne znam kako ce se objasniti sva ona hapsenja i privodjenja barikade itd zbog krsenja mjera NKT a i sad ovakav skup gdje ce se pola vlade pojaviti.
    To je ono sto se nadam da ce nova vlada zauvjek prekinuti-to selektivno postupanje u zavisnosti jesi li nas ili njihov.
    Nasi vladari ne da se nisu trudili da odrze makar privid jednakosti pred zakonom nego upravo suprotno svojski su slali poruke i postupali sa neprijateljima na jedan nacin a saveznicima potpuno drugacije.
    Nadam se da je tome kraj,to je sve sto zelim od nove vlasti.
    I poneko hapsenje.
    Управо тако.

    Буквално сваке недеље да шетају и да се према њима понашају као према оригиналним литијашима.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  5. #9029
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Nema razloga za isključivošću, tako bi mogao reći i za one koji su išli na litije a nisu išli na skupove koje si pomenuo - da su pripejd vjernici i licemjeri, jer se nisu zabrinuli za ostale građane i vjernike kad su gubili svoja prava.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    Upravo. Puno iskljucivosti.
    Svako ide tamo gdje ga nesto pogadja. I kako za sta misli. Za majke licno mislim da je neustavno; ima djeciji dodatak, ako zele da pomognu. Necu npr. neko da diskriminise muskarce, jer nemogu da radjaju ili one zene koje nisu rodile...

    Skalajte malo.

    Sjutra jos i nova nafaka.



    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  6. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  7. #9030
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    764
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Ako su hapsili djevojku sa krstom iz Danilovgrada, znači da bi trebali nekoga sa slikom Mila noćas?

    Je l tako dođe?

    Sent from my SM-A720F using Tapatalk

  8. The Following 3 Users Say Thank You to Ser Bronn For This Useful Post:


  9. #9031
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    sve me nešto strah da će mnogi frižideri biti prazni zimus, nažalost. a glad ne prepoznaje zastave i podjele


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #9032
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    764
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Upravo. Puno iskljucivosti.
    Svako ide tamo gdje ga nesto pogadja. I kako za sta misli. Za majke licno mislim da je neustavno; ima djeciji dodatak, ako zele da pomognu. Necu npr. neko da diskriminise muskarce, jer nemogu da radjaju ili one zene koje nisu rodile...

    Skalajte malo.

    Sjutra jos i nova nafaka.



    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Pođoše žene u penziju jer dobiše penziju 350-400e.

    Poništiše zakon i primaju 150-250e

    Neustavno ali humano prije svega

    Sent from my SM-A720F using Tapatalk

  11. #9033
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Upravo. Puno iskljucivosti.
    Svako ide tamo gdje ga nesto pogadja. I kako za sta misli. Za majke licno mislim da je neustavno; ima djeciji dodatak, ako zele da pomognu. Necu npr. neko da diskriminise muskarce, jer nemogu da radjaju ili one zene koje nisu rodile...

    Skalajte malo.

    Sjutra jos i nova nafaka.



    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Saglasan, bilo je neustavno i ukinuto je i sigurno neće biti vraćeno čak i sad kad je nova vlast. Ali to je za drugu temu, prepričana priča.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  12. #9034
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pg020 View Post
    Eksplozija korone će se dogoditi među učesnicima skupa i njihovim porodicama kad se vrate kući...
    Eksplozija se već dešava,pogledaj dnevni rast pozitivnih na sjeveru, postizborne spontane akcije okupljanja i slavljenja,a i predizbornih je bilo na koja policija nije smjela ništa da uradi zarad mira... Javna je tajna da je jedna gradska opština na sjeveru zatvorena i da su zaposleni zakačili virus,da više doktora takođe ima koronu a da je navodno gradonačelnik i budući poslanik iz te opštine "na službenom putu".

    Ništa bolje ne očekujem ni od skupa večeras, porast broja zaraženih, odlaganje škole ponovo ili donošenje odluke da se nastava prebacuje na onlajn u fullu...

    Javno će se svi ograditi da nisu organizatori i da je sve "spontano". Ne bih se iznenadio nekom "spontanom" kontra/kontra skupu.Samo želim da i ovo prođe i da krenemo više normalno naprijed, bez zastava, pjesama, netolerancije...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  13. #9035
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,966
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    policija obezbjedjuje neprijavljen skup.

    studio?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. The Following 5 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  15. #9036
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Dzaba im program i bina, najveca guzva ce biti za selfi with king:



  16. #9037
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Не интересују ме они који долазе него они који организују.
    Опозивионари су у ноћи избора и два дана након тога позивали да се не излази.

    Дпс (прво јавно па после иза “птротских група”) организује на државном нивоу скуп.

    Ко им је издао и коме је издато одобрење за бину? Прикључак за струју? Ко је пријавио скуп полицији? Коме ће да се уручи пријава због непоступања по мјерама нкт као што су кривокапићу уручили?

    Да није дпс позвао присталице да остану кућама као тројка што је урадила.



    Бтв у недељу се славило и у Рожајама, нису само четници возикали те ноћи.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Je li ti citas uospte mene. Rekoh li ja koja ce biti jedina razlika?

    Ajde procitaj opet. Ko je ovima ispred Hrama prikacio ozvucenje i prijavio skup?

    Ovo za cetnike i ostalo necu da komentarisem. Pominjala cetnike nisam.

    Evo ovi mi traze dokaze za org. okupljanje kao da se ja bavim time. Mislim toliko safre kod pobjednika je ono sto me zacudjuje.

    Ali dobro, barem je interesantno.


    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  17. #9038
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Bronn View Post
    Ako su hapsili djevojku sa krstom iz Danilovgrada, znači da bi trebali nekoga sa slikom Mila noćas?

    Je l tako dođe?

    Sent from my SM-A720F using Tapatalk
    Е зато никад неће ови од ноћас бит као ова цура (средњошколка) из дг.


    Још једном подржавам свако окупљање, само напријед, само да имају исти третман од полиције и државе као и “четници”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  18. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  19. #9039
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    pa litije nije crkva organizovala i proteste nego su se gradjani sami okupljali. sve je bilo tako spontano. o cemu vi to...iskulirajte danas i kraj price.

    Ali je problem sto mnogima od vas smetaju crvene zastave ali to necete da priznate...pa ste se sad uvukli u demokratska odijela i izigravate pro-EU snage.


    Vucic je jasno i glasno rekao - mene ne interesuju izbori vec popis naredne godine. Procitajte vijesti danas...dvojno drzavljanstvo zakon se izglasava do Nove i uvozimo 20.000 Srba.

    p.s dobro je momci, sto je ta pomama - samo lagano i bez tenzija. Sad bi se vi samnom raspravljali do ujutru i na kraju svi ostaju na svoje pocetne pozicije. Cemu to? DPS nije drzava i kraj. Ja idem jer mi je merak da idem i kraj price. DPS je izgubio. End.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Litije je jasno crkva organizovala i na litije pozivala uredno.
    A DPS objavio po društvenim mrežama pa onda kao ne organizujemo mi nego CKL Crnogorska Kulturna nesto koja ne postoji i nije registrovana.
    I to pazi - pored mjera i svega instalira se bina hahahhahahahhaha

    Ti vjerujem da ideš iz ličnih pobuda i tebi svaka čast ako vjerujes da na taj način više voliš državu i da će to doprinijeti nečemu.
    To je tvoje pravo.

    Ali večeras će na skupu biti 90% ljudi koji su tu jer moraju kao onaj dan na CT - Šuković, Slavko Mandić, Gradonačelnici, funkcioneri i njihova djeca, biznismeni i njihova djeca, mafija i njihova djeca.

    I potpuno je to legitimno.

    Samo stvari treba zvati svojim imenom.
    To nije patritotizam nego strah za radno mjesto, benefit itd itd

    Vama manjini na tom skupu koji tamo idu iskreno jer vjeruju da rade ispravnu stvar svaka čast
    One Ring to Rule them all...

  20. The Following 5 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  21. #9040
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,811
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,033
    Thanked in
    1,798 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ooooo, djeee si, BAR, Boga mu poljubim Pa toliko smo te trazili da nam objasnis one fenomene u vezi "prepoznavanja terena" i vrlih kadrova silne nam vojske.. a tebe nidje! Daj, reci koju za dnevnik, majka mu stara!
    То ћеш морати Бошкића да питаш.Но јако ме радује што сте сви тако лагано прихватили тај НАТО, ех да сте то увидјели прије једно 7-8 година...
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  22. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  23. #9041
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    O čemu pričate vi, vidite li kako se zatežu odnosi na relaciji Srbija-Rusija, što nam je činjet, molim front da reaguje i ne dozvoli ove napade na majku Rusiju.

  24. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  25. #9042
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Meni nije jasno zasto ih je sramota priznati da je to dps skup.
    Neće da preuzmu odgovornost za moguće incidente ili uticaj na povećanje broja zaraženih.

    Sa druge strane pokušavaju da privuku i manjine, SDP-ovce i crnogorske apstinente revoltirane slavljem u ponedjeljak a koji ne bi došli na zvanični DPS-ov miting.

  26. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  27. #9043
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Uprava policije saopštila je da ne raspolažu saznanjima da bi na današnjem javnom okupljanju u Podgorici moglo doći do incidenata ili narušavanja javnog reda i mira.
    "Bezbjednost građana koji budu prisustvovali ovom okupljanju nije upitna, a policija će preduzeti sve neophodne radnje iz svoje nadležnosti kako bi se svaki građanin osjećao sigurno. Uprava policije će obezbijediti stabilan javni red i mir i u skladu sa zakonskim propisima i ovlašćenjima preduzeti mjere i radnje iz svoje nadležnosti u cilju očuvanja bezbjednosti i osjećaja sigurnosti svakog građanina", saopšteno je iz Uprave policije.
    Kao organizatori večerašnjeg skupa na Trgu nezavisnosti najavljene su "crnogorske patriotske organizacije", bez navođenja nijednog imena niti konkretne organizacije koja stoji iza skupa.

    "Vijestima" iz Uprave policije danima ne odgovaraju na pitanje da li je skup u Podgorici prijavljen.

    Takođe nije odgovoreno na pitanje da li je odobren i ko je prijavio skup. Na glavnom gradskom trgu je postavljena bina, a novinar RTCG Nebojša Šofranac je najavio da će voditi program na mitingu.

    "Vijestima" nije odgovoreno ni da li će policija, eventualno, kako su to uradili prije dvije sedmice, blokirati ulaze u Podgoricu. Tada je saopšteno da su to uradili zbog sprečavanja širenja zarazne bolesti.

    Organizatori skupa, "crnogorske patriotske organizacije", poručile su da će se na večerašnjem skupu vidjeti "gospodska, patriotska, evropska Crna Gora". DPS je ranije sa svojih zvaničnih stranica na društvenim mrežama najavljivao događaj, ali su pojasnili da nisu organizatori.
    Iz koalicije "Za budućnost Crne Gore" juče su saopštili da imaju informacije iz bezbjednosnih struktura da na "Patriotskom skupu" na Trgu nezavisnosti može doći do incidenata sa "tragičnim posljedicama".

    Juče je u Crnoj Gori zabilježeno 147 novih slučajeva koronavirusa.


    Prema aktuelnim mjerama Nacionalnog koordinacionog tijela za zarazne bolesti (NKT), omogućeno je okupljanje do 100 osoba radi održavanja javnih priredbi i drugih kulturno-umjetničkih manifestacija i festivala na otvorenom javnom mjestu i do 50 lica na zatvorenom javnom mjestu uz obavezu organizatora da obezbijedi - održavanje priredbe bez mogućnosti stajanja, poštovanje fizičke udaljenosti od najmanje dva metra između lica, koja nijesu članovi zajedničkog porodičnog domaćinstva, nošenje zaštitnih maski i dezinfekciju ruku odgovarajućim dezinfekcionim sredstvom, prilikom dolaska na mjesto održavanja manifestacije.





  28. #9044
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Mene niko zivi ne zove, Gando.. ni da pita kako sam. Stvarno se osjecam diskriminisano, kao gubavac neki.
    Ni mene,a josh znaju da sam sad bez auta,pa se mozda boje da ne napune tudje i opalim na more:lolblue:
    ...

  29. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  30. #9045
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    То ћеш морати Бошкића да питаш.Но јако ме радује што сте сви тако лагано прихватили тај НАТО, ех да сте то увидјели прије једно 7-8 година...
    Vidim iz ovog komentara (i drago mi je) da si konacno prihvatio cinjenicu da opoziciji nije bitan ni NATO ni priznanje Kosova, vec skidanje jednog propalog i korumpiranog rezima. To, pa deset praznih mjesta, pa sve drugo.

    Dugo si mislio da je opozicija u prvom redu protiv drzave i njenih spoljnopolitickih prioriteta. Drago mi je sto smo se konacno saglasili da to nije tacno.

  31. #9046
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post

    Ali je problem sto mnogima od vas smetaju crvene zastave ali to necete da priznate...pa ste se sad uvukli u demokratska odijela i izigravate pro-EU snage.
    Ko su ti kojima smetaju crvene zastave...? Ja ih nijesam primjetio, a još je veća neistina da ih ima mnogo (posebno na forumu)...

    Forum je oduvijek bio građanski orjentisan i to većinski pro crnogorski... Uvijek su na anketama pobjeđivale takve opcije (sdp nekad, pzp, pozitivna i sad ura)...

    Nekima, sa pravom, smetaju zelenaške zastave, jer taj pokret vezuju za Krsta i njegovo priklanjanje okupatoru pod stare dane... Ostalima smeta što je DPS privatizovao "patriotizam", pa sad ako ne misliš njihovom glavom nijesi patriota... Došli smo do toga da su patriote, ili bolje reći patriJote, kreature koje sa Ct javno poručuju kako bi ćerali neistomišljenike traktorima, kojima je uspjeh u životu da se slikaju sa Branom i koji u jednom trenutku viču svašta za Srbe, a u drugom ih kao vole, jer su živjeli tamo... E ti i takvi su problem, a ne crvena zastava, himna ili grb...

    Dosta je bilo privatne države, dosta je bilo patriJotizma po mjeri dps-a. Ima više nas koji želimo da ovo bude Država svih njenih građana, nezavisno od nacionalnosti i vjerske pripadnosti, u kojoj neće teren mjeriti nivo patriotizma, u kojoj će se svi ośećati svoji na svome (osim kriminalaca) i u kojoj će svi javni fašistički ispadi biti krivično gonjeni, sa koje god strane da dolaze...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  32. The Following 9 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  33. #9047
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Neće da preuzmu odgovornost za moguće incidente ili uticaj na povećanje broja zaraženih.

    Sa druge strane pokušavaju da privuku i manjine, SDP-ovce i crnogorske apstinente revoltirane slavljem u ponedjeljak a koji ne bi došli na zvanični DPS-ov miting.
    Ja pokusavam da shvatim sta se ovim postize. I da ih bude 25 hiljada kako Sofro najavljuje sta onda?

  34. #9048
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Nema razloga za isključivošću, tako bi mogao reći i za one koji su išli na litije a nisu išli na skupove koje si pomenuo - da su pripejd vjernici i licemjeri, jer se nisu zabrinuli za ostale građane i vjernike kad su gubili svoja prava.
    Nisu ni za svoja prava brinuli. Nisu reagovali ni na jedno povecanje poreza i cijena struje itd. Vazno je da su reagovali kad se jednoj od najbogatijih organizacija u regionu nije dopao zakon. Budaletine klasicne.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  35. #9049
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    tako je gadalfe...culi smo za tebe, ceka te mnogo posla i mjesto sa fidelitijem u novu vladu
    Nismo mi te srece, a valjalo bi.

  36. #9050
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Evo vam drustvo, ako nije prijavljen skup razlog da nova vlast odradi smjene, jer nisu postupali kako treba.
    Samo da se strpite nekoliko nedelja. Do tada da iskulirate.

    Cemu tolika safra?

    Uistinu zanimljivo.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  37. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


Page 362 of 487 FirstFirst ... 262312352358359360361362363364365366372412462 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •