Page 87 of 487 FirstFirst ... 377783848586878889909197137187 ... LastLast
Results 2,151 to 2,175 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #2151
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Prije će biti da ima u Andrijevici a ne na Cetinju
    Poslednji lokalni izbori: DPS Cetinje 44%, Andrijevica 57%, Mojkovac 55%, Berane 46%, BP 60%, DG 52%, Pljevlja 54%, PG 48%, Šavnik 61%, Žabljak 56%

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Znam sve to, ali poslije zakona iz decembra, vise nista nece biti isto, nikad...

    https://www.portalanalitika.me/clana...-u-ponedjeljak b

    bas su poceli ludacki da sipaju sirotinji s obzirom da imaju apsolutnu na terenu

  2. #2152
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Znam sve to, ali poslije zakona iz decembra, vise nista nece biti isto, nikad...

    https://www.portalanalitika.me/clana...-u-ponedjeljak b

    bas su poceli ludacki da sipaju sirotinji s obzirom da imaju apsolutnu na terenu
    OK, samo si posprdno pomenuo Cetinje u kome DPS ima manje procenata nego u 90% sjevernih opština. A u te što ga glasaju 30 godina i što ih zabolje za lopovluke za tih 30 godina, a sad naprasno mijenjaju mišljenje zbog crkve, se ne bih oslanjao mnogo

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to chucknorris For This Useful Post:


  4. #2153
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Što opet dovodi na sami početak svih priča o glasanju DPSa i gledanje Mila i DPSa kao zaštitnika države.

    Zato dosta ljudi njih glasa, posebno manjine, jer ne žele da im Milačić bude neko ko će da im "kroji sudbinu"

    Jbg, nekako je totalno izmućeno sve, može se napraviti milion kombinacija i vazda bude nešto naopako zato DPS i dobija.

    DPS je napravio da ako si protiv njih onda si protiv države a kad sve obrneš ako bude ova raspodijela kao što si napisao većinsku vlast će imati baš ovi ljudi koji su protiv države CG.

    Smiješno je ovo ali je istinito.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    IQ85.... svako ko ljude i njihove pretke koji su ocuvali identitet, vjeru i svoj cio zivot vezali za CG naziva rusiteljem iste.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  5. #2154
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Ako na ovim izborima DPS i Front budu najjace stranke u parlamentu, Crna Gora gubi.
    Jedina moja zamjerka Demokratama i URAi je sto misle da od CG i naroda ovdje moze da se napravi utopija.
    Kada imas 30% populacije koji daju svoj glas, princip i misao za 400e plate, jos mi nismo za demokratiju vec za debelu diktaturu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  6. #2155
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Ako na ovim izborima DPS i Front budu najjace stranke u parlamentu, Crna Gora gubi.
    Jedina moja zamjerka Demokratama i URAi je sto misle da od CG i naroda ovdje moze da se napravi utopija.
    Kada imas 30% populacije koji daju svoj glas, princip i misao za 400e plate, jos mi nismo za demokratiju vec za debelu diktaturu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Kojih 30 % populacije, na koga konkretno mislis? Zar nema DPS 40 % ?

  7. #2156
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Kojih 30 % populacije, na koga konkretno mislis? Zar nema DPS 40 % ?
    A nisu svi jadnici u tih 40% na 400e plate.
    Neki se debelo okoristise "rodoljubljem" i "patriotizmom".
    Odavno nije bilo na politickoj sceni normalnih partija kao sada. Demokrate i URA su opcija svih koji nemaju licni interes, vec misle za dobro drustva.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to konzul For This Useful Post:


  9. #2157
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...jaka-crna-gora

    Clan predsjedništva Demosa podržao SDP. Nije valjda dotle došlo.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  10. #2158
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Po ovim preletacima se moze analizirat koliko opozicija ima spavaca.

    Ovaj sistem jedino gladan narod i ulica rusi,
    sve ostalo je obicna sprdacina.

    Sve dok budemo imali DPS i njihov salelit SD-P na preko 30% ovaj narod je osudjen na propast.
    Last edited by _posmatrac; 08-08-20 at 11:35.

  11. #2159
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _posmatrac View Post
    Po ovim preletacima se moze analizirat koliko opozicija ima spavaca.

    Ovaj sistem jedino gladan narod i ulica rusi,
    sve ostalo je obicna sprdacina.

    Sve dok budemo imali DPS i njihov salelit SD-P na preko 30% ovaj narod je osudjen na propast.
    DPS je dva puta bio blizu poraza, Lekic vs Vujanovic i prošli izbori. Narod nije bio gladan. Vlast je srušena na ulici devedesete, a ni tad narod nije bio gladan. Posije toga je narod bio gladan, a Dps najjači ikad, toliko jak da je pukao na DPS i SNP koji su zajedno bili krivci sto je narod bio gladan, a i jedni i drugi su bili mnogo jači od tadašnje tradicionalne opozicije.
    Tako da kad narod bude stvarno gladan, vatace se veze da se beru breskve po plantažama a vlast koja god bila će glas rješavati vrećom brašna.
    Last edited by 17.posa; 08-08-20 at 11:50.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  12. The Following 3 Users Say Thank You to 17.posa For This Useful Post:


  13. #2160
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    DPS je dva puta bio blizu poraza, Lekic vs Vujanovic i prošli izbori. Narod nije bio gladan. Vlast je srušena na ulici devedesete, a ni tad narod nije bio gladan. Posije toga je narod bio gladan, a Dps najjači ikad, toliko jak da je pukao na DPS i SNP koji su zajedno bili krivci sto je narod bio gladan, a i jedni i drugi su bili mnogo jači od tadašnje tradicionalne opozicije.
    Tako da kad narod bude stvarno gladan, vatace se veze da se beru breskve po plantažama a vlast koja god bila će glas rješavati vrećom brašna.
    Pa sto mislis zasto je u interesu DPSa kriza izazvana koronom!?
    Narod je polako, narocito na jugu, ojacao finansijski. Odvojio se od partije, imaju apartmane, imaju privatni posao vezan za sezonu ili ne, ali ne zavise od DPSa.
    Ali zatvori drzavu, ne daj da iko udje iako virus je tu i hara li hara... sve da se narod dovede da mora da se obrati VladiCG za pomoc u vidu kredita, pozajmice, odlaganja placanja rata...
    I onda neko dodje i kaze da oni su nasi spasitelji, da cuvaju drzavu od ostalih. Pih.
    Ove godine da su ostavili da ljudi iz Srbije, BIH, Rusije i Ukrajine mogu da udju nesmetano (pa ako dobiju virus vracaj ih nazad sve sa familijama), a prije toga da su ulozili 10-15 miliona u Covid bolnicu... ova sezona bi bila najjaca ikada!
    Ali jak narod, slaba partija. Slab, gladan, kukavan, uplasen narod, jaka partija.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to konzul For This Useful Post:


  15. #2161
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ni-gradnje-mhe

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  16. #2162
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Prije će biti da ima u Andrijevici a ne na Cetinju
    Poslednji lokalni izbori: DPS Cetinje 44%, Andrijevica 57%, Mojkovac 55%, Berane 46%, BP 60%, DG 52%, Pljevlja 54%, PG 48%, Šavnik 61%, Žabljak 56
    Pa realno je to,tamo u sjevernim opstinama 95% radnih mjesta je kod drzave i sami nagovjestaj moguceg zaposlenja cijele familije okrene naopacke da pojedu ono sto su srali i posvadjaju se sa komsijama prijateljima kumovima i naravno pocnu da masu zastavama i klicu Milu.
    U Kotoru Budvi ili Herceg Novom dosta teze je nekoga kupiti jer ljudi zive od turizma,izdaju poneki apartman i lakse posalju neke spijune u pm kad im dodju sa ponudom tipa Masanu koja je bila.
    Vlast je od ljudi napravila bijednike i onda to koristi praveci od njih i karakterne bogalje-svi koji ovdje navijaju za vlast odlicno znaju kako se izbori dobijaju i kako se kupuju glasovi a i kradu.
    Obraza bez.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  17. #2163
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Pa sto mislis zasto je u interesu DPSa kriza izazvana koronom!?
    Narod je polako, narocito na jugu, ojacao finansijski. Odvojio se od partije, imaju apartmane, imaju privatni posao vezan za sezonu ili ne, ali ne zavise od DPSa.
    Ali zatvori drzavu, ne daj da iko udje iako virus je tu i hara li hara... sve da se narod dovede da mora da se obrati VladiCG za pomoc u vidu kredita, pozajmice, odlaganja placanja rata...
    I onda neko dodje i kaze da oni su nasi spasitelji, da cuvaju drzavu od ostalih. Pih.
    Ove godine da su ostavili da ljudi iz Srbije, BIH, Rusije i Ukrajine mogu da udju nesmetano (pa ako dobiju virus vracaj ih nazad sve sa familijama), a prije toga da su ulozili 10-15 miliona u Covid bolnicu... ova sezona bi bila najjaca ikada!
    Ali jak narod, slaba partija. Slab, gladan, kukavan, uplasen narod, jaka partija.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Prije cu povjerovati u pricu Dps-a o blagostanju u drzavi nego u ovu tvoju o procjeni sezone

  18. The Following User Says Thank You to spodo For This Useful Post:


  19. #2164
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spodo View Post
    Prije cu povjerovati u pricu Dps-a o blagostanju u drzavi nego u ovu tvoju o procjeni sezone
    Inace mu je dobra priča bila dok je bio na nivou racionalnog, ali kad proba sa rješenjem sezone onda je to već zeznuto.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  20. #2165
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spodo View Post
    Prije cu povjerovati u pricu Dps-a o blagostanju u drzavi nego u ovu tvoju o procjeni sezone
    Pogledaj Hrvatsku. Ocekivali su pad od 80%. Vec sada imaju pad od 50% a ocekuju da ce se i to umanjiti. Njemci im dolaze.
    Zna se koja je nasa klijentela. Mozemo mi otvarati zemlju Njemcima i Fancuzima, ali bez ljudi sa Balkana i istocne Evrope, nama nema sezone.
    Ali zasto sa vjerujes meni. Vjeruj DPS i Kenebeku.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  21. #2166
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Cjela CG na zalost zavisi od 3 mjeseca ljeta.
    Ja ne sporim da virus nije opasan. Ali se moglo bolje upravljati sa krizom i izvuci veca korist za narod i zemlju.
    Da nije bilo izbora u avgustu, drukcije bi se mjere sprovodile. To sam siguran 100%.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  22. #2167
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Pogledaj Hrvatsku. Ocekivali su pad od 80%. Vec sada imaju pad od 50% a ocekuju da ce se i to umanjiti. Njemci im dolaze.
    Zna se koja je nasa klijentela. Mozemo mi otvarati zemlju Njemcima i Fancuzima, ali bez ljudi sa Balkana i istocne Evrope, nama nema sezone.
    Ali zasto sa vjerujes meni. Vjeruj DPS i Kenebeku.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Njemci im dolaze. Njemačka je sad nezadovoljna jer joj se pogoršava situacija sa virusom zbog turista koji se vraćaju iz Hrvatske. A mi sa našim zdravstvenim sistemom treba da pustimo ljude iz Srbije, gdje je zdravstveni sistem prije 15 dana bio pred pucanjem. Doktori im već 6 mjeseci ne koriste odmore: Sprdas li se?
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  23. #2168
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Njemci im dolaze. Njemačka je sad nezadovoljna jer joj se pogoršava situacija sa virusom zbog turista koji se vraćaju iz Hrvatske. A mi sa našim zdravstvenim sistemom treba da pustimo ljude iz Srbije, gdje je zdravstveni sistem prije 15 dana bio pred pucanjem. Doktori im već 6 mjeseci ne koriste odmore: Sprdas li se?
    Ja sam naveo da je trebalo uloziti u Covid bolnicu 15-20 miliona. Maske, opremiti medicinske radnike, dati vece plate tim ljudima... dodatno edukovati stanovnisto na jugu.
    Mislite da ih trenutno zarazenih ima u CG samo ovoliko koliko jave iz instituta? Da se ne sprdamo...
    Moglo se bolje upravljati sa ovim, jer nama pare trebaju. Ja sam na jugu, vidim ljude koji su uzeli kredite da prave apartmane, i sada su u velikom problemu... a to je samo dio.
    Evo na primjer, ima firma u Baru. Ruska. Ona i jos jedna u svijetu proizvode djelove za aparate za intenzivnu njegu i nesto oko vojnih ventila. Vlasnik firme ne moze da dodje u CG od marta iz Rusije. Da ne pominjem to sto kad su trazili od vlade CG sertifikat da im se da da prozivodi budu "made in MNE", oni su to odbili jer nisu imali razumjevanja...
    Zaista nisam medicinke struke (pravnik) ali moglo se mnogo bolje upravljati krizom, barem kao Hrvati.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  24. #2169
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    IQ85.... svako ko ljude i njihove pretke koji su ocuvali identitet, vjeru i svoj cio zivot vezali za CG naziva rusiteljem iste.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Razumijem sve ovo što ti govoriš ali kažem da je cijela trenutna politika svedena na to da su ovi rušitelji države a ovi spasitelji, znači sve ostalo je stavljeno po strani. Generano će malo ko gledati na to priča li Dritan onako kako treba i kaže li Bećić da smo se dosta dijelili i da tome treba stati na put kad naš prosječni glasač kaže "DPS brani nezavisnost, neću da glasam Dritana jer je rekao da je zakon o crkvama izglasan kako ne treba"

    Ja podržavam to što je Dritan rekao, postojalo je dosta drugih načina da se taj i masu drugih zakona izglasaju ili ne izglasaju ali džaba kad glasač DPSa kaže "Dritan je protiv države"
    This time next year we'll be millionaires

  25. The Following 2 Users Say Thank You to sparky For This Useful Post:


  26. #2170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ima li ko od kolega onu aplikaciju d'ont što je pravljena za CG ?
    One Ring to Rule them all...

  27. #2171
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Razumijem sve ovo što ti govoriš ali kažem da je cijela trenutna politika svedena na to da su ovi rušitelji države a ovi spasitelji, znači sve ostalo je stavljeno po strani. Generano će malo ko gledati na to priča li Dritan onako kako treba i kaže li Bećić da smo se dosta dijelili i da tome treba stati na put kad naš prosječni glasač kaže "DPS brani nezavisnost, neću da glasam Dritana jer je rekao da je zakon o crkvama izglasan kako ne treba"

    Ja podržavam to što je Dritan rekao, postojalo je dosta drugih načina da se taj i masu drugih zakona izglasaju ili ne izglasaju ali džaba kad glasač DPSa kaže "Dritan je protiv države"
    Ti što kažu da je Dritan protiv države takav je svaki treći ili četvrti, uglavnom penzioneri i neki ostrašćeni. Ostali su dobili nekakav posao nedje preko veze ljudi iz vlasti ili bliskih vlasti i misle da će ostat bez posla ako se vlast promijeni.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  28. #2172
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Možeš ti da im garantuješ da neće ostat bez posla ako se vlast promijeni?

  29. #2173
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Možeš ti da im garantuješ da neće ostat bez posla ako se vlast promijeni?
    Koliko je ostalo bez posla kad se promjenila vlast u BD i KO, kad je opozocija uzela vlast?
    A koliko kad je opozicija izgubila vlast?
    Pogledaj to, pa ces znati odgovor.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  30. #2174
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Koliko je ostalo bez posla kad se promjenila vlast u BD i KO, kad je opozocija uzela vlast?
    A koliko kad je opozicija izgubila vlast?
    Pogledaj to, pa ces znati odgovor.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Druga je priča vlast na državnom nivou.

  31. #2175
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,956
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Državna izborna komisija (DIK) je odbila listu Socijlaisti Crne Gore koju predvodi Snežana Jonica koja se na parlamentatnim izborima željela prijaviti kao predstavnica manjinskog naroda - Jugosloveni.

    DIK je odbio Jonicu jer "Jugosloveni" ne ispunjvaju uslove za manjinski narod - nijesu nacija koja ima vjeru i jezik.

    Osim toga, prema popisu iz 2011. godine u Crnoj Gori kategorija kao Jugosloveni ima 22, pa bi prihvatanje takve liste otvorilo prostor za zloupotrebe na sljedećim izborima, kazao je izvor iz DIK-a.

    Za odbijanje liste glasalo je sedam predstavnika DIK-a, uključujući i predstavnika Bošnjačke strake kao manjinske stranke, dok su bila uzdržana tri predstavnika DPS-a i clan DIK iz NVO Građanske alijanse Zoran Vujičić.

    Jonica je predala listu uoči isteka roka sa više od 300 ptpisa,koliko je pptrebno listama manjinakih naroda za učešće na izborima.

    Da je DIK potvrdio listu Socijalista, Jonica bi iz budžeta dobila određen dio sredstava, a zatim bi se otvorilo i pitanje prelaska cenzusa - da li bi joj za ulazak u parlament bilo dovoljno oko 1800 glasova kao predstavnicima Hrvatska manjine ili oko 4500 hiljade koliko otprilike treba predstavnika Bošnjaka ili Albanaca.

    izvor: www.vijesti.me

    Dakle, 11 lista za izbore

    Sent from my Motorola 8400

Page 87 of 487 FirstFirst ... 377783848586878889909197137187 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •