Page 70 of 487 FirstFirst ... 206066676869707172737480120170 ... LastLast
Results 1,726 to 1,750 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #1726
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ma kakvih crnih 53 % glasova smijeh.DPS je sam imao 41% sa svim resursima da ih sad ne nabrajamo a ne da ga sad preskovi opozicija toliko.
    Za to bi trebalo da svaki peti glasac vlasti promijeni svoj stav i glasa opoziciju-koliko je realno da se to desi?
    Ja ne znam sto se zanose ljudi,DPS pada kad Amerika odluci da ga pusti niz vodu.
    Ne vjerujem da je u proteklih 4 godine od 198 hiljada provladinih glasova sad se predomislilo njih 20 hiljada?
    To je u domenu naucne fantastike,vidim oko mene ljudi su se napalili a ceka ih bolno otreznjenje,zao mi ih je.
    Aha, znači ti misliš da cjelokupna situacija u zadnje 4 godine nije uticala na pad DPS-a i da će
    imati bolji rezultat nego 2016 ? 2016 sa sve državnim udarom i mašinerijom nagurali su 41 % jedva.
    Litije i mobilizacija naroda, poziv Amfilohija da se ne glasa ova vlast dobro ga je uzdrmala i otkinula njegovo biračko tijelo ,sve mi je jasno kad oni do sad njihove ankete nisu objavili nego još šteluju.
    30 godina, da je sve pozlatio mnogo je brate. Njegov plan je da proglasi pobjedu u 20:30h i da onda kaže ako bude demonstracija ne može okupljanje zbog korone i izvede policiju.
    Biće situacija kao na predsjedničke Lekić-Vujanović u par hiljada glasova. Kec u rukavu mu je SDP, pored SD i manjinskih partija. Ali ako padne ispod 35 % ugasio ga je.Računa i na smanjenu izlaznost, ali i njemu je minus to što neće dolazit avioni iz Luxemburga i tu će ga oštetit za par procenata !
    Last edited by George Jung; 03-08-20 at 14:08.

  2. #1727
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    I 2016. su bili precizni za Crnu Goru
    http://www.nspm.rs/istrazivanja-javn...tml?alphabet=l

    DPS 29,2 %

    SD im je i tada i sada 1,8%

    Anketa je tada radjena za DF, a sad za DK
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  3. #1728
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ako unuče pita babu i đeda oće li glasat DPS da bi mu omogućili zaposlenje, kako onda možemo očekivati promjene u ovom društvu?

  4. #1729
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ako unuče pita babu i đeda oće li glasat DPS da bi mu omogućili zaposlenje, kako onda možemo očekivati promjene u ovom društvu?
    Pa je li nešto bolesno to unuče? Razumijem kad je neko bolestan ili hendikepiran, da mu DPS treba za posao, neki lakši.
    Last edited by 17.posa; 03-08-20 at 14:22.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  5. #1730
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    I 2016. su bili precizni za Crnu Goru
    http://www.nspm.rs/istrazivanja-javn...tml?alphabet=l

    DPS 29,2 %

    SD im je i tada i sada 1,8%

    Anketa je tada radjena za DF, a sad za DK
    Jesu li sta pogodili u tom "istrazivanju" koje su im radili neki imaginarni ljudi?

    Nekad se pitam jel zivim u zemlji zaborava jer pred svake izbore kao u danu mrmota sve isti ljudi sa istim pricama, IFIMES, NSPM, CEMI, CESID... Evo dvadeset godina... I svaki put kao da je prviiii...

  6. #1731
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ne znam što se brinete oko korone. Evo već danima je u opadanju. Do izbora ćemo je iskorijenit.

  7. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  8. #1732
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jesu li sta pogodili u tom "istrazivanju" koje su im radili neki imaginarni ljudi?

    Nekad se pitam jel zivim u zemlji zaborava jer pred svake izbore kao u danu mrmota sve isti ljudi sa istim pricama, IFIMES, NSPM, CEMI, CESID... Evo dvadeset godina... I svaki put kao da je prviiii...
    Sumnjam da zaboravljaju ljudi, nego vole da agituju, da misle da nešto doprinose.
    Last edited by 17.posa; 03-08-20 at 14:34.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  9. #1733
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Aha, znači ti misliš da cjelokupna situacija u zadnje 4 godine nije uticala na pad DPS-a i da će
    imati bolji rezultat nego 2016 ? 2016 sa sve državnim udarom i mašinerijom nagurali su 41 % jedva.
    Da ali samostalno su uzeli 41% plus SD Bosnaci Hrvati Albanci Pozitivna preko 10% a sve te partije su i dalje uz njega(osimPozitivne koje nema) plus SDP koji je mislim bio jasan sto ce da radi ako bude tas na vagi a i iz URA bi se nasao neki lik tipa Djurovica/Loncarevicke/Dzakovica bez problema bojim se.
    20.000 biraca treba stranu da promijeni ponavljam da to nije realno.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  10. #1734
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Pitanje je zasto bi neko mijenjao vlast ako vecinski izabrana opcija svaki put ispuni obecanja. Jesu li obecali NATO? Usli smo. Nekom put, rasvjeta, nekom stala, nekom avion, vila, stan... Ovdje se radi o kolaču i apetitu birača, što se tiče te neke efikasnosti, DPS je bez premca u Evropi.

  11. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  12. #1735
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Da ali samostalno su uzeli 41% plus SD Bosnaci Hrvati Albanci Pozitivna preko 10% a sve te partije su i dalje uz njega(osimPozitivne koje nema) plus SDP koji je mislim bio jasan sto ce da radi ako bude tas na vagi a i iz URA bi se nasao neki lik tipa Djurovica/Loncarevicke/Dzakovica bez problema bojim se.
    20.000 biraca treba stranu da promijeni ponavljam da to nije realno.
    Po svim anketama do sad SDP može cenzus samo da sanja, a ja što god mislio o URI nadam se da će imati što bolji rezultat jer ih i dalje gledam kao tvrdu opoziciju i ne vjerujem da će se više ponovit Džaković, ako on bude došao u tu situaciju da traži da ga URA spašava to je njemu kraj političke karijere da se ne lažemo. I da , mislim da DPS isto rezultat iz 2016 41 % može samo da sanja... a evo viđećemo
    Last edited by George Jung; 03-08-20 at 15:08.

  13. #1736
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Po svim anketama do sad SDP može cenzus samo da sanja, a ja što god mislio o URI nadam se da će imati što bolji rezultat jer ih i dalje gledam kao tvrdu opoziciju i ne vjerujem da će se više ponovit Džaković, ako on bude došao u tu situaciju da traži da ga URA spašava to je njemu kraj političke karijere da se ne lažemo. I da , mislim da DPS isto rezultat iz 2016 41 % može samo da sanja... a evo viđećemo
    🤣🤣🤣 A po kojoj to anketi SDP nema cenzus? Pošto ja još niti jednu takvu nisam vidio, a u zadnja tri mjeseca sam imao uvid u desetak anketa.

    SDP zna da komunicira sa glasačima i ima infrastrukturu ozbiljnu. A i jedini pričaju ozbiljnu i stručnu priču.

  14. #1737
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    jer im ne vjeruje bukvalno ni jedan opozicioni birac. tesko da ce iko glasati za njih sem ako DPS ne pokusa da instruise svoje birace, a sad je to rizicno.
    nego ne uhvatih. ko ce da proglasi u 20:15 pobjedu DPS-a ovaj put? CDT, CEDEM.... CEMI? nesto su se ucutali... da ne guramo nekog filipa opet

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. #1738
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Kad izlazi snimak plavog kofera/torbe, zna li ko? Oce li se uzdrmat avgust?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  16. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  17. #1739
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Odlozeno je valjda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  18. #1740
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    jer im ne vjeruje bukvalno ni jedan opozicioni birac. tesko da ce iko glasati za njih sem ako DPS ne pokusa da instruise svoje birace, a sad je to rizicno.
    nego ne uhvatih. ko ce da proglasi u 20:15 pobjedu DPS-a ovaj put? CDT, CEDEM.... CEMI? nesto su se ucutali... da ne guramo nekog filipa opet

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Oni imaju stalnu bazu svojih glasača. Nije velika, ali je imaju jer su u politici dosta dugo. Imaju dovoljno za 3%, ali računaju da će imati oko 4%. Info iz stranke i njihovih istraživanja iz njihove baze stalnih glasača.

    Ti toboš opozicionari i onako ih ne glasaju, samo na priču kao podržavaju, dođu izbori i glasaju DPS...
    Ovi što su išli na litije ista priča, 100 jada na zakon, DPS, koga god pitaš od njih glasaće ipak DPS jer hoće da su u pobjedničkom timu. Neće da gube privilegije. Bože pomozi im. Narod bez muda i mozga.

    Iako nisam vjernik u pravom smislu te riječi daje mi upravo to pravo da iskomentarišem sve te ljude i vjernike: Prodane duše, prodaju vjeru za ništa. A puna su im usta vjere. 3,14

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  19. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  20. #1741
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo sam ja izvrsio istrazivanje javnog mnjenja od ljudi koje poznajem

    DPS 40% (niko mladji od 70 godina!)
    URA 35%
    DF 10%
    Demokrate 10%
    Ostali 5%

    Kad moze Djordje Vukadinovic mogu i ja Jednako su nam relevantni.

  21. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  22. #1742
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Oni imaju stalnu bazu svojih glasača. Nije velika, ali je imaju jer su u politici dosta dugo. Imaju dovoljno za 3%, ali računaju da će imati oko 4%. Info iz stranke i njihovih istraživanja iz njihove baze stalnih glasača.

    Ti toboš opozicionari i onako ih ne glasaju, samo na priču kao podržavaju, dođu izbori i glasaju DPS...
    Ovi što su išli na litije ista priča, 100 jada na zakon, DPS, koga god pitaš od njih glasaće ipak DPS jer hoće da su u pobjedničkom timu. Neće da gube privilegije. Bože pomozi im. Narod bez muda i mozga.

    Iako nisam vjernik u pravom smislu te riječi daje mi upravo to pravo da iskomentarišem sve te ljude i vjernike: Prodane duše, prodaju vjeru za ništa. A puna su im usta vjere. 3,14

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Au sine, jesi ti onaj što je rekao da SDP neće sa DPSom prvo, pa si promijenio priču kad si čuo Raška Konjevića,nemoj više progrnozirati bez svega A što je ovo, banja mi je da gledam kako DPSovci Boga mole da SDP pređe cenzus a nisu se mogli do prošle neđelje očima viđet evo ja znam 10 osoba koje su prošle izbore glasali SDP-Draginju ali sad će URU da zaokruže!
    P.S đe ima to da se izmjeri ko je koliki vjernik baš bi poša da probam da vidim koji će mi procenat izbačit
    Last edited by George Jung; 03-08-20 at 16:30.

  23. #1743
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Pa je li nešto bolesno to unuče? Razumijem kad je neko bolestan ili hendikepiran, da mu DPS treba za posao, neki lakši.
    Ne, nije bolesno naprotiv, nego jasno vidi kako se dolazi do zaposlenja, prihvata takav način i očekuje da se i njegova porodica zauzme na isti način kao i za sve ostale.

  24. #1744
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Au sine, jesi ti onaj što je rekao da SDP neće sa DPSom prvo, pa si promijenio priču kad si čuo Raška Konjevića A što je ovo, banja mi je da gledam kako DPSovci Boga mole da SDP pređe cenzus a nisu se mogli do prošle neđelje očima viđet evo ja znam 10 osoba koje su prošle izbore glasali SDP-Draginju ali sad će URU da zaokruže!
    To što je rekao Konjević je politika.
    Rekao je da će razgovarat, a ne da će striktno i samo sa njima.
    Ti ih ionako ne glasaš pa šta?

    Znam i ja jedno 10 Demokrata što će glasat SDP...

    Ne znam što ste upregli na SDP. Možda zato što se jedini bave ekonomskim pitanjima, a ne crkvama, nacijama itd... To vam je bitnije, znam.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  25. #1745
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Oni imaju stalnu bazu svojih glasača. Nije velika, ali je imaju jer su u politici dosta dugo. Imaju dovoljno za 3%, ali računaju da će imati oko 4%. Info iz stranke i njihovih istraživanja iz njihove baze stalnih glasača.

    Ti toboš opozicionari i onako ih ne glasaju, samo na priču kao podržavaju, dođu izbori i glasaju DPS...
    Ovi što su išli na litije ista priča, 100 jada na zakon, DPS, koga god pitaš od njih glasaće ipak DPS jer hoće da su u pobjedničkom timu. Neće da gube privilegije. Bože pomozi im. Narod bez muda i mozga.

    Iako nisam vjernik u pravom smislu te riječi daje mi upravo to pravo da iskomentarišem sve te ljude i vjernike: Prodane duše, prodaju vjeru za ništa. A puna su im usta vjere. 3,14

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Tako su mislili i za lokalne u PG pa trt, ostadoše ispod cenzusa. SDP koji je znao u PG i do blizu 10% da ide prosuo se na lokalne u gradu u kom živi 1/3 glasača. Sjever slabo što mogu odavno, tako da ne vidim kako će proći cenzus.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  26. #1746
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Tako su mislili i za lokalne u PG pa trt, ostadoše ispod cenzusa. SDP koji je znao u PG i do blizu 10% da ide prosuo se na lokalne u gradu u kom živi 1/3 glasača. Sjever slabo što mogu odavno, tako da ne vidim kako će proći cenzus.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    To su lokalni izbori, složićeš se da postoje razlike.

    A ima i toga što su tada rekli da će sa opozicijom, pa su izgubili taj dobar dio glasača, a desio se i SD koji je to lagano pokupio i profitirao.
    Konjević je vjerovatno zbog toga dao tu izjavu. Jbg, kalkulacije kao i kod svih...

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  27. #1747
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,609
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    znači uzeće više glasova jer su najavili da mogu činiti koaliciju sa DPS posle izbora?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  29. #1748
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ne, nije bolesno naprotiv, nego jasno vidi kako se dolazi do zaposlenja, prihvata takav način i očekuje da se i njegova porodica zauzme na isti način kao i za sve ostale.
    Dakle on puca na ove firme tipa Vodovod dje ih ima po 30 u kancelariji, da ne radi ništa a da prvog liježe plata. E ako mu je to životni cilj, onda nek uzme tu člansku i nek ne pita babu i djeda ništa.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  30. #1749
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Ne znam dje su sad oni sa teme o litijama sto zborise da nema sanse dps da dobije izbore jer je narod revoltiran. Kako se blize izbori sve se vise mijenja misljenje, no takvi smo.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  31. #1750
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Treba odje jedan anonimni poll ubacit da vidimo kako ce forumasi glasat.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

Page 70 of 487 FirstFirst ... 206066676869707172737480120170 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •