Page 66 of 487 FirstFirst ... 165662636465666768697076116166 ... LastLast
Results 1,626 to 1,650 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #1626
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    I ti si sad "zeleniji" od mene, koji sam za zivota napisao tonu krivicnih prijava svakakvim fukarama sto su nam prirodu unistavali i zbog toga prozivljavao uzase i u sluzbi i kod lokalnog stanovnistva i kod pretpostavljenih... (ovako pocinju trvljenja unutar opozicije)


  2. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  3. #1627
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    I ti si sad "zeleniji" od mene, koji sam za zivota napisao tonu krivicnih prijava svakakvim fukarama sto su nam prirodu unistavali i zbog toga prozivljavao uzase i u sluzbi i kod lokalnog stanovnistva i kod pretpostavljenih... (ovako pocinju trvljenja unutar opozicije)
    Ne... Nego zelena politika kao lijevo usmjerenje a ta politika izmedju ostalog podrazumijeva i poštovanje svih ljudskih prava i LGBt prava, prEU politiku itd itd

    Ti si green chetniks hahahahhahahah

    I to je poenta građanskog društva - što meni ne smeta jer što bi rekao Tiho Vujovic - tražimo u drugima ono što nas spaja a ne što nas razdvaja - Crna Gora jedan grad itd
    One Ring to Rule them all...

  4. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  5. #1628
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Pa realno je akcenat staviti na ono sto spaja opoziciju. A razlike tokom vremena peglati. Naravno da ce DPS napadati svu opoziciju kao anti srbsku, eu, nato...

    DPS se poziva na nezavisnost, a mislim da smo mi danas mnogo manje nezavisni nego te 2006.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  6. #1629
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ajmo ovako
    Ja tebi dam 1000 eur za svaki mandat SDP-a
    A ti meni das 100 eur za svaku hiljadu glasova koju SDP bude ispod cenzusa...
    Nemoj da se zajebavamo ljudi, od 2016 na ovamo i ono što je ostalo u SDP uglavnom je prešlo u SD zbog benefita.
    Raspali su im se najjači odbori u CG, neki se potpuno prosuli. Oni su na istoku bili jaki tamo im je SD sve uzeo.
    Jedini razlog što je sdp 2016 ostvario dobar rezultat od 5% je to što su bili jasna crnogorska opoziciona opcija.
    Raško je jasno rekao da će ići sa DPS posle izbora a to već mjesecima pričaju i njihovi aktivisti.
    I što bi onda proopozicioni cgorac glasao sdp?
    Da se vratimo na isto kad su bili u koaliciji ? Da uzmu 2-3 ministarska mjesta ? Jel to?
    A što bi prorežimski Crnogorac glasao sdp kada im je veći benefit da zaokruže dps ili SD ili bs ?
    U SD se posao dobija odmah ne mora da se čeka da se formira vlast jer su vec vlast.
    Nemoj da smo djeca.

    Sve preko 5000-6000 glasova SDP-a je utopija, ne bi bila da su otvoreno rekli da nece sa DPSom






    Ovo me iskreno prijatno iznenadilo od tebe imajući u vidu tvoje stavove koji naginju desnici.

    Dobar dio ljudi sa kojim imam komunikaciju a koji su glasali Demokrate ili sdp ovaj put najavljuju da će podržati ovu listu Crno na Bijelo. Ja prvi da moram da izadjem na izbore podržao bih njih jer su najbliži mojim stavovima prvenstveno zbog zaštite životne sredine, guranja zakona o porijeklu imovine...
    Dritan je tu nebitan lik, ideja iza ove liste je dobra i moramo imati u parlamentu taj građanski korpus koji ne smije da se izgasi.
    Plus imaju podršku EU zelenih.
    Mislim da ce URA 5-6% lagano da uzme jer ponavljam, većina ne vidi da može da zaokruži bilo koga drugog i vidi uru kao najrealniju opciju.
    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    SDP računa na glasače koji ja mislim samo kod nas postoje- da su nezadovoljni ali ne toliko da bi mijenjali vlast. Ja mislim da oni imaju jedinstvenu ponudu i ubijedjen sam da će URA imati manje glasova od njih.
    SD i Bosnjacka stranka tačno je zapošljavaju svakoga ko umije da se potpiše ali sa druge strane ima mnogo glasača vlasti koji bi htjeli da se zaposle a ne mogu,samim tim su nezadovoljni i ljuti ali ne toliko da zele promjenu vlasti samo zele promjenu svoje uloge u drustvu i eto im resenje u vidu glasa za SDP.
    Imamo sličan primjer u Srbiji u vidu partije vaterpoliste Šapića.
    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Sto je URA navalila na ove glasove SDP-a, što je muka, tu ionako nema glasova svi su kod URE 😀
    Gando brzaš. Polako te, polako te

    Prosječan crnogorski glasač: "Slabo pamti, a brzo zaboravlja"

    Love, peace and respect.

  7. #1630
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    znači fb stranice postale provjereni izvor informacije? zanimljivo je to, Vijesti su jedine koje realno pišu i masu ljudi ih napada. URA se čak i ne pojavljuje toliko, a kada to urade pričaju o problemima prosječnog gradjanina CG i oni su opet smetnja. dakle normalne ljude samo napadat’ a nacionaliste da baštinimo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #1631
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Zamisli lika sto je izbacio. "Dokaze" o tome kako je URA protiv... Crne Gore!!! Greote...


  9. #1632
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znači fb stranice postale provjereni izvor informacije? zanimljivo je to, Vijesti su jedine koje realno pišu i masu ljudi ih napada. URA se čak i ne pojavljuje toliko, a kada to urade pričaju o problemima prosječnog gradjanina CG i oni su opet smetnja. dakle normalne ljude samo napadat’ a nacionaliste da baštinimo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Naravno da nisu dobar izvor, ne sprdaj me

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Zamisli lika sto je izbacio. "Dokaze" o tome kako je URA protiv... Crne Gore!!! Greote...
    E sad zamisli kakav smo narod kad je ovo dokaz.
    Mada s druge strane ovo i jeste istina.
    Last edited by mneonly; 02-08-20 at 14:24.
    Love, peace and respect.

  10. #1633
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Mada s druge strane ovo i jeste istina.
    Cekaj.. ti gutas tu pricu, stvarno? Da ne ulazim u raspravu ako stvarno tako kontas stvari. Bio bi sizifov posao..


  11. #1634
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Cekaj.. ti gutas tu pricu, stvarno? Da ne ulazim u raspravu ako stvarno tako kontas stvari. Bio bi sizifov posao..
    Čekaj, kako to misliš gutaš tu priču ? Stavio sam smeška, a ti si ga skinuo...
    To su neke činjenice i tu moramo imati objektivan pristup, zar ne ?

    Je li bilo tako ? Jeste.

    Pokušaj demantovanja ovoga je stvarno šizifov posao.

    Naravno ne generalizujem i ne kontam stvari tako površno. Znamo da se radi o naručenim blaćenjima.

    Ali opet, da se vratimo na suštinu, a to je da prosječan crnogorski glasač sve ovo tako i konta i zbog toga sam izbacio ovdje, da vidite šta je naša izborna realnost. Nema sreće.

    PONOVILI DA KALUĐEROVIĆEVA NIJE VD PREDSJEDNICA FORUMA ŽENA
    SDP: Možda vam Olga nadoknadi plavski odbor
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-plavski-odbor
    Love, peace and respect.

  12. #1635
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    To su neke činjenice i tu moramo imati objektivan pristup, zar ne ?
    Tebi su cinjenice da je URA protiv NATO-a, da su za to da crkve budu srpske..?? To su ti cinjenice? Hm, kapiram ja cemu ti naginjes...

    Prvo, URA jeste za NATO. Ja, recimo, NISAM za NATO! Ali URA je bila protiv donosenja tako vazne odluke bez referenduma! Sto je potpuno ispravno i to se ne zove niti izdaja, niti licemjerstvo, vec naprotiv - POŠTENJE!
    Isto kao i za crkve. URA jeste za to da se crkvena imovina oduzme od SPC (sa cim se ja ne slazem; ne zato sto volim spc, cak nisam ni vjernik, vec sto se jezim od pomisli da toliko bogatstvo dodje u ruke najvecim skakavcima i derikozama u istoriji ove zemlje), ali je URA protiv ovakvog nacina, preko naustavnog zakona! Tu se opet vidi da je rijec o principima, to se nekad zvalo postenje, ČOJSTVO! Kad cuvas druge od sebe, a ne samo beskrupulozno da gazis preko svega kako bi dosao do cilja.

    Nemam pojma koga glasas i za koga ces ovog puta, ali moram da kazem da si glat profil glasaca vladajuce koalicije. Znas ono, cilj uvijek opravdava sredstva, nije bitno kako doci do njega, samo da se izgura.. gazi preko zivih i mrtvih, gazi preko zakona, gazi preko Ustava, gazi SVE... samo da bude kako ja hocu. Takva politika je uvijek izlazila na nos silnicima, pa ne treba ni ovog puta ocekivati drugacije. To na duge staze definitivno nista dobro nece donijeti. A ti samo gazi, podmeci, optuzuj... kako su neki tamo izdajnici, jer nisu za silu, za diskriminaciju ikakve vrste, jer nisu neljudi. Samo gazi...

    A o "drzavnom udaru" stvarno necu da trosim ni slova. Rusi su htjeli da babe i djedovi uhapse gospodara nam u skupstinu i tamo ga likvidiraju. Bravo...


  13. #1636
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ču državni udar hahahahahahahahahhaha
    O kuku
    One Ring to Rule them all...

  14. #1637
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Realno je da će u narednom periodu vlast svoju negativnu propagandu uglavnom usmjeritu na one partije koje su u stanju da udju u njihovo biracko tijelo a to su kao sto znamo SDP i URA tako da se tome ne treba cuditi.
    Ako bi recimo uspjeli kojim slucajem da udju u parlament to bi znacilo da DPS mora kolač koji vec dijeli sa SD i svim manjinama jos prida da dodatno reze i to od svoga parčeta sto oni nikako ne žele.
    DF i Demokrate ce uzeti svoj dio i tu po mom misljenju DPS nece gubiti vrijeme i snagu - fokusirace se na ove dvije partije koje pomenuh i koje su mislim kljuc izbora.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  15. #1638
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Tebi su cinjenice da je URA protiv NATO-a, da su za to da crkve budu srpske..?? To su ti cinjenice? Hm, kapiram ja cemu ti naginjes...

    Prvo, URA jeste za NATO. Ja, recimo, NISAM za NATO! Ali URA je bila protiv donosenja tako vazne odluke bez referenduma! Sto je potpuno ispravno i to se ne zove niti izdaja, niti licemjerstvo, vec naprotiv - POŠTENJE!
    Isto kao i za crkve. URA jeste za to da se crkvena imovina oduzme od SPC (sa cim se ja ne slazem; ne zato sto volim spc, cak nisam ni vjernik, vec sto se jezim od pomisli da toliko bogatstvo dodje u ruke najvecim skakavcima i derikozama u istoriji ove zemlje), ali je URA protiv ovakvog nacina, preko naustavnog zakona! Tu se opet vidi da je rijec o principima, to se nekad zvalo postenje, ČOJSTVO! Kad cuvas druge od sebe, a ne samo beskrupulozno da gazis preko svega kako bi dosao do cilja.

    Nemam pojma koga glasas i za koga ces ovog puta, ali moram da kazem da si glat profil glasaca vladajuce koalicije. Znas ono, cilj uvijek opravdava sredstva, nije bitno kako doci do njega, samo da se izgura.. gazi preko zivih i mrtvih, gazi preko zakona, gazi preko Ustava, gazi SVE... samo da bude kako ja hocu. Takva politika je uvijek izlazila na nos silnicima, pa ne treba ni ovog puta ocekivati drugacije. To na duge staze definitivno nista dobro nece donijeti. A ti samo gazi, podmeci, optuzuj... kako su neki tamo izdajnici, jer nisu za silu, za diskriminaciju ikakve vrste, jer nisu neljudi. Samo gazi...

    A o "drzavnom udaru" stvarno necu da trosim ni slova. Rusi su htjeli da babe i djedovi uhapse gospodara nam u skupstinu i tamo ga likvidiraju. Bravo...
    Sve je u redu, ne želim da se miješam u tvoje stavove. Svako ima pravo na stav.

    Ali još jednom - da li je URA glasala za ulazak u NATO ? Nije.
    Tako piše u onom tekstu.
    Rečenica je skroz precizna i upravo se odnosi na objašnjene koje si naveo i upravo je rečenica takva kakva je iz tog razloga.

    Ciljanje i targetiranje prosječnog glasača kojeg pitanja šta, kako, gdje, ko itd. ne zanima, ne zna ili ne može da shvati. To DPS odlično zna.

    Nisi me dobro shvatio na šta se ono odnosilo.

    Apsolutno nisam profil koji si shvatio da sam, već skroz suprotno. Podržavam njihove političke programe, ali ono što su radili i rade nikad u životu.
    Zato prednost dajem građanskim partijama kao što su SDP i URA. SDP mi je ispred zato što su se očistili korumpiranog dijela koji je otišao u SD. Što reče E.S. iz SDP-a: "
    nudimo čistu prošlost i čiste ruke, čist obraz i nikom se nismo morali izvinjavati za naša činjenja." Imaju znanje, iskustvo, kadar. Kako će poslije izbora ne znam, ali iako odu npr. u koaliciju sa trenutnim vladajućim partijama, nije mi problem jer znam da će oni činiti kontrolnu funkciju i neće glasati za pljačke. Viđeli smo taj period kad su bili opozicija u vladi. To što ih je Milo razbio zbog toga je već druga i duga priča. Da odu sa opozicijom mi isto tako ne smeta. Šta god hoće, znam samo da su mi oni čist izbor. Znam da će raditi u interesu države i građana.
    URA mi je mala partija, sa malim lokalnim odborima. Uglavnom slabo organizovanim. Iskreno bih volio da pređu cenzus, ali ne vjerujem u to. Mali su, a nakon raznih društvenih, političkih itd. dešavanja u CG mislim da ne mogu da iznesu ove izbore.
    URA po meni uzima samo mrvice nezadovoljnih glasova od DPS-a, Demokrata, DF-a i apstinenata. Nedovoljno po meni i zbog toga mi ostaje žal što nisu u neku koaliciju da se ne prospu ti glasovi.
    Love, peace and respect.

  16. #1639
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Sta je DPSu da "prebaci" 500-1000 glasova na SDP da bi ovi presli cenzus? Nista, a dobijaju mnogo. Dobijaju potencijalnog saveznika, ako bude 1 mandat tas na vagi. Pa bolje SDP, nego da moraju da kupuju URA, sto ih moze skuplje kostati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  17. #1640
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,069
    Thanks Thanks Given 
    243
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Sve je u redu, ne želim da se miješam u tvoje stavove. Svako ima pravo na stav.

    Ali još jednom - da li je URA glasala za ulazak u NATO ? Nije.
    Tako piše u onom tekstu.
    Rečenica je skroz precizna i upravo se odnosi na objašnjene koje si naveo i upravo je rečenica takva kakva je iz tog razloga.

    Ciljanje i targetiranje prosječnog glasača kojeg pitanja šta, kako, gdje, ko itd. ne zanima, ne zna ili ne može da shvati. To DPS odlično zna.

    Nisi me dobro shvatio na šta se ono odnosilo.

    Apsolutno nisam profil koji si shvatio da sam, već skroz suprotno. Podržavam njihove političke programe, ali ono što su radili i rade nikad u životu.
    Zato prednost dajem građanskim partijama kao što su SDP i URA. SDP mi je ispred zato što su se očistili korumpiranog dijela koji je otišao u SD. Što reče E.S. iz SDP-a: "
    nudimo čistu prošlost i čiste ruke, čist obraz i nikom se nismo morali izvinjavati za naša činjenja." Imaju znanje, iskustvo, kadar. Kako će poslije izbora ne znam, ali iako odu npr. u koaliciju sa trenutnim vladajućim partijama, nije mi problem jer znam da će oni činiti kontrolnu funkciju i neće glasati za pljačke. Viđeli smo taj period kad su bili opozicija u vladi. To što ih je Milo razbio zbog toga je već druga i duga priča. Da odu sa opozicijom mi isto tako ne smeta. Šta god hoće, znam samo da su mi oni čist izbor. Znam da će raditi u interesu države i građana.
    URA mi je mala partija, sa malim lokalnim odborima. Uglavnom slabo organizovanim. Iskreno bih volio da pređu cenzus, ali ne vjerujem u to. Mali su, a nakon raznih društvenih, političkih itd. dešavanja u CG mislim da ne mogu da iznesu ove izbore.
    URA po meni uzima samo mrvice nezadovoljnih glasova od DPS-a, Demokrata, DF-a i apstinenata. Nedovoljno po meni i zbog toga mi ostaje žal što nisu u neku koaliciju da se ne prospu ti glasovi.
    Kazes da si skroz suprotno od toga profila a upravo rece da ti ne smeta njihov politicki program i da si za SDP koji ce bez sumnje ss njima, zivljece ovaj narod....

  18. #1641
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Kazes da si skroz suprotno od toga profila a upravo rece da ti ne smeta njihov politicki program i da si za SDP koji ce bez sumnje ss njima, zivljece ovaj narod....
    Naravno. Samo budalama smeta njihov program.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  19. #1642
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znači fb stranice postale provjereni izvor informacije? zanimljivo je to, Vijesti su jedine koje realno pišu i masu ljudi ih napada. URA se čak i ne pojavljuje toliko, a kada to urade pričaju o problemima prosječnog gradjanina CG i oni su opet smetnja. dakle normalne ljude samo napadat’ a nacionaliste da baštinimo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    uravo je tacno to sto kazes za URU ali nikako da nam kazu za koju su crkvu, jezik ono nijednog vaznog pitanja nemaju jasan i glasan odgovor....

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Tebi su cinjenice da je URA protiv NATO-a, da su za to da crkve budu srpske..?? To su ti cinjenice? Hm, kapiram ja cemu ti naginjes...

    Prvo, URA jeste za NATO. Ja, recimo, NISAM za NATO! Ali URA je bila protiv donosenja tako vazne odluke bez referenduma! Sto je potpuno ispravno i to se ne zove niti izdaja, niti licemjerstvo, vec naprotiv - POŠTENJE!
    Isto kao i za crkve. URA jeste za to da se crkvena imovina oduzme od SPC (sa cim se ja ne slazem; ne zato sto volim spc, cak nisam ni vjernik, vec sto se jezim od pomisli da toliko bogatstvo dodje u ruke najvecim skakavcima i derikozama u istoriji ove zemlje), ali je URA protiv ovakvog nacina, preko naustavnog zakona! Tu se opet vidi da je rijec o principima, to se nekad zvalo postenje, ČOJSTVO! Kad cuvas druge od sebe, a ne samo beskrupulozno da gazis preko svega kako bi dosao do cilja.
    ja sam licno bio protiv uslaka u NATO, ali URA tim svojim stavom jasno navodi na ono sto bi zeljeli a to je Ne ulazak u NATO jer valjda svi znamo da na referendumu ne bi odluka o ulasku imala vecinu...
    Sto se tice crkve URA se i tu ***** i njih nije bitno za crkvu i vjeru....

    PS: Mislim da svi pa i ja previse dajemo paznje URI ovdje koja najvjerovatnije ne moze do cenzusa
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  20. #1643
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Veli svi znamo da je URA bila protiv ulaska u NATO, sa sve "pro-NATO" bilbordom Dritana u sred Podgorice, dok se radila "kampanja" za NATO.



    Stvarno je Čerčil bio u pravu kad je rekao da je najbolji argument protiv demokratije petominutni razgovor sa prosječnim biračem.
    Last edited by LostInHollywood; 02-08-20 at 17:05. Reason: našao sličicu

  21. The Following 2 Users Say Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  22. #1644
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Price o politici na lokalnom nivou izgleda nema mjesta, dok je NATOa i crkve...

    Sto cemo jesti, dje cemo raditi, koliko cemo bit placeni, oce li nam ostat neprodat i neunisten pedalj zemlje, kakvo nam je zdravstvo i skolstvo, administracija... Marginalne teme.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Last edited by Mojsije; 02-08-20 at 17:13.

  23. The Following 5 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  24. #1645
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    URA po meni uzima samo mrvice nezadovoljnih glasova od DPS-a, Demokrata, DF-a i apstinenata. Nedovoljno po meni i zbog toga mi ostaje žal što nisu u neku koaliciju da se ne prospu ti glasovi.
    [/COLOR]
    samo mi objasni kako nezadovoljan glasač DFa može ikad zaokružit’ URU? nidje veze. takva osoba će dati glas samo Demokratama


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #1646
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Ja sam iz nekih moralnih razloga bio protiv ulaska u NATO, ali su mi beneficije takođe bile jasne, i ta priča za mene je završena. Slagao se ja ili ne, ne možemo biti neozbiljni i ulaziti i izlaziti iz međunarodnih organizacija i ugovora 3 puta godišnje. Isto tako da je većini ljudi koji su bili za zajednicu jasno da je ta priča završena, što pokazuju i raznorazne ankete.

    Tako da mislim da je pošteno reći da većina ljudi gleda naprijed, tj. u budućnost, a da je s druge strane vrlo jasno sa kojih adresa dolazi konstantno vraćanje na NATO, jezik, zastavu i druge gluposti. No mi povremeno bude interesantno s koliko malo finese se to radi, i koliko nespretno. Kao ovo da je Dritan marioneta SPC-a koja je protiv NATO-a. Nevjerovatno.
    Last edited by LostInHollywood; 02-08-20 at 17:22.

  26. #1647
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo mi objasni kako nezadovoljan glasač DFa može ikad zaokružit’ URU? nidje veze. takva osoba će dati glas samo Demokratama
    Meni je jos veci nonsens da si ti, kao, protiv DPS-a, pa glasas SDP, da ga on malo prevaspita i promijeni iznutra. Kakve su to vratolomije, brale moj...


  27. #1648
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Iz NATO pakta jos niko izasao nije pa ne vidim čemo ta tema da se otvara sad osim da se blati neka partija i skreće pažnja sa suštinskih problema kojih imamo napretek.
    Ponavljam svoje uvjerenje da će negativna kampanja vlasti biti usmjerena ka SDP i URA jer oni mogu da udju i privuku ponekoga njihovog birača. Iako su to partije koje će se boriti za cenzus njihov rezultat na ovim izborima je ključno pitanje.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  28. #1649
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Pitanja:

    Kako u narednih 4 godine smanjiti broj ljudi u administraciji za 30% makar?
    Kako unaprijediti kvalitet administracije?
    Kako smanjiti javni dug na 70%?
    Kako povecati prosjecnu platu na 750e?
    Kako povecati prosjecnu penziju na 500e?
    Kako kreirati jos 100 000 poslova u privatnom sektoru?
    Kako dovrsiti ovaj auto put?
    Kako unaprijediti ostalu putnu mrezu u CG?
    Kako popraviti stanje u zdravstvu?
    Kako popraviti stanje u skolstvu?

    Pitanja za pocetak. Kad ovo rijesimo mozemo se poceti baviti crkvom, ko je za nato a ko za varsavski pakt, ko je za srbiju a ko za kosovo, ko je za eu, a ko za pakt nesvrstavih.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  29. The Following 4 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  30. #1650
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ponavljam svoje uvjerenje da će negativna kampanja vlasti biti usmjerena ka SDP i URA jer oni mogu da udju i privuku ponekoga njihovog birača. Iako su to partije koje će se boriti za cenzus njihov rezultat na ovim izborima je ključno pitanje.
    Mislim da URA glatko prelazi cenzus, a da je SDP izgubio svaki opozicioni glas koji je imao. Mada je pitanje koliko su uopšte i imali opozicionih glasova do sada.
    Moje mišljenje je da će mnogo veću ulogu imati izlaznost, jer nisam siguran da iko može predvidjeti koliko naroda će ostati doma zbog pandemije.
    Last edited by LostInHollywood; 02-08-20 at 17:40.

Page 66 of 487 FirstFirst ... 165662636465666768697076116166 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 10:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 01:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 10:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 18:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •