Page 249 of 487 FirstFirst ... 149199239245246247248249250251252253259299349 ... LastLast
Results 6,201 to 6,225 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #6201
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Evo se postavljaju bina i ozvučenje ispred hrama.
    Ne mogu da se otmem osjećaju da će ovi braniti svetinje nekih 20god isto kao što je DPS branio državu.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  2. The Following 6 Users Say Thank You to the Genius For This Useful Post:


  3. #6202
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Ja ne znam dje ti vidis euforiju, ljudi su prelagani dan drugi. Zar ne vidis da vam ne pali ti potpirivanje. Pozz.
    Ja zivim u pg, u tolose, vi? Nidje ne vidim prelaganost no samo provokacije.
    Citajuci vas odje imam osjecaj kao da zivim u drugoj drzavi.

  4. #6203
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    Ja zivim u pg, u tolose, vi? Nidje ne vidim prelaganost no samo provokacije.
    Citajuci vas odje imam osjecaj kao da zivim u drugoj drzavi.
    brate, sve to ide iznutra. Procisti se.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  6. #6204
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    Daleko od toga, skoro 35 godina staza ima, ne zavisi od partije, nisam siguran da je tad i dps postojao... nego se boji za drzavu.
    Necemo je nidje odnijet, tu smo da se opet zajedno borimo i ti i ja za nju i nasa jednaka prava, zato daj ruku i pomozi nam da zajedno uredimo ovu predivnu drzavu.

  7. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  8. #6205
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Dragi kosmonauti

    evo da napišem prvi post na ovom forumu. Primjetio sam isti prije nekog vremena, povremeno ga pratio, ali se nisam htio logovati, jer je bio jedan period ostrašćenosti, gdje je svaki neistomišljenik proglašavan na bota, špijuna etc. Apstrahujući predizborni žar, mislim da ovdje ima "mesa" za kvalitetne diskusije.
    Elem, evo mali prilog postizbornoj priči kada je lako biti general&analitičar, kao štio bi svi bili milioneri kada bi kladionice ponedeljkom primale uplate na nedeljne utakmice.
    Rezultat poznat, malčice o istom. Milo se preškartao kad se zaletio na crkvu. On je dobar političar, i dobro radi par decenija posao prodaje obećanja o boljem životu nakon izbora, mahom šupljih obećanja. Znači višedecenijski dobar prodavac zagrobnog života. Ali udario je na firmu koja prodaje zagrobni život par milenijuma, a ne kao on par decenija i tu je morao da kiksa. Taman dovoljno da niikako ne može dobaciti do 41. Do pogrešne odluke došao je tako što se okružio klimoglavcima koji se nisu usuđivali da mu kažu išta suprotno od njegovog mišljenja, čak i kada su znali da je u krivu. Čak je tako i našarafio partiju sa jednim potpredsjednikom Markovićem, kojem je prodao priču da je mega faca skoro kao on, a u stvari bio je žešće underdogi.
    Ranije je bilo nekoliko potrpedsjednika Šturanović Vujanović, Marović Lukšić i ma koliko to zvučalo čudno, dešavalo se da mu ne prođu sve zamisli i planirane akcije. Jednostavno ako razgovaramo nas troje četvoro i ako sam ja usamljen u nekom stavu, uprkos mojoj snazi i većem uticaju povući ću se. Znate kako funkcioniše razgovor saradnika. Sada toga nije bilo i samo je bilo pitanje kamena o koji će se spotaknuti, a kamen se zvao crkva. Malo stereotipno, ali klasika. Kada si predugo vlast pošenu se ili bivaju otjerani svi koji misle svojom glavom, okružen si ljudima koji ne žele da ti donesu lošu vijest, a da ne pričamo o tome da ti kažu da nisi u pravu i na kraju se pobodeš na vr glave. Toliko puta viđen scenario. Takođe, tako postavljen sistem je od vrha prema dolje pravio sumanutu količinu bahatosti, od trećeg mandata Medenice do parkiranja na trotoaru pored kafane.
    Posle prošlosti ajde malo o sadašnjosti. Nisam srećan je crkva srušila vlast. Posledično radije bi da je URA uzela 30%, a DF 5%. Nisam srećan što mi Amfilohije smjenjuje vlast, više bih volio da mi to odradi Dritan.Ali, što je tu je. Bolje i Amfilohije nego DK, nakon što je klepio 100+ miliona. Vlast se nekada morala promijeniti, a odrađeno je na izborima (ne na ulici) i u atmosferi kao da smo Česi, a ne violentni Dinarci. Hvala na tome DPS-u i prije svega Đukanoviću, što su gospodski prihvatili poraz i nadam se da će to postati tradicija. Kažem nadam se, jer se ne bih smio kladiti da će tako biti kada nekada nova vlast bude smjenjivana na nekim izborima, imajući u vidu njihovo vječno plakanje o pokradenim izborima. Takođe, drago mi je što su promašili svi oni "bez krvi se neće micat".
    Budućnost... Zdravko Krivokapić nije ni malo veveritza, ili ga je neko dobro naučio. Iskusno je pozvao manjinske narode u vladu, što će isti uredno prihvatiti. Ispao plemeniti multi kulti lik, a ujedno sveo političku težinu URE na nulu. Dakle, ako se URA oko nečega zagica i odluči da izađe iz vlade samo će nastaviti da voze bez njih. Tako da ekpertsku vladu računajte samo ako je najveći partner prihvati. A URA se zakucala da neće sa DPS. Kakav danak neiskustvu mladog Kengura... Ali, neka se uče. Ljudi ne shvataju da crkva koja je sada realno glavna, Zdravko je odmah pošao kod Amfilohija da mu se pohvali kao malo dijete, vozi ovakve i slične situacije par milenijuma i uvijek će izaći kao pobjednik. Milo je to malo bolno shvatio, Dritan ako bude stvarno htio da se pita, prvo će ga cipelariti Vijesti, a onda svi redom. Biće zanimljivo ako se otvori priča o povlačenju priznanja Kosova. A crkva, bojim se, neće izdržat da to ne gurne u agendu. Za Krivokapića se bojim da će biti Amfilohijev Ahmedinedžad i da je makar 50:50 da će stvari ići u tom pravcu.
    Bila ekspertska ili ne, novu vladu čeka takav haos da se samo ludi ili totalno neodgovorni može prihvatiti da bude ministar. Prazna kasa, Covid na jesen sa prosječno 200 inficiranih dnevno, pune bolnice, lockdown mogući, a ljudi bez para, propala sezona, administracija koja te sapliće ili si isparanoisan da to rade čak i kada ti kažu da nešto ne može zbgo propisa etc... Blago onome ko se bude time bavio.
    Takođe, ako želite pravdu i narod u Spuž ne ide to baš tako brzo i jednostavno. Likove koje želite da osudite brane preskupi advokati, a utuživaće ih tužioci kojima kasne plate. Na kraju, kad je pao Slobo, slabo je ko vidio tvorza iz politike i biznisa izuzev u Hagu. Tako da ne garantujem za takvu utjehu u svoj muci koja slijedi. Mada, moguće je da će hapsiti i držati u pritvoru ali to će posle da ozbiljno košta. naravno, ne one koji to rade, već državu.
    Sve u svemu, ukoliko budu umjeli odigrati, DPS objektivno ima šansu za come back i okolnosti bi mu mogle ići na ruku. Međutim, nisam siguran da će umjeti da odigraju, jer nemaju dana opozicionog iskustva i vjerovatno će očajno funkcionisati kada nemaju "državu pod guzicu". U krajnjem, ako Milu jedan dan dune da ih sve pozdravi i ode u Dubai realna je njihova implozija i maltene nestanak.

  9. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  10. #6206
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    I jos nesto da vam dodam. Reprezentacija Crne Gore je sinoc dobila armiju navijaca. Vrijeme ce pokazati.

    A za one sto im se ne svidja mogu samo reci.
    "Ako vam odje ne valja i ako vam se ne svijda nasa CG
    otvorene su vam granice pa idite"


    Zvuci li vam poznato?
    Ово је истина, много људи није пратило јер многе екипе нису биле репрезентација ЦГ него ДПС-а.

  11. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  12. #6207
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Dubai inace nije bas lijepo mjesto za zivot. A i nije da arapi sve trce da daju azil nekom ko ce se naci na medjunarodnoj potjernici u neko doba. Izgubio je dosta prijatelja juce. A tek ce...

    Ovakvima kao sto je on, potencijan egzil najteze pada, jer gube taj osjecaj superiornosti i obozavanja, da su svoji na svome. Podju nedje dje ih niko ne zna i dje su manji od makovog zrna.

    Teske 4 godine su pred nama. Bice nam zapravo ekonomski gore u kratkom roku, ali ce nam srednjerocno i dugorocno biti bolje. Pod uslovom da vladajuca koalicija zapne i mudro radi dan po dan, mjesec po mjesec, iz godine u godinu... a zato smo ih i izabrali i placamo ih, ne rade za dzabe.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  14. #6208
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,464
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,548
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    I jos nesto da vam dodam. Reprezentacija Crne Gore je sinoc dobila armiju navijaca. Vrijeme ce pokazati.

    A za one sto im se ne svidja mogu samo reci.
    "Ako vam odje ne valja i ako vam se ne svijda nasa CG
    otvorene su vam granice pa idite"


    Zvuci li vam poznato?
    I'll believe it when I see it.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  15. #6209
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li neko da mi objasni sto sve ovo znaci za CG , ali ozbiljno, sta ovo znaci ? U smislu, koje promjene ce se desiti ?

    Mislim da ste svi preokupirani sa sloganom "dolje Milo", sto je ok. Nego, koji je plan za CG za par godina, jesu iznijeli koji plan, koje ce se promjene desiti?

    Imam osjecaj da ce se maskirati i posle godinu dana i oni ce poceti da sebi pune dzepove, kao svako u CG. Neko je napisao, par postova iznad, da ovi protivnici Mila su isti, samo su ljubomorni sto ne mogu pokrasti koliko je i on, a svakako rade nelegalne stvari i imaju svoja opravdanja za to.

  16. #6210
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Lijepo li je provesti dan a ne vidjeti da je neko uhapsen zbog komentara, gifa, mima, trla vrla
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. The Following 3 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  18. #6211
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Kako ide procedura oko formiranja Vlade? Koliko shvatih jutros Zlatka Vujovića, za očekivati je da predsjednik mandat za formiranje Vlade prvo da DPS-u kao listi koja je osvojila najviše glasova na izborima.

    Interesantno je šta predviđa Ustav:

    Skupština se raspušta, ako ne izabere Vladu u roku od 90 dana od dana kada predsjednik Crne Gore prvi put predloži mandatara.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  19. #6212
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    I po ovim izborima se vidi da ce na Popisu stanovnistva biti 40% Srba, posebno sad sa ovom euforijom i propagandom SPC. Bicemo manjina u sopstvenoj drzavi.
    A sto ce ti sunarodnici koji se tako izjasnjavaju jer ih je strah da ne izgube posao ili neke privilegije?
    Tragedija je da oni iz policije ministarstava uopste drzavnih institucija zvog potencijalnih problema izjasnjavali su se drugacije nego sto osjecaju sto je vrlo tuzno po mom misljenju.
    Ja bih se osjecao uzasno da se desi obrnuto pa da se ljudi upisuju kao Srbi zato sto im je direktor iz nove srpske demokratije,sacuvaj me Bože.
    Ako BS i Albanci budu pametni desice se konacno da su svi dobrodosli i da niko ne krije kako se osjeca u nacionalnom smislu.
    Pa ovo je 21 vijek,i svoju seksualnost ljudi slobodno iskazuju a kamo li jezik kojim govore ili narod kojem pripadaju.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  20. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  21. #6213
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    I'll believe it when I see it.
    Ja ih znam dosta koji su poistovjecivali CG sa rezimom koji iz ovih ili onih razloga nijesu podrzavali do te mjere da im zbog toga nista sto je imalo veze sa CG nije bilo prihvatljivo i nijesu osjecali kao svoje. Malo cudno rezonovanje al je tako...
    Sad je vec drugacije i sigurno da ce biti pomaka i to znacajnih na tom polju...
    naravno, ostat ce svakako povelik broj ovih tvrdokornih al je to nesto sto moramo prihvatiti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to nickname For This Useful Post:


  23. #6214
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sve se kao nece..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 31-08-20 at 15:58.

  24. #6215
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nece taj prsnut vec taj namjenski pise ovo sto pise radi stvaranja tenzija, sto vjerovatno i van foruma radi. Bice ovakvih u narednom periodu, sa obje strane.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  26. #6216
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Mandic, Pipun, Medojevic i ostali cirkusanti su namjenski sklonjeni iz kampanje jer se znalo da sa njima su donji za vise procenata. Informacije koje dobijam da su njima znacajno apetiti porasli i da misle da na talasu promjena mogu i partijski i nacionalno obojiti institucije i u znacajnoj mjeri im se kose ideje sa onima koje je plasirao nosilac njihove liste. Sve ispod ekspertske vlade je nemoguca misija i nedopustivo kao i bilo koje mijenjanje spoljno politickih ciljeva Crne Gore. Ukoliko dodje do razmoilazenja po pitanjima formiranja nove vlade a na koje je jasno odgovoreno od nosilaca sve tri liste iskljucivi i odgovorni krivac bice Mandic, Medojevic i ekipa.

  27. #6217
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,958
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Terk View Post
    Moze li neko da mi objasni sto sve ovo znaci za CG , ali ozbiljno, sta ovo znaci ? U smislu, koje promjene ce se desiti ?

    Mislim da ste svi preokupirani sa sloganom "dolje Milo", sto je ok. Nego, koji je plan za CG za par godina, jesu iznijeli koji plan, koje ce se promjene desiti?

    Imam osjecaj da ce se maskirati i posle godinu dana i oni ce poceti da sebi pune dzepove, kao svako u CG. Neko je napisao, par postova iznad, da ovi protivnici Mila su isti, samo su ljubomorni sto ne mogu pokrasti koliko je i on, a svakako rade nelegalne stvari i imaju svoja opravdanja za to.
    Nek ti prvo frendi iz DPS objasne da ono čime su ti punili glavu nije baš tačno.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  28. #6218
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Kako ide procedura oko formiranja Vlade? Koliko shvatih jutros Zlatka Vujovića, za očekivati je da predsjednik mandat za formiranje Vlade prvo da DPS-u kao listi koja je osvojila najviše glasova na izborima.

    Interesantno je šta predviđa Ustav:

    Skupština se raspušta, ako ne izabere Vladu u roku od 90 dana od dana kada predsjednik Crne Gore prvi put predloži mandatara.
    Citam nesto u vezi toga, da istina je da ce predsjednik dati mandat DPS. Ali ako on ne uspije da formira vladu, DPS vraca mandat i sledeci po broju osvojenih mandata pokusava da formira vladu.
    Partija DPS posle 30 godina treba da izadje pred narod i da saopsti poraz, makar jednu stvar da urade da valja.

    Onda zabraniti svakom iz vrha DPS da napusti CrnuGoru, Dzakovicu da sruse vikendicu sto je legalizovao(znamo kako).
    Ispitati kako je sin Gvozdenovica kupio stan u Porto za 500,000?.
    Isto tako usetao bih u Bemax, Voli itd

    Dosla je sloboda prvi put za 30 godina, narod ne treba da cuti i da se plasi za posao. Svu stoku prijaviti.

  29. The Following User Says Thank You to nepoznat For This Useful Post:


  30. #6219
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,664
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    33% je glasalo DF i oko 15% Demokrate tako da je njima najbitnija SPC i Srbija, skalajte malo o ekonomskim temama jer to njima nije ni na kraj pameti. A ni ljudima koji su ih glasali, nego samo crkva i Srbija.
    Ne no cemo vas pojest,sa sve ruskom salatom cim ogladnimo
    Druze jadan odmoru glavu i ne padaj na milove fore cime vas je hranio 30 godina,ja sam srbin nikad nisam imao problema sa ljudima bilo koje rase nacije vjere,od svega sto su nacionalne teme jedino bih volio da se organizuje referendum o povlacenju priznaja kosova,zbog neke nacionalne sramote.sto se tice srbije srecam im put davno smo se rastali.nato je tu i tu nista ne bih mijenjao.vjerujem da ovako misli svako ko ima imalo mozga.to malo euforije mahanja zastavama i pjevanja cetnickih pjesama nemoj da te brine.sve je to dva dana bez trecega.imamo precih tema,kako pregurat zimu i dic ekonomiju sa slomljenih noga
    Aj zivio ti meni pa bio albanac musliman ili indijanac .samo skalaj vise sa dps demagogijom

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  31. The Following 2 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  32. #6220
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Ne bi bilo loše da neko DPS-ovcima javi da front nije osvojio većinu u parlamentu, možda im bude lakše.

  33. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  34. #6221
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,464
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,548
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Najveca ironija danas...

    Sto je Srbin bez Albanca?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  35. #6222
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Istorijski momenat ali malo retrospektive nece bit na odmet.

    Budva 2016: Demokrate i DF oko 40% uz pomoc URA imaju vecinu.
    Budva 2020: Demokrate i DF preko 60% - URA suvisna.

    CG 2020: Demokrate i DF oko 45% uz pomoc URA imaju vecinu.
    CG 2022: ...

    SPC kao kljucni politicki faktor u 2020 djeluje vrlo obecavajuce. Kratak je put od 90ih do 2020ih u glavama Crnogoraca. Ogroman prostor za optimizam.

  36. The Following User Says Thank You to koronas For This Useful Post:


  37. #6223
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Kakvi i 40% srba, oa sada je DF dobio 133000 glasova a racunaj da je 90% srba za njih glasalo

  38. #6224
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,660
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    uz razliku da Dritana već sada vole mnogi ljudi koje se ne pišu kao Crnogorci. a za 2 godine ne vidim način da imaju manje od 4 mandata. čak, štaviše mislim da će imati i više


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  39. #6225
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by FoSte95 View Post
    Kakvi i 40% srba, oa sada je DF dobio 133000 glasova a racunaj da je 90% srba za njih glasalo
    99% Srba je glasalo ZBCG, a Demokrate su glasali 90% Srbi, provjereno. Pa evo samo s foruma imas skoja, ovizionizia i jos nekoga koji se izjasnjavaju kao Srbi da su glasali URU jer je Dritan rekao da im nece dirati Crkvu. Znaci i oni su dobili 2% prosrb glasova.
    Last edited by SERIUS.MNE; 31-08-20 at 16:47.

Page 249 of 487 FirstFirst ... 149199239245246247248249250251252253259299349 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •