Page 12 of 487 FirstFirst ... 289101112131415162262112 ... LastLast
Results 276 to 300 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #276
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ko god od danasnjih politickih aktera da dodje na vlast bi istim intenzitetom lupezao ni godina ne bi proslo. Ne no su cisti i posteni. Da da.
    Pa, zanemarivajući politikanstvo, koškanje između sebe zarad glasa manje ili više (što je i normalno i očekivano u demokratiji), i ovaj skorašnji haos, nije baš da npr. budvanskoj kasi nije prijala smjena vlasti i ova opozicija, koliko god pojedine aktere iz iste mi pljuvali ođe. Treba biti fer i pohvaliti napredak bar u nekoj sferi, nije da ga imamo na sve strane.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  3. #277
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Lako je reci "ulica". Ova vlast je vise puta pokazala "zube" prilikom nereda. Posjeduju i kontrolisu represivni mehanizam. I nece se libiti da ga (zlo)upotrijebe. Jer, znaju sto ih ceka u slucaju pada i "rumunskog scenarija". Mnogo je vjerovatnije da bi se to desilo u slucaju "ulice", nego izgubljenih izbora, jer u prvom slucaju imaju pokrice pred Zapadom - "drzavni udar". I samo treba kazati tu carobnu rijec "Rusija" da Zapad zazmuri.

    Ovima koji pozivaju na ulicu jedno pitanje: Da li ste spremni da prilozite zivot svojih najdrazih na oltar "ulice"? Ako nijeste, okacite tu pricu macku o rep.

    Lako je tudjim....gloginje mlatiti.
    2015. кад су били они велики протести пред скупштином, полиција је лагано растјерала масу. Успут испребијала 10ак људи, онако крвнички (мијо мартиновић нпр). Да ли је сад већа сафра код народа? Да ли би их сад полиција тако лако растјерала?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  4. #278
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ulica je, veli, kockanje sa zivotima. Ja nesto mislim da je veca kocka "zivjeti," pod ovakvom vlascu i da to u krajnjoj liniji odnese znatno vise zivota nego taj jedan dan revolucije. Kao i ovo sa koronom. Vele, kockanje sa zivotima je ako se ne zatvori zemlja, a posle svi skapirase da je ustvari to znatno veca kocka i da ce znatno vise zivota odnijeti nego jebena korona.
    Uostalom, ne mora ni biti sve tako krvavo. Koliko je stradalo ljudi u AB revoluciji? Koliko kad se rusio Slobo?
    Sloba je rušio zapad, to je velika razlika.
    S obzirom na to što se poslije toga dešavalo sa vlašću u Srbiji možemo zaključiti da i za njih i za nas važi ona stara, nije Sloba kriv mi smo goMna.

  5. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  6. #279
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    2015. кад су били они велики протести пред скупштином, полиција је лагано растјерала масу. Успут испребијала 10ак људи, онако крвнички (мијо мартиновић нпр). Да ли је сад већа сафра код народа? Да ли би их сад полиција тако лако растјерала?
    Slucaj Mija Martinovica sam par puta pomenuo. Kao primjer brutalnosti policije. Da li bi sad bilo veci otpor policiji? Vjerovatno. A to upravo i nosi veliki rizik. AB revolucija je bila druga prica, jer je tadasnja vlast de facto izgubila kontrolu pod pritiskom iz Srbije. Vojska je bila pod kontrolom Beograda. A i znacajan dio policije. Zato se tadasnja vlast nije mogla oduprijeti. Ova danasnja ne bi dala vlast bez velike muke. A ima uz sebe represivni aparat i - (zasad) podrsku Zapada.

    Umjesto gubljenja energije na pricu o ulici, bi li bilo krvoprolica ili ne bi (ne bih zaista gatao o tome), bilo bi bolje da se nesto uradi na organizaciji opozicije i pripremi za izbore. Napraviti dodatni pritisak na DPS, obezbijediti maksimalnu kontrolu spiskova i glasanja, pa probati. Moze li neko garantovati da bi DPS dobio izbore, ako opozicija napravi koaliciju i izadje zajedno na izbore? Sto se tice "diktature", mi smo mozda najblizi po demokratskom kapacitetu Albaniji. Ako je tamo doslo do promjene vlasti na izborima, zasto ne bi u CG?

    Ulica nosi veliki rizik nasilja, nered i krvoprolica, a demokratski efekat ulice je blizi onom "Sjasi Kurta da uzjase Murta" nego stvarna demokratizacija. No, mozda je mnogima stvarna zelja Murta, a ne demokratska CG.

    SPC je poslala poruku da bi podrzala sadasnju vlast, ako bi se povukao Zakon o vjerama. Da li bi povlacenje tog nesretnog zakona ucinilo sadasnju vlast manje gresnom i stetocinskom? Bi, iz ugla crkve. Ta poruka se svodi na interese i trgovinu. A vjerujem da ce se na kraju neka trgovina i desiti. A onda ce biti "da nas jos dugo vodi..." Kao slijepce. Ko iz one price Domanovica. Samo sto je u toj prici Vodja bio slijepac.

  7. #280
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    2015. кад су били они велики протести пред скупштином, полиција је лагано растјерала масу. Успут испребијала 10ак људи, онако крвнички (мијо мартиновић нпр). Да ли је сад већа сафра код народа? Да ли би их сад полиција тако лако растјерала?
    Jeste veća safra. Crkveno pitanje, događaji u Budvi i onda nastavak kurčenja policije po cijeloj CG. I tada je narod izašao u onolikom broju zbog onih scena u ul. Slobode i prekoračenja sile od strane policije. Nije DF izveo onoliko naroda. Ono što je problem kod naših protesta koji bi imali za cilj svrgavanje sa vlasti ovog ološa jeste neorganizovanost. Kako naroda koji učestvuje tako i opozicije. A i jbg, mali smo. Nema nas previše, a policije više nego igdje. Ti u Srbiji npr. imaš navijačke grupe koje ako si kojim slučajem uz opoziciju mogu čudo da naprave. Kod nas nemaš toga. Nemaš organizacije. Juče sam pisao. Baš da vidim kako bi policija iskontrolisala "nerede" u svim gradovima. Plus što bi pola onih (ružna riječ) iz specijalne bacilo opremu samo kad bi vidjeli da nemaju kud.
    Naravno da je to situacija koju niko ko ima svijesti ne želi u normalnoj situaciji. Ali sa realnom pretpostavkom da ova vlast nikad neće izgubiti na izborima ne znam šta drugo ostaje. I još jedna relanija pretpostavka, takvi protesti se kod nas neće desiti. Tako da dolazimo do toga da smo donji kako god okreneš. Ali se ipak moramo boriti i dati neki doprinos.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. #281
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Umjesto gubljenja energije na pricu o ulici, bi li bilo krvoprolica ili ne bi (ne bih zaista gatao o tome), bilo bi bolje da se nesto uradi na organizaciji opozicije i pripremi za izbore. Napraviti dodatni pritisak na DPS, obezbijediti maksimalnu kontrolu spiskova i glasanja, pa probati. Moze li neko garantovati da bi DPS dobio izbore, ako opozicija napravi koaliciju i izadje zajedno na izbore?
    2010. година, коалиција скоро цјелокупне опозиције под називом "боља црна гора" (бијеле кошуље ако се сјећате) од 14 општина гдје су изашли освојила је власт у 2 и то у Плужинама (гдје чак није било коалиције већ је СНП сам освојио већину) и Пљевљима. Коалиција свих партија не гарантује успјех.
    Такође за притисак и контролу бирачких спискова и све остало што је требало урадит је сада прекасно, остала су још два мјесеца до избора.

    Реформа изборног законодавства је заборављена предлагањем закона о вјероисповјести још средином децембра. Од тад се ништа није урадило, и дпс иде на изборе по старом добром закону о изборима.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nom-povjerenju

    https://www.vijesti.me/kolumne/413885/juda-demokratski
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  9. #282
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    jedan te je heroj (nažalost) mnogima iz Crne Gore je izgubio na izborima ali nije htio da prizna rezultate pa je onda bilo što je bilo. fora je što odje jedan potez završava dosta toga a to je dogovor sa MCP. posle toga mnogi više na ulicu neće izaći. a vidimo da oni najviše naroda izvedu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #283
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ne lozite se, jedina parlamentarna partija (tj. koalicija) koja je spremna sa ulice da skine vlast je DF. Nema od toga nista jer nemaju pomoc od ostalih. Demos, demokrate, snp i ura NA PRICU imaju evropske sisteme vrijednosti, peace i tako to.

    Ovi sad izbori ce biti rutina za dps sd bs, Gledacete Mila na vlasti dok on sam ne odluci da se povuce.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #284
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne lozite se, jedina parlamentarna partija (tj. koalicija) koja je spremna sa ulice da skine vlast je DF. Nema od toga nista jer nemaju pomoc od ostalih. Demos, demokrate, snp i ura NA PRICU imaju evropske sisteme vrijednosti, peace i tako to.

    Ovi sad izbori ce biti rutina za dps sd bs, Gledacete Mila na vlasti dok on sam ne odluci da se povuce.
    Prošle izbore sam glasao za Ključ, vjerovao sam u tu pomirljivu politiku, i onda dođu litije i Lekić SNP Abazović...pa i ostali koji za sebe kažu da su građanske partije kao Demokrate ne vide nikakav problem u dosljednosti kad podržavaju organizaciju koja je najviše mržnje na Balkanu posijala. Zatvaraju oči na svako sijanje mržnje i svako kršenje zakona koji dolazi iz SPC.

    Naivno sam vjerovao da može doći do pomirenja i građanske politike u većinskoj opoziciji. A onda mi u oči upadne objektivnost opozionara koji svesrdno podržavaju ovu militantnu organizaciju čiji prvaci pravdaju zločine. Prvenstveno sam bijesan na sebe jer sam ovakvim likovima dao priliku.

    SDP je jedina građanska priča u opoziciji i koliko toliko može doprinijeti bržem putu u EU.

    Sa svim manama koje su u vlasti imali i koje ne sporim, ali ne vidim da je ostala opozicija u mjestima kojim vladaju bilo šta bolje uradila, naprotiv prilicno su losiji, a kadrovi...bolje ne komentarisati.

  12. #285
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne lozite se, jedina parlamentarna partija (tj. koalicija) koja je spremna sa ulice da skine vlast je DF. Nema od toga nista jer nemaju pomoc od ostalih. Demos, demokrate, snp i ura NA PRICU imaju evropske sisteme vrijednosti, peace i tako to.

    Ovi sad izbori ce biti rutina za dps sd bs, Gledacete Mila na vlasti dok on sam ne odluci da se povuce.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Probijeni kordon u Budvi su predvodili vedete Demokrata: Becic, Bogdanovic, Saranovic, Koprivica, itd. Kroz prozor ulaze u opstinu a u parlament 4g ne pomisljaju.

    Itekako spremni a ocigledno i sposobni da s ulice nasilno preuzimaju institucije.

    Demokrate i DF mozda uspiju da postanu i koalicija do izbora jer je njihova borba za glas neminovna a Amfilohiju ne ide na ruku. Mora neko primirje da postigne.

  13. #286
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    To je drugo. Oni tamo brane fotelje, na parlamentarnom nivou ne brane skoro nista, a poslanicka plata im je milija nego majka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  14. #287
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Becic, Bogdanovic, Koprivica i Saranovic u Budvi nemaju sta da brane bez da otimaju. Da su tu bili Radovic, Krapovic, Pejovic pa da razumijem iako ne opravdavam.

  15. #288
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Hmmm, još IPSOS

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  16. #289
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    raduje što je URA na 6,2% a i što je DF u padu. ali teško da ovako može biti. mada premala mi je razlika izmedju SDa i SDPa imajuću u vidu koja ministarska mjesta imaju ovi prvi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #290
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Hmmm, još IPSOS

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk



    Apsolutnu većinu ima DPS po ovoj anketi.

  18. #291
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Uh SD i SDP kakvo poniranje u najavi. URA odlična, to je maksimalno pozitivno. DPS očekivani nivo neki, to je to čini mi se isto kao i uvijek.

  19. #292
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    raduje što je URA na 6,2% a i što je DF u padu. ali teško da ovako može biti. mada premala mi je razlika izmedju SDa i SDPa imajuću u vidu koja ministarska mjesta imaju ovi prvi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mislim i ja da SD će imati više. Vjerovatno je ljude blam da kažu da će za SD da glasaju :-P
    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Uh SD i SDP kakvo poniranje u najavi. URA odlična, to je maksimalno pozitivno. DPS očekivani nivo neki, to je to čini mi se isto kao i uvijek.
    Pa možda URA vodi najrazumniju politiku od svih, pa je logičan i rast, makar meni. Ođe nema Ujedinjene, Demosa, Radničke i tih sitnih partija. Ako što misle moraju ih nedje svrstavati inače slijedi klasično prosipanje glasova. SDP nema nikakav koalicioni kapacitet, možda sa URA donekle, ali mislim da je to neizvodljivo jer je SDP makar po meni baš kritičan đe će poslije izbora. Kako stvari stoje najvjerovatnije će u političku istoriju jer neće preći cenzus.

    Ne zaboravite da je ovo IPSOS, koji vazda nekako naginje ka DPSu. Zimus u vrijeme litija je DPS bio i na 32-33 podrške... makar tako sam ja dobijao informacije.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 26-06-20 at 14:51.

  20. #293
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vi kao da reklamirate DPS pa postavljate anketu po kojoj DPS ima većinu.
    DPS 38%+ SD 3%+ BS 2% + mandati manjina+ mandati po Dontu. Mrzi me sad tačno računati ali imali bi 52-53%.

  21. #294
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Od 69% opredijeljenih, drugo je odabralo 16,4% ispitanika.

    Koje je to drugo i kako je moguće da tih drugih ima toliko, ako imamo u vidu da BS kao najlošije stojeća opcija u ovoj anketi ima 1,3? Znači li to da imamo petnaestak partija sa 1,2 posto i manje? Nešto mi je to nevjerovatno.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  22. #295
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,818
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,039
    Thanked in
    1,804 Posts

    Default

    Мислим да је ово плати па клати истраживање из којег се ништа не види, траилер.Иду избори, морају и ови истражитељи јавног мишљења зарадити новац.БС и СД ће лако намаћи цензус и то без да БС користи повољности мањина.Знате и сами колику су партијску инфраструктуру саградили о државном буџету.

    Оно што евентуално може да радује је да Демократе нису потонуле потпуно.Давно сам рекао да ми се много тога не свиђа код њих, и знам да им не иде у прилог да их ја хвалим, али имају потенцијал да то бирачко тијело проближе Црној Гори, и сигуран сам да би тамо све налегло на своје мјесто да није ових клошара из ДФ-а са којима се боре за исто бирачко тијело.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  23. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  24. #296
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    DF su klošari, a DPS, SD i BS nisu? Interesantan vokabular, podstiče na demokratsku diskusiju... Ovako se piše nerijetko i za MCP, što je još osjetljivije, pa se ne nađe niko da poziva na reakciju admina. Dođe čovjek i napiše da su Bošnjaci sa DPS-om podijelili Crnu Goru(što je suva istina) , odma se skače da se čovjeku dodijeli ban...
    Želim reći da je diskusija ovdje neiskrena i licemjerna, bez poštovanja, čak i prema vjernicima.

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  26. #297
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    DF su klošari, a DPS, SD i BS nisu? Interesantan vokabular, podstiče na demokratsku diskusiju... Ovako se piše nerijetko i za MCP, što je još osjetljivije, pa se ne nađe niko da poziva na reakciju admina. Dođe čovjek i napiše da su Bošnjaci sa DPS-om podijelili Crnu Goru(što je suva istina) , odma se skače da se čovjeku dodijeli ban...
    Želim reći da je diskusija ovdje neiskrena i licemjerna, bez poštovanja, čak i prema vjernicima.
    Pretpostavljam da mislis na mene, ja sam pozvao da se banuje neki lik, prije par dana je banovan, sad je sa drugim nikom poceo slicnu diskusiju, no da nastavimo. Ne bih uzimao usta boljezivecu koaliciju, vodim racuna o oralnoj higijeni, o spc i njenoj ispostavi u CG cu kasnije jer imam obavezu nekih sat do dva vremena.

  27. #298
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Pretpostavljam da mislis na mene, ja sam pozvao da se banuje neki lik, prije par dana je banovan, sad je sa drugim nikom poceo slicnu diskusiju, no da nastavimo. Ne bih uzimao usta boljezivecu koaliciju, vodim racuna o oralnoj higijeni, o spc i njenoj ispostavi u CG cu kasnije jer imam obavezu nekih sat do dva vremena.
    O ispostavi u CG? Očekuješ da takvim pristupom sa mnom imaš neku diskusiju? Može ali da ne bude pozivanja na banovanje ako se adekvatno odgovara? Osnovni problem jeste prihvatanje očigledne činjenice da ono što ti nazivaš "ispostavom", a što se naziva Mitropolija Crnogorsko primorska, okuplja najveći broj pravoslavnih vjernika u CG. Vrijeđajući vjernike MCP sa mnom se ne može diskutovati normalno. Prema tome mijenjajte pristup "zdrave diskusije" ili prihvatite čiste račune za svoju tvrdoglavost.

  28. #299
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Pretpostavljam da mislis na mene, ja sam pozvao da se banuje neki lik, prije par dana je banovan, sad je sa drugim nikom poceo slicnu diskusiju, no da nastavimo. Ne bih uzimao usta boljezivecu koaliciju, vodim racuna o oralnoj higijeni, o spc i njenoj ispostavi u CG cu kasnije jer imam obavezu nekih sat do dva vremena.
    Nisam to ispratio oko tog lika, ali dajte ljudi čim dođe neki novi lik na forum i ako nije politički po volji forumaša traži se ban. Ne kažem da nema botova, ali neka ih do jedne ure da vidimo kakvi će biti. Bez novih forumaša može da se gasi forum.
    Pustite ih, novi su, dajte malo strpljenja i tolerancije. Možda zaluta neko normalan.

    Sjećam se na pdf. religija i filozofija, sjajni forumaši, imalo je svakakvih profila. Sad je taj pdf mrtav jer starih forumaša nema zbog godina ili obaveza, a novim forumašima treba dati šansu. Malo da živnemo sa diskusijama.

    P.S. mali offtopic

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  29. #300
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Hmmm, još IPSOS

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    U pitanju je istraživanje rađeno za Željka Ivanovića i URA-u.

    Zanimljivo je da po istom istražovanju sa političke scene nestaju svi čije glasove URA mašta da preuzme, tako odjednom nestaje Demos koji je već godinu i po stabilan na oko 3% po raznim istraživanjima (šta god mislili Lekić je i dalje najprepoznatljiviji političar u opoziciji i nekompromitovan).

    Isto tako je BS stabilna na 4% a ovdje je na 1%. SD i SDP su prepolovljeni jer kvarni Ivanović mašta da on preuzme njihive glasove.

    URA se po svim istraživanjima grčevito bori za cenzus, samo je po ovom koje su oni radili, odjednom na 6%.

Page 12 of 487 FirstFirst ... 289101112131415162262112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •