Page 326 of 487 FirstFirst ... 226276316322323324325326327328329330336376426 ... LastLast
Results 8,126 to 8,150 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #8126
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ja bih se odje iskljucio i dao prostor ovim botovima sto jos uvijek cekaju neki kec iz rukava. Pusa braco vidimo se kad se sastavi vlada.

  2. #8127
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,965
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default



    snif snif :lolblue:
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  4. #8128
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Sjajan nastup.

    Dodje mi da aplaudiram pored tv.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  6. #8129
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Ja bih se odje iskljucio i dao prostor ovim botovima sto jos uvijek cekaju neki kec iz rukava. Pusa braco vidimo se kad se sastavi vlada.
    A i ja budala dje odgovaram botinama..

    Kako me ova emisija ponovo nalozila. Jao, gradimo, krv vi jeb.. Dizimo ovu zemlju iz pepela! Da se u godinu dana Hrvati smrznu dje ih ostavismo za nama! Jer mozemo! Kao Nole.. IDEMOOO!!!


  7. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  8. #8130
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,664
    Thanks Thanks Given 
    3,566
    Thanks Thanks Received 
    8,628
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    najbolja politička emisija koju sam gledao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  10. #8131
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,962
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Jel ono kolega forumaš, koji se boji da izađe na slavlje sa CG zastavom, iza "kralja"...

    Sent using Tapatalk
    Ceka red

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  11. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:

    A_R

  12. #8132
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,687
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Veli ovo ***** sve mu ebem
    kao neko ko voli albaniju vise nego crnu goru pozivam dritana da spasava crnu goru i mila



    Kucnula ti je ura da spašavaš Crnu Goru.
    Dragi Dritane,
    Obraćam ti se, bez persiranja, u svoje lično ime. Kao prijatelj tvog pokojnog oca i kao Albanac koji je prije tebe bitisao na crnogorskoj političkoj sceni. Obraćam ti se zato što ti je kucnula ura da spašavaš Crnu Goru. Nakon nedjeljnih parlamentarnih izbora, tvoja URA determiniše budući sastav Vlade Crne Gore, ali i determiniše odbranu ili potiranje nezavisne Crne Gore.
    Možda više nego što je moja DUA (Demokratska unija Albanaca) determinisala manjinsku logistiku da Crna Gora povrati nezavisnost i postane suverena, međunarodno pritznata država.
    Obraćam ti se zato što čujem da si namjerio da novu Vladu stvaraš sa onim akoji su nesrećni da je stvorena nezavisna Crna Gora, koji je ne priznaju, koji je vide samo kao srpsku Spartu.
    A znam da voliš Crnu Goru. Možda i više od mene jer ja volim Albaniju više od tebe.
    Znam da smo obojica bili srećni na dan objavljivanja referendumskog rezultata 21. maja 2006. Ja sam danas ponosan što sam kao jedan od albanskih lidera uticao na taj rezultat.
    Ti bi sjutra mogao biti ponosan što si kao "građanski političar" presudno uticao da taj rezultat nastavi da živi.
    Ali, dragi Dritane, to možeš da učiniš jedino ako odustaneš od svoje namjere. I dil napraviš sa svojim najvećim političkim protivnikom.
    Zašto ti ovo kažem?
    Zato što sam se u svoje vrijeme i ja tako ponašao. I nijesam se pokajao.
    Gospodin Milo Đukanović je 90-ih godina prošlog vijeka bio moj najveći politički protivnik, jer je najviše napadao moje biračko tijelo. Ali je bio i moj najveći politički partner, jer se bez njega nije moglo putevima obnove nezavisnosti Crne Gore. A bez nje ne bi svanulo ni Crnogorcima ni Albancima.
    Zato sam ga zdušno podržao na prvim predsjedničkim izborima, krajem 90-ih, nakon njegovog raskida sa politikama Slobodana Miloševića, zato sam ga zdušno podržao početkom 2000-ih na stvaranju logistike za referendumsku većinu, zato sam na završnom mitingu iz sveg glasa vikao da će Albanci listom podržati nezavisnost Crne Gore jer je ona i njihova država.
    Tako je i bilo. Znam zasigurno da si bio među njima. Nije crnogorska vlast tada bila niti je danas bez mana, ali je valjalo, a valja i danas dobro razmisliti s kim da se te mane umanje jer ih je teško ukloniti.
    Govorio sam Milu Đukanoviću o tim manama i propustima njegove vlasti u odnosu na demokratska prava Albanaca javno, u Skupštini Crne Gore. Ali sam dodao da će imati našu podršku. Jer, govorio sam mu: "Bez Vas bi Crna Gora bila Ravna Gora!"
    Zato sam ga podržao.
    Tako bi bilo i danas. Zato ti nećeš u savez sa snagama kojima je Ravna Gora milija od Crne Gore. Nećeš tamo jer ti ne bi oprostili Crnogorci, Albanci, mnogi Srbi, Bošnjaci, Muslimani, Hrvati, Romi, region, NATO, EU...
    Bilo je i tada onih koji su mi aplaudirali da ga nijesam podržao. Bila mi je, uoči referenduma, upućena i ponuda koja bi me privremeno odvela u ćiftelijske žice samo da sam prihvatio da Albanci uoči referenduma pooštre kurs prema Đukanoviću.
    Nijesam htio slavu koja bi ugrozila nezavisnost Crne Gore. Time i nezavisnost Kosova.
    Kada bi ti danas otišao u savez sa protivnicima nezavisne Crne Gore, preselio bi se u strune gusala.
    Slavili bi te, jednokratno, tvoji potencijalni šefovi, u novoj vladi Crne Gore.
    Oni koji su bili protiv nezavisnosti Crne Gore i koji su štrajkovali glađu kada je Crna Gora priznala nezavisno Kosovo.
    Blagosiljao bi te njihov politički lider u popovskoj odori koji je anatemisao Đukanovića kada je priznao Kosovo.
    Ali bi te Dante bacio u 9. krug.
    Zato, nemoj tamo, ljudski te molim.
    Dragi Dritane, imao bi moje razumijevanje u rušenju ove dugotrajuće vlasti, jedino kada bi je mogao zamijeniti drugom kojoj bi Crna Gora bila prva.
    Ali znaj da se ni danas Crna Gora ne može sačuvati bez Mila Đukanovića.
    Sa tvojim potencijalnim partnerima, iz Demokratskog fronta u novoj vlasti Crna Gora bi nestajala. Polako. ali sigurno.
    Kao što bi i ti nestao na prvoj krivini njihovog nacionalističkog pro srpsko-ruskog pohoda na suverenu Crnu Goru.
    Stvaraj proevropsku vladu sa onima koji su stvorili Crnu Goru i kojima ćeš s najviše izvršne funkcije ukazivati na učinjenim greškama za koje se mora odgovarati.
    Da sam ja predsjednik DPS-a koja je i ovaj put bila najjača izborna lista i bez koje ne bi bilo nezavisne Crne Gore bio bi mi premijer.
    Prije toga, hoću da me pozoveš na ručak, u svojoj kući, kao što je učinio tvoj otac u vrijeme kad se "kalio čelik" za suverenu, međunarodno priznatu Crnu Goru, koju ovaj put, jedino ti s tvojim kompartijcima možete spasiti.
    Prijateljski,
    Ferhat Dinoša"


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  13. #8133
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Jes kolega je forumas. Posto virite spijuni. I ne ceka se red nidje samo da kazem.

    Kako vam se cini to sto u BD momak nosi majicu "da je vjecna" i onu noc kad se cetnikovalo mu kazu skini tu majicu bolje ti je?


    Sent from my p30pro using Tapatalk

  14. #8134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,541
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    najbolja politička emisija koju sam gledao
    Uliva optimizam.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  15. #8135
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Na kraju je nebitno ko je mandatar, samo ovih par jasnih stavova o rekonstrukciji nacije: patriot act (i ako je uzet kao primjer, složicu se da nam je sličan koncept jako potreban, lustracija, zakon o porijeklu imovine, zakon o slobodi vjeroispovijesti, rešavanje glodara čuj mene kadrova i naravno ekonomija. Imam ludu nadu da će ovo biti ok i da će se za par godina stvoriti uslovi za život dostojan čovjeka.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  17. #8136
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,664
    Thanks Thanks Given 
    3,566
    Thanks Thanks Received 
    8,628
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    vidjeh na fb sad klip sa komentarom momka koji je bio danas na Cetinju. i mnogo sam tužan i razočaran zbog toga što sam čuo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #8137
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,020
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Izolovani slucajevi kao i ovaj sto na Ct danas poziva na traktorijadu. Avetinja ima i vazda ce ih bit. Ili cemo kroz pojedince da gledamo citave nacije.

  19. #8138
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Jes kolega je forumas. Posto virite spijuni. I ne ceka se red nidje samo da kazem.

    Kako vam se cini to sto u BD momak nosi majicu "da je vjecna" i onu noc kad se cetnikovalo mu kazu skini tu majicu bolje ti je?


    Sent from my p30pro using Tapatalk
    Nije lijep osjecaj. Mozes mislit kako je tek bilo ovome momku sto mu je prišao king i ubio ga ranjenog u bolnicki krevet. E King je danas branio CG od nas.

  20. #8139
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Jes kolega je forumas. Posto virite spijuni. I ne ceka se red nidje samo da kazem.

    Kako vam se cini to sto u BD momak nosi majicu "da je vjecna" i onu noc kad se cetnikovalo mu kazu skini tu majicu bolje ti je?


    Sent from my p30pro using Tapatalk
    Nego, jesu li svima vama koji ste bili u radijusu 5m od Brana malo porasla jajca? Čuj mene patriotizam..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. The Following 3 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  22. #8140
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Veli ovo ***** sve mu ebem
    kao neko ko voli albaniju vise nego crnu goru pozivam dritana da spasava crnu goru i mila



    Kucnula ti je ura da spašavaš Crnu Goru.
    Dragi Dritane,
    Obraćam ti se, bez persiranja, u svoje lično ime. Kao prijatelj tvog pokojnog oca i kao Albanac koji je prije tebe bitisao na crnogorskoj političkoj sceni. Obraćam ti se zato što ti je kucnula ura da spašavaš Crnu Goru. Nakon nedjeljnih parlamentarnih izbora, tvoja URA determiniše budući sastav Vlade Crne Gore, ali i determiniše odbranu ili potiranje nezavisne Crne Gore.
    Možda više nego što je moja DUA (Demokratska unija Albanaca) determinisala manjinsku logistiku da Crna Gora povrati nezavisnost i postane suverena, međunarodno pritznata država.
    Obraćam ti se zato što čujem da si namjerio da novu Vladu stvaraš sa onim akoji su nesrećni da je stvorena nezavisna Crna Gora, koji je ne priznaju, koji je vide samo kao srpsku Spartu.
    A znam da voliš Crnu Goru. Možda i više od mene jer ja volim Albaniju više od tebe.
    Znam da smo obojica bili srećni na dan objavljivanja referendumskog rezultata 21. maja 2006. Ja sam danas ponosan što sam kao jedan od albanskih lidera uticao na taj rezultat.
    Ti bi sjutra mogao biti ponosan što si kao "građanski političar" presudno uticao da taj rezultat nastavi da živi.
    Ali, dragi Dritane, to možeš da učiniš jedino ako odustaneš od svoje namjere. I dil napraviš sa svojim najvećim političkim protivnikom.
    Zašto ti ovo kažem?
    Zato što sam se u svoje vrijeme i ja tako ponašao. I nijesam se pokajao.
    Gospodin Milo Đukanović je 90-ih godina prošlog vijeka bio moj najveći politički protivnik, jer je najviše napadao moje biračko tijelo. Ali je bio i moj najveći politički partner, jer se bez njega nije moglo putevima obnove nezavisnosti Crne Gore. A bez nje ne bi svanulo ni Crnogorcima ni Albancima.
    Zato sam ga zdušno podržao na prvim predsjedničkim izborima, krajem 90-ih, nakon njegovog raskida sa politikama Slobodana Miloševića, zato sam ga zdušno podržao početkom 2000-ih na stvaranju logistike za referendumsku većinu, zato sam na završnom mitingu iz sveg glasa vikao da će Albanci listom podržati nezavisnost Crne Gore jer je ona i njihova država.
    Tako je i bilo. Znam zasigurno da si bio među njima. Nije crnogorska vlast tada bila niti je danas bez mana, ali je valjalo, a valja i danas dobro razmisliti s kim da se te mane umanje jer ih je teško ukloniti.
    Govorio sam Milu Đukanoviću o tim manama i propustima njegove vlasti u odnosu na demokratska prava Albanaca javno, u Skupštini Crne Gore. Ali sam dodao da će imati našu podršku. Jer, govorio sam mu: "Bez Vas bi Crna Gora bila Ravna Gora!"
    Zato sam ga podržao.
    Tako bi bilo i danas. Zato ti nećeš u savez sa snagama kojima je Ravna Gora milija od Crne Gore. Nećeš tamo jer ti ne bi oprostili Crnogorci, Albanci, mnogi Srbi, Bošnjaci, Muslimani, Hrvati, Romi, region, NATO, EU...
    Bilo je i tada onih koji su mi aplaudirali da ga nijesam podržao. Bila mi je, uoči referenduma, upućena i ponuda koja bi me privremeno odvela u ćiftelijske žice samo da sam prihvatio da Albanci uoči referenduma pooštre kurs prema Đukanoviću.
    Nijesam htio slavu koja bi ugrozila nezavisnost Crne Gore. Time i nezavisnost Kosova.
    Kada bi ti danas otišao u savez sa protivnicima nezavisne Crne Gore, preselio bi se u strune gusala.
    Slavili bi te, jednokratno, tvoji potencijalni šefovi, u novoj vladi Crne Gore.
    Oni koji su bili protiv nezavisnosti Crne Gore i koji su štrajkovali glađu kada je Crna Gora priznala nezavisno Kosovo.
    Blagosiljao bi te njihov politički lider u popovskoj odori koji je anatemisao Đukanovića kada je priznao Kosovo.
    Ali bi te Dante bacio u 9. krug.
    Zato, nemoj tamo, ljudski te molim.
    Dragi Dritane, imao bi moje razumijevanje u rušenju ove dugotrajuće vlasti, jedino kada bi je mogao zamijeniti drugom kojoj bi Crna Gora bila prva.
    Ali znaj da se ni danas Crna Gora ne može sačuvati bez Mila Đukanovića.
    Sa tvojim potencijalnim partnerima, iz Demokratskog fronta u novoj vlasti Crna Gora bi nestajala. Polako. ali sigurno.
    Kao što bi i ti nestao na prvoj krivini njihovog nacionalističkog pro srpsko-ruskog pohoda na suverenu Crnu Goru.
    Stvaraj proevropsku vladu sa onima koji su stvorili Crnu Goru i kojima ćeš s najviše izvršne funkcije ukazivati na učinjenim greškama za koje se mora odgovarati.
    Da sam ja predsjednik DPS-a koja je i ovaj put bila najjača izborna lista i bez koje ne bi bilo nezavisne Crne Gore bio bi mi premijer.
    Prije toga, hoću da me pozoveš na ručak, u svojoj kući, kao što je učinio tvoj otac u vrijeme kad se "kalio čelik" za suverenu, međunarodno priznatu Crnu Goru, koju ovaj put, jedino ti s tvojim kompartijcima možete spasiti.
    Prijateljski,
    Ferhat Dinoša"


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Da li bi vjerovao da su cijelo ovo pismo čitali na dnevniku RTCG sa izraženim dramskim momentom?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. #8141
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Očekivao sam da su manjinske partije puno pragmatičnije i da je prirodno za boljitak njihove zajednice da budu uz vlast, a oni ne izlaze iz g**ice DPSa...

    http://www.rtcg.me/vijesti/politika/...opskoj-cg.html

  24. The Following User Says Thank You to B3lv3d3r For This Useful Post:


  25. #8142
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Da li bi vjerovao da su cijelo ovo pismo čitali na dnevniku RTCG sa izraženim dramskim momentom?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Jel ovo ozbiljno pricas? Ima li dje da se vidi ta sprdnja.

  26. #8143
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Jel ovo ozbiljno pricas? Ima li dje da se vidi ta sprdnja.
    Premotaj dnevnik na RTCG u 19:30, ako imaš EON.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  27. #8144
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Da li bi vjerovao da su cijelo ovo pismo čitali na dnevniku RTCG sa izraženim dramskim momentom?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Prochitah samo zadnji taj pasus dje mu insinuira da ga pozove na ruchak,hoce Drile ce ga mozda i pozvat,ali iduce godine,
    Pushti matufa tamo,shuplja pricha i totalno nebitna.
    ...

  28. #8145
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,874
    Thanks Thanks Received 
    4,174
    Thanked in
    2,109 Posts

    Default

    Kimi, evo ih cetinjani

    https://m.facebook.com/story.php?sto...&id=1264818231

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  29. #8146
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Kimi, evo ih cetinjani

    https://m.facebook.com/story.php?sto...&id=1264818231

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ovo je Cetinjanin. Nijesi svi idioti i mrzitelji i fašisti kao ovaj.

    Nemoj sad da otvaramo pandorinu kutiju i izbačamo izjave istaknutih predstavnika iz drugih opština.

    Puštite se generalizacije...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  30. #8147
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ono sto mene nervira jeste poniznost i snishodljivost CG novinara i politicara prema misljenjima o CG od strane 'medjunarodne zajednice', odnosno od predstavnika stranih drzava koji su izabrani od njihovih gradjana. Ali, to je 'svijest'...

    Mislim da sam dala neki mali doprinos ovoj temi i pdf-u, i sad je vrijeme da se vratim na medjunarodnu politiku.

    Volite se :*


    Hvala Lepo

  31. The Following 3 Users Say Thank You to Maja For This Useful Post:


  32. #8148
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Veli mi djed (86 godina), ovo je prvi put u zadnji cetrdes godina da razumije politcare sto govore od prve do zadnje rijeci.

  33. The Following 23 Users Say Thank You to nenocopy For This Useful Post:


  34. #8149
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    I kako sad posle ovoga (intervjua) da se popne Milo na binu i da kaže kako ima namjeru da spašava narod i CG u nedelju, u budućnosti (ko će da mu vjeruje)? Ao. Kako ga... onaj.

    Kopka me samo - da li ih ovo savjetuje Amfilohije lično ili Maja
    U svakom slučaju, činjenica je da pojedini muškarci, kroz materijalnu realizaciju na xxx aspekata, u zrelom dobu ostanu sa viškom ženske energije koja vrišti da se manifestuje.
    Jako lijepo.
    "I shut my mouth and hold the light"

  35. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  36. #8150
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,541
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nenocopy View Post
    Veli mi djed (86 godina), ovo je prvi put u zadnji cetrdes godina da razumije politcare sto govore od prve do zadnje rijeci.
    Zivio djede 100 godina.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  37. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


Page 326 of 487 FirstFirst ... 226276316322323324325326327328329330336376426 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •