Page 378 of 487 FirstFirst ... 278328368374375376377378379380381382388428478 ... LastLast
Results 9,426 to 9,450 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #9426
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Jedni ne znaju kako da protestuju a drugi ne znaju kako da ne protestuju.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  3. #9427
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Kakvi debili, veli da se revansira dpsu hahahaha cist dokaz na cijoj su strani pojedini iz DF-a.
    nije lako sad pojedinima iz DFa. što će sad životima da brane svake nedelje? na koga da grinjaju? zbog čega da huškaju i vrijedjaju?

    nadam se da će Krivokapić da ih ugasi, za dobro ove države


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  5. #9428
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Po vasem misljenju moje vidjenje moze biti i totalno pogresno, to je vas izbor. Meni zaista ne smeta.
    Moje trenutno zanimanje su teme o kojim pisemo (krivci nek se pronadju), iako mi vise licno odgovara da ne pisem nista (ban please), jer imam drugih prioriteta da zavrsim.
    Sve najbolje.

    Hvala Lepo

  6. #9429
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Čekajte, čekajte... Zar nije trebalo ovakvi da "izduše malo" u nedjelju i ponedjeljak, a u utorak već pomirenje, crveni dres i svi po člansku kartu Ultra Crna Gora? Zar ne rekoste da je to plan?
    In vino veritas

  7. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  8. #9430
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Na ovim izborima nije pobijedio DF, niti njihove programske ideje, na ovim izborima nije pobijedio DPS, niti su oni cuvari drzave. Jedini nacin da ne dodje do demontaze rezima i jedinka slamka spasa je da DF stavi URA-u u bezizlaznoj poziciji glede njihovih programskih ideja. Jucer je Amfilohije, nicim izazvan, najavio pohod na Lovcen i rusenje mauzoleja, danas DF najavljuje nova pirovanja Crnom Gorom. Ovo je nesto sto stalno govorim. Nije dovoljno biti kriticar i protivnik DPS, ako hoces promjene moras biti kriticar i protivnik svih retrogradnih pojava.

  9. #9431
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Pozitivno ce biti na koronu...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  10. #9432
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    move - countermove

    Ljubav

    Hvala Lepo

  11. #9433
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Raduje sto je izvor CDM...
    Evo ti izvor njihov portal.

    https://borba.me/df-organizovati-sku...dlazeci-rezim/

  12. #9434
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja sam cio život bila opozicija, možeš li isto reći za početak devedesetih ako si tada živio ?
    82go sam godiste. Mator vise.
    Da, vazda sam bio opozicija.
    Sto je najgore, po mene, ako ociste DPS od lopova, prikljucicu im se dok su opozicija.
    Ali bez Mila, Boskovica, Kenebeka i ostale lopovske klike. Jer samo jaka opozicija je garant slobodne i demokratske drzave.
    PS... ostale partije u novoj opoziciji su nacionalisticke, i nemam sto da trazim u SD, SDP, BS....

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  13. #9435
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Jedni ne znaju kako da protestuju a drugi ne znaju kako da ne protestuju.
    Сада се треба навићи на супротне улоге.

  14. #9436
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/46694...-srbi-izvinite

    Vrhunski tekst. U srž baš.


    Braćo Crnogorci, braćo Srbi - izvinite!

    Braćo, nije kriva Crna Gora - krivi su oni koji su u njeno ime a za svoj privatni račun činili zlodjela. Nisu nam potrebni ni Milo ni Vučić. Potrebne su nam jake institucije a ne jaki pojedinci, bogata zemlja a ne bogati tajkuni. Potrebni su nam jednakost, poštovanje i pravda


    Da nije megalomana i nepopravljivog nacionaliste Aleksandra Vučića, najvećeg prijatelja našeg Mila, a time i Crne Gore, sa kojim je Đukanović gradio desetak godina najbolje odnose dva oka u glavi, i dijelio zajedničke prijatelje, Caneta recimo, zajedničke investicije, Beograd na vodi na primjer, zajedničke medije Pink, Informer, Prvu, zajedničke sponzore, Dahlana eto, zajedničke spin doktore, lepog Bebu znate, zajedničku mafiju, kavački klan u prvom redu, zajedničke neprijatelje, nezavisne medije recimo, da nije dakle takvog Vučića, naslov bi bio: Braćo Srbi, izvinite.

    Da nije Đukanovićevih sramotnih i nedostojnih plaćenika, iz intelektualnih i propagandinih krugova, koji su za svoj novčanik i Vođinu vlast, deceniju i po žigosali polovinu pravoslavnih žitelja kao sumnjive i izdajnike, kao neprirodni kancerogenu izraslinu na tijelu naše suverene države, da nije tih koritara koji su vas psovali, getoizirali, vrijeđali, pokušavajući da od vas, naše braće i komšija, naprave neku opasnu nacionalni manjinu, koja bi kao moneta služila za potkusurivanje i Đukanoviću i Vučiću, da nije bilo tog govora mržnje i progona - ne bih morao ni da se izvinjavam, ni da se stidim. U njihovo ime.

    Braćo, izvinite. Neko od mojih malobrojnih saboraca, suverenista, stopostotnih, može mi zamjeriti ili sa čuđenjem reći kako mi imamo najmanje razloga da vam se izvinjavamo jer nismo ni učestvovali u vašem satanizovanju i progonu. Ali, ko će ako ne mi?! Pjesmu izvinjenja Dubrovniku nisu ispjevali oni koji su ga palili i pljačkali, Momir, Milo i Kilibarda, DPS i NS, već oni koji su ga branili i koji su se tada zbog te sramote crvenjeli. Zato danas, IZVINITE ne mogu da kažu besramni plaćenici režima koji su za velike apanaže i poslove, za tendere i butike, koprodukcije i propagandu, udarali na obraz svih nas, pokušavajući da od vas naprave manjinu, neke Vučićeve Srbe, nedostojne crnogorskog imena i istorije, samo zato što nijeste htjeli da odustanete od svog prezimena, od svoje tradicije, od svoje zastave koja je i zastava kralja Nikole, od ćirilice (koju sada hoće da rehabilituje i Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti) i od svoje Crkve koja je, da parafraziram mitropolita Amfilohija, davno odlučila da se veže za Cetinje a ne za Beograd!

    Ali, ako je za utjehu, nije bolje prošla ni šačica nas crnogorskog imena i prezimena, koji nismo pristali na temeljni zakon režima pod kojim smo živjeli sve do 30. avgusta - da je samo kupljeni Crnogorac podoban i poželjan a svi mi ostali miševi koje treba deratizovati. Kakva koincidencija - baš tu morbidnu i prijeteću poruku Đukanović nam je poslao prilikom susreta sa Nikolićem i Vučićem, na njihovo oduševljenje, onog dana kada ih je priveo u Podgoricu i obećao da će ih dovesti na vlast u Srbiji. Što je vrlo brzo i uspio.

    Baš zato što smo na svojoj koži osjetili šta znači progon, što smo i mi kao i vi stenjali deceniju i po pod Đukanovićevim bičem i palicom, što su i nas kao i vas Pink, Informer, RTCG, Antena, Pobjeda i ostalo smeće, krstili pogrdnim imenima, što su ponižavali naš intelekt veličajući u Beogradu Aleksandra a ovdje Mila, diveći se tamo Putinu a ovdje Obami, slaveći kod njih Irineja a ovdje Miraša, baš zato samo neko od nas može da vas razumije i da vam kaže - izvinite.

    Braćo Crnogorci, braćo Srbi, izvinite zbog terena koji vas godinama nije mogao prepoznati kao rodoljube i patriote usljed čega ste dobijali otkaze na poslu, gubili na konkursima, ostajali bez poljoprivrednih kredita, stipendija, bez asfalta i do vaših kuća ili dovoda struje i vode, i sve to zato jer su neki gvozdenović, ivanović, žugić, bošković ili neki jelić slali u Centralni komitet DPS loše karakteristike izazivajući sumnju u vašu odanost domovini i narodu. Posebno vi koji vjerujete u Boga, izvinite! Zbog linča i potrage posljednjih par mjeseci. Jurili su vas kao zvijeri, isljeđivali, hapsili, trpali u marice i betonjerke, podizali krivične prijave, sramotili vas javno i prijetili preko njihove propagande i plaćenika, samo zato što nijeste dali da vam uzmu hramove ili da vam uzmu nadu koju ste i zbog njihove politike tražili i dobijali u tim bogomoljama.

    Braćo, nije kriva Crna Gora - krivi su oni koji su u njeno ime a za svoj privatni račun činili pomenuta i ostala zlodjela. Nisu nam potrebni ni Milo ni Vučić. Potrebne su nam jake institucije a ne jaki pojedinci. Treba nam bogata zemlja a ne bogati tajkuni. Treba nam jednakost i poštovanje. Treba nam pravda i najviše pravda. Skinuli smo Mila, car je go, komšije iz Srbije neka vide šta će sa Vučićem, oni u Albaniji sa Ramom, Kosovu je Hag već riješio Tačija, dok u Bosni nema mira sa Dodikom i sličnim radončićima. Crna Gora je zemlja svih nas, sa imenom i sa prezimenom po ličnom osjećaju i izboru, kao što je zemlja svih naših manjina. Pred nama je veliki zajednički posao, biće znoja i suza, ali bratski mi možemo da izgradimo Crnu Goru sa svim svojim različitostima pa da naša djeca ostaju i vraćaju se ovdje, jer nigdje nije lijepo kao kod svoje kuće. Nikad više 2019. To da poručimo Milu. A nikad više 1918, to da ponovimo i Vučiću.

    Amin.

    www.vijesti.me

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. #9437
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    A ja sad čuh onoga "potonja je ura Dritane Abazoviću" aooooo pa ovo ne može ljudi moji, što je ovo, kako ovo?
    This time next year we'll be millionaires

  16. #9438
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Eto, saglasni smo uglavnom svi kakvih sve splačina ima u DF, što je najgore to su splačine koje vedre i oblače tamo i vuku uglavnom sve konce. Ne zamjerite ali pitanje se jednostavno samo nameće, jesu li Krivokapiću namjere čiste i ima li on snage i volje da se izbori sa ovim hijenama? Da se razumijemo odmah, i na mene i na sve što ja poznajem a vidim i ovdje je čovjek ostavio fenomenalan utisak ali se prosto nameće ono "šta ako"...
    Last edited by BiTrAtE; 07-09-20 at 12:54.
    War. War never changes.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  18. #9439
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Meni je uvijek djelovalo da Damjanović ima pik na cbcg i da bi rado sebe tamo uspostavio. Nisam siguran koliko ima uticaja da tu priču pokrene, ali već rekoh da je to jedna od najpoželjnijih institucija za funkcionere. Sa druge strane, iako ima razumijevanje ekonomije, Damjanović nema nikakvog praktičnog iskustva u bankarstvu, a imao je i žestokih promašaja. Ako će nova većina da ispuni obećanje i postavlja eksperte, nemam ideju ko bi mogao da bude dobar izbor za cbcg. Ipak, ko god da bude treba da je talentovano korumpiran da bi bio gori od trenutnog guvernera.
    U pravu si i za Radovic i za Damjanovic a sobzirom da je prvi visoki funkcioner u nezavisnoj CG koji je dosao u sukob sa rezimom i bio odstranjen onako kako su se kasnije redjali mnogi a ujedno je i u politickom savjetu i Pozitivne i URA mislim da ce logican izbor za ekspertsku Vladu da bude (ili eventualno neko blizak Lovcen banci uz savjetnicku ulogu doticnog).

    Click image for larger version. 

Name:	ljub.jpg 
Views:	75 
Size:	9.9 KB 
ID:	169362

    https://www.vijesti.me/tag/54434/ljubisa-krgovic
    Last edited by koronas; 07-09-20 at 12:48.

  19. #9440
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    266
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Eto, saglasni smo uglavnom svi kakvih sve splačina ima u DF, što je najgore to su splačine koje vedre i oblače tamo i vuku uglavnom sve konce. Ne zamjerite ali pitanje se jednostavno samo nameće, jesu li Krivokapiću namjere čiste i ima li on snage i volje da se izbori sa ovim hijenama? Da se razumijem odmah, i na mene i na sve što ja poznajem a vidim i ovdje je čovjek ostavio fenomenalan utisak ali se prosto nameće ono "šta ako"...
    Raduje sto se ne pita DF jedini, da se pitaju sigurno ne bi bilo kako želimo.

    Nadam se da će Krivokapić stvarno preuzeti palicu tamo a ne biti marioneta, jer nam ne trebaju novi skupovi/protesti i da samo dalje produbljujemo svadje i krize.

    Ako to urade onda jedan ogroman amaterski i nezreo potez za svaku osudu.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  20. #9441
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Eto, saglasni smo uglavnom svi kakvih sve splačina ima u DF, što je najgore to su splačine koje vedre i oblače tamo i vuku uglavnom sve konce. Ne zamjerite ali pitanje se jednostavno samo nameće, jesu li Krivokapiću namjere čiste i ima li on snage i volje da se izbori sa ovim hijenama? Da se razumijem odmah, i na mene i na sve što ja poznajem a vidim i ovdje je čovjek ostavio fenomenalan utisak ali se prosto nameće ono "šta ako"...
    Krivokapiću jesu.
    Ali ovi lideri DF-a nisu normalni
    One Ring to Rule them all...

  21. #9442
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Raduje sto je izvor CDM...
    Imaš na sve druge portale. Ovo je saopšteno iz DF-a svima.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  22. #9443
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,118
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    512
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Oće li iko skloniti Mandića, Medojevića i kompaniju neđe daleko? Super ste momci, al' aj sad polako..

  23. The Following 2 Users Say Thank You to claudiocaniggia For This Useful Post:


  24. #9444
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Ovi iz DPS poceli su da kunu ko Amfilohije hahahahahah mapet show

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  25. #9445
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Eto, saglasni smo uglavnom svi kakvih sve splačina ima u DF, što je najgore to su splačine koje vedre i oblače tamo i vuku uglavnom sve konce. Ne zamjerite ali pitanje se jednostavno samo nameće, jesu li Krivokapiću namjere čiste i ima li on snage i volje da se izbori sa ovim hijenama? Da se razumijem odmah, i na mene i na sve što ja poznajem a vidim i ovdje je čovjek ostavio fenomenalan utisak ali se prosto nameće ono "šta ako"...
    Znacemo kad budu imena za buduci sastav vlade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  26. #9446
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Gando ti ka’ da si od juče vrlo dobro znaš kakve su to splačine. svaki dogovor opozicije su minirali, pripisali sebi zasluge za brojnost litija itd. to što je Mandić na kraju liste ne znači ništa. prošle nedelje Medo onakve gluposti valja sad Mandić. ćutali su za vrijeme kampanje i to je dalo rezultata. da je Mandić bio na čelu liste ne vjerujem da bi 20% imali


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  28. #9447
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Eto, saglasni smo uglavnom svi kakvih sve splačina ima u DF, što je najgore to su splačine koje vedre i oblače tamo i vuku uglavnom sve konce. Ne zamjerite ali pitanje se jednostavno samo nameće, jesu li Krivokapiću namjere čiste i ima li on snage i volje da se izbori sa ovim hijenama? Da se razumijem odmah, i na mene i na sve što ja poznajem a vidim i ovdje je čovjek ostavio fenomenalan utisak ali se prosto nameće ono "šta ako"...
    Svi se nadamo da prof. Krivokapić, i ekipa oko njega, drže uzde nad bijesnim psima iz DFa.

    Pokazao je sa onim "sačekajmo sjutra" na Medojevićeve izlete i sjutrašnji press dje se pojavio neki drugi Medo, da ima moć da ih kontroliše.

    E sad, ako ovi krenu baš da prave sranja, mislim da će sebi skočiti u stomak jer je većini ovog naroda dosta i podjela i svega.

    Iskreno, baš bih volio da vidim koliko ljudi bi došlo na poziv DFa da burliče... ali da to bude poziv DFa a da se ne kriju iza Krivokapića ili nekih drugih. Mislim da bi broj bio otrežnjujući za njih.

    Ipak, zbog svega, bolje je da ne avetaju no nek daju tu podršku ekspertskoj vladi i da se konačno radi nešto. Ako krenu da zatežu i insistiraju na zaslugama onda treba njih narod da linčuje.

    Da nisu ovakvi kakvi jesu, savršena babaroga i korisni idioti, ova vlast bi i ranije pala.

    Čim je neko normalan ko Lekić 2013 ili Krivokapić 2020 vidi se da narod reaguje.

    Siguran sam da su te njuške bile na čelu kampanje da bi i pored svega DPS dobio izbore, zato im je bolje da primire.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 07-09-20 at 12:56.

  29. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  30. #9448
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    U pravu si i za Radovic i za Damjanovic a sobzirom da je prvi visoki funkcioner u nezavisnoj CG koji je dosao u sukob sa rezimom i bio odstranjen onako kako su se kasnije redjali mnogi a ujedno je i u politickom savjetu i Pozitivne i URA mislim da ce logican izbor za ekspertsku Vladu da bude (ili eventualno neko blizak Lovcen banci uz savjetnicku ulogu doticnog).

    Click image for larger version. 

Name:	ljub.jpg 
Views:	75 
Size:	9.9 KB 
ID:	169362

    https://www.vijesti.me/tag/54434/ljubisa-krgovic

    Glasao sam za uru, ali ne zbog toga što nešto vjerujem u njihov kadar, više zbog toga jer se moralo glasati za nekoga a da taj neko nije dps ili divljaci iz df-a. Ovaj čovjek je uz nekoliko da prostite govvana od ljudi koje poznajem iz ure jedan od razloga zbog čega sam zazirao da glasam za njih. Potrošio je milione para cbcg da sebi napravi vinograd i vinski podrum, plaćao je bivšoj ženi alimentaciju od para cbcg, zapošljavao je preko veze (mada je imao neke fingirane konkurse, za razliku od Žugića) bahatili se njegovi saradnici na sva zvona. A prije svega toga ugasio je Jadransko brodogradilište (ako sam dobro zapamtio). Isto kao Irena Radović, po političkoj liniji je došao u cbcg a izbačen je kad se zamjerio nekome unutar partije.

  31. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  32. #9449
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Eto, saglasni smo uglavnom svi kakvih sve splačina ima u DF, što je najgore to su splačine koje vedre i oblače tamo i vuku uglavnom sve konce. Ne zamjerite ali pitanje se jednostavno samo nameće, jesu li Krivokapiću namjere čiste i ima li on snage i volje da se izbori sa ovim hijenama? Da se razumijemo odmah, i na mene i na sve što ja poznajem a vidim i ovdje je čovjek ostavio fenomenalan utisak ali se prosto nameće ono "šta ako"...
    Mislim da je Dritan jedno milion puta ponovio. Onda im URA neće dati podršku. I kraj priče. A da li vrijedi probati sa ludacima iz DFa za promjenu? Ili su ovi ludaci iz DPS a nekako isto bolji?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Last edited by extravaganca; 07-09-20 at 12:58.

  33. #9450
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ja ovim putem iskazujem ogromnu skepsu u pogledu sposobnosti nove većine da odradi i ispoštuje "due diligence".
    Lustracija je neophodna no da li je izvodljiva? Možda, ako se mi budemo pitali
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

Page 378 of 487 FirstFirst ... 278328368374375376377378379380381382388428478 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •