Page 360 of 487 FirstFirst ... 260310350356357358359360361362363364370410460 ... LastLast
Results 8,976 to 9,000 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #8976
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Mozda nije on topic, ali vise ne vidim nikakvu poentu da se bilo ko pridrzava (ionako neustavnih) mjera NKT.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    E ja ocu, zbog sebe. Kao što sve ostalo poštujem, mogu i je.enu masku nositi.

  2. #8977
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Gospodjica Marijana slucajno zaboravila one blokade tunela Budos, od Petrovca i Bara i totalno blokiran prilaz Podgorici.


    Ako je neko iznenadjen reakcijom slobodnog naroda poslije rusenja mafije i organizovanog kriminla poslije 30 godina pohare onda ne znam sto reci.
    Nije zaboravila one su bile prije izbora. Ja komentarisem postizbornu atmosferu.

    Normalno je da narod hoce da proslavi. Da je tada policija reagovala bilo bi nece da priznaju rezultat i ostalih cuda. I mnogo frke. I mnogo vise skupljanja i haosa. Bezbjednosno se reaguje u skladu sa situacijom. Zato se zaboravilo na koronu. Jer je narod na nju zaboravio.


    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  3. #8978
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,562
    Thanks Thanks Given 
    1,918
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    E ja ocu, zbog sebe. Kao što sve ostalo poštujem, mogu i je.enu masku nositi.
    Nije poenta je li nam tesko masku nosit ili ne, vec da zivimo po pravilima koja se selektivno primenjuju, i da je Crna Gora koju svi brane odavno mrtva.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  4. #8979
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    E ja ocu, zbog sebe. Kao što sve ostalo poštujem, mogu i je.enu masku nositi.
    Mjenjas li masku na 8h najvise? Ako ne onda nista nisi uradio. Ja je nosim samo kad moram po propisima.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  5. #8980
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Pa svaki dan novu, ne nosim je osam sati dnevno sigurno...

  6. #8981
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Eto zavrsice se i ovo nadam se bez nereda i eksplozije korone nista nam ne treba Bergamo vol 2.

  7. #8982
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Najstariji predstavnik Skupstine.. Po Crnogorizmu...

    Hvala Lepo
    Najstariji poslanik obično vodi prvu sjednicu novog saziva parlamenta na kojoj se bira predsjednik i potpredsjednici parlamenta.


    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Marku Milačiću bi moralo neko mjesto pripasti, koliko god nekad odvratan bio čovjek ima cojones do poda i bez dlake je na jeziku.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

    Milačić je najibičnija kukavica koja se krije iza "zvanja" prvo novinara a kasnije političara. Ekvivalent psu koji laje dok je gazda tu da može iza njega da se sakrije.

    Inače, zbog čega se Medojević koprca oko funkcija kad je prije izbora rekao da će odmah po potvrđivanju poslaničkog mandata da podnese ostavku da bi napravio mjesto za nekog od "mladih i sposobnih" članova PzP-a, a da će on da se posveti reformisanju stranke?

  8. The Following 2 Users Say Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  9. #8983
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,562
    Thanks Thanks Given 
    1,918
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Jer je narod na nju zaboravio.


    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    A jesu li NKT i IJZ zaboravili na same sebe da postoje?

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  10. #8984
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    A jesu li NKT i IJZ zaboravili na same sebe da postoje?

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    IJZ koliko vidim radi posao i svaki dan objavljuje broj zarazenih, kao sto predlaze mjere NKTu. A mislim da su dovoljno puta rekli i Begic i Mugosa da primirimo 20 dana da bi se ocistili. Ako treba svaki minut da ponavljaju, onda nije do njih nego do naroda. NKT uvodi mjere i relaksira ih, ali policija treba da ih sprovede kad se ne postuju. Policija- na jedan tas je porast broja zarazenih zbog okupljanja, drugi tas zabraniti i tjerati i hapsiti sto slijedi orast okupljanja -porast zarazenih. Koji je tas tezi?




    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  11. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  12. #8985
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Eto zavrsice se i ovo nadam se bez nereda i eksplozije korone nista nam ne treba Bergamo vol 2.
    Ono ranije sa litijama i ovo sa ovim masovnim okupljanjima može se reći da je u CG na djelu švedski scenario masovnog zaraživanja pa ko živ ko mrtav. Za nedelju dana će tek biti katastrofa kad završi period inkubacije ovih poslednjih i današnjeg mitinga.

  13. #8986
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ljubav

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 06-09-20 at 10:58.

  14. #8987
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Nije zaboravila one su bile prije izbora. Ja komentarisem postizbornu atmosferu.

    Normalno je da narod hoce da proslavi. Da je tada policija reagovala bilo bi nece da priznaju rezultat i ostalih cuda. I mnogo frke. I mnogo vise skupljanja i haosa. Bezbjednosno se reaguje u skladu sa situacijom. Zato se zaboravilo na koronu. Jer je narod na nju zaboravio.


    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Nisam podrzavao slavlje u izbornoj noci, kao i dan poslije.

    Okupljanja od ta 2 dana su bila ad hoc, spontana, bez ikakve najave danima unaprijed. nikakva organizacija nije organizovala skupove ispred hrama. Nego su ljudi spontano izasli na ulice i sabirali se na odredjenim tackama. I u jako malom broju. Crkva, Becic, Dritan i Krivokapic su odma izasli u javnost i rekli da se ne okuplja narod.

    Ovo okupljanje za nocas se najavljuje 5-6 dana unaprijed. Ne zna se ni ko ga organozuje, ni koga placa ni za koju svrhu. Tobos neke fantomske 'patriotske' organizacije. Znaju se mjere NKTa, i UP i Veljovic nista ne djeluju.

    Ja se bojim da oce da dovedu do eksplozije korone, da otezaju novoj vlasti da se bori sa ionako teskom situacijom koja nas ceka. Ovo samo pokazuje kako je rezim zedan krvi, i po cijenu ljudskih zivota je spreman do zadnje sekunde da se bori zlokobnim metodama.

    Da se ogradim od ovih 'patriota'. Mene ne predstavljaju. Predstavljaju ono najgore u CG sto se desavalo od 2006te, kad je drzava spakovana u dzepove mafije, i kad su narodu podijeljene zastave i himne, dok su oni sticali milione, kamione, stanove i smrkali najcistiji koks.

    Takva CG ide u proslost, te pripejd 'patriote' ce se stidjeti sebe kad vide za koju godinu da CG moze naprijed bez takvog 'patriotizma'.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  15. The Following 4 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  16. #8988
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja cu sa dronom da nosim cg zastavu...nesto tipa auto-litije.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  17. #8989
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    moze li mi neko objasniti, posto sam ja glupa, kazu da je obicno okupljanje patriota, a onda "brane" zemlju. od cega?
    Од срба, видиш да њих нису позвали.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  18. The Following 3 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  19. #8990
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Nisam podrzavao slavlje u izbornoj noci, kao i dan poslije.

    Okupljanja od ta 2 dana su bila ad hoc, spontana, bez ikakve najave danima unaprijed. nikakva organizacija nije organizovala skupove ispred hrama. Nego su ljudi spontano izasli na ulice i sabirali se na odredjenim tackama. I u jako malom broju. Crkva, Becic, Dritan i Krivokapic su odma izasli u javnost i rekli da se ne okuplja narod.

    Ovo okupljanje za nocas se najavljuje 5-6 dana unaprijed. Ne zna se ni ko ga organozuje, ni koga placa ni za koju svrhu. Tobos neke fantomske 'patriotske' organizacije. Znaju se mjere NKTa, i UP i Veljovic nista ne djeluju.

    Ja se bojim da oce da dovedu do eksplozije korone, da otezaju novoj vlasti da se bori sa ionako teskom situacijom koja nas ceka. Ovo samo pokazuje kako je rezim zedan krvi, i po cijenu ljudskih zivota je spreman do zadnje sekunde da se bori zlokobnim metodama.

    Da se ogradim od ovih 'patriota'. Mene ne predstavljaju. Predstavljaju ono najgore u CG sto se desavalo od 2006te, kad je drzava spakovana u dzepove mafije, i kad su narodu podijeljene zastave i himne, dok su oni sticali milione, kamione, stanove i smrkali najcistiji koks.

    Takva CG ide u proslost, te pripejd 'patriote' ce se stidjeti sebe kad vide za koju godinu da CG moze naprijed bez takvog 'patriotizma'.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ad hoc je bilo okupljanje samo na izbornoj noci, jer su grupice se skupljale razbacano. Kod hrama je okupljanje bilo organizovano, jer su svi znali gdje da idu i kada.

    Pozvali su zbog bojazni od nereda da se razidju, ne bas zbog korone.

    Niko masku nije nosio. Distanca nulaa.

    Cetinje, neki jadi distanca, maske nula.

    Veceras bi trebali isto tako da postupe da se pozove na razilazenje, zbog korone. Jer ako policija djeluje bice frke.

    Kao sto rekoh mnogo licemjerstva i sa jedne i sa druge strane. Kao partija tako i nekih komentara ovdje.

    Mnogo ce vode proteci.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  20. #8991
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Volite se

    Hvala Lepo

  21. #8992
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ja cu sa dronom da nosim cg zastavu...nesto tipa auto-litije.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Обавезно. Поведи и фамилију акоје имаш и ноћас сви на буљук државу да браните.
    Какви су ово мозгови....

  22. #8993
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Nego su ljudi spontano izasli na ulice i sabirali se na odredjenim tackama.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    da budemo precizni, u ponedeljak ujutru je vas fb bio pun da je okupljanje ispred hrama u 19h, da se proslavi pobjeda. taman je isto ‘spontano’ ono u ponedeljak veče koliko i ovo noćas. odlično se znalo u koliko se kreće recimo iz Zete


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 06-09-20 at 11:31.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  24. #8994
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Sto se tice okupljanja, ne znam jesam li ja sanjala okupljanja i sirene na izbornu noc. Okupljanje u Nk, kada je auto uletjelo. Okupljanje kod hrama sa zatvarama, 100strana ispisaste koje su zastave bile.


    Policija nije reagovala dok je bilo mirno, dok nije bilo koskanja u City kvartu i u Minhenu u bloku.


    Pa sad na Ct. Ajmo jos ovo i da napokon sjedimo kuci.

    Policija nece reagovati dok je mirno. Pohapsili bi onda pola drzave na sve te skupove.

    Svaki put kroz pamet mi je prosla korona.

    Puno licemjerja nazalost vidim.






    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Ти скупови нису били организивани, и лидери опозиције су позивали грађане да сједе кући.
    Ови организују из цијеле цг да се долази, и дјецу да доведу.
    Лицемјерје је поредит ове скупове.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  25. #8995
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,562
    Thanks Thanks Given 
    1,918
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    IJZ koliko vidim radi posao i svaki dan objavljuje broj zarazenih, kao sto predlaze mjere NKTu. A mislim da su dovoljno puta rekli i Begic i Mugosa da primirimo 20 dana da bi se ocistili. Ako treba svaki minut da ponavljaju, onda nije do njih nego do naroda. NKT uvodi mjere i relaksira ih, ali policija treba da ih sprovede kad se ne postuju. Policija- na jedan tas je porast broja zarazenih zbog okupljanja, drugi tas zabraniti i tjerati i hapsiti sto slijedi orast okupljanja -porast zarazenih. Koji je tas tezi?




    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    To pitaj Tuzane i one koje su privodili i zatvarali ka kriminalce jer su popili koju vise pa zaboravili na vrijeme ili im je u potvrdu kretanja bio MB permutovan pa nijesu mogli identitet da im utvrde.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  26. #8996
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Nisam podrzavao slavlje u izbornoj noci, kao i dan poslije.

    Okupljanja od ta 2 dana su bila ad hoc, spontana, bez ikakve najave danima unaprijed. nikakva organizacija nije organizovala skupove ispred hrama. Nego su ljudi spontano izasli na ulice i sabirali se na odredjenim tackama. I u jako malom broju. Crkva, Becic, Dritan i Krivokapic su odma izasli u javnost i rekli da se ne okuplja narod.

    Ovo okupljanje za nocas se najavljuje 5-6 dana unaprijed. Ne zna se ni ko ga organozuje, ni koga placa ni za koju svrhu. Tobos neke fantomske 'patriotske' organizacije. Znaju se mjere NKTa, i UP i Veljovic nista ne djeluju.

    Ja se bojim da oce da dovedu do eksplozije korone, da otezaju novoj vlasti da se bori sa ionako teskom situacijom koja nas ceka. Ovo samo pokazuje kako je rezim zedan krvi, i po cijenu ljudskih zivota je spreman do zadnje sekunde da se bori zlokobnim metodama.

    Da se ogradim od ovih 'patriota'. Mene ne predstavljaju. Predstavljaju ono najgore u CG sto se desavalo od 2006te, kad je drzava spakovana u dzepove mafije, i kad su narodu podijeljene zastave i himne, dok su oni sticali milione, kamione, stanove i smrkali najcistiji koks.

    Takva CG ide u proslost, te pripejd 'patriote' ce se stidjeti sebe kad vide za koju godinu da CG moze naprijed bez takvog 'patriotizma'.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Eksplozija korone će se dogoditi među učesnicima skupa i njihovim porodicama kad se vrate kući (scenario kao u Bergamu kako neko pomenu ). Mitingaši su samo gnijevni zbog izbornog poraza i ne razmišljaju o posledicama a za mjere NKT odavno niko ne mari. Tako da taj argument da svojim razbolijevanjem i stradanjem hoće da otežaju novoj vlasti pada u vodu, oni jednostavno misle da će ih korona zaobići ili da su već imuni na nju.
    Autori restriktivnih mjera samo maltretiraju ljude privatnike da se pridržavaju pravila koje defakto više niko ne poštuje.

  27. #8997
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ma, iz opozicije su lijepo rekli da bi policija makar mogla da uradi onoliko koliko je sa litijama - da preprijeci saobracajnice i da sprijeci armiju crvenih da prodje. Bez ikakve frke...


  28. #8998
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ja sam centrasko dijete, ja trg sa terase gledam. A vidji litijase kako su se uspanicili...sad nam se za zdravlje boje

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  29. The Following User Says Thank You to laciale For This Useful Post:


  30. #8999
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    znači posle podjele na partizane/četnike, Crnogorce/Srbe sad imamo i novu - patriote/litijaši

    a nismo mi bolje zaslužili, da vam odma’ kažem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  31. The Following 5 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  32. #9000
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Нико се није успаничио, само се подсјећа на неправду. Је ли бог дао да сваке недеље шетају, да праве литије за повратак дпс-а а да их полиција третира лжкао оригиналне литијаше, прекршајне, кривичне, заустављање саобраћаја и слично.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


Page 360 of 487 FirstFirst ... 260310350356357358359360361362363364370410460 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •