Page 440 of 487 FirstFirst ... 340390430436437438439440441442443444450 ... LastLast
Results 10,976 to 11,000 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #10976
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Mislim da bih bez problema mogao 5 sati da sjedim ispred TV-a i slušam je. Fantastična je.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Jes brate, britka sablja.
    Sjećam se protesta 2012. na kojima je govorila. Uhhh, odavno se sve ovo tražilo. Kupila se energija godinama.

  2. #10977
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Vanju Calovic da je srece za premijera.

  3. #10978
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _posmatrac View Post
    Vanju Calovic da je srece za premijera.
    E to bih već pozdravio....

    Onda mi ne bi smetali ni političari, jer ti koji bi ušli bi se dobro zamislili prije nego što krenu u neke solo akcije. Bilo bi pljas razrješenje... pa plači doma i na twitter.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 17-09-20 at 23:20.

  4. #10979
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Korektno od ZZB i Bečića, nema što.

    Al dobro... tamo đe ne mogu bez URE, a to je državni nivo, treba biti principijelan i ne popuštat ni jotu od ekspertske vlade i ćao.

    Pa nek se puše i objasne narodu da, iako su im nosioci lista u susret izborima prihvatili koncept ekspertske vlade, su nekim liderčićima zinule guzice za ministarska mjesta.... ali to javno reći.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Vidim po fejsbuku da botovi DF-a agituju da Aleksic bude ministar prosvjete, a to je najjaci resor za zaposljavanje (sirenje partijske infrastrukture). I policiju takodje traze da njihov covjek bude na celu (opet velika mogucnost za zaposljavanje njihovog kadra). tesko ce ista biti oko ekspertske Vlade jer oni nisu mijenjali vlast da bi svima bilo bolje nego partiji, nije to Ura


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 17-09-20 at 23:53.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. #10980
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Ali Marku Milacicu se ne da da bude opozicija. A je usao u parlament, odmah pobijedi.


  6. #10981
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Opozicija se prepala pobjede. Najviše se DF prepao. Oni nemaju muda za sebe da se osvete što su ih hapsili i maltretirali a ne da hapse tajkune i stvaraju pravnu državu. Samo misle o budućim funkcijama.
    Hrabrija je Vanja no cijeli DF sa sve vojvodom. Nekako su žgoljavi, neuhranjeni i mali... nije čudo što traže zaštitu od Srbije i Rusije.

  7. #10982
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,483
    Thanks Thanks Received 
    8,464
    Thanked in
    4,565 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Vidim po fejsbuku da botovi DF-a agituju da Aleksic bude ministar prosvjete, a to je najjaci resor za zaposljavanje (sirenje partijske infrastrukture). I policiju takodje traze da njihov covjek bude na celu (opet velika mogucnost za zaposljavanje njihovog kadra). tesko ce ista biti oko ekspertske Vlade jer oni nisu mijenjali vlast da bi svima bilo bolje nego partiji, nije to Ura


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    mislim da ne postoji 1% šanse da ministar unutrašnjih poslova, direktor Uprave policije i direktor ANBa budu iz DF. prosto, neće dati Zapad jer vrlo dobro znaju kakvi su ovi. ali i tu treba praviti razliku, jer Krivokapić i DF su dva svijeta. ovaj čovjek je bez mrlje a ‘vamo su splačine, sem Kneževića. čini mi se da je Simonida Kordić potpuno okej a i čuh od par ljudi sve najbolje o njoj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #10983
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Mislim da bih bez problema mogao 5 sati da sjedim ispred TV-a i slušam je. Fantastična je.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Znaci objasnila je zena recept za smjenu Stankovica i Katnica bez kvalifikovane vecine, a da ni voditelj ni Vijesti nisu registrovali.

  9. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  10. #10984
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ali Marku Milacicu se ne da da bude opozicija. A je usao u parlament, odmah pobijedi.
    Nece znat kako da se ponasa sad

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  11. #10985
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    Opozicija se prepala pobjede. Najviše se DF prepao. Oni nemaju muda za sebe da se osvete što su ih hapsili i maltretirali a ne da hapse tajkune i stvaraju pravnu državu. Samo misle o budućim funkcijama.
    Hrabrija je Vanja no cijeli DF sa sve vojvodom. Nekako su žgoljavi, neuhranjeni i mali... nije čudo što traže zaštitu od Srbije i Rusije.
    Prepao si se ti malo izgleda Krivokapića.
    Quote Originally Posted by outline View Post
    mislim da ne postoji 1% šanse da ministar unutrašnjih poslova, direktor Uprave policije i direktor ANBa budu iz DF. prosto, neće dati Zapad jer vrlo dobro znaju kakvi su ovi. ali i tu treba praviti razliku, jer Krivokapić i DF su dva svijeta. ovaj čovjek je bez mrlje a ‘vamo su splačine, sem Kneževića. čini mi se da je Simonida Kordić potpuno okej a i čuh od par ljudi sve najbolje o njoj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Za anb da. Ali da ih uopšte nema u tom sektoru teško. Ne vidim ni zašto bi bilo loše da npr Knežević bude na mjestu ministar unutrašnjih poslova. Misliš da nema mooda za tako nešto. I šta je npr. taj čovjek loše uradio? Ima drugačije mišljenje od tebe? I reći za sve ljude u DFu da su SPLAČINE nije na mjestu. Mislim da to za ove iz DPS a nisi nikad rekao. Iako najvjerovatnijei misliš.
    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Znaci objasnila je zena recept za smjenu Stankovica i Katnica bez kvalifikovane vecine, a da ni voditelj ni Vijesti nisu registrovali.
    Ma žena zna znanje što bi se reklo. Fenomenalna. Baš bih je volio vidjeti u nekoj brzoj budućnost na mjestu premijera. Jedino što ne bih volio da sam na mjestu Markovića kad su kući a ona nervozna. Uhhh.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  12. #10986
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Čoek napiše za DF da su splačine i niko ništa. Ja napišem da mislim da Milo nije lopov i doživim kamenovanje od freških i svježih opozicionara. Sad im je lopov, a dok su ga glasali zbog posla i prije 15 godina solidnih 600 eura, nije im bio lopov. Državu im donio, ka da je nije bilo prije Mila.

    Ko bi sa ovim narodom izašao na kraj. Totalno odsustvo karaktera- kako je definisao Slavko

  13. #10987
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Znaci objasnila je zena recept za smjenu Stankovica i Katnica bez kvalifikovane vecine, a da ni voditelj ni Vijesti nisu registrovali.
    Који начин?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  14. #10988
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Lustracija, krivicno gonjenje, skidanje imuniteta... O toj varijanti je vec Medojevic govorio.

    edit: Ovo se odnosilo na skidanje Djukanovica prije isteka mandata.
    Last edited by ovizionizi; 18-09-20 at 01:36.


  15. #10989
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Који начин?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tuzilacki savjet se bira na osnovu zakona (a ne ustava, kao Sudski savjet). Taj zakon se mijenja prostom vecinom, znaci opozicija moze da ga promijeni, a time i promijeni sastav Tuzilackog savjeta.

    Za smjenu VDT Stankovica ti treba tropetinska vecina u Skupstini, ali Stankovic vec iha-ha nije VDT, vec samo vrsilac duznosti VDT, za sta ga je izabrao Tuzilacki savjet kad mu je istekao mandat.

    Novi Tuzilacki savjet moze da smijeni v.d. VDT Stankovica i imenuje novog v.d. VDT. Ovaj, onda, u skladu sa zakonom, smjenjuje Katnica i imenuje novog glavnog specijalnog tuzioca.

  16. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  17. #10990
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Tuzilacki savjet se bira na osnovu zakona (a ne ustava, kao Sudski savjet). Taj zakon se mijenja prostom vecinom, znaci opozicija moze da ga promijeni, a time i promijeni sastav Tuzilackog savjeta.

    Za smjenu VDT Stankovica ti treba tropetinska vecina u Skupstini, ali Stankovic vec iha-ha nije VDT, vec samo vrsilac duznosti VDT, za sta ga je izabrao Tuzilacki savjet kad mu je istekao mandat.

    Novi Tuzilacki savjet moze da smijeni v.d. VDT Stankovica i imenuje novog v.d. VDT. Ovaj, onda, u skladu sa zakonom, smjenjuje Katnica i imenuje novog glavnog specijalnog tuzioca.
    За такав маневар је битна подршка еу.

    Али ок, само напријед како год.

    Остаје судство.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  18. #10991
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ako hoce ekspertsku vladu, Vanja Calovic bi bila odlican kandidat za premijera.
    Goran Rodic je odlican kandidat za tuzioca. Meni je pomalo zao Stankovica, koliko sam cuo nije kvaran. Nije mu trebalo da ulaze u te prljave vode.

    Kako maci "markizu od Kolasina"? Ona je kancer pravosudja.

  19. #10992
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ako hoce ekspertsku vladu, Vanja Calovic bi bila odlican kandidat za premijera.
    Goran Rodic je odlican kandidat za tuzioca. Meni je pomalo zao Stankovica, koliko sam cuo nije kvaran. Nije mu trebalo da ulaze u te prljave vode.
    Ne znam nista licno za Stankovica, ali znam zasigurno da mu sinovi zive daleko iznad standarda koje bi oceva plata trebalo da moze da im omoguci. I to ne na neki relativno neupadljiv nacin, vec se rasipaju gdje i kako stignu.


    Kako maci "markizu od Kolasina"? Ona je kancer pravosudja.
    Bez tropetinske vecine u Skupstini - mislim nikako. Neka nju nego jednog jedinog sudiju ne mozes da promijenis.

  20. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  21. #10993
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne znam nista licno za Stankovica, ali znam zasigurno da mu sinovi zive daleko iznad standarda koje bi oceva plata trebalo da moze da im omoguci. I to ne na neki relativno neupadljiv nacin, vec se rasipaju gdje i kako stignu.




    Bez tropetinske vecine u Skupstini - mislim nikako. Neka nju nego jednog jedinog sudiju ne mozes da promijenis.
    Ivicu, pomalo, licno znam. Ne toliko dobro da bih bio spreman da nesto garantujem. Znao sam mu i pokojnog brata, koji je bio poznati ljekar. Otac mu je bio sudija i za njega se pricalo da je nepotkupljiv. Za sina (iz prethodnog braka) sam cuo da zivi raskalasno. Po tome nije na oca. Ivica je imao besprekornu biografiju dok nije izabran za VDT-a. Barem ja nikad nista lose nijesam cuo. A imamo neke zajednicke prijatelje, tako da znam dosta.

    Ivica i nije problem, obzirom da je, koliko znam, ispunio uslove za penziju. Da sam na njegovom mjestu, sam bih se povukao i posao u penziju.

    "Markiza" je problem.

  22. #10994
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Ivica i njegov sin sa novim X7 koji je eto možda ćerke Šarića. Ček, Šarić i glavni državni tužilac u dilu. Nemoguće.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  23. #10995
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ivica i njegov sin sa novim X7 koji je eto možda ćerke Šarića. Ček, Šarić i glavni državni tužilac u dilu. Nemoguće.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ako je ovo bio namenjeno meni, napisao sam da je Ivica imao besprekornu biografiju dok nije postao VDT, preciznije da se nista lose o njemu culo nije. Naprotiv. Napisao sam i da nije trebalo da "ulazi u prljave vode". I da ga ne znam toliko dobro da bih mogao da garantujem za njega.

    Napisao sam i da mi ga je zao. Jer, nekad je uzivao ugled casnog sudije. Bojim se da to vise nije slucaj. Uostalom, ljudi se mijenjaju.

    Nedje ranije sam pisao o Stankovicu, nesto slicno kao sada, s tim da sam napisao i da postoji jedna crvena linija koju kao VDT nece nikad preci: Prva familija. Tako je i bilo. Samo to je mrlja u njegovoj karijeri, pa da niceg drugog nije bilo.

    Naravno, svaki prelazak te "crvene linije" nosio je rizik i vjerovatno neslavan kraj karijere (uvijek se nadje nacin da se covjeku nesto "nadje"). Ali, alternativa uvijek postoji. Nepristajanje i neucestvovanje. Nazalost, Crnogorci su slabi na moc, vlast i zvanja. A onda je i tesko ostati cist.

  24. #10996
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ako hoce ekspertsku vladu, Vanja Calovic bi bila odlican kandidat za premijera.
    Goran Rodic je odlican kandidat za tuzioca. Meni je pomalo zao Stankovica, koliko sam cuo nije kvaran. Nije mu trebalo da ulaze u te prljave vode.

    Kako maci "markizu od Kolasina"? Ona je kancer pravosudja.
    ovo sto je ona pomenula sam vec i ja nedje pomenuo da moze da se uradi u tuzilastvu.
    promjenu medenice i sudova ne mozes nikako. sudstvo je nezavisno maksimuma. sudski savjet se bira na osnovu glasova svih sudija, i sefova sudova.
    jedini nacin u smjeni sudija je krsenje etickog kodeksa suda.
    kojeg treba dokazati i opet je u nadleznosti sudskog savjeta.
    mislim da jedini nacin je ukoliko su napravili krivicno djelo za koje je predvidjena odredjena kazna, ali mislim da i to zavisi od glasanja na sudskom savjetu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  25. #10997
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,483
    Thanks Thanks Received 
    8,464
    Thanked in
    4,565 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...iranom-brzinom


    Jedan od učesnika kazao je da se razgovaralo o modalitetima vlade, odnosno da li ona treba da bude politička ili političko-ekspertska, i kako dijeliti resore u oba slučaja.

    Predstavnici Demokratskog fronta smatraju da resori treba da se podijele u skladu s brojem osvojenih mandata. “Crno na bijelo” se tome protivi tražeći demonopolizaciju i da u vladi budu eksperti, a ne političari, što ne isključuje političare koji jesu eksperti, rekao je drugi sagovornik.

    Koncept demonopolizacije bi značio da jedna politička snaga ne može imati kontrolu nad čitavim resorom, što je donekle prihvatljivo i Demokratama. Na primjer, to znači da ako bi jedna koalicija imala svog predstavnika na čelu Ministarstva zdravlja, druga koalicija bi imala čelnika Kliničkog centra Crne Gore, a treća Fond zdravstva.

    tako to ide kad pošalješ Bulatovića i Slavena Radunovića da pregovaraju. ako se već ova trojica dogovoriše vrlo lako oko svega trebalo je i ove pregovore da vode


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #10998
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...iranom-brzinom


    Jedan od učesnika kazao je da se razgovaralo o modalitetima vlade, odnosno da li ona treba da bude politička ili političko-ekspertska, i kako dijeliti resore u oba slučaja.

    Predstavnici Demokratskog fronta smatraju da resori treba da se podijele u skladu s brojem osvojenih mandata. “Crno na bijelo” se tome protivi tražeći demonopolizaciju i da u vladi budu eksperti, a ne političari, što ne isključuje političare koji jesu eksperti, rekao je drugi sagovornik.

    Koncept demonopolizacije bi značio da jedna politička snaga ne može imati kontrolu nad čitavim resorom, što je donekle prihvatljivo i Demokratama. Na primjer, to znači da ako bi jedna koalicija imala svog predstavnika na čelu Ministarstva zdravlja, druga koalicija bi imala čelnika Kliničkog centra Crne Gore, a treća Fond zdravstva.

    tako to ide kad pošalješ Bulatovića i Slavena Radunovića da pregovaraju. ako se već ova trojica dogovoriše vrlo lako oko svega trebalo je i ove pregovore da vode


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Digla mi je ova vijest pritisak na 300.

    Kakve su junoše iz DFa....

    Svako koga znam a da je glasao ZZB, glasao je zbog Krivokapića i/ili MCP, a svima se ta ekipu iz DFa bila ogadila. I sad će oni da ucjenjuju i traže fotelje, a njihov lider je prije izbora prihvatio koncept ekspertske vlade a oni ćutali. Imam utisak da će nešto da zaseru i da će ih onda narod po ulici tražiti.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  27. #10999
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Sto bi rekla Maja volite se, opusteno, cemu nervoza :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  28. The Following 3 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  29. #11000
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    ovo sto je ona pomenula sam vec i ja nedje pomenuo da moze da se uradi u tuzilastvu.
    promjenu medenice i sudova ne mozes nikako. sudstvo je nezavisno maksimuma. sudski savjet se bira na osnovu glasova svih sudija, i sefova sudova.
    jedini nacin u smjeni sudija je krsenje etickog kodeksa suda.
    kojeg treba dokazati i opet je u nadleznosti sudskog savjeta.
    mislim da jedini nacin je ukoliko su napravili krivicno djelo za koje je predvidjena odredjena kazna, ali mislim da i to zavisi od glasanja na sudskom savjetu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

    Zar nije dovoljno kršenje etičkog kodeksa to što je Medenica prodala zemlju osobi sa sumnjivom biografijom za višetruko veću vrijednost od tržišne? Ili mora baš da se prekrši u okviru sudijskog posla?

Page 440 of 487 FirstFirst ... 340390430436437438439440441442443444450 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 10:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 01:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 10:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 18:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •