Page 418 of 487 FirstFirst ... 318368408414415416417418419420421422428468 ... LastLast
Results 10,426 to 10,450 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #10426
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,949
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    1,815
    Thanked in
    660 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post

    U ovoj zemlji iza ogledala sjutra slobodno mozemo ocekivati i formiranje antifasisticko-cetnickog udruzenja.
    Evo kandidata

  2. #10427
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,242
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Možda ne direktno političar, ali mora biti čovjek od povjerenja i neko ko će zavisiti od nove trojke na vlasti. Ne možeš dovesti random lika koji je kao EkSpeRt koji pojma nema što ga čeka...
    To je vec nesto potpuno drugo. Ali to opet znaci da politicari ne bi smjeli..

    A i ti onanises na memove Starog Liberala?? E greote..


  3. #10428
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Stari liberal...
    Slabo se ko zdušno zalagao da posvađa opoziciju međusubno kao on

  4. #10429
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    To je vec nesto potpuno drugo. Ali to opet znaci da politicari ne bi smjeli..

    A i ti onanises na memove Starog Liberala?? E greote..
    nije ovo stari liberal ali je ovo istina opet kažem mora neko biti ko ima velika mooodaaa za rat sa kriminalom i korupcijom poslije 30 godina

  5. #10430
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,242
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Stari liberal...
    Slabo se ko zdušno zalagao da posvađa opoziciju međusubno kao on
    A eno se ubi, kukavac, vristi od muke po vas dan. Trides' postova dnevno, sve: "Izdaja! Izdaja! Izdaja!!!!" Covjek se osjeca prevarenim, ocekivao odmah invaziju na Kosovo i rat sa NATO-om. Kakav bolesnik...


  6. #10431
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,242
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    nije ovo stari liberal ali je ovo istina opet kažem mora neko biti ko ima velika mooodaaa za rat sa kriminalom i korupcijom poslije 30 godina
    Sta je istina, zivota ti? Kompromis sa DPS-om?? Ajd' pojasni mudrost, tako ti Boga!


  7. #10432
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Sta je istina, zivota ti? Kompromis sa DPS-om?? Ajd' pojasni mudrost, tako ti Boga!
    Da sačekamo nestranačke ličnosti i eksperte iz vlade pa ćemo viđeti. Čuš depolitizacija društva... Jeste stari puka što je promašio rezultate izbora, ali za ovo je u pravu da se previše sad se*re oko depolitizacije,kompromisa i ostalih stvari... Evo smijenili vlast poslije 30 godina i odma glumimo sad da smo Šveđani. Što je i problem ako DF traži njihovlje ljude na nekim bitnim pozicijama,Demokrate isto? Tačno imam osjećaj da će URA sad da zateže sa NeStRanAčkIm LiČnOStima i RaNdoM eXpeRtima (moje mišljenje,možda griješim) opet kažem da vidimo ko će biti predložen i ima li kapaciteta da se obračuna sa krimi hobotnicom.
    evo kad me već peckaš za starog izgleda da imam isti osjećaj kao on
    Last edited by George Jung; 12-09-20 at 18:54.

  8. #10433
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A eno se ubi, kukavac, vristi od muke po vas dan. Trides' postova dnevno, sve: "Izdaja! Izdaja! Izdaja!!!!" Covjek se osjeca prevarenim, ocekivao odmah invaziju na Kosovo i rat sa NATO-om. Kakav bolesnik...
    Zar se nije ugasio nesrećnik
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  9. #10434
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,242
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Da sačekamo nestranačke ličnosti i eksperte iz vlade pa ćemo viđeti.
    Cekaj, brate.. zasto ista da cekamo, kad ti vec sad znas? Ti vec sad znas sta je istina, jel tako?


  10. #10435
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ako je ko neprestano prije izbora pričao o ekspertima u vlasti onda je to bila ura. Nosilac liste u kojoj je df je prije izbora podržao taj stav. To što se poslije izbora df koprca i tobože neprijatno iznenađuje zbog stavova koji su bili jedan od razloga što su uopšte dobili ovoliko mandata samo pokazuje da su maniupulanti jer se prije izbora nisu bunili protiv ekspertske vlasti jer su znali da bi im to negativno uticalo na rezultat.

    Mislim da smo već apsolvirali da df nije osvojio 2/3 vlasti nego je koalicija u kojoj se nalaze osvojila 2/3 od 41 mandata.
    Last edited by ćepanica; 12-09-20 at 18:59.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  12. #10436
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,242
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Ako je ko neprestano prije izbora pričao o ekspertima u vlasti onda je to bila ura. Nosilac liste u kojoj je df je prije izbora podržao taj stav. To što se poslije izbora df koprca i tobože neprijatno iznenađuje zbog stavova koji su bili jedan od razloga što su uopšte dobili ovoliko mandata samo pokazuje da su maniupulanti jer se prije izbora nisu bunili protiv ekspertske vlasti jer su znali da bi im to negativno uticalo na rezultat.
    To je sva istina. Prava istina. Ali cujes lika kako veli: "Tacno imam neki OSJECAJ da ce URA sad da zateze sa nestranackim licnostima." Hahahah, a braaaa'o, kralju! Zamisli, hoce da istraju na ideji koja je okupila cijelu opoziciju prije izbora. Zlocin! Izdaja, bre!!


  13. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  14. #10437
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Cekaj, brate.. zasto ista da cekamo, kad ti vec sad znas? Ti vec sad znas sta je istina, jel tako?
    U redu je to brate,evo slušam sinoć Milana Kneževića na A1 kaže da se vlada već sastavlja po kuloarima i kafanama po Crnoj Gori, pa mi to malo smrdi na Vijesti,Pozitivnu i Žeksa. Ja znam da bi masu vas voljelo da vidi na pozicije i Milku Tadić Mijovic i Boženu Jelušić i čitavu URU na ministarska mjesta ali polako ne ide to baš tako..
    Last edited by George Jung; 12-09-20 at 19:05.

  15. #10438
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    To je sva istina. Prava istina. Ali cujes lika kako veli: "Tacno imam neki OSJECAJ da ce URA sad da zateze sa nestranackim licnostima." Hahahah, a braaaa'o, kralju! Zamisli, hoce da istraju na ideji koja je okupila cijelu opoziciju prije izbora. Zlocin! Izdaja, bre!!
    Ja ti kažem da mi ide ka tome, možda griješim a možda će za 5 mjeseci novi izbori ako Ura počne da izigrava previše sa 4 mandata, pa neće cenzusa gledati.

  16. #10439
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    masoni i ljudi gušteri će da sastave Vladu. uz podršku Vijesti. opet se URA napada, ja ne vidjeh da je Dritan imao izlive ka’ glavni teoretičar zavjera Medo. Dritan je svoje rekao, Krivokapić i Bečić podržali. ende

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 12-09-20 at 19:09.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #10440
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    masoni i ljudi gušteri će da sastave Vladu. uz podršku Vijesti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ti si zadovoljan brate jer je URA maksimalno ispoštovana, ali će se poštovati i volja 133k glasača među kojima sam i ja. Kao što je tebi Pipun krv pred oči tako su i meni neki likovi iz ure(vijesti tačnije), jbg demokratija..

  18. The Following 2 Users Say Thank You to George Jung For This Useful Post:


  19. #10441
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    pa ne vjerujem da iko ima problem sa tim. samo što je Krivokapić bio vrlo jasan u vezi mnogih stvari


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #10442
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Medo izgore...

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #10443
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,242
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    U redu je to brate,evo slušam sinoć Milana Kneževića na A1 kaže da se vlada već sastavlja po kuloarima i kafanama po Crnoj Gori, pa mi to malo smrdi na Vijesti,Pozitivnu i Žeksa. Ja znam da bi masu vas voljelo da vidi na pozicije i Milku Tadić Mijovic i Boženu Jelušić ali polako ne ide to baš tako..
    Druzr, ti si toliko naivan, da stvarno mislis kako smo mi sami oburdali ovu vlast... Evo, ako nisi znao, ja cu ti pojasniti. Mila je oborila Evropa! Jeste Amfilohije odlomio lijep komad DPS-glasaca, ali sve bi to bilo nedovoljno da je dijaspora dosla u svom standardnom broju. Tu je Milo izgorio, a tu mu je Evropa udarila rampu. Medjutim, Evropa je jos proljetos isprojektovala sve ovo i liderima DF-a je bilo lijepo saopsteno da ce morati da se pozdrave sa udijelom u vlasti koliki bi oni zaista zeljeli da cine. Uzmi ili ostavi. Medo je zato mjesec dana pred izbore najavio da ce da da ostavku na mjestu poslanika u skupstini ako ne bude u Vlasti. A kad kazem Evropa, citaj: Njemacka. Zato se neznaveni cude zasto je jedan od 3 primjerka sporazuma bas na njemackom jeziku. Zasto je Krivokapic rekao da je naucio demokratiju od Helmuta Kola. Zasto je Krivokapic obecao da ce, nakon formiranja Vlade, prvo posjetiti Berlin... I dalje niko nista ne kapira. Ovu bitku nismo mi sami izvojevali! Sve i da smo mogli, Evropa bi nam lagano istrgla tlo pod nogama, kao i na proslim izborima sto je. Kao i na predsjednickim sa Lekicem sto je. Jednostavno bi aminovala neki stravican lopovluk DPS-a ili "drzavni udar" ili izasla sa nekom komisijom da (ne)prizna izbore.. U svakom slucaju, ona se na kraju pita da li je i ko pobijedio. Milu je jasno bilo da ovog puta nema nikakvu pomoc sa njihove strane i zato je sve i proslo mirno, bez afera, terorizama...
    Ali Njemci imaju i uslove! Oni hoce nas da prime u EU, ali ne kao neku batal-drzavu, sto bi rekli Zecani, nego da stanemo na noge prvo. A to nikako ne moze da se desi ako nova vlast odmah udari sa nebulozama oko Kosova, NATO-a, licnim revansizmom.. to bi nas mozda jos vise unazadilo, jer za to definitivno ne bi imali podrsku zapada. Vec hoce da se stvari dovedu u red kako valja i trebuje. Apsolutno nije potrebna neka usijana glava, zeljna osvete i krvi, da bi se DPS doveo k poznatiju prava. Odje ima toliko afera, druze.. toliko dokaza, a tek svjedoka sto ce da izmili iz rupa.. da SAMO treba volja i nepristrasnost! I oni su gotovi! Dakle, sistem! To nam treba. A ne kauboji!


  22. The Following 9 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  23. #10444
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa ne vjerujem da iko ima problem sa tim. samo što je Krivokapić bio vrlo jasan u vezi mnogih stvari


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    evo pošto me ovizi izbrlja što pratim meme stranice,ovo je živa istina pa neka se ljuti ko oće!

  24. #10445
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Druzr, ti si toliko naivan, da stvarno mislis kako smo mi sami oburdali ovu vlast... Evo, ako nisi znao, ja cu ti pojasniti. Mila je oborila Evropa! Jeste Amfilohije odlomio lijep komad DPS-glasaca, ali sve bi to bilo nedovoljno da je dijaspora dosla u svom standardnom broju. Tu je Milo izgorio, a tu mu je Evropa udarila rampu. Medjutim, Evropa je jos proljetos isprojektovala sve ovo i liderima DF-a je bilo lijepo saopsteno da ce morati da se pozdrave sa udijelom u vlasti koliki bi oni zaista zeljeli da cine. Uzmi ili ostavi. Medo je zato mjesec dana pred izbore najavio da ce da da ostavku na mjestu poslanika u skupstini ako ne bude u Vlasti. A kad kazem Evropa, citaj: Njemacka. Zato se neznaveni cude zasto je jedan od 3 primjerka sporazuma bas na njemackom jeziku. Zasto je Krivokapic rekao da je naucio demokratiju od Helmuta Kola. Zasto je Krivokapic obecao da ce, nakon formiranja Vlade, prvo posjetiti Berlin... I dalje niko nista ne kapira. Ovu bitku nismo mi sami izvojevali! Sve i da smo mogli, Evropa bi nam lagano istrgla tlo pod nogama, kao i na proslim izborima sto je. Kao i na predsjednickim sa Lekicem sto je. Jednostavno bi aminovala neki stravican lopovluk DPS-a ili "drzavni udar" ili izasla sa nekom komisijom da (ne)prizna izbore.. U svakom slucaju, ona se na kraju pita da li je i ko pobijedio. Milu je jasno bilo da ovog puta nema nikakvu pomoc sa njihove strane i zato je sve i proslo mirno, bez afera, terorizama...
    Ali Njemci imaju i uslove! Oni hoce nas da prime u EU, ali ne kao neku batal-drzavu, sto bi rekli Zecani, nego da stanemo na noge prvo. A to nikako ne moze da se desi ako nova vlast odmah udari sa nebulozama oko Kosova, NATO-a, licnim revansizmom.. to bi nas mozda jos vise unazadilo, jer za to definitivno ne bi imali podrsku zapada. Vec hoce da se stvari dovedu u red kako valja i trebuje. Apsolutno nije potrebna neka usijana glava, zeljna osvete i krvi, da bi se DPS doveo k poznatiju prava. Odje ima toliko afera, druze.. toliko dokaza, a tek svjedoka sto ce da izmili iz rupa.. da SAMO treba volja i nepristrasnost! I oni su gotovi! Dakle, sistem! To nam treba. A ne kauboji!
    U redu je to i jasno je meni sve, ali što ti misliš da će DPS-ovci mirno da sjede i čekaju hapšenja i da idu kao ovce na klanje?( u političkom smislu) da neće tražiti svaku pukotinu i da neće novoj vlasti stavljati "klin u točkove" na svakom mogućem koraku, da neće davati milione da sačuvaju privilegije i goozice.. Zato kažem da je vrlo bitno ko će biti na kojoj poziciji u novoj vlasti i da nam sad ne trebaju eksperimenti...

  25. #10446
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,242
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Zato kažem da je vrlo bitno ko će biti na kojoj poziciji u novoj vlasti i da nam sad ne trebaju eksperimenti...
    Naravno da je bitno i da nam ne treba divlji zapad, bas zbog toga Evropa i nece da dozvoli jednom DF-u ili Starom liberalu da biraju koga treba na koju poziciju, pa sve da ce se na glavu poperit'.

    Inace, reci mi iskreno.. obzirom da si glasao DF.. Jel vas Zdravko Krivokapic zaista IZDAO ovim sporazumom?


  26. #10447
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Stari liberal...
    Slabo se ko zdušno zalagao da posvađa opoziciju međusubno kao on
    Zaebavate li se vi ođe da o starom liberalu otvarate diskusiju? Mene svi ti likovi po fejsu idu na k sa filozofiranjem. Ko su svi oni da ih moramo pratiti i citirati?

  27. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  28. #10448
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    evo pošto me ovizi izbrlja što pratim meme stranice,ovo je živa istina pa neka se ljuti ko oće!
    URA je tas na vagi, samim tim ima vrijednost vecu od izbornog rezultata. Sam Dritan svojim nastupima ima ogromnu vrijednost jer je postao mjera normalnosti, vaspitanja i elokvencije za Crnu Goru. Da nije toliko vrijedan i znacajan ne bi ga nedeljama proklinjali kvazi intelektualci i analiticari, ne bi ga upozoravali na potonju uru, ne bi mu orgijali ispred kuce...
    Da ga ne napadaju ovoliko pa i da pomislimo da nije bitan, ovako se bas za Dritanom velika prasina dize. Naravno, ja i dalje tvrdim da Medova prica na primjer ima poentu ali to ne negira Dritana.

  29. #10449
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Naravno da je bitno i da nam ne treba divlji zapad, bas zbog toga Evropa i nece da dozvoli jednom DF-u ili Starom liberalu da biraju koga treba na koju poziciju, pa sve da ce se na glavu poperit'.

    Inace, reci mi iskreno.. obzirom da si glasao DF.. Jel vas Zdravko Krivokapic zaista IZDAO ovim sporazumom?
    Ne brate, da sam se ja pitao ovaj sporazum se trebao napravit prije izbora,oko nato-a,kosova i ostalog da se završi s tim da će neko Crnu Goru ponijet za Čačak i Kragujevac. Ali isto tako kao što EU neće dozvoliti DF-u da sastavlja vladu neće ni DF dozvolit da mu Vijesti i Ura sa 4 mandata sastavljaju vladu jel tako? Eto samo malo realnosti ako može

  30. #10450
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    U redu je to i jasno je meni sve, ali što ti misliš da će DPS-ovci mirno da sjede i čekaju hapšenja i da idu kao ovce na klanje?( u političkom smislu) da neće tražiti svaku pukotinu i da neće novoj vlasti stavljati "klin u točkove" na svakom mogućem koraku, da neće davati milione da sačuvaju privilegije i goozice.. Zato kažem da je vrlo bitno ko će biti na kojoj poziciji u novoj vlasti i da nam sad ne trebaju eksperimenti...
    Bolji podjose boljima nama dobro i Dritan dopade pa kakvu godj Vladu sastavi.

Page 418 of 487 FirstFirst ... 318368408414415416417418419420421422428468 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •