Page 374 of 487 FirstFirst ... 274324364370371372373374375376377378384424474 ... LastLast
Results 9,326 to 9,350 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #9326
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    U trendingu na prvom mjestu "Nacisto" sa tri nova covjeka u vlasti. Ali ae to, nego i naredna 4 videa su sa Abazovicem.

  2. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  3. #9327
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    Kako je sve relativno, i na sve može da se žmuri, tako DPSovski.

    Zamisli da je pucnjava bila prvog naveče šta bi se po domaćim i stranim medijima radilo. Treba li ja prozore da izbjegavam što ne znam gdje će pijana budala cijev da okrene? Ali ako kažeš da je mirno..
    Ovu nocas su prenijeli mediji? Molim clanak? Samo Vijesti citam.


    Kaze nije bilo pucnjave tu noc jer mediji nisu prenijeli. U citavoj CG nije se nasao neko da zapuca tu noc on tvrdi jer mediji...
    Ja sam opet nesto sanjala. Pardon nisam, zazmurila sam. I jos poneko sa mnom.







    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Last edited by the_lady_marianna; 07-09-20 at 01:34.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  4. #9328
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Imaju snimci po Fb ali su svi na friends only
    Pucalo se Po Siti kvartu u vazduh
    One Ring to Rule them all...

  5. #9329
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Pucalo se do skoro. Cuo ja na Zabjelo a i bio malo u setnju do siti kvarta.
    No je li iko ista drugacije ocekivao od skupa u tom lokalu dje su prisutni nocas Zoran Lazovic, Ranko Ubovic, Blazo Djukanovic i cerke ministra Veljovica. Sve pitomina.

  6. The Following User Says Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  7. #9330
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Imaju snimci po Fb ali su svi na friends only
    Pucalo se Po Siti kvartu u vazduh
    Ja ne dovodim u pitanje da li se pucalo veceras. Ne trebaju mi snimci ni novinarski clanak, znam da ce se bar naci jedno da puca. Corke, metke vazda budala ima.
    Ali da kaze da se nije pucalo za izbornu noc i za slavlje dan poslije, je notorna laz i reci nekome da zmuri kao da su ddugi avetni.

    Na samim skupovima se nije pucalo koliko mi je poznato. To da.

    Okolo po naseljima da i za jedne i za druge.

    Vecerasnji skup je prosao mirno i bez incidenata. To je najvaznije. I budimo srecni.

    Sad nova nafaka.

    Korona.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  8. The Following 3 Users Say Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  9. #9331
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Pucalo se i prvu noć i drugu, i sinoć.
    Mnogo ste postali svileni, nekad se pucalo na mitinzima i to policiji ispred kamera, to je bilo uobičajen način podizanja atmosfere .
    Ja nikad nisam to podržavao ali eto čisto da se zna.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  11. #9332
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Završi se i ovo, proveseliše se sve strane, sad idemo dalje.

    Sezona je pukla, narod već ostaje bez posla, firme se zatvaraju, budžet pod velikim znakom pitanja, korona po svemu sudeći kreće da osvaja "tržište" itd itd

    Samo da samo zdravo...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  12. The Following User Says Thank You to sparky For This Useful Post:


  13. #9333
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    lijepu poruku posla jedan moj pratilac koji je bio na skupu: samo nam je pazite.

    idemo dalje <3
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  15. #9334
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Znaci li ovo da je napokon isplacen Tunel Sozina i da narod na ciji racun uzet kredit, sada, napokon, vise ne mora da placa prolaz sam sebi?


    Hvala Lepo
    to se nece nikad ukiniti zivi bili pa vidjeli

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  16. #9335
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    jedno pitanje za strucnjake sa foruma posto ne moze svadba velika da se pravi da li je moguce da prijavim svadbu kao skup podrske crnoj gori i da ka coek okupim 300 zvanica ....

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  17. The Following 7 Users Say Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  18. #9336
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Neko je prijetio smrću, neko širio govor mržnje, neko branio fotelje... Svako je ljubav prema državi pokazao kako je znao i umio.

  19. The Following User Says Thank You to bolero For This Useful Post:


  20. #9337
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Meni neki forumasi nijesu jasni, mada od kad sma registrovan ovdje uvjek je toga bilo.
    Vidim da po misljenju vecine forumasa, da su svi prizeljkivali incidente bilo kakve, jer ovo ovako ne valja.
    Sin presednika drzave vidim nije pozeljno da se pojavljuje na bilo kakve skupove i sl,

    Ni jedna javna lcIcnost po sudu forumasa nije smjela biti na tom skupu, skupo pod crnogorskim zastavama.
    Koliko ih je bilo ili nije, da li je vise litijasa bio na pg ulicama ili patriota, zar je to bitno? Ljudi dajte bar nesto priznajte, ovo je bio skup koji je okupio sve idenpedisticke partije. Vjerujte mi ja sam mnog mnogo ljudi sinoc sreo koji se nikako ne slazu sa prgramskim ciljevima DPS-a I nikad nijesu glasali DPS.

    Meni licno je pretuzno da su Crnogorci u potrebi za ovakvim skupovima 14 godina nakon nezavisnosti. Nije zanemarljiv stran i za ignorisati onaj od sinoc. Koliko god da je bila ona grupa 3000, 30000 ili 50000.

    Dritan ima priliku da sastavi expertsku vladu bez DPSa, s amanjinama pa neka izvoli, neka sprovede reforme i pokaze iskrene svoje namjere, niko ga ne sputava.
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  21. #9338
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,125
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovo je najbitnije
    Sad da se radi
    Skupu koji je nazvan patriotski, a koji je održan večeras u centru Podgorice, prisustvovao je i veliki broj funkcionera Demokratske partije socijalista, Socijaldemokrata i poznatih javnih ličnosti...

    Među prisustnima bio je i Blažo Đukanović, sin predsjednika Crne Gore i DPS-a Mila Đukanovića
    Na skupu je bio i ministar sporta i mladih Nikola Janović, ministar kulture Aleksandar Bogdanović, predsjednik Opštine Nikšić Veselin Grbović, poslanik DPS-a Bogdan Fatić, poslanica DPS-a Nada Drobnjak, direktor Aerodroma Crne Gore Danilo Orlandić...
    Na Trgu nezavisnosti bili su i direktori preduzeća i sekretarijata Glavnog grada, Marko Rakočevič, Nusret Canović, Lazarela Kalezić, direktorica Plantaža Verica Maraš.
    Na skupu su bili i profesor Ilija Vujošević, Predrag Mitrović iz Uprave za dijasporu, bivši ministar ekonomije Vladimir Kavarić, biznismen Hilmija Franca...
    Sve patriota do patriote, ne zna se ko je više uništio zemlju koju volimo. Pih.

    P.S. Prvi put u životu nisam osjetila ama baš nikakvu emociju kada sam vidjela kako mašu onim zastavama i na neke "patriotske" pjesme. Bez obzira na sve, zastava i pominjanje imena Crne Gore uvijek bi me nježili, izazvali emociju. Nisam htjela da idem na završni skup pred referendum da mašem sa ovima što su me pljuvali, ali eto bilo je emocije. Sada ama baš ništa.
    Crna Goro to ne znači da te ne volim, volim više od svega, ali Slobodnu i demokratsku.

  22. The Following 10 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  23. #9339
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Sve patriota do patriote, ne zna se ko je više uništio zemlju koju volimo. Pih.

    P.S. Prvi put u životu nisam osjetila ama baš nikakvu emociju kada sam vidjela kako mašu onim zastavama i na neke "patriotske" pjesme. Bez obzira na sve, zastava i pominjanje imena Crne Gore uvijek bi me nježili, izazvali emociju. Nisam htjela da idem na završni skup pred referendum da mašem sa ovima što su me pljuvali, ali eto bilo je emocije. Sada ama baš ništa.
    Crna Goro to ne znači da te ne volim, volim više od svega, ali Slobodnu i demokratsku.
    Napokon razumijes nas iz bivse opozicije....

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to konzul For This Useful Post:


  25. #9340
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ^ procitah 2 put da skapiram sta si htio da kazes i koje su zamjerke na forumase konkretno.
    Nikom odje ne smeta broj ljudi sa zastavama... da su okolnosti drugacije i komplet situacija, a prije svega da je motiv i organizator okupljanja druge prirode i adrese vjerujem da bi nas odavde makar 80% bilo na tom skupu, sa sve zastavama.
    Inace, sad odslusah govor onog nekog, mladji covjek (nemam pojma ko je osoba - i kako je on pozvan da predstavlja mene i crnogorce uopste), mnogo jak sam transfer blama dozivio... retorika je bila mnogo losa.
    “Potonja je, veli, ura Dritane...”


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. The Following 4 Users Say Thank You to nickname For This Useful Post:


  27. #9341
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    14,864
    Thanks Thanks Received 
    4,165
    Thanked in
    2,104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post

    Dritan ima priliku da sastavi expertsku vladu bez DPSa, s amanjinama pa neka izvoli, neka sprovede reforme i pokaze iskrene svoje namjere, niko ga ne sputava.
    Sa manjinam? Koga to sve svrstavaš u manjine?
    I kažeš sreo si masu ljudi koji su bili na skupu a sa su protiv DPSa? A nemoj

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  28. #9342
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    ^ procitah 2 put da skapiram sta si htio da kazes i koje su zamjerke na forumase konkretno.
    Nikom odje ne smeta broj ljudi sa zastavama... da su okolnosti drugacije i komplet situacija, a prije svega da je motiv i organizator okupljanja druge prirode i adrese vjerujem da bi nas odavde makar 80% bilo na tom skupu, sa sve zastavama.
    Inace, sad odslusah govor onog nekog, mladji covjek (nemam pojma ko je osoba - i kako je on pozvan da predstavlja mene i crnogorce uopste), mnogo jak sam transfer blama dozivio... retorika je bila mnogo losa.
    “Potonja je, veli, ura Dritane...”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nije problem da se kritikuje, ne dopada s eni meni dosta toga, alio zar nema nsita pozitivno u tom skupu sinoc? Zar nema nista pozitivno sa skupa od cetvrtka ispred cetijskog manastira? NEvjerovatna mi je zaslijepljenost, totalna, jednom stranom
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  29. The Following User Says Thank You to komsija For This Useful Post:


  30. #9343
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Sa manjinam? Koga to sve svrstavaš u manjine?
    I kažeš sreo si masu ljudi koji su bili na skupu a sa su protiv DPSa? A nemoj

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    u manjine one koji su tradiocionalno manjine i koji sebe nazivaju manjinama, a sto?
    Jesam, a ti ako mi ne vjerujes, prostaj kroz Cetinje i napravi anketu
    Last edited by komsija; 07-09-20 at 07:23.
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  31. #9344
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,125
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Napokon razumijes nas iz bivse opozicije....

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Ja sam cio život bila opozicija, možeš li isto reći za početak devedesetih ako si tada živio ?

  32. The Following 2 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  33. #9345
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    nije problem da se kritikuje, ne dopada s eni meni dosta toga, alio zar nema nsita pozitivno u tom skupu sinoc? Zar nema nista pozitivno sa skupa od cetvrtka ispred cetijskog manastira? NEvjerovatna mi je zaslijepljenost, totalna, jednom stranom
    Nema ama bas nista pozitivno iz vise razloga... u stvari, bit ce dosta pozitivnih nalaza na korona virus za jedno nedelju do deset dana.
    Ti ako ne kapiras svi besmisao tog okupljanja uprkos stranciama odje ispisanim onda ne znam sto bih ti dalje rekao.
    A ovo batrganje DPS-a, ovaj samrtni ropac je mnogo los.
    Sve mi ovo lici na onu “padamo mi, pa daj da povucemo jos nekog sa nama*)
    *narod i ljudi koji ce biti zarazeni virusom...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #9346
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    14,864
    Thanks Thanks Received 
    4,165
    Thanked in
    2,104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    u manjine one koji su tradiocionalno manjine i koji sebe nazivaju manjinama, a sto?
    Jesam, a ti ako mi ne vjerujes, prostaj kroz Cetinje i napravi anketu
    Čudno mi bi to manjine. Jer mu manjine ne trebaju za vladu. Ako si dobro pratio. A Cetinje je imalo anketu prošle nedjelje, gdje je DPS pobijedio.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  35. #9347
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,920
    Thanks Thanks Received 
    5,155
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    nije problem da se kritikuje, ne dopada s eni meni dosta toga, alio zar nema nsita pozitivno u tom skupu sinoc? Zar nema nista pozitivno sa skupa od cetvrtka ispred cetijskog manastira? NEvjerovatna mi je zaslijepljenost, totalna, jednom stranom
    Ima pozitivno: da su Blažo,Maraška...izašli na Trg da stoje.Biće pozitivnije ako budu često i dugo izlazili na Trg pa da budu tu i situacije tipa:"Ne mrdamo odavde dok se naše pitanje ne riješi,i vrati se u šator"

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 07-09-20 at 07:41.

  36. #9348
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/politika/nvo-blis...-za-mandatara/

    sluti na radost... mislim da je ovo odgovor BS od prije nekoliko dana
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  37. #9349
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    Meni neki forumasi nijesu jasni, mada od kad sma registrovan ovdje uvjek je toga bilo.
    Vidim da po misljenju vecine forumasa, da su svi prizeljkivali incidente bilo kakve, jer ovo ovako ne valja.


    Meni licno je pretuzno da su Crnogorci u potrebi za ovakvim skupovima 14 godina nakon nezavisnosti. Nije zanemarljiv stran i za ignorisati onaj od sinoc. Koliko god da je bila ona grupa 3000, 30000 ili 50000.

    Dritan ima priliku da sastavi expertsku vladu bez DPSa, s amanjinama pa neka izvoli, neka sprovede reforme i pokaze iskrene svoje namjere, niko ga ne sputava.
    Нико није прижељкивао инциденте, већина је прижељкивала да се не одржи, а и ако се одржи да све буде мирно.

    Занемарљив је скуп, јер неће ништа постићи, већина је дала глас тројци, не дпс-у.

    Дритан и друга двојица ће саставити експертску владу, без дпс-а, мањине су позвали можда ће доћ можда неће (бошњаци кроз спп су већ у власти) и спорвешће реформе , тако да је овај скуп био непотребан што се тиче ових ствари.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  38. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  39. #9350
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    280
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Skup kao skup ne smeta,
    ali boli ovolika bahatost,zivimo li mi u istoj drzavi? Ko vam i od cijih para dade tolike zastave,majce,baklje,gorivo,sendvice,bine...?
    Crveni se sve,ali ne i obraz Crne Gore,zemlje socijalne pravde gdje se otvaraju narodne kuhinje,djeca ljece SMS-om,samohrane majke sa djecom preko Vijesti vape za pomoc...
    Dokle vise ovo ludilo,malo je bilo barjacenja i senlucenja 30 godina poslje svakih izbora,brani se drzava od koga?Evo ja se pisem uvjek prvo kao Crnogorac,volim svoju zemlju,i sto mi je problem ako neko izmedju ostalog ako neko kaze da je Srbin,zasto bih ja imao problem sa time,pa ako smo gradjanska drzava u kojoj ima mjesta za sve,zasto je onda ne bi bilo i za skoro pola Crne Gore?
    Dosta vise!!!
    Meni treba sad da vidim kako cu sad sa vec smanjenom platom na 450e i zenom koja nema posla vec 15 godina,dvoje malo djece, da prezivim!!!

  40. The Following 6 Users Say Thank You to Nk beer For This Useful Post:


Page 374 of 487 FirstFirst ... 274324364370371372373374375376377378384424474 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •