Page 445 of 487 FirstFirst ... 345395435441442443444445446447448449455 ... LastLast
Results 11,101 to 11,125 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #11101
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kako se zvase onaj vladar sto je imao onoga slugu da ide za njim i govori mu "i ti si smrtan"?

    Toliko godina uvlacenja u pedu. Nije lako ostat normalan, a ne osjetit se kao sam Gospod Bog.
    To je problem Djukanovica. On je za sebe pomislio da je svemocan. Gospodar Crne Gore, capo di tutti capi Balkana. Miljenik zapada i veliki duznik mnogih tamo. Grobar avog naroda i Crne Gore.

    Ne znam hoce li mu ovi moci sta. Hoce li ga po normama Evropskim osudit i poslat u celiju zajedno sa citavom familijom. Ali znam da ce mu istorija suditi.

    Ostace upamcen kao najveci dzelat svog naroda. Lopovcina i diktator.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  3. #11102
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Ostaće upamćen ka' osoba koja je odvela Crnu Goru u nezavisnost...ostalo će se predat' zubu vremena...

  4. #11103
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Nekad je bio vješt političar, skroz je izgubio osjećaj otkad je izgubio izbore. Članstvo mu se razbjeze, nevjerovatno osipanje DPS a, čak višre nego i SPS a nakon pada Miloševića.

  5. #11104
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    @samson Markus Aurelius, mada ovaj je daleko od njega, ovaj je jedino uspio da dobije bitku za sopstvenu fotelju..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  6. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  7. #11105
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Ostaće upamćen ka' osoba koja je odvela Crnu Goru u nezavisnost...ostalo će se predat' zubu vremena...
    Sto je kralj Nikola izgubio Milo je povratio... (nezavisnost Crne Gore)


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  8. #11106
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ja ne vjerujem da je narod u Crnoj Gori ovoliko zaostao. Mi smo pristali da prodamo državnost staru vijekovima da bi makli režim koji traje 30 godina. Zamijenili smo korumpirane nacionalistima, a niko nam ne garantuje da će se korupcija iskorijeniti. Narod je pristao da da svoju državu ideologiji koja je izvor svih zala na Balkanu da bi riješio problem korupcije i nepotizma. Da je narod imao namjeru da makne Mila Đukanovića a zadrži državu, glasao bi Dritana Abazovića, a ne Mandića i Medojevića. Ali jbg, ne mogu srbi da glasaju albanca. Toliko o tome da nijesu šovinisti i da imaju čiste namjere.

  9. #11107
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ocigledno se ni jedan ni drugi intervju nije odslusao sa paznjom..
    Vjerovatno nedostatak koncentracije...
    Sve je receno.
    Sta je nezavisnost? Sta je prioritet osoba koje zele nezavisnost?
    Sta je nacionalizam?
    Sta je komunizam?
    Globalizam - savez i interes elite sa znanjem (info), ispred interesa obicnog naroda?
    Komunizam/globalizam se brine o doziranju informacija, o selektivnom obrazovanju, propagandnim modelovanjem gradjanstva, o zdravlju (Nuremberg code article 6 section 3), sta smije ovca a sta ne smije, negiranje slobodne volje covjeka, iznad Boga, itd?

    Zasto su strani kolaboracionisti oni koji su razgovarali/pregovarali sa okupatorom da bi postigli nesto za Drzavu i narod, a nisu oni koji su to isto radili ali sa ideoloskim okupatorima koji su poslusno uvozili (svim metodama pa i neljudskim - istorija i necovjestvo) tudju ideologiju i okrutno nametali obicnom narodu podredjujuci isti "svoj" narod globalnom komunistickom centru (eliti) odlucivanja?
    Zasto se cuti i krije da su prvi pregovori u 2. sv. ratu imali komunisti sa okupatorima da bi mogli da se koncentrisu i obracunaju sa Ideoloskim neprijateljima u gradjanskom ratu (cetnicima). Nije ovo nego ono.
    Kako razmislja komunista o nacionalizmu, a kako obican ideoloski neopterecen covjek?
    Zasto kod komunista postoji ideja elite koja "zna najbolje" sta narodu treba i da narod ne treba ukljucivati previse sa info da bi sami mogli da odluce (tetka sa sjevera)?
    Zasto Abazovic zvuci drugacije?
    Sta je za njega nezavisna drzava?
    Prioritet narod ili elita?
    Glas narodu ili eliti?

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 19-09-20 at 09:30.

  10. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  11. #11108
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,619
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ocigledno se ni jedan ni drugi intervju nije odslusao sa paznjom..
    Vjerovatno nedostatak koncentracije...
    Ko? Na cije si postove konkretno mislila kad si ovo napisala i sta te je u vezi tih postova dovelo do misljenja da neki forumasi nisu odgledali intervju sa paznjom?

    Pitam jer hocu da ti pruzim sansu da dokazes jednom za sva vremena da znas o cemu pricas, odnosno da ne pokusavas opet sebe neosnovano da predstavis kao nekog eksperta, kao jedinu osobu koja zna o cemu prica, iako je postalo krajnje ocigledno svima da blage veze s mozgom i zivotom nemas a ne sa politikom.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  13. #11109
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Iskreno, ako se ne nametnu ekonomija, borba protiv korupcije i kriminala kao teme u fokusu džabe smo krečili. To, zajedno sa ekologijom, dizanjem standarda i ispunjavanjem kriterijuma za ulazak u EU moraju biti prioriteti nove vlade.

    Ako ćemo da imamo pojedince u vladi koji će da palamude o nacijama, crkvama, Kosovu, piši propalo.

    Što je najgore, ovaj narod je blesav potpuno... samo mu pomeni neku od "tema" koje dijele i svi naoštre uši i spremni su da daju svoje "mišljenje" i "doprinos".

    Ljudi nisu ni svjesni koliko je zdrava priča koju forsiraju Dritan i URA. Mislim da ima dosta onih koji pozdravljaju taj koncept, ali će na žalost glasati za nekakve nacionalne bolesne priče, da im ko ne ponese naciju (isto ko što su DPS glasači glasali tu partiju da im neko ne bi ponio državu), iako su svjesni nazadnosti nosioca takvih politika. Nadam se da će taj koncept prave građanske priče (ne ovo što je radio DPS nije građanska priča) dobiti na podršci, prije svega kod mladih ljudi....







    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 19-09-20 at 10:07.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  15. #11110
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...sti-biti-mirna

    Krivokapić je kazao da je kasa budžeta tolika prazna da je pitanje da li će biti plata i penzija već u novembru
    ...

  16. #11111
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,592
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Iskreno, ako se ne nametnu ekonomija, borba protiv korupcije i kriminala kao teme u fokusu džabe smo krečili. To, zajedno sa ekologijom, dizanjem standarda i ispunjavanjem kriterijuma za ulazak u EU moraju biti prioriteti nove vlade.

    Ako ćemo da imamo pojedince u vladi koji će da palamude o nacijama, crkvama, Kosovu, piši propalo.

    Što je najgore, ovaj narod je blesav potpuno... samo mu pomeni neku od "tema" koje dijele i svi naoštre uši i spremni su da daju svoje "mišljenje" i "doprinos".

    Ljudi nisu ni svjesni koliko je zdrava priča koju forsiraju Dritan i URA. Mislim da ima dosta onih koji pozdravljaju taj koncept, ali će na žalost glasati za nekakve nacionalne bolesne priče, da im ko ne ponese naciju (isto ko što su DPS glasači glasali tu partiju da im neko ne bi ponio državu), iako su svjesni nazadnosti nosioca takvih politika. Nadam se da će taj koncept prave građanske priče (ne ovo što je radio DPS nije građanska priča) dobiti na podršci, prije svega kod mladih ljudi....







    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nismo dzabe krecili ni u kojem slucaju.

    Pokrenuli smo 'tocak demokratije'. Tesko da moze gore od ovih proslih. Svi znaju sto im je cinit, pa neka zapnu ako oce novi mandat.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  18. #11112
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Ja bih Draginju svakako ubachio u kombinaciju...obećavaa je minimalne plate od 700€!
    ...

  19. #11113
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Počeo Milačić da persira Đukanoviću. Nešto se zbiva

    Sent from my Telefunken
    Daj link....

    Inače, ekipa iz DFa je nenormslna potpuno... to što su oni zamislili da im pripada da postavljaju koga oni misle da treba u pola vlade im ne može proći.

    Ako se ne sastavi vlada jer su njima zinula dupeta, biće isključivi krivci.

    Mislim 2016. su nudili BSu podršku manjinskoj vladi, a sad nisu za ekspertsku koju je Krivokapić prihvatio prije izbora a oni ćutali jer su se bili sklonili da ne iritiraju...

    Uf... polomio bi ih kolko su mi gadni, foteljaši mrzni.

    Dritane.... izdrži !!!

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #11114
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,556
    Thanks Thanks Given 
    3,533
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    nisu nenormalni no su splačine kojima je savršeno odgovarao sistem u kojima su bili opozocija

    evo Milače


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ele-na-lovcenu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  23. #11115
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...sti-biti-mirna

    Krivokapić je kazao da je kasa budžeta tolika prazna da je pitanje da li će biti plata i penzija već u novembru
    uhhhh
    ovoga sam se bojao

    Ako je tačno da stvarno neće biti para u budzet za penzije prije svega, nebitno ko je kriv, imaćemo haos.
    EU ako iole misli dobro ovome narodu i državi, moraće da nas debelo pomogne.
    Nadam se pomoći i iz Britanije.

  24. #11116
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    uhhhh
    ovoga sam se bojao

    Ako je tačno da stvarno neće biti para u budzet za penzije prije svega, nebitno ko je kriv, imaćemo haos.
    EU ako iole misli dobro ovome narodu i državi, moraće da nas debelo pomogne.
    Nadam se pomoći i iz Britanije.
    Meni je ovo jasno josh od onog pressa u izbornoj noci,svjesni su oni da su sve poharali i da ostavljaju pustinju...da li ce i kako nama neko pomoci,veliko je pitanje,a najvishe zavisi koliko ja kontam,od sastava Vlade.
    ...

  25. #11117
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,592
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    uhhhh
    ovoga sam se bojao

    Ako je tačno da stvarno neće biti para u budzet za penzije prije svega, nebitno ko je kriv, imaćemo haos.
    EU ako iole misli dobro ovome narodu i državi, moraće da nas debelo pomogne.
    Nadam se pomoći i iz Britanije.
    Sad kad imaju podrsku EU i MMF naci ce se nacina da se zakrpe rupe do kraja iduce godine. Refinansirat dio postojecih kredita, zaduzit se da se vrati ostatak... I eto... Isto kao sto su i ovi prosli radili. Saldo je 0.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  27. #11118
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    1,470
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Pare nisu problem, istampace se. Sprema EU paket podrske vrijedan vise milijardi eura za ove nase drzave nesretne.
    SMRT FAŠIZMU!

  28. #11119
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Dritan politički veli superstar.

    Možda ne bi bilo loše da malo odmori. Ima li još neku kartu da nije otkrio?

    "Naša vlada traži podršku međunarodne zajednice, mi se oko toga sjekiramo najviše u ovom trenutku. Doći ćemo i do personalnih rješenja. Nama je bilo najvažnije da nema pomjeranja od nacionalnih interesa Crne Gore, i to je glavni temeljni princip. Svako ko taj princip želi da naruši ne može biti naš partner".

    "Sa Đukanovićem ne bi. Đukanović mora da ode kao SPS i HDZ. Ako DPS ne ode u opoziciju džabe smo krečili. Oni će tamo da dožive neko pročišćenje, kao svaka stranka. To je njihova stvar. Vjerovatno će se osloboditi nekih ljudi zbog kojh su izgubili, koji su bahati, koji su duboko zagrizli u korupciju i organizovani kriminal. Kad se oslobode biće vjerovatno jedna struktura koja će biti prihvatljiva za saradnju i sa drugim učesnicima političkog života. Ne postoji nikakva mogućnost sa Milom ni u jednoj varijanti."


    Sent from my Telefunken
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...pi-nove-vecine

    Samo da izdrže

    Moraju glasno da pričaju šta su principi, da ponavljaju ko papagaji da uđe u uši svima.

    Da ne bude posle URA je kriva jer uslovljava a ne DF kome su zinule bulje za ministarska mjesta i resore i državne firme dje bi da zapošljavaju kako oni misle da treba...

    Narod je glasao da se mijenja sistem, a ne nosioci (političari koji bi da arče)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 19-09-20 at 11:02.

  29. #11120
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Ja ne vjerujem da je narod u Crnoj Gori ovoliko zaostao. Mi smo pristali da prodamo državnost staru vijekovima da bi makli režim koji traje 30 godina. Zamijenili smo korumpirane nacionalistima, a niko nam ne garantuje da će se korupcija iskorijeniti. Narod je pristao da da svoju državu ideologiji koja je izvor svih zala na Balkanu da bi riješio problem korupcije i nepotizma. Da je narod imao namjeru da makne Mila Đukanovića a zadrži državu, glasao bi Dritana Abazovića, a ne Mandića i Medojevića. Ali jbg, ne mogu srbi da glasaju albanca. Toliko o tome da nijesu šovinisti i da imaju čiste namjere.
    Ja ne vjerujem da je narod ovoliko plitak. Čitam i imam transfer blama. Asocira me na kobilu kojoj se stavi oglav na oči da ne može gledati lijevo ni desno. Po tebi je vjerovatno i Slavko Perović četnik jer bi radije poništio listić na referendumu nego učestvovao u stvaranju Đukanovićeve privatne države.

    Nego, da nazovemo ovo stvarnim imenima. Ne bojite se "vi" državnosti, nego svojoj guzici i debelom kućnom budžetu. Sad se više neće moći lagano krasti, crnogorski put koksa i cigareta je ozbiljno uzdrman, frka je, razumijem. Crna Gora je nezavisna, takva će i ostati. Dio NATOa, sada i dio EU mnogo brže. Jedina promjena će biti stati na put bezočnom lopovluku i nepotizmu, a to boli ljude poput tebe. A ne državnost i identitet. To je druže vama moneta za podkusuravanje kad u prvi plan gurate sopstvenu guzicu na naplatu.

    Odoše nam ejjj djeca u bijeli svijet da dere čapru jer se od majkinih i tatinih sinova i kumovskih veza niko normalan zaposliti ne može, a oni svoju retardiranu đecu posade u svakom bordu. Dok je Feđa Suhih i ostala bratija, sinovi naše "gospode", držala majicu Sirotinjo napuši se qrca, neke majke đecu godinama ne gledaju jer ovdje im nije stvoren uslov da uz minimum dostojanstva zarade za pristojan život pa idu po svijetu da se deru.

    I ti to braniš...

    Pih!

    Guba !!
    Last edited by Outcasted; 19-09-20 at 11:14.

  30. The Following 13 Users Say Thank You to Outcasted For This Useful Post:


  31. #11121
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,529
    Thanks Thanks Given 
    1,019
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Ja ne vjerujem da je narod ovoliko plitak. Čitam i imam transfer blama. Asocira me na kobilu kojoj se stavi oglav na oči da ne može gledati lijevo ni desno. Po tebi je vjerovatno i Slavko Perović četnik jer bi radije poništio listić na referendumu nego učestvovao u stvaranju Đukanovićeve privatne države.

    Nego, da nazovemo ovo stvarnim imenima. Ne bojite se "vi" državnosti, nego svojoj guzici i debelom kućnom budžetu. Sad se više neće moći lagano krasti, crnogorski put koksa i cigareta je ozbiljno uzdrman, frka je, razumijem. Crna Gora je nezavisna, takva će i ostati. Dio NATOa, sada i dio EU mnogo brže. Jedina promjena će biti stati na put bezočnom lopovluku i nepotizmu, a to boli ljude poput tebe. A ne državnost i identitet. To je druže vama moneta za podkusuravanje kad u prvi plan gurate sopstvenu guzicu na naplatu.
    Stresiraju se ljudi koji su krali, ciji je neko blizak krao, ljudi koji su kupovali diplome ili zavrsavali tuta privatne fakultete, ljudi koji rade nelegalno i ljudi koji su fukare.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  32. The Following 6 Users Say Thank You to Fitnespro For This Useful Post:


  33. #11122
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,688
    Thanks Thanks Given 
    2,364
    Thanks Thanks Received 
    4,469
    Thanked in
    2,584 Posts

    Default

    Tako je.


  34. #11123
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Ja ne vjerujem da je narod ovoliko plitak. Čitam i imam transfer blama. Asocira me na kobilu kojoj se stavi oglav na oči da ne može gledati lijevo ni desno. Po tebi je vjerovatno i Slavko Perović četnik jer bi radije poništio listić na referendumu nego učestvovao u stvaranju Đukanovićeve privatne države.

    Nego, da nazovemo ovo stvarnim imenima. Ne bojite se "vi" državnosti, nego svojoj guzici i debelom kućnom budžetu. Sad se više neće moći lagano krasti, crnogorski put koksa i cigareta je ozbiljno uzdrman, frka je, razumijem. Crna Gora je nezavisna, takva će i ostati. Dio NATOa, sada i dio EU mnogo brže. Jedina promjena će biti stati na put bezočnom lopovluku i nepotizmu, a to boli ljude poput tebe. A ne državnost i identitet. To je druže vama moneta za podkusuravanje kad u prvi plan gurate sopstvenu guzicu na naplatu.

    Odoše nam ejjj djeca u bijeli svijet da dere čapru jer se od majkinih i tatinih sinova i kumovskih veza niko normalan zaposliti ne može, a oni svoju retardiranu đecu posade u svakom bordu. Dok je Feđa Suhih i ostala bratija, sinovi naše "gospode", držala majicu Sirotinjo napuši se qrca, neke majke đecu godinama ne gledaju jer ovdje im nije stvoren uslov da uz minimum dostojanstva zarade za pristojan život pa idu po svijetu da se deru.

    I ti to braniš...

    Pih!

    Guba !!
    Gle cuda slazem se sa tobom u potpunosti, samo nemoj da vrijedjas i upotrebljavas ruzne rijeci to stvarno ne treba nikome, mene si na drugu temu a sad i ove za sta si u svemu upravu.
    Aferim i tako je.

  35. #11124
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,556
    Thanks Thanks Given 
    3,533
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    mada stvarno je pitanje ko bi mogao biti ministar unutrašnjih poslova, direktor Uprave policije i direktor ANBa. jasno mi je ko će dati amin za te pozicije al ne znam ko bi to mogao biti a da bi mogao odgovarati Zapadu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  36. #11125
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    "Potrebna je međunarodna podrška da bi skenirali stanje koje je katastrofalno u ekonomiji. To moraju da urade međunarodne nezavisne agencije, kako nam neko ne bi prigovarao da smo to prikazali drugačije nego što jeste", rekao je Krivokapić.

    Ovo mi se najvise svidjelo u ovom zadnjem njegovom intervjuu.


Page 445 of 487 FirstFirst ... 345395435441442443444445446447448449455 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •