Page 375 of 487 FirstFirst ... 275325365371372373374375376377378379385425475 ... LastLast
Results 9,351 to 9,375 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #9351
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,562
    Thanks Thanks Given 
    1,917
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    nije problem da se kritikuje, ne dopada s eni meni dosta toga, alio zar nema nsita pozitivno u tom skupu sinoc? Zar nema nista pozitivno sa skupa od cetvrtka ispred cetijskog manastira? NEvjerovatna mi je zaslijepljenost, totalna, jednom stranom
    Evo da ti objasnim iz ugla nekoga ko je ka dijete devedesetih mahao crnogorskim zastavama i bio izdajnik, ovo ti je ka kad pravis vrhunski kolac, uzmes najfinije sastojke, sve izmjeris kako treba i zamijesas kako treba, na kraju treba da dodas ekstrakt od vanile, ali se zajebes jer uspes soja sos koji je iste boje i useres se u citav kolac. Taj soja sos su ovi poltroni.
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  2. The Following 4 Users Say Thank You to jakov_ct For This Useful Post:


  3. #9352
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Дритан и друга двојица ће саставити експертску владу, без дпс-а, мањине су позвали можда ће доћ можда неће (бошњаци кроз спп су већ у власти) и спорвешће реформе , тако да је овај скуп био непотребан што се тиче ових ствари.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ok ajde da se slozim, ali mozes li ti nama reci tvoje licno misljnje, koga vidis za permijera da ga svi prihvate? Ovo iskreno pitam bez pod***avanja

    Quote Originally Posted by Nk beer View Post
    Meni treba sad da vidim kako cu sad sa vec smanjenom platom na 450e i zenom koja nema posla vec 15 godina,dvoje malo djece, da prezivim!!!
    bice reforma pa da se nadamo svi kao drustvo boljitku i otvaranju novih radnih mejsta
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  4. #9353
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nk beer View Post
    Skup kao skup ne smeta,
    ali boli ovolika bahatost,zivimo li mi u istoj drzavi? Ko vam i od cijih para dade tolike zastave,majce,baklje,gorivo,sendvice,bine...?
    Crveni se sve,ali ne i obraz Crne Gore,zemlje socijalne pravde gdje se otvaraju narodne kuhinje,djeca ljece SMS-om,samohrane majke sa djecom preko Vijesti vape za pomoc...
    Dokle vise ovo ludilo,malo je bilo barjacenja i senlucenja 30 godina poslje svakih izbora,brani se drzava od koga?Evo ja se pisem uvjek prvo kao Crnogorac,volim svoju zemlju,i sto mi je problem ako neko izmedju ostalog ako neko kaze da je Srbin,zasto bih ja imao problem sa time,pa ako smo gradjanska drzava u kojoj ima mjesta za sve,zasto je onda ne bi bilo i za skoro pola Crne Gore?
    Dosta vise!!!
    Meni treba sad da vidim kako cu sad sa vec smanjenom platom na 450e i zenom koja nema posla vec 15 godina,dvoje malo djece, da prezivim!!!
    Sit gladnom ne vjeruje. Oni su bolesno bahati. Njihove privilegije bez kojih moraju da ostanu su ih i izvele na "patriotski" skup. Najveći je gadluk što su ljubav prema zemlji izjednačili sa onim što su od iste majke Crne Gore poharali. Sa sve zastavama. Ne, nikome zastave ne smetaju , bilo koje, smeta licemjerstvo , 30 godina gadosti. Fuj!

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  6. #9354
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    DaE vječna otpremnina iz Plantaža...pa ću lako za ostalo...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  7. The Following User Says Thank You to KRKNA For This Useful Post:


  8. #9355
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovo je najbitnije
    Sad da se radi
    Skupu koji je nazvan patriotski, a koji je održan večeras u centru Podgorice, prisustvovao je i veliki broj funkcionera Demokratske partije socijalista, Socijaldemokrata i poznatih javnih ličnosti...

    Među prisustnima bio je i Blažo Đukanović, sin predsjednika Crne Gore i DPS-a Mila Đukanovića
    Na skupu je bio i ministar sporta i mladih Nikola Janović, ministar kulture Aleksandar Bogdanović, predsjednik Opštine Nikšić Veselin Grbović, poslanik DPS-a Bogdan Fatić, poslanica DPS-a Nada Drobnjak, direktor Aerodroma Crne Gore Danilo Orlandić...
    Na Trgu nezavisnosti bili su i direktori preduzeća i sekretarijata Glavnog grada, Marko Rakočevič, Nusret Canović, Lazarela Kalezić, direktorica Plantaža Verica Maraš.
    Na skupu su bili i profesor Ilija Vujošević, Predrag Mitrović iz Uprave za dijasporu, bivši ministar ekonomije Vladimir Kavarić, biznismen Hilmija Franca...

    Kume, smio bi se kladiti u 100 maraka da ova gore pobrojana ekipa zaradjuje vise no komplet ostatak skupa.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Joksim For This Useful Post:


  10. #9356
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ko sta dodaje ili smanjuje!? To su egzaktne stvari a sto se nekom svidjaju ili ne druga je prica. Imas i na google earth aplikaciju da premjeris odredjene povrsine. Ljudi vi ste ispred hrama smijestali po 50k ljudi sto je smijurija i naucna fantastika. Na odupri se je bilo najvise 12-15 hiljada ljudi. Postoje slike sa dronom i sa njihovih skupova. Oni nisu imali nikad cijelu popunjenost trga.

    Nista bez da se nova Vlada otvori za onaj softver koji sa slika iz drona visoke rezolucije daje tacan broj prisutnih na odredjenom dogadjaju. U danasnje vrijeme fotke su tolike rezolucija da dokoni mogu sami da broje i dokazuju svoje teorije
    Haha, Rodione, Rodione, poceo si sa pricom o brojanju a nekada si se smijao forumasima koji su se bavili onim cime se ti danas bavis.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  12. #9357
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Kume, smio bi se kladiti u 100 maraka da ova gore pobrojana ekipa zaradjuje vise no komplet ostatak skupa.
    A đe ne zaradjuje

    Samo Žobla obrne mjesecno 15 miliona
    One Ring to Rule them all...

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  14. #9358
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,714
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    50 000 celjadi vele...cime se drogiraju ovi ljudi,i za sto nas smatraju da mi je znat..
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. #9359
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Bi li imalo efekta da se mi na forumu založimo za neke dosadašnje nosioce vlasti (ministre/direktore) za koje smatramo da se nisu ogriješili i da su svoj posao odgovorno/profesionalno radili ne djelujući kao partijski vojnici?
    Ima li takvih?

  16. #9360
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    ok ajde da se slozim, ali mozes li ti nama reci tvoje licno misljnje, koga vidis za permijera da ga svi prihvate? Ovo iskreno pitam bez pod***avanja


    bice reforma pa da se nadamo svi kao drustvo boljitku i otvaranju novih radnih mejsta

    Не знам ко ће бити премијер, једна идеја је здравко кривокапић ако прихвати, али се нешто нећкао био.
    Ко год био, нек му је са срећом, требаће му.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  18. #9361
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Bi li imalo efekta da se mi na forumu založimo za neke dosadašnje nosioce vlasti (ministre/direktore) za koje smatramo da se nisu ogriješili i da su svoj posao odgovorno/profesionalno radili ne djelujući kao partijski vojnici?
    Ima li takvih?
    Ima Sanja Damjanović

    Udji joj na profil da vidiš šta veli
    Optužuje opoziciju za opstrukciju, stisli je iz DPS-a jer je Zdravko najavio da bi je podržao
    One Ring to Rule them all...

  19. #9362
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Bi li imalo efekta da se mi na forumu založimo za neke dosadašnje nosioce vlasti (ministre/direktore) za koje smatramo da se nisu ogriješili i da su svoj posao odgovorno/profesionalno radili ne djelujući kao partijski vojnici?
    Ima li takvih?
    Министре не, директоре да.
    Мислим да није реално да држиђ противника у влади, највишем извршном тијелу.
    Биће цурења информација и без тога, али овако би стварно ишли на руку бившој власти.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  20. #9363
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Imaju snimci po Fb ali su svi na friends only
    Pucalo se Po Siti kvartu u vazduh
    Inače običaj koji se takođe primjenjuje kod Albanaca, Turaka i sl.
    Kao neko kome je zalutali metak,kao djetetu, prozvijuka 2cm ispred nosa mogu samo da vam kažem da se radi o najprimitivnijem i najglupljem obliku slavlja čije su posledice nekoliko puta nažalost bile i tragične.

  21. The Following 3 Users Say Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  22. #9364
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Pošto se šuška da će novi mandatar biti g-din Krivokapić (što me raduje u smislu da ima bezuslovnu podršku Amfilohija i da će zbog te podrške moći ove bijesne pse iza sebe da drži na uzici) ja bih odmah dao prvo mjesto u Vladi mladome Milosu Vukovicu - FIdelitiju. Da taj njegov talenat i znanje iskoristimo da izvuce CG ekonomiju...posto je znao da kritikuje i analizira do detalja valjda zna i ponesto da uradi.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  23. #9365
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Inače običaj koji se takođe primjenjuje kod Albanaca, Turaka i sl.
    Kao neko kome je zalutali metak,kao djetetu, prozvijuka 2cm ispred nosa mogu samo da vam kažem da se radi o najprimitivnijem i najglupljem obliku slavlja čije su posledice nekoliko puta nažalost bile i tragične.
    Mislim da bi trebali da pod hitno zabrane sva ova primitivna burdikovanja, a za pucanje iz vatrenog oružja momentalno godina dana zatvora. DPS je ohrabrivao 30 godina takve "proslave" , pa je red da se to zabrani. Posebno pucanje, to mislim da se samo ođe doživljava normalnim i po bliskom istoku.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  25. #9366
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Inače običaj koji se takođe primjenjuje kod Albanaca, Turaka i sl.

    Moramo imati balans istine jer istina nije istina za sve...

    I kod Srba na broj 1. zaboravio si šta se radi za Božić, pravoslavnu novu godinu, svadbe, veselja... 30. i 31. avgusta.

    Oduzeti svima oružje.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  26. #9367
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Pošto se šuška da će novi mandatar biti g-din Krivokapić (što me raduje u smislu da ima bezuslovnu podršku Amfilohija i da će zbog te podrške moći ove bijesne pse iza sebe da drži na uzici) ja bih odmah dao prvo mjesto u Vladi mladome Milosu Vukovicu - FIdelitiju. Da taj njegov talenat i znanje iskoristimo da izvuce CG ekonomiju...posto je znao da kritikuje i analizira do detalja valjda zna i ponesto da uradi.
    On je prvi pick za mnoge.
    Pitanje je hoće li se prihvatiti toga jer min ekonomije ili ne daj bože min. Finansija su 2 veoma nezgodna resora i tu nije samo rad nego peglanje grešaka prethodne vlasti ima da pojede 90% vremena. Mnogo posla a ne vidi se, a svi očekuju rezultate odmah
    Mislim da ako išta znaju da će podijeliti i ministarstvo finansija i ministarstvo ekonomije na po 2 resora.
    Jer baš zajebano vrijeme slijedi.
    Ja Miloša vidim u IRF jer ima iskustva ogromnog u bankarskom sektoru a i kao konsultant tako da bi nekih 250 miliona sledeće godine mogao da plasira kako treba a ne da ode 180 miliona DPS tajkunima i 70 miliona ko zna dje
    One Ring to Rule them all...

  27. #9368
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Svidja mi se ta ideja da budemo malo pozitivni, umjesto sto samo nabrajamo koga treba skinuti.

    Onako na brzinu i bez razmisljanja, mislim da bi Tarzana Milosevica trebalo ostaviti za ambasadora u Srbiji. Pokazao se covjek umjeren i razuman u ona vremena najgore Milo-Vucic uzajamne propagande i optuzivanja.

    Pade mi na pamet i Damir Davidovic, drzavni sekretar u ministarstvu turizma, jedan od one kategorije sto moraju da odradjuj posao za trojicu nesposobnih uhljeba.

  28. #9369
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    On je prvi pick za mnoge.
    Pitanje je hoće li se prihvatiti toga jer min ekonomije ili ne daj bože min. Finansija su 2 veoma nezgodna resora i tu nije samo rad nego peglanje grešaka prethodne vlasti ima da pojede 90% vremena. Mnogo posla a ne vidi se, a svi očekuju rezultate odmah
    Mislim da ako išta znaju da će podijeliti i ministarstvo finansija i ministarstvo ekonomije na po 2 resora.
    Jer baš zajebano vrijeme slijedi.
    Ja Miloša vidim u IRF jer ima iskustva ogromnog u bankarskom sektoru a i kao konsultant tako da bi nekih 250 miliona sledeće godine mogao da plasira kako treba a ne da ode 180 miliona DPS tajkunima i 70 miliona ko zna dje

    Gandalf, kod mene ima i malo šale. Pogledao sam finansijske bilanse njegove firme...ne znam što ga preporučuje za takvo mjesto. Firma od 1 zapošljenog sa 30.000 prometa. Znam da je radio u banci a imam i info da je radio sa Vijestima u periodu vaučera kad su se mnogi obogatili, za to i ne cudi sto je upravo u vijestima dobio velik medijski prostor.
    Ovo za IRF nije losa ideja.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  29. #9370
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Pošto se šuška da će novi mandatar biti g-din Krivokapić (što me raduje u smislu da ima bezuslovnu podršku Amfilohija i da će zbog te podrške moći ove bijesne pse iza sebe da drži na uzici) ja bih odmah dao prvo mjesto u Vladi mladome Milosu Vukovicu - FIdelitiju. Da taj njegov talenat i znanje iskoristimo da izvuce CG ekonomiju...posto je znao da kritikuje i analizira do detalja valjda zna i ponesto da uradi.
    Dobar dan. Kada sam išao nekad na predavanja kod Veselina Vukotića i Petra Ivanovića, činjelo mi se u početku da se radi o sjajnim poznavaocima ekonomije, vizionarima koji će nas izvjesti iz ekonomske bijede ali je to trajalo vrlo kratko , jasno je mnogima sa uspravnom kičmom bilo da se radi o klasičnim prodavcima magle, a kasnije se ispostavilo da je pomenuti dvojac bio od izuzetne važnosti ovom sistemu jer su debelo pomogli sva nepočinstva ekonomije Crne Gore. Ne poznajem Vukovića ali vjerujem da je svakako daleko bolji stručnjak od Milovih kleptomana

  30. #9371
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Mislim da bi trebali da pod hitno zabrane sva ova primitivna burdikovanja, a za pucanje iz vatrenog oružja momentalno godina dana zatvora. DPS je ohrabrivao 30 godina takve "proslave" , pa je red da se to zabrani. Posebno pucanje, to mislim da se samo ođe doživljava normalnim i po bliskom istoku.
    Postoji zakon koji zabranjuje takvo pucanje. Ali kad se obratite našoj policiji oni samo šljegnu ramenima.Kao neće narodu da se zamjeraju.
    Najjači je bio jedan inspektor, veli, a što jednoj ženskoj zalutali metak je proša kroz dojku. Nikome ništa.

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Moramo imati balans istine jer istina nije istina za sve...

    I kod Srba na broj 1. zaboravio si šta se radi za Božić, pravoslavnu novu godinu, svadbe, veselja... 30. i 31. avgusta.

    Oduzeti svima oružje.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Brao.

  31. #9372
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,016
    Thanks Thanks Given 
    3,952
    Thanks Thanks Received 
    6,512
    Thanked in
    3,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ima Sanja Damjanović

    Udji joj na profil da vidiš šta veli
    Optužuje opoziciju za opstrukciju, stisli je iz DPS-a jer je Zdravko najavio da bi je podržao
    da je veli "iznesemo".... zar je juce nije sadasnja nova vlast nije iznosila.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  32. #9373
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Gandalf, kod mene ima i malo šale. Pogledao sam finansijske bilanse njegove firme...ne znam što ga preporučuje za takvo mjesto. Firma od 1 zapošljenog sa 30.000 prometa. Znam da je radio u banci a imam i info da je radio sa Vijestima u periodu vaučera kad su se mnogi obogatili, za to i ne cudi sto je upravo u vijestima dobio velik medijski prostor.
    Ovo za IRF nije losa ideja.
    Jedini je u CG koji ima NATO sertifikat.
    A dok je radio u banci stigao je dosta dosta visoko veoma mlad.
    Radio je i sa strane itd.
    Tako da definitivno neko ko zna znanje i ko je sa dostupnim podacima prosipao sve živo.
    Dovoljne su one 2 emisije sa onim profesorom kad je baš demonstrirao znanje i do suza doveo direktoricu monstata.

    Bolji je svakako od Sekulicke
    Last edited by Gandalf_White; 07-09-20 at 09:22.
    One Ring to Rule them all...

  33. #9374
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Jedini je u CG koji ima NATO sertifikat.
    A dok je radio u banci stigao je dosta dosta visoko veoma mlad.
    Radio je i sa strane itd.
    Tako da definitivno neko ko zna znanje i ko je sa dostupnim podacima prosipao sve živo.
    Dovoljne su one 2 emisije sa onim profesorom kad je baš demonstrirao znanje i do suza doveo direktoricu monstata.

    Bolji je svakako od Sekulicke

    Ako tako kazes ok. Ovo oko NATO sertifikata je ok ali to nema zato sto je najbolji nego zato jer se prijavio a drugi nijesu sto opet dosta govori.

    Moje je samo bilo da pitam jer sam dobio oprecne ocjene a znam da su ga falili iz banke a sa druge strane su mi rekli da su to bile kombinacije CKB-Vijesti iz doba privatizacije.

    Ono što sam ja zamjerao prosloj Vladi je kadrovska struktura - radio sam sa dosta ljudi u drzavnom sektoru prije 12 godina i sad iz privatnog sektora ih isto gledam i nijesam bio zadovoljan izborom ministara i pomocnika. Radio sam dosta i sa Univerzitetom i NVO i znam da i tamo ima dosta odličnih ljudi ali evo da vidimo.

    Ono što znam 100% je da MUP, Min. Odbrane, ANB i Vanjske poslove ne mogu dobiti ljudi za koje Amerika i EU ne daju zeleno svijetlo upravo zbog EU integracija i NATO-a.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  34. #9375
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,014
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Sve patriota do patriote, ne zna se ko je više uništio zemlju koju volimo. Pih.

    P.S. Prvi put u životu nisam osjetila ama baš nikakvu emociju kada sam vidjela kako mašu onim zastavama i na neke "patriotske" pjesme. Bez obzira na sve, zastava i pominjanje imena Crne Gore uvijek bi me nježili, izazvali emociju. Nisam htjela da idem na završni skup pred referendum da mašem sa ovima što su me pljuvali, ali eto bilo je emocije. Sada ama baš ništa.
    Crna Goro to ne znači da te ne volim, volim više od svega, ali Slobodnu i demokratsku.
    Slichan osjecaj,samo shto se javljalo i gadjenje i odbojnost da pogledam bilo kakve vijesti sinoc,a kamoli da otvaram klipove...

    Ovo drugo nisu uspjeli da mi promijene,nikad,niti ce!

    Samo da Drile&ekipa shto prije pochnu da postavljaju stvari na svoja mjesta,vrijeme leti!
    ...

Page 375 of 487 FirstFirst ... 275325365371372373374375376377378379385425475 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •